Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 179 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 13:05   #5341
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej, dziewczynki
ja sobie
z TŻtem odpoczywam od ponad tygodnia za miastem, dlatego mało się odzywam.
sama nie mogę w to uwierzyć, ale nie cisnę już miesiąc buźka mi niesamowicie wyładniała (zaskórniki mam o wiele mniejsze!). teraz przed @ jestem, więc mi wyskoczyło jakieś spore dziadostwo na policzku, ale nie dotykam i zaczyna się goić...

pozdrawiam i wytrwałości wszystkim życzę, bo warto!
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:06   #5342
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jesli masz takie małe to pochowaj gdzies głeboko a np takie wiszace przykryj hcustka zebys nie musiałą ogladaci zebys mogła przechodzic obok nich obojetnie
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:13   #5343
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no shima mam tak samo. Ale teraz musze zrobić dłuższy urlop mojej brodzie bo jest już koloru brązowego. Zobaczymy która dłużej da rade Ale z moją brodą jest taka kiszka, ze ja wyczuwam te zgrubienia jak dotykam ręką (np jak podpieram rekami glowe), lusterko mam nad biurkiem wiec jest naprawde ciężko mi sie opanować
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:25   #5344
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
jesli masz takie małe to pochowaj gdzies głeboko a np takie wiszace przykryj hcustka zebys nie musiałą ogladaci zebys mogła przechodzic obok nich obojetnie
U mniej najgorsze jest lustro w łazience - całe oświetlone światłem dziennym, łazienka biała, więc wszystko widać. A jak podejdzie się na niebezpiecznie krótką odległość to już w ogóle dramat.

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
lusterko mam nad biurkiem wiec jest naprawde ciężko mi sie opanować
Ja bym wykorkowała psychicznie mając lusterko nad biurkiem. Kompleksy by mnie zabiły.

Kiedyś miałam takie większe na ścianie, ale mama (widząc co się ze mną dzieje) zabrała je z pokoju. I chwała jej za to bo skończyłabym w psychiatryku.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:04   #5345
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
U mniej najgorsze jest lustro w łazience - całe oświetlone światłem dziennym, łazienka biała, więc wszystko widać. A jak podejdzie się na niebezpiecznie krótką odległość to już w ogóle dramat.



Ja bym wykorkowała psychicznie mając lusterko nad biurkiem. Kompleksy by mnie zabiły.

Kiedyś miałam takie większe na ścianie, ale mama (widząc co się ze mną dzieje) zabrała je z pokoju. I chwała jej za to bo skończyłabym w psychiatryku.
oh, ja też miałam lustro w pokoju duże,ale nie mogłam i oddałam siostrze, dobrze,że to zrobiłam
u mnie w miare ok, tylko te blizny po guzach mnie wkurzają. a nie wyciskalam, znikly, a blizny są
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 15:37   #5346
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hej!Jestem z siebie"dumna"powyciskałam rano zaskórniki + 3 wczesniejsze strupki po ropnych-wyglądam przepieknieCzekam na paczkę z biochemii urodyciekawe jak moja skóra zareaguje na zmiane pielęgnacji.
Wysoka Blondynko intryguje mnie ten mocznik-ja oprócz trądziku mam rogowacenie przymieszkowe--ale gotowe produkty z mocznikiem są tak tłuste,że zapychają masakrycznie- w jakiej postaci go kupujesz i co z nim moźna robić?(wiem wiem poszukam na biochemii, ale wole też znac relacje z pierwszej ręki)
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 15:59   #5347
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mnie się jakoś udaje...w miarę, tzn poza zaskórnikami, ale staram się powstrzymywać, ale nie wiem jak zareagują moje łapki jak pojawi się jakiś gul
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 16:29   #5348
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Hej!Jestem z siebie"dumna"powyciskałam rano zaskórniki + 3 wczesniejsze strupki po ropnych-wyglądam przepieknieCzekam na paczkę z biochemii urodyciekawe jak moja skóra zareaguje na zmiane pielęgnacji.
Wysoka Blondynko intryguje mnie ten mocznik-ja oprócz trądziku mam rogowacenie przymieszkowe--ale gotowe produkty z mocznikiem są tak tłuste,że zapychają masakrycznie- w jakiej postaci go kupujesz i co z nim moźna robić?(wiem wiem poszukam na biochemii, ale wole też znac relacje z pierwszej ręki)
Mocznika jeszcze nie mam, bo czekam teraz na zamówienie z BU, a później kupię jeszcze hydrolaty na mazidłach i tam też dorzuce sobie mocznik.

Piszą, żeby dawać stężenie od 5 do 15%, myślę więc, że 8-10% w żelu pod prysznic byłoby ok. W balsamie pewnie troszkę mniejsze... Miałam kupić żel z AA z mocznikiem, ale jest dość drogi i chwilowo się wstrzymałam.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 16:33   #5349
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

to moze zamknij dzrzwi do łazienki?na pewno masz
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 16:35   #5350
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Czyli do hydrolatów mocznika hmmm ciekawa sprawaZdaj relację jak sie sprawuje, na pewno go spóbuję i z tego co przeczytałam korci mnie jeszcze skwalan jako nawilżacz, ale najpierw zużyję tą paczuszke z biochemii urody, banku tez niestety nie okradłam, choć czasami ochotę na to mam niekłamaną
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 17:07   #5351
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Czyli do hydrolatów mocznika hmmm ciekawa sprawaZdaj relację jak sie sprawuje, na pewno go spóbuję i z tego co przeczytałam korci mnie jeszcze skwalan jako nawilżacz, ale najpierw zużyję tą paczuszke z biochemii urody, banku tez niestety nie okradłam, choć czasami ochotę na to mam niekłamaną
ojej, sory, źle się wyraziłam miałam na myśli to, że do mazidłowego zamówienia dorzucę sobie mocznik

Na twarz to go raczej nie dam... chyba, że w maluteńkim stężeniu, no i raczej w jakimś kremie...

Głównie liczę na jego działanie w żelu pod prysznic bo wizja braku konieczności codziennego wieczornego smarowania jest kusząca
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 21:13   #5352
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie wytrzymam....wczoraj podociskalam wszystko:/ skora miedzy brwiami to jakas masakra pelno czerowpnych plam, strupy i jeszcze rozbabrane takie zaskorniki na poliku...a jutro mam randke siedze z pantheneolem na plazy moze cos zalgodzi....definitywny koniec z wyciskaniem!;/ przynajmniej na kilka dni...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 09:30   #5353
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja po 8 dniach trochę powyciskałam wczoraj - na szczęście niewiele i dzisiaj mam tylko 2 czerwone miejsca na czole.
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 09:33   #5354
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

czeeeeeeee
jak tam?

ja wczoraj wrocilam z gor.. sie wygorzylam.. mialam na poczatku kilka dni horroru, ryczalam wrecz.. no ale sytuacja opanowana.. za godzine wybywam nad morze.. wale wszystko-mam zamiar sie opaaaaaalac! urlop na sie raz do roku.. najwyzej bede wam plakac jak wroce..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 12:12   #5355
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

broda 2
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 12:37   #5356
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nos&broda dzień 2 nie drapie, nie ruszam, ale jak na złość jakas gula mi wyskoczyła na brodzie ehhh ale nie pogarszam sprawy sama i planuje ten feralny 2 dzien jakos dzis przeżyć lusta pochowane
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 13:01   #5357
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a Ja zaczełam wyciskać cisne i cisnea tyle Mi mutantów ostatnio urosło ze jestem w szoku,nigdy nie miałam na twarzy tyle syfków do wyciskania a dziewczyny własciwie od czego sie robia te syfki od małego nawilżania czy jak ???
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 13:06   #5358
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jeju... u mnie czarna rozpacz... I na dodatek nie mam pojęcia dlaczego?

Okres mi się kończy, dobrze się czuję, a skóra od wczoraj STRASZNA - jakieś grudki, krostki (2 rozwaliłam ). Nie wiem już co mam robić - dziś rano zjadłam owsiankę i pomyślałam, że zrobię sobie maseczkę owsianą. Zmieliłam płatki na mąkę, dodałam trochę wyciągu z owsa z mazideł, pół łyżeczki miodu i odrobinę ciepłej wody. Nałożyłam, poczekałam aż wyschnie, zmyłam. Skóra gładka i miękka, ale syfy jak były, tak są... Takie same...

Poddaję się, nie wiem co mam robić...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 13:07   #5359
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
Jeju... u mnie czarna rozpacz... I na dodatek nie mam pojęcia dlaczego?

Okres mi się kończy, dobrze się czuję, a skóra od wczoraj STRASZNA - jakieś grudki, krostki (2 rozwaliłam ). Nie wiem już co mam robić - dziś rano zjadłam owsiankę i pomyślałam, że zrobię sobie maseczkę owsianą. Zmieliłam płatki na mąkę, dodałam trochę wyciągu z owsa z mazideł, pół łyżeczki miodu i odrobinę ciepłej wody. Nałożyłam, poczekałam aż wyschnie, zmyłam. Skóra gładka i miękka, ale syfy jak były, tak są... Takie same...

Poddaję się, nie wiem co mam robić...
mi też okres się kończy, a ja wyglądam jak siedem nieszczęść;(
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 13:08   #5360
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
(...) a dziewczyny własciwie od czego sie robia te syfki od małego nawilżania czy jak ???

Od małego nawilżania, od za dużego nawilżania, od nieodpowiedniego jedzenia, przed @, po @ lub po prostu bo tak...itp.......... eh, czyli zależy od osoby, musisz sie obserwować i zauważyć co Ci szkodzi. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 13:25   #5361
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hmm no to wydaje Mi sie ze od malego nawilżania nie dawno skończyl mi sie Humakten i niczym nie smarował buzki a twarz mi sie swieciła jak żarówka jarzeniówkai własnie wtedy zaczeły Mi wychodzic wyciskacze dzis zakupiłma humakten zaraz myje buzke i smaruje
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 13:25   #5362
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

chyba nie da sie za duzo nawilzyc

mozna za to za bardzo natlusic przy okazji
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 15:43   #5363
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Od niedawna pijam pokrzywę, dziś zaczęłam bratek- ciekawe czy pomoże?W sumie ważne żeby nie zaszkodziło no i kofeinę (która w herbacie czarnej i zielonej oprócz teiny też niestety jest) chciałabym odstawić. A wy jakie macie doświadczenia z ziołami, ewentualnie suplementami diety?
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 16:40   #5364
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

bratek niestety na poczatku "szkodzi" to znaczy powoduje wysyp bo organizm sie oczyszcza...ale jak sie to przetrwa to jest lepiej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 18:07   #5365
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmm piję bratka od roku- wg mnie trochę oczyścił, ale to też poprawia się pod względem: zmiana ręczników na papierowe, inny żel, inne kremy itp. Sama uwielbiam zieloną herbatę , a od jutra zaczynam pić drodże
PS.aha,też mialam trochę wysypu po bratku na początek.ale dasz radę.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 18:39   #5366
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja mam teraz wysyp bez bratka, więc już mi wszystko obojetnęMam tzw wszystko na twarzy(zaskórniki, krosty, blizny, przebarwienia, strupki) i wlaśnie przed chwilą skończyłam a'la randkę(wcześniej w życiu nie spotkalabym się z kimś w takiem stanie) - już chyba włączył mi się etap olewactwa-przynajmniej mam taką nadziejeGdybym mogła niczego nie ruszać i ze stoickim spokojem przechodzić kolejene wysypy byłoby pięknie

Po kąpieli nic a nic nie ruszyłam-jestem z siebie dumna

Edytowane przez gwendolyn
Czas edycji: 2008-07-23 o 21:28
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:44   #5367
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Ja mam teraz wysyp bez bratka, więc już mi wszystko obojetnęMam tzw wszystko na twarzy(zaskórniki, krosty, blizny, przebarwienia, strupki) i wlaśnie przed chwilą skończyłam a'la randkę(wcześniej w życiu nie spotkalabym się z kimś w takiem stanie) - już chyba włączył mi się etap olewactwa-przynajmniej mam taką nadziejeGdybym mogła niczego nie ruszać i ze stoickim spokojem przechodzić kolejene wysypy byłoby pięknie

Po kąpieli nic a nic nie ruszyłam-jestem z siebie dumna
Brawo ja też już nic nie ruszam. jedyne co to musialam,,dokonczyc 'robotke z kilkoma guzami ktore same pekly przez wycieranie twarzy recznikiem papierowym.ale juz po wszystkim, tylko blizny mi zostaly , moze niedlugo zejda
a ja dzis pojechalam do warzywniaka bez makijazu, w dresach, skarpeteczkach rozowych ,balerinkach w panterke i koszulce- i love rock and roll i mialam wszystko gdzies hahahaha
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:51   #5368
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja po 2 tyg picia bratka miałam ogromne wywalenie. Dosłownie mega guzy. Trwało to ok tydzień i przeszło.... Bratka pije już 4-5 miesięcy...... Wcześniej piłam pokrzywe, ale za bardzo mi posmakowała i szło mi z 5 kubków dziennie.... Miedzy innymi pokrzywe podejrzewam o wystąpienie tego obąblenia na moim czole z którym tak trudno było mi sobie poradzić..... no ale ja przesadzałam z ilością pokrzywy Ja bym nie startowala od bratka&pokrzywy jednoczenie.......
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:59   #5369
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Chyba znalazłam patent na swoje ramiona okropne. Miałam w swoim składziku spirytus kosmetyczny z nagietkiem- kiedyś kupiłam go w Rossmanie sama nie wiem po co i stał sobie i łapał kurz. Od paru dni po kąpieli smaruje nim ramionka, odczekuję jakiś czas i na to balsamik. Moje zaskórniki (czyli ta gęsia skórka z mojego rogowacenia przymieszkowego znikają) Chociaż ramionka są troszkę zaczerwienione, to widac,że się czyszczą - są miłe w dotyku i wygładzone(wczesniej były aż szorstkie od tej kaszki). Wolę samo zaczerwienie bez grudek niz zaczerwiwnie z grudkami, a i tak kiedy mam bluzkę na ramiączkach nakładłam na nie troche pokładu (co jest w sumie trochę śmieszne bo na twarz bardzo rzadko go stosuje,a jeśli juz to pod oczy niewyspane)

Qsqa ja mam zamiar bratka i pokrzywy po jednej torebce dziennie pić, więc chyba to nie przesada wielka- sama już nie wiem, substancje w tych ziołach zawarte są zupelnie inne, na moje oko sie uzupełniają, ale ekspertem nie jestem, więc może sie mylę...Hmm sama nie wiem co już myśleć, może miesiąc pokrzywy, miesiąc baratka, miesiąc pokrzywy i przerwa miesięczna albo jednego dnia pokrzywa 1 torebka, drugiego bratek 1 torebka i tak na zmianę...?Ma ktoś jakieś doświadczenia i pomysły zwiżane z tymi ziółkami?Może Ewelka coś podpowie-pisała,że używała ziół i w dużej mierze jej pomogło. Ja muszę coś ze sobą zrobić bo aktualnie krostki mam nawet we włosach(a antybiotyki, wymazy na bakterie, wirusy i grzyby, które nic nie wykazywały, leczenie ginekologiczne już przerabiałam)

Edytowane przez gwendolyn
Czas edycji: 2008-07-23 o 22:42
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 22:16   #5370
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

aaa dobrałąm sie dzis do 2 mega pryszczy.;/zle zle zle...
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.