Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 15:11   #31
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Hmmm..zamawialam juz 2 razy z Joppa darmowe probeczki +kilka platnych sampli i zawsze placilam 7$ a kilka dni temu kiedy była wyprzedaz pudrow 50% off zamowilam paczke za ponad 50$ i pokazaly mi sie 2 płatnosci 15$ i 4,5$...Oczywiscie wziełam 4,5... a teraz zaczynam sie zastanawiac czy wszystko w porzadku...Najbardziej martwi mnie to ze ja NIGDY nawet potwierdzenia zamowienia z Joppa nie dostalam-mam tylko info na paypalu ze dokonano platnosci na rzecz tego odbiorcy...( dla wyjasnienia spam sprawdzalam..)

ps Frantic ma racje co do lightest 2

PS. 2 dzis sprawdzalam jak sie zachowa DEWY FINISHING SILK ( dewy sheer) i musze przyznac ze hmmm na mojej twarzy pokrytej podkladami w wersji zoltej troszke jakby te zołc niwelowal na korzysc bezy czy tez neutrala..Mialam nadzieje ze bedzie tylko zmiekczal troszke rysy a nie zmienial lekko odcien a tu niespodzianka....Dla tych osob,ktore maluja sie podkładami w takiej tonacji zapewne bedzie to idealne uzupełnienie...

ps 3 wczoraj przezyłam zalamanie nerwowe jak zobaczylam sie w lustrze po 3 godz..podklad mi zjechal nie tylko ze strefy T ale z calej twarzy..Proszył lekki sniezek ale w sumie wychodzilam tylko ze 2 razy z samochodu..I nie wiem czy to wina choroby czy minerałkow..Zwazywszy na to ze leca do mnie 2 pelnowymiarowe pudla podkladow i 3 pudrow mam lekkiego nerwa...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2009-01-31 o 15:20
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:17   #32
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Skusiłam się na cien Promise , jedyne 2 $ i darmowa wysyłka, a i tak sama siebie besztam za rozrzutność
Piękny jest ten Promise. Muszę sobie zrobić jakąś sensowną listę z zamówieniem.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja wciąz czekam na moje Joppa
Frantic, ucieszyła mnie Twoja uwaga iż Lightest #2 jest podobny do Fawn EDM
Agnieszko a nie jest dla Ciebie Fawn z EDM za ciemny?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 22:13   #33
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

mnie też promocja znowu skusiła i zrobiłam kolejne zamówienie, mimo iż poprzedniego jeszcze nie dostałam...
tym razem wzięłam sobie


Foundation:SC Medium Light #2
Foundation: SC Medium Light #1
Finishing Silk: Dewy Sheer
Blush
1. pink lemonade
2. blushing bride
3. lavender corrector

a poprzednio :

Foundation: FC Medium #1
Foundation: FC Medium Light #2
Finishing Silk; Simple Radiance Medium
blush
1 Caribbean Highlighter/Bronzer
2. Crazy in Love
3. Medium Multi-Tasking Powder as a concealer
Eye Shadow Sample Baggie-Kayla

Myślicie, że coś z tego ma sens? Bo ja już się gubię w tych wszystkich odcieniach EDM, Buff's, pure luxe, joppa... Muszę to logicznie sobie jakoś uporządkować, bo jak przychodzi do zamawiania, to przeglądam setki zdjęć, a w końcu i tak nie jestem pewna, czy dobrze wybrałam



cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 22:23   #34
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

zobaczysz jak wszystkie dojadą...tydzien bedziesz sie miziac i sprawdzać...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 22:29   #35
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
zobaczysz jak wszystkie dojadą...tydzien bedziesz sie miziac i sprawdzać...
i tego się właśnie obawiam, że jak hurtowo zaleją mnie paczki z EDM (2), z pure luxe (1), z buff'd (2) i z joopa (2), z podkładami i różami, to nie będe wiedziała, co najpierw nakładać i czego próbować...A w końcu pogubię się w tym wszystkim i dalej będę w punkcie wyjścia nie wiedząc, co mi odpowiada, a co nie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 23:20   #36
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Skusiłam się na cien Promise , jedyne 2 $ i darmowa wysyłka, a i tak sama siebie besztam za rozrzutność
Cóż tam, ze o poprzednim zamowieniu cisza, czekam, teraz będę czekać na dwa.
W poprzednim mam starter kit z podkładami, strasznie ich jestem ciekawa
Haha, ja też, ja też.
Kliknęłam właśnie cień do powiek, chociaż w sumie zrobiłam to niezbyt celowo, chciałam sprawdzić, czy mi PP już łaskie działa, bo za inne zamówienie nie mogłam przez niego zapłacić. No to kliknęłam sobie ten cień i patrzę, zamówienie zakończone sukcesem. Całe szczęście, że uwielbiam fiolety.
To teraz czekam na 5 paczek z Joppa - w tym 3 dla mnie.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 23:42   #37
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
i tego się właśnie obawiam, że jak hurtowo zaleją mnie paczki z EDM (2), z pure luxe (1), z buff'd (2) i z joopa (2), z podkładami i różami, to nie będe wiedziała, co najpierw nakładać i czego próbować...A w końcu pogubię się w tym wszystkim i dalej będę w punkcie wyjścia nie wiedząc, co mi odpowiada, a co nie
Cathy będziesz w tej sytuacji co wiele z nas w tej chwili, tzn. mamy tyle do testowania, że nie wiemy kiedy te testy się skończą. Najważniejsze, żeby jak najszybciej przyszło zamówienie z pędzlami, to będzie można zacząć działać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 23:43   #38
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1076197 5]Haha, ja też, ja też.
Kliknęłam właśnie cień do powiek, chociaż w sumie zrobiłam to niezbyt celowo, chciałam sprawdzić, czy mi PP już łaskie działa, bo za inne zamówienie nie mogłam przez niego zapłacić. No to kliknęłam sobie ten cień i patrzę, zamówienie zakończone sukcesem. Całe szczęście, że uwielbiam fiolety.
To teraz czekam na 5 paczek z Joppa - w tym 3 dla mnie. [/quote]

znaczy się paypal działa

cathy, a jak sie okaże że dużo rzeczy pasuje? Nie wiadomo jakie pełnowymiarowe brac
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 00:24   #39
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy będziesz w tej sytuacji co wiele z nas w tej chwili, tzn. mamy tyle do testowania, że nie wiemy kiedy te testy się skończą. Najważniejsze, żeby jak najszybciej przyszło zamówienie z pędzlami, to będzie można zacząć działać.
tak, a najgorsze jest to, że przez Was siedzę po nocach i kolejne zamówienia produkuję własnie sobie na lumiere zamawiam pakiecik próbek.. Wszystkie w jednym odcieniu, tylko różne formuły (przynajmniej będę miała łatwiej, jezeli chodzi o dobór formuły, jak nie trafię z odcieniem, jeden problem wyboru mniej )
A pędzel w końcu wzięłam jeden...I na razie ani widu, ani słychu...
I jak ja mam się zabrać za testowanie próbek, skoro narzędzi do tego brak..?
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
cathy, a jak sie okaże że dużo rzeczy pasuje? Nie wiadomo jakie pełnowymiarowe brac
I tego się wlaśnie obawiam... Chociaż z drugiej strony, jak znam swój talent w doborze odcieni, to zanim trafię na ten właściwy, to trochę minie, więc pełnowymiarowe jeszcze daleko przede mną

Dobra, zeby nie robić OT, to dodam, że jak już dostanę moje podwójne joppowe zamówienie, to powklejam fotki, chociaż bladolicym to one się raczej nie przydadzą.. Jak ja bym chciała mieć ciut jasniejszą cerę... Nawet próbowałam jaśniejsze podkłady kupować w nadziei, że jakoś to bedzie wyglądać- niestety, efekt jasnej twarzy i ciemniejszej szyji jest chyba jeszcze gorszy niż odwrotny... Muszę chyba przestać soki z marchewką pić
Bez sensu być takim średniakiem- ani piękna porcelanowa cera, ani równie piękna śniada.. Eh
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 00:52   #40
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
tak, a najgorsze jest to, że przez Was siedzę po nocach i kolejne zamówienia produkuję własnie sobie na lumiere zamawiam pakiecik próbek.. Wszystkie w jednym odcieniu, tylko różne formuły (przynajmniej będę miała łatwiej, jezeli chodzi o dobór formuły, jak nie trafię z odcieniem, jeden problem wyboru mniej )
A pędzel w końcu wzięłam jeden...I na razie ani widu, ani słychu...
I jak ja mam się zabrać za testowanie próbek, skoro narzędzi do tego brak..?
Cathy chciałam Ci nieśmiało zaproponować jeszcze Lumiere, ale widząc ile pozamawiałaś już nic nie pisałam. Dzisiaj drugi dzień testuję ich podkłady i przyznam, że jestem pod ogromnym wrażeniem, tylko trochę gorsze są od Joppa (w mojej ocenie rzecz jasna).

Na narzędzia trzeba będzie jednak zaczekać, bez tego nie ocenisz obiektywnie które podkłady Ci pasują a które nie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 00:57   #41
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy chciałam Ci nieśmiało zaproponować jeszcze Lumiere, ale widząc ile pozamawiałaś już nic nie pisałam. Dzisiaj drugi dzień testuję ich podkłady i przyznam, że jestem pod ogromnym wrażeniem, tylko trochę gorsze są od Joppa (w mojej ocenie rzecz jasna).

Na narzędzia trzeba będzie jednak zaczekać, bez tego nie ocenisz obiektywnie które podkłady Ci pasują a które nie.
ja sama sobie nie mam śmiałości nic już proponować Ja chcę mój pędzel !
Gorsze trochę od joppa? Bo....?
ps. co Ty robisz o tej godzinie na wizazu
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 01:06   #42
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja sama sobie nie mam śmiałości nic już proponować Ja chcę mój pędzel !
Gorsze trochę od joppa? Bo....?
ps. co Ty robisz o tej godzinie na wizazu
Ostatnio mi się poprzestawiało coś i siedzę dłużej.

To moje prywatne zdanie, bo Joppa są jak dla mnie jedwabiste, jakby śliskie i idealnie je się nakłada (pisze o formułach soft coverage i simple radiance - pozostałych nie lubię). Idealnie też wtapiają się w moją skórę. Jedynym minusem dla mnie w Joppa jest brak odpowiednio jasnego odcienia.
Dziś natomiast miałam na sobie formułę VV z Lumiere i ona też się pięknie stapia ze skórą i dobrze trzyma. Jest naprawdę niezła, ale minimalnie wolę Joppa właśnie za ten poślizg jaki dają przy aplikacji. Poza tym obie marki (a konkretnie wymienione formuły) oceniam bardzo wysoko.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 01:14   #43
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

a, to dobrze w takim razie, że z joppa wzięłam dwa zestawy probek, a z lumiere na razie (na razie ... ) jeden ..
tylko, że w pierwszym wziełam full coverage ... no nic, zobaczymy, co z tego wyniknie. Wydawało mi się, że przy mojej średnio idealnej cerze to będzie dobry wybór. E tam, najwyżej kolejne zamówienie próbkowe poleci
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 09:51   #44
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Piękny jest ten Promise. Muszę sobie zrobić jakąś sensowną listę z zamówieniem.



Agnieszko a nie jest dla Ciebie Fawn z EDM za ciemny?
minimalnie za ciemny ale pasuje kolorem do szyi, twarz mam od niej jaśniejszą-kwasy i generalnie mi to nie przeszkadza.
Ach, jak ja czekam na te minerały w tym tygodniu nie dostałam żadnej przesyłki, oj ciężko było
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:49   #45
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
minimalnie za ciemny ale pasuje kolorem do szyi, twarz mam od niej jaśniejszą-kwasy i generalnie mi to nie przeszkadza.
Ach, jak ja czekam na te minerały w tym tygodniu nie dostałam żadnej przesyłki, oj ciężko było
To podobnie jak u mnie, Fawn jest minimalnie za ciemny i za żółty. Powinnaś być więc z Lightest #2 zadowolona.

A ja ostatnie zamówienie w Joppa robiłam 19. stycznia i wciąż czekam na nie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:21   #46
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Zgłasza się kolejna fanka jopp;a Wszystko dzięki genialnej recenzji Frantic

Testuję od kilku dni podkłady w wersji soft i full.Mam kolory medium light 1 i medium 1.W wersji soft pasuje mi medium1.Natomiast wersja full jest ciemniejsza i tu pasuje mi medium light1.
Uwielbiam ich puder wykańczający Jest dużo lepszy od edm.Do tej pory próbowałam edm i buff'd oryginal.Najlepszy efekt naturalności uzyskuję właśnie jopp'ą
Mam problem ze świecącą strefą t a tu bez primera nie jest źle.Nawet z bliska podkładu nie widać na buźce.Szkoda tylko że wybór kolorów jest mały.Szukam też ciągle dobrego primera.Ten z edm nie bardzo mi pasuje.Narobiłyście mi ochoty na primer lumiere

Jestem jeszcze tylko ciekawa efektu buff'd w wersji light i lumiere Wtedy zapadnie ostateczny werdykt Na razie edm idzie w kąt
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:17   #47
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
znaczy się paypal działa
a działa, niestety

mogłyby przyjść w końcu te próbki zamawiane 20.01

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-01 o 16:23
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:08   #48
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

koniec, zdecydowanie koniec... nie wchodzę więcej na żadne strony o minerałach
własnie kliknełam na kolejny zestawik probek z darmową wysyłką (tym razem ten za 3,5$, bo próbek rózy i korektorów nazamawiałam już tyle, ze przez rok tego nie zużyję, a jeszcze do mnie mozaika NYX-a ma dolecieć

chyba wolałabym jednak miec tak,że najpierw muszę doładować konto na paypalu, a potem płacić.. moze to ostudziłoby moje zapędy Jednak konto Inteligo podpięte pod paypala to wcale nie jest dobra rzecz
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:20   #49
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Gołąbku bardzo się cieszę, że polubiłaś Joppa. Widać te minerały bardzo wielu osobom odpowiadają. Dobrze wiedzieć, będę je masowo polecać.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
koniec, zdecydowanie koniec... nie wchodzę więcej na żadne strony o minerałach
własnie kliknełam na kolejny zestawik probek z darmową wysyłką (tym razem ten za 3,5$, bo próbek rózy i korektorów nazamawiałam już tyle, ze przez rok tego nie zużyję, a jeszcze do mnie mozaika NYX-a ma dolecieć

chyba wolałabym jednak miec tak,że najpierw muszę doładować konto na paypalu, a potem płacić.. moze to ostudziłoby moje zapędy Jednak konto Inteligo podpięte pod paypala to wcale nie jest dobra rzecz
Cathy a widziałaś róże Silk Naturals? Mają tam mineralne klony różów NARS, MAC, Bobby Brown itp. Mam dwie sztuki od nich (klony NARS) i są genialne. Bardzo dobra jakość minerałów, profesjonalna obsługa w sklepie i szybka wysyłka. Będę na pewno u niech róże brać jeszcze nieraz.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 20:21
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 20:28   #50
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy a widziałaś róże Silk Naturals? Mają tam mineralne klony różów NARS, MAC, Bobby Brown itp. Mam dwie sztuki od nich (klony NARS) i są genialne. Bardzo dobra jakość minerałów, profesjonalna obsługa w sklepie i szybka wysyłka. Będę na pewno u niech róże brać jeszcze nieraz.
Frantic, a Ty wiesz, że ja już Cię nie lubię
Żartuję, oczywiście, ale to nieładnie z Twojej strony tak kusić ... Zwłaszcza, że dzisiaj cały dzien szukam jakiegoś fajnego pędzla do różu, a tam znalazłam Fiber Optic Blush Brush za 5,99$, ktory ma całkiem niezłe opinie jako pędzel właśnie do różu...
Z torbami pójdę, jak nic ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:33   #51
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Ja kusze tylko Frantic, a ona dalej swoją siłą rażenia. Pozwinni mi płacic
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:34   #52
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Frantic, a Ty wiesz, że ja już Cię nie lubię
Żartuję, oczywiście, ale to nieładnie z Twojej strony tak kusić ... Zwłaszcza, że dzisiaj cały dzien szukam jakiegoś fajnego pędzla do różu, a tam znalazłam Fiber Optic Blush Brush za 5,99$, ktory ma całkiem niezłe opinie jako pędzel właśnie do różu...
Z torbami pójdę, jak nic ...
Nie musisz lubić, ale za to będziesz pięknie wyglądać.
Tak ten pędzel też zamierzam kupić. On jest dość mały - według mnie np. do podkładu płynnego się nie nada. Natomiast do różu i rozświetlacza wielkość w sam raz. Na YT słuchałam o nim paru opinii - wszystkie pozytywne. Przyda się też do mozaiki NYX i w przyszłości do różu w kremie NYX. Obecnie mineralne róże nakładam pędzlem duo fiber z CS i spisuje się fantastycznie, ale właśnie do różu NYX jest za duży i brudzi mi pudełko (wiem, przesadzam). Ostatnio w ogóle moje dwa skośne pędzle do różu leżą i sięgam po nie tylko jak modeluję twarz bązerem. Duo fiber to naprawdę genialny rodzaj pędzla.


EDIT:
Potwierdzam - sprawcą wszystkiego jest Pastereczka, a ja tylko chwalę to co ona wcześniej mi poleciła.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 20:36
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:39   #53
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja kusze tylko Frantic, a ona dalej swoją siłą rażenia. Pozwinni mi płacic
aaa...tak to działa To mam winowajcę :P

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie musisz lubić, ale za to będziesz pięknie wyglądać.
Tak ten pędzel też zamierzam kupić. On jest dość mały - według mnie np. do podkładu płynnego się nie nada. Natomiast do różu i rozświetlacza wielkość w sam raz. Na YT słuchałam o nim paru opinii - wszystkie pozytywne. Przyda się też do mozaiki NYX i w przyszłości do różu w kremie NYX. Obecnie mineralne róże nakładam pędzlem duo fiber z CS i spisuje się fantastycznie, ale właśnie do różu NYX jest za duży i brudzi mi pudełko (wiem, przesadzam). Ostatnio w ogóle moje dwa skośne pędzle do różu leżą i sięgam po nie tylko jak modeluję twarz bązerem. Duo fiber to naprawdę genialny rodzaj pędzla.


EDIT:
Potwierdzam - sprawcą wszystkiego jest Pastereczka, a ja tylko chwalę to co ona wcześniej mi poleciła.
Czyli wszystkiemu winna Pastereczka... będę wiedziała, na kogo palcem pokazać, jak mi paczki poprzychodzą, gdy TŻ będzie akurat w domu
Frantic- pędzel już mam w koszyku, teraz zastawiam się nad tym, jaki róż do niego dobrac... a poza tym kilka pustych pudełeczek z sitkami też pewnie dorzucę.. Eh..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:47   #54
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
aaa...tak to działa To mam winowajcę :P


Czyli wszystkiemu winna Pastereczka... będę wiedziała, na kogo palcem pokazać, jak mi paczki poprzychodzą, gdy TŻ będzie akurat w domu
Frantic- pędzel już mam w koszyku, teraz zastawiam się nad tym, jaki róż do niego dobrac... a poza tym kilka pustych pudełeczek z sitkami też pewnie dorzucę.. Eh..
Dokładnie - winowajca wszystkiego siedzi cicho i większość nie wie kim jest.

Cathy w albumie (link znajdziesz w moim podpisie) umieściłam zdjęcia moich różów. Nie wiem czy lubisz takie delikatnie rozświetlające, nie wiem też jakie kolory Ci pasują. Ale skoro wzięłaś mozaikę NYX'a Dare to polecałabym Ci oba te co i ja mam. Nie będą pasować tylko osobom, które muszą mieć róże zdecydowanie chłodne, ale Ty się chyba do nich nie zaliczasz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:49   #55
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Gołąbku bardzo się cieszę, że polubiłaś Joppa. Widać te minerały bardzo wielu osobom odpowiadają. Dobrze wiedzieć, będę je masowo polecać.



Cathy a widziałaś róże Silk Naturals? Mają tam mineralne klony różów NARS, MAC, Bobby Brown itp. Mam dwie sztuki od nich (klony NARS) i są genialne. Bardzo dobra jakość minerałów, profesjonalna obsługa w sklepie i szybka wysyłka. Będę na pewno u niech róże brać jeszcze nieraz.
Czy jest tam mozliwosć zamówienia sampli? Dopatrzyłam sie jakiś próbek ale z góry ustalone są jakie mam zamówić.
A juz widze,że kolory podkładów nie dla mnie w ogóle.

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-02-01 o 20:52
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:53   #56
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

climax od razu wrzuciłam do koszyka, jak tylko przeczytałam, ze jest podobny do słynnego już Narsowego Orgasm... A lovelace...Nie wiem, ale ciut za różowawy jak dla mnie chyba...
U mnie róże zdecydowanie chłodne odpadają, więc myślę, że na początek wezmę własnie climax

darianna25- próbki są w dziale "samples"

ja też początkowo zerknełam na "kits", ale szybko stamtąd uciekłam

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-01 o 21:22 Powód: usunęłam linka, bo jakieś dziwne rzeczy się działy i można było zobaczyć moje zamowienie w koszyku :(
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:57   #57
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Czy jest tam mozliwosć zamówienia sampli? Dopatrzyłam sie jakiś próbek ale z góry ustalone są jakie mam zamówić.
A juz widze,że kolory podkładów nie dla mnie w ogóle.
Sample zamawiasz w zakładce SAMPLE.
A co do podkładów, to nie wiem jak może nie być koloru dla Ciebie, skoro w Silk Naturals sama robisz sobie podkład. Wybierasz tylko tonację i rodzaj krycia, a odcień dobierasz mieszając część białą i "kolorową" w dowolnie wybranej przez Ciebie proporcji - od białego do super ciemnego.

Cathy NARS Deepthroat też ma super recenzje. Ale skoro nie lubisz różowych róży, to może go sobie odpuść.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 21:00 Powód: dopisek
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:05   #58
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Sample zamawiasz w zakładce SAMPLE.
A co do podkładów, to nie wiem jak może nie być koloru dla Ciebie, skoro w Silk Naturals sama robisz sobie podkład. Wybierasz tylko tonację i rodzaj krycia, a odcień dobierasz mieszając część białą i "kolorową" w dowolnie wybranej przez Ciebie proporcji - od białego do super ciemnego.

Cathy NARS Deepthroat też ma super recenzje. Ale skoro nie lubisz różowych róży, to może go sobie odpuść.
a jeśli KOCHAM różowe róże? czas na wątek odwykowy.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:06   #59
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a jeśli KOCHAM różowe róże? czas na wątek odwykowy.
To sama wiesz - musisz je mieć.

EDIT:
Chyba przydał by się wątek o Silk Naturals, bo zaśmiecamy tylko ten o Joppa.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 21:08
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:10   #60
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
czas na wątek odwykowy.
Już dawno to mówiłam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.