Halloweenowe inspiracje M.A.C - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-10-27, 14:32   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Halloweenowe inspiracje M.A.C



Imprezy z okazji amerykańskiego święta Halloween wzbudzają w Polsce nieco kontrowersji, dzieląc nas na zwolenników i przeciwników ?upiornego szaleństwa?. Jeśli planujecie bawić się w przebraniu na imprezie z okazji nocy duchów, być może zainspiruje was któraś z propozycji kanadyjskiej marki M.A.C. W końcu Halloween to doskonała okazja aby naprawdę mocno zaszaleć z makijażem.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 18:16   #2
Deborah23
Zadomowienie
 
Avatar Deborah23
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 027
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

Jejku,niektóre są na prawdę genialne
Deborah23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 18:52   #3
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

Motyl na twarzy tej ciemnoskórej modelki jest przepiękny!
Pozostałe stylizacje równie interesujące
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 21:50   #4
Andriel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Z mojego kompa ;-P
Wiadomości: 12
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

Moim zdaniem fajnie byłoby zacząć obchodzić Halloween bo wydaje mi się, że wtedy człowiek odkrywa swoją kreatywność... Typu za co się przebrać, jak się umalować, jak ułożyć włosy itd.. Im bardziej oryginalne przebranie tym lepiej
Andriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 08:49   #5
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

W polskiej tradycji mamy ostatki, które spokojnie mogłyby służyć jako pole do rozwijania kreatywności, niestety dziś już ta tradycja wygasa, wypierana właśnie bardziej przez Halloween
A z tych propozycji MAC strasznie podobają mi się te komiksowe: Pow! i Lichtenwoman, tylko niełatwo to wykonać
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 09:33   #6
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

jestem w ciężkim szoku super!
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 13:38   #7
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

W ameryce jest zupelnie inna kultura, mentalnosc a tradycje siegaja gora 100lat. Doprawdy nie budzi we mnie zlosci jezeli ktos powie ze "halołin" to bzdura i bluznierstwo. U nas ten okres reprezentuje pamiec o zmarlych i ma byc poswiecony na okazanie im chociaz raz w roku szacunku a nie bieganie w stroju zommbie i picie alkoholu. Uwazam ze takie imprezy sa spoko, raz w roku mozna zrobic cos innego ale dziwi mnie jednak to nieslychane zapozyczanie przez Polakow wszystkiego. Bezmyslnie, na hura mlodzi ludzie robia powod do imprezy bo w ameryce tak sie ludzie bawia.Ciekawa jestem czy jakby w usa byla tradycja np 21 wrzesnia biegania z golym tylkiem to u nas by sie tez przyjelo? W japonii czy pozostalej czesci azji nikt by sie nie odwazyl wyskoczyc z czyms takim bo tam jest gleboko zakorzeniona swiadomosc religijna i tradycyjna, ludzie bawia sie w kazdy inny dzien w roku. Nie jeste religijna ale szauje poglady innych - jakbbym poszla tanczyc w dzien wszystkich swietych to by mnie mama(pomimo iz jestem dorosla) zdzielila pasem po tylku ze nie wiem czy bym mogla przez nastepny miesiac siedziec na nim.

Macowe mejkapy alkiem niezle..zwlaszcza zebra i pani z komiksu mnie zachwycily
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 10:23   #8
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

WOW! Te makijaże są po prostu genialne! Niesamowite!
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 15:14   #9
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

świetne make-upy ale ja już jestem po imprezie halloween'owej pomalowałam się inaczej a moją insiracją był look z wybiegu pewnego projektanta
Tyris przecież takie imprezy halloween'owe w Polsce są organizowane wcześniej niż Dzień wszystkich świętych i Zaduszki. Więc nie wiem o co halo... bo w Polsce każdy rozumie ten czas zadumy i tradycje związaną z 1 listopada.
W krajach zachodnich inaczej spędzają te dni... "co kraj to obyczaj".
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 16:26   #10
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
W ameryce jest zupelnie inna kultura, mentalnosc a tradycje siegaja gora 100lat. Doprawdy nie budzi we mnie zlosci jezeli ktos powie ze "halołin" to bzdura i bluznierstwo. U nas ten okres reprezentuje pamiec o zmarlych i ma byc poswiecony na okazanie im chociaz raz w roku szacunku a nie bieganie w stroju zommbie i picie alkoholu. Uwazam ze takie imprezy sa spoko, raz w roku mozna zrobic cos innego ale dziwi mnie jednak to nieslychane zapozyczanie przez Polakow wszystkiego. Bezmyslnie, na hura mlodzi ludzie robia powod do imprezy bo w ameryce tak sie ludzie bawia.Ciekawa jestem czy jakby w usa byla tradycja np 21 wrzesnia biegania z golym tylkiem to u nas by sie tez przyjelo? W japonii czy pozostalej czesci azji nikt by sie nie odwazyl wyskoczyc z czyms takim bo tam jest gleboko zakorzeniona swiadomosc religijna i tradycyjna, ludzie bawia sie w kazdy inny dzien w roku. Nie jeste religijna ale szauje poglady innych - jakbbym poszla tanczyc w dzien wszystkich swietych to by mnie mama(pomimo iz jestem dorosla) zdzielila pasem po tylku ze nie wiem czy bym mogla przez nastepny miesiac siedziec na nim.

Macowe mejkapy alkiem niezle..zwlaszcza zebra i pani z komiksu mnie zachwycily

100% popieram.Mieszkam od kilku lat w Wlk Brytanii i tutaj tez szal pal w halloween.Ja na pytanie czy wybieram sie na impreze, odpowiadam,ze to nie moje swieto.Dla mnie to dziecinada:-( Poza tym, tutaj tez Wigilie obchodza 25 grudnia i czy to znaczy,ze ja tez mam tak obchodzic??Polacy juz swoich tradycji nie znaja i nie pamietaja o nich od dawna.
Mimo tego, makijaze sa fenomenalne choc to bardziej face painting niz mejkap.
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:24   #11
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
100% popieram.Mieszkam od kilku lat w Wlk Brytanii i tutaj tez szal pal w halloween.Ja na pytanie czy wybieram sie na impreze, odpowiadam,ze to nie moje swieto.Dla mnie to dziecinada:-( Poza tym, tutaj tez Wigilie obchodza 25 grudnia i czy to znaczy,ze ja tez mam tak obchodzic??Polacy juz swoich tradycji nie znaja i nie pamietaja o nich od dawna.
Mimo tego, makijaze sa fenomenalne choc to bardziej face painting niz mejkap.
ewciaa82 ja mieszkając w UK też nie obchodzę ich świąt(jedynie tak, że jest wolny dzień od szkół i pracy), ale miło mi jest kiedy pukają do drzwi dzieciaczki(najlepsze takie malutkie ) i radośnie krzyczą: Trick or treat! Inna kultura... ale fajnie, że bawią się w ten sposób a taki dzień zadumy i wspominania zmarłych też mają, tylko nie w tym czasie co u nas w PL
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 20:50   #12
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
ewciaa82 ja mieszkając w UK też nie obchodzę ich świąt(jedynie tak, że jest wolny dzień od szkół i pracy), ale miło mi jest kiedy pukają do drzwi dzieciaczki(najlepsze takie malutkie ) i radośnie krzyczą: Trick or treat! Inna kultura... ale fajnie, że bawią się w ten sposób a taki dzień zadumy i wspominania zmarłych też mają, tylko nie w tym czasie co u nas w PL
sheepka akurat o tym nikt nie mowi, widocznie Halloween dla nich jest bardziej istotne.
A wiesz,ze ja drzwi nie otworzylam wczoraj hihi, a jeszcze w trabe przywala lobuzy Z reszta przez te fajerwerki to czulam sie jakby to byla Sylwestrowa noc
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 22:10   #13
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Halloweenowe inspiracje M.A.C

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
sheepka akurat o tym nikt nie mowi, widocznie Halloween dla nich jest bardziej istotne.
A wiesz,ze ja drzwi nie otworzylam wczoraj hihi, a jeszcze w trabe przywala lobuzy Z reszta przez te fajerwerki to czulam sie jakby to byla Sylwestrowa noc
no wiesz...halloween jest znane na szerszą skalę. Ale jest wesoło, jest radośnie i ludziom to pasuje. Bawią się na jakiś imprezach, a małe dzieciaki mają radochę, że mogą się poprzebierać, latać po sąsiedztwie i jeszcze dostają słodycze Stara tradycja na przestrzeni kilkudziesięciu lat uległa przekształceniu.
A co Ty masz za łobuzy tam u siebie, że się bałaś otworzyć drzwi? Za zwyczaj to maluchy chodzą i pukają do drzwi, a na ulicach stoją rodzice, którzy obserwują i pilnują swoje pociechy A te fajerwerki... to już jakaś impreza halloween'owa musiała być Z resztą przecież oni kochają się w fajerwerkach
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.