Creative... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 14:32   #31
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: produkty creative

tak, CND sa swietne. polecam. jak dla mnie numer 3 ewus ale nie umniejsza to ich wysokiej klasy;P
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 17:56   #32
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: produkty creative

Ja równiez jestem po kursie (a nawet 2 ) na produktach CND - polecam z całego serca, nie tylko żel czy akryl ale również produkty do manicure i pedicure

(no dobra, ja też testuję inne, ale mimo wszystko CND to do tej pory jak dla mnie nr 1 )
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2009-01-09 o 17:57
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 21:13   #33
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: produkty creative

Tez konczylam szkolenie w CND ale bylo do du** z winy instruktorki i mojej bylej szefowej, ktore sie nie dogadaly.

Jak dla mnie produty maja mega dobre. Moj faworyt
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 22:55   #34
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: produkty creative

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
tak, CND sa swietne. polecam. jak dla mnie numer 3 ewus ale nie umniejsza to ich wysokiej klasy;P

Anick Słońce a co dla Ciebie jest nr 1 i 2?;> :P zdradź swój sekret i niech MOC bedzie z Tobą :P
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 06:32   #35
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: produkty creative

alessandronastepnie cto ale wiesz, to jest subiektywne.. jednemu maliny drugiemu jeżyny.

natomisat jesli nie mialas w lapkach alessandro, to jak bedziesz miala okazje to probuj!!
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 10:12   #36
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: produkty creative

Cto fakt, super natomiast Alessandro sie nie bawiłam ale miałam nakładane..kurcze jak to piecze,..i ma taki trupi wygląd na pazurach :/ (przynajmniej na moich bo mam silnie różową płytkę) ale ..i tak trza spróbować dzieki Anick
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:41   #37
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Creative...

Możecie napisać coś więcej o lakierach creativa? Czy rzeczywiście są dobre i w jakiej są cenie.
Właśnie się zastanawiam czy kupić kilka na targach.
Jakby ktoś miał stronkę, gdzie można je kupić to będę wdzięczna za namiary
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 22:52   #38
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Możecie napisać coś więcej o lakierach creativa? Czy rzeczywiście są dobre i w jakiej są cenie.
Właśnie się zastanawiam czy kupić kilka na targach.
Jakby ktoś miał stronkę, gdzie można je kupić to będę wdzięczna za namiary
Powiem tak - o ile produkty do przedłużania paznokci sa dla mnie zdecydowanym numerem jeden, tak lakiery CND nie powaliły mnie na kolana... Fakt - sa fajne, mocno napigmentowane, duza paleta barw, poręczne pędzelki i fajna trwalośc - ale mam jedno "ale" - niektóre, zaznaczam NIEKTÓRE kolorki z biegiem czasu gęstnieją i co za tym idzie prawie niemożliwością jest doprowadzenie do wysuszenia lakieru na pazurku (przy nałozeniu bazy, 2 warstw lakieru i top coat). Posiadam spory wybór tych kolorów - częśc sama zakupiłam, cześc jest pozostaością kursu, częśc przyniosłam w spadku z pracy (w związku z faktem, że całkowicie przerzuciliśmy się na OPI), także myślę, że mam spore doświadczenie z tą kolorówką. Ostatnio robiłam spore zamówienie z Polski i przerzuciłam się na China Glaze, bo przyznam szczerze, ze do lakierów CND się nieco zniechęciłam (dla porównania najzwyklejszy w świecie lakier Revlon, kupiony ponad 2 lata temu na amerykańskim Ebay'u, ma w chwili obecnej dokładnie taka sama konsystencję jak w dniu zakupu - pozostałao mi może jeszcze z 1/3 buteleczki...).

Co do cen - u irlandzkiego dystrybutora za buteleczkę płaci się 5 euro plus VAT - czyli ok. 6 euro. Także jak na irlandzkie warunki cena wygórowana nie jest - nie orientuję się jednak po ile one są w Polsce.

Z czystym sumieniem mogę natomiast polecic baze Stickey i top coaty (Air Dry i Speedey).

Tu masz stronę polskiego dystrybutora CND http://ekertnails.pl/
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2009-02-08 o 22:54
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 16:39   #39
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Creative...

Dziękuję Ci agataciu za odpowiedź
Chcę sobie kupić ze 2 lakierki na wypróbowanie bo słyszałam o nich same dobre rzeczy. Że gęstnieją to pierwsze słyszę ale czy rozcieńczalnik nie rozwiązałby sprawy? Bo przyznam, że mój rozcieńczalnik na niektóre moje lakiery nie działa O ekert nails słyszałam, nawet wysłałam im maila, ale na razie nikt się do mnie odezwał, więc czekam, jak nie to kupie na targach bo mają być.
Jeszcze raz dziękuję
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 17:49   #40
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Pewnie rozcieńczalnik by pomógł - nie wiem, bo nie próbowałam - jednak sam fakt, że zachodzi potrzeba jego użycia, nieco dyskfalifikuje lakiery CND w moich oczach - zwlaszcza, że gęstnienie przytrafiło sie mi w przypadku buteleczek, które miałam w uzyciu wcale nie od tak dawna...

Jednak tak jak napisałam, gęstnienie zaobserwowałam w przypadku paru kolorków, nie masowo. Myślę, że najlepiej zrobisz kupując parę buteleczek na próbę i wtedy będziesz miała jakieś porownanie do inych marek
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 19:44   #41
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci agataciu za odpowiedź
Chcę sobie kupić ze 2 lakierki na wypróbowanie bo słyszałam o nich same dobre rzeczy. Że gęstnieją to pierwsze słyszę ale czy rozcieńczalnik nie rozwiązałby sprawy? Bo przyznam, że mój rozcieńczalnik na niektóre moje lakiery nie działa O ekert nails słyszałam, nawet wysłałam im maila, ale na razie nikt się do mnie odezwał, więc czekam, jak nie to kupie na targach bo mają być.
Jeszcze raz dziękuję

Kasieńko jeśli chcesz mogę Tobie wysłac cennik CND własnie z Ekerta

P.S. W przypadku checi kupna żeli Brisa- polecam Tobie jednak zakup z USA.

Edytowane przez EwaFran81
Czas edycji: 2009-02-09 o 19:47 Powód: dopisek
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 21:35   #42
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Creative...

EwaFran
tak prooooszę właśnie miałam nadzieje, że mi wyślą, a tu nic
ja nie przedłużam pazurków więc będą mnie intereswały lakiery, balsamy, odżywki itp
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 22:30   #43
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Creative...

Już wysłane to jest ich kompleksowy cennik , chyba lakiery były gdzies przy końcu owej listy podobnie balsamy
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 02:13   #44
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: Creative...

pracuje w stanach na produktach creative jestem zadowolona bardzo!kryjacy acryl zostawia czasem niezbyt ladne cienie..trezba jednorazowo nalozyc na plytke nie mozna laczyc..wtedy to wychodzi..ale ogolnie jestem zadowolona bardziej od firmy young nails..zwlaszcza ze oni nie maja strikte rozowgo kryjacego acrylu...ide 28 marca na targi w chicago i jestem pod wielkim wrazeniem...
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 15:28   #45
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez tibia Pokaż wiadomość
kryjacy acryl zostawia czasem niezbyt ladne cienie..trezba jednorazowo nalozyc na plytke nie mozna laczyc..

Bzdura - prawdopodobnie twoja technika pracy szwankuje, byc może masz nie do końca odpowiednie proporcjce proszku i liquidu (obstawiam, że produkt jest za suchy, lae to jedynie moja teoria). Ja uzywam CND i jeszcze nie zdazyły mi się jakiekolwiek cienie - a techniki akrylowej uczyłam sie na tych produktach - więc tymbardziej jako początkująca powinnam mieć problemy - a nie miałam.

A, i nigdy nie buduję paznokcia jedna kulką
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2009-02-14 o 15:29
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 17:16   #46
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: Creative...

nie sadze by byla to wina proporcji..mowiy o tym samym pudrze?flawless pink powder...
byc moze jest to wina liquidu?nie zawsze uzywam creative...ale dobrze wiedziec ze ty nie masz z tym problemow..musze znalec co jest nie tak..
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 17:35   #47
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: Creative...

na ostatnim paznokciu(malym)widac delikatne smugi..o tym wlasnie mowie..a tu w stanach liczy sie to by szybko robic paznokcie(chinki robia to w 45 min)i dlatego czasem doslownie z jednej kulki trezba cos uklepac 100_1297.jpg

Edytowane przez tibia
Czas edycji: 2009-02-14 o 17:36
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 11:27   #48
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Creative...

Tibia, Agatacia
Skoro pracujecie na CND, zrecenzujcie mi proszę ich akryle. Chce zupełnie zmienic markę- pracuje w tej chwili na Grafiti i Ez Flow, no i na kilku innych z niszowej półki, ale ponieważ zaczynam dopiero z akrylem- chce wskoczyc od razu na wysoką pólkę. CND ma opinię niezwodnej marki,a mnie interesuje praca na dobrych produktach. Potrzebuję firmę, ktora ma w swej ofercie co najmniej dwa kamuflaże, jakieś dwa odcienie bieli- w tym piękną, czystą, śnieżnobiała, fajną kolorówkę... no i żeby była możliwośc zakupu w dużych pojemnikach gabinetowych- wiadomo, oszczędnie

Jak się pracuje na CND? Łączycie akryle z ich żelami? Podobno brisa w pędzelku jest fajny, próbowałyście?
W ogóle napiszcie mi jak się zachowują ich akryle przy nakładaniu i obrobce.... długie referaty mile widziane
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 21:11   #49
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Ja tak po krótce, bo padam na twarz -
- trzy odcienie covera (neutral, warm i pink)
- dwa odcienie bieli - soft i pure
- kolorówka - trzy kolekcje - bold, shimmers i skintones (generalnie CND nie posiada produktów stricte do nail art - kolorówka jest skierowana raczej do osób, które robią custom colour blending) - jednak przy odrobinie fantazji, nawet z tego da się wyczarować coś fajnego
- trzy rodzaje liquidu - retention (uniwersalny, niepotrzebny jest primer), moxie (szybkoschnący) i radical (tu potrzebujesz primera)
- maksymalna pojemniośc pudrów to coś koło 900g a liquidów cos koło 2 litrów (z tego co pamiętam, bo nie mam przy sobie katalogu)

Nie łączyłam chyba akrylu CND z żelem z tego co pamiętam, także nie wiem co by z tego wyszlo, ale chyba przy tej jakości produktach nie powinno byc większych problemów...

Żel Brisa w pędzelku - kryje swietnie jedna warstwą, masz zarówno czystą biel jak i soft, konsystencja dość rzadka - jednak pędzelek jest kompletna porażką - w zyciu nie namalowałam nim frencha - jest po prostu za gruby

Akryle są łatwe w obróbce, nie mówiąc juz o żelach, bo te pilują się jak masełko - co przy mojej cięzkiej łapce sprawia, że muszę byc ostrożna produkt jest generalnie bardzo plastyczny (świetny do kwiatków!), nawet poczatkującym wzglednie łatwo jest uformować fajna linię uśmiechu. Jak kiedy zaczełam pracować na tym akrylu nie moglam uwierzyć, jak łatwo mi zbudować nim pazurka

Ale generalnie, tak jak pisałam wcześniej, nie mam dużego doświadczenia z akrylami - może niech inni sie wypowiedzą

A, Tibia, juz rozumiem o czym pisałaś - hmmm... nie zdarzyło mi się faktycznie, ale ja nie znam tego pudru CND flawless pink... A jaką temperature masz w miejscu gdzie robisz pazurki - bbo coś mi świta, że na kursie zwracali nam uwagę na rózne zachowanie produktu w wysokich albo niskich temperaturach - może coś w tym jest....? Nie wiem sama, tak tylko kombinuję... A tak poza tym to przyzwoite pazurki robisz, no, no (przepraszam, bo jakaś opryskliwa byłam w poprzednich postach )
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2009-03-13 o 21:14
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 12:03   #50
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Creative...

Agatacia
czekam na więcej opinii, np o CTO
Buziole
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 03:09   #51
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: Creative...

agaciaa nie ma sprawy..hmmm moze na europe jest calkiem inna oferta...to nie byly ladne pazn...takie tam znalazlam zeby pokazac mankament o ktorym pisalam wczesniej..temp mam ok mysle!srednio 70 F takze prawidlowa...biel niesisty tez jest tu tylko jedna..kurcze moze na tych targach bedzie jakis wybor...ale prezzucilam sie teraz troche na OPI..tzn lacze te dwie firmyi jest ok OPI jestem zaskoczona calkiem pozytywnie!!!!!!!pozdrawi am
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:16   #52
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

To w sumie dziwne, jesli chodzi o ubogość oferty, bo CND to przeciez marka amerykańska - wiec wydawałoby się, że gdzie jek gdzie, ale na swoim podwórku powinni miec najbogatszą ofertę...

a OPI mnie kusi, oj kusi.... ale chyba najpierw powinnam zainwestować w doszkolenie, bo jak widzę prace niektórych to mam ochotę się schować pod stół. Kurcze, czy ja jakaś pechowa jestem czy co, ale do mnie przychodzą klientki, dla których szczytem ekstrawagancji jest french do konca opuszka i cyrkonia (w ilości jedna na jednym pazurku... ) - nawet nie mam na kim przyzwoitych tunelosów poćwiczyć...
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 08:51   #53
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Creative...

Agatacia, Ty sie wcale nie dołuj! Tunele to ja tez tylko na swoich pazurkach widzę- no i na mamy- bo ona już wie o co kaman
Klientki są bardzo..... ehhhh zachowawcze no cóż poradzić- trzeba je systematyczne naciągać na dobrą drogę.... a u mnie też przeważnie frenche, więc ekstrawagancja znów tylko na moich.... ale słyszę za to zawsze same ochy i achy
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:18   #54
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: Creative...

agatacia plote bez zastanowienia...patrzac na oficjalna strone to maja w ofercie re proszki o ktorych mowisz..ale niestety w moim sklepie ich nie ma..moze zbytu na to nie maja i nie zamawiaja...
a probowalyscie tipsow creative?..genialny ksztalt! jak mam klientki nowe..zazwyczaj przychodza po chinkach..masakra co sie dzieje na ichpaznokciach..czasem plytka zryta do miesa fujjj....zakladam im tipsy oczywiscie na zagojone;-)..moga to byc rowniez ogryzki....przedluzam coverem..by wygladalo ze maja dluuugasna plytke..(na formie nie wyszlo by tak ladnie..)
kiedy koncowka odrosnie,ucinam ja..usmiech robie pilnikiem...pokrywam to delikatnie rozem...podkladam forme..biel!i paznokiec..idealny..klien tka zapomina o ogryzkach

Edytowane przez tibia
Czas edycji: 2009-03-18 o 16:01
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:28   #55
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Creative...

Tibia- uśmiech pilnikiem????? hmmmm.... jak???
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 21:36   #56
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez tibia Pokaż wiadomość
a probowalyscie tipsow creative?..genialny ksztalt!

A próbowałyście i lubicie

Tzn lubię Velocity i Performance (prep z nimi zajmuje dokładnie kilka minut) Przeżyję Eclipse (jedyne tipsy które mogę zaaplikować mojej mamie na jej płaskie paznokcie), ale nie cierpię Formation (w ogóle nie lubię tipsów z głęboką kieszonką, na dodatek mam wrażenie, że kiepsko się piłują). Zdarzyło mi się robic ogryzki z Velocity i powiem, że wyszły całkiem przyzwoicie (fakt, że ogryzki nie były z tych ekstremalnych).

A, i też proszę o przybliżenie tej metody robienia usmiechu pilnikiem, bo albo ja jakaś niekumata jestem dziś, albo te metody wasze jakieś inne tam są, amerykańskie...
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2009-03-16 o 21:39
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 02:58   #57
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: Creative...

dokladnie velocity!nie lubie tipsa..ale naprawde, jesli plytce daleko do idealu..polecam go!
a propo usmiechu.....ucinam odrosnieta koncowke biala...ale nie gilotyna!
tylko staram sie precyzyjnie na lini usmiechu ktory uprezdnio uformowalam(jakies miesiac temu...)
nastepnie ,pilnikiem piluje (formuje nowy usmiech..moze byc glebszy)nakladam pozniej delikatnie rozowego z gory by byl swiezy acryl..i na koniec bila koncowka,.badz inna wedle zyczenia...nie ja to wymyslilam ...ale jest to najszybsza metoda jaka znam..
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 14:34   #58
agata.adelka
Przyczajenie
 
Avatar agata.adelka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość


Tzn lubię Velocity i Performance...

Mowisz o Velocity zwyklych czy fast?
Pozdrawiam
agata.adelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 14:56   #59
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez zgredek Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się na zakup linii pielęgnacyjnej - balsamy, mydełko, peeling spa, lakiery i tipsy clear i już nie mogę się doczekać .
Jeżeli chodzi o katalog to zadzwoniłam do siedziby i naprawdę miła Pani obiecała że wyśle mi katalog i faktycznie za 3 dni był u mnie (katalog jest śliczny). Natomisast przedstawiciel w Żorach to porażka i nie zależy im w ogóle na sprzedaży.
w Żorach jest przedstawiciel tej firmy? Zobacz... Mieszkam w Żorach a nawet nie wiem.. a mozesz mi powiedzieć gdzie to dokładnie jest? Bo póki co, w Żorach widziałam tylko firmę Lady's Nails
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:16   #60
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Creative...

À ja mam male pytanie. Czy ktoras z was zamawiala zele Creative Brisa z ebay?? A jesli tak to z ktorego?? Bo znalazlam je na niemieckim ebayu za okolo 40€ za 42 g. No i wsumie mnie kusi, ale troche sie obawiam.
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.