Przerażające forum dla anorektyczek... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-10, 19:41   #61
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

no to poczekamy...
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 19:43   #62
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Little Shee a mogłabyś to wkleić co tam jest napisane? bo jak mnie wywalili to już nic nie moge zobaczyć
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...

Edytowane przez sylwia18
Czas edycji: 2005-11-11 o 07:23
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 19:44   #63
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez Elfka86
no to poczekamy...
I tak im nie pomożemy. Ani prośbą ani groźbą - ale takie fora powinny być usuwane, bo dzięki nim wciągają się kolejne ofiary
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 19:44   #64
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

trzeba było napisać że "my anorektyczki z innego forum chcemy się integrować" no dobra, to nie było śmieszne...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 19:44   #65
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

sylwia to tak jak ja

ale wiesz sarenka... ja np chciałabym wiedzieć na czym dokładnie polega bulimia albo anoreksja...ale tak z doświadczeń żywych osób...tyle że tam można sie przestraszyć... mnie to zdecydowanie odrzuciło od odchudzania sie na siłe...
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 19:45   #66
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Chcialabym poczytac ich wypowiedzi ale nie zaloguje sie bo zaraz cos tam napisze i mnie tez wywala...A swoja droga,tak mnie nurtuje jedna rzecz.Skoro dochodzi do nich ktos nowy,wazacy 53 kg i zadowolony ze swojego ciala to jest wyrzucany.Czyli co,kazda z nich ma limit jakis?Przekroczysz jakas tam wage i fiuuu,wylatujesz?Czy jak ktoras z nich sie opamieta,zacznie sie leczyc,wracac do normalnego funkcjonowania to musi sie pozegnac z tym forum?Jakis limit kilogramowy...
nawet dziewczyna z super umiesnionym cialkiem by wyleciala .....


dziewczyny zapraszam na nasze forum fitness, u nas kazda proba zwrocenia uwagi osobie propagujacej nie_jedznie, przedstawiajacych dobre strony glodzenia sie, prezentujacej zdjecia wychudzonych do kosci modelek konczy sie nagonką .... nie wolno po prostu zwracac uwagi. jedno pytanie- dlaczego osoby otyle nie reaguja w ten sam sposob?
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 19:46   #67
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

wiecie co, ja się im w sumie nie dziwię, potraktowały Was zupełnie tak samo, jak traktuje się nasze wizazowe trolle, najwyraźniej one Was za takowe uznały, gdy zaczęłyście wypisywac im takie teksty :tak:
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 19:48   #68
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Elfka, ten Twój kotek to taki trochę upiorny jest

Do tematu- tak mi się wydaje, nie obrażając dziewczyn z tą chorobą, że ona się zaczyna od naprawdę dużych kompleksów albo jakichś ciężkich wydarzeń w życiu...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 19:50   #69
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

moj kotek??? :P:P:P oj on ma mój uśmiech taki duuuuuży :P

co do kompleksów sie zgadzam...
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 19:52   #70
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Nagonki na anorektyczki to bardzo zły pomysł. To tak jakby robić nagonki na schizofreników bo widzą świat tak a nie inaczej. Anoreksja to choroba psychiczna, jak już pisały inne dziewczyny i piętnowanie nic nie da. Tylko pogorszy sprawę, jeśli w ogóle jest jeszcze co pogarszać. Te fora (pro-ana) funkcjonują tak "dobrze" bo te dziewczęta rozpaczliwie potrzebują akceptacji. Najczęściej są bardzo inteligentne i ambitne, i to ta ambicja powoduje, że kiedy nie dają sobie rady z własnym życiem chcą choć w ten jeden sposób je kontrolować. Z resztą... po co ja to piszę Chyba większość wie, na czym polega anoreksja. Chciałam tylko raz jeszcze przypomnieć, to choroba, to trzeba leczyć a nie piętnować.
mech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 19:55   #71
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

no ja zaczęłam ze względu na kompleksy mimo że w domu sytuację miałam/mam można powiedzieć idealną
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 19:56   #72
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Mech a jak mam reagowac, jak dziewczyna nawołuje i apeluje, że najlepszym sposobem na stracenie zbędnych kilogramów jest totalna głodówka? Nawet jak napisze najbardziej dyplomatyczna odpowiedz to i tak robie w jej mniemaniu zle. Zostaje brak reakcji? Musze sie przyznac, ze ostatnio tak robie.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 19:56   #73
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
[url]http://************

spójrzcie tu, i wszystko jasne co jest z tymi wywalaniami
Mozecie napisac co jest pod tym linkiem?

Edytowane przez 201804200947
Czas edycji: 2005-11-10 o 23:00
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:00   #74
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

dużo jest tego żeby wklejać, ale zauważyły najazd "obcych"jak to mówią, one traktuja to forum jak azyl, nie chcą obcych, pewnie się ich boją. Gdy jedna z nich napisała że banują to ktoś nowy(pewnie od nas) napisał:
-zacznij ode mnie ty kupo kości... i wogóle niezbyt fajnie jej powiedziała (chciałam skopiowac ale post usunięty)

bardzo mi się to nie spodobało
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:03   #75
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez suzana
Mech a jak mam reagowac, jak dziewczyna nawołuje i apeluje, że najlepszym sposobem na stracenie zbędnych kilogramów jest totalna głodówka? Nawet jak napisze najbardziej dyplomatyczna odpowiedz to i tak robie w jej mniemaniu zle. Zostaje brak reakcji? Musze sie przyznac, ze ostatnio tak robie.
Suzano, rozumiem Cię, bo czuję podobnie kiedy rozmawiam z anorektyczką. Kompletna bezsilność bo argumanty nic nie dają i są odbierane jako atak Jedyną reakcją może być chyba tylko nakłanianie do leczenia i ciągłe zapewnianie o akceptacji OSOBY a nie choroby. Nie dla choroby, Tak dla osoby. Piętnowanie i nagonka tylko pogorszą objawy, jeśli choroba już istnieje. To może dać jakiś efekt jeśli dziewczyna nie jest chora tylko ma jakieś "głupie pomysły" i tego typu sylwetka zaczyna jej imponować. Ale kiedy już jest choroba, dziewczyna tylko zatnie się w sobie.
Wiem, że łatwo się mówi... anoreksja jest piekielnie trudna do opanowania.
mech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:03   #76
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

nie no jak zaczeły dziewczyny takimi wyzwiskami rzucać to się nie dziwię że wywalają wszystkich
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:05   #77
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Widać ktoś znalazł pożywkę, żeby się wyżyć... Cóż...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:07   #78
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

dziewczyny my na naszym wizażu nie chcemy spammerów!!!!! to czemu na innym forum mamy zachowywać się jak spamerzy, one dbaja tam o czystość(uzytkowników) i o to żeby się tam dobrze czuć, po co mamy im to zakłocać. Traktujemy je jak jakieś ZJAWISKA....

aha, zakładają licznik żeby dojść z jakiej strony jest największa liczba kliknięć i w rezultacie skąd skąd są "obcy"
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:15   #79
Drzazga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Naas k/Dublina (chwilowo)
Wiadomości: 42
GG do Drzazga
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Gdzies czytalam, ze anorektyczki maja zaburzenia w pracy mozgu, glodzenie sie wywoluje stany euforyczne analogicznie jak narkotyki.

A osoby otyle moze z natury sa mniej agresywne?


Uwazam, ze tego rodzaju fora powinny byc usuwane, wolnosc wypowiedz wolnoscia, ale o ile sie orientuje udzielaja tam sie osoby niepelnoletnie, co do tego, ze to co propaguja jest szkodliwe na rowni z zazywaniem dragow chyba wszuyscy sie zgadzamy.
__________________
....spotkamy sie w dziewiatym zyciu....
Drzazga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 20:15   #80
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Straszne są te zdjęcia, które tutaj załączyłyście oraz te wypowiedzi!

Ja niestety nie mogę się tam zarejestrować, nie wiem dlaczego. Zanim dostałam link aktywacyjny, usunięto moje konto. Nieźle! Działają jak siły zbrojne... Filtrują wszystko co się da.


Swoją drogą to nie da się zgłosić takiego forum jakimś odpowiednim służbom? Przecież to masakra, a te dziewuchy sobie [chyba] sprawy nie zdają z krzywdy jakie same sobie robią.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:25   #81
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez Drzazga
Uwazam, ze tego rodzaju fora powinny byc usuwane, wolnosc wypowiedz wolnoscia, ale o ile sie orientuje udzielaja tam sie osoby niepelnoletnie, co do tego, ze to co propaguja jest szkodliwe na rowni z zazywaniem dragow chyba wszuyscy sie zgadzamy.
Dokładnie tak samo myślę - przez taką "grupę wsparcia" na pewno jeszcze ciężej jest wyrwać je z nałogu. Tylko komu to zgłosić? [i te wszystkie blogi, do których linki znajdują się na tej stronie]..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:36   #82
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

No dobra,sprobuje sie zalogowac.Bede grzecznie czytac ich wypowiedzi,postaram sie nic nie pisac.Zobaczymy.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:36   #83
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

o ja pierdykam! dziewczyny ile sie czeka na aktywację konta? bo ja jestem w szoku, po tym co czytam, co piszecie, a wciaz nie moge tam wejsc! i tylko mi co chwila szczeka opada jak czytam np. ze uwazaja ze gruby jest ktos przy wzroscie 165 ważący 53- ja tyle mam
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:38   #84
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Zarejestrowałam się tam - ot, babska ciekawość i wypowiedzi tam mnie przeraziły. Te dziewczyny potrzebują fachowej pomocy psychologicznej a nie wyzywania ich od "obrzydliwych kości pokrytych skórą bleeee"
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:39   #85
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

spędziłam tak jakieś 2h, jakoś przybita się czuje. Najbardziej niezrozumiale jest to, ze chcą być piękne, czyli w ich przekonaniu szczupłe, a odnoszą się z takim brakiem szacunku do własnego ciała... bardzo przykre szczególnie, że to tak trudna choroba.
Chyba zmienie stosunek do mojego tłuszczyku i zamiast traktować go jak coś okropnego, zaczne mysleć jakoś inaczej, że chciałabym mieć ładne mięśnie itp. nie wiem w końcu jak cienka jest linia między zwykłym odchudzaniem, dbaniem o siebie a popadnięciem w chorobe... myśle, że można nie zauważyć czasem tej granicy.
Ostatnio po przeczytaniu jakiegos posta zamowiłam na allegro książkę "Lustereczko powiedz przecie..." która ma pomóc zaprzyjaźnić sie z kompleksami, teraz jeszcze bardziej się ciesze, że ją zamówiłam.
Trzeba pamiętać o granicach, mam wrażenie, że często jak coś osiągniemy możemy chcieć dalej, więcej, bo wiemy, że było Nas stać na to, to zróbmy krok dalej, trzeba się pilnować, psychika jest chyba bardzo podatna na takie rzeczy...
Nie dajmy się zwariowaj i znajmy swoja wartość !!!!!
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:40   #86
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

A, i radzę usunąć linka z pierszego postu, albo przynajmniej jakość ocenzurować, bo może być odwetowy najazd na Wizaż, cytuję:

tu jest statystyka php :

1.Zanim zaczniesz uzywac
Statystyki mozesz uzywać za darmo pod warunkiem bezplatnej rejestracji na stronie domowej: www.iportal.prv.pl i pod warunkiem, ze nie bedziesz umieszczac jej na stronach komercyjnych, ani w inny sposób czerpal z niej korzysci finansowych bez mojej zgody. Po rejestracji masz prawo do pomocy technicznej, oraz bedziesz informowany o nowych wersjach.
Uwaga!
Nie wolno usuwac logo statystyki, które powinno byc na stronie w miejscu wywolania skryptu. Jesli usuniesz ten znaczek bedziesz uzywać programu nielegalnie.

2. Instalacja
Aby zainstalowac statystyke musisz skopiować ją do katalogu "istat", (zwróc uwagę na wielkosc liter) a następnie w dowolnym miejscu na stronie glównej umiescic taki kod programu:
<? include"istat/stat.inc" ?>
W miejscu dolaczenia statystyki pojawi się logo, poprzez który można wejść do statystyk. Strona na której będzie umieszczona statystyka musi miec rozszerzenie .php .php .phtml lub inne rozpoznawane na serwerze jako plik PHP.
Przy pierwszym uruchomieniu program utworzy potrzebne pliki w których zapisuje kolejne wizyty. Nie usuwaj tych plików, jeśli nie chcesz stracić zadnych informacji.
Do przegladania statytyki, sluzy plik "index.php". W pliku tym mozna podać haslo w zmienne $pass, aby nikt nie mógl ogladac naszej statystyki. Jesli pozostawimy ją pustą wszyscy beda mogli ja ogladac.

[ Dodano: 2005-11-10, 21:07 ]
ide w koncu na te faje ***

[ Dodano: 2005-11-10, 21:31 ]
hmm...patrzcie w google jest taka opcja :

Przeszukaj strony zawierające linki do: [ciach]

Edytowane przez chamelieu
Czas edycji: 2005-11-10 o 21:05
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:41   #87
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

No i ja się zarejestrowałam. Ale nadal nie mogę się zalogować. Bo poczytałabym.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:44   #88
crazy-in-love
Raczkowanie
 
Avatar crazy-in-love
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Polska ;P
Wiadomości: 127
GG do crazy-in-love
Arrow Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Ja byłam anorektyczką....I naprawdę, wierzcie mi, że co byście im nie wypisywały, nie przekonywałe....to po prostu nic to nie da.....Ja też spędzałam całe dnie na stronach pro-ana, to było całe moje zycie, przejmowałam się tylko tym co zjadłam i ile poćwiczyłam, ile spaliłam..NIC PO PROSTU NIC NIE BYLO WAŻNE.........Ważyłam 38 kg przy 162 i...uwazałam się za grubasa....z moich długich, błyszczących, grubych włosów...zrobiły sie długie wiszące 3 włosy na krzyż....na moim ciele moża było się uczyć biologi - ukladu kostnego, a ja wciąz w lustrze widzialam gruba dziewczyne!!!!!!!!! Nie spotykalam się z ludzmi, caly czas liczylam te przeklete kalorie i "przyjaznilam sie" z tymi co kochaja "anę" i "mię" (anoreksja i bulimia) nie wyszlabym nigdy z tego gdyby nie rodzice, psycholog, dzieki ktoremu otworzylam sie na ludzi, gdyby nie agencje modelek(haha kazali mi przytyc ) gdyby nie....chlopak.

To jest naprawde potworna choroba i tak do końca nigdy nie da sie jej wyleczyc...Od tego wszystkiego minely 2 lata a ja wciaz widze brzydka i gruba dziewczyne w lustrze....

A zaczelo sie tylko od tego, ze chcialam schudnac w biodrach (na 13-14 lat wygladalam bardzo kobieco- ludzie dawali mi 18-19, teraz, mimo moich 17 daja mi 15 ) przestalam jesc slodycze, zaczelam cwiczyc...schudlam 3 kg!! jaka ja bylam wniebowzieta.....no i dalej, dalej 10 kg bez problemu w pare tygodni....Raz na jednej wizycie, psycholog podkrecil wage, ze wskazywala 48 kg (w rzeczywstosci juz wazylam 41) i.....wpadlam w histerie...

Naprawde mialam duzo szczescia, ze tak sie to skonczylo...Dlatego my nie pomozemy napewno tym dziewczynom, wypisujac to co my uwazamy na ten temat....po prostu sie nie da zmienic ich spojrzenia

P.S.sorry ze tak bez skladu i ladu, no ale emocje mna ogarnely
__________________
...Prawdziwie kochasz tylko wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
crazy-in-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:44   #89
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Czy my musimy tutaj robić reklamę takim forom? Juz kiedyś sie tutaj na taki temat wypowiadałam chyba... Sylwia , mowisz że sama byłaś blisko tego piekła, wiesz , że gdybys wtedy dostała adres takeij strony to potraktowałabyś ją poważnie, więc czemu musimy ją upowszechniać, czemu???? Sama przechodziłam takie stany i dziękuję Opatrzności że nie trafiłam na podobną "grupę wsparcia" w tym czasie. Błagam, nie można usunąć tego linka???
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 20:45   #90
kaede
Przyczajenie
 
Avatar kaede
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 12
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Dziewczyny dajcie sobie spokój... Wasze próby nawracania i tak nic nie dadzą.
Moim zdaniem ten temat powinien zostać skasowany, bo może nie jesteście tego świadome, ale same "reklamujecie" tego typu strony
kaede jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.