Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 20:29   #1231
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Obmyśliłam jeden plan, wg mnie dobry. Ale muszę go obgadać z panem małżonem. Jutro oglądam inne mieszkanie...

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Gosiu - w Kwie to cud by był, żebym ja pracę znalazła. W sklepie mięsnym chyba, albo na targu. Tam przecież nie ma roboty.
obgadujesz z małżonem? a ja myślałam, że go postawisz przed faktem, jak on Ciebie z tymi długami.

co do pracy - ja nieświadoma
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 20:37   #1232
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

kaszpirek ja tam nie wiem hehehe czy ma moc czy nie ale dziec nie wie na co i po co to dostaje

jola a ja cie rozumiem moja kuzynka najpierw miała dzieciaki córka wyszła za maż a syn jeszcze sie uczył ona tu pracy znalesc nie mogła wiec wyjechała i on został z ojcem ma nowych znjomych dziewczyne itp ma teraz 17 lat i w zyciu by z domu ojca nie poszedł ale nie dlatego ze nie kocha mamy bo ja w niemczech odwiedza ale jak on to powiedział zapuscił korzenie i jest mu tak dobrze jak jest

kropko a jakby on sobie czegos poszukał ?? albo ty mu znajdz cosik on sam wiec nie potrzeba mu wielkiego lokum i te mieszkanie z ta wneka kuchenna jak dla niego

farminko ja cosik u policji mam ale nie wiem czy ich packi az tak daleko siegaja (chodzi mi o miejscowosci)

kurde zjadłam cała paczke pierogów z serem i czuje jeszcze głod ostatnie dni ciagle jem chyba zbieram tłuszczyk na zime

brawa i gratki dla Lusi i Danielka
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 20:43   #1233
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość


kurde zjadłam cała paczke pierogów z serem i czuje jeszcze głod ostatnie dni ciagle jem chyba zbieram tłuszczyk na zime

brawa i gratki dla Lusi i Danielka
Przyznaj się, podbierasz Ami sanostol.

Przyłączam się do życzeń.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 20:47   #1234
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Jola ja rozumiem,że im w zyciu nie chcesz mieszac a zwalszcza jak ojciec ok-a to sie rzadko zdarza ale ja bym sie pieniedzmi nie zasłaniała bo jak nie masz kasy, nie zarabiasz to nie placisz alimentow.
Z drugiej strony takiej pomocy jak w uk od panstwa dostajesz w pl byś na oczy nie zobaczyła.
Zawsze sa 2 strony medalu.

Olcia usneła ladnie sama z flaszka.Mialam jeszcze seriał obejrzec ale mi sie nie zciągnąl.

No i czekam na wieści od Farminki ciągle.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 21:12   #1235
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31095410]Jolu, rozumiem. W odwrotną stronę - ty byś też teraz nie chciała by ojciec Oliego nagle ci go zabrał w imię jakiegoś widzi-mi-się

Dokladnie tak

Koleżanka się rozwiodła (mąż dziwkarz i ogólnie gnojek). Sąd nakazał dziecku jeżdżenie do ojca co 2 tygodnie - mały (8l.) nie chce, wyje, pyta mamy dlaczego on musi tam jechać - w ten weekend pierwszy raz miał, i co teraz dziewczyna ma zrobić? Masakra. Ojciec chce tylko jej na złość zrobić, w dupsku ma małego, nawet na mikołajki nic nie dał, a rok temu wiecie, co dał? Paczkę żelków. Poważnie. Koleżanka wsadziła ją do reszty słodyczy od niej, a ojciec zadzwonił do małego specjalnie, by powiedzieć: ale pamiętaj, te żelki ode mnie dostałeś... Żenła. Facet zarabia normalnie, stać go na prezent dla dziecka.[/QUOTE]

No porazka z taki chlopami...

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ciężka sprawa.
Przeoczyłam chyba, bo nie wiedziałam jak to z Tobą jest.

Ja sobie nie wyobrażam oddać Daniela ojcu. Ale gdyby mi się tak ułożyło i gdyby z ojcem został, a ten ojciec okazałby się być super dla niego, też bym nie walczyła o dziecko, gdyby chciało tam być, gdzie jest. Nie chciałabym by ojciec mojego syna walczył ze mną o niego na noże i sama też bym tego nie zrobiła.
Zwłaszcza po czasie, gdy tam wszystko jest poukładane.

Ja tak wlasnie to widze

____________

A moje lokum to większe odpadło. Tylko na fotkach tak dobrze wypadało.

Obmyśliłam jeden plan, wg mnie dobry. Ale muszę go obgadać z panem małżonem. Jutro oglądam inne mieszkanie...

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Gosiu - w Kwie to cud by był, żebym ja pracę znalazła. W sklepie mięsnym chyba, albo na targu. Tam przecież nie ma roboty.
Kochana nie podejmuj pochopnych decyzji z tym mieszkankiem. Czasem warto poczekac...Mam nadzieje,ze znajdziesz dobre rozwiazanie
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Jola ja rozumiem,że im w zyciu nie chcesz mieszac a zwalszcza jak ojciec ok-a to sie rzadko zdarza ale ja bym sie pieniedzmi nie zasłaniała bo jak nie masz kasy, nie zarabiasz to nie placisz alimentow.
Z drugiej strony takiej pomocy jak w uk od panstwa dostajesz w pl byś na oczy nie zobaczyła.
Zawsze sa 2 strony medalu.

Olcia usneła ladnie sama z flaszka.Mialam jeszcze seriał obejrzec ale mi sie nie zciągnąl.

No i czekam na wieści od Farminki ciągle.
Wiesz strasznie plytko rozumujesz...Jasne nie mam kasy,to nie place alimentow,tylko ze te pieniadze sa dla moich dzieci i dlaczego przeze mnie ma im sie obnizyc poziom zycia? Ja sie poczuwam do placenia alimentow! Im sie to ode mnie nalezy! Malo tego,oprocz alimentow dostaja ode mnie jeszcze prezenty,bo tak chce!
Oczywiscie,ze tu (w UK) jest mi latwiej i dlatego tutaj jestem
------------------------

Ja tez przeoczylam: gratki dla Lusi i Dania
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 21:12   #1236
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

i od nas miesięcnzicowe dla Lusi i Dania.

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
d
kosztowna gwiazdka wiec rzęsy pójdą na urodziny
powiedz mi, ile takie rzesy kosztują? jak często trzeba odnawiać?
tak z ciekawości pytam.

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to wy dziada nie widziałyście!!!
3 miesiące u fryzjera nie byłam, na dupę nie pamiętam kiedy sobie coś kupiłam.
Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Taaaa,to ja chyba "pobije" Was wszystkie.Ostatni raz u fryzjera bylam w ....kwietniu Nie to,ze nie mam potrzeby,tylko po prostu nie mam jak
to ja chyba powinnam się schować po drugiej stronie monitora, bo ostatnio byłam u fryzjera przed Bożym Narodzeniem w zeszłym roku.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dylemat jest.
Pomóżcie.

Co ważniejsze - dobra lokalizacja czy wygodne mieszkanie?
dla mnie ważniejsze wygodne mieszkanie i spokojna okolica- niekoniecznie dobra pod względem bliskości parku, szkół, itp.
Ale ja jestem zmotoryzowana i wszędzie autem dojadę, nie ma trasy nie do przebycia, a Ty chyba nie lubisz autem jeździć, albo?

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Jak będziesz mieć samochód dla siebie, to wygodne mieszkanie. A jeśli bez samochodu i daleko od komunikacji miejskiej, to wybrałabym dobra lokalizację
dokladnie tak.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Oba mają tę samą cenę.

Oba są po remoncie, tylko wejść i mieszkać.

Oba mają wymienione okna.
i żadne nie jest tym które chcesz i w którym będzie Ci się dobrze mieszkać. lepiej poczekać niż wybierać mniejsze zło.

Takie drogie ceny najmu są w Gliwicach? Moja siostra 3 lata temu wynajmowała mieszkanie tyle że nie w samym centrum, tylko na Łabędach- śliczne, nowe, super wyremontowane, 2 naprawde spore pokoje, jeden z dużym balkonem, trzeci pokój mniejszy, kuchnia mała, łazienka razem z wc z prysznicem, spiżarka, i spory przedpokój z wielka szafą komandora, i płaciła 850zł za wynajęcie. Jedyny minus- jak dla mnie- 4 piętro. To bylo na uliy jakiegos króla z tego co pamiętam, a z balkonu widziala szkołę.
Może byś uciekła na peryferia?

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Jak na 4 pokoje to mały metraż. Ja mam 3 pokoje i 53 m i za mało miejsca
no, też zwróciłam uwage na ten metraz z linku Edzi.
ja mam trosze ponad 110mkw, 4 pokoje, i sądzę, że to tak w sam raz.

Silpe
, jak tylko mąż przyjedzie gnaj do lekarza.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Kurde patrzyłam te łóżko z Ikei, którego już nie ma na all.. Cena w ikei 275zł, na all - 600 i 380..
jakie to łóżko było? pokaż.


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Obmyśliłam jeden plan, wg mnie dobry. Ale muszę go obgadać z panem małżonem. Jutro oglądam inne mieszkanie...
a to już rozmawialiście o tym i podjęliście decyzje o osobnym zamieszkaniu? myślałam, że na razie tak myślisz sobie, planujesz, badasz grunt...
jakby nie bylo, ściskam .

Mama dziś była u lekarza z Maksiem, jest troszku zaflegmiony, ale oskrzela to nie są. Mamy inhalacje, clemastinum na noc i prawoślaz za dnia.
Ale nie wiem, czy nic z tego się nie rozwinie, bo teraz od godziny leży w łózku i nie śpi, tylko kaszle.
Ostatnio Maksiu był na antybiotyku w marcu 2009 r. , więc teraz też chciałabym za wszelką cene uniknąć czegokolwiek ponad inhalacje i syropki.
Dodatkowo od 17:00 jęczy i płacze, że go ząb boli, wskazuje na dolną jedynkę, dałam mu nurofen, zobaczymy czy jutro też będzie na zab narzekał.

Edytowane przez 38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Czas edycji: 2011-12-16 o 21:16
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 21:20   #1237
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

BTW - córka koleżanki ( lat 5 ) chodzi do przedszkola. Wiecie jaki jest teraz hit wśród zabawek/lalekWięcej? Monster high. Barbie to bieda Kto nie ma lalki Monster ten odpada z grupy. No SZOK Popatrzyłam na ceny tych lalek na All...........KOSMOS. One zostały wycofane ze sklepów i teraz tylko przez net można je nabyć i sprzedawcy windują ceny

Dziekujemy za życzenia

lea, zdrówka dla Maksia
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2011-12-16 o 21:25
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 21:31   #1238
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
BTW - córka koleżanki ( lat 5 ) chodzi do przedszkola. Wiecie jaki jest teraz hit wśród zabawek/lalekWięcej? Monster high. Barbie to bieda Kto nie ma lalki Monster ten odpada z grupy. No SZOK Popatrzyłam na ceny tych lalek na All...........KOSMOS. One zostały wycofane ze sklepów i teraz tylko przez net można je nabyć i sprzedawcy windują ceny
moja siostrzenica chciała taka lalke, ogladaam w tesco, byly w promocji po 59zł, w pierwszym dniu obowiązywania katalogu z zabawkami, ale postanowilam kupic później. Na drugi dzień TŻ był w tym tesco, i lalek ni widu, ni słychu... az się zdziwiłam, że tak szybko zeszły... a Ty piszesz, że je wycofali.. czemu?
Wczoraj zerknęłam na allegro, ceny kosmos, więc siostrzenica inne zyczenie pod choinkę sobie wymysliła. Tyle że siostrzenica ma lat 12 a nie 5.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 21:48   #1239
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

całuski dla miesięczniaków

silpe powinnaś dostaś i zacząć o siebie bardziej dbać! ale na razie spokojnie zrób badania

edzia u mnie za taką cenę nie kupi się nawet kawalerki

kardashi zrobiłam identycznie z grzywką

dilayla miłego sprzątania przed inspekcją

wyobraziłam sobie Edzię podjadającą sanostol


mama przyjechała pod wieczór do Wiktora bo tż jest na firmowej wigilii a ja ruszyłam na h&m i się trochę "oddziadoliłam" mam 2 spódnice, sukienkę i koszulę dla syna
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 21:50   #1240
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
BTW - córka koleżanki ( lat 5 ) chodzi do przedszkola. Wiecie jaki jest teraz hit wśród zabawek/lalekWięcej? Monster high. Barbie to bieda Kto nie ma lalki Monster ten odpada z grupy. No SZOK Popatrzyłam na ceny tych lalek na All...........KOSMOS. One zostały wycofane ze sklepów i teraz tylko przez net można je nabyć i sprzedawcy windują ceny
A ludzie i tak biorą na potęgę!

Hehe, to może niech nasze dzieciaki nie dorastają.
Niech zostanie tak, że to my im zabawki wybieramy.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 21:57   #1241
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Lea zdrowka a rzesy ok 200zł +uzupelnianie jakies 100 zł raczej u kogos kto sie na tym znauzupełnianie zależny od tego jak zmieniasz rzęsy,jak długo zyja
co do lalek tych monster coś tam to sa po prostu brzydkie ...ciekawe czemu je wycofali..może inaczej dla mnie to naprawdę prawdziwe monsteryhttp://allegro.pl/nogi-stonogi-gra-planszowa-hit-mikolaj-i1942196811.html
mam do was pytanie(zamiast sprzatac to po all łaze i szukam prezentu dla blizniaczek)
znalazlam takie oto gry i poradzcie ktora ''fajniejsza''dla 4,5 roku raczej srednio rozgarnietychi rozwinietych
to pierwszadziewczynek

http://allegro.pl/nogi-stonogi-gra-p...942196811.html
i całkiem mi sie podoba
oraz ta
http://allegro.pl/pedzace-zolwie-gra...942190835.html
nie wiem ktora lepsza i nie bedzie na wyrost....
a musze cos zamowic...maja kupe roznych klamotow ale nie zauwazylam zeby w jakis szczegolny nacisk był kładziony na np.ksiazeczki edukacyjne itp....
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 22:21   #1242
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

dil obie fajne i wydają się łatwe
a cena rzęs rozumiem, że nie jedwabnych?


muszę sie pochwalić, że dziś Wiktor mówił na moją mamę "bacia"

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

ałła co u Ciebie? jak się czujesz?
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:33   #1243
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31090928]
I nie martw się okolicą, z tego co piszesz, to tragedia straszna nie jest, a sąsiedzi dzisiaj są, jutro ich nie ma. W obie strony dobra okolica może stać się gorszą. A gdzie to mieszkanie pierwsze? Ja u ciebie to znam tylko z takich 2piętrowych takie osiedle za dworcem, nie pamiętam ulicy, ale koleżanka tam mieszkała wraz z mamą - ważną osobą ze skarbówki a okolica przeciętna mocno była.
[/QUOTE]
Z tym sie nie zgodzę.
Chore sąsiedztwo potrafi zatruć życie w najfajniejszym mieszkaniu. My właśnie tak trafiliśmy Z każdej strony otaczają nas tacy sąsiedzi, że szkoda gadać. Sklep tuz pod klatką tez robi swoje.
Dla mnie teraz podstawa to dobre sąsiedztwo, normalni ludzie w klatce.
I sąsiedzi wcale tak szybko jednak nie zmieniają sie
Z tego też powodu będziemy uciekać stąd najszybciej jak to tylko będzie możliwe

Slipe - uważaj na siebie
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:34   #1244
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

JENYYY ucho mnie boli gadałam z godz z konsultantem taty banku bo sobie zablokował klucz znaczy ja mu zablokowałam bo mi zły podał
\non stop musiałam jakis kod na klawiaturze wstukiwac i po nim ciagle ten sam gosc hehehe i ciagle o to samo pytał i sam sie z tego smiał juz ale sexi głosik miał mi sie takie radiowe głosy podobaja ech...


Farminko co u was postep jakis jest ??


panna hehehe a wiesz ze podjadam :P


powiem wam ze u mnie okolica ok nie wiem dlaczego kobita nie umie tego mieszkania sprzedac boisko tez za rogiem jest wszystko co tylko sie chce i plac zabaw no az 3 i park i dom kultury restauracja full wypas normalnie tylko postoju taxi nie mamy ale za to z 5 linii autobusowych

lea ja tez mam 110 i powiem ci ze u nas w sam raz (tylko ze ja nie mieszkam sama ) i to codziennie musze obrabiać buuuu

Dilayla- nie pomoge nie znam sie ja gram tylko w chinczyka
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:39   #1245
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
dil obie fajne i wydają się łatwe
a cena rzęs rozumiem, że nie jedwabnych?


muszę sie pochwalić, że dziś Wiktor mówił na moją mamę "bacia"

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

ałła co u Ciebie? jak się czujesz?
Łooo... wywołano mnie do tablicy

Czuje sie lepiej od tygodnia, czyli od kiedy jestem na zwolnieniu Niestety, organizm odmowil wspolpracy. Nieprzespane noce, obowiazki związane z Mackiem, stres w pracy i organizm nie wystrzymal. Częste omdlenia i pojawiajace sie plamienia zmusily mnie do odpoczynku i czuje sie z tym calkiem dobrze. Mialam wyrzuty sumienia ze moja robote przejma dziewczyny ale chodze do pracy co drugi dzien w zasadzie i jestem na bieżąco.
Maciek zaczal lepiej sypiac odkad pore podawania witamin przesynelam na rano. Caly czas dostawal wieczorem i w nocy potrafil sie budzic nawet 3 razy. To byl koszmar Z mezem nie dawalismy juz rady az w koncu tutaj wyczytalam (chwala Wam za to dziewczyny) ze to przez witaminy. Nawet tz przestal w koncu gledzic ze siedze na forum W kazdym razie potrafi nawet 8 godzin przespac bez przerwy.
Poza tym po staremu. Maciek rosnie, coraz wiecej rozumie, tylko caly czas po chinsku mowi. Czasami taki slowotok mu sie wlaczy ze skonczyc nie moze. Tylko ze po polsku niewiele

Czytam Was regularnie ale albo czasu albo sily na pisanie brak. Nie bylo mnie kilka dni i az mnie zmrozilo po tym co pisala Farminka. Mam nadzieje ze ta przerazajaca historia dobrze się skonczy.
ałła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:20   #1246
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Puk puk to ja Z dobrymi wieściami. Wprawdzie wciąż mam wiele do przemyślenia i wiele niewiadomych pozostaje, ale... Siedziałam dzisiaj na policji od 13 do 23 i cały czas mnie przesłuchwiali. Dostałam smsy, że TŻ został porwany i żądanie okupu, akcja poszukiwawcza była na dużą skalę i udało się go odnaleźc. Jest cały i zdrowy, czekam aż go przywiozą. Kamień z serca...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:24   #1247
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Puk puk to ja Z dobrymi wieściami. Wprawdzie wciąż mam wiele do przemyślenia i wiele niewiadomych pozostaje, ale... Siedziałam dzisiaj na policji od 13 do 23 i cały czas mnie przesłuchwiali. Dostałam smsy, że TŻ został porwany i żądanie okupu, akcja poszukiwawcza była na dużą skalę i udało się go odnaleźc. Jest cały i zdrowy, czekam aż go przywiozą. Kamień z serca...
Uff bardzo się cieszę
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:30   #1248
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
mama przyjechała pod wieczór do Wiktora bo tż jest na firmowej wigilii a ja ruszyłam na h&m i się trochę "oddziadoliłam" mam 2 spódnice, sukienkę i koszulę dla syna

pochwal sie co kupiłaś

Ałła - dbaj o siebie i o maluszka i nie przejmuj sie pracą

A ja zamiast iść spać to siedze na forum Ale brak nowych wieści wiec spadam, bo juz ledwo na oczy patrzę
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:32   #1249
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Puk puk to ja Z dobrymi wieściami. Wprawdzie wciąż mam wiele do przemyślenia i wiele niewiadomych pozostaje, ale... Siedziałam dzisiaj na policji od 13 do 23 i cały czas mnie przesłuchwiali. Dostałam smsy, że TŻ został porwany i żądanie okupu, akcja poszukiwawcza była na dużą skalę i udało się go odnaleźc. Jest cały i zdrowy, czekam aż go przywiozą. Kamień z serca...
o matko całe szczęście że się odnalazł , teraz musicie ochłonąć i poważnie pogadać, powodzenia, trzymaj się
__________________
Wiktoria

Ząbki
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 23:32   #1250
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Puk puk to ja Z dobrymi wieściami. Wprawdzie wciąż mam wiele do przemyślenia i wiele niewiadomych pozostaje, ale... Siedziałam dzisiaj na policji od 13 do 23 i cały czas mnie przesłuchwiali. Dostałam smsy, że TŻ został porwany i żądanie okupu, akcja poszukiwawcza była na dużą skalę i udało się go odnaleźc. Jest cały i zdrowy, czekam aż go przywiozą. Kamień z serca...
klask i:
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:34   #1251
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Farminko - super! Jeszcze długa droga przed Wami, ale idzie ku dobremu
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:35   #1252
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

pochwal sie co kupiłaś

Ałła - dbaj o siebie i o maluszka i nie przejmuj sie pracą

A ja zamiast iść spać to siedze na forum Ale brak nowych wieści wiec spadam, bo juz ledwo na oczy patrzę
to tak jak ja, jutro masę rzeczy mam do zrobienia a siedzę w necie . Będę rano narzekać że znowu nie wyspana, cóź taka dola nocnych marków.
Spodobała mi się sukienka http://allegro.pl/sukienka-z-zamkami...990383536.html na sylwka by się przydała, idziemy na domówkę do znajomych i byłaby akurat. Tylko ciekawe jak układa się w realu. Facet masę rzeczy sprzedał i ogólnie dobre komentarze więc może nie jest zła.

Ok małż wraca z łazienki idę też spać, muszę go namówić na sukienkę .
Dobranoc.
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2011-12-16 o 23:37
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:37   #1253
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
to tak jak ja, jutro masę rzeczy mam do zrobienia a siedze w necie. Spodobała mi się sukienka http://allegro.pl/sukienka-z-zamkami...990383536.html na sylwka by się przydała, idziemy na domówkę do znajomych i byłaby akurat. Tylko ciekawe jak układa się w realu. Facet masę rzeczy sprzedał i ogólnie dobre komentarze więc może nie jest zła.
wygląda fajnie, tylko ja bym sie bała ze mi sie zsunie z biustu
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:42   #1254
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
wygląda fajnie, tylko ja bym sie bała ze mi sie zsunie z biustu
no właśnie bo to gorset, ale coś tam mi zostało z piersi . Dlatego oglądam rozmiar 36, bo raczej noszę 38.
__________________
Wiktoria

Ząbki
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 00:20   #1255
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Puk puk to ja Z dobrymi wieściami. Wprawdzie wciąż mam wiele do przemyślenia i wiele niewiadomych pozostaje, ale... Siedziałam dzisiaj na policji od 13 do 23 i cały czas mnie przesłuchwiali. Dostałam smsy, że TŻ został porwany i żądanie okupu, akcja poszukiwawcza była na dużą skalę i udało się go odnaleźc. Jest cały i zdrowy, czekam aż go przywiozą. Kamień z serca...

o to super najpierw go wyscciskaj a potem mu tyłek skop
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 05:45   #1256
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Puk puk to ja Z dobrymi wieściami. Wprawdzie wciąż mam wiele do przemyślenia i wiele niewiadomych pozostaje, ale... Siedziałam dzisiaj na policji od 13 do 23 i cały czas mnie przesłuchwiali. Dostałam smsy, że TŻ został porwany i żądanie okupu, akcja poszukiwawcza była na dużą skalę i udało się go odnaleźc. Jest cały i zdrowy, czekam aż go przywiozą. Kamień z serca...
No to kamień z serca.

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość


Wiesz strasznie plytko rozumujesz...Jasne nie mam kasy,to nie place alimentow,tylko ze te pieniadze sa dla moich dzieci i dlaczego przeze mnie ma im sie obnizyc poziom zycia? Ja sie poczuwam do placenia alimentow! Im sie to ode mnie nalezy! Malo tego,oprocz alimentow dostaja ode mnie jeszcze prezenty,bo tak chce!
Oczywiscie,ze tu (w UK) jest mi latwiej i dlatego tutaj jestem
------------------------
Wiesz teraz to ja wcale nie rozumiem.
Pieniędzmi chcesz im zastąpić matkęObowiazek, obowiazkiem ale jak nie masz lub masz mniej to nic nie poradzisz.
Ja też wyemigrowałam i zostawiłam córke w pl z mama na 8 miesiecy ale od poczatku bylo wiadomo,że do nas dojedzie.Mój były nawet jakby protestował to dostał bajeczke ze dziecko jedzie na chwile tylko.
Znam osoby,które w wieku 17 lat dopiero przyjechały do uk i tutaj konczyly szkołe i teraz studiują wiec wymówka w stylu bo byli już w szkole,za "starzy" na wyjazd, nie chcialam im burzyć życia mnie nie przekonuja.
Moge sie tylko domyslać,że wyjechałaś zeby sobie ulożyc życie na nowo, jak sie okazało z niewłaściwym facetem i ten facet raczej nie chciał twoich dzieci.No a milość może porzadnie zaślepić.

No a teraz możecie psy na mnie wieszać a ja ide do pracy.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 07:40   #1257
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
BTW - córka koleżanki ( lat 5 ) chodzi do przedszkola. Wiecie jaki jest teraz hit wśród zabawek/lalekWięcej? Monster high. Barbie to bieda Kto nie ma lalki Monster ten odpada z grupy. No SZOK Popatrzyłam na ceny tych lalek na All...........KOSMOS. One zostały wycofane ze sklepów i teraz tylko przez net można je nabyć i sprzedawcy windują ceny

Dziekujemy za życzenia

lea, zdrówka dla Maksia
Czemu wycofali? Mnie tylko na myśl brzydota przychodzi W realu widziałam i w smyku.

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
Lea zdrowka a rzesy ok 200zł +uzupelnianie jakies 100 zł raczej u kogos kto sie na tym znauzupełnianie zależny od tego jak zmieniasz rzęsy,jak długo zyja
co do lalek tych monster coś tam to sa po prostu brzydkie ...ciekawe czemu je wycofali..może inaczej dla mnie to naprawdę prawdziwe monsteryhttp://allegro.pl/nogi-stonogi-gra-planszowa-hit-mikolaj-i1942196811.html
mam do was pytanie(zamiast sprzatac to po all łaze i szukam prezentu dla blizniaczek)
znalazlam takie oto gry i poradzcie ktora ''fajniejsza''dla 4,5 roku raczej srednio rozgarnietychi rozwinietych
to pierwszadziewczynek

http://allegro.pl/nogi-stonogi-gra-p...942196811.html
i całkiem mi sie podoba
oraz ta
http://allegro.pl/pedzace-zolwie-gra...942190835.html
nie wiem ktora lepsza i nie bedzie na wyrost....
a musze cos zamowic...maja kupe roznych klamotow ale nie zauwazylam zeby w jakis szczegolny nacisk był kładziony na np.ksiazeczki edukacyjne itp....
Nogi stonogi fajne, oglądałam już wcześniej

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Łooo... wywołano mnie do tablicy

Czuje sie lepiej od tygodnia, czyli od kiedy jestem na zwolnieniu Niestety, organizm odmowil wspolpracy. Nieprzespane noce, obowiazki związane z Mackiem, stres w pracy i organizm nie wystrzymal. Częste omdlenia i pojawiajace sie plamienia zmusily mnie do odpoczynku i czuje sie z tym calkiem dobrze. Mialam wyrzuty sumienia ze moja robote przejma dziewczyny ale chodze do pracy co drugi dzien w zasadzie i jestem na bieżąco.
Maciek zaczal lepiej sypiac odkad pore podawania witamin przesynelam na rano. Caly czas dostawal wieczorem i w nocy potrafil sie budzic nawet 3 razy. To byl koszmar Z mezem nie dawalismy juz rady az w koncu tutaj wyczytalam (chwala Wam za to dziewczyny) ze to przez witaminy. Nawet tz przestal w koncu gledzic ze siedze na forum W kazdym razie potrafi nawet 8 godzin przespac bez przerwy.
Poza tym po staremu. Maciek rosnie, coraz wiecej rozumie, tylko caly czas po chinsku mowi. Czasami taki slowotok mu sie wlaczy ze skonczyc nie moze. Tylko ze po polsku niewiele

Czytam Was regularnie ale albo czasu albo sily na pisanie brak. Nie bylo mnie kilka dni i az mnie zmrozilo po tym co pisala Farminka. Mam nadzieje ze ta przerazajaca historia dobrze się skonczy.
O mojej córce piszesz?

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Puk puk to ja Z dobrymi wieściami. Wprawdzie wciąż mam wiele do przemyślenia i wiele niewiadomych pozostaje, ale... Siedziałam dzisiaj na policji od 13 do 23 i cały czas mnie przesłuchwiali. Dostałam smsy, że TŻ został porwany i żądanie okupu, akcja poszukiwawcza była na dużą skalę i udało się go odnaleźc. Jest cały i zdrowy, czekam aż go przywiozą. Kamień z serca...
Uff. Ale historia normalnie filmowa... :/
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 07:49   #1258
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
doczytałam,napewno przemeczenie......zuc fajki i ogranicz kawe=duze dawki magnezu ja brałam swojego czasu aspargin po 2-3 tabsy dziennie jak mialam obciążajace treningi,zawody itd...zrob te badania jak maz przyjedzie i staraj sie oszczędzać bo to nie zarty
a na koniec dostaniesz ze się zaniedbujesz i za duzo pracujesz...(dobrze,że śniegu nie ma)

u mnie tez juz wichura i deszcz...w grudniu
tymczasem musze juz uciekac bo mam ful dziwnych rzeczy do robienia ...uwielbiam sprzatac po remoncie-nieskonczonym,,moze macie jakies dobre srodki chemiczne do sprzatania co byscie polecały np.do kafelek...
O boże nie bijcie

Kochane ja nie prowadze niezdrowego trybu zycia ok przez lato szalałam bo sama sobie nazbierałam pracy w ogrodzie itp, ALE
- pije tylko 2 kawy dziennie i to nawet nie całe wypijam bo zawsze mi dziec przeszkodzi i czyms sie zajme .
- pale 4-5 papierosów dziennie - nie przekraczam tej ilości
- odżywiam sie zdrowo , zawsze tak było i bedzie
wiec nie wiem czemu cos mi jest
żyje aktywnie bo nie lubie leniuchowac ale np teraz - zima nie przemeczam sie bo czym - siedze w domu z dzieckiem , bawimy sie , chodzimy na podwórko , gotuje obiad , upiore , uprasuje coś sprzątne no rutyna aż nudno

i tak jak pisałam ide w poniedziałek zrobic te specjalistyczne badanie krwi które wykaże czy cos z serduchem nie teges , czy tylko niedobory , staram sie na razie o tym nie myslec i na spokojnie bo mi psycha wariuje i pobudza serducho

na razie walcze z katarem i kaszlem

i buziak dla wszystkich

A jutro mąż juz bedzie to on mi te niedobory uzupełni

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Puk puk to ja Z dobrymi wieściami. Wprawdzie wciąż mam wiele do przemyślenia i wiele niewiadomych pozostaje, ale... Siedziałam dzisiaj na policji od 13 do 23 i cały czas mnie przesłuchwiali. Dostałam smsy, że TŻ został porwany i żądanie okupu, akcja poszukiwawcza była na dużą skalę i udało się go odnaleźc. Jest cały i zdrowy, czekam aż go przywiozą. Kamień z serca...
łoł brzmi niewiarygodnie ale super że sie znalazł

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No to kamień z serca.



Wiesz teraz to ja wcale nie rozumiem.
Pieniędzmi chcesz im zastąpić matkęObowiazek, obowiazkiem ale jak nie masz lub masz mniej to nic nie poradzisz.
Ja też wyemigrowałam i zostawiłam córke w pl z mama na 8 miesiecy ale od poczatku bylo wiadomo,że do nas dojedzie.Mój były nawet jakby protestował to dostał bajeczke ze dziecko jedzie na chwile tylko.
Znam osoby,które w wieku 17 lat dopiero przyjechały do uk i tutaj konczyly szkołe i teraz studiują wiec wymówka w stylu bo byli już w szkole,za "starzy" na wyjazd, nie chcialam im burzyć życia mnie nie przekonuja.
Moge sie tylko domyslać,że wyjechałaś zeby sobie ulożyc życie na nowo, jak sie okazało z niewłaściwym facetem i ten facet raczej nie chciał twoich dzieci.No a milość może porzadnie zaślepić.

No a teraz możecie psy na mnie wieszać a ja ide do pracy.
Nie powinnaś tak tego pisac i osądzac w ten sposób
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 08:02   #1259
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
to tak jak ja, jutro masę rzeczy mam do zrobienia a siedzę w necie . Będę rano narzekać że znowu nie wyspana, cóź taka dola nocnych marków.
Spodobała mi się sukienka http://allegro.pl/sukienka-z-zamkami...990383536.html na sylwka by się przydała, idziemy na domówkę do znajomych i byłaby akurat. Tylko ciekawe jak układa się w realu. Facet masę rzeczy sprzedał i ogólnie dobre komentarze więc może nie jest zła.
Nooo, jak się ma figurę, to można sobie taką sukienkę sprawić

farminka, dobrze, że mąż cały i zdrowy. Musicie sobie teraz wszystko wyjaśnić.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 08:16   #1260
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Puk puk to ja Z dobrymi wieściami. Wprawdzie wciąż mam wiele do przemyślenia i wiele niewiadomych pozostaje, ale... Siedziałam dzisiaj na policji od 13 do 23 i cały czas mnie przesłuchwiali. Dostałam smsy, że TŻ został porwany i żądanie okupu, akcja poszukiwawcza była na dużą skalę i udało się go odnaleźc. Jest cały i zdrowy, czekam aż go przywiozą. Kamień z serca...
ufff. ... to dobrze, jak już ochłoniecie, wyjasnicie sobie to i owo, to zdaj relację...

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
Spodobała mi się sukienka http://allegro.pl/sukienka-z-zamkami...990383536.html na sylwka by się przydała, idziemy na domówkę do znajomych i byłaby akurat. Tylko ciekawe jak układa się w realu. Facet masę rzeczy sprzedał i ogólnie dobre komentarze więc może nie jest zła.

Ok małż wraca z łazienki idę też spać, muszę go namówić na sukienkę .
Dobranoc.
i co udało się męża namówic?
sukienka fajna, nie na moją figurę, ale podoba mi się ten bombkowy dół.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.