cudowne tabletki na zmarszczki ? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-20, 12:52   #181
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

a gdzie ten prostogal w necie mozna kupic?
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:11   #182
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez frostis
a gdzie ten prostogal w necie mozna kupic?
Można, Ewuniu:
http://www.sklep.vena-vita.wkrakowie...oducts_id=1128
http://www.aptekanowa.pl/product_inf...ts_id=428.html
http://zdrowie.ehost.pl/product_revi...4&reviews_id=1
http://apteki.nazwa.pl/product_revie...4&reviews_id=1

itd.
Z tego co piszesz wnoszę, ze jesteś out of our country; jesli będziesz miała problem z wysyłką daj znać
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:32   #183
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Kobitki poczytam o tych cudach co piszecie i na pewno cosik sobie zaaplikuję.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:40   #184
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Question Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Wiecie co, ja chyba musze pdstawic Omega-3. Jedna tabletka zawiera 150mg kwasow tluszczowych. Od kiedy je biore , to tak z dobre 2 tygodnie, zauwazylam , ze wlosy mi sie bardziej przetluszczaja. Moze nie sa bardzo tluste, ale jakie stakie przyklapniete, nieswieze i skora glowy jest tlusta. ogolem mam wlosy przetluszczajace sie, ale zeby bylo az tak zle to musze miec raczej dlugie, przy krotkich jest znacznie lepiej. Po trzech dniach wlosy sa swiezsze niz przy dlugich, a teraz zachowuja sie jak dlugie, czyli bardziej sie przetluszczaja. Bralam 3 tabletki (tak pisze na ulotce), wczoraj wzielam jedna, a dzis wcale. Nie wzielam, bo postanowilam narazie calkiem odstawic. Moja cera tez jakos sie pogorszyla. Zaczynaja mi pryszczyki wyskakiwac. W pielegnacji caly czas trzymam sie tych samych kosmetykow(pisalam w innym watku), a jakos zaczynaja mi takie male syfki wylazic, wszystko sie zaczelo jak zaczelam Omega-3 brac. Myslicie , ze to moze miec jakis zwiazek? Moze za duzo tych tluszczow jest, tzn za duze stezenie? Moze wystarczy ograniczyc, wlasnie jedna tabletka dziennie? Samá nie wiem. Dzis nie bralam wogole, wiec moze jak zauwaze poprawe, to pewnie bedzie oznaczac ze to Omega mi nie pasi. Ciekawe tylko , czy jak zaczne brac znow, ale tylko po jednej tabletce na dzien, czy sie znow pogorszy? Jakie macie teorie? Moze sie tak dziac? Chwalicie, ze macie ladniejsza cere dzieki Omega-3, u mnie zaczely syfki wylazic, wlosy znow sie bardziej przetluszcaja. No zglupialam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:42   #185
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Ewciu dziekuje

Piti jak znajde troche czasu to zajrze i na biochemie.
Zapytalam Was o ten Retin bo mojej kolezance kilku dermatologow orzeklo,ze scienczenie skory pod oczami i to ,ze ma ja jak pergamin to wynik stosowania przez pol roku retinu a hmmm....Wy piszecie,ze skora po retinie powinna sie pogrubic ,a nie scienczac.
Ja sobie na noc posmarowalam miejscowo ( tam gdzie mam najbardziej rozszerzone pory) Zorac 0,1% i po dwoch uzyciach rano mialam wielkie luszczenie-takiego nie mialam nigdy po kwasach w gabinecie kosmetycznym , a robilam serie zabiegow do max stezenia 35% i luszczenia prawie nie zauwazalam .
Wiem,ze to nie watek o kwasach ale chcialam zrobic porownanie Nie mowiac o kilkuset zlotych ,ktore wywalilam niepotrzebnie u kosmetyczki

Ewciu
Piszesz o bruzdach nosowo-wargowych ,ich nie wygladza sie botoksem,mozna w te miejsca podac tylko wypelniacz ,botoks jest na inne okolice czyli na czolo,i okolice oczu.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:47   #186
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Dziewczyny
Jesli Wam nie sluza kaspulki omega 3 z rybek to sprobujcie z ogorecznika lub lnu albo z wiesiolka.Moze roslinne beda lepiej wplywaly ? Mozna tez zmniejszyc dawke i poobserwowac.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:51   #187
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Wiecie co, ja chyba musze pdstawic Omega-3. Od kiedy je biore , to tak z dobre 2 tygodnie, zauwazylam , ze wlosy mi sie bardziej przetluszczaja (...) Moja cera tez jakos sie pogorszyla. Zaczynaja mi pryszczyki wyskakiwac. W pielegnacji caly czas trzymam sie tych samych kosmetykow(pisalam w innym watku), a jakos zaczynaja mi takie male syfki wylazic, wszystko sie zaczelo jak zaczelam Omega-3 brac. Myslicie , ze to moze miec jakis zwiazek? Moze za duzo tych tluszczow jest, tzn za duze stezenie? Moze wystarczy ograniczyc, wlasnie jedna tabletka dziennie? Samá nie wiem. Dzis nie bralam wogole, wiec moze jak zauwaze poprawe, to pewnie bedzie oznaczac ze to Omega mi nie pasi. Ciekawe tylko , czy jak zaczne brac znow, ale tylko po jednej tabletce na dzien, czy sie znow pogorszy? Jakie macie teorie? Moze sie tak dziac? Chwalicie, ze macie ladniejsza cere dzieki Omega-3, u mnie zaczely syfki wylazic, wlosy znow sie bardziej przetluszcaja. No zglupialam.
Może. U mnie też tak było (teraz mam tygodniowa przerwę i wracam do dawki 1g/dziennie).
Cytat z "Biochemii": Znam przypadki osob o cerze bardzo tlustej, ktore Olejow rybich omega-3 w kapsulach nie toleruja, gdyz przyczyniaja sie one u nich do jeszcze wiekszej produkcji sebum. Osoby te albo zmniejszaja dawke (nie wiem ile obecnie bierzesz) albo rezygnuja na rzecz kwasu ALA - w postaci zmielonych ziaren smienienia lnianego lub w postaci oleju lnianego (...) Na Twoim miejscu zrobilabym probe z olejem lnianym lub/i dodatkiem oleju z ogorecznika lub wiesiolka.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-20, 13:51   #188
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Jeszcze cos mi sie przypomnialo
Czy bierzecie biotyne na cere i wlosy ?
Widzialam na allegro tabletki z biotyna w dosc sporej dawce bo 2,5 mg w kapsulce.W naszych aptekach nigdzie nie znalazlam preparatu o tak duzej zawartosci biotyny.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:59   #189
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Marita5
Ewciu dziekuje

Piti jak znajde troche czasu to zajrze i na biochemie.
Zapytalam Was o ten Retin bo mojej kolezance kilku dermatologow orzeklo,ze scienczenie skory pod oczami i to ,ze ma ja jak pergamin to wynik stosowania przez pol roku retinu a hmmm....Wy piszecie,ze skora po retinie powinna sie pogrubic ,a nie scienczac.
Ja sobie na noc posmarowalam miejscowo ( tam gdzie mam najbardziej rozszerzone pory) Zorac 0,1% i po dwoch uzyciach rano mialam wielkie luszczenie-takiego nie mialam nigdy po kwasach w gabinecie kosmetycznym , a robilam serie zabiegow do max stezenia 35% i luszczenia prawie nie zauwazalam .
Wiem,ze to nie watek o kwasach ale chcialam zrobic porownanie Nie mowiac o kilkuset zlotych ,ktore wywalilam niepotrzebnie u kosmetyczki

Ewciu
Piszesz o bruzdach nosowo-wargowych ,ich nie wygladza sie botoksem,mozna w te miejsca podac tylko wypelniacz ,botoks jest na inne okolice czyli na czolo,i okolice oczu.

Maritka, to popatrz tu:
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody
Mam nadzieję, że na to znajdziesz czas, bo tkwi tam odpowiedź na Twoje wątpliwości.
Ja po zoracu 0,1 spod oczu zdejmowałam całe wielkie i grube płaty skóry, brrr.... Wyglądało to okropnie... Nie mogę odżałować, ze nie posłuchałam Basi i zrobiłam przerwę w retinoidach... Teraz od początku się przyzwyczajam i idzie mi ciężko... W podanym linku SAMA dyskutowałam z Basią nt stosowania retinoidów latem a później zrobiłam odwrotnie niżby winikało z tego, co mi odpowiedziała. No, ale trudno, czas działa na korzyść (w tym przypadku )
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:01   #190
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Marita5
Jeszcze cos mi sie przypomnialo
Czy bierzecie biotyne na cere i wlosy ?
Widzialam na allegro tabletki z biotyna w dosc sporej dawce bo 2,5 mg w kapsulce.W naszych aptekach nigdzie nie znalazlam preparatu o tak duzej zawartosci biotyny.
Specem od biotyny jest Lenna - skonsultuj z nią
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody
albo tutaj pozaglądaj
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:10   #191
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Piti dziekuje za linki ,zajrze napewno

Na Biochemii widzialam watek o biotynie ,ale tam wszystkie wymieniane preparaty zawieraly bardzo mala jej ilosc i jedynie czytalam Basi relacje z przyjmowania wiekszej dawki.Nie wiem czy sa tu na wizazu osoby ,ktore robily suplemnetacje ta witamina.Z Lenna juz sie kontaktowalam w tej sprawie
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-20, 18:14   #192
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Hej dziewczyny przeglądam ten wątek tak gdzieś od tygodnia codziennie, cichutko siedzę i sie uczę

Zamówiłam sobie i czekam na Anti Age, kupiłam wczoraj w aptece Omega 3 forte (1 kaps. 1000 mg), do tego Tokovit A+E Forte - witamina E 200 j.m, witamina A (Retinoli palmitas) 2500 j.m.- biorę rano po dwie kapsułki Omegi i Tokovitu do tego dorzucę ten Anti Age ... no ale mnie naszło i dzis po drodze na niedzielny obiadek dokupiłam sobie jeszcze Beta Karoten - 1 tabletka zawiera 10 mg karotenu.
W związku z tym mam pytanie... czy mogę to zażywać jeżeli mam witaminę A w Tokovicie? Tokovit rano a karoten wieczorem 1 kapsułka? Teoretycznie na Biochemii wyczytałam że dzienna dawka witaminy A w postaci Retinoli palmitas nie powinna przekroczyć 5000 j.m - tyle ile "wrzucam" rano... na kapsułkach Beta Karotenu jest info żeby ich nie łykać razem z witaminą A.... więc jak - wtopiłam? Brać - rano Tokovit A+E wieczorem beta karoten czy może jednak kupić sam Tokowit E ?
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 18:24   #193
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Yola
Hej dziewczyny przeglądam ten wątek tak gdzieś od tygodnia codziennie, cichutko siedzę i sie uczę

Zamówiłam sobie i czekam na Anti Age, kupiłam wczoraj w aptece Omega 3 forte (1 kaps. 1000 mg), do tego Tokovit A+E Forte - witamina E 200 j.m, witamina A (Retinoli palmitas) 2500 j.m.- biorę rano po dwie kapsułki Omegi i Tokovitu do tego dorzucę ten Anti Age ... no ale mnie naszło i dzis po drodze na niedzielny obiadek dokupiłam sobie jeszcze Beta Karoten - 1 tabletka zawiera 10 mg karotenu.
W związku z tym mam pytanie... czy mogę to zażywać jeżeli mam witaminę A w Tokovicie? Tokovit rano a karoten wieczorem 1 kapsułka? Teoretycznie na Biochemii wyczytałam że dzienna dawka witaminy A w postaci Retinoli palmitas nie powinna przekroczyć 5000 j.m - tyle ile "wrzucam" rano... na kapsułkach Beta Karotenu jest info żeby ich nie łykać razem z witaminą A.... więc jak - wtopiłam? Brać - rano Tokovit A+E wieczorem beta karoten czy może jednak kupić sam Tokowit E ?
Ja biorę sam tokovit E, od kiedy wiem, ze witamina A jest zdradliwa i że można ją łatwo przedawkować. Inna sprawa, że w czasach nieświadomości brałam 15 mg betakarotenu i dziennie brałam jeszcze capivit A+E forte, tak więc ryzyko że coś Ci się stanie jest niewielkie moim zdaniem. Niemniej pamiętaj, że wit A masz także w pożywieniu, aięc jak skończysz A+E zaopatrz się w Tokovit E raczej - o ile nie chcesz rezygnować z betakarotenu
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 19:25   #194
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Dziękuję Piti, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć
Z Beta Karotenu nie chcę zrezygnować wlaśnie dlatego że jest bezpieczniejszy i mam 100 tabletek po 10 mg, a w sumie Tokowitu A+E starczy mi na dwa tygodnie to później zaopatrzę sie w samo E ...zresztą...teraz wymyśliłam - kupię sobie Tokowit E 200 i będę przez jakis czas brała rano jedną kapsułkę Tokowitu E i jedną A+E aż skończę opakowanie i po strachu
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:03   #195
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Specem od biotyny jest Lenna - skonsultuj z nią
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody
albo tutaj pozaglądaj
Nio, dziewczyny - nie jestem żadnym specem od biotyny, po prostu zajadam sobie suplement dla psów na porost sierści
Efektów na razie nie widzę, poza tym, że moje podskubane brwi odrastają błyskawicznie, więc może działa
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:09   #196
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Lenna30
Nio, dziewczyny - nie jestem żadnym specem od biotyny, po prostu zajadam sobie suplement dla psów na porost sierści
Efektów na razie nie widzę, poza tym, że moje podskubane brwi odrastają błyskawicznie, więc może działa
a to jednak szamiesz ten koci specjał?
I jak się czujesz? Mnie sie zdaje, że skoro to jest lek to zaszkodzic chyba nie powienien...
Kot i psy mają po jednym żołądku, jak my; a nie jak nie wytykając palcami - Jelon
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:17   #197
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Noor
Może. U mnie też tak było (teraz mam tygodniowa przerwę i wracam do dawki 1g/dziennie).
Cytat z "Biochemii": Znam przypadki osob o cerze bardzo tlustej, ktore Olejow rybich omega-3 w kapsulach nie toleruja, gdyz przyczyniaja sie one u nich do jeszcze wiekszej produkcji sebum. Osoby te albo zmniejszaja dawke (nie wiem ile obecnie bierzesz) albo rezygnuja na rzecz kwasu ALA - w postaci zmielonych ziaren smienienia lnianego lub w postaci oleju lnianego (...) Na Twoim miejscu zrobilabym probe z olejem lnianym lub/i dodatkiem oleju z ogorecznika lub wiesiolka.
Noor, moje maja po 150mg w kapsulce. Zalecenia na opakowaniu to 1-2 tabletki 3 razy dziennie. Ja bralam po jednej 3 razy dziennie i teraz mam ogromnego syfa na policzku, na brodzie nie jest tak zle, zaraz sie zaleczy. Wiec, od 3 dni, czy dwoch, nie boire Omegi-3. Wlosy mylam w sobote. Jak na razie jest ok. Nie sa jakies tlustawe, skora glowy tez juz tak mocno nie swedzi, a przy dotykaniu nie czuc zeby bylo na niej pelno loju. Wiec to chyba byla przyczyna. Moze jutro wybire sie do Rossmanna to popatrze na inne tabletki. Moze znajde wiesiolek czy len. Ogolem chcialam kupic kapsulki od Merz Specjal te na wlosy, cere i paznokcie, ale w ulotce sie doczytalam, ze w czsie ciazy i karmienia lepiej ich nie brac, bo nie sa znane badania co i jak, czy dziecku nie zaszkodzi, a ja karmiaca. Omege moge brac i prosze, okazalo sie ze jednek nie moge hihihih.
Dobrze , ze chodz serum z wit. C w proszku moge robic i to odrazu skoczylam na 20% wit. C. Teraz, jak sie te syfki zaczely robic, to lekko szczypalo w te syfki, poza tym jest ok. Tak sobie myslalam, ze bede tez nakladac to serum na wierzch dloni, bo po lecie jak chodzilam z wozkiem na spacery to mialam tak opalone lapska i ta opalenizna jakos tak nierowno schodzi. Moze wit. C wybieli szybciej mi lapki, bo wygladaja jak u starej baby. Ciemna cera jednak postarza. Kremuje je, ale chodz sa miekkie w dotyku i ogolem zadbane, to przez ta opalenizne nie wyglada to wszystko za fajnie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:21   #198
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Piti
a to jednak szamiesz ten koci specjał?
Kupiłam, to jem raczej się nie otruję, chociaż dobre to nie jest. Nawet mój pies-obżartuch, który zeżre wszystko od obierek z cebuli zaczynając na rumie kończąc, kerabolu pić nie chce. Muszę zwierzynę podstępem dopadać

Jeśli zobaczę efekty, to szarpnę się na tą drogą biotynę z allegro, którą Marita znalazła
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:32   #199
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Lenna30
Kupiłam, to jem raczej się nie otruję, chociaż dobre to nie jest. Nawet mój pies-obżartuch, który zeżre wszystko od obierek z cebuli zaczynając na rumie kończąc, kerabolu pić nie chce. Muszę zwierzynę podstępem dopadać

Jeśli zobaczę efekty, to szarpnę się na tą drogą biotynę z allegro, którą Marita znalazła
Lenno
Ja juz nie mam psiaka ,ale gdyby byl to pewnie po "studiowaniu" wizazu i biochemii pewnie tez bym sprobowala tej wersji
Szkoda,ze nie ma tu wiecej osob po kuracji biotyna lub w jej trakcie
no nic ... trza bedzie na swojej skorze ( i wlosach ) testowac ,tez chyba ja zakupie,a ta cena ktora byla podana to maksymalna w opcji kup teraz ,nie wiem jaka by byla minimalna,moze prawie to samo ?Pisalas moze Lennus do tego sprzedawcy? Jak nie to ja napisze i zapytam
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 20:23   #200
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Marita5
Pisalas moze Lennus do tego sprzedawcy? Jak nie to ja napisze i zapytam
Marita,

Miałam to w planach, ale skoro Ty chcesz napisać....



Ps.szukam właśnie tych sklepów w Dreźnie i nic
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:37   #201
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Lenna30
Marita,

Miałam to w planach, ale skoro Ty chcesz napisać....



Ps.szukam właśnie tych sklepów w Dreźnie i nic
Juz napisalam
Co do zakupow w Dreznie to zobaczymy ,apteki sa napewno moze nie bedzie wielkich problemow
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:38   #202
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Angry Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

ja osobiscie mam wielka sklonnosc ,a raczej mialam do roznych przykrych niespodzianek w postaci pryszczykow.ale mnie wlasnie rozne witaminy,mineraly,oleje i tp uratowaly.pije olej lniany,olej z pestek z dyni,olej rybi i co drugi-trzeci dzien olej z pest. winogronowych i jest super. kiedys mialam cere tlusta,ale ciagle przesuszona.a teraz jest nawilzona od wewnatrz pomimo,ze juz jej tak ciagle nie nawilzam i nienatluszczam.
ale roznie to z nami jest,nie wszytkim to samo -sluzy tak samo.
jesli chodzi o wypryszczanie to dla mnie numer jeden jest silica i biotyna,zawsze po tych dwoch preparatach mam brzydka cere.
kiedys bralam je ze wzgledu na wlosy,ktore chcialam wzmocnic,i mnie wysypalo strasznie,a jak zaprzestalam je lylac,to jak reka odjal.tak sobie mysle,ze moze moj organizm wcale nie potrzebowal tych mineralow.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 22:58   #203
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez frostis
ja osobiscie mam wielka sklonnosc ,a raczej mialam do roznych przykrych niespodzianek w postaci pryszczykow.ale mnie wlasnie rozne witaminy,mineraly,oleje i tp uratowaly.pije olej lniany,olej z pestek z dyni,olej rybi i co drugi-trzeci dzien olej z pest. winogronowych i jest super.
Ewcia,a po takiej ilosci olejow nie zauwazasz szybszego przetluszczania sie skory,wlosow?

Ja silice juz kiedys bralam 3 miesiace systematycznie ,ale na tym nie zyskaly ani moje wlosy ,ani paznokcie Wypryskow nie mialam po niej wiec mam nadzieje,ze po biotynie tez nie bedzie takich ubocznych skutkow ........
Kurcze ,sama nie wiem czy najpierw zrobic miesieczny sprawdzian?

Lennus ,jak Ty chcesz kupowac ta biotyne? od razu 90 szt czy moze bysmy kupily po polowie ? Po 45 kapsulek wystarczyloby na 1,5 miesiaca i mozna by w tym czasie zorientowac sie jak skora reaguje ,czy pojawia sie jakas wysypka i czy cokolwiek zauwaza sie w poprawie stanu wlosow.No ,ale to tylko moja propozycja

Dostalam juz odpowiedz- napisal,ze jesli jestem zainteresowana zakupem to je wystawi we wtorek.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 01:44   #204
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Dziewczyny, poradźcie...


Jestem "matka karmiącą" i pani doktor powiedziała, żebym wstrzymała sie z braniem "omeg". Poczytałam zalecenia rożnych preparatów i rzeczywiście trzeba konsultowac z lekarzem w takiej sytuacji.
Ale znalazłam też Moller's Omega-3 Witalność - w ulotce nawet zalecaja dla kobiet karmiacych. Powiedzcie mi, czy warto kupić ten preparat (ze względu na zawartość, nie na cenę - 45zł/100 kapsułek, dawkowanie 2 dziennie)?
Oto skład:

2 kapsułki Möller's Witalność zawierają:
  • wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 - 0,7 g
  • kwas eikozapentaenowy (EPA) - 0,3 g
  • kwas dekozaheksaenowy (DHA) - 0,3 g
  • witamina E - 10 mg (100% dziennego zapotrzebowania spożycia)
  • witamina A - 250 μg (31,25% dziennego zapotrzebowania spożycia)
  • witamina D - 5 μg (100% dziennego zapotrzebowania spożycia)
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 06:45   #205
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Słuchajcie - nie dajmy się zwariować - wszędzie piszą, że omega jest zalecana i w ciąży i podczas karmienia. Mnie też kiedyś dermatolog powiedział, żebym po skinorenie nie stosowała ochrony, bo nie potrzeba...
Niestety takich "mądrych" lekarzy mamy bardzo wielu.
Ja oczywiście nie propaguję podejścia typu "człowieku, lecz się sam", ale czasami trzeba rewidować to, co lekarze nam mówią, niestety.
Zamiast kapsułek Moellersa polecam tańsze a nie mniej skuteczne omegi: Hasco leku omega 3 forte po 19 zł / 60 kaps - dawka 2 dziennie; alebo linomag kapsulki z olejem lnianym 60 kaps 11 zł - dawka : 3 dzinnie.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 09:12   #206
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Thumbs up Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Abuba
Dziewczyny, poradźcie...


Jestem "matka karmiącą" i pani doktor powiedziała, żebym wstrzymała sie z braniem "omeg". Poczytałam zalecenia rożnych preparatów i rzeczywiście trzeba konsultowac z lekarzem w takiej sytuacji.
[/list]

Też jestem matką karmiącą Omegę brałam przed ciążą, w trakcie i biorę teraz. A pani doktor niech się dokształaci
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 12:04   #207
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Marita5
Lennus ,jak Ty chcesz kupowac ta biotyne? od razu 90 szt czy moze bysmy kupily po polowie ? Po 45 kapsulek wystarczyloby na 1,5 miesiaca i mozna by w tym czasie zorientowac sie jak skora reaguje ,czy pojawia sie jakas wysypka i czy cokolwiek zauwaza sie w poprawie stanu wlosow.No ,ale to tylko moja propozycja

Dostalam juz odpowiedz- napisal,ze jesli jestem zainteresowana zakupem to je wystawi we wtorek.
Marita, jestem chętna na wspólne zakupy, ale chciałabym zobaczyć najpierw jak reaguję na biotynę w Kerabolu, mam nadzieję, że mnie nie wypryszczy Co Ty na to?
Mam dosyć skrobi i myślałam też o wspólnym kupieniu tego pudru Nu Skin, o którym była mowa, że się nie gryzie z filtrami. Są jacyś chętni?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Mnie też kiedyś dermatolog powiedział, żebym po skinorenie nie stosowała ochrony, bo nie potrzeba...
Niestety takich "mądrych" lekarzy mamy bardzo wielu.
Ja oczywiście nie propaguję podejścia typu "człowieku, lecz się sam", ale czasami trzeba rewidować to, co lekarze nam mówią, niestety.
Mi kiedyś pewna pani dermatolog powiedziała, żebym zmywała Isotrexin przed opalaniem.
Takich lekarzy to trzeba



Ps. Znalazłam coś fajnego, na razie tylko daję znać, jak znajdę więcej info - wkleję na biochemię:

Cytat:
Another internal skin plumper that boosts both hyaluronic acid and collagen throughout the entire body is Toki, a drinkable form of collagen from Lane Labs. Told has been clinically shown to increase serum collagen by more than 100 percent while significantly reducing wrinkles around the eyes.
http://www.findarticles.com/p/articl...66/ai_n6155930

Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 12:23   #208
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

No kurczaki pieczone - ja jestem chętna na ten puder!!! Myślę o nim już od dłuższego czasu!!! Tylko jak to rozegrać? - jak się podzielić - ja głupia wszystkie stare pudry powywalałam, mie mam w co przesypać, no ale chętna jestem jak najbardziej!!!!!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 12:35   #209
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

O, to bardzo fajnie Piti
Trochę boję się kupować całe pudło czegoś, co może pójść na śmietnik (bo rozumiem, że Nuskin nie ma próbek?).
Poczekajmy, może zgłosi się jeszcze jakaś chętna (Marita? ) i wtedy obgada się szczegóły.
Widziałam, że dowiadywałaś sie o cenę i już jest droższy
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 12:46   #210
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Ścignę Justę na GW FU, zobaczymy. Jak coś się dowiem dam znać
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 15:17:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.