Ujędrnić twarz! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-15, 06:44   #271
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Smile Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez glusiowa
Bardzo wielkie dzięki Piti!

Pytam bo może bedę przejeżdżać przez Pepikoland w okolicach Bozonarodzeniowych, w takim razie jak bez to się obkupię ( ale słowotwórstwo).Pozdro
Obkup się, obkup!!! Miłych zakupasów!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 09:16   #272
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110
Thumbs up Dot.: Ujędrnić twarz!

Pitipel!..można bez recepty i kosztuje dokładnie 17 koron...pozdrawiam!!! )
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 09:29   #273
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Thumbs up Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez anikka
Pitipel!..można bez recepty i kosztuje dokładnie 17 koron...pozdrawiam!!! )
no mówiłam, że można!
Tylko NA PEWNO nie kosztuje 17 tylko ok. 120, niestety!!!
Ale i tak w stosunku do polskiej ceny to połowa
udanych zakupów!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:33   #274
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Cześć!!!
Retin A tam jest 0,025% 0,05% i 0,1%
0,1% to bardzo mocne stężenie!!!
radziłabym Ci zaczynać ostrożnie od 0,05 - obserwować jak cera reaguje - jak za mocno podrażniona, to zrobić dwa dni przerwy - zresztą jak czytasz biochemię to wiesz co i jak.
Mnie kobita przysłała ten retin (ja używam 0,05), cena jak w aptece przed zniknięciem retinu (już z przesyłką) więc w sumie nie jest źle, ale do tej pory nie mogę sobie darować trego Brna...
Trudno, za głupotę się płaci.
ale następnym razem....
Dzięki, cenę też już widzę, bo chyba sprowokowałaś zbiorowy Wizażowo-biochemiowy napad na czeskie apteki - niechcący.
Ale zacząć - to zacznę chyba od 0,025%, bo ostatnio wpadłam na to, że moje zaczerwienienia na twarzy to naczynka są. I nie chcę ich drażnić, niech siedzą cicho. Swoją drogą to jednak niewiedza czyni nas szczęśliwszymi: dopóki nie odkryłam Biochemi, to w życiu mi do głowy nie przyszło że mam problem z naczynkami.
Life is brutal...
Ściskam serdecznie
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:34   #275
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Lenno to z tego wynika, że wiele dziewczyn biorąc diane 35 , które to właśnie działa antyandrogennie mogłaby zastąpić je własnie sitosterolem. tak . Ja także używałam diane dla ładnej cery i naprawdę za jej czasów miałam bardzo fajną , niestety już nie biorę . Zastanawiam się czy można zakupić ten sitosterol bez recepty ??? w jakiej cenie ??? no i przede wszystkim czy mogą go stosować kobiety starające się o bebiko . Mamma mia ile pytań, byłabym Ci wdzięczna za odpowiedź
Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale znów int. mi padł

Sitosterol jest bez porównania słabszy od Diane, nie ma jej skutków ubocznych i dawkę możesz sobie dozować. Piti podała przykłady firmy Gal, ale mają b.mało sitosterolu. Ja biorę cholestop (oficjalnie jest to suplement na obnizenie poziomu cholesterolu, ma 100mg w 1 tabl)
http://pl.kzw.cz/produkt.asp?nl_product_id=60
Z podobnych preparatów jest jeszcze poldanen (30mg w kapsułce, mniej ekonomiczny od cholestopu). Wszystko bez recepty
Trochę o kuracji sitosterolem jest tu:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...077832&v=2&s=0
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...950101&v=2&s=0

Co do bebika - w trakcie "starania się" sitosterole nie zaszkodzą, podczas ciąży nie zalecane.
A i tak najlepiej z lekarzem pogadać

Edit: Ewa, pisałam wcześniej, że mam zaburzenia hormonalne i stąd takie dawki (100mg sitosterolu z cholestopu i pewnie drugie 100mg z pestek dyni). Jeśli nie masz kłopotów w hormonami zaczynaj od małych dawek jak radzi Piti i obserwuj jakie są efekty
Może to Ci pomoże:
Cytat:
Zespół naukowy Ośrodka Badawczo-Rozwojowego LNB Poland prowadzi szerokie badania nad wpływem fitosteroli na wzrost, rozwój i żywotność zwierząt, a także przyrost masy mięśniowej. Do tej pory nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas podawania fitosteroli. Zalecana, optymalna dawka fitosteroli to 3-5 mg na kg masy ciała. Wyższe dawki fitosteroli działają silniej estrogennie, antyandrogennie i w ten sposób blokują biologiczny wpływ androgenów na komórki. Fitosterole w dawce ponad 6 mg/kg masy ciała hamują androgenny wpływ męskich horomonów sterydowych
http://luskiewnik.strefa.pl/fitoster...e/pages/p6.htm

Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:48   #276
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Lenna30
Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale znów int. mi padł

Sitosterol jest bez porównania słabszy od Diane, nie ma jej skutków ubocznych i dawkę możesz sobie dozować. Piti podała przykłady firmy Gal, ale mają b.mało sitosterolu. Ja biorę cholestop (oficjalnie jest to suplement na obnizenie poziomu cholesterolu, ma 100mg w 1 tabl)
http://pl.kzw.cz/produkt.asp?nl_product_id=60
Z podobnych preparatów jest jeszcze poldanen (30mg w kapsułce, mniej ekonomiczny od cholestopu). Wszystko bez recepty
Trochę o kuracji sitosterolem jest tu:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...077832&v=2&s=0
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...950101&v=2&s=0

Co do bebika - w trakcie "starania się" sitosterole nie zaszkodzą, podczas ciąży nie zalecane.
A i tak najlepiej z lekarzem pogadać


Dziękuję Ci bardzo, będąc u lekarki na pewno dam jej składy do przeanalizowania
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:54   #277
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez mar_go
Dzięki, cenę też już widzę, bo chyba sprowokowałaś zbiorowy Wizażowo-biochemiowy napad na czeskie apteki - niechcący.
Ale zacząć - to zacznę chyba od 0,025%, bo ostatnio wpadłam na to, że moje zaczerwienienia na twarzy to naczynka są. I nie chcę ich drażnić, niech siedzą cicho. Swoją drogą to jednak niewiedza czyni nas szczęśliwszymi: dopóki nie odkryłam Biochemi, to w życiu mi do głowy nie przyszło że mam problem z naczynkami.
Life is brutal...
Ściskam serdecznie
Ha! Powinni mi przysłać ze trzy tubki za darmo z podziękowaniem za nakręcenie koniunktury... Ale to nic - jak pojadę sama się upomnę
Na biochemii wiem, ze Hala naczynkowiec z powodzeniem OSTROZNIE stosuje zorac 0,05. Wcześniej długo gruntowała skórę retinaldehydami.
Uważaj - i powodzenia
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 08:03   #278
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Dziewczyny, chciałam dać znać, że brak emulsji Avene w hurtowniach był chyba faktycznie chwilowy. Wczoraj udało mi się zamówić i będę miała 2 tuby na przyszłą środę

Yolla, jeszcze raz dzięki za propozycję
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 08:07   #279
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Lenna30
Dziewczyny, chciałam dać znać, że brak emulsji Avene w hurtowniach był chyba faktycznie chwilowy. Wczoraj udało mi się zamówić i będę miała 2 tuby na przyszłą środę

Yolla, jeszcze raz dzięki za propozycję
Hmm, no tak... Na vena vicie za 45 nie ma nadal... U mnie kosztuje w aptece 58,- i jest w każdej chwili na zamówienie oczywiście tylko, bo jak zapytałam, to Pani mi powiedziała, że tak na zapas nie sprowadzają, bo "nikt teraz nie kupuje"
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 09:04   #280
effcia_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 245
Dot.: Ujędrnić twarz!

Może wydawać się to dziwne, ale moim zdaniem ( ja nie mam problemów z jędrnością twarzy,mam 32 lata) jednym z najlepszych sposobów na jędrność skóry na twarzy to... napary, moje drogie. Wiem że to głupio brzmi, ale zamiast faszerować się niezdrowymi tabletkami i stosować jakieś dziwne kremy, róbcie sobie codziennie po trzy razy napary z rumianku i schylajcie się ku parze. Trzymajcie twarz nad parą ok.15minut. Ćwiczenie powtarzać rano , popołudniu i wieczorem. Trzeba stosować te ćwiczenie 14 dni.
effcia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 11:26   #281
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Lenna30
Yolla, jeszcze raz dzięki za propozycję
Nie ma sprawy Cieszę się, że będziesz ją w końcu mieć
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 13:10   #282
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez effcia_32
Może wydawać się to dziwne, ale moim zdaniem ( ja nie mam problemów z jędrnością twarzy,mam 32 lata) jednym z najlepszych sposobów na jędrność skóry na twarzy to... napary, moje drogie. Wiem że to głupio brzmi, ale zamiast faszerować się niezdrowymi tabletkami i stosować jakieś dziwne kremy, róbcie sobie codziennie po trzy razy napary z rumianku i schylajcie się ku parze. Trzymajcie twarz nad parą ok.15minut. Ćwiczenie powtarzać rano , popołudniu i wieczorem. Trzeba stosować te ćwiczenie 14 dni.
Z tego co wiem to trzymanie twarzy nad para nie powoduje ujedrniania skory tylko ja rozpulchnia i nawilza.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 15:09   #283
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Marita5
Z tego co wiem to trzymanie twarzy nad para nie powoduje ujedrniania skory tylko ja rozpulchnia i nawilza.
No i już sobie wyobrażam skłonną do rozszerzania i pękania naczynek cerę nad taka parówką
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 16:50   #284
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez effcia_32
róbcie sobie codziennie po trzy razy napary z rumianku i schylajcie się ku parze. Trzymajcie twarz nad parą ok.15minut.
Chyba mialo byc co 3 tygodnie?
Raczej staram sie unikac parowek (wyjatkiem jest sauna ale to tez raczej okazyjnie), wielokrotnie slyszalam, ze szkodza cerze.a juz na pewno 3 razy dziennie???
Rozumiem Effciu, ze sama stosujesz powyzsza praktyke i sobie chwalisz?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 18:43   #285
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Dla mnie tez parowki nie sa wskazane ,mam cere naczynkowa i absolutnie nie wolno robic tego typu zabiegow ,moze innym cerom to sluzy ,ja dla nawilzenia skory wole kremiki i maseczki
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 19:37   #286
aguniabuzkaa
Przyczajenie
 
Avatar aguniabuzkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 24
Question Dot.: Ujędrnić twarz!

no to jakie polecacie ćwiczenia na tzw. chomiki? A ćwiczenia twarzy można robić w każdym wieku?
aguniabuzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 19:50   #287
aguniabuzkaa
Przyczajenie
 
Avatar aguniabuzkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 24
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Marita5 Pokaż wiadomość
Dla mnie tez parowki nie sa wskazane ,mam cere naczynkowa i absolutnie nie wolno robic tego typu zabiegow ,moze innym cerom to sluzy ,ja dla nawilzenia skory wole kremiki i maseczki
ja również mam cere naczynkową i takiej kombinacji nie polcam (parówki)
aguniabuzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 15:51   #288
moniś1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Smile Dot.: Ujędrnić twarz!

Cześć dziewczyny kochane!!Proszę Was o radę -naczytałam się na forum chyba za dużo i juz sama nie wiem co i jak po kolei-wyszło mi na to,ze powinnam w domu mieć druga apteke plus drogerie
Moja twarz ma już 32latka,niestety mam przebarwienia-bardzo mocne na czole,jedno w kąciku oka.Mam ciemną karnację a wiec bardzo mocno to widać.Oprócz tego zmarchy straszne!!Na pewno mam je po ojcu-też ma okropne.Zwłaszcza nosowo -wargowe,na szyi i na czole kolejna sie pogłębia.......
Nie stać mnoie na operację plastyczną-są dla mnie za drogie niestety.Proszę Was bardzo mocno!!-napiszcie mi dokładnie co i gdzie mam kupić-ile to kosztuje.Czytałam duzo ,ale mnóstwo jest napisane ogólnikami np,dobre kwasy...ale jakie konkretnie??Rozumiecie o co mi chodzi??Nie znam sie aż tak dobrze na kosmetykach bym wiedziała co i jak-dlatego proszę o szczegóły.
Z góry wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!
moniś1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 17:34   #289
kees26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 504
Dot.: Ujędrnić twarz!

Witaj,

jest ciekawy wątek na temat zmarszczek w pytaniach do kosmetyczki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=165259 ,

nie tylko o zapobieganiu zmarszczek(tytuł może Cię zmylić), ale także o pozbywaniu się już tych istniejących. Odpowiadają tam dziewczyny, które mają sporą wiedzę na temat działania kosmetyków.
A tak od siebie dodam tylko - zrezygnuj z solarium i opalnia, wysokie filtry UV na dzień, retinoidy, zdrowe odżywianie i dużo wody mineralnej i ......wyszukiwarka (kwasy, retinoidy itd)

Pozdrawiam
kees26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 10:56   #290
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: Ujędrnić twarz!

Polecam również forum Laboratorium Urody. Dokładnie opisane sposoby, środki, doświadczenia na samych sobie i wyniki. Niestety już tak jest że to co pomaga innym niekoniecznie musi pomóc Tobie. Do tego co i jak musisz dojść metodą prób i błędów, czytać, czytać, próbować i wyciągać wnioski. Osobiście zaczęłam stosować CLA, omege-3 i wit. E wewnętrznie (czekam jeszcze na dostawę innych środków więc się o nich narazie nie wypowiem) zewnętrznie serum C, tonik aspirynowy i isotrex. Pomimo krótkiego stosowania już zauważyłam pozytywne zmiany. Popieram zdanie poprzedniczki, największym wrogiem jest słońce, więc filtry.
Pozdrawiam
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 05:22   #291
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Ujędrnić twarz!

A ja stosuję Yves Rocher Ovalessence na dzień i pod oczy. Podobno ma dziełać przeciw wiotczeniu. Mam do tego sklonności, moja mama i starsza siostra mają "chomiki", ja zresztą też juz zaczynam. Oprócz tego wydrukowałam sobie ćwiczenia twarzy z wizażu i codziennie się za to zabieram (tzn. jeszcze nie zabrałam). Mam czterdziestkę, i patrząć w lustro muszę przyznać rację: ujędrnianie to sprawa dla mnie priorytetowa. Należałoby chyba uderzyć systemowo ale jak?
Mam pytanie. Czy kremy z retinolem przeciwdziałają "chomikom" tzn odmładzają owal twarzy?
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:14   #292
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Ujędrnić twarz!

Mam do Was pytanie odnośnie tabletek Anti-Age. Biorę je od miesiąca+olej z wiesiołka+Merz Special. Mam skórę odwodnioną, ale łojotokową i trądzikową, zmarszczki pod oczami i trochę bruzdy przy nosie, po miesiącu nie zauważyłam żadnych efektów,wręcz przeciwnie,najg osze,że wyskoczyło mi mnóstwo małych krostek na paszczy, nie wiem, co winić..podejrzewam jednak anti age, miałyście może jakieś problemy z cerą w trakcie jego stosowania? Czy może uczulać? Załamka..
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:47   #293
kasia71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Dot.: Ujędrnić twarz!

Witam
Mam 37 lat i też chciałam ujędrnić trochę twarz kupiłam Dermikę Retinol 2010 na noc ale zapomniałam że z retinolem trzeba latem ostroznie i teraz nie wiem chyba go odstawię na półkę ale co kupić na tą gębę? Kiedyś próbowałam stosować kropelki z wit C z Biochemii ale strasznie sie świeciłam. Nie wiem już co mam robić. Może ktos z Was mi doradzi?
kasia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 18:24   #294
Rafal30
Przyczajenie
 
Avatar Rafal30
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Zakopane do 14 maja :)
Wiadomości: 16
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez kasia71 Pokaż wiadomość
Witam
Mam 37 lat i też chciałam ujędrnić trochę twarz kupiłam Dermikę Retinol 2010 na noc ale zapomniałam że z retinolem trzeba latem ostroznie i teraz nie wiem chyba go odstawię na półkę ale co kupić na tą gębę? Kiedyś próbowałam stosować kropelki z wit C z Biochemii ale strasznie sie świeciłam. Nie wiem już co mam robić. Może ktos z Was mi doradzi?
Te kremy dermiki sa malo skuteczne z racji niewielkiej zawartosci retinolu i w dodatku w najslabszej jego formie...
Rafal30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:42   #295
Kirares
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Ujędrnić twarz!

Do kremów można dodawać olejki naturalne.Daję trochę kremu do twarzy na rękę i wkrapiam 3-4 krople olejku,mieszam i wklepuję w twarz.Olejki kupuję:ecospa pl.Na stronie są podane przepisy jak można samemu wykonać różne kosmetyki.Bardzo dobre do wrażliwej skóry.
Kirares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 07:51   #296
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Kirares Pokaż wiadomość
Do kremów można dodawać olejki naturalne.Daję trochę kremu do twarzy na rękę i wkrapiam 3-4 krople olejku,mieszam i wklepuję w twarz.Olejki kupuję:ecospa pl.Na stronie są podane przepisy jak można samemu wykonać różne kosmetyki.Bardzo dobre do wrażliwej skóry.
Fajny pomysł nie robiłam tak nigdy muszę spróbować dzięki!!
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 04:33   #297
kreolka61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
Smile Dot.: Ujędrnić twarz!

Witajcie!
Mam do Was pytanie,czy wiecie jaki jest najlepszy sposób na pozbycie się chomików.Dldam tylko,że mam mało jędrna twarz i te chomiki mam takie sflaczałe.Jakich kremów moge uzyć??mam 47 lat,ale skóre w dużo gorszym stanie niz moje równolatki.Pozdrawiam wszystkie wizażanki.
kreolka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 21:37   #298
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Ujędrnić twarz!

Kreolko, poczytaj watki dotyczące kuracji retinolami. Ale nie jakieś kremy drogeryjne - wyrzucone pieniądze. Chodzi o retinol sprzedawany w aptekach (Zorac, Retin A). Nie jest to przyjemna kuracja, skóra łuszczy sie nie ładnie i jest bardzo nadwrazliwa, ale juz po kilku miesiącach stwierdzisz, że warto sie troche połuszczyć. Skóra sie ladnie napina, wyrównuje zmarszczki i ujędrnia. Możesz na początek zacząć od dużo delikatniejszego kremu Ystheal albo Eluage Avene. Też do kupienia w aptece i zwieraja retinaldehyd. Poczytaj recenzję na KWC (w tym moją pełną zachwytów ). Retinol zwiększa gęstośc skóry a to powoduje że staje sie ona po prostu jędrniejsza. Jesień się już zbliża a to najlepszy czas na kurację! Powodzenia
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 06:29   #299
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Ujędrnić twarz!

Ja ze swojej strony moge polecić inneov, ten na jedrność skóry. Nie wiem, czy działa tak na każdego, ale ja po czterch miesiącach kuracji widzę olbrzymią poprawę. Zresztą nie tylko ja . Juz kilka znajomych osób pytało mnie o zabiegi, jakie sobie "zafundowałam". Skóra twarzy, szyi i dekoltu jest dużo bardziej jędrna. Dodam, że mam 39 lat, w ciągu roku stosuje kremy z kwasami, retinoidy no i wysokie filtry.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 21:32   #300
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Ujędrnić twarz!

Kwasy, bo nie tylko poprawiają wygląd cery, ale też ją wzmacniają. Jest po nich grubsza. A poza tym wspomagaja nawilżanie, a to cudo lifting.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 16:14:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.