Straciłam zaufanie.Czy przesadzam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-05, 06:42   #1
SowaZosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 4

Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?


Cześć!

Jesteśmy małżeństwem od 10 lat, mamy dziecko w wieku przedszkolnym. Ja mam 32 lata, mąż 40. Podsumowując ostatnie lata raczej jesteśmy zgodni.

Ja mam problem z zazdrością, a w ostatnim czasie mąż raczej mi nie pomaga mi w rozwianiu wątpliwości co do jego uczciwości.

Około 4 miesięcy temu dowiedziałam się, że skasował rozmowę z koleżanką z pracy. Dowiedziałam się przypadkiem. Okazało się, że jak byłam na szkoleniu poza miastem,on cały dzien z nią pisał- od rana do wieczora- a do mnie napisał jednego smsa(że się nudzi)-jak sama zapytałam co slychać, co robi. Kazałam mu odzyskać smsy i nie było tam nic zdrożnego, zwykła rozmowa, ale zakuło mnie że tyle z nia pisał, a pózniej to skasował. Trochę mi zajeło, zanim mu wybaczyłam.

Wczoraj wieczorem, jak leżałam już w łóżku, przyszedł do mnie caly czerwony i uchichrany, bo nie wie co zrobić. Okazało się, że na fb na grupie sąsiedzkiej polajkował swojej klientce zdjęcie (jako jedyny), na którym w skąpym stroju zaprasza singli na walentynkowe lekcje tańca. Ona zaraz odezwała się do niego w prywatnej wiadomosci, wymienili kilka zdań, po czym zapytała mojego męża gdzie mieszka. On przyszedl do mnie, bo nie wie co zrobić, nie wiedział co odpisać!!!!!!. Zachowywał się jak nastolatek, któremu pierwszy raz odpisała dziewczyna, a ja poczułam się jak kolega, a nie żona, którą podobno kocha.

Zapytałam, ile ta pani ma lat- "nie wie,ale jest młoda", po co lajkował jej zdjęcie-" żeby wspomóc sąsiadkę(?), pomóc rozkręcić biznes". Powiedzial, że widzieli się tylko raz, kiedy ją obsługiwał.

Wpadłam w szał, powiedziałam mu, że dla mnie to brak szacunku i ja nie lajkuje i nie wspomagam biznesów obcym facetom. Od razu oprzytomniał, widziałam, że było mu głupio, zaczął odpisywać jej, ze to nieporozumienie i pytał mnie- co ma odpisać, żeby ta pani już do niego nie pisała(?). Próbował mnie przytulać i pokreślał, że jestem tą jedyną i kocha tylko mnie. Ale zapaliła mi się czerowna lampka. Powiedziałam mu, że mu nie ufam, tak się czuję. Czy przesadziłam? Jeszcze jestem w emocjach i nie umiem ocenić sama sytuacji.
SowaZosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 09:14   #2
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 292
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Cytat:
Napisane przez SowaZosia Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem, jak leżałam już w łóżku, przyszedł do mnie caly czerwony i uchichrany, bo nie wie co zrobić. Okazało się, że na fb na grupie sąsiedzkiej polajkował swojej klientce zdjęcie (jako jedyny), na którym w skąpym stroju zaprasza singli na walentynkowe lekcje tańca. Ona zaraz odezwała się do niego w prywatnej wiadomosci, wymienili kilka zdań, po czym zapytała mojego męża gdzie mieszka. On przyszedl do mnie, bo nie wie co zrobić, nie wiedział co odpisać!!!!!!. Zachowywał się jak nastolatek, któremu pierwszy raz odpisała dziewczyna, a ja poczułam się jak kolega, a nie żona, którą podobno kocha.

Zapytałam, ile ta pani ma lat- "nie wie,ale jest młoda", po co lajkował jej zdjęcie-" żeby wspomóc sąsiadkę(?), pomóc rozkręcić biznes". Powiedzial, że widzieli się tylko raz, kiedy ją obsługiwał.

Wpadłam w szał, powiedziałam mu, że dla mnie to brak szacunku i ja nie lajkuje i nie wspomagam biznesów obcym facetom. Od razu oprzytomniał, widziałam, że było mu głupio, zaczął odpisywać jej, ze to nieporozumienie i pytał mnie- co ma odpisać, żeby ta pani już do niego nie pisała(?). Próbował mnie przytulać i pokreślał, że jestem tą jedyną i kocha tylko mnie. Ale zapaliła mi się czerowna lampka. Powiedziałam mu, że mu nie ufam, tak się czuję. Czy przesadziłam? Jeszcze jestem w emocjach i nie umiem ocenić sama sytuacji.
Historia rodem wyciągnięta z amerykańskich filmów o zakochanych nastolatkach. Opamiętajcie się ludzie, jesteście dorośli. Zachowujecie się jakbyście mieli 15 lat, a sami macie dziecko.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 09:15   #3
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 334
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Twój mąż zachowuje się jakby dosięgał go kryzys wieku średniego i cieszyło zainteresowanie, rozmowa z innymi kobietami. To zafascynowanie zdjęciami sąsiadki w skąpym stroju i przyjście do Ciebie żeby się pochwalić że ona do niego napisała faktycznie przypomina jakiegoś dzieciaka, a nie dojrzałego mężczyznę. Może chciał się w jakiś sposób dowartościować Kasowanie rozmów z tamtą koleżanką też wydaje się podejrzane. Nie okazuj mu głośno braku zaufania i staraj się zachowywać wobec niego normalnie, ale obserwuj sytuację z pewną dozą czujności i trzymaj rękę na pulsie.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 12:21   #4
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Piszesz, że macie dziecko w wieku przedszkolnym - jesteś pewna, że to nie ono przyszło, bo nie wie co odpisać nieznanej pani?
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 13:25   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Mam wrażenie, że ten wątek niedawno było, tylko nieznacznie zmieniony wiek pana.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 14:57   #6
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 174
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Coz, stary ci szuka wrazen na boku. Tak sie zaczyna niewinnie a ani sie obejrzysz to bedziesz szorowac sufit rogami.
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 19:40   #7
SowaZosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 4
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Chciałabym, żeby to była zmyślona historia...

Boję się, o ilu sprawach jeszcze nie wiem? W głowie milion myśli. Jak wrocilam do domu Pan mąż obrażony. Zabrał swoją pościel i schował się w drugim pokoju
SowaZosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-02-05, 19:58   #8
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 174
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Cytat:
Napisane przez SowaZosia Pokaż wiadomość
Chciałabym, żeby to była zmyślona historia...

Boję się, o ilu sprawach jeszcze nie wiem? W głowie milion myśli. Jak wrocilam do domu Pan mąż obrażony. Zabrał swoją pościel i schował się w drugim pokoju
pewnie zeby w spokoju pisac do innych bab
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 11:11   #9
miami_drink
Raczkowanie
 
Avatar miami_drink
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 158
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Twój facet jest dorosły czy dopiero kończy liceum? Bo jego zachowanie wskazuje na to drugie.
miami_drink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 19:49   #10
SowaZosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 4
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Potrzebuję wsparcia. Jestem w rozsypce. Pojawily się u mnie myśli samobójcze.

Próbowalam się pogodzić, powiedziałam, że zabolała mnie ta sytuacja. On śmiał sie z tego co mówiłam i mowił że zachowuje się jak gimmazjalistka. Powiedział, że nie obchodzi go co czuje i ze jest mi przykro, wyzywał od wariatek, mówił że powinnam sie leczyc. Uderzyla mnie taka fala emocji że poczułam, że muszę uciec z domu i coś sobie zrobić. Jak się zbierałam, to mowil że robie cyrk, żebym uciekała, że nikt nie bedzie mnie szukać. Co się stało mojemu mężowi?
SowaZosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 20:15   #11
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 245
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Co się stało tobie, że od czegoś tak niewielkiego masz myśli samobójcze? Myślałaś o konsultacji psychiatrycznej?
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-06, 20:16   #12
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Cytat:
Napisane przez SowaZosia Pokaż wiadomość
Potrzebuję wsparcia. Jestem w rozsypce. Pojawily się u mnie myśli samobójcze.

Próbowalam się pogodzić, powiedziałam, że zabolała mnie ta sytuacja. On śmiał sie z tego co mówiłam i mowił że zachowuje się jak gimmazjalistka. Powiedział, że nie obchodzi go co czuje i ze jest mi przykro, wyzywał od wariatek, mówił że powinnam sie leczyc. Uderzyla mnie taka fala emocji że poczułam, że muszę uciec z domu i coś sobie zrobić. Jak się zbierałam, to mowil że robie cyrk, żebym uciekała, że nikt nie bedzie mnie szukać. Co się stało mojemu mężowi?
Na ten moment zaopiekuj się sobą i swoimi emocjami. Jeśli myśli będą się utrzymywać: zgłoś się do lekarza rodzinnego/ lekarza psychiatry (nie trzeba skierowania, ale szybkie terminy będą tylko prywatnie)/ psychoterapeuty. Jeśli myśli będą bardzo uporczywe: Ośrodek Interwencji Kryzysowej/Oddział Psychiatryczny izba przyjęć. Trzymam kciuki. Pamiętaj, że są też całodobowe telefony zaufania dla osób w kryzysie. Nawet najdłuższa żmija mija. 😉
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 21:08   #13
SowaZosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 4
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Od dwóch dni żyję w bardzo dużym napięciu, do tego jestem emocjonalna i wrażliwa. To nie była dla mnie błahostka. Gdy zobaczyłam, jak mój mąż smieje mi się w twarz, kiedy ja płakałam to przerosło mnie to. Byłam w szoku. W kryzysowych momentach pojawiają się u mnie myśli samobójcze. Jestem po terapii, ale po tym co się dzieję widzę, że będę potrzebować kolejnej.
SowaZosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 21:57   #14
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 235
Dot.: Straciłam zaufanie.Czy przesadzam?

Jest też opcja, że czuje się przez Ciebie trochę zaniedbany i chce celowo wzbudzić u Ciebie zazdrość.
Bruma_w_Hogsmeade jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 22:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.