Pędzle MAC - czy oryginalne? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-12, 13:30   #61
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

http://www.tkmaxx.com/Evening/MIU-MI.../invt/11528674
To nie sa pedzle, ale przyklad na to jak tanio mozna kupic drogie rzeczy. Torebka miumiu cena detaliczna 700 funtow, cena w tejze miedzynarodowej sieci sklepow 249.99. Oryginalne.
Kiedys mieli tez zestaw pedzli.
Jesli nadal uwazacie ze tanio sie nie da to zyjcie sobie w swojej blogiej nieswiadomosci.
Ode mnie to tyle.
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 15:08   #62
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Kocurzyca, ale my się chyba nie rozumiemy. MAC nie wypuszcza zestawów większych, niż 5 pędzli. Może ktoś kupuje pojedyncze pędzle i je kompletuje w zestaw po czym sprzedaje, nie wiem. Ale MAC na pewno nie robi zestawów 24 pędzli i nie sprzedaje ich w cenie jednego pędzla. To jest niemożliwe po prostu.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:44   #63
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
http://www.tkmaxx.com/Evening/MIU-MI.../invt/11528674
To nie sa pedzle, ale przyklad na to jak tanio mozna kupic drogie rzeczy. Torebka miumiu cena detaliczna 700 funtow, cena w tejze miedzynarodowej sieci sklepow 249.99. Oryginalne.
Kiedys mieli tez zestaw pedzli.
Jesli nadal uwazacie ze tanio sie nie da to zyjcie sobie w swojej blogiej nieswiadomosci.
Ode mnie to tyle.
pisałem o Hermes a nie o masówce Prady czyli Miy Miu

torebka o której piszesz jest za jedną trzecią ceny i to jest możlwe

24 pedzle średnio po 20-22 funty daje około 500 funtów - nie jest możliwe zeby kupić taki komplet za 25 funtów

po drugie takie zastawy nie istnieją, na tym polega koncepcja marek profesjonalnych ze sam kompletujesz zestaw w zależności od tego co ci jest potrzebne

koniec tematu
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 13:08   #64
karkam
Przyczajenie
 
Avatar karkam
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lukrowa Chmurka
Wiadomości: 8
Thumbs down Podróbki pędzli MAC na Allegro

Witam
To mój pierwszy wątek, także z góry proszę o wyrozumiałość ( nie wiem dokładnie w jakiej kategorii powinnam go umieścić).
Na pewno każda z Was spotkała się z zestawem 24 sztuk pędzli MAC na Allegro.
Dla przykładu podaję link do podobnej aukcji: '
http://www.allegro.pl/item713025771_...przedawca.html
Pan sprzedawca zapytany, czy wie ,że sprzedaje podróbki, opryskliwie wytłumaczył się, że urząd celny nigdy nie miał problemu z jego towarem, płaci podatki a ponadto ufa, że to oryginały.
Czy jednak to prawda? Czy to są oryginały?
Jak widać dany sprzedawca ma mnóstwo pozytywnych komentarzy, więc czy wszystko ok? Napisałam kiedyś do Allegro, że mam wątpliwości, co do oryginalności tych pędzli, na co Allegro wypięło się. Oni potrzebują DOWODÓW. Więc napisałam dziś do MAC Cosmetics, wysyłając email z ich głównej strony.
Nie wiem co dalej. Może poradzicie mi, jak zwalczać takie zachowania?
Przecież prawo wyraźnie mówi, że za handel podróbkami grozi do 5 lat więzienia, a Allegro takie aukcje powinno usuwać i zgłaszać sprawę na policję.
Najgorsze jest to, że tyyyyle ludzi to kupuje, a przecież to wszystko z Chin sprowadzane, syntetyczne...ach szkoda słów. Na pewno nie jest to warte 200 zł!!
Co myślicie na ten temat?
Mnie to strasznie denerwuje i nie daje spokoju....
__________________
pomaluj mi świat

jestem zakochana w :

- KT Tunstall
- Nyx Cosmetics
- kosmetykach czekoladowych
i kokosowych
- pigmentach
- herbacie z cynamonem
- zapachowych świecach
karkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 15:19   #65
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Podróbki pędzli MAC na Allegro

Była o tym mowa setki razy, na forum kilka osób pisało że poświęciło czas i pisało do ludzi którzy to kupują lub sprzedają - większość z nich nic sobie z tego nie robi Zgłaszanie aukcji do allegro niewiele daje - na początku były usuwane, teraz od jakiegos czasu zauważyłam że nie są. Ja dałam sobie spokój, chcą to niech kupują / sprzedają podróbki. Smutne ale w naszym kraju to taka walka z wiatrakami.
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 17:19   #66
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Podróbki pędzli MAC na Allegro

to samo jest z butami, co chwilę spotykamy się w firmie jak nas pytają "czemu macie Państwo te buty po 199.90 jak inny sprzedawca ma za 119.90" itp. I tłumacz jak krowie na rowie, że nie każdy produkt na allegro jest oryginalny.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 17:26   #67
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: Podróbki pędzli MAC na Allegro

Pędzle z tego linku na bank podróba. Mac sprzedaje komlety pędzli najwyżej po 5 sztuk.
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 17:39   #68
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Podróbki pędzli MAC na Allegro

Wiemy o tym, ale co tu można zrobić poza masowym pisaniem do firmy MAC. Mac musi w końcu sięzaangażować w walkę z podróbkami na allegro.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 18:41   #69
karkam
Przyczajenie
 
Avatar karkam
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lukrowa Chmurka
Wiadomości: 8
Dot.: Podróbki pędzli MAC na Allegro

Jestem załamana....Może to głupie, ale ja jestem idealistką i wierzę, że można jakoś z tym wygrać. Najgorsze jest to nastawienie sprzedawcy, który posiada takie podróbki. On uważa, że wszystko jest ok, że to oryginały, wmawia to ludziom ,a oni wierzą, bo większość osób kupuje te pędzle, nie mając wcześniej styczności z oryginałem.....
Moim zdaniem nastawianie Allegro to nastawienie jednostek odbierających te zgłoszenia, co jest całkowicie nieprofesjonalne!!!
Raz zgłosiłam podróbki palet cieni to od razu usunęli, a potem zgłoszenie o innych podróbkach odebrała inna osoba, wyłuszczając mi stanowisko Allegro...niech się zdecydują...
Albo wyrażają zgodę na podróbki, albo z nimi walczą...
OKROPNE!!!
__________________
pomaluj mi świat

jestem zakochana w :

- KT Tunstall
- Nyx Cosmetics
- kosmetykach czekoladowych
i kokosowych
- pigmentach
- herbacie z cynamonem
- zapachowych świecach
karkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 10:20   #70
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Podróbki pędzli MAC na Allegro

wysłałam wiadomość przez formularz kontaktowy allegro

o treści:

Od jakiegoś czasu z niepokojem obserwuję rosnącą liczbę aukcji z podróbkami kosmetyków, chodzi mi głównie o firmę MAC. Wielokrotnie zgłaszałam aukcje z podrobionymi zestawami pędzli - od jakiegoś czasu przestałam ponieważ aukcje przestały być usuwane. W dodatkowych informacjach podałam numery kilku przypadkowych aukcji, na których sprzedawane są ( nie mam co do tego wątpliwości ) podróbki. Dla porównania polecam odwiedzić oficjalną stronę MAC - http://www.maccosmetics.com/ i obejrzeć zdjęcia oryginalnych produktów.



Mam nadzieję że zajmą się Państwo tą sprawą - sprzedawanie podrobionych przedmiotów, ubrań, kosmetyków jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności a unikanie usuwania tego typu aukcji, mimo ich zgłaszania jest niejako przyzwoleniem na tego typu handel!

zobaczymy co odpiszą ...
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 14:12   #71
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Podróbki pędzli MAC na Allegro

Mam wrazenie, ze Allegro olewa część zgłoszeń bo ludzie je sprawdzajacy po prostu nie znają się na tym towarze i wolą ich nie usuwać niż usunąć oryginał. Co innego zgloszenie perfum Chanel 5 sprzedawanych za 54,99 gdzie podrobka jest ewidentna a co innego zestawy pedzli. Nie znaja sie, nie wiedza jak wyglada oryginal, wiec pozwalaja tym aukcjom dalej wisiec na Allegro.
Po drugie, Allegro bierze kase za wystawianie aukcji, wiec im zalezy by aukcji bylo jak najwiecej. Jak facet placi regularnie, duzo wystawia, placi duze prowizje od sprzedazy, to dla nich jest to zysk.
Ja tez czesto zglaszam rozne podrobki, ale czasem tez mam dość. Z drugiej strony myślę,że jak ktoś jest tak głupi że wierzy w oryginalne perfumy za 50 czy 60zl , to niech placi, jego kasa a nie moja. Ktos , kto ma głowę na karku takich aukcji unika.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 15:23   #72
karkam
Przyczajenie
 
Avatar karkam
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lukrowa Chmurka
Wiadomości: 8
Dot.: Podróbki pędzli MAC na Allegro

Witajcie dziewczyny!!
Ja wczoraj napisałam do centrali MAC list, za pośrednictwem ich głównej strony internetowej, szybko odpisali mi, a z tego co napisali jasno wynika, że aby sprzedawać kosmetyki MAC trzeba posiadać zgodę pochodzącą tylko od nich i to jedyny gwarant oryginalności produktów, napisałam do nich również następnego maila z konkretnymi aukcjami z Allegro z pytaniem o ich oryginalność....
Jeśli uzyskam na to odpowiedź natychmiast kieruje sprawę do Allegro i jego obowiązkiem jest zgłosić sprawę na policję i zawieszenie konta sprzedającego!!!!!
Skończę z tymi podróbkami chociaż miałabym poświęcić temu mnóóóóstwo czasu!
Trzeba z tym walczyć!
Pozdrawiam Was serdecznie

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

ach...Cetrizini podziel się potem odpowiedzią jak możesz, albo chociaż daj znać, czy przyniosło to efekty...mi kazali zebrać dowody, także czekam tylko na kolejną wiadomość od MAC i wtedy mam nadzieję, że Allegro opamięta się!!
__________________
pomaluj mi świat

jestem zakochana w :

- KT Tunstall
- Nyx Cosmetics
- kosmetykach czekoladowych
i kokosowych
- pigmentach
- herbacie z cynamonem
- zapachowych świecach
karkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 11:33   #73
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Podróbki pędzli MAC na Allegro

Allegro niestety chodzi tylko o kasę, rozumiem że to komercyjna działalność ale tak zachłannego serwisu nie widziałam. Pracuję na allegro po 8-9 h dziennie i trafia mnie już przez to jak bardzo zależy im tylko na pieniądzach. Cieszcie się, jeśli nie musicie na tym pracować:/ Nie macie pojęcia jak potrafią ściągać aukcje bez powodu a innym nie ściągać ewidentnego łamania regulaminu.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 20:14   #74
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Podróbki pędzli MAC na Allegro

allegro jak na razie milczy ale ich zachowanie jest delikatnie mówiąc żałosne... :/ Przecież wystarczy spojrzeć na oficjalną stronę MAC i zdjęcia pędzli, porównać je z zestawami wystawianymi na aukcjach i nawet osoba która pędzlami czy firmą MAC w ogóle się nie interesuje zobaczy różnicę. Zbieranie dowodów przez użytkowników? To chyba im powinno zależeć na tym, żeby nie sprzedawać podróbek a co za tym idzie nie popełniać przestępstwa ! Skoro allegro zależy tylko na pieniądzach to naprawdę przydałaby im się porządna kara żeby nauczyli się że taka polityka serwisu nie popłaca...

cieszę się że nie muszę na co dzień współpracować z tym serwisem, niestety jestem skazana na zakupy na allegro ( mała mieścina, nie mam bezpośredniego dostępu do ciuchów i kosmetyków wartych uwagi ) przyznam że mam takie przypływy i odpływy buntu przeciwko podróbkom ;P czasem krew mnie zalewa jak widze aukcje z bezczelnie podrobionymi kosmetykami, zgłaszam je itd. a czasem mam wrażenie że te działania są totalnie bez sensu. Ale jakoś tak ostatnimi postami mnie natchnęłyście więc zamierzam zamęczać allegro mailami
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 14:45   #75
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Podróbki pędzli MAC na Allegro

Powinni zrobic jak z ebayem. Olewali to, ze ludzie wystawiają podrabiane torebki np. L. Vuittona, wiec firma podala Ebay do sądu i wygrali. Ebay musial zaplacic niezłą karę.
Teraz jak się wystawia coś markowego, to od razu pojawia sie ostrzeżenie, że jest zakaz wystawiania podróbek i że aukcje sa przeglądane przez "ekspertów" i w ten sposób wyłapują podróbki. Plus ostrzeżenie o odpowiedzialnosci karnej.
Kiedys wystawialam bluzkę Burberry i tego typu ostrzeżenia pojawialy sie przez caly czas wystawiania bluzki, na kazdej podstronie.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 10:15   #76
Competizione
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Na allegro można znaleźć
http://www.allegro.pl/item765027005_...er_okazja.html
http://www.allegro.pl/item788586166_...ylka_free.html
to oczywiste naruszenie przepisów ochrony prawnej znaku towarowego, prawa własności przemysłowej, a pisząc kolokwialnie przestępstwo
ps. Takie pędzle co najwyżej mogą być pomocne przy stosowaniu farb plakatowych
Competizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 15:31   #77
nadeo
Raczkowanie
 
Avatar nadeo
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 421
Angry Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

To, że ktoś to kupuje to jeszcze nic. Mnie wkurza, że potem ci kupujący chwalą się, że pracują na MACu, a tak naprawdę nie mają pojęcia o jakości tych produktów. Pokaże taki wielce wizażysta komuś swoje pędzle, ten ktoś porówna je z pędzlami za 5 zł i powie: "O, przecież to to samo praktycznie, to po co przepłacać? Ten MAC jest beznadziejny, skoro każą mi tyle płacić! A fe firma!". To jest psucie marki, powinno być karane z całą surowością!

Ostatnio gadałam z jedną dziewczyną z mojej grupy na studiach - ona chce zostać wizażystką. Pytam się jej, czy kupiła już jakieś pędzle, jeśli nie to mogę jej doradzić (myślałam tutaj o przyjaznej dla kieszeni grupie cenowej - Sephora, Inglot, The Body Shop, Kozłowski, Everyday Minerals). A ona mi na to, że słyszała, że MAC ma dobre pędzle. Tu się ucieszyłam - wreszcie znalazłam kogoś, kto wie, co to za firma, bo osoby nie interesujące się wizażem rzadko o niej wiedzą. Ja na to, że ba, podobno najlepsze. Jeśli ją stać to nic, tylko kupować, tyle, że one kosztują tyle, że hoho i podstawowy zestaw pędzli to będzie naprawdę spory wydatek. Jak w odpowiedzi usłyszałam, że wcale nie, na Allegro można kupić 24 sztuki za niecałe 200 zł, to o mało nie padłam z niedowierzania. Ludzie! Skąd bierzecie tyle naiwności?! Więc ją uświadomiłam, że 99% tych pędzli na Allegro i eBayu to podróbki, niech poszuka na necie informacji - ale nie, widziałam w jej oczach, że mi jakoś nie uwierzyła. Nieznanemu sprzedawcy, któremu zależy na kasie uwierzy, ale koleżanka, która chce pomóc to nie jest osoba godna zaufania.
A Allegro ssie, jak mnie coś bierze, to zgłaszam te aukcje, ale widzę, że sobie nic z tego nie robią

Edytowane przez nadeo
Czas edycji: 2009-11-04 o 16:03
nadeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:25   #78
efa23
Raczkowanie
 
Avatar efa23
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 71
GG do efa23 Send a message via Skype™ to efa23
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Witam.
Pozwolę sobie zamieścić link do filmu w serwisie YouTube użytkowniczki o nicku beautynewbie.
FAKE MAC Cosmetics!! How to Spot Fake MAC Brushes (In Depth Comparison to Real MAC)
Dziewczyna pokazuje różnice między oryginalnymi pędzlami firmy MAC a podróbkami sprzedawanymi w serwisach aukcyjnych.
Wersja po angielsku, ale łatwo można zrozumieć


btw na YT jest wiele tego typu filmów-wystarczy poszukać a wiele wątpliwości zostanie rozwianych.
Pozdrawiam
Ewa
__________________
W związku...
PrawoJazdy

Ewa
efa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 22:27   #79
J_agodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 7
Cool Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Hejka postanowiłam odpisać i rozwiać twoje wątpliwośći co do maca 1. punkt pierwszy MAC nie wypuszcza swoich produktów w takich zestawach typu 24 szt pędzli itp. wyjątek stanowi limitowana edycja świąteczna tylko !!!! pozdkreślam Tylko!
2. po drugie oryginalny pędzel maca tzn jego logo bardzo szybko sie ściera ( kiedyś dla testu zakupiłam owe podróbki za diabła nic się z nich nie starło ! tzn napis producenta ).
3. po trzecie mac produkuje swoje wyroby we Francji bądz Japoni i to właśnie logo z nazwą danego kraju znajduje się na pędzelku , jest bardzo słabo widoczne ale można je zauważyć.
To takie podstawowe wskazówki na co powinnaś zwrócić uwagę i uwierzcie dziewczyny że za cene 170 zl nie kupicie zestawu 24 pędzli z naturalnego włosia bo to jest nierealne iem coś o tym .....Pozdrawiam J_agodka
J_agodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 13:10   #80
equi
Raczkowanie
 
Avatar equi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

http://www.allegro.pl/item1087556089...ui_okazj a.html

a co powiecie na te pedzle mac'a?
equi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:30   #81
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez equi Pokaż wiadomość
moim skromnym zdaniem to podróbka
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:56   #82
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

hm a nie było takiej limitowanki? podpytaj na wątku MAC
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 19:26   #83
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

byla zdaje sie ale lepiej zapytac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 10:06   #84
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

http://allegro.pl/pedzel-mac-187-duo...8.html#gallery

Myślicie że był oryginalny?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 11:15   #85
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Oj na pewno to nie MAC
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 11:30   #86
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
Oj na pewno to nie MAC
A po czym to poznałaś?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 12:24   #87
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Po pierwsze to włosie jest jakieś krzywe. Cena oryginalnego pędzla jest duużo większa. No i to miejsce gdzie zaznaczyłam na zdjęciu jest zupełnie inne. Macowe pędzle są zawsze w tym miejscu mocno "zaciśnięte".

Dla porównania wstawię ci mój pędzel Maca (włosie trochę brudne )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac pedzel.jpg (20,0 KB, 47 załadowań)
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 12:51   #88
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
Po pierwsze to włosie jest jakieś krzywe. Cena oryginalnego pędzla jest duużo większa. No i to miejsce gdzie zaznaczyłam na zdjęciu jest zupełnie inne. Macowe pędzle są zawsze w tym miejscu mocno "zaciśnięte".

Dla porównania wstawię ci mój pędzel Maca (włosie trochę brudne )
Super, dziękuję Ci *
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:50   #89
Płazik
Raczkowanie
 
Avatar Płazik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 440
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

http://www.youtube.com/watch?v=2bvgOK9iFec

to powinno rozwiać wasze watpliwosci co do podrobek.

Pozdrawiam.
__________________
Postanowienie:
-dużo ćwiczyć z pazurkami i wizażem.


Moja skromna galeria :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397
Płazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 19:33   #90
kisa_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 22
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Hej Pierwszy raz kupuje pędzle i myślę o tych: http://allegro.pl/zestaw-7-pedzli-ma...930868419.html jaka jest szansa ze sa to oryginalne pędzle? Kompletnie się na tym nie znam i proszę o pomoc
kisa_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 20:36:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.