Mamusie kwietniowe 2016 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-17, 17:24   #3601
salud
Zadomowienie
 
Avatar salud
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Cześć dziewczyny!Tydzień mnie nie było i ponad 15 stron do nadrabiania,ale już jestem na bieżąco.Nie dam już niestety rady wszystkiego komentować.
Gosiulka bardzo mi przykro z powodu pieskaZawsze szkoda przyjaciela,ale przynajmniej psinka nie musi się już męczyć.
Pytania sprzed tygodnia,przepraszam ale nie pamiętam już kto mnie pytał:
-bazy isofix do fotelików-jeśli zdecydujecie się na jedną firmę fotelików (np.maxicosi ,recaro itp)to potem mozecie montować nosidełko i "następny" fotelik na tą samą bazę.My mieliśmy najpierw maxi cosi,a potem okazało się ,że kolejny z maxi jest bardzo wąki i byliśmy zmuszeni kupic recaro,a w związku z tym także nową bazę. Oczywiście są też foteliki do montowania na pasy,ale wypadają gorzej w testach zderzeniowych.
-Karuzelki do łóżeczek turystycznych mają inne mocowania,standardowe nie pasuja
Więcej pytań do mnie zdaje sie nie było,jesli coś przeoczyłam przepraszam.
Wczoraj byłam na kontrolnej wizycie u mojej gin-wszystko ok. Chcialam się upewnić czy z mojej wymarzonej córeczki nie zrobił sie synuś i nie była w stanie jednoznacznie stwierdzić z powodu wstydliwości dzidzi. W jednej perspektywie rzeczywiscie nie było widać dzyndzla a od dupki strony coś się majtało,ale mogla to być pępowina. Ja tam jednak wierzę ,że bedzie córcia i kupiłam juz wczoraj bodziaka, sukienusię i getry w myszki miki.Jak to falstart to nie będzie szkoda bo po 6 zł za szt.w lumpku.
A co do humorów to wg.waszej tezy też na córę-mam takiego nerwa o byle duperele z 15 x na dzien ,że mąż juz mi chce melisę parzyć
Chyba mnie ta brzydka pogoda dobija i wszechogarniający syf w domu bo remont sie ciągnie jak krew z nosa.
salud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 18:10   #3602
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Właśnie! Czemu popołudniami? Nie rozumie tego, rano czuję się świetnie a od południa/popołudnia to koszmarrro...
Właśnie nie wiem...próbowałam znaleźć jakieś informację w sieci, nic konkretnego nie znalazłam...ja się śmieję, że dzidziuś budzi się koło południe i zaczyna urzędować to i mama źle się wtedy czuje

Gosiulka współczuję

U mnie już leci 17 tc i nadal nie wiem kto zamieszkał w moim brzuszku, jak byłam na prenatalnych lekarz mi nie powiedział... z tego co zauważyłam mój lekarz mówi dopiero jak jest pewny w 90%, liczę, że na następnej wizycie mi powie...

Próbowałam dziś zjeść mięso, zakończyło się w toalecie, muli mnie do tej pory, kiedy to minie?

Upiekłam dziś sernik, tylko jeść go nie mogę...
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 18:24   #3603
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

to ja na temat bazy sie wypowiem jeszcze... ja wlasnie sie strasznie przejmowalam, co i jak z tym pierwszym, zeby potem tez tak pociagnac na tej samej bazie i w ogole... ALE! tak naprawde to wsrod tych fotelikow nastepnych jest tyle z baza isofix jakby wbudowana, w sumie wiekszosc, ze baza z fotelika pierwszego mi w ogole zwisala i powiewala... a to, ze latwo wypiac i wpiac fotelik, no tak, to super funkcja ale przydatna tylko przy tym pierwszym foteliku, bo jego czesto bedziemy wypinac wraz z dzieckiem, mozemy wpiac do wozka albo przeniesc kawalek... potem fotelika sie nie wypina juz. siedzi w bazie i juz.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:09   #3604
NieIdealna82
Raczkowanie
 
Avatar NieIdealna82
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 191
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

POŁOŻNA
Może i masz racje z tą położna...Po prostu wcześniej tego nie miałam i tylko przychodziła do dzieci sprawdzić co i jak a teraz takie zmiany ale to w sumie na korzyść kobiet bo mogą być pod kontrolą...Dowiem sie jak pójde na wizyte jak to u nas wygląda
__________________
1 Szczęście 2002
2 Szczęście 2008
3 Szczęście 07.04.2016
NieIdealna82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 23:26   #3605
RoseLady
Raczkowanie
 
Avatar RoseLady
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 373
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Velikadzieki za pocieszenie... Masz racje, najważniejsza Dzidzia, a kilogramy same spadną jak będziemy z wózkiem biegać

RoseLady hehe masz racje, w sumie facet jest jak kot to ja mam w chacie dwa koty

1. Wrzeszczy kiedy jest głodny.
2. Zawsze pcha się do łóżka.
3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry.
4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej.
5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę.
6. Nie lubi obcinania pazurów.
7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety.
8. Ciężko przemówić mu do rozumu.
9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa.
10. Nie sprząta po sobie.
11. Wpycha nos do każdego garnka.
12. Cały czas by spał.
13. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień.

MiniMonix malutko ważyłaś przed ciąża... Joga może byc super opcją, muszę się rozejrzeć u mnie na wiosce

Sunmade zdradź nam gdzie jest ta wspaniała gmina co daje dodatek tez się tam zameldujemy wszystkie a na serio to super to wymyślili, fajna pomoc dla młodych rodziców

Margueri zazdrość tez już bym chciała smyranko czuć na kiedy masz termin? Już 17 tydzień, ja zaczęłam dziś 15 a na 08.04 mam, może na marzec się łapiesz?

Kot w domu
Pytałam o to, bo mam półtorarocznego Brytyjczyka pieszczocha i raczej jest domowy niż wychodzący, tzn wychodzi tez ale większość czasu w domu jest i teraz się zastanawiam co z nim zrobić jak się Bobo pojawi, chyba będę go trzymać z daleka, żeby się na nim nie kładł, nie lizał i broń Boże nie drapał no zobaczymy pewnie wszystko jakoś się naturalnie ułoży. Kurczę jak urodzę Synka, to będę mniejszością w chacie... Same dziady


Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Polinezyjka i Danika dzięki za kocie porady faktycznie pomysł z półką jest trafiony
Danika mój tez pilnuje brzuszka
Boski kot

Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
Maz dzisiaj uspil naszego pieska. Rycze caly czas
przykro mi

Lecicie niesamowicie, chwila nieobecności i zaległości

Mi wróciła energia, ale za to jak nalatam się cały dzięń to wieczorem nic mi już nei chce się
RoseLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 06:14   #3606
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

A ja nie mogę spać. Od kilku dni. Budzę się całą noc, a koło 7-8 jak widać koniec ze spaniem. Niezależnie od tego, o której pójdę spać... Dramat
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 07:13   #3607
salud
Zadomowienie
 
Avatar salud
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A ja nie mogę spać. Od kilku dni. Budzę się całą noc, a koło 7-8 jak widać koniec ze spaniem. Niezależnie od tego, o której pójdę spać... Dramat
pocieszę się,że nie jestes sama, ja tez się budze,2,3 ,4 w nocy,masakra. A dziś jakbym mogła dospać to dziecko mnie budzi o 6,żeby mu gile z nosa wyciągnąć i ze jest głodny. Do tego ma zapalenie krtani i gorączkę. Bosko, tydzień po chorobie był w przedszkolu i od początku.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to ja na temat bazy sie wypowiem jeszcze... ja wlasnie sie strasznie przejmowalam, co i jak z tym pierwszym, zeby potem tez tak pociagnac na tej samej bazie i w ogole... ALE! tak naprawde to wsrod tych fotelikow nastepnych jest tyle z baza isofix jakby wbudowana, w sumie wiekszosc, ze baza z fotelika pierwszego mi w ogole zwisala i powiewala... a to, ze latwo wypiac i wpiac fotelik, no tak, to super funkcja ale przydatna tylko przy tym pierwszym foteliku, bo jego czesto bedziemy wypinac wraz z dzieckiem, mozemy wpiac do wozka albo przeniesc kawalek... potem fotelika sie nie wypina juz. siedzi w bazie i juz.
No tak,wypina się często tylko to pierwsze nosidełko. Specem od fotelików nie jestem,może coś się w tej materii przez 3 lata zmieniło,ale te "dwójki" też nie mają bazy wbudowanej. No chyba,że mówisz o fotelikach które mają duży przedział wagowy.Chociaż z tego co wiem najbezpieczniej jak mają dość wąskie przedziały,bo dziecko bardziej dopasowane jest. .My dopiero kolejny fotelik będziemy mieć z wbudowaną bazą,ale to dopiero za 2 kg
salud jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 07:50   #3608
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A ja nie mogę spać. Od kilku dni. Budzę się całą noc, a koło 7-8 jak widać koniec ze spaniem. Niezależnie od tego, o której pójdę spać... Dramat
Też tak mam. Budzi mnie głównie chęć na siku lub pragnienie, zawsze o tych samych porach :banghead: wstaję po 7 mega zmęczona. Myślałam, że wyspię się w ciąży, a tu zonk
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 08:23   #3609
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

To to widzę, że nie jestem sama. Też się budzę w nocy na siku i na picie, zawsze koło godziny 3. A rano budzę się o 7....zmuszam się do spania. Dziś mąż pojechał na giełdę o 3 i nie mogłam zasnąć, zawsze mam stresa jak nie jadę z nim...czarnowidztwo mi się szerzy. A jak w końcu zasnęłam to obudziłam się o 7 bo napisał smsa i zasnęłam znowu. To był wieeelki błąd. Wstałam o 9 i tak mnie boli głowa, że nie wyrabiam. U mnie to standard, organizm chce spać a na koniec daj do zrozumienia bólem głowy, że przesadziłam z tym snem

Dziś zaczynam 16 tydzień
Z jednej strony się cieszę, czytam kolejny tydzień w książce, żeby wiedzieć co u maluszka, fajnie, że się rozwija...ale zaraz będzie połowa...zaczynam się bać, że nie podołam

ISOFIX

My właśnie chcieliśmy zakupić tą bazę z Maxi Cosi co rośnie razem z dzieckiem i można wpiąć później fotelik dla starszaka, ale czytam, że "późniejsze" foteliki są wąskie więc chyba zrezygnuję. Kupię tą zwykłą bazę i fotelik, który chcemy, a po roku będziemy kombinować.

Foteliki używane

Jakie macie zdanie nt. kupowania używanych fotelików?
Czytałam gdzieś, że fotelika samochodowego i materaca do łóżeczka nie powinno się mieć z drugiej ręki ze względu na to, że odkształcił się na wzór swojego pierwszego właściciela. No i fotelik może być po przejściach, a wtedy powinien być wymieniony. Ale przecież tyle rodziców zostawia cały dobytek po pierwszym dziecku dla drugiego, tyle pożycza od znajomych, tyle kupuje używane. Zaczynam się zastanawiać czy to rzeczywiście prawda czy po prostu marketing typu "na swoim dziecku chcesz zaoszczędzić, a nie myślisz o jego bezpieczeństwie?"... Co myślicie?
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3

Edytowane przez kejka90
Czas edycji: 2015-10-18 o 08:58
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 09:52   #3610
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Kejka90

Ja materacyk do łóżeczka kupilabym nowy. Ludzie różnie przechowują rzeczy, często w wilgotnych piwnicach. My dostaliśmy nieużywany od szwagierki, ale to piankowy materac i wolę jednak kokos. Fotelik tylko od znajomych bym zakupiła, ale że takich nie mam to jeszcze jeden wydatek mnie czeka.
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 09:58   #3611
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Fotelik używany ok pod warunkiem że znamy jego przeszłość tzn że mamy pewność że jest bezwypadkowy. Materac nowy. Takie jest moje zdanie. Buty dla dziecka też nowki nigdy nie uzywane.
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 10:38   #3612
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Czyli jednak tak jak myslalam smarrita co do butow to dla mnie to jest logiczne sobie te bym uzywanych nie kupila bo kazdy ma inna stope, inaczej chodzi

MiniMonix masz racje, piankowy to taki zwykly. Kokos/gryka maja najlepsze opinie wiec cos w tym jest na pewno
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 10:47   #3613
NieIdealna82
Raczkowanie
 
Avatar NieIdealna82
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 191
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Ja materac nowy,a fotelik mógłby być używany ale z pewnego źródła.
Niestety też będę zmuszona kupić nowy.
Wózek mam już upatrzony i sprawdzony do tego cena dobra to tylko kupować
SAMOPOCZUCIE dzisiaj fatalne...
__________________
1 Szczęście 2002
2 Szczęście 2008
3 Szczęście 07.04.2016
NieIdealna82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:30   #3614
esesme
Raczkowanie
 
Avatar esesme
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 234
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Ja tez uważam ze materac koniecznie nowy, fotelik raczej też. ... nad wózkiem myślę używanym i ostatnio zrobiłam pierwszy zakup dla juniora krzeselko bloom tez używane 😆
esesme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:48   #3615
NieIdealna82
Raczkowanie
 
Avatar NieIdealna82
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 191
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Ja krzesełko do karmienia już mam,krzesełko ma 36 lat po moim mężu,stare,drewniane ale po tuningu
Jezu jak mnie kusi żeby już jakieś ciuszki kupować...
Na następnej wizycie dowiem sie co będzie i chyba skusze sie na zakup czegoś słodkiego
__________________
1 Szczęście 2002
2 Szczęście 2008
3 Szczęście 07.04.2016
NieIdealna82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:56   #3616
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Jest sporo mam które zostawiaja buty po jednym dziecku dla kolejnego dlatego też napisałam że powinny być nowe
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 12:02   #3617
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Witam się weekendowo. Przeziębienie nie odpuszcza i oprócz "normalnego" budzenia się na siku dochodzi jeszcze zatkany nos i kaszel trzeba przeżyć, ale już podbrzusze od napinania mnie boli...

Materacyk kupię na pewno nowy, a foteliki mam po Emilce. fotelik mogłabym mieć używany, ale ze znaną przeszłością. Mnie ominie większość zakupów, bo i łóżeczko i kołyskę mam, tak samo wózek i Mandukę. Ciuchy dostanę od siostry i przyjaciółki- te które im przekazałam plus nowości, więc też nie mam co za dużo kupować. Za to pewnie zainwestuję w nową spacerówke, bo mam Quinny zapp dla Emilki, ale mnie denerwuje niemiłosiernie, poza tym nie da się przymontować do tego wózka Baby board, więc potrzebuję innego

U mnie dopiero 14. tydzień od jutra, więc będę się rozpakowywać jako jedna z ostatnich. Druga ciąża mija jakoś dużo szybciej.
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 12:09   #3618
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

O ile nie mam nic przeciwko ubrankom czy wózkowi a nawet łóżeczku używanym o tyle materacyk absolutnie nie. Fotelik bałabym się kupić od obcego, ewentualnie od dobrego znajomego, tylko bezwypadkowy. Tak samo jak bym zostawiła po poprzednim dziecku, bo mam pewność, że bezpieczny.

Dla kolejnego dziecia (jeśli będziemy się decydować, a byśmy bardzo chcieli) z nowych rzeczy będziemy zmuszeni kupić nowy fotelik następny, bo będziemy brać ten do 5 lat, a kolejny dzieć planowany jest nieco wcześniej...

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Trisdom, a do czego jest ta Manduka(bo udało mi się wyguglać szybko, że to mata).
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 13:11   #3619
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Linaewen a pochwal sie jaki to fotelik masz zamiar kupic? Moze tez sie skusze na taki

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Esesme a ile kosztuje takie cudo uzywane? ja sie zastanawiam czy chce krzeselko do karmienia w ogole, chyba da sie bez prawda? Co do wozka to ja mam zamiar tez uzywke kupic bo cena w moim przypadku jest polowe nizsza

Linaewen Manduka to tez nosidlo
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 13:15   #3620
NieIdealna82
Raczkowanie
 
Avatar NieIdealna82
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 191
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Trisdom
To że masz te wszystkie rzeczy to dobrze,bo kase przeznaczysz na coś innego
Ja poza tym krzesełkiem nie mam nic bo po dzieciach wydałam wszystko a po dzieciach w rodzinie też nam sie nie zgra..
Troche pieniędzy pójdzie na to wszystko ale jestem optymistką
__________________
1 Szczęście 2002
2 Szczęście 2008
3 Szczęście 07.04.2016
NieIdealna82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 13:31   #3621
esesme
Raczkowanie
 
Avatar esesme
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 234
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Linaewen a pochwal sie jaki to fotelik masz zamiar kupic? Moze tez sie skusze na taki

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Esesme a ile kosztuje takie cudo uzywane? ja sie zastanawiam czy chce krzeselko do karmienia w ogole, chyba da sie bez prawda? Co do wozka to ja mam zamiar tez uzywke kupic bo cena w moim przypadku jest polowe nizsza

Linaewen Manduka to tez nosidlo
Ja kupiłam za 600 z wkładka dla noworodka i z moich obserwacji to była super cena 😆 bo cena sklepowa za nowy ok 2tys i jednak za takie krzeselko to dla mnie zdecydowanie za dużo 😂 mnie się bardzo wygląd podoba tego krzesełka i przede wszystkim o to mi w nim chodziło 😂😂😂 teraz będę polować na bujaczek 4moms

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Linaewen a pochwal sie jaki to fotelik masz zamiar kupic? Moze tez sie skusze na taki

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Esesme a ile kosztuje takie cudo uzywane? ja sie zastanawiam czy chce krzeselko do karmienia w ogole, chyba da sie bez prawda? Co do wozka to ja mam zamiar tez uzywke kupic bo cena w moim przypadku jest polowe nizsza

Linaewen Manduka to tez nosidlo
A na jaki wózek polujesz? Ja co chwile zmieniam zdanie 😅
esesme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 13:59   #3622
NieIdealna82
Raczkowanie
 
Avatar NieIdealna82
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 191
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Ja dla córki miałam ROAN Marita
plusy:bardzo duża gondola,dużo miejsca dla dziecka a że urodziłam jesienią to aż do wiosny spokojnie jezdziłyśmy
minusy:bardzo duży stelaż i koła,wysoka buda
Osobiście nie polecam.
Dla syna miałam BEBETTO nico plus
plusy:wszystko i gondola i spacerówka
minusy:jak dla mnie brak
Teraz też mam zamiar kupić ten wózek tylko inny kolor.
To jest moja opinia ale może komuś sie przyda,każda ma swojego faworyta
__________________
1 Szczęście 2002
2 Szczęście 2008
3 Szczęście 07.04.2016
NieIdealna82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 16:10   #3623
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Cytat:
Napisane przez esesme Pokaż wiadomość
Ja kupiłam za 600 z wkładka dla noworodka i z moich obserwacji to była super cena bo cena sklepowa za nowy ok 2tys i jednak za takie krzeselko to dla mnie zdecydowanie za dużo mnie się bardzo wygląd podoba tego krzesełka i przede wszystkim o to mi w nim chodziło teraz będę polować na bujaczek 4moms

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------



A na jaki wózek polujesz? Ja co chwile zmieniam zdanie

Musze obczaic ten bujaczek czailam sie na Quinny Moodd ze wszystkimi dodatkami, fotelikiem i baza. Razem jakies 5 tys. zl max. Wiec na fejsie znalazlam kilka grup o quinny i sprzedaja tam wozki w dobrym stanie za fajne pieniadze. Z tym ze mam zamiar jezdzic 4 kolowcem z kolami terenowymi bo zdecydowanie jest duza roznica. No i dokupienie dodatkowej budki do spacerowki, bo niestety jest slaba. Ale na szczescie oboje z mezem sie zakochalismy w tym wozie i nie musze prowadzic debat. Teoretycznie moglibysmy kupic wszystko nowe, bo dziadkowie z obu stron maja zamiar nam dac po 2 tys. zl. Ale nie bede przesadzac, szanuje pieniadze i wiem ze mozna wyczaic cos fajnego uzywanego i zdecydowanie za mniejsza kase
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 16:20   #3624
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

gosiulka wspolczuje z powodu pieska i przytulam
salud dzieki za odpowiedz w sprawie karuzelki
kejka ja ostatnio mam tak samo... Czas leci a ja sobie zdaje sprawe ze tak naprawde to jestem niedojrzala i jak ja sobie poradze z dzieckiem problemy pierwszego swiata normalnie
esesme co to krzeselko takiego ma ze tyle kosztuje ja kupie pewnie to zwykle plastikowe z ikei jak juz bedzie potrzebne, za jakies 80 zl Moja siostra ma drewniane i mycie tego z tych papek to koszmar.
cloche dzieki za pomysl z magnezem kupilam takie rozpuszczalne tabletki, nie wiem czy dobre jakosciowo, ale chyba pomoglo bo juz nie mam tych twardnien
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 18:09   #3625
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Witam się

Też się budzę w nocy, czasami na siku, czasami budzę się bez powodu i nie mogę zasnąć a rano wstaje z bólem głowy po takiej nocy...

Materacyk czy fotelik można kupić używany z pewnego źródła...

Za tydzień mam wizytę u lekarza i już się stresuję...
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 18:19   #3626
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Dobry wieczór

Zakupiłam dziś sobie płaszczyk na zimę, i jestem w nim zakochana dwa rozmiary większy, mam nadzieję, że będzie okej.

Brzuch mi się zaokrągla. Nie dopinam się w jesienną kurtkę

Do wizyty zostało już tylko 5 dni. Tż idzie ze mną
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 18:45   #3627
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Hejka u mnie 16 tydzień i chyba czuje dzidzie brzuch też już spory
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 18:45   #3628
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Hej dziewczyny, dawno sie ńie odzywałam, jakoś czasu nie było...

Nie nadrobiłam nic widzę jedynie, ze temat fotelików i krzesełek dla mnie to stanowczo za wcześnie będę o krzesełku do karmienia myślec jak dziec zacznie sam siedzieć ładnie-wcześniej uważam, ze to niepotrzebny wydatek. Chyba, ze ktoś ma miejsce i jest pewny modelu.

Wozek, łóżeczko
Z wózkiem sie nadal zastanawiam, teraz poza adamexem na tapecie tez jest bebetto. Ale to tez w styczniu najwcześniej. Chyba w grudniu zaczniemy malować pokoik dla malucha, na razie robię w ńim biuro męża. Łóżeczko kupie zwykle ciemno brązowe bo mam 2 szafy i komodę, które chce wykorzystać. Mam juz obyczajowy fotel do karmienia w ikei-bardzo wygodny. No i muszę sie zastanowić w jakich kolorach pokój, ściany raczej stonowane-jasny bez i na jednej ścianie fototapeta.

Ja mam jutro wizytę o 19. Troche sie martwię od kilku dni... Pisałam wam kiedys, ze czuje ruchy... Wydawało mi sie ze to ruchy, ale nie mam pewności. No wiec czułam codziennie przez jakieś 2 tygodnie... A od paru dni nic... Maż mowi, ze pewnie wtedy to nie były ruchy ale ja jestem raczej pewna, ze tak no i sie martwię, ze były a ńie ma... Nie mam plamien , brzuch boli nie bardziej niż zwykle...

Miała tak któraś z was?...
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 18:56   #3629
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość

Ja mam jutro wizytę o 19. Troche sie martwię od kilku dni... Pisałam wam kiedys, ze czuje ruchy... Wydawało mi sie ze to ruchy, ale nie mam pewności. No wiec czułam codziennie przez jakieś 2 tygodnie... A od paru dni nic... Maż mowi, ze pewnie wtedy to nie były ruchy ale ja jestem raczej pewna, ze tak no i sie martwię, ze były a ńie ma... Nie mam plamien , brzuch boli nie bardziej niż zwykle...

Miała tak któraś z was?...
Zaczytane na jednym portalu..

"Czasem zdarza się i tak, że w 22. i 24. tygodniu ciąży kobieta, która czuła dotąd ewidentne przelewanie, obracanie się dziecka, niepokoi się, że nagle one ustały. Na ogół nic strasznego się nie dzieje, a bezruch w brzuchu spowodowany jest tym, że maluch inaczej się ułożył, odwrócił się od frontu brzucha mamy, a ponieważ ma jeszcze sporo miejsca, swobodnie kręci się we wszystkie strony i mama może tego nie czuć. – Ale, jeśli ten stan niepokoi kobietę, powinna iść do lekarza i zrobić badanie USG – zaleca lekarka "
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 19:08   #3630
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016

Nieidealna właśnie patrzyłam te wózki i fajne podoba mi się
Czy slyszalysxie coś o wózkach venezia? Bo fajne i w fajnej cenie
Gosiulka bardzo współczuję z powodu psiaka..
Ból głowy
Tez się z nim budzę. .
Dzisiaj zaczęłam 16 tydz pół nocy dzisiaj nie spałam bo czekałam na tz aż wróci z pracy a on jeszcze spotkał kolegów i wrócił o 7 rano. . A jak się położył to postanowił spać z synem tzn położył mi się na brzuchu i glaskal co mnie laskotalo i coś gadał do niego pod kołdra
Gosiaczek ja w tamtym tyg tez wydawało mi się ze czułam a od paru dni nic. . Na szczęście we wtorek mam wizytę i zobaczę co tam u malucha

Kiedy planujecie kupić wózek?
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-30 20:46:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.