Big Brother-powrót po 18 latach - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-10, 19:35   #451
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Tutaj jest ta sytuacja: https://streamable.com/lvm33
A drama w sumie wynikła z tego, że Paweł wrócił do tej sytuacji po dwóch dniach, podczas rozmowy, w której w dość nietaktowny sposób, w swoim filozoficzno-coacherskim stylu zwracał uwagę Kasi co i kiedy je, w odniesieniu do jej wagi. Walił jakimiś tekstami, że on też był kiedyś gruby, "jesteś tym co jesz" itp. Mówił, że jego w sumie nie obchodzi co ona je i nie zwraca na to uwagi, po czym zwrócił jej uwagę, że słodzi herbatę, a mogłaby nie słodzić . Kaśka oczywiście o żadne rady się nie prosiła. No po prostu gość bez taktu.

Oczywiście zdaniem Pawła, to Kasia zaczęła temat kromki .
Ale to jest nie na miejscu. Nie powinno go obchodzić ile kto je, co je i ile wazy.... po co zaglądać komuś w talerz i komentować wygląd.
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 19:54   #452
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ale to jest nie na miejscu. Nie powinno go obchodzić ile kto je, co je i ile wazy.... po co zaglądać komuś w talerz i komentować wygląd.
No przecież to było dla jej dobra, chciał ją ZAINSPIROWAĆ. Przecież w swoim otoczeniu on już tyle osób zainspirował .

A tak na serio, mam wrażenie, że jego ego już dawno przysłoniło mu zdroworozsądkowe myślenie.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 19:59   #453
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
No przecież to było dla jej dobra, chciał ją ZAINSPIROWAĆ. Przecież w swoim otoczeniu on już tyle osób zainspirował .

A tak na serio, mam wrażenie, że jego ego już dawno przysłoniło mu zdroworozsądkowe myślenie.
No rzeczywiście bardzo ją zainspirował... ludzie pisali, że jakaś wystraszona była i odcięła się od grupy
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 21:21   #454
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
On ma 34 lata , to chyba jeszcze nie pod 40 , raptem 2 czy 3 lata starszy od Angeli i Madzi. Po prostu ma taki sposób bycia ''tatusiowaty''. A Justyna przy nim zachowuje się jak nastolatka- zupełnie inaczej wyobrażałam sobie ją w tej relacji. Co do afery z Kasią- nie osądzam, bo wiem,że nie raz inni uczestnicy skarżyli się,że im podjada jedzenie , które sobie przygotowali lub wymusza częstowanie. Myślę,że po tylu incydentach na tym tle mogłaby zacząć panować nad tą kwestią, zwłaszcza,że jedzenie mają wyliczone.
Ja żałuję odejścia Justyny. Wolałam ją niż ten ''pato gang''.
Kurde, bylam pewna, ze gdzies czytalam, ze ma 38, sorry. Moim zdaniem nie mozna oceniac ich zwiazku po kilku scenach z programu (jak to zrobily wybitne psycholozki wczoraj w BB Noca).

Zreszta teraz ludzie sie chyba ogarneli i nie ma takich akcji jak jeszcze byl Kuba z Andzela.

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
A drama w sumie wynikła z tego, że Paweł wrócił do tej sytuacji po dwóch dniach, podczas rozmowy, w której w dość nietaktowny sposób, w swoim filozoficzno-coacherskim stylu zwracał uwagę Kasi co i kiedy je, w odniesieniu do jej wagi. Walił jakimiś tekstami, że on też był kiedyś gruby, "jesteś tym co jesz" itp. Mówił, że jego w sumie nie obchodzi co ona je i nie zwraca na to uwagi, po czym zwrócił jej uwagę, że słodzi herbatę, a mogłaby nie słodzić . Kaśka oczywiście o żadne rady się nie prosiła. No po prostu gość bez taktu.

Oczywiście zdaniem Pawła, to Kasia zaczęła temat kromki .
Serio? Co za palant. Zreszta on jest w ogole chamem w stosunku do Kasi. Ja w sumie ja polubilam nawet, ona lubi Justyne, wiec ona od poczatku byla pozytywnie nastawiona do Pawla, a ten tak sie do niej zwracal w tej dramie o chleb
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 21:55   #455
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Kurde, bylam pewna, ze gdzies czytalam, ze ma 38, sorry. Moim zdaniem nie mozna oceniac ich zwiazku po kilku scenach z programu (jak to zrobily wybitne psycholozki wczoraj w BB Noca).

Zreszta teraz ludzie sie chyba ogarneli i nie ma takich akcji jak jeszcze byl Kuba z Andzela.



Serio? Co za palant. Zreszta on jest w ogole chamem w stosunku do Kasi. Ja w sumie ja polubilam nawet, ona lubi Justyne, wiec ona od poczatku byla pozytywnie nastawiona do Pawla, a ten tak sie do niej zwracal w tej dramie o chleb
No zaczął taką swoją gadkę jak Kasia i Iza robiły sobie kanapki. Iza go zlała i po prostu wyszła, a Kasia została.
Aż odpaliłam sobie odcinek z Tv żeby zobaczyć jak to przedstawili, normalnie śmiech na sali. Jaki specjalny wegański chleb? Po prostu zwykły chleb na wodzie, który notabene zrobiła chyba nawet Kaśka . A posmarowana kromka Kaśki z ujęcia w TV nie miała z aferą nic wspólnego.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 02:21   #456
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ale mnie Justyna dzisiaj wkurzyla. Sama przeciez kazdemu obrabiala dupe po katach (niestety, ale wiekszosci z tego w ogole nie pokazano w odcinkach, np. z jej randki w Secret Roomie), ze az milo, a jak sie dowiedziala, ze inni jej tez to byl placz i wyrzuty. I te teksty do Pawla 'ja wolalabym sobie pomalowac paznokcie niz gadac z tymi ludzmi' czy jak to ona jest ponad nimi, jak to oni sa ograniczeni. Potem tez mieli wszyscy wspolna kolacje, a ona cos tam sobie szeptala zlosliwego pod nosem, ze tutaj ludzie sa mili dla siebie przy stole, a poza nim sie obgaduja, kazdy to w sumie olal, wiec attention whore zrobila drame i ostentacyjnie wstala. A chwile pozniej sama wychodzac na koniec rzucila, ze 'ja Was wszystkich tutaj bardzo lubie' XD, gdzie doslownie chwile wczesniej tak ich wyzywala i sie z nich smiala z tym Pawlem. I jeszcze dorzucila jakis pseudocoachingowy belkot o indywidualnosci, co za laska.

Serio mnie ciekawi jakich zadan sie ona tam spodziewala. Idzie do reality show z wygrana w postaci hajsu, potem sie dziwi, ze ludzie przyszli tam dla zabawy i dla wygranej. Co to w ogole jest za tekst, ze ja tutaj nie przyszlam po hajs, tylko ja mam poczucie misji. I inni sa tutaj egoistami, gadaja o jakichs przyziemnych sprawach, a ja to jestem taka ąę. W sumie to czemu? Czy serio ona w tym programie zachowywala sie inaczej niz reszta uczestnikow? Na poczatku mega jej sie podobaly zadania w stylu malowanie pisanek, teatrzyk z telenowela, tanczenie, ciagle bujanie sie na tych podwieszanych fotelach, smianie sie z jakiegos slapsticku, przebieranie sie facetow za kobiety czy gadanie z kurami albo rybami. Doslownie skakala z radosci jak cos takiego robili. Nawet po wejsciu Pawla, tez niby mega inteligentnego faceta o powaznych rozkminach zyciowych, tez przeciez nie rozwiazywali problemu glodu na swiecie, a jak akurat kogos nie obgadywali, to albo on sie na nia obrazal, albo gadali o jakichs glupotach czy po prostu rzeczach, o ktorych normalnie gadaja bliskie osoby w wolnym czasie. Nie ma w tym nic zlego, ze takie rozrywki sprawiaja jej przyjemnosc, tylko skad to stwierdzenie jak to inni gadaja o glupotach i o kupie, a ona rozmawia na powazne tematy, ma poczucie misji i jest inteligentna, i nie ma czasu podrapac sie po glowie, i spodziewala sie czegos wiecej po BB, jakiegos rozwoju, czynienia swiata lepszym. Czy po prostu chodzi o to, ze chciala zachecic kogos do wege? Przeciez na samym poczatku jak wchodzila, to mowila, ze nie jest 'ortodoksem' jak to sama okreslila i ze nikogo przekonywac nie bedzie i sie w ogole smiala z tych orto-wegan, ktorzy wszedzie wciskaja swoja ideologie. A w domu nikogo nie przekonala do diety wege swoja inspirujaca postawa. Tak nikomu nic nie narzuca, ze jak ludzie jedli hot-dogi na czas, to tez byla drama, to samo jak sie ludzie bawili w wojne na poduszki albo mieli pic mleko. Drama, bo ona nie rozumie jak mozna byc tak ograniczonym i sie lac na poduszki i nie zwracac uwagi na piora. Wiec zawsze w takich sytuacjach byl placz, ostentacyjnie odstawiony teatrzyk i apodyktyczny ton polaczony ze zdziwieniem jak mozna nie myslec tak jak ona. Robila z siebie cierpietnice i wytykala innym wszystko, a potem sie dziwila, czemu kazdy byl negatywnie nastawiony do niej i jej przekonan. Po wszystkich jechala i klocila sie o jakies gowno, a sama robila z siebie potem ofiare jak tu jej zle i jacy to wszyscy sa falszywi i nikt jej nie rozumie i nie lubi itd.

Tak samo bylo z Lukaszem. On tez robil codziennie dramy o wode w czajniku i kazdemu co chwile cos wytykal, a potem sie dziwil czemu wszystkich denerwuje. I zaczal zwalac wine na wszystkich poza soba. Justyna dokladnie to samo

Zobaczylam jej instastory -

Sorry za taki ton, ale po prostu mnie to wkurzylo. Nie wiem, TV potrafi wszystko tak zmontowac i zmanipulowac, ze ciezko siebie potem poznac, wszystko mozna wyrwac z kontekstu i przekrecic, wiec nie chce jej oceniac, po prostu zdenerwowalo mnie to co zobaczylam - czy to byla Justyna czy zabieg montazystow. Chociaz troche poczytalam komentarzy ludzi z streamem i montazysci raczej do tej pory wybielali Justyne. Moze to faktycznie bylo w jakis sposob zmanipulowane, zeby tylko zrobic z niej wariatke jak odeszla i wkurzyla TVN (chociaz ona na insta mowila, ze podobno w odcinku bylo to pokazane z klasa), nie wiem, musialam sie wyzyc, sorry, dziewczyny
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 08:05   #457
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Kurde, bylam pewna, ze gdzies czytalam, ze ma 38, sorry. Moim zdaniem nie mozna oceniac ich zwiazku po kilku scenach z programu (jak to zrobily wybitne psycholozki wczoraj w BB Noca).

Zreszta teraz ludzie sie chyba ogarneli i nie ma takich akcji jak jeszcze byl Kuba z Andzela.



Serio? Co za palant. Zreszta on jest w ogole chamem w stosunku do Kasi. Ja w sumie ja polubilam nawet, ona lubi Justyne, wiec ona od poczatku byla pozytywnie nastawiona do Pawla, a ten tak sie do niej zwracal w tej dramie o chleb
W tego typu programach jak również o operacjach plastycznych często pokazują sceny wyciete z kontekstu i potem widzimy jak ktoś płacze można pomyśleć ze bez podstaw a nie wiemy co się wcześniej wydarzyło, tak dokładnie...

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość

Serio? Co za palant. Zreszta on jest w ogole chamem w stosunku do Kasi. Ja w sumie ja polubilam nawet, ona lubi Justyne, wiec ona od poczatku byla pozytywnie nastawiona do Pawla, a ten tak sie do niej zwracal w tej dramie o chleb
Znam takie osoby.... ja o bzdetach zapominam po kilku minutach, bo to głupota a inni dopiero się nakręcają..

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
No zaczął taką swoją gadkę jak Kasia i Iza robiły sobie kanapki. Iza go zlała i po prostu wyszła, a Kasia została.
Aż odpaliłam sobie odcinek z Tv żeby zobaczyć jak to przedstawili, normalnie śmiech na sali. Jaki specjalny wegański chleb? Po prostu zwykły chleb na wodzie, który notabene zrobiła chyba nawet Kaśka . A posmarowana kromka Kaśki z ujęcia w TV nie miała z aferą nic wspólnego.
A wiesz, że teraz do chleba dodają mleko w proszku i smalec? Trzeba czytać skład
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-11, 08:11   #458
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A wiesz, że teraz do chleba dodają mleko w proszku i smalec? Trzeba czytać skład
Ale pamiętasz, że oni pieką chleb sami z wody i mąki?
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 08:15   #459
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Ale pamiętasz, że oni pieką chleb sami z wody i mąki?
Nie wiem.. nie oglądam. Myślałam, że ten był kupiony (a Twoje słowa przeczytałam "zrobiłaby nawet Kaska") Ale dla mnie kłótnia o chleb nie jest nawet na poziomie przedszkolaka... jakby powazniejszych tematów nie było...
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2019-05-11 o 08:18
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 08:16   #460
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Sorry za taki ton, ale po prostu mnie to wkurzylo. Nie wiem, TV potrafi wszystko tak zmontowac i zmanipulowac, ze ciezko siebie potem poznac, wszystko mozna wyrwac z kontekstu i przekrecic, wiec nie chce jej oceniac, po prostu zdenerwowalo mnie to co zobaczylam - czy to byla Justyna czy zabieg montazystow. Chociaz troche poczytalam komentarzy ludzi z streamem i montazysci raczej do tej pory wybielali Justyne. Moze to faktycznie bylo w jakis sposob zmanipulowane, zeby tylko zrobic z niej wariatke jak odeszla i wkurzyla TVN (chociaz ona na insta mowila, ze podobno w odcinku bylo to pokazane z klasa), nie wiem, musialam sie wyzyc, sorry, dziewczyny
Ze znajomymi dzielimy się streamami i w tv cała sytuacja została wybielona i to bardzo. Podobnie jak inne zachowania Justyny.

Według mnie w programie Justyna nie mogła już się przygotować do najlepszego pokazania swojej osoby (tak jak na yt czy ig), chciała przekazać jaka jest mądra, wesprzeć weganizm, ale przekazywaniem "wiedzy" z you tube pokazała jedynie swoją ignorancję, a może i głupotę?
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 08:20   #461
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Ze znajomymi dzielimy się streamami i w tv cała sytuacja została wybielona i to bardzo. Podobnie jak inne zachowania Justyny.

Według mnie w programie Justyna nie mogła już się przygotować do najlepszego pokazania swojej osoby (tak jak na yt czy ig), chciała przekazać jaka jest mądra, wesprzeć weganizm, ale przekazywaniem "wiedzy" z you tube pokazała jedynie swoją ignorancję, a może i głupotę?
Czasem ogladam filmiki o weganizmie i na youtube wyskoczył mi jeden z BB jak ten z broda mówił, że Justyna nie ma pojęcia o wegańskich produktach i nie zna przepisów mimo iż gotuje i ma swój filmik.... możesz powiedzieć o tym coś wiecej? Bo to był wycinek
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-11, 09:45   #462
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
W tego typu programach jak również o operacjach plastycznych często pokazują sceny wyciete z kontekstu i potem widzimy jak ktoś płacze można pomyśleć ze bez podstaw a nie wiemy co się wcześniej wydarzyło, tak dokładnie...

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------


Znam takie osoby.... ja o bzdetach zapominam po kilku minutach, bo to głupota a inni dopiero się nakręcają..

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------


A wiesz, że teraz do chleba dodają mleko w proszku i smalec? Trzeba czytać skład
Już ktoś wyżej wytłumaczył, że oni nie mają kupnego tylko pieką. Sama często piekę chleby i większość podstawowych przepisów na chleb jest wegańska , a TV przedstawiła to tak, że Kaśka podpierdzieliła weganom ich SPECJALNY wegański chleb .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 09:54   #463
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Wyszli już? Czy też będą mieli gadkę w studiu i oglądanie najbardziej zawstydzających momentów jak Angelika?
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 10:13   #464
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Już ktoś wyżej wytłumaczył, że oni nie mają kupnego tylko pieką. Sama często piekę chleby i większość podstawowych przepisów na chleb jest wegańska , a TV przedstawiła to tak, że Kaśka podpierdzieliła weganom ich SPECJALNY wegański chleb .
Bo chleb to mąka, woda, sól i drożdże lub zakwas
A czym ona go posmarowała? masłem, że tak się oburzył... ale oni chyba się nudzą, że robią wojnę o takie durnoty
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 10:17   #465
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Bo chleb to mąka, woda, sól i drożdże lub zakwas
A czym ona go posmarowała? masłem, że tak się oburzył... ale oni chyba się nudzą, że robią wojnę o takie durnoty
Ostatecznie niczym nie posmarowała, kromka na szczęście pozostała wegańska .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 10:30   #466
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Ostatecznie niczym nie posmarowała, kromka na szczęście pozostała wegańska .
A bo dżem nie jest wegański
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 12:19   #467
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Mnie najbardziej ujelo jak mówila , że ma do kogo wracać do " Cudownych ludzi na zewnątrz " a parę tygodni wcześniej nazwała ich gownem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 12:22   #468
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

A mnie się wydaje ze producenci kazali Pawłowi czepiać się o ten chleb bo było nudno :P
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 19:05   #469
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ciarki żenady - piosenka na starcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-12, 20:42   #470
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Dobry tydzień przed nami 5 nominowanych i ... Łukasz wrócił
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 21:05   #471
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

No i to jest złoto. Typ irytujący aleeee dobrze sie to oglada ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 21:16   #472
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A bo dżem nie jest wegański
A jest? :P

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
No i to jest złoto. Typ irytujący aleeee dobrze sie to oglada ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No i pewnie odpadnie za 2 tygodnie :P Znowu...
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 21:34   #473
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Kopara mi dzis opadla
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 21:40   #474
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cudownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Za słodko się już zrobilo, brakowało jakiegoś konkretnego trolla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 22:48   #475
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 22:53   #476
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Łukasz mimo wszytsko ma fajne riposty i trafnie i inteligentnie potrafi ocenić uczestników, no ma jakąś taką maniere która czyni ze jest irytujacy,ale spostrzeżenia ma trafne i czesto mówi dobrze.
nie wiadomo na ile wrócił, niby powiedział im ze na stałe, ale moze to jakiś taki twist ze tylko do tej walki? Czas pokaze, ale mam nadzieje ze sie to rozkręci. juz ponoć Oleh mocno zazdrosny, bo Madzia szczęśliwa z powrotu Łukasz
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 02:42   #477
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Jezu, jak ja sie ciesze, ze ten typ Radek jest nominowany. Ma spora szanse wyleciec, bo Kasia, Bartek i Madzia raczej nie.

Co do Lukasza to tez sie ciesze, zatesknilam za tymi dramami i jego irytujacym tonem wypowiadania kazdego zdania. Ale i tak wyleci za 2 tyg. Denerwujace jest to strasznie, ze zamiast odpadac, to ludzie wchodza, wychodza, sa wywalani za patologie, na ich miejsce wchodza kolejni i tak w kolko Macieju. Co to ma byc w ogole.

Czemu niby wszedl w sumie Lukasz? Nie powinna Andzela? Ja nie wiem, te zasady sa chyba wymyslane na biezaco
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 06:37   #478
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Jezu, jak ja sie ciesze, ze ten typ Radek jest nominowany. Ma spora szanse wyleciec, bo Kasia, Bartek i Madzia raczej nie.

Co do Lukasza to tez sie ciesze, zatesknilam za tymi dramami i jego irytujacym tonem wypowiadania kazdego zdania. Ale i tak wyleci za 2 tyg. Denerwujace jest to strasznie, ze zamiast odpadac, to ludzie wchodza, wychodza, sa wywalani za patologie, na ich miejsce wchodza kolejni i tak w kolko Macieju. Co to ma byc w ogole.

Czemu niby wszedl w sumie Lukasz? Nie powinna Andzela? Ja nie wiem, te zasady sa chyba wymyslane na biezaco

Bo Łukasz robi dramy i zapewni tysiace komentarzy na FB
A tak serio to nie wiem ale być moze to co wyzej napisałam
Dochodzą nowi, bo produkcja wie ze ich im mniej tym gorzej, zwłaszcza że lecą najciekawsze osoby a zostaja cienie jak Iza czy Olek. Nie byłoby co ogadać, a tak w ostatnim tygodniu przed finałem pewnie zrobia jakis twist nadprogramowe osoby hurtowo poleca, ana finał zostanie 3.

A tak robiac małe podsumowanie troszkę po półmetku programu to kogo najbardziej polubiliscie, a kto według Was był najgorszy?

Ja najbardziej lubie Madzie (owszem ma swoje minusy, ale i tak mam wrażenie że to najbardziej szczera osoba w programie, no naiwna jak dziecko al szczera) I Bartek

Najgorsi dla mnie to zdecydowanie ten Kuba, patrzeć słuchać nie mogłam, i Paweł vege -zastanawia mnie po co on w ogle tam sie pchał? Niczym nie zabłysnał, totalnie nijaki koleś....
Duzo osob urytujacych było/jest ale ta dwójka przebiła wszystkich

Z obecnie nominowanych mam nadzieje poleci ktoś z dwójki Radek Magda Z, boli brak nominacji dla Oleha....

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-05-13 o 08:00
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 08:54   #479
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ja jaka zaczęłam oglądać tę edycje byłam zachwycona Radkiem. Taki swój chłop . A teraz widzę jak bardzo się myliłam . Wyszło szydlo z worka. Cham i burak .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 09:53   #480
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Bo Łukasz robi dramy i zapewni tysiace komentarzy na FB
A tak serio to nie wiem ale być moze to co wyzej napisałam
Dochodzą nowi, bo produkcja wie ze ich im mniej tym gorzej, zwłaszcza że lecą najciekawsze osoby a zostaja cienie jak Iza czy Olek. Nie byłoby co ogadać, a tak w ostatnim tygodniu przed finałem pewnie zrobia jakis twist nadprogramowe osoby hurtowo poleca, ana finał zostanie 3.
No, ale to powinni wziac jakis ciekawych ludzi, ktorzy przy okazji potrafia panowac nad swoimi emocjami i nie rzucaja rasistowskich tekstow do kamer. A nie jak Justyna odpowiadala na insta na jakis tam zarzut, ze oni sie tam obgadywali wszyscy, to ona, ze w sumie to tam nie bardzo bylo co innego robic Taka ambitna dziewczyna, a nie potrafi sobie znalezc zajecia gdy pod reka nie ma telefonu.

Bo wzieli byle kogo i potem masz wieczne lezenie na lozkach i kanapach, jedzenie, spanie, obgadywanie, sranie.

Do Radka od poczatku bylam uprzedzona. Patriotyczne tatuaze, wrazenie typowego konserwatywnego brodacza ze Slaska - nie, nie, nie. Potem wydawal sie byc calkiem spoko, ale dosc szybko wyszlo szydlo z worka jakim obrzydliwym facetem jest.

W sumie to do nikogo teraz nie palam jakas sympatia. Bartka lubilam, ale tez mial jakies epizody chamstwa, Igor to dla mnie nie do konca rozwiniety umyslowo cwaniak, Kaska ciagle szuka powodu do klotni i wszedzie doszukuje sie problemu, Olek, wiadomo, kreci.

Magde Z nawet polubilam. Ma swoje wady, ale taka pozytywna dziewczyna, fajnie sie smieje, jest taka prosta, ale w pozytywnym sensie. Madzia ok.

Z bylych wszyscy mnie niesamowicie irytowali. Ta irytujaca i infantylna Klaudia, okropny Tomek, Kuba i drugi margines Maciek, glupio-madra narzekajaca na wszystko Marlena, nawiedzony psychopata Daniel. No i ten okropny Pawel

Natalka na poczatku byla irytujaca, ale jak ja nominowali to sie zrobila fajna. Andzela w sumie zla nie byla, nawet chetnie bym ja ogladala zamiast polowy uczestnikow.

Nie rozumiem hejtu na Ciotke Ize w ogole. Ja nie widze w niej zadnej nieszczerosci, po prostu nie kazdy musi byc jak Radek czy Justyna, ze jak cos jest nie po ich mysli, to drama, placz i obgadywanie za plecami. No, dobra, wszyscy tam to robia. Ale Iza mi sie wydaje po prostu nie potrzebuje sie obrazac o byle gowno, chce zyc w zgodzie ze wszystkimi.

Przed wejsciem Pawla mialam do Justyny ambiwalentny stosunek. Byla jakas, madra, cos wnosila, miala swoje zdanie. Ale denerwowalo mnie to, ze nie mogla zniesc jak cos bylo nie po jej mysli, byla bardzo bierno-agresywna, ciagle gadala jaka to ona nie jest inteligentna i jak to przyszla tutaj sie rozwijac, a jak przychodzilo co do czego to byla pierwsza do jakichs infantylnych akcji i zabaw. No i przede wszystkim oczekiwala tolerancji, a sama nie miala jej za grosz w stosunku do innych. Po wejsciu Pawla natomiast byl juz dramat z apogeum w chwili gdy zobaczyla filmik i dramatycznie opuscila program.

Lukasza traktuje jako guilty pleasure. Jest strasznie irytujacy, infantylny, klotliwy, ale wlasnie absurdalnie smieszny przez to. Ogladanie jego sprawia mi jakas niepoprawna przyjemnosc Bo np. dramy Radka, Kasi, Justyny czy Pawla nie byly az tak przegiete, a u Lukasza to przekraczalo wszelkie granice absurdu. Zreszta gosc ma jakis tam urok, masz wrazenie, ze za jego zachowaniem nie kryje sie jakies cwaniactwo, niska samoocena czy nuda jak u reszty. A raczej taka juz natura.

Wypad rozegra sie pomiedzy Magda Z a Radkiem na bank. W finale pewnie zostanie Madzia, Ciotka i Igor
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz

Edytowane przez patrycjapatib
Czas edycji: 2019-05-13 o 09:56
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-13 14:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.