Mamusie kwietniowe 2016 - część II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-31, 12:57   #151
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Nie orientuję się jak to dokładnie jest, ale wydaje mi się, że dzieciaki mają chodzić tylko po tych domach, gdzie są "zapraszane". A poznać to mają po dyni przed drzwiami czy jakoś tak. Jak nie ma dyni, znaczy że mieszkańcy tego domu się nie chcą bawić i tam się nie idzie.
No widzisz, wtedy mi to nie przeszkadza. U nas niestety w większości rodzice tego nie pilnują jak na zachodzie czy północy, puszczają samopas nawet mniejsze dzieciaki, a Ty się później człowieku użeraj. No zdecydowanie nie jest to dla mnie, nie rozumiem tej ideologi. Jak chcę kogoś zasponsorować to daję biednym A jak moi znajomi idą na imprezę pt. Hallooween to mnie to nie irytuje, bo to po prostu zabawa, jak na karnawał przebieranki czy coś, po prostu tematyka inna. Podoba mi się kreatywność niektórych, nie mam nic przeciwko. Po prostu żebractwo nie jest dla mnie wszystko inne toleruję

Polinezyjka skakać bo ma zapalenie waginy!
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 13:09   #152
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Kalpana no ciekawe jak to u nas wyjdą statystyki jak wszystkie poznamy plec 😃

Apropo tego! Przypomniał mi sie mój drugi sen z nocy

Bylam na USG polowkowym i lekarz pyta czy chcemy poznać plec, my ze tak, najechał gdzies i mówi: O widza państwo to tutaj i tu nic nie ma , bedzie córka.

I jeszcze mi powiedzial ze mam dużo skakac bo dziecko ma zapalenie waginy i jak bede skakać to jej to pomoże 😁 hahahah

No ale fajnie byloby miec córunie 💖 ale z synusia też sie cieszyć będziemy 😊 jeszcze miesiąc i oby sie niunio ladnie obrocilo!
No ciekawe jak to będzie. Ja się jeszcze nie koloruję na niebiesko, dopiero po następnym usg (dopiero 1 grudnia) jak mi już powie na 100%. Może jednak się coś zmieni i będzie dziewczynka W końcu powiedział że na 90% chłopak, więc zostaje jeszcze 10
O rany, ale w tym Twoim śnie lekarz miał metody leczenia
Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
No widzisz, wtedy mi to nie przeszkadza. U nas niestety w większości rodzice tego nie pilnują jak na zachodzie czy północy, puszczają samopas nawet mniejsze dzieciaki, a Ty się później człowieku użeraj. No zdecydowanie nie jest to dla mnie, nie rozumiem tej ideologi. Jak chcę kogoś zasponsorować to daję biednym A jak moi znajomi idą na imprezę pt. Hallooween to mnie to nie irytuje, bo to po prostu zabawa, jak na karnawał przebieranki czy coś, po prostu tematyka inna. Podoba mi się kreatywność niektórych, nie mam nic przeciwko. Po prostu żebractwo nie jest dla mnie wszystko inne toleruję
W sumie to pewnie z roku na rok będzie przychodziło do Ciebie coraz mniej dzieci, bo po jednej wizycie pewnie się boją znowu przyjść Znak sobie przyklej na drzwi, może zadziała http://www.radom24.pl/zarzadzanie/up...ria/hal_2x.jpg
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 13:14   #153
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Zdradź jak robisz tego kuraka na butelce, słyszałam o tym, coś moja babcia kiedyś robiła, ale położyła kurczaka poziomo, woda się wylała i koniec końców kurczak się ugotował zamiast upiekł

My nalewamy pół butelki wody, a potem stawiamy tego kurczaka na ta butelkę (nadziewamy) i na stojąco do piekarnika. Musi być nisko by cały się zmieścił
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 13:29   #154
nunus89
Raczkowanie
 
Avatar nunus89
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 243
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Ale super u mnie można pokolorowac SYNUSIA, Apropos metryki lat 26
nunus89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 13:37   #155
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
W sumie to pewnie z roku na rok będzie przychodziło do Ciebie coraz mniej dzieci, bo po jednej wizycie pewnie się boją znowu przyjść Znak sobie przyklej na drzwi, może zadziała http://www.radom24.pl/zarzadzanie/up...ria/hal_2x.jpg
Pewnie tak, ale jakoś nie jest mi przykro
Nie będę przyklejać, wg mnie jak nie ma zachęty to nie pukaj
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 13:54   #156
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Polinezyjka ja tez nie miałam żadnych mdłości ja codziennie zjadam mnóstwo owoców
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 13:59   #157
nunus89
Raczkowanie
 
Avatar nunus89
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 243
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

A my znowu chorzy... kurcze wystarczyła jedna podróż zbiorowa komunikacja która trwała jakieś 10 min może i jakiś starszy pan, który kaszlał jak przy gruźlicy i nie pomyślał nawet ze może by tak usta zasłonić. Nie bo po co!!!!!? Wściekła jestem i słaba i fatalnie się czuje, jutro zamiast palić znicze będę pod kołdra... kaszle mnie aż się boje ze mi syn wyskoczy, bo nim podrzucę.
Widziałam ze kilka z Was ma wizyte 9 listopada, my tez nie mogę się doczekać. Chociaż przed giną umówiłem się rano do dentysty i mam mega giga stres, ogarnia mnie panika bo mam do leczenia zęba i boję się że jak go poruszy to będzie bolal:-( głupia ja, mogłam iść wcześniej ale jak słyszę słowo dentysta to mam paraliż czterokonczynowy i kropka:-(
nunus89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 14:06   #158
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
a jeśli chodzi o wózek fajniutki. Ja też jestem za X-landerem mam już model upatrzony ale czy mąż zaakceptujr no zobaczymy bardzo podobny do twojego jak to nie ten model :P
A jaki model? Ja chciałam pulse, ale ponoć słabo radzi sobie z krawężnikami. Chyba najlepszy bedzi move,ale średnio mi się podoba,

Cytat:
Napisane przez madarka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Czy przyjmiecie jeszcze jedną kwietniową mamę do kolekcji? Na dodatek nieźle spóźnioną, bo tu już drugi wątek leci, a ja nie mogłam się jakoś zdecydować na dołączenie . Do top gaduł na pewno nie doskoczę, ale może i ja coś nowego wniosę do wątku .
Mam 29 lat i to moja pierwsza ciąża. Jestem dzisiaj dokładnie w 18 tygodniu ciąży i termin porodu wypada mi z OM na 3.04.16 (a z usg na 4.04.16 z czego razem z mężem bardzo się uśmialiśmy, bo to w jego urodziny - dostanie dzieciaka w prezencie urodzinowym ). Od początku ciąży mam przeczucie, że w brzuchu siedzi mi dziewczynka i na ostatnim usg się to potwierdziło, mąż niepocieszony bo oczywiście chciał pierworodnego. Na szczęście już chyba to przebolał i ciągle mówi o swojej małej księżniczce he he.
Początków ciąży nie wspominam za dobrze, od razu poszłam na zwolnienie ponieważ pracuję w warunkach, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Poza tym rzygałam po 7 razy na dobę (i w dzień i w nocy), a w takim stanie w moim zawodzie mogłabym zrobić nawet niechcący komuś krzywdę. Nie czuję się specjalnie lojalna w stosunku do mojego pracodawcy, ponieważ nie zachował się zbyt dobrze przy podpisywaniu ze mną umowy. Na rozmowie kwalifikacyjnej miałam dostać umowę na stałe po 3 miesiącach okresu próbnego - dostałam na rok, ale nie zgłosiłam pretensji bo i nigdzie mi się nie spieszyło. Po roku dostałam telefon z kadr, że następna umowa gotowa do podpisania, przychodzę a tu zonk - znowu na rok. Mogłam wtedy trzasnąć ręką w stół i nie podpisać, ale stwierdziłam że skoro nie chcą zatrzymać solidnego i doświadczonego pracownika na stałe to ja też się nie będę upierać. Umowę podpisałam 10.07 a następnej miesiączki już nie dostałam . Po macierzyńskim będę musiała szukać nowej pracy, ale chrzanić to - trzeba się szanować!
Witaj ! Ja też mam termin w urodziny męża

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Zdradź jak robisz tego kuraka na butelce, słyszałam o tym, coś moja babcia kiedyś robiła, ale położyła kurczaka poziomo, woda się wylała i koniec końców kurczak się ugotował zamiast upiekł

Tez jestem tą szczęściara bez mdłości no dobra miałam AŻ dwa tyg od 8-10 tc lekkie rzyganko, teraz święty spokój biorę Femibion 2, w trakcie obiadu i nic mi nie jest oprócz tego rano jeszcze łykam Acard, magnez i 1 folik dla pewności

Dzisiaj zaczął się u mnie 5 miesiąc... Nie wierze

A na Halloween, robicie coś? Ja tylko kupiłam cukiery w razie nalotu jakichś dzieciaków... I ciagle chodzę i podjadam z tej torebki po jednym..., że chyba nic nie zostanie dla ewentualnych przebierańców
Nie znoszę tego "święta" Też jestem wierząca,ale nigdy nie lubiłam tego całego cyrku z dzieciakami łażącymi po domach...

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Malos ale Ty za granica mieszkasz? ja nic nie robię :P chciałabym kiedys spędzić to święto gdzies gdzie je naprawde obchodzą



Ja wierze w Boga ale lubię hallowen tzn sama bym nie zorganizowala ale jak by ktos zrobi imprezę przebierana to bym chetnie uczestniczyła hrr😊 ale najlepiej za granica gdzie każdy sie przebiera to musi być boskie tak przejść się gdzies na taka impreze bo tam każdy ma takie profesjonalne stroje (no dobra moja wiedza jest z seriali nie wiem nawet czy tak gdzies jest naprawde :P)
Dlatego nie lubie halloween jeszcze bardziej. Gdzie nie wejdę to wystrój tematyczny, dziś juZ sprzedawcy poprzebierani, dzieci też. Na szczęście nikt do drzwi nie puka

Robię na obiad potrawkę a na derse kupiła bułeczki cyamonowe.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 14:08   #159
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

nunus zdrówka
pytanie techniczne czy chcecie kalendarz wizyt w 1 poście? na innych wątkach takie mają.
Zaraz spadam na zakupy, może uda mi się upolować jeansy ciążowe, zobaczymy. Jak nie to sobie chociaż ciuszki dziecięce pooglądam
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 14:27   #160
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
GGI chyba sprobuje dzisiaj tez rozłożyć feminion na 2 dawki, wydaje mi sie ze to ta rozowa mi szkodzi, ale zjem ja dzisiaj w trakcie obiadu, po 1 mialam mdlosci ale myślałam ze to normalne bo ciągle je mialam a teraz jak zjadam 2 to od razu haft blee
To mnie też po różowej rusza po tej kapsułce nie dziś za szybko zjadłam jedną po 2 i lipa

ALe oprócz Femibionu jem Pregne Plus i DHA więc jakieś tam suplemety są ale zobacze co mi Dr powie na wizycie czy jest sens czy zmienić na coś innego.
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 14:39   #161
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Ale dyskusja o halloween każdy ma swoje zdanie. Jestem z Wlkp, też wierząca, ale podobnie jak Kalpana uważam, że wszystko z rozsądkiem ujdzie. Mam rodzine w USA i oni tam szaleją, dzieciaki mojej kuzynki uwielbiają ten zwyczaj, u nas jest jednak zupełnie inne spojrzenie...
Jak przyjdą jakieś dzieci do nas to dam im cukierki, a parapet okna kuchennego udekorowalam w jesienne wrzosy i kolorową dynię(po prostu warzywo, a nie wycięta gębę), wyglada super. Zreszta dziś oglądałam w TV wypowiedz księdza, że Wszystkich Świętych to wesołe święto i trzeba się cieszyć ze spotkań z rodziną i wspominania bliskich
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze

Edytowane przez MaLoS
Czas edycji: 2015-10-31 o 14:40
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 14:40   #162
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Nie do wiary!!! Tak sie opisalam i mi kom sie zwiesiła i poszlo. Zaloguje sie na kompa bo juz drugi raz na kom tego nei dam rady klepnąć
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 14:48   #163
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

[QUOTE=Martinixxx;53298583]A jaki model? Ja chciałam pulse, ale ponoć słabo radzi sobie z krawężnikami. Chyba najlepszy bedzi move,ale średnio mi się podoba,



Właśnie ja chce move może nie jakiś super piękny ale duże koła i bardzo stabilny co bardzo mi odpowiada potrzebuje go na tyranie w terenie
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 15:04   #164
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Masz racje MaLoS ze 1 listopada to dzien radosny, ale 1 listopada to nie hallooween ja to tam walentynek no tez nie uznaje wiec nooo... niech sie bawia, z umiarem i omijaja moje drzwi
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 15:13   #165
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

groszekpat; no teraz dopiero zobaczyłam wózek pięny! Ach mi się te xlandery podobają

tabaska ojejjuniu Ale ślicznie urósł


velika malutki jeszcze ale i tak widać już zaokrąglenie ładnie

nunus oj Biedna! Trzymaj się tam! Zdrowiej szybciutko - i skonsultuj kaszel z lekarzem, mi powiedział, że mam brać syrop tylko kazał jakiś specjalny wziąć co nie szkodzi maleństwu bo kaszel źle wpływa - bo napina się nam macica i brzuch i mięśnie tam dlatego trzeba koniecznie brać coś na kaszel.
Ale ciulek mi nie podał jaki syrop... to trzeba się w aptece pytać.

GGI -te xlandery są chyba bardzo ciężkie prawda? To mnie martwi wlaśnie chociaż mi się skurczybyki podobają :P ale jednak na 1 piętro muszę wnieść (niby nisko, ale i tak dziękuję)

velka i teraz to co napisalam na kom! Widzialam na innych wątkach, że sobie terminy wypisują, nie wiem w sumie czy to ma sens - może tylko połówkowe USG bo tak każda na to czeka

Ale właśnie apropo tego wpadłam na pomysł chociaż nie wiem czy on mądry jest:P
Napisałabym do każdej z nas pytanie: (Mogę to zrobić )( ale te które to przeczytają mogłyby mi pomóc i same napisać do mnie na PW )
-jakich kosmetyków do brzucha i biustu używacie?
Potem zrobiłabym z tego zestawienie np:
Nic - 7 osób
Ziaja - 5 osób
Rossmann oliwka - 3 osoby
Itd. chodzi mi o to by zobaczyć, co jest dla nas najbardziej popularne tak z ciekawości
ale no właśnie nie wiem czy taka statystyka nam się do czegoś przyda oprócz zaspokojenia mojej ciekawości

Idę robić sałatkę i walczyć z granatem (kocham go obierać , ale smak uwielbiam!! )
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 15:20   #166
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Ja używam palmers ( mam 3 rożna produkty balsam, masło do brzucha i krem na rozstępy) oliwki babydream fur mama i olejku kneipp w zależności co mi wpadnie w ręce brzuch najmniejszy a batalia kosmetyków haha ale jak juz wspominałam cierpię Na zakupoholizm zaawansowany
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 15:24   #167
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

I co i obcięłam włosy!!!

nie ma to jak zmienić siebie w tak prosty sposób.
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 15:25   #168
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Kabriela masz zdjęcie włosów (tyl) przed i po? Chetnie zobaczyłabym porównanie :P
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 15:33   #169
Jak dobrze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 490
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Jaki ten świat jest mały. Znalazłam na allegro fajny sklep z ubrankami, myślę trzeba składac zamówienie. Patrzę, a tam moja miejscowość
Podeslij link!


Justyna - bardzo dobrze zrobilas

I ja sie witam na nowym watku tak w ogole to witamy sie w drugim trymestrze)
Jak dobrze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 15:44   #170
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Jak dobrze Pokaż wiadomość
Podeslij link!





Justyna - bardzo dobrze zrobilas



I ja sie witam na nowym watku tak w ogole to witamy sie w drugim trymestrze)

Gratki za 2 trymestr
Ja zaczynam w poniedzialek
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 15:46   #171
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Tabaska super, że synek ładnie rośnie zwolnij!

Groszek nie dopatrzyłam się koloru, wybacz :P Z tesco są fajne ciuszki, z tego co zauważyłam to ciuszki z lidla też są bardzo fajne i dobre jakościowo, mówię tu o takich na ok 2 latka, nie wiem jak mniejsze...

Madarka witaj i gratulację! Póki co nie myśl o pracy i nie stresuj się...
Ja też będę szukać pracy, do swojej starej w życiu nie wrócę!!!

Smarita może mamy tego samego tż, bo mój przy ponad 190 waży ok 97 kg i grama tłuszczu nie ma

Sun duży chłopak już z Twojego synka

Polinezyjka ja mam oliwkę dla mam z ros, ale nie używam jej regularnie

Zrobiłyście mi ochotę na truskawki To ja Wam zrobię na sernik

Ja z kolorowaniem jeszcze poczekam, znam płeć na 90%, zobaczymy czy potwierdzi mi lekarz na następnym usg, liczę na to, bo już nastawiłam się i mówię już konkretnie do brzuszka
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 15:50   #172
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Gratki za 2 trymestr
Ja zaczynam w poniedzialek
jak to? Przecież już jesteśmy w 17 tygodniu
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 15:57   #173
Jak dobrze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 490
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
3 noc z rzędu sny erotyczne dobrze że chociaż TŻ w roli głównej
i jak na złość poleciał teraz do pracy kiedy mnie te sny nakręciły
Ja wczoraj mialam sny erotyczne :P a tu nic bo mam skurcze i dopoki macica nie przestanie sie stawiac to nic mi nie wolno. Eh, chociaz nie, lezec moge :P

Wyslalam tz po pringelsy paprykowe i solone, a rano po lody mietowe :P do wietnia bede sie toczyc, przytylam narazie 2,5 kg

Wozki - mi sie marzy maxi cosi mura 4 albo stokke ( jest szansa, ze bedziemy mogli od znajomych stosunkowo tanio odkupic a potem odsprzedac). No i koniecznie musi byc to lekki wozek bo mieszkam na 3 pietrze bez windy. I powinien wytrzymac jeszcze jedna ciaze )
Jak dobrze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 16:00   #174
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Mamy wózek

Zdjęcie z aukcji
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 16:06   #175
Jak dobrze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 490
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Zdradź jak robisz tego kuraka na butelce, słyszałam o tym, coś moja babcia kiedyś robiła, ale położyła kurczaka poziomo, woda się wylała i koniec końców kurczak się ugotował zamiast upiekł

Tez jestem tą szczęściara bez mdłości no dobra miałam AŻ dwa tyg od 8-10 tc lekkie rzyganko, teraz święty spokój biorę Femibion 2, w trakcie obiadu i nic mi nie jest oprócz tego rano jeszcze łykam Acard, magnez i 1 folik dla pewności

Dzisiaj zaczął się u mnie 5 miesiąc... Nie wierze

A na Halloween, robicie coś? Ja tylko kupiłam cukiery w razie nalotu jakichś dzieciaków... I ciagle chodzę i podjadam z tej torebki po jednym..., że chyba nic nie zostanie dla ewentualnych przebierańców
Ja tez biore femibion 2, ale jak pytalam gin czy mam brac kwas foliowy do tego to powiedzial ze nie. No i sam nie wiem.

A do tego mam nospe, magnez, dufaston, kwasy dha i witd3.
Jak dobrze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 16:12   #176
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Jak dobrze Pokaż wiadomość
Ja tez biore femibion 2, ale jak pytalam gin czy mam brac kwas foliowy do tego to powiedzial ze nie. No i sam nie wiem.



A do tego mam nospe, magnez, dufaston, kwasy dha i witd3.

Jeżeli suplementujesz d3 to koniecznie z k2! Tez biorę mg d3+ k2 tran wit c i kwas foliowy i duphaston

Ja juz stokke kupiłam

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
jak to? Przecież już jesteśmy w 17 tygodniu

Dziewczynom chyba pomyliło sie z 5 miesiącem 2 trymestr to 4 miesiąc co nie?
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 16:18   #177
Jak dobrze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 490
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
groszekpat; no teraz dopiero zobaczyłam wózek pięny! Ach mi się te xlandery podobają

tabaska ojejjuniu Ale ślicznie urósł


velika malutki jeszcze ale i tak widać już zaokrąglenie ładnie

nunus oj Biedna! Trzymaj się tam! Zdrowiej szybciutko - i skonsultuj kaszel z lekarzem, mi powiedział, że mam brać syrop tylko kazał jakiś specjalny wziąć co nie szkodzi maleństwu bo kaszel źle wpływa - bo napina się nam macica i brzuch i mięśnie tam dlatego trzeba koniecznie brać coś na kaszel.
Ale ciulek mi nie podał jaki syrop... to trzeba się w aptece pytać.

GGI -te xlandery są chyba bardzo ciężkie prawda? To mnie martwi wlaśnie chociaż mi się skurczybyki podobają :P ale jednak na 1 piętro muszę wnieść (niby nisko, ale i tak dziękuję)

velka i teraz to co napisalam na kom! Widzialam na innych wątkach, że sobie terminy wypisują, nie wiem w sumie czy to ma sens - może tylko połówkowe USG bo tak każda na to czeka

Ale właśnie apropo tego wpadłam na pomysł chociaż nie wiem czy on mądry jest:P
Napisałabym do każdej z nas pytanie: (Mogę to zrobić )( ale te które to przeczytają mogłyby mi pomóc i same napisać do mnie na PW )
-jakich kosmetyków do brzucha i biustu używacie?
Potem zrobiłabym z tego zestawienie np:
Nic - 7 osób
Ziaja - 5 osób
Rossmann oliwka - 3 osoby
Itd. chodzi mi o to by zobaczyć, co jest dla nas najbardziej popularne tak z ciekawości
ale no właśnie nie wiem czy taka statystyka nam się do czegoś przyda oprócz zaspokojenia mojej ciekawości

Idę robić sałatkę i walczyć z granatem (kocham go obierać , ale smak uwielbiam!! )
Ja stosuje palmers, cudnie pachnie i jest ok ale ze skora mialam od zawsze problemy i teraz na piersiach i brzuchu jest niemal przezroczysta z mnostwem zyl niebieskich. I od mostka do pepka idzie mi delikatna linia

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Jeżeli suplementujesz d3 to koniecznie z k2! Tez biorę mg d3+ k2 tran wit c i kwas foliowy i duphaston

Ja juz stokke kupiłam

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------




Dziewczynom chyba pomyliło sie z 5 miesiącem 2 trymestr to 4 miesiąc co nie?
Czemu k2 tez trzeba przy d3 musze spawdzic, czy moj femibion 2 ma ta k2 w takim razie. A za co ona odpowiada?

I jak sie stokke sprawuje? Boze, tak bym chciala, zeby znajomi nam odsprzedali, ale kupili nowke za 4,5 tys i moze nie beda chcieli. A tak za 2000 moglabym na wozek przeznaczyc i potem za 1000 sprzedac
Jak dobrze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 16:20   #178
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Moja sałatka Kochane
Mango, Granat, 2 jabłka, 2 banany, 5 mandarynek, winogrona (odpestkowałam wszystkie :P)
o jesu moje podniebienie jest w niebie !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12122590_1053104994734402_9213050242695444664_n.jpg (60,3 KB, 25 załadowań)
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 16:38   #179
sunshine1551
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 352
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Moja sałatka Kochane
Mango, Granat, 2 jabłka, 2 banany, 5 mandarynek, winogrona (odpestkowałam wszystkie :P)
o jesu moje podniebienie jest w niebie !
Zazdroszczę ja bym miała po tym cukier 200
__________________
8 lat starań.
2 iui- beta hcg 21.07 -7, 23.07-40, 28.07- 874, 5.08- 20083,00
sunshine1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 16:40   #180
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Tak jak kropcia piszesz, nie zauwazylam ze nie dopisalam 5 mc skrot myslowy

Jak dobrze niestety rzadko ktos chce sprzedac po jednym dziecku stokke z 2 tys zl
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-07 15:29:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.