Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-09, 07:37   #181
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
róbcie tak dalej, a wątek zostanie zamkniety...
Nie wiem czy jest sens ciągnąć tą bezsensowną wymianę zdań, wątek jest wartościowy i przydatny dla torunianek, jak zostanie zamknięty, będzie wieka szkoda.

Ja byłam ostatnio u p. Joli ale no cóż wyglądam jak spod kosy :/ Nie wiem co się z nią dzieje, kiedyś ścinala mnie fajnie :/ Następnym razem udam się jednak do p. Marcina
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:00   #182
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Teresko Marcin ścina mojego męża o i ogólnie jest ok, ale ostatnio zrobił sie niedokładny ... może przesilenie wiosenne
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 20:42   #183
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Ja chodzę do Marcina ale TŻ chodzi do Roberta i Robert też ostatnio "jakiś przesilony" niezbyt dokładnie go obciął...No ale ten 1% na 99% pozytywów TŻ mu wybaczył....

Ogółem przyznam, że ostatnio jak byłam w Wizardzie obcinana przez Marcina pozytywnie zaskoczyła mnie inwencja Roberta, jego podejście do jednej dziewczyny i wyperswadowanie jej koloru który chciała-efekt był naprawdę super!

Czasem każdemu fryzjerowi zdarzą się takie niedociągnięcia - warto spróbować jeszcze raz. Jeśli kolejny raz zobaczymy nie to co chciałyśmy - być może nasz fryzjer "się wypalił" lub "osiada na laurach"...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 09:50   #184
akroksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 40
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

ślicznie proszę o polecenie dobrego fryzjera :P bez kolejek, wiem ze jak dobry to multum ludzi ale ja musze sie sciac na chybcika. Bylam u górnych, w pdtcie i nie odpowiada mi, na fotelu nie siedzialam dluzej niz 15 minut a jak umyklam wlosy to juz nie bylo fryzury tylko bałagan na głowie .
akroksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 10:27   #185
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

To zależy jakie masz włoski...czy cieniujesz je, czy są proste czy kręcone...Ja polecam Marcina w salonie Wizard - 056/648-61-40, widziałam tez jak w Wizardzie ścina Robert więc jego też polecam gdyby Marcin miał zawalone terminy a patrilla panią Monikę ze studia Matrix od asymetrycznych fryzurek z Rubinkowa I 0566599031.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 11:26   #186
_rudzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

dziewczyny szukam dobrego fryzjera do kręconych włosów, za w miarę rozsądna cenę możecie kogoś polecić?
_rudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:18   #187
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

rudzia - niestety nie poradzę ci...mam proste włoski a do kręconych nie każdy fryzjer ma rękę. moja siostra ma bardzo kręcone włosy jednak dobrego fryzjera jeszcze nie znalazła. Może inne dziewczyny coś wiedzą! Powodzenia!

A tak wracając do fryzjerów - mój pierwszy balayage robił mi u Laurenta Czarek Springer i byłam bardzo zadowolona -wiem, że ma teraz własne studio, czy któraś u niego może była? Jaki jest teraz - kiedyś był bardzo dokładny i taki...hmm...wrażliwy...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 12:45   #188
julia fryzjer dla ciebie
Raczkowanie
 
Avatar julia fryzjer dla ciebie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 44
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

...... po raz kolejny reklama...
może jednak zajrzyj do regulaminu

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-04-13 o 11:50 Powód: reklama
julia fryzjer dla ciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:45   #189
julia fryzjer dla ciebie
Raczkowanie
 
Avatar julia fryzjer dla ciebie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 44
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

violettę
przepraszam,pomyliłam się
julia fryzjer dla ciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 09:02   #190
karolina2
BAN stały
 
Avatar karolina2
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorze i kujawy
Wiadomości: 20
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez julia fryzjer dla ciebie Pokaż wiadomość
rudzia spróbuj panią violetyte witkowską z salonu "jagoda"xxxxxxxx
sama ma kręcone włosy i świetnie rozumie wszystkich loczusiów.ceny też niewygórowane.
jeśli się zdecydujesz to pozdrów ją ode mnie,czyli od julki
KOLEŻANKO TO REKLAMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-15 o 19:52
karolina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:39   #191
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Aranka jestem tak zdesperowana bo che coś ciekawszego na głowie i zeby mi fryzjer to zaproponował dobrał itp ... że chyba sie wybiorę do Bydgoszczy właśnie przeglądam ich wątek ... fryzura od p. Moniki super ale nie dla moich włosów, których mam tony
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 17:21   #192
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

szkoda że w toruniu nic nie znalazłaś...moja koleżanka była u fryzjera w ...Białych Błotach! Wróciła zachwycona, z balayge marzeń, pięknym cieniowaniem bardzo gęstych aczkolwiek długich bo sporo poniżej łopatek włosów i z portfelem pustszym o...65zł!!!! Na dodatek robiono je włoski samymi profesjonalnymi kosmetykami....Jestem w szoku cenowym! Kiedyś bardzo chwalono sobie taki rodzinny salonik w Bydzi w bok od Gdańskiej...nazwisko na G...ale już nie pamiętam...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 21:48   #193
julia fryzjer dla ciebie
Raczkowanie
 
Avatar julia fryzjer dla ciebie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 44
jaka ,za przeproszeniem reklama?????????????????? ?
no widzę,ze ktoś tu bardzo mało rozumie z tego co czyta!!!!!!!!!!!
wątek jest po to,żeby pomagać koleżankom forumowiczkom,znależć dobrego fryzjera,tak????
więc co ,każdy może podać czyjś numer i rozmawiać o tym kto jak gdzie i za ile strzyże itp.,a ja co właśnie zrobiłam,jak nie to????
przeecież nie podaję numeru do siebie,tylko do bardzo dobrej fryzjerki,jak tez to robia inni tutaj!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ethlinn Pokaż wiadomość
Przepraszam, że po tak długiej przerwie... salon nazywa się Marcello, a telefon: (56) 660 15 51. Warto... Ja już fantazjuję na temat następnej fryzury i farbowania
a to nie jest waszym zdaniem reklama,tak?

Cytat:
Napisane przez karolina2 Pokaż wiadomość
moim zdaniem najlepsza fryzjerka to Aneta z Carefura - bierze w domu wiecej niż w salonie - ale warto !
i to nie jest reklama??????
zastanówmy się...
chyba po to jest ten wątek,żeby móc się podzielić dobrym zdaniem o fryzjerach!!!!!!!!!!!
a moim zdaniem pani violetta z jagody jest swietnym fryzjerem!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-15 o 17:36 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edytowania jak i multicytowania.
julia fryzjer dla ciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:08   #194
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

julia fryzjer dla ciebie... to dobrze ze masz taka świetna koleżankę fryzjerkę... i ze to nie jest dla Ciebie konkurencja, tylko chwali...
a ja proszę zebys przestała pisać post pod postem i przestała używać tych wykrzykników
to to Ci pomaga w wypowiadaniu sie?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 18:17   #195
julia fryzjer dla ciebie
Raczkowanie
 
Avatar julia fryzjer dla ciebie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 44
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
julia fryzjer dla ciebie... to dobrze ze masz taka świetna koleżankę fryzjerkę... i ze to nie jest dla Ciebie konkurencja, tylko chwali...
a ja proszę zebys przestała pisać post pod postem i przestała używać tych wykrzykników
to to Ci pomaga w wypowiadaniu sie?
jestem po prostu zniesmaczona waszym poziomem,tyle powiem!!!!
mam prawo używać wykrzykników,zwłaszcza,że ktoś,kto nie czyta treści mojej wypowiedzi ,blokuje mi ją,bo jakaś osoba uznła ją za reklamę(absurd) i w dodatku nie dostałam ani słowa wyjasnienia!!!!
moje wykrzykniki są niczym w porównaniu z aroganckim tonem,z jakim się tu spotkałam!
przykre....

p.s.
gaga:drażnią cię moje posty,ale nie odpowiedziałaś dlaczego każdy mógł wypowiedzieć się różnie o każdym fryzjerze,podać gdzie pracuje,za ile co robi i jaki ma numer telefonu itp a ja nie mogę???
chyba nie chodzi o mój nick?
czy też mi takiego mieć nie wolno?
julia fryzjer dla ciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 18:25   #196
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez julia fryzjer dla ciebie Pokaż wiadomość
chyba nie chodzi o mój nick?
czy też mi takiego mieć nie wolno?
Chyba jednak chodzi o Twój nick, do którego masz jak najbardziej prawo. Ale wydaje mi się, że jest nieco prowokacyjny w tym wątku. W dodatku podawanie jeszcze danych salonu i telefonu to naprawdę wygląda na reklamę.

Gdybyś miała nick "Julia fryzjer" to ok, ale jeszcze to "dla ciebie" wygląda na moje na jeszcze większą prowokację

Ten wątek ma służyć OBIEKTYWNEMU podejściu do pracy fryzjerów a nie reklamowaniu siebie i wprowadzanie ludzi w błąd bo może nie jesteś wcale dobrą fryzjerką a wtedy ktoś straci swoja dobrą fryzurkę, kasę i dobre imię o forum po to tylko żebyś zarobiła kilka złotych, chyba nie o to chodzi? A może jesteś wręcz przeciwnie, idealną fryzjerką i wiele dziewczyn na tym skorzysta. Ale taką ocenę pozostaw, proszę, Twoim klientkom.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 18:57   #197
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

tak Twoj nick oraz opis o Tobie, dokładnie podpowiada kim jesteś i o co może prawdopodobnie znów Ci chodzić... skoro otrzymałam takie zgłoszenia, sprawdziłam, i podjęłam decyzje...otrzymałaś powiadomienie , które podało przyczynę upomnienia...
masz juz na koncie kare za autoreklame... a nie będę sprawdzać , bo i tak sie nie dowiemy prawdy czy to jest Twoja koleżanka , pracownica czy znajoma...
prawda jest taka , ze fryzjer tu na forum sam siebie nie reklamuje...
nie rozumiem o jaki arogancki ton wypowiedzi Ci chodzi? bo chyba poza Twoim, takiego nie zauważyłam
uważam tez, ze skoro poziom naszego Forum jest dla Ciebie za niski, to po prostu skorzystaj z innego , o poziomie , który będzie dla Ciebie odpowiedni
uważam sprawę za wyjaśniona i proszę o powrót do tematu
oczywiście jeżeli masz jeszcze jakieś pytania , zapraszam na priva lub do Admina
pozdrawiam
Gaga
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:02   #198
julia fryzjer dla ciebie
Raczkowanie
 
Avatar julia fryzjer dla ciebie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 44
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
tak Twoj nick oraz opis o Tobie, dokładnie podpowiada kim jesteś i o co może prawdopodobnie znów Ci chodzić... skoro otrzymałam takie zgłoszenia, sprawdziłam, i podjęłam decyzje...otrzymałaś powiadomienie , które podało przyczynę upomnienia...
masz juz na koncie kare za autoreklame... a nie będę sprawdzać , bo i tak sie nie dowiemy prawdy czy to jest Twoja koleżanka , pracownica czy znajoma...
prawda jest taka , ze fryzjer tu na forum sam siebie nie reklamuje...
nie rozumiem o jaki arogancki ton wypowiedzi Ci chodzi? bo chyba poza Twoim, takiego nie zauważyłam
uważam tez, ze skoro poziom naszego Forum jest dla Ciebie za niski, to po prostu skorzystaj z innego , o poziomie , który będzie dla Ciebie odpowiedni
uważam sprawę za wyjaśniona i proszę o powrót do tematu
oczywiście jeżeli masz jeszcze jakieś pytania , zapraszam na priva lub do Admina
pozdrawiam
Gaga
ja również pozdrawiam i nie mam zamiaru dłużej tej przedziwnej dyskusji prowadzić
tylko uważam,ze kogokolwiek bym nie polecała,to jest moja sprawa ,czy to moja kolezanka czy nie
i nie ma to wpływu na moją próbę pomocy dziewczynie.
ale skoro podjęłam się wyjaśnienia dlaczego niesłusznie mnie potraktowano,to sądziłam ,że jakieś słowa paść powinny.
pozdraiwam i życze udanych poszukiwań fryzjera.widzę,że moje zdanie jest tu niemile widziane,choć szkod,bo mogłabym pomóc.
pozdrawiam
julia fryzjer dla ciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:04   #199
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez julia fryzjer dla ciebie Pokaż wiadomość
ja również pozdrawiam i nie mam zamiaru dłużej tej przedziwnej dyskusji prowadzić
tylko uważam,ze kogokolwiek bym nie polecała,to jest moja sprawa ,czy to moja kolezanka czy nie
i nie ma to wpływu na moją próbę pomocy dziewczynie.
ale skoro podjęłam się wyjaśnienia dlaczego niesłusznie mnie potraktowano,to sądziłam ,że jakieś słowa paść powinny.
pozdraiwam i życze udanych poszukiwań fryzjera.widzę,że moje zdanie jest tu niemile widziane,choć szkod,bo mogłabym pomóc.
pozdrawiam
Zmień nick bo przy tym nikt Ci nie uwierzy, że nie siejesz reklamy
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 19:09   #200
julia fryzjer dla ciebie
Raczkowanie
 
Avatar julia fryzjer dla ciebie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 44
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Chyba jednak chodzi o Twój nick, do którego masz jak najbardziej prawo. Ale wydaje mi się, że jest nieco prowokacyjny w tym wątku. W dodatku podawanie jeszcze danych salonu i telefonu to naprawdę wygląda na reklamę.

Gdybyś miała nick "Julia fryzjer" to ok, ale jeszcze to "dla ciebie" wygląda na moje na jeszcze większą prowokację

Ten wątek ma służyć OBIEKTYWNEMU podejściu do pracy fryzjerów a nie reklamowaniu siebie i wprowadzanie ludzi w błąd bo może nie jesteś wcale dobrą fryzjerką a wtedy ktoś straci swoja dobrą fryzurkę, kasę i dobre imię o forum po to tylko żebyś zarobiła kilka złotych, chyba nie o to chodzi? A może jesteś wręcz przeciwnie, idealną fryzjerką i wiele dziewczyn na tym skorzysta. Ale taką ocenę pozostaw, proszę, Twoim klientkom.
tereskaa
ale ja przeciez w żaden sposób nie reklamuję siebie ,tylko poleciłam bardzo dobrą fryzjerkę,a skoro użyłam przed jej imieniem pani,to nasuwa się wniosek ,ze nie jest moją koleżanką
choć jest dobrym fachowcem i moja opinia jest baaardzo obiektywna,bo ,choć trudno uwierzyć,ja rówwnież trafiam na złych i dobrych fryzjerów
ja raz popełniłam bład,ponieważ byłam nieświadoma.
ale teraz nie pozwole sobie wmówic,że się reklamuję ,tylko dlatego,że kogos polecam.
i nie dziewie sie ,że ktoś mógł tak pomyśleć ,tylko ,że osoba sprawdzająca takie zgłoszenie,powinna nie oceniać mojej osoby wg swoich domysłów ,tylko moją wypowiedż ,względem wypowiedzi innych.
bardzo serdecznie pozdrawiam
julia fryzjer dla ciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:14   #201
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Wiesz, problem w tym, że Twój nick sam nasuwa odpowiedź "reklama", jednak naprawdę trudno ocenić czy to reklama czy na prawdę polecasz tą fryzjerkę. Ja aktualnie jestem na etapie poszukiwania dobrego fryzjera więc nie wykluczone, że i odwiedzę polecaną przez Ciebie

Również cieplutko pozdrawiam
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:18   #202
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez julia fryzjer dla ciebie Pokaż wiadomość
tereskaa
ale ja przeciez w żaden sposób nie reklamuję siebie ,tylko poleciłam bardzo dobrą fryzjerkę,a skoro użyłam przed jej imieniem pani,to nasuwa się wniosek ,ze nie jest moją koleżanką
choć jest dobrym fachowcem i moja opinia jest baaardzo obiektywna,bo ,choć trudno uwierzyć,ja rówwnież trafiam na złych i dobrych fryzjerów
ja raz popełniłam bład,ponieważ byłam nieświadoma.
ale teraz nie pozwole sobie wmówic,że się reklamuję ,tylko dlatego,że kogos polecam.
i nie dziewie sie ,że ktoś mógł tak pomyśleć ,tylko ,że osoba sprawdzająca takie zgłoszenie,powinna nie oceniać mojej osoby wg swoich domysłów ,tylko moją wypowiedż ,względem wypowiedzi innych.
bardzo serdecznie pozdrawiam
uważam ze wyjaśniłam dokładnie o co chodzi
wiec proszę nie atakuj mojej osoby i nie podważaj mojej opinii w Twojej sprawie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 17:47   #203
zbyndol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Mam takie pytanko.moze ktoras z was dziewcxzyny wie co sie stało z fryzjerka Ania z Doriano na Rubinkowie.Pracowała tam troche dawno temu ,bo było to jakies ze 3 latka temu.Ale po tych kilku latach i po doswiadczeniach z kolejnymi fryzjerkami dochodze do wniosku ,ze ona jednak była najlepsza.Jesli ktoras z was cos wie prosze napiszcie,pozdrawiam
zbyndol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 08:29   #204
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dziewczyny gdzie mogę odnaleść wizażystkę ,która pod koniec zeszłego roku robiła mi makijaż w Kleopatrze miała chyba na imię Violeta ?
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 17:34   #205
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Może zadzwoń do Kleoptry, być może maja z nią nadal kontakt i ci podadzą.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 07:45   #206
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dzwoniłam i tam naprawdę nikt nie wie .
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:44   #207
akroksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 40
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Ja musze powieziec ze odwiezilam salon WIZARD ścinal mnie Robert i koszmar!! Najgorsza fryzura w moim zyciu, tego fryzura nazwac nie mozna. Nie wiem czy oni tak zawsze ale spoziewalam sie chociaz fryzury a nie mialam nic na glowie.
akroksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 07:32   #208
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Idzie gorące lato i nie chciał żebyś się przegrzała.
A twój wygląd - pewnie go nie obchodził.
Bądź dzielna i szukaj innego fryzjera.
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:44   #209
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Przyznam, ze Mój TŻ w zeszłym tygodniu był u Roberta i katastrofa - obciął go a/la zaczarowany ołówek....Dlatego ja nadal wierna jestem Marcinowi!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:30   #210
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dziewczyny a znacie kogoś kto dobrze farbuje włosy? Zależy mi nie tyle na dobrym ścięciu (nie chcę w tym względzie rewolucji) ale na dobrym farbowaniu. Moje włosy są zniszczone, a chcę mieć odrobinę jaśniejszy kolor, dlatego się boję. I pytanie nr 2 : czy robiłyście gdzieś w Toruniu zabieg regeneracyjny na włosy?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.