Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 16:59   #121
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Aga, śliczne te róże, chyba coś zgapię, bo czaję się jeszcze na próbki z darmową wysyłką
Ale te pudry sheer to bardzo jasne, właściwie prawie białe. A czy są błyszczące, bo przyznam, że ta nazwa mnie trochę odstraszyła, ale jeśli są normalne to wzięłabym do rozjaśnienia środkowej części twarzy.
Dominiko one nie są błyszczące, to Sheer to nazwa odcienia-najjaśniejszego. Nie maja drobinek, przynajmniej ja nic nie widzę

Sunprince dziękuję, staram się z fotkami choć tutaj ciut są przekłamane, jutro zrobię w świetle dziennym.

Ja miałam kopertę z minerałami Joppa w skrzynce Dobrze że nikt się nie zainteresował. Tak samo dzisiaj z Meow-duża koperta, wygnieciona od wciskania ją w mała skrzyneczkę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-02-06 o 17:01
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 17:14   #122
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals


Dzwoniłam przed chwilą na pocztę, nic dla mnie nie ma.
Boję się, że listonosz, nie mogąc wcisnąć próbek do skrzynki, zostawił przesyłkę sąsiadce, a wtedy to już mogę się z kosmetykami pożegnać... W dodatku, kiedy on roznosi to mnie w domu nie ma, więc nawet nie mogę się go o to zapytać.
No, ale próbki mają jeszcze 4tyg na dojście, więc co się martwię
A zapomniany pigment nyxa szedł całe 8dni Te próbki idą już 2tyg i 3 dni.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 17:52   #123
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

ja też się trochę martwię,że włoży mi do skrzynki w taki sposób,że każdy będzie mógł sobie tę przesyłke wyjąć.Dzisiaj tak widziałam u nas w bloku włożoną kopertę bąbelkową ,żę większa jej część wystawała.
hmm myślałam,że listonosze mają klucze do skrzynki ogólne takie.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:08   #124
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
ja też się trochę martwię,że włoży mi do skrzynki w taki sposób,że każdy będzie mógł sobie tę przesyłke wyjąć.Dzisiaj tak widziałam u nas w bloku włożoną kopertę bąbelkową ,żę większa jej część wystawała.
hmm myślałam,że listonosze mają klucze do skrzynki ogólne takie.
pisałam to już na ogólnym mineralnym, ale napiszę jeszcze raz- ja myślę, że to wina tych nowych, dostosowanych do norm skrzynek na listy- one w środku są rzeczywiście spore, ale z tyłu, tam gdzie listonosz ma do nich dostęp, otwór na wrzucenie czegokolwiek jest tak mały, że nawet grubszy list się nie mieści
tylko- niech zostawiają już lepiej awiza, a nie biorą grubsze listy i wciskają na siłę tak, że połowa wystaje poza skrzynką
Żeby nie było, że OT- to dodam, że ja wciąż czekam moje zamówienia z joppa, żadne jeszcze nie dotarło, a pierwsze robione było 21 stycznia ...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-06 o 18:09
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:57   #125
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dominiko one nie są błyszczące, to Sheer to nazwa odcienia-najjaśniejszego. Nie maja drobinek, przynajmniej ja nic nie widzę
To jak tak to chyba mnie skusiłaś na jeszcze jeden zestaw próbek, razem z tymi różami z Twoich fotek. A który uważasz za najchłodniejszy?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:16   #126
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

ja dzis dostalam swoje zamowionko-składałam 27 stycznia

Zamowilam pelnowymiarowe pudry wykanczajace ale po uzyciu probek stwierdzam ze jednak na pewno nie bede uzywac:

Finishing silk medium- jest to bardzo delikatny bezyk i odnosze wrazenie ze troszke gryzie sie z moimi zołciami...Gdyby ,ktoras z Was planowala zakup m.in tego produktu to ja chetnie sie go pozbęde a natychmiast sama kupie buff ,ktory byłyby dla mnie odpowiedniejszy...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:24   #127
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dodam, że ja wciąż czekam moje zamówienia z joppa, żadne jeszcze nie dotarło, a pierwsze robione było 21 stycznia ...
ja zamawiałam 13.01 i jeszcze nie doszło z innych (buff'd, pure luxe) szły tydzień, EDM max 2 tyg.
Ile trzeba czekać zanim można napisać do Joppa, czy ktoś miał już przypadek że nie doszła przesyłka od nich?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 19:35   #128
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
ja dzis dostalam swoje zamowionko-składałam 27 stycznia

Zamowilam pelnowymiarowe pudry wykanczajace ale po uzyciu probek stwierdzam ze jednak na pewno nie bede uzywac:

Finishing silk medium- jest to bardzo delikatny bezyk i odnosze wrazenie ze troszke gryzie sie z moimi zołciami...Gdyby ,ktoras z Was planowala zakup m.in tego produktu to ja chetnie sie go pozbęde a natychmiast sama kupie buff ,ktory byłyby dla mnie odpowiedniejszy...
Ojej, a ja kilka dni temu zamówiłam pełen wymiar, bo mi się strasznie ten puder podoba. Szkoda, że się nie zgrałyśmy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:59   #129
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Aga fajne zamówienie. Czekam na Twoją ocenę minerałów Joppa. Widzę, że korektor light jest całkiem jasny. Napisz proszę jak z jego kryciem. Gdybyś mogła porównać go do korektorów intensive z EDM, to już w ogóle byłoby super.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale te pudry sheer to bardzo jasne, właściwie prawie białe. A czy są błyszczące, bo przyznam, że ta nazwa mnie trochę odstraszyła, ale jeśli są normalne to wzięłabym do rozjaśnienia środkowej części twarzy.
Potwierdzam - pudry sheer nie są w ogóle błyszczące. Trochę żałuję, bo liczyłam na efekt glo. Ale może będą fajnie wyglądać na buzi. Na razie tylko sprawdzałam je na ręce. Za dużo mam rzeczy do testowania i nie nadążam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:05   #130
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ojej, a ja kilka dni temu zamówiłam pełen wymiar, bo mi się strasznie ten puder podoba. Szkoda, że się nie zgrałyśmy
a moze do nich napisac aby wsadzili puder buff.?

chociaz pewnie juz wysłali bo ja zamawialam 27 a 29 juz bylo wysłane...

FRANTIC ja juz chyba opisywałam swoje wrazenia...jesli chodzi o korektor to jest podobny ( kolorem ) do intensive light ale mam wrazenie ze jest ciut ciezszy..tak przynajmniej mi sie wydaje jak kłade pod oczy..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2009-02-06 o 20:07
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:24   #131
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
ja dzis dostalam swoje zamowionko-składałam 27 stycznia

mojego z 20.01 nie ma

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
Ile trzeba czekać zanim można napisać do Joppa, czy ktoś miał już przypadek że nie doszła przesyłka od nich?
6 tygodni w przypadku nierejestrowanej
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 20:24   #132
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
FRANTIC ja juz chyba opisywałam swoje wrazenia...jesli chodzi o korektor to jest podobny ( kolorem ) do intensive light ale mam wrazenie ze jest ciut ciezszy..tak przynajmniej mi sie wydaje jak kłade pod oczy..
O to przepraszam, musiałam przeoczyć Twój opis. A czerwone przebarwienia i niespodzianki jak kryje? Bo dla wielu osób nawet intensive z EDM pod oczy jest za cieżki, więc bardziej interesowało by mnie właśnie porównanie przy kryciu przebarwień.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:28   #133
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
a moze do nich napisac aby wsadzili puder buff.?

chociaz pewnie juz wysłali bo ja zamawialam 27 a 29 juz bylo wysłane...

FRANTIC ja juz chyba opisywałam swoje wrazenia...jesli chodzi o korektor to jest podobny ( kolorem ) do intensive light ale mam wrazenie ze jest ciut ciezszy..tak przynajmniej mi sie wydaje jak kłade pod oczy..
Chyba nawet nie mam co próbować, bo zamawiałam we wtorek :-(
Ale jestem pewna, że znajdziesz chętną na zakup, bo puder moim zdaniem jest świetny, dużo lepszy od Finishing Dust EDM
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:07   #134
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To jak tak to chyba mnie skusiłaś na jeszcze jeden zestaw próbek, razem z tymi różami z Twoich fotek. A który uważasz za najchłodniejszy?
już patrzę
Pink Lemonade jest najjaśniejszy. To pudrowy bardzo jasny róż z drobinkami
Plumeria to średni lekko zgaszony stonowany róż, cieplejszy, trochę jakby wpada w brzoskwinię. Też połyskuje
Cranapple podobny jest do różu Plumeria jest jest bardziej zgaszony, i trochę ciemniejszy, widzę w nim cień brązu ale stonowanego. Nie widzę w nim tego cieplejszego odcienia co w Plumerii. Posiada drobinki
Earthen Rose średni brudny róż, dośc spokojny choć wydaje mi się że patrząc na torebki to najbardziej wyrazisty kolor spośród tych czterech. Podoba mi sie najbardziej
Jutro postaram się o swatche w świetle dziennym na ręce.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Aga fajne zamówienie. Czekam na Twoją ocenę minerałów Joppa. Widzę, że korektor light jest całkiem jasny. Napisz proszę jak z jego kryciem. Gdybyś mogła porównać go do korektorów intensive z EDM, to już w ogóle byłoby super.
Lubię Joppa póki co testowałam tylko podkład w wersji full coverage i jest fajnie, po 8 godzinach dopiero lekko sie zwarzył, ale nakładałam go w pośpiechu i dość niedbale. W weekend będę testowac formułę Soft w której pokładam nadzieję
Korektor wypróbowałam tak na szybko, przyzwoicie kryje, ładnie wtapia się w podkład, mam wrażenie że trochę bardziej kryje niż korektory EDM .
Na razie Joppa jest w czołówce razem z Meow i formułą Light Buff'd. Muszę wybrać faworyta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:20   #135
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Dziękujępoczekam jeszcze na swatche, ale chyba sie nie oprę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 09:20   #136
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dziękujępoczekam jeszcze na swatche, ale chyba sie nie oprę
nie ma za co
To swatch róży
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JoppaRóżeSwatch.jpg (77,1 KB, 186 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 09:22   #137
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

a tu zdjęcia Joppa, tym razem w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joppaCienie1.jpg (55,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joppaKorektory1.jpg (51,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joppaPodkłady1a.jpg (68,6 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joppaPodkładyA.jpg (72,7 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joppaPudry1.jpg (57,1 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JoppaRóże1.jpg (53,3 KB, 47 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 09:23   #138
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Lubię Joppa póki co testowałam tylko podkład w wersji full coverage i jest fajnie, po 8 godzinach dopiero lekko sie zwarzył, ale nakładałam go w pośpiechu i dość niedbale. W weekend będę testowac formułę Soft w której pokładam nadzieję
Korektor wypróbowałam tak na szybko, przyzwoicie kryje, ładnie wtapia się w podkład, mam wrażenie że trochę bardziej kryje niż korektory EDM .
Na razie Joppa jest w czołówce razem z Meow i formułą Light Buff'd. Muszę wybrać faworyta
Dzięki za opis. Dopiszę więc sobie korektor z Joppa do mojej wish listy.

Widzę, że wśród faworytów nie wymieniasz już Lumiere. Nawet Buff'd wolisz bardziej. A u mnie zdecydowanie Lumiere poleciały na samą górę faworytów. Są tam na pierwszym miejscu razem z Joppa, potem na drugim miejscu EDM, potem Buff'd, na końcu Meow. Mam na myśli oczywiście nie całą markę, tylko zawsze wybrane formuły podkładów.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 09:30   #139
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dzięki za opis. Dopiszę więc sobie korektor z Joppa do mojej wish listy.

Widzę, że wśród faworytów nie wymieniasz już Lumiere. Nawet Buff'd wolisz bardziej. A u mnie zdecydowanie Lumiere poleciały na samą górę faworytów. Są tam na pierwszym miejscu razem z Joppa, potem na drugim miejscu EDM, potem Buff'd, na końcu Meow. Mam na myśli oczywiście nie całą markę, tylko zawsze wybrane formuły podkładów.
na razie mam mętlik w głowie. Na pewno na pierwszym miejscu jest Buff'd Light potem Meow (obojętnie która formuła). Joppa testowałam na razie w formule Full i jest nieźle, myślę że formuła Soft postawi Joppa razem z Meow albo nawet z Buff'd Light. Lumiere jest niezłe tuż za Meow. W zasadzie te formuły które wymieniłam niewiele się różnią od siebie na mojej twarzy, z każdej jestem zadowolona. Z Lumiere mam teraz tylko resztki więc na razie o niej nie piszę. Gdy zamówię i przetestuję porządnie na pewno zrobię dokładny i szczegółowy ranking w każdym bądź razie nie planuję testować innych marek jeśli chodzi o podkłady gdyż te wypróbowane sa dla mnie bardzo dobre.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 22:01   #140
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie ma za co
To swatch róży
Agabil No i swatchami mnie doszczętnie skusiłaś na Earth Rose i Pink Lemoniade. Oba są po prostu cudne, pierwszy taki, jaki powinien, a drugi przesłodki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 09:14   #141
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Agabil No i swatchami mnie doszczętnie skusiłaś na Earth Rose i Pink Lemoniade. Oba są po prostu cudne, pierwszy taki, jaki powinien, a drugi przesłodki
wiesz Dominiko że to również moje ulubione kolory? Takie fajne stonowane róże
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:17   #142
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Dostałam dzisiaj obie przesyłki z Joppy.Pierwsze wrażenie ale te próbki małe a słoiczki samplowe nie mają sitek.Tak się ostatnio zapatrzyłam na inne firmy niz EDM ale oni jednak nie żałują proszku.
Nie mogę znaleźć historii zamóienia i nie wiem co to jest próbka DEWDROP complexion??ja to zamawiałam?
Mam popsuty aparat juz nie pomaga walenie nim o podłogę nie chce zaskoczyć a chętnie bym wkleiła nabytki.ale to kwestia czasu tylko.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 13:38   #143
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

kolejny dzień bez Joppa.
nie wiem, czy więcej się skuszę na przesyłkę nierejestrowaną

edit: hahaha
ledwo co na forum napisałam, że nie ma Joppy, a tu za chwilę listonosz przychodzi
już widzę, że jeden podkład się wysypał
idę się zaznajomić z paczką

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-09 o 13:47
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 13:46   #144
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Ja dostalam dzisiaj Joppa. Ale ciemne
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:08   #145
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Okey.
Wszystkie 4 zamówienia były zapakowane w jedną paczkę.
Dla mnie były dwa - po 2 podkłady Light#1 i Lightest#1. Byłam przekonana, że zamawiam w różnych formułach, ale mam tylko FC. No nic.
Light#1 zdecydowanie za ciemny dla mnie, pójdzie pewnie na wymianę. Lightest#1 wydaje się być odrobinę za jasny. Chyba zamówię jeszcze Lightest#2 na próbę. I ciekawostka - słoiczki są różnej wielkości.
Dalej, wykończeniowe wybrałam Dewy Sheer i Sheer. Żaden nie ma w sobie rozświetlających drobinek, czy czegoś takiego.
Korektor (który starczy mi chyba na dwa użycia ) - 2x Porcelain. Zastanawiam się czy nie za jasny, ale na twarzy nie próbowałam.
I jeszcze róże - Delightful, Pink Lemonade, Crazy in Love i Glowing. Z odcieniami chyba nie trafiłam. No nieważne.
Dostaliśmy też 4 próbki cieni do powiek - Hope, Promis (ten zamówiłam pełnowymiarowy, ciekawe, kiedy dojdzie; ładny ciemny fiolet), Wintergreen i Goldie.

Na fotki nie liczcie, mam za kiepski aparat, ale coś popróbuję pofocić.


edit:
Ok 16 nałożyłam na twarz: korektor Porcelain, silice, podkład Lightest#1, wykończeniowy Dewy Sheer. Zmyłam wszystko ok 22.
Nic się nie zważyło, nie starło, itp., a zmieniałam warunki klimatowe Podkład ładnie się wtopił w cerę, pomimo, że jest odrobinę za jasny, nie wyglądało to źle ani nie było tego jakoś specjalnie widać. Efekt mnie zadowolił, chociaż krycie takie sobie (no, ale nałożyłam tylko jedną cieniusieńką warstwę).
Za to korektor Porcelain jest zdecydowanie za jasny, nie współgrał z podkładem i wyraźnie się wyróżniał. Muszę kupić jakiś ciemniejszy odcień.
Wykończeniowy Dewy Sheer ma w sobie drobinki. Na pierwszy rzut oka nie widać, ale w sztucznym świetle da się to zauważyć, chociaż nie jest to jakieś bardzo nachalne.
Na koniec najlepsze - cień Promise. W woreczku piękny ciemny fiolet. Po nałożeniu na Duraline Inglota zmienia się nie do poznania, z fioletem ma mało wspólnego, bardziej wpada w taki brązowo-jakiś (?) odcień, w każdym razie trudny do opisania. Po nałożeniu na sucho, efekt jest nijaki, takie ciemne coś. Pomimo tego, i tak mi się podoba (musi, bo zamówiłam pełen wymiar ).

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-10 o 03:30
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 09:49   #146
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Wysmarowalam sie dzisiaj Light#2 FC. W sloiczku strasznie ciemny, na buzi o dziwo w sam raz. Musze polozyc na sucha twarz, bo dzisiaj poszlo na dry flo i wychodzi na to, ze na skrobi wszystko wyglada ladnie i matowo.. Bede dalej testowac.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:51   #147
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Doszły dzisiaj do mnie próbki z Joppa. Wzięłam tylko kilka drobiazgów: cienie, róże i korektor.
Najbardziej jestem zadowolona z brązera Back From The Beach. Jest to ciepły brąz z maleńkimi złotymi drobinkami, ale na skórze drobinek nie widać. I według mnie jest to klon czekoladki Bourjois nr 51. Bardzo zależało mi na znalezieniu mineralnego odpowiednika tej czekoladki. Teraz będę mogła się śmiało pozbyć pudru Bourjois.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JM (1).jpg (74,7 KB, 143 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 15:21   #148
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Doszły dzisiaj do mnie próbki z Joppa. Wzięłam tylko kilka drobiazgów: cienie, róże i korektor.
Najbardziej jestem zadowolona z brązera Back From The Beach. Jest to ciepły brąz z maleńkimi złotymi drobinkami, ale na skórze drobinek nie widać. I według mnie jest to klon czekoladki Bourjois nr 51. Bardzo zależało mi na znalezieniu mineralnego odpowiednika tej czekoladki. Teraz będę mogła się śmiało pozbyć pudru Bourjois.
fajny ten bronzer

dziś miałam stresujący dzień w pracy a na twarzy Joppa formuła Soft. Tak jak myślałam , ta formuła na mojej skórze zachowuje się identycznie jak Light Buff'd
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:03   #149
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
fajny ten bronzer

dziś miałam stresujący dzień w pracy a na twarzy Joppa formuła Soft. Tak jak myślałam , ta formuła na mojej skórze zachowuje się identycznie jak Light Buff'd
Czyli jest świetna?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:06   #150
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Czyli jest świetna?
jak najbardziej. Buff'd i Joppa w tych lżejszych formułach są idealne dla mnie. Zaraz za nimi Meow. Teraz tylko dopracuję wybór odpowiedniego koloru pozostaną mi też poszukiwania pudru wykańczającego. Krzemionka jest ok jako primer, na razie do wykańczania stosuję Kryolan
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.