Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 15:26   #151
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

mam ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28247

to jak skocze go bo kupiłam go razem z odzywka w promocyjnej cenie w Tesco to kupie coś z Joanny.. kiedyś miałam z Joanny coś z tej serii z apteczki babuni i nie zbyt mi wtedy ten szampon pod pasował.. swędziała mnie po nim głowa
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:06   #152
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Oo... to bym sobie na pewno coś znalazła wśród nich jak bym nie miała uczulenia na SLS.
Obecnie SLS mają chyba tylko szampony Herbal Essences. Pewnie chodziło Ci o SLES(Sodium Laureth Sulfate, nie Sodium Lauryl Sulfate).
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:21   #153
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A Timoteie nie mają przypadkiem silikonów? Gliss Kury niektóre na pewno nie mają, np. ten fioletowy prostujący, 3 razy czytałam skład, bo nie mogłam uwierzyć A kiedyś, jak dojrzewałam i włosy mi się straszliwie przetłuszczały, to używałam Mrs. Potter's dziegciowego. Przetłuszczanie się wróciło do względnej normy, a włosy były ładne
Z szamponów polecam też wszelkie Joanny, szczególnie z serii Naturia. Są bez silikonów i nie są straszliwie wysuszające. Do tego na mocne przetłuszczanie dobra jest Ziaja Biosulfo, przynajmniej u mnie zdziałała cuda. Myślę, że Joanna Naturia z biosiarką też byłaby dobra.
Naturiaaaa! Mój faworyt: mak i bawełna (czerwona buteleczka). Obecnie testuję kokos i migdał i troszkę mniej mi pasuje, ale i tak, w porównaniu do szamponów innych firm, dla mnie Joanna Naturia jest rewelacyjna Już się czaję na następny szampon z tej serii
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:29   #154
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Naturiaaaa! Mój faworyt: mak i bawełna (czerwona buteleczka). Obecnie testuję kokos i migdał i troszkę mniej mi pasuje, ale i tak, w porównaniu do szamponów innych firm, dla mnie Joanna Naturia jest rewelacyjna Już się czaję na następny szampon z tej serii
Też mam kokosa z migdałem Zapach nieziemski I mnie najbardziej chyba pasuje, len z rumiankiem już chyba się moim włosom przejadł, a przy miodzie z cytryną nie miałam takiej miękkości. I nawet szybciej mi się włosy nie przetłuszczają po nim. Później spróbuję maku z bawełną, skoro dla Ciebie jest lepszy od kokosa z migdałem, to może i dla mnie będzie
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:33   #155
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Obecnie SLS mają chyba tylko szampony Herbal Essences. Pewnie chodziło Ci o SLES(Sodium Laureth Sulfate, nie Sodium Lauryl Sulfate).
tak, moja pomyłkac chodziło mi o SLES
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 22:34   #156
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

O nieeeeeeeeeeeeeeee wycofali Liliputza?! A ja dopiero co się z nim zaprzyjaźniłam! I nie mam żadnego zapasu! A ten co ma mi się kończy Chciałam kupic na zapas jak był w promocji ale oczywiście jak poszłam to w moim rossmanie już pusta półka Mam nadzieje, ze może mają jeszcze jakis zapas w moim Rossie... Ale chyba złudne

A tak wogóle to powiedzcie czy ktoś używa do włosków olejku jjoba? Bo ja głupia byłam dziś w aptece i zobaczyłam i kupiłam bo mi się wydawało, ze coś czytałam kiedys na wizażu o nim Tylko kurcze do najtańszych nie należy :/ Bo coś około 13 czy 16 zł dałam za małą buteleczkę...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 09:27   #157
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Bo ja głupia byłam dziś w aptece i zobaczyłam i kupiłam bo mi się wydawało, ze coś czytałam kiedys na wizażu o nim
dobrze Ci się wydawało- jojoba jak najbardziej nadaje się na włosy- jako maska przed myciem [solo lub wymieszana z innymi olejami, miodem, proteinami- można szaleć do woli] lub w ilości minimalnej jako serum na końce
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 18:17   #158
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

To muszę popróbować z jojobą Na razie zmieszam go chyba z rycyną albo może z miodkiem i na włoski przed myciem bo jeżeli o stosowanie solo chodzi to jakiś taki bardzo płynny w buteleczce się wydaje. A buteleczka niewielka więc na moje włoski pewnie by starczyła na dwie aplikacje A że olejek ten do najtańszych nie należy...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 19:47   #159
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
A że olejek ten do najtańszych nie należy...
co prawda to prawda polecam też avocado, kokos i inne oleje [wątek o olejkach podklejony jest u góry strony]- nieco już tańsze a rewelacyjne w działaniu
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 15:35   #160
stokrotka_dorotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wysyłam zaproszenia do *******.com - genialne nagrody.Pisać pw ze swoim mailem
Wiadomości: 208
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Witam
Może ktoś kupił Glorię w Olsztynie lub Toruniu bym kogoś tam wysłała z jeźdżacych w te miejscowości ale bym musiała podac gdzie mają mi kupić
stokrotka_dorotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 15:53   #161
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

W Toruniu raczej nigdzie nie dostaniesz. Jedynie Auchan w Bydgoszczy
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 10:39   #162
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Czy można do Kallosa Latte dodać np.troche oliwy z oliwek,miodu czy żóltko?
Wydaje mi się ,że gdzieś o tym czytałam ale nie mogę teraz znaleźć.
Mam bardzo przesuszone włosy i chciałabym je odzywić zanim za jakieś pare tygodni zetnę je na boba.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 11:47   #163
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Ja dziś robię tę maseczkę

Maseczka odżywcza z aloesem
Liście aloesu umyj i zmiksuj z ½ szklanki ciepłej przegotowanej wody. Dodaj łyżkę miodu i wymieszaj. Uzyskaną masę wetrzyj w skórę głowy i w wilgotne włosy. Owiń głowę czepkiem i ręcznikiem, po 20-30 minutach umyj włosy. Powtarzaj zabieg raz na tydzień przez dwa lub trzy miesiące.


---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Kurczę nie zrobię jej bo zapomniałam, że mam remont w kuchni więc robot kuchenny jest schowany
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:15   #164
agusiek123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 972
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Dziewczyny mam pytanie
narazie posiadam w domu tylko szapony naładowane sylikonami dopiero jutro kupię bezsylikonowe i moje pytanie dotyczy tego, czy myjąc głowę szamponem z sylikonem i na nastepny dzien na suche wlosy daję olejek rycynowy + jajko + nafta to te skladniki gorzej będą sie wchłaniac ? I tak samo po umyciu glowy wyzej wymienionym szamponem popsikam włosy mgiełka radical ziołowa to czy ona w ogole zadziała na włosy czy sylikony uniemożliwią to? Nurtuje mnie takie pytania bo narazie robiłam tak bo nie miałam pojęcia, że mam w szamponie tyle sylikonów...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agusiek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:32   #165
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
Ja dziś robię tę maseczkę

Maseczka odżywcza z aloesem
Liście aloesu umyj i zmiksuj z ½ szklanki ciepłej przegotowanej wody. Dodaj łyżkę miodu i wymieszaj. Uzyskaną masę wetrzyj w skórę głowy i w wilgotne włosy. Owiń głowę czepkiem i ręcznikiem, po 20-30 minutach umyj włosy. Powtarzaj zabieg raz na tydzień przez dwa lub trzy miesiące.


---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Kurczę nie zrobię jej bo zapomniałam, że mam remont w kuchni więc robot kuchenny jest schowany
Bardzo ciekawa maseczka, szkoda, że nie możesz zrobić, od razu pochwaliłabyś się efektami Jak mój aloes będzie większy, też będę robić, bo teraz jest malutki i może na 2 razy by starczył. Skąd masz taki fajny przepis?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:34   #166
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawa maseczka, szkoda, że nie możesz zrobić, od razu pochwaliłabyś się efektami Jak mój aloes będzie większy, też będę robić, bo teraz jest malutki i może na 2 razy by starczył. Skąd masz taki fajny przepis?
Wpisałam w google domowa maseczka aloes i coś takiego mi wyskoczyło
Akurat ja mam mnóstwo aloesu także mogę sobie pozwolić na coś takiego
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:39   #167
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez agusiek123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie
narazie posiadam w domu tylko szapony naładowane sylikonami dopiero jutro kupię bezsylikonowe i moje pytanie dotyczy tego, czy myjąc głowę szamponem z sylikonem i na nastepny dzien na suche wlosy daję olejek rycynowy + jajko + nafta to te skladniki gorzej będą sie wchłaniac ? I tak samo po umyciu glowy wyzej wymienionym szamponem popsikam włosy mgiełka radical ziołowa to czy ona w ogole zadziała na włosy czy sylikony uniemożliwią to? Nurtuje mnie takie pytania bo narazie robiłam tak bo nie miałam pojęcia, że mam w szamponie tyle sylikonów...
Sylikony nie tworzą nieprzepuszczalnej bariery, składniki odżywcze mogą się trochę gorzej wchłaniać, ale bez przesady
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:45   #168
agusiek123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 972
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Sylikony nie tworzą nieprzepuszczalnej bariery, składniki odżywcze mogą się trochę gorzej wchłaniać, ale bez przesady
dziękuję
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agusiek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:58   #169
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Czy można do Kallosa Latte dodać np.troche oliwy z oliwek,miodu czy żóltko?
Wydaje mi się ,że gdzieś o tym czytałam ale nie mogę teraz znaleźć.
Mam bardzo przesuszone włosy i chciałabym je odzywić zanim za jakieś pare tygodni zetnę je na boba.
Można, ale polecam jako maseczka przed myciem

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
Ja dziś robię tę maseczkę

Maseczka odżywcza z aloesem
Liście aloesu umyj i zmiksuj z ½ szklanki ciepłej przegotowanej wody. Dodaj łyżkę miodu i wymieszaj. Uzyskaną masę wetrzyj w skórę głowy i w wilgotne włosy. Owiń głowę czepkiem i ręcznikiem, po 20-30 minutach umyj włosy. Powtarzaj zabieg raz na tydzień przez dwa lub trzy miesiące.
Robiłam kiedyś tą maseczkę. Jak dla mnie okropna . Leje się to z głowy strasznie i ta mikstura strasznie kuje (podrażnia albo aloes ma jakieś drobne kolce czy coś ) i jak cieknie po twarzy czy szyi to uczucie właśnie czegoś takiego kłującego jest straszne (zaznaczam, że uczulenia na aloes nie mam, bo kosmetyki z nim mi bardzo służą). Wytrzymałam w niej 15 min z wieeelkim trudem. Włosy po niem miały się dobrze, ale mimo to jej nie polecam
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 13:14   #170
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Robiłam kiedyś tą maseczkę. Jak dla mnie okropna . Leje się to z głowy strasznie i ta mikstura strasznie kuje (podrażnia albo aloes ma jakieś drobne kolce czy coś ) i jak cieknie po twarzy czy szyi to uczucie właśnie czegoś takiego kłującego jest straszne (zaznaczam, że uczulenia na aloes nie mam, bo kosmetyki z nim mi bardzo służą). Wytrzymałam w niej 15 min z wieeelkim trudem. Włosy po niem miały się dobrze, ale mimo to jej nie polecam
A może jakby tak bez wody zrobić Miód fajnie zagęszcza takie maseczki, więc zmiksowany aloes z miodem powinien być lepszy.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:25   #171
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A może jakby tak bez wody zrobić Miód fajnie zagęszcza takie maseczki, więc zmiksowany aloes z miodem powinien być lepszy.
To wtedy, żeby nałożyć na całe włosy byś musiała całego kwiata zmielić . A miód średnio zagęszcza, a jak dla mnie nawet rozrzedza. Jak robię maskę z amlą to już nie dodaje wody, bo wiem że jak zacznę mieszać miód to on się bardzo upłynni.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 15:27   #172
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Ta maska może być dobra. na pewno bardzo odżywcza. Muszę spróbować. Zagęścić da się choćby łyżeczką mleka w proszku, sklei sie i nie będzie płynąć.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 16:58   #173
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

a ja wlasnie siedzialam 2 godz z maska na wlosach (Gloria, zoltko, olejek rycynowy), zobacyzmy, jak wlosy beda wygladac, gdy wyschna
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 17:01   #174
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
To wtedy, żeby nałożyć na całe włosy byś musiała całego kwiata zmielić . A miód średnio zagęszcza, a jak dla mnie nawet rozrzedza. Jak robię maskę z amlą to już nie dodaje wody, bo wiem że jak zacznę mieszać miód to on się bardzo upłynni.
To całkowicie zmienia postać rzeczy U mnie miód zawsze zachowywał się jak zagęszczacz, ale to pewnie zależy też od miodu. A jakby tak zamiast wody dodać gluta z siemienia lnianego? Ja chyba tak spróbuję
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 19:31   #175
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Dziewczyny - w Rossmanie w Poznaniu koło Rynku można na 100% kupić starego Lilliputza - sama kupiłam w zeszłym tygodniu. I przypominam sobie, że obok tego w pomarańczowym opakowaniu stał też psikacz w różowym - pewnie to ten nowy. Ale może uda wam się jeszcze gdzieś kupić stary.

Bardzo szybko dostałam swoją paczkę z mazideł. Niesty przez wrodzony braki w mózgu zapomniałam dodać do koszyka pierwszą rzecz, którą chciałam kupić -a mianowicie kwas hliaruonowy... sierota
No ale w związku z tym robię drugie podejście - możecie mi polecić co warto tam jeszcze kupić do psikacza do włosów (głównie chodzi o ułatwienie rozczesywania loków, które strasznie mi się plączą i nawliżenie tego siana) lub ewentualnie do uzdatniania maseczek. Tylko protein mleka nie chcę - już mam dość mleczngo Kallosa i jemu pochodnych. Będę bardzo wdzięczna za rady bo i tak już muszę wydać na przesyłkę
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 20:38   #176
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - w Rossmanie w Poznaniu koło Rynku można na 100% kupić starego Lilliputza - sama kupiłam w zeszłym tygodniu. I przypominam sobie, że obok tego w pomarańczowym opakowaniu stał też psikacz w różowym - pewnie to ten nowy. Ale może uda wam się jeszcze gdzieś kupić stary.

Bardzo szybko dostałam swoją paczkę z mazideł. Niesty przez wrodzony braki w mózgu zapomniałam dodać do koszyka pierwszą rzecz, którą chciałam kupić -a mianowicie kwas hliaruonowy... sierota
No ale w związku z tym robię drugie podejście - możecie mi polecić co warto tam jeszcze kupić do psikacza do włosów (głównie chodzi o ułatwienie rozczesywania loków, które strasznie mi się plączą i nawliżenie tego siana) lub ewentualnie do uzdatniania maseczek. Tylko protein mleka nie chcę - już mam dość mleczngo Kallosa i jemu pochodnych. Będę bardzo wdzięczna za rady bo i tak już muszę wydać na przesyłkę
Możesz dorzucić do psikacza jedwab, keratynę i NMF oprócz mleczek.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 20:50   #177
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - w Rossmanie w Poznaniu koło Rynku można na 100% kupić starego Lilliputza - sama kupiłam w zeszłym tygodniu. I przypominam sobie, że obok tego w pomarańczowym opakowaniu stał też psikacz w różowym - pewnie to ten nowy. Ale może uda wam się jeszcze gdzieś kupić stary.

Bardzo szybko dostałam swoją paczkę z mazideł. Niesty przez wrodzony braki w mózgu zapomniałam dodać do koszyka pierwszą rzecz, którą chciałam kupić -a mianowicie kwas hliaruonowy... sierota
No ale w związku z tym robię drugie podejście - możecie mi polecić co warto tam jeszcze kupić do psikacza do włosów (głównie chodzi o ułatwienie rozczesywania loków, które strasznie mi się plączą i nawliżenie tego siana) lub ewentualnie do uzdatniania maseczek. Tylko protein mleka nie chcę - już mam dość mleczngo Kallosa i jemu pochodnych. Będę bardzo wdzięczna za rady bo i tak już muszę wydać na przesyłkę
możesz też dodać proteiny owsa, może jakieś witaminy rozpuszczalne w wodzie, hydrolaty
pozatym jeśli chcesz coś do włosów to możesz sobie zamówić ocet ziołowy i robic płukanki(domyka łuski włosów)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 18:12   #178
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Dziewczyny mam pytanie: otóż za dwa tygodnie farbuję wlosy na ciemny braz, a na grzywce bede miała dużo blond pasemek. Czy wystarczy jak bede te pasemka płukała raz w tygodniu w płukance SREBRZYK to wystarczy aby pasemka nie złapały zielonkowatego odcienia przez chlorowaną, twardą wodę jaką mam w domu?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:44   #179
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

majreg, viki1988 - dzięki za podpowiedzi
Lecę robić zakupy
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:33   #180
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Mam pytanie, może się orientujecie
Farbowałam jakieś 2 miesiące temu włosy ciemną czekoladą Castinga, kolor jeszcze się trochę trzyma i stąd moje pytanie. czy mogę je machnąc o wiele jaśniejszym, mroźnym beżem i kolor złapie?
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.