Co o tym myślec :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 10:45   #1
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138

Co o tym myślec :(


Kolejny raz przechodzę kryzys i mam cholernego doła dlatego muszę się tu wyżalić Wczoraj byłam z moim facetem u jego kolegi. Mój TŻ wyszedł do wc. Ten kolega odpalił papierosa pociągnełam od niego kilka razy i poprosiłam żeby nic nie mówił mojemu Tżowi bo bedzie zły. Przyjechaliśmy do domu wszystko super i wyczuł że paliłam.
Na początku upierałam sie że nie ale w końcu przyznałam że tak. I zaczął na mnie krzyczeć że robie z niego idiotę ze juz nie bedziemy razem itd POwiedziałam mu ze powiedziałabym mu prawde odrazu ale bałam sie bo on jak sie na mnie zezłości do potrafi kilkanaśnie godzin sie boczyć na mnie i dlatego sie bałam a wyszlo jak wyszlo... i bardzo naruszyłam jego zaufanie i on twierdzi że to koniec. Powiedział mi że ma zaufane koleżanki itd i ze 10 % kobiet kocha sercem i mówi prawde to czym ja do cholery kocham płaczę od rana
Napiszcie mi coś proszę. CO o tym sądzicie
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:51   #2
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Co o tym myślec :(

Cytat:
Napisane przez asik138 Pokaż wiadomość
Kolejny raz przechodzę kryzys i mam cholernego doła dlatego muszę się tu wyżalić Wczoraj byłam z moim facetem u jego kolegi. Mój TŻ wyszedł do wc. Ten kolega odpalił papierosa pociągnełam od niego kilka razy i poprosiłam żeby nic nie mówił mojemu Tżowi bo bedzie zły. Przyjechaliśmy do domu wszystko super i wyczuł że paliłam.
Na początku upierałam sie że nie ale w końcu przyznałam że tak. I zaczął na mnie krzyczeć że robie z niego idiotę ze juz nie bedziemy razem itd POwiedziałam mu ze powiedziałabym mu prawde odrazu ale bałam sie bo on jak sie na mnie zezłości do potrafi kilkanaśnie godzin sie boczyć na mnie i dlatego sie bałam a wyszlo jak wyszlo... i bardzo naruszyłam jego zaufanie i on twierdzi że to koniec. Powiedział mi że ma zaufane koleżanki itd i ze 10 % kobiet kocha sercem i mówi prawde to czym ja do cholery kocham płaczę od rana
Napiszcie mi coś proszę. CO o tym sądzicie

sądze że Twój chlopak zachował sie, jak kretyn (bez obrazy)

takie sceny papierosa??

i te teksty o kolezankach

normalnie zgroza

nie przejmuj sie kochana,a jek mu przejdzie to wygarnij u troche

poza tym uwazam, ze to moja sprawa czy pale czy nie
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:54   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co o tym myślec :(

Cytat:
Napisane przez asik138 Pokaż wiadomość
Kolejny raz przechodzę kryzys i mam cholernego doła dlatego muszę się tu wyżalić Wczoraj byłam z moim facetem u jego kolegi. Mój TŻ wyszedł do wc. Ten kolega odpalił papierosa pociągnełam od niego kilka razy i poprosiłam żeby nic nie mówił mojemu Tżowi bo bedzie zły. Przyjechaliśmy do domu wszystko super i wyczuł że paliłam.
Na początku upierałam sie że nie ale w końcu przyznałam że tak. I zaczął na mnie krzyczeć że robie z niego idiotę ze juz nie bedziemy razem itd POwiedziałam mu ze powiedziałabym mu prawde odrazu ale bałam sie bo on jak sie na mnie zezłości do potrafi kilkanaśnie godzin sie boczyć na mnie i dlatego sie bałam a wyszlo jak wyszlo... i bardzo naruszyłam jego zaufanie i on twierdzi że to koniec. Powiedział mi że ma zaufane koleżanki itd i ze 10 % kobiet kocha sercem i mówi prawde to czym ja do cholery kocham płaczę od rana
Napiszcie mi coś proszę. CO o tym sądzicie
A ile tym masz lat, że musisz się facetowi tłumaczyć z tego, że zapaliłaś? Może to niezdrowe, ale to Twoja sprawa. U niego w domu ma prawo Ci zabronić, ale ogólnie nie. Nie masz czego żałować - facet Cię tresuje, a Ty się dajesz. Co innego rozmowa, że prosi abyś nie paliła dla własnego dobra i zdrowia, a co innego krzyk i obrażanie się. Nie dawaj się urabiać.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:56   #4
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Co o tym myślec :(

Zachował się jak niedojrzały gnojek...
Przepraszam,ale taka afera o jednego papierosa? Twoja sprawa czy palisz czy nie... nie powinien aż tak do tego podchodzić... wydaje mi się że on wczesniej może planował zerwać tylko szukał odpowiedniego pretekstu...
Dziwny
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:57   #5
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Co o tym myślec :(

skoro wiesz, ze go to zlości to po co palisz?? przecież nie dość, ze papierosy są niezdrowe to jeszcze śmierdzą... ja mu sie nie dziwie, ze się wkurzył. Ufa Ci, a Ty po kryjomu robisz coś czego on nie chce żebyś robiła. teraz to zostaje Ci przepraszać i obiecać, ze więcej tego nie zrobisz...
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:58   #6
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Co o tym myślec :(

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
sądze że Twój chlopak zachował sie, jak kretyn (bez obrazy)

takie sceny papierosa??

i te teksty o koleżankach

normalnie zgroza

nie przejmuj sie kochana,a jek mu przejdzie to wygarnij u troche

poza tym uważam, ze to moja sprawa czy pale czy nie
Jemu chodziło o to że go okłamałam że patrzyłam mu prosto w oczy i mowiłam ze nie paliłam , ale ja sie poprostu bałam mu powiedziec bo wiedziłam ze zezłościłby sie na mnie ale, przyznałam sie. masz rację...
On taki jest juz dużo razy sie na nim zawiodłam, ale jakoś wierzyłam ze bedzie lepiej. JA zawsze strałam sie być dla niego idealna ale kurde nikt nie jest idealny
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:00   #7
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Co o tym myślec :(

Cytat:
Napisane przez Gisia_00 Pokaż wiadomość
skoro wiesz, ze go to zlości to po co palisz?? przecież nie dość, ze papierosy są niezdrowe to jeszcze śmierdzą... ja mu sie nie dziwie, ze się wkurzył. Ufa Ci, a Ty po kryjomu robisz coś czego on nie chce żebyś robiła. teraz to zostaje Ci przepraszać i obiecać, ze więcej tego nie zrobisz...
Ja nie pale codziennie od czasu do czasu... przepraszałam ale wątpię żeby to coś dało.
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 11:02   #8
Myrolinka
Przyczajenie
 
Avatar Myrolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 17
GG do Myrolinka
Dot.: Co o tym myślec :(

Słońce najlepiej usiądź z nim i normalnie porozmawiaj... Jeżeli z nim jesteś a on z Tobą to chyba nie na przymus i bezsensu żeby Ci czegoś zabraniał...
Myrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:02   #9
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Co o tym myślec :(

Cytat:
Napisane przez asik138 Pokaż wiadomość
Kolejny raz przechodzę kryzys i mam cholernego doła dlatego muszę się tu wyżalić Wczoraj byłam z moim facetem u jego kolegi. Mój TŻ wyszedł do wc. Ten kolega odpalił papierosa pociągnełam od niego kilka razy i poprosiłam żeby nic nie mówił mojemu Tżowi bo bedzie zły. Przyjechaliśmy do domu wszystko super i wyczuł że paliłam.
Na początku upierałam sie że nie ale w końcu przyznałam że tak. I zaczął na mnie krzyczeć że robie z niego idiotę ze juz nie bedziemy razem itd POwiedziałam mu ze powiedziałabym mu prawde odrazu ale bałam sie bo on jak sie na mnie zezłości do potrafi kilkanaśnie godzin sie boczyć na mnie i dlatego sie bałam a wyszlo jak wyszlo... i bardzo naruszyłam jego zaufanie i on twierdzi że to koniec. Powiedział mi że ma zaufane koleżanki itd i ze 10 % kobiet kocha sercem i mówi prawde to czym ja do cholery kocham płaczę od rana
Napiszcie mi coś proszę. CO o tym sądzicie

Mój były też robił aferę z tego, że palę, chociaż sam palił Na początku mu to nie przeszkadzało... bo poznaliśmy się właśnie przez to, ze podszedł do mnie i zapytał czy mam zapalniczkę Z biegiem czasu zaczął marudzić, że niszczę sobie zdrowie żebym ograniczyła... no i fakt, paliłam mniej, chcoiaż nie rzuciłam, chcę palić, to będę.
Co do twojego tż, to zrobił aferę z niczego właściwie, może szuka pretekstu, żeby się rozstać? Bo tak się właśnie zachowuje. Potrafi kilkanaście godzin być obrażony o byle co? Nie jest zbyt dojrzały...
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:06   #10
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Co o tym myślec :(

Moim zdaniem zależy wszystko od tego jak się w tej sprawie dogadaliście. Jeśli on prosił byś nie paliła, bo mu to nie odpowiada a Ty się zgodziłaś to ma prawo być zły. Co innego jeśli jest jasno powiedziane, że palisz, bo lubisz i koniec.

Ja rozumiem trochę Twojego chłopaka, bo sama nie pale i nie byłabym w stanie być w związku z osoba palącą (bo dla mnie jako osoby niepalącej palacz by śmierdział zwyczajnie). I rozumiem, że był zły, bo kłamałaś w żywe oczy.

Jeśli masz zamiar palić to mu to powiedz w prost i albo to zaakceptuje albo nie. Nie ma sensu kryć się z paleniem, bo jak widzisz są tylko z tego awantury.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:13   #11
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Co o tym myślec :(

To jest tak.
JA mu nie powiedziałam o tym że zapaliłam bo bałam sie tego że bedzie na mnie zły i że tak jak zawsze odwróci sie i przestanie sie odzywać. I tak by było jestem tego pewna dlatego upierałam sie przy tym ze nie zapaliłam wtedy.
ON tez nieraz mowil mi ze wypił piwo czy dwa a wypił w rzeczywistosci o wiele więcej... Ja mu już to wszystko tłumaczyłam ale on w kółko swoje mowi..
I czuje ze to koniec bo sie zaparł ;(

Wczoraj go prosiłam żebysmy spokojnie porozmawiali to nie chciał.
Powiedział mi dużo przykrych rzeczy w złości

Edytowane przez asik138
Czas edycji: 2009-02-02 o 11:17
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 11:20   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co o tym myślec :(

Cytat:
Napisane przez asik138 Pokaż wiadomość
To jest tak.
JA mu nie powiedziałam o tym że zapaliłam bo bałam sie tego że bedzie na mnie zły i że tak jak zawsze odwróci sie i przestanie sie odzywać. I tak by było jestem tego pewna dlatego upierałam sie przy tym ze nie zapaliłam wtedy.
ON tez nieraz mowil mi ze wypił piwo czy dwa a wypił w rzeczywistosci o wiele więcej... Ja mu już to wszystko tłumaczyłam ale on w kółko swoje mowi..
I czuje ze to koniec bo sie zaparł ;(
Obydwoje źle na siebie działacie. Najpierw on nauczył Cię kłamać (źle, że skłamałaś, powinnaś umieć bronić swojego zdania i nie dać się szantażować fochami), teraz kłamiesz Ty - bo się boisz krzyku, obrażania się. Nie potraficie ze sobą normalnie rozmawiać, może on tego nie potrafi, skoro wszystko wymusza na Tobie krzykiem i nie odzywaniem się. Napisz mu lub najlepiej powiedz, że OK, przepraszasz za sam fakt, że skłamałaś, bo nie powinna byłaś tego robić, ale on nie ma prawa niczego na Tobie wymuszać. I że nie będziesz dłużej tolerować jego fochów. Nie sobie przemyśli sprawę. Tylko nie daj z siebie zrobić sierotki, która będzie mu teraz padać do stóp i przepraszać za wszystko, łącznie z pogodą. Przepraszasz za konkretne działanie, czyn. I tyle. Reszta zależy od niego.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-02-02 o 11:42 Powód: Skandaliczne literówki
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:25   #13
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Co o tym myślec :(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Obydwoje źle na siebie działacie. Najpierw on nauczył Cię kłamać (źle, że skłamałaś, powinnaś umieć bronić swojego zdania i nie dać się szantażować fochami), teraz kłamiesz Ty - bo się boisz krzyku, obrażania się. Nie potraficie ze sobą normalnie rozmawiać, może on ter\go nie potrafi, skoro wszystko wymusz na Tobie krzykiem i nie odzywanie się. Napisz mu lub najlepiej powiedz, że OK, przepraszasz za sam fakt, że skłamałaś, bo nie powinna byłaś tego robić, ale on nie ma prawa niczego na Tobie wymuszać. I że nie będziesz dłużej tolerować jego focxhów. Nie sobie przemyśli sprawę. Tylko nie daj z siebie zrobić sierotki, która będzie mu teraz padać do stóp i przepraszać za wszystko, łącznie z pogodą. Przepraszasz za konkretne działanie, czyn. I tyle. Reszta zależy od niego.
Dokładnie masz racje powiem mu to wszystko.

Powiedziałam mu ze to on mnie nauczył kłamać tymi swoimi fochami bo boje sie tego jego obrazania. I ze nie potrafi ze mną rozmawiac tylko wymusza coś odwracając sie i złoszcząc sie i ze mam dosc jego fochów

Edytowane przez asik138
Czas edycji: 2009-02-02 o 11:34
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:25   #14
finalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Co o tym myślec :(

Poradzę Ci kochana, przeczekaj, nie naciskaj, nie wypytuj, jak mu przejdzie się zobaczy. Jak nie przejdzie lepiej dla Ciebie, nie do końca z nim OK, może lepiej jak się uwolnisz od gnojka.
finalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:37   #15
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Co o tym myślec :(

Cytat:
Napisane przez finalistka Pokaż wiadomość
Poradzę Ci kochana, przeczekaj, nie naciskaj, nie wypytuj, jak mu przejdzie się zobaczy. Jak nie przejdzie lepiej dla Ciebie, nie do końca z nim OK, może lepiej jak się uwolnisz od gnojka.
Dokładnie tak zrobię przynajmniej spróbuje.

Kiedyś sie tak obraził o to ze mu mojego zdjecia nie chciałam pokazać i sie nie odzywał do mnie

Edytowane przez asik138
Czas edycji: 2009-02-02 o 11:38
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:40   #16
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Co o tym myślec :(

Póki co nie lamentuj...jakoś nie chce mi sie wierzyć że nagle rzuci wszystko z powodu jednego papierosa.
Jeżeli mu obiecywałaś że więcej tego nie zrobisz a zapaliłaś to zły na pewno może być...ale nie żeby od razu zrywać.
Na pewno powiedział to w przypływie emocji,jak one opadną to na pewno się odezwie i porozmawiacie na spokojnie.
Na razie zostaw to i daj mu czas niech się uspokoi,na pewno zagada.
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:57   #17
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Co o tym myślec :(

Coś ten Twój facet nie do końca w porządku jest moim zdaniem...
Ale zgadzam się z dziewczynami - mnie też wkurzałoby, jakby mój partner kłamał mi w oczy, że coś zrobił lub nie. Niepotrzebnie się wypierałaś. Bądź sobą. Lubisz palić, to pal. I tyle. Możesz się ograniczyć przy nim, ale nie daj sobą pomiatać. Jeśli Cię nie akceptuje, to trudno. Jego strata (bo to rzeczywiście wygląda jakby szukał pretekstu do rozstania...)
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:45   #18
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Co o tym myślec :(

Dzięki dziewczyny
Powiedział mi żebym zwaliła wszystko na niego wszystkie nasze kłótnie ze to jego wina. I że mnie bardzo przeprasza i dziękuje za wszystko.
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:57   #19
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co o tym myślec :(

Nie rozumiem dlaczego wszyscy doczepili sie do tego papierosa, gdy jest z wypowiedzi autorki oczywiste, ze chodzi o szczerosc. Jak widac jest w tym aspekcie troche problem w ich zwiazku...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 13:09   #20
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Co o tym myślec :(

Moim zdaniem mial prawo sie wkurzyc, bo nie chodzi mu zapewne o tego papierosa, ale o to, ze klamiesz. Czy wczesniej tez ci sie zdarzaly takie male klamstewka? Jesli to pierwszy raz, to jednak ostro zareagowal.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:21   #21
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Co o tym myślec :(

Jeżeli obiecałaś, że nie będziesz palić, to ja go rozumiem. Korzystasz z pierwszej lepszej sposobności, później się wypierasz mimo że on wie (sorry, ale przecież to cholernie czuć! Tylko osoba, która pali może uważać, że jednej fajki nie da się zauważyć :/), to czego się spodziewałaś? Kłamstwo i tyle - jeszcze robiąc z niego głupka.

A do wszystkich, które piszą "Nie jego życie, jak chcesz palić to pal i on nie ma nic do gadania. Jak Cię nie akceptuje, to papa, jego strata!". Świetnie, że w wątkach o paleniu trawy jesteście równie konsekwentne jak tutaj. (zawsze jest - rzuć go jak jeszcze raz zapali! Trawa be! Musi uszanować twoje zdanie!). A tu proszę - nałóg ważniejszy od partnera, jak mu się nie podoba to ma spadać Sorry, ale chyba już wolałabym, żeby mój facet raz na x czasu popalał trawę, bo smrodu i smaku fajek nie toleruję...
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:21   #22
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Co o tym myślec :(

Pierwszy raz
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:24   #23
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Co o tym myślec :(

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Jeżeli obiecałaś, że nie będziesz palić, to ja go rozumiem. Korzystasz z pierwszej lepszej sposobności, później się wypierasz mimo że on wie (sorry, ale przecież to cholernie czuć! Tylko osoba, która pali może uważać, że jednej fajki nie da się zauważyć :/), to czego się spodziewałaś? Kłamstwo i tyle - jeszcze robiąc z niego głupka.

A do wszystkich, które piszą "Nie jego życie, jak chcesz palić to pal i on nie ma nic do gadania. Jak Cię nie akceptuje, to papa, jego strata!". Świetnie, że w wątkach o paleniu trawy jesteście równie konsekwentne jak tutaj. (zawsze jest - rzuć go jak jeszcze raz zapali! Trawa be! Musi uszanować twoje zdanie!). A tu proszę - nałóg ważniejszy od partnera, jak mu się nie podoba to ma spadać Sorry, ale chyba już wolałabym, żeby mój facet raz na x czasu popalał trawę, bo smrodu i smaku fajek nie toleruję...
Tylko ze ja nie pale. Jeden papieros na tydzień czy dwa i tyle i to jeszcze nie zawsze. A wtedy pociągnęłam dwa razy i tyle...
Zresztą wg mnie za ostro zareagował. Ja go przeprosiłam i wytłumaczyłam dlaczego tak sie stało
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:29   #24
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Co o tym myślec :(

Faktycznie jak to pierwszy raz to trochę za ostro. Myślałam, że palisz regularnie i starasz się rzucić czy coś. Tak czy inaczej, na pewno jest zły, że go okłamałaś i robiłaś z niego głupka, jak naprawdę można wyczuć, kiedy partner palił..

Druga część mojego posta oczywiście nie dotyczy Ciebie
Trzymam kciuki żeby wyszło dobrze z Tż!
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:44   #25
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Co o tym myślec :(

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Faktycznie jak to pierwszy raz to trochę za ostro. Myślałam, że palisz regularnie i starasz się rzucić czy coś. Tak czy inaczej, na pewno jest zły, że go okłamałaś i robiłaś z niego głupka, jak naprawdę można wyczuć, kiedy partner palił..

Druga część mojego posta oczywiście nie dotyczy Ciebie
Trzymam kciuki żeby wyszło dobrze z Tż!
Nie palę regularnie. Jakoś mnie tak za specjalnie do tego nie ciągnie. Nie lubie dymu z papierosów. A nieraz jak chciałam zapalić to odrazu mnie odrzucało i wyrzucałam. Tak sobie dwa razy pociągnęłam wczoraj. Wolałam uniknąć kłótni dlatego tak mu powiedziałam ze nie paliłam. Ehhh

Moj były tez mnie podobnie kiedys okłamał. Wytłumaczyłam mu ze choćby najgorszą prawde to ma mi mówić i po sprawie było.

A TŻ moze mi wszystko powiedziec i go zrozumiem nie obrazam sie tak jak on a nawet jeśli to po 5 min mi przechodz.

Edytowane przez asik138
Czas edycji: 2009-02-02 o 13:47
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:13   #26
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Co o tym myślec :(

a wg mnie koles szukal pretekstu to i znalazl glupi bo glupi ale w koncu jest, jezeli mu sie nie odwidzi to ja innego wytlumaczenia nie widze
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:28   #27
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Co o tym myślec :(

asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 16:55   #28
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Co o tym myślec :(

nie wierze, że ten zwiazek rozleci się bo Ty zapaliłas papierosa, jesli tak no to facet okaze się kompletnym ****.Szukał pretektu i go znalazł i się na Tobie wyzył.A Ty chyba bedziesz miałą anuczkę na przyszłośc,żeby nie kłamać
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 16:59   #29
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Co o tym myślec :(

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
nie wierze, że ten zwiazek rozleci się bo Ty zapaliłas papierosa, jesli tak no to facet okaze się kompletnym ****.Szukał pretektu i go znalazł i się na Tobie wyzył.A Ty chyba bedziesz miałą anuczkę na przyszłośc,żeby nie kłamać
Jesli zwiazek sie rozleci, to napewno nie przez papierosa.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:14   #30
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Co o tym myślec :(

Nie martw się. Rozumiem po części, że nie chciałaś mu powiedzieć znajac jego reakcje... jednak juz lepiej żebyscie dogadali się pod tym względem, że np. nie będziesz palić przy nim , bo wiesz ze mu to przeszkadza a jezeli zapyta sie czy ostatnio zapalilas to powiesz prawdę jesli to zrobilas. Pewnie znowu bedzie puszczał fochy, ale wtedy bedziesz mogla mu powiedzieć, że dogadaliście się tak i tak i, że w tym momencie powinien zachowac się fair.
A teraz stało się, mógł być zły, mialam podobne sytuacje... ale nie powinien tak reagować :/ niech wie, że takie postępowanie sprawiło Ci przykrosć i, że powinien hamować swoje emocje nna tym poziomie.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.