Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-25, 21:46   #3511
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czekoladko koniecznie pisz nam co z Twoja buzia .

ja jestem dzisiaj bardzo zmeczona i od razu widac to na mojej buzi . oby rano bylo lepiej .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 05:23   #3512
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

pochwaliłam się że u mnie lepiej już, a tu wysypu ciąg dalszy rece opadają całkiem
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 09:13   #3513
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nienawidzę tych krostek dobijają mnie juża jeszcze żeby było więcej na plecach mi sie pokażały dwie i tak bolą
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 09:41   #3514
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja też mam trzy sztuki po kilku dniach przerwy, kiedy myślałam, że to koniec wysypu. Niestety. Ale mimo wszystko te pryszcze nie są już tak wielkie i dokuczliwe, jak na początku.

Dziewczyny, wy się leczycie jakoś?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 09:43   #3515
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pleple a Ty juz skonczylas lykac tetracykline czy jeszcze nie?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 09:46   #3516
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Skończę za jakieś trzy dni. Chyba jednak pójdę do dermatologa, zastanawiam się jeszcze. Bo może powinnam jeszcze pobrać trochę tę tetracyklinę. Jak myślisz?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 09:49   #3517
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a jak dlugo ja bierzesz? i napisz ile tabletek dziennie lykalas i lykasz? mam nadzieje, ze probiotyk tez stosujesz .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 10:22   #3518
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Yyyy... Czasami? Mówię o probiotyku.

A antybiotyk doustny biorę od 2,5 miesiąca, przed tetracykliną był Unidox przez jakiś czas.
W tej chwili biorę tetracyklinę 250 mg dwa razy dziennie.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 10:37   #3519
Jamala
Przyczajenie
 
Avatar Jamala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 18
GG do Jamala
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
i znów kolejny wieczór wyciskania miałam, oczywiście zaczeło sie od jedego niedociśniętego dzień wczesniej, a reszta jakoś już sama poleciała jak ja tego nienawidzę, człowiek wpada w jakiś trans czy co, nie kontroluje się wogólę wtedy, nie ma mowy
Dokładnie, ja jak się dopadne to też jak w transie. To chore, moja mama ciagle powtarza "przestań się skubać", a ja dalej to samo. Godzina konkretnego wyciskania i opłakany efekt. Twarz cała spuchnięta i czerwona a na sam koniec plamy jak od jakiegoś uczulenia. Dramat. To jest silniejsze odemnie
__________________
Te ZDRAdziEcKIe SzklANe OcZY... <<SpRAwDź tEN ORiENt...>> (O_O)
Jamala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 11:02   #3520
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadi przesuszylam sie za mocno troche zorakiem ostatnio,teraz tylko brode AD traktuje,reszte kremem.Dosc ladnie mi te przebarwienia schodza.Jestem zadowolona.Jak dostane w grudniu pieniadze,pojde do dermy i wyzebram recepte na 0,1

Blue wiesz po czym cie tak obsypalo,czy tak po prostu-po niczym Jakie to wkurzajace.Jaki masz teraz plan-bedziesz cos stosowac?

Pleplemoje leczenie polega na smarowaniu sie zorakiem,AD,effaklarem na zmiane( i kremem nawilzajacym tez).Co do tego czy brac dalej antybiotyk-zrob wyniki(chyba,ze juz masz).Jesli czas krzepniecia/krwawienia i trojglicerydy w normie to derma pewnie powie,ze masz brac nadal.Ale dla mnie 2,5 mies.to juz max,ja bym dluzej nie bralaTy bierzesz Diane wiec po dostawieniu antybiot.nie powinno byc pogorszenia,tak sadze.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 11:05   #3521
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja też napisze bo wysypało mnie okrutnie i policzki aż się proszą o wyciskanie...
Postanowiłam zrezygnować z fluidów, od dwóch dni chodze z samym korektorem i pudrem w kamieniu, oj ciężko mi się przełamać. Non stop zerkam w lusterko, sprawdzam stan cery w każdym oświetleniu... hmm jest średnio ale ludzie jakoś nie uciekają na mój widok. Jestem teraz na etapie poszukiwania dobrego kremu na zime ( bubchen winter creme jest teraz w promocji więc moze ten..) i peelingu.
Mam nadzieje że dziś wieczorem nie dopadnie mnie mania wyciskania ale patrząc na te policzki to sama w to wątpie. Eh...
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 11:44   #3522
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Ale dla mnie 2,5 mies.to juz max,ja bym dluzej nie bralaTy bierzesz Diane wiec po dostawieniu antybiot.nie powinno byc pogorszenia,tak sadze.
Też tak myślę. Mam już dosyć tego antybiotyku. Przez niego muszę brać globulki, bo mam jakiś stan zapalny pochwy
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 11:44   #3523
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Angel, a ty jak długo się leczysz? Z jakimi efektami?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 15:04   #3524
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Angel, a ty jak długo się leczysz? Z jakimi efektami?
Lecze sie 8 lat.Bywa,ze tradzik mam,bywa ze go nie ma jakis czas(bo 3 pryszczy na krzyz tradzikiem nie nazywam).W kwietniu mialam wysyp stulecia,wtedy dalam sie namowic na antybiotyk(niepotrzebnie, ale ucze sie na bledach).Teraz...jest dobrze,nie narzekam.

Stan zapalny pochwy to raczej na 100% wynik zazywania antybiotyku.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 15:05   #3525
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
A antybiotyk doustny biorę od 2,5 miesiąca, przed tetracykliną był Unidox przez jakiś czas.
W tej chwili biorę tetracyklinę 250 mg dwa razy dziennie.
Pleple no to juz troche czasu stosujesz te swinstwa. z tego co wiem to przynajmniej 3 miesiace stosuje sie antybiotyki doustne . niektorzy lekarze uwazaja, ze nawet 6 miesiecy i dluzej . zrob badania tak jak radzila Little Angel . moje zdanie na temat antybiotykow doustnych na syfy to kazda tutaj zna . jak bierzesz to jest ok, a jak odstawisz to i tak to wszystko wraca, wiec po co sie truc . no i bierzesz diane, wiec nie powinno byc wysypu.

aha, pamietam, ze w przypadku tetracyklin to trzeba uwazac z produktami mlecznymi.

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Mam już dosyć tego antybiotyku. Przez niego muszę brać globulki, bo mam jakiś stan zapalny pochwy
to jak wyleczysz sprawy kobiece to kup sobie lactovaginal i zuzyj cale opakowanie (musi byc przechowywany w lodowce). i pamietaj o jakims probiotyku doustnym - lacidofil, lactoral lub lakcid (wszystkie w lodowce przechowywane). ja wlasnie zaraz sobie lykne jeden lacidofilek (pomimo, ze skonczylam brac antybiotyki na to moje chorobsko).
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 15:57   #3526
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hej dziewczyny
Wiem, że powinnam brać Lactovaginal, ale zaniedbywałam to i mam efekty Nie cierpię globulek. Jak skończę z Gyno-Pevarylem, to obiecuję solennie, że codziennie będę uzwała Lactovaginalu (a fu).
Zobaczę z tym lekarzem, spróbuję się chyba jednak zapisać, w sumie co mi szkodzi.
Little Angel, cieszę się, że u ciebie dobrze.
Aniu, a co u ciebie? Jak zdrowie?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 18:36   #3527
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No i co ja wypatrzylam AaniaA otoz pomyslalm,ze tym razem nie ma na wizazu hakerow i moze bedziesz widoczna na zdjeciach ze spotkania wizazynek.I sie nie pomylilam.I jezeli to jestes ty(ta drobina w czerwonym swterrku)to ja widze sliczny,gładki pysiak.No nie ma cudow-nie da sie wszystkiego zamaskowac wiec musze dobrze widziec.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 20:16   #3528
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Jak skończę z Gyno-Pevarylem, to obiecuję solennie, że codziennie będę uzwała Lactovaginalu (a fu).
trzymam za slowo . i doustnie probiotyk (ale nie lykaj na raz z antybiotykiem; odczekaj minimum pol godziny).

Cytat:
Napisane przez Pleple
Aniu, a co u ciebie? Jak zdrowie?
skonczylam brac antybiotyk w czwartek rano (mam nadal ten dziwny kaszel ) i czekam na wymaz. obym dotrwala .

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
No i co ja wypatrzylam AaniaA otoz pomyslalm,ze tym razem nie ma na wizazu hakerow i moze bedziesz widoczna na zdjeciach ze spotkania wizazynek.I sie nie pomylilam.I jezeli to jestes ty(ta drobina w czerwonym swterrku)to ja widze sliczny,gładki pysiak.No nie ma cudow-nie da sie wszystkiego zamaskowac wiec musze dobrze widziec.
oj Ty agentko . tak, to ja, ta szkarada. jednak na zdjeciach nie widac tego co jest w rzeczywistosci . i w kawiarni bylo ciemno . a gladka to ja nigdy nie bede . wlasnie znowu jakis robak mi wyszedl. jakis tydzien temu cos drapnelam i to sie goilo. jednak juz wczoraj bylo w tym miejscu niezaciekawie . dzisiaj wiedzialam, ze to ten moment - na pozbycie sie tego czegos ze srodka. i sie nie mylilam. wyszlo mi to paskudztwo . skad to sie bierze to ja nie wiem ?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 20:35   #3529
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
trzymam za slowo . i doustnie probiotyk (ale nie lykaj na raz z antybiotykiem; odczekaj minimum pol godziny).
Żołądek to akurat mam chyba jak dzwon W przeciwieństwie do tej milszej części ciała

Cytat:
skonczylam brac antybiotyk w czwartek rano (mam nadal ten dziwny kaszel ) i czekam na wymaz. obym dotrwala .
Daj znać, jak będzie wynik, dobrze?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 20:37   #3530
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Żołądek to akurat mam chyba jak dzwon W przeciwieństwie do tej milszej części ciała
achhh my kobiety, zawsze musimy sie meczyc .

Cytat:
Napisane przez Pleple
Daj znać, jak będzie wynik, dobrze?
wymaz to dopiero bede robic za tydzien (szmat czasu ).
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 20:40   #3531
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja tez wyszpiegowałam foty z gładkim buziakiem

Little_Angel
u mnie tez po zoracu przesusz, teraz mam taka skorupe pomimo peelingu, łuszcze sie okropnie. Tez kiedys uzywałam Effacaru nie wiem czy to on powodował u mnie taka masakrę, przed tym smarowałam się Ad i nei powinno czegos takiego być, ale dawał niesamowity efekt gładkosci skóry

Mi cos pod konie okresu wywaliło na koncu szczeki, w zasadzie neiw eim co to jest urapnełam, przyłozyłam wody utlenionej i nie fajnie to wyglada, w ogóle cera wyglada po prostu brzydko:/ juz nie mam siły na to...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 00:12   #3532
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
dziewczyny, a jakich Wy podkładów używacie, żeby zakryć to co nabroiłycie, korektory oczywiście również, szukam czegos całkiem nieźle kryjącego, w jasnych odcieniach i brak mi pomysłów
Ja używam od kilku dni piankowego Maybelline. Lubię go, ale martwi mnie, że wchodzi w rozszerzone pory. W ogóle dziwna rzecz: kupiłam kolor Nude, bałam się, że będzie dla mnie za ciemny, a po nałożeniu go na twarz wydaje mi się, że jest nawet ciut za jasny!


Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
ale kiedys nasz kotek polazl za nami na niedzielna msze i wspinal sie po obrusie na oltarzu(nikt z nas sie rzecz jasna nie przyznal do kota,ktroy wrocil do domu i tak przed nami).




Co do izoteku, to jestem dopiero po 2 tabletkach, a na efekty pewnie sobie dłuugo poczekam. Dziś zrobiłam sobie parówkę i oczyszczanie twarzy, póki skóra jeszcze jest nawilżona i nie łuszczy się.

Jak tylko będzie jakiś przełom, dam Wam znać! Trzymajcie kciuki, żeby izotek szybko mi pomógł!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 07:53   #3533
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Jak tylko będzie jakiś przełom, dam Wam znać! Trzymajcie kciuki, żeby izotek szybko mi pomógł!
Goniu1 trzymamy, trzymamy . koniecznie zdawaj relacje co i jak .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 16:27   #3534
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A mnie pieknie obsypalo (niezbyt mocno na szczescie).I teraz mysle po czym:albo po mandarynkach(sztuczne to to,ze az stracha,le pyszne),albo po gwiazdorkach z goplany(takie male zawinete w sreberka lezace przy kasie w warzywniaku)-ubostwiam je i caly rok na nie czekam,a potem obzeram sie az do obrzydzenia No nic,a juz tak ladnie bylo.Ale moze skusze sie na maske aspirynowa(cos tam mam w domu),ale to juz nie dzis bo dzis basen.

Gonia ty nam zdawaj relacje,bedziemy sie pienic z zazdrosci zes gladka na wieki wiekow,ale cotam-pisz JA posiadam ten mus mejbelin(jakkolwiek sie to pisze)i tak zachwalany on jest,a dla mnie do dup* teraz na przesuszu to ja nic nie nakladam(a to cudo to by sie dopiero odznaczalo),ale przedtem wlazilo w pory i szczerze zalowalam tego zakupu

Shadi-masz sile,tylko ona gdzies wyszla aktulanie i nie wie kiedy wroci

AaniaA,a ty jak zwykle ujmujesz sobie Jak mowie,ze widzialam tam gladka buzie to widzialam.I zadna ciemnosc mi nie przeszkodzila
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 16:57   #3535
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little Angel to pewnie po tych gwiazdorkach tak Ci sie zrobilo. jak widac, lakomstwo nie poplaca . ale raz sie zyje i nie ma co sobie zalowac .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 17:19   #3536
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Gonia, no to super czekamy na relacje

Aniołku, ahh te mandarynki i giwazdorki ale przeciez nei mozemy sobei wszystkiego odmawiać po aspirynce powinno byc lepiej szybciej się zagoi, skóra bedzie jasniejsza, gładsza...
Cytat:
Napisane przez AaniaA
ale raz sie zyje i nie ma co sobie zalowac
taa, a mój tyłek rośnie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 17:24   #3537
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
taa, a mój tyłek rośnie
tak jak Little Angel pisala - to tylko przed swietami .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 17:37   #3538
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Taaa...tylko przed swietami A ,ze ja zaczynam swietowac na poczatku listopada,a koncze na koncu lutego to potem sa efekty. Shadi,a gdzie twoje a6w? Ja tego nie robie bo to mi sie wydaje nudne,mam inny program,ktory zrobil dla mnie brat przed moim slubem(bardzo chcialam miec super deche zamiast brzucha i sie udalo w miesiac),troche zmodyfikowalam i jest

Maske juz sobie trzasnelam,bez jogurtu,bo nie mialam.Nie jestem czerwona wiec dobrze jest.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 18:44   #3539
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja swiętuję cały rok

o a6w to już dawno zapomniałam, bo szczerze mówiać bardzo mi się nie chce wystarcza mi już wf w szkole, a myślałam, że przetrzymam...

wow decha miesiąc no to nieźle
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 20:19   #3540
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Jamala Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja jak się dopadne to też jak w transie. To chore, moja mama ciagle powtarza "przestań się skubać", a ja dalej to samo. Godzina konkretnego wyciskania i opłakany efekt. Twarz cała spuchnięta i czerwona a na sam koniec plamy jak od jakiegoś uczulenia. Dramat. To jest silniejsze odemnie
skąd ja to znam, czasem mama sama mi wyciska, innym razem znów krzyczy co znów narobiłam

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
[B]
Blue wiesz po czym cie tak obsypalo,czy tak po prostu-po niczym Jakie to wkurzajace.Jaki masz teraz plan-bedziesz cos stosowac?
narazie planu brak, sensownie wybieram prezenty świąteczne, typu tonik antybakteryjny Oceanic, Lysanel Active tonik, kupiłam znów Acnofan, najwyżej znów Benzacne bedzie od czasu do czasu

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Ja używam od kilku dni piankowego Maybelline. Lubię go, ale martwi mnie, że wchodzi w rozszerzone pory. W ogóle dziwna rzecz: kupiłam kolor Nude, bałam się, że będzie dla mnie za ciemny, a po nałożeniu go na twarz wydaje mi się, że jest nawet ciut za jasny!
dziś wypatrzyłam w gazetce Natury nowy podkład piankowy Rimmel, jutro ide oblukac kolory, jesli bedzie jakiś jaśniejszy niż Cameo z Maybelline, to może się skuszę, chociaż miałam zapasy kończyć
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.