Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 11:49   #121
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

wczoraj miałam glorię z 3 godzinki i umyłam tiomotei do blond potem dałam serum z avonu na końcówki i nie suszyłam suszarka i dziś włosy nie prezentują się zbyt ładnie no ale dziś wypróbuję co innego może tak dojdę do jakiegoś mixu o którym moje kłaki będą wyglądać w miarę ładnie
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 12:07   #122
vanda
Raczkowanie
 
Avatar vanda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: underwater ;)
Wiadomości: 156
GG do vanda
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Mam w domu trochę półproduktów- mleczko owsiane, migdałowe, próbki kwasu hialuronowego i coś jeszcze, ale nie pamiętam. Mogę coś z tego dodać do odżywki (np. czekoladowej Lorys). W jakiej ilości mam dać te składniki?
I jeszcze jedno- waxa trzymać w suchej czy mokrej saunie?
Z góry dzięki za odpowiedź
__________________

'Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy'


bubble jungle!
vanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 14:13   #123
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Jusik możesz coś więcej napisać o tym psikaczu? U mnie z nakładaniem "tylko na końce" jest mały problem bo mam włosy cieniowane.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 14:16   #124
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez katttkaa Pokaż wiadomość
wczoraj miałam glorię z 3 godzinki i umyłam tiomotei do blond potem dałam serum z avonu na końcówki i nie suszyłam suszarka i dziś włosy nie prezentują się zbyt ładnie no ale dziś wypróbuję co innego może tak dojdę do jakiegoś mixu o którym moje kłaki będą wyglądać w miarę ładnie
Szampon Timotei i serum z Avonu mają alkohol w składzie, może to dlatego. A może lepiej nakładać Glorię po myciu?
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 15:11   #125
jusik
Raczkowanie
 
Avatar jusik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 153
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Aniaaa PlayMate
To musiałabyś wcierać - ja mam cieniowane tylko ciut przy twarzy - to tam sobie wcieram i już

Chciałam po prostu na końce coś lekkiego - macadamia jest super, ale dla mnie potwornie "sztywna" - nie umiałabym jej w nieobciążający sposób dać na końce, więc zrobiłam psikacz - olejki zajmują na oko tylko 1/6 objętości - i mogę używać praktycznie bez ryzyka "strąków" - czasem daję też na całe włosy, jeśli nie myłam odżywką i nie nakładałam ciężkiej maski.

Skład: hydrolat lipowy, trochę(ok łyżeczki) żelu hialuronowego, olejki - macadamia, parę kropel maceratu z marchwi, vit e(3 krople) i macerat algowy - to zajmuje mi jakąś 1/3 flaszki o obj 125 ml.

Zrobiłam też lekkie psikadełko nawilżające do kręconych z łyżki odżywki nivea do kręconych, łycha aloesu, łyżeczka hialuronowego.

Do obydwu dałam lecytynę sojową - ale słabo się zemuglowało - trza wstrząsnąć przed użyciem - nie szkodzi

Aha-nigdzie nie dawałam żadnych jedwabiów czy innych protein - to domieszałam do liliputza -ale jak ktoś lubi to może sobie dolać keratynki czy innego dobra
jusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:02   #126
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Kurcze trochę roboty przy tym. Szkoda że ktoś na wizazu nie sprzedaje takich dobrodziejstw swojej produkcji. A mogłybyście mi polecić jakąś na prawdę lekką odżywke nawilżająca? Ewentualnie regenerująca...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:07   #127
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

No i widziałam Nowego Lilliputza - ma alkohol na drugim miejscu w składzie
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 16:26   #128
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
No i widziałam Nowego Lilliputza - ma alkohol na drugim miejscu w składzie
nieeeeeeeee....
miałam nadzieje ze się okaże ze z tym alkoholem to tylko plotki były a co poza alkoholem (i woda)w nim jest?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:28   #129
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

nie ma na pewno silikonów, nie wiem jak pachnie, poza tym konserwantów sporo
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:34   #130
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

a czy któraś z was stosowała tran na włosy? można?
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:40   #131
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
nie ma na pewno silikonów, nie wiem jak pachnie, poza tym konserwantów sporo
a jakieś proteiny? nawilżacze?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 19:07   #132
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Tego akurat nie wiem, bo się nie znam na składach
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 19:15   #133
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Tak potwierdzam tez widziałam nowe Liliputzy, ale nie zdazyłam zobaczyc składu.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:24   #134
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Kurka a ja właśnie dziś zakupiłam butelkę Lilliputza -a że leciałam po niego jak mnie już kasowano to nawet nie zwróciłam uwagi, że jest inna butelka. Oto skład: Aqua, Dicocoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Propylene Glycol, Hydrolezed Wheat Protein, Hydrolezed Soy Protein,Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Caprytyl Glycol, Parfum, Sodium Hydroxide. Jest tam alkohol? Warto tego użyć?

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Kwas hialuronowy możesz spokojnie dodać do psikadła, pantenol też . Sugerowane stężenie masz na mazidłach i lepiej się ich trzymać . Na pierwszy raz przygotuj małą ilość (10 ml) i trzymaj w lodówce. Najlepiej jakbyś takie psikacze zużywała w przeciągu 2 tygodni, bo inaczej mogą zacząć się psuć.
Lilliputza też możesz stuningować jak chcesz, nadaje się do tego jak najbardziej.
Można i na wodzie i na hydrolacie, albo na wodzie i hydrolacie (pół na pół) - to moja ulubiona wersja . Na samym hydrolacie takie psikadło jest jakby cięższe dla włosów, ale ich nie skleja (ale używałam do włosów tylko: aloesowego, rozmarynowego i z róży. lipowego nie, więc może ten jest inny).
aeronauta - dzięki za podpowiedź Hydrolat z róży też sobie kupiłam - uwielbiam ten zapach

Cytat:
Napisane przez jusik Pokaż wiadomość
Aniaaa PlayMate
Zrobiłam też lekkie psikadełko nawilżające do kręconych z łyżki odżywki nivea do kręconych, łycha aloesu, łyżeczka hialuronowego.
Do obydwu dałam lecytynę sojową - ale słabo się zemuglowało - trza wstrząsnąć przed użyciem - nie szkodzi
Aha-nigdzie nie dawałam żadnych jedwabiów czy innych protein - to domieszałam do liliputza -ale jak ktoś lubi to może sobie dolać keratynki czy innego dobra
jusik - ciekawy "przepis" Też mam kręcone - chętnie wykorzystam. Ale brak mi lecytyny sojowej i tej odżywki Nivea. Nie mam już też funduszy za bardzo - mam z odżywek mlecznego Kallosa (ale mnie obciąża, więc nie wiem , czy mogę do psikadła domieszać) i odżywkę Joanny z apteczki babuni do wypadających ( z rozmarynem). Można to do psikadła wrzucić wrzucić?
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 22:29   #135
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Witajcie Również walczę, aby moje włosy były piękne i zdrowe, więc się do Was przyłączę
Na początek mam pytanie: czy do maseczki z różnego rodzaju olejami, miodkiem itp. mogę dodać masło karite, czy lepiej używać go solo, na zmianę z olejami?
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
a jakieś proteiny? nawilżacze?
Też nie znam się za bardzo na składach, ale jak mu się dziś przyglądałam zauważyłam jedwab i chyba coś z miodu.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość
Kurka a ja właśnie dziś zakupiłam butelkę Lilliputza -a że leciałam po niego jak mnie już kasowano to nawet nie zwróciłam uwagi, że jest inna butelka. Oto skład: Aqua, Dicocoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Propylene Glycol, Hydrolezed Wheat Protein, Hydrolezed Soy Protein,Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Caprytyl Glycol, Parfum, Sodium Hydroxide. Jest tam alkohol? Warto tego użyć?
To jest skład starego Lilliputza, nie ma w nim alkoholu. Używać warto
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 09:22   #136
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez katttkaa Pokaż wiadomość
wczoraj miałam glorię z 3 godzinki i umyłam tiomotei do blond potem dałam serum z avonu na końcówki i nie suszyłam suszarka i dziś włosy nie prezentują się zbyt ładnie no ale dziś wypróbuję co innego może tak dojdę do jakiegoś mixu o którym moje kłaki będą wyglądać w miarę ładnie
a czemu glorie nakładasz przed myciem a nie po myciu? efekt był by zdecydowanie lepszy!
serum z Avonu ma alkohol w składzie i wysusza

Cytat:
Napisane przez vanda Pokaż wiadomość
Mam w domu trochę półproduktów- mleczko owsiane, migdałowe, próbki kwasu hialuronowego i coś jeszcze, ale nie pamiętam. Mogę coś z tego dodać do odżywki (np. czekoladowej Lorys). W jakiej ilości mam dać te składniki?
I jeszcze jedno- waxa trzymać w suchej czy mokrej saunie?
Z góry dzięki za odpowiedź
ja uważam, że w mokrej bo będzie utrzymywała włosy i maskę w wilgoci a sucha wysuszy i zrobi się skorupa, która raczej nie ma szans wchłonąć się we włosy.

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
a czy któraś z was stosowała tran na włosy? można?
ja miałam kiedyś taki pomysł, ale jedna z Wizażanek wybiła mi go z głowy. Tran niesamowicie śmierdzi rybą, przekuj kapsułkę i się przekonaj
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 11:19   #137
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

A czy łykanie tranu w tabletkach ma jakiś wpływ na włosy?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:15   #138
jusik
Raczkowanie
 
Avatar jusik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 153
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

iga9
-lecytyna jest niepotrzebna, bo można wstrząsnąć przed użyciem - ja mam stare zapasy to niektóre rzeczy zużywam po prostu, bo szkoda

Myślę, że Kallos (też będę kręcić na nim psikadło proteinowe skoro z liliputza "popsuli") będzie ok - napewno dla moich włosów, bo to kwestie w sumie dość idywidualne - ale jeśli Tobie nie obciąża to pewnie też - no i zapach
Z rozmarynem nie znam - z tej serii tylko balsam miód i mleko. Ale ja używam co znajdę w domu - robię małe ilości - najwyżej coś nie wyjdzie.

Jest fajny psikacz w Naturze(nie pamiętam nazwy niestety) - też ma proteiny pszenicy i trochę innego dobra, ale cenowo trochę wyżej niż liliputz- bo ok 20zł.

No i dziewczyny(chyba Estelle) chwaliły nocną nivejkę w psikaczu.
jusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:24   #139
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Widziałam nowego Lilliputza. Ma słodziutkie () różowe opakowanie, kosztuje 6,99 zł, w załączniku wklejam skład.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 080709112752.jpg (145,3 KB, 88 załadowań)
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 12:30   #140
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Widziałam nowego Lilliputza. Ma słodziutkie () różowe opakowanie, kosztuje 6,99 zł, w załączniku wklejam skład.
Strasznie drogi . O a nie określili jaki alkohol , ale chyba nie ma się co łudzić, że jakiś z tych dobrych. Ale jakby ktoś kupił to niech zrelacjonuje czy śmierdzi alkoholem. Poza tym alkoholem całkiem fajny skład
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:34   #141
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Widziałam nowego Lilliputza. Ma słodziutkie () różowe opakowanie, kosztuje 6,99 zł, w załączniku wklejam skład.
Pfff, zniszczę ich za ten alkohol
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 19:26   #142
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

a tamten stary wycofali czy po prostu będą dwa rodzaje Lilliputza?
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 19:32   #143
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

wycofali niestety. .. .
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 07:00   #144
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Widziałam nowego Lilliputza. Ma słodziutkie () różowe opakowanie, kosztuje 6,99 zł, w załączniku wklejam skład.
Może byś wrzuciła to zdjęcie do składowego? Może jest coś w nim co warto, bo jak dla mnie za alkohol to mają katastrofę (dobrze że mam starego 2 sztuki zapasu) .
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:32   #145
blackberry04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 155
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Witam Dopisuje sie do Was Dziewczyny
Swoja "walke" zaczelam jakis miesiac temu. Nadszedl czas, zeby ratowac moje wypadajace, slabiutkie wloski Jestem nalogowa wizazanka i powoli stosuje sie do Waszych rad Przede wszystkim postanowilam zrezygnowac z wszelkiej chemii i postawic na nature. Tak wiec odstawilam wszelkie odzywki, spraye, psikadla do wlosow itp. Kupilam szampon bez SLS (podobno 100% naturalny). Oto moje dotychczasowe zabiegi:

Zewnetrznie:
- Amla Dabur
- Olejek kokosowy
- Oliwa z oliwek + Olejek rycynowy
- Siemie lniane

Wewnetrznie:
- Herbatka z pokrzywy x1
- Herbatka z miety x1
- Kompleks witamin na wlosy, paznokcie, cere
- Witamina B
- Siemie lniane 1-2 lyzeczek

Na poczatek to tyle. Pozdrawiam wszystkie Wlosomaniaczki
blackberry04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:50   #146
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Dzisiaj sobie robię waxem
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 13:39   #147
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Szampon Timotei i serum z Avonu mają alkohol w składzie, może to dlatego. A może lepiej nakładać Glorię po myciu?


Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
a czemu glorie nakładasz przed myciem a nie po myciu? efekt był by zdecydowanie lepszy!
serum z Avonu ma alkohol w składzie i wysusza
tylko raz zdarzyło mi się nałożyć glorię przed myciem bo była u mnie jakaś awaria wody a nie miałam żadnej oliwy żeby dac przed myciem to glorie dałam.

to ja juz nie wiem jaki szampon używać ;( elsevy, glis kury, dove itp nie bo silikony maja a mi to nie odpowiada bardzo mi się tłuszczą a takie jak barwa i inne ziołowe to tez mi taki siano na głowie robią ohydne no i poczytałam recenzje tiomotei i zakupiłam zadowolona że wkońcu włoskom zrobię dobrze...

a to serum z avonu to siostrze podkradałam chciałam sprawdzić efekt po nim i znów się zawiodłam..
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 15:03   #148
agusiek123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 972
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez katttkaa Pokaż wiadomość
tylko raz zdarzyło mi się nałożyć glorię przed myciem bo była u mnie jakaś awaria wody a nie miałam żadnej oliwy żeby dac przed myciem to glorie dałam.

to ja juz nie wiem jaki szampon używać ;( elsevy, glis kury, dove itp nie bo silikony maja a mi to nie odpowiada bardzo mi się tłuszczą a takie jak barwa i inne ziołowe to tez mi taki siano na głowie robią ohydne no i poczytałam recenzje tiomotei i zakupiłam zadowolona że wkońcu włoskom zrobię dobrze...

a to serum z avonu to siostrze podkradałam chciałam sprawdzić efekt po nim i znów się zawiodłam..
który szampon timotei kupilas? mozesz dac link do kwc? własnie szukam odpowiedniego szamponu bez silikonow do wlosow
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agusiek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 15:20   #149
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez katttkaa Pokaż wiadomość
tylko raz zdarzyło mi się nałożyć glorię przed myciem bo była u mnie jakaś awaria wody a nie miałam żadnej oliwy żeby dac przed myciem to glorie dałam.

to ja juz nie wiem jaki szampon używać ;( elsevy, glis kury, dove itp nie bo silikony maja a mi to nie odpowiada bardzo mi się tłuszczą a takie jak barwa i inne ziołowe to tez mi taki siano na głowie robią ohydne no i poczytałam recenzje tiomotei i zakupiłam zadowolona że wkońcu włoskom zrobię dobrze...

a to serum z avonu to siostrze podkradałam chciałam sprawdzić efekt po nim i znów się zawiodłam..
A Timoteie nie mają przypadkiem silikonów? Gliss Kury niektóre na pewno nie mają, np. ten fioletowy prostujący, 3 razy czytałam skład, bo nie mogłam uwierzyć A kiedyś, jak dojrzewałam i włosy mi się straszliwie przetłuszczały, to używałam Mrs. Potter's dziegciowego. Przetłuszczanie się wróciło do względnej normy, a włosy były ładne
Z szamponów polecam też wszelkie Joanny, szczególnie z serii Naturia. Są bez silikonów i nie są straszliwie wysuszające. Do tego na mocne przetłuszczanie dobra jest Ziaja Biosulfo, przynajmniej u mnie zdziałała cuda. Myślę, że Joanna Naturia z biosiarką też byłaby dobra.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 15:22   #150
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A Timoteie nie mają przypadkiem silikonów? Gliss Kury niektóre na pewno nie mają, np. ten fioletowy prostujący, 3 razy czytałam skład, bo nie mogłam uwierzyć A kiedyś, jak dojrzewałam i włosy mi się straszliwie przetłuszczały, to używałam Mrs. Potter's dziegciowego. Przetłuszczanie się wróciło do względnej normy, a włosy były ładne
Z szamponów polecam też wszelkie Joanny, szczególnie z serii Naturia. Są bez silikonów i nie są straszliwie wysuszające. Do tego na mocne przetłuszczanie dobra jest Ziaja Biosulfo, przynajmniej u mnie zdziałała cuda. Myślę, że Joanna Naturia z biosiarką też byłaby dobra.
Oo... to bym sobie na pewno coś znalazła wśród nich jak bym nie miała uczulenia na SLS.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.