Hauschka cd. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-22, 17:07   #1
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok

Hauschka cd.


Oglądając strony pana doktora natknęłam się na bardzo fajne produkty, bo ostatnio zafascynowana jestem kosmetykami z róży.
Moje pytanko jest następujące:
czy olejek do ciała z płatków róży
Skład: Arachis Hypogaea, Rosa Gallica, Rosa Damascena, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Farnesol*.
można by używać do twarzy?
I druga rzecz:
Balsam z płatków róży:
Skład: Aqua, Rosa Canina, Rosa Gallica, Prunus Dulcis, Alcohol, Glycerin, Pyrus Cydonia, Butyrospermum Parkii, Daucus Carota, Buxus Chinensis, Cetearyl Alcohol, Cera Flava, Rosa Damascena, Parfum, Citronellol*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citral*, Coumarin*, Eugenol*, Benzyl Benzoate*, Propolis Cera, Lecithin, Xanthan Gum.
Czy to też mogłoby się nadawać do paszczy?
Dodam, że 10 ml każdego specyfiku kosztuje 6,50, więc do przeżycia, jeśli chodziłoby o paszczę?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 19:18   #2
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: Hauschka cd.

Dr Hauschka ma również w swojej ofercie olejek do twarzy oraz krem z płatków róży również do twarzy. Polecam przejrzeć dokładnie dział pielęgnacja twarzy na stronie Hauschki. Pozdrawiam
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 19:58   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Hauschka cd.

Cytat:
Napisane przez Smok
Oglądając strony pana doktora natknęłam się na bardzo fajne produkty, bo ostatnio zafascynowana jestem kosmetykami z róży.
Moje pytanko jest następujące:
czy olejek do ciała z płatków róży
Skład: Arachis Hypogaea, Rosa Gallica, Rosa Damascena, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Farnesol*.
można by używać do twarzy?
I druga rzecz:
Balsam z płatków róży:
Skład: Aqua, Rosa Canina, Rosa Gallica, Prunus Dulcis, Alcohol, Glycerin, Pyrus Cydonia, Butyrospermum Parkii, Daucus Carota, Buxus Chinensis, Cetearyl Alcohol, Cera Flava, Rosa Damascena, Parfum, Citronellol*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citral*, Coumarin*, Eugenol*, Benzyl Benzoate*, Propolis Cera, Lecithin, Xanthan Gum.
Czy to też mogłoby się nadawać do paszczy?
Dodam, że 10 ml każdego specyfiku kosztuje 6,50, więc do przeżycia, jeśli chodziłoby o paszczę?

Ten olejek to mozna sprobowac, tylko ze ma w skladzie na samym pocztaku b. tlusty olejek, wiec moze zapchac.
Balsamu sama uzywalam bedac w ciazy, ale oczywiscie uzywalam na cialo. Jest to lekki balsam, ale ladnie nawilzal moje suche lydki. Czy na twarz by sie nadal? Nie wiem, ja jakas strachliwa jestem, to juz wolalabym uzyc tego olejku, chodz przy mojej cerze to wykluczone, moze te osoby z sucha by byly zadowolone, bo moja geba by sie chyba zapchala.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:43   #4
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Hauschka cd.

Cytat:
Napisane przez gosiq
Dr Hauschka ma również w swojej ofercie olejek do twarzy oraz krem z płatków róży również do twarzy. Polecam przejrzeć dokładnie dział pielęgnacja twarzy na stronie Hauschki. Pozdrawiam
Ale mi odkrycie. Przecież wiem, używałam ich obu, ale ceny są wysokie, a tu wychodziłoby taniej.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:45   #5
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Hauschka cd.

Moniko, to olej arachidowy, ja używałam na twarz wit. e w kapsułkach, a ona jest na oleju arachidowym i mnie nie zapchało. Więc może byłoby ok. To może ten balsam też byłby ok?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 19:18   #6
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Hauschka cd.

Może ktoś inny ma jakieś uwagi?
Może Piti?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 20:20   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Hauschka cd.

Wiec jak cie ten olejek nie zapycha to sprobuj. A balsamik to ma na pietej pozycji alkohol, chodz u mnie alkohol w produktach hauschkowych nie ma znaczenia. Wogole go nie czuje , a skora jest pielegnowana. Balsamik jest lekki, mozesz sprobowac go do buzki uzywac, jak sie jednak nie sprawdzi to mozesz go zuzyc do ciala. Balsam jest w szklanej butelce bez pompki. Radze ci ja dokupic, co ulatwi uzywanie i jest bardzo wydajny. Wystarczy 2 nacisniecia pompki i noga wysmarowana. Poza tym zostanie ci ten dozownik do innych produktow do ciala, ktore nie sa sprzedawana z dozowniczkami. Ja po balsamie kupilam sobie plyn lawendowy do kapieli i zeby bylo ekonomiczniej i higieniczniej uzywalam tej pompeczki.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 20:24   #8
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Hauschka cd.

osochozi?
o uzywanie tego balsamu pna pynio???
Zapychaczy nie widzę; popróbuj, jeśli cena nie jest tragiczna to najwyżej w... co innego sobie toto powcierasz.
Ładny ma skłąd, wygląda mi na delikatyny, łagodzący kosmetyk.
Z uwagi na olejek migdałowy bedzie fajnie nawilżał; zaznaczam od razu, ze sama nie znam hauschki, uważam że ma chore ceny i programowo nawet nie chcę go poznać.
Mam nadzieję, ze pomogam choć trochę
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 20:38   #9
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Hauschka cd.

Jedyny kłopot to może być kupa olejków eterycznych w olejku i balsamie do ciała. Nie wiem czy każdy nos to zniesie...
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 22:33   #10
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Hauschka cd.

Lenno, mój nos zniesie, bo miałam już Hauschkowe i Weledowe produkty i szczerze mówiąc pachną tak samo. Nic z róż tam nie czuję. Pachną ziołowo-alkoholowo.
Piti, co do cen właśnie, ja to z oszczędności założyłam ten watek:
Bo olejek Hauschka 68 zł za 30 ml
krem z róż 64 za 30 ml
a tu 10 ml balsamu lub 10 ml olejku z róż za 6,50, czyli za 30 ml byłoby coś koło 20 zł. Nie zamierzam kupować całej butli 100 ml za 64 zł.
Poza tym do ciała nigdy nic tak drogiego bym nie kupiła.
Dobrze, że Piti zauważyła ten olejk migdałowy w balsamie, mi on bardzo dobrze działa na cerę.
Więc może się kuszę, jednak nie wtym miesiącu.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 22:30   #11
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Hauschka cd.

witam,podbijam wątek;
też się zastanawiam nad użyciem balsamu różanego na twarz; zresztą jest w nim więcej róży niż w kremie , który notabene zapchał moje suche policzki; balsam wydaje mi się lżejszy
czy ktoś eksperymentował?
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 16:45   #12
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Hauschka cd.

ja nadal nie eksperymentowalam, ale zrob jak Smok, kup sobie probkowe opakowanie i sprobuj. Potem napisz i to koniecznie tutaj co sadzisz, czy sie sprawdzilo. Jestem bardzo ciekawa
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 17:04   #13
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Hauschka cd.

mam już próbki, dostałam w promocji do pudru jedwabnego, ale ciągle czekają na użycie , raczej spróbuję z balsamem niż olejkiem, jakoś nie lubię za bardzo oleju arachidowego, chociaż ten wchłania się naprawdę szybko (a nie mam suchej skóry na ciele); chciałam zobaczyć czy ktoś już próbował, moja skóra już ma dosyć szukania idealnej pielęgnacji ;spróbuję w środę, dziś nie, nie chcę alergii na imprezę ostatkową
opiszę rezultaty po paru dniach
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 17:21   #14
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Hauschka cd.

Czekam zniecierpliwiona na opis
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 00:02   #15
Dagmara1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 44
Dot.: Hauschka cd.

Moje Drogie,
Mam pytanie dotyczące kremu z płatków róży. Jeśli któraś z Was miała z nim do czynienia to pewnie bedzie w stanie powiedzieć czy może on zapychać skóre? mam w niektórych miejsach rozszerzone pory i boje się nakładać czegoś takich mocno nawilzajacych kremów, nie mniej jednak, skóre mam ewidetnie sucha i wrazliwa.
Proszę o pomoc
Dagmara1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.