Big Brother-powrót po 18 latach - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-13, 10:28   #481
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No, ale to powinni wziac jakis ciekawych ludzi, ktorzy przy okazji potrafia panowac nad swoimi emocjami i nie rzucaja rasistowskich tekstow do kamer. A nie jak Justyna odpowiadala na insta na jakis tam zarzut, ze oni sie tam obgadywali wszyscy, to ona, ze w sumie to tam nie bardzo bylo co innego robic Taka ambitna dziewczyna, a nie potrafi sobie znalezc zajecia gdy pod reka nie ma telefonu.

Bo wzieli byle kogo i potem masz wieczne lezenie na lozkach i kanapach, jedzenie, spanie, obgadywanie, sranie.

Do Radka od poczatku bylam uprzedzona. Patriotyczne tatuaze, wrazenie typowego konserwatywnego brodacza ze Slaska - nie, nie, nie. Potem wydawal sie byc calkiem spoko, ale dosc szybko wyszlo szydlo z worka jakim obrzydliwym facetem jest.

W sumie to do nikogo teraz nie palam jakas sympatia. Bartka lubilam, ale tez mial jakies epizody chamstwa, Igor to dla mnie nie do konca rozwiniety umyslowo cwaniak, Kaska ciagle szuka powodu do klotni i wszedzie doszukuje sie problemu, Olek, wiadomo, kreci.

Magde Z nawet polubilam. Ma swoje wady, ale taka pozytywna dziewczyna, fajnie sie smieje, jest taka prosta, ale w pozytywnym sensie. Madzia ok.

Z bylych wszyscy mnie niesamowicie irytowali. Ta irytujaca i infantylna Klaudia, okropny Tomek, Kuba i drugi margines Maciek, glupio-madra narzekajaca na wszystko Marlena, nawiedzony psychopata Daniel. No i ten okropny Pawel

Natalka na poczatku byla irytujaca, ale jak ja nominowali to sie zrobila fajna. Andzela w sumie zla nie byla, nawet chetnie bym ja ogladala zamiast polowy uczestnikow.

Nie rozumiem hejtu na Ciotke Ize w ogole. Ja nie widze w niej zadnej nieszczerosci, po prostu nie kazdy musi byc jak Radek czy Justyna, ze jak cos jest nie po ich mysli, to drama, placz i obgadywanie za plecami. No, dobra, wszyscy tam to robia. Ale Iza mi sie wydaje po prostu nie potrzebuje sie obrazac o byle gowno, chce zyc w zgodzie ze wszystkimi.

Przed wejsciem Pawla mialam do Justyny ambiwalentny stosunek. Byla jakas, madra, cos wnosila, miala swoje zdanie. Ale denerwowalo mnie to, ze nie mogla zniesc jak cos bylo nie po jej mysli, byla bardzo bierno-agresywna, ciagle gadala jaka to ona nie jest inteligentna i jak to przyszla tutaj sie rozwijac, a jak przychodzilo co do czego to byla pierwsza do jakichs infantylnych akcji i zabaw. No i przede wszystkim oczekiwala tolerancji, a sama nie miala jej za grosz w stosunku do innych. Po wejsciu Pawla natomiast byl juz dramat z apogeum w chwili gdy zobaczyla filmik i dramatycznie opuscila program.

Lukasza traktuje jako guilty pleasure. Jest strasznie irytujacy, infantylny, klotliwy, ale wlasnie absurdalnie smieszny przez to. Ogladanie jego sprawia mi jakas niepoprawna przyjemnosc Bo np. dramy Radka, Kasi, Justyny czy Pawla nie byly az tak przegiete, a u Lukasza to przekraczalo wszelkie granice absurdu. Zreszta gosc ma jakis tam urok, masz wrazenie, ze za jego zachowaniem nie kryje sie jakies cwaniactwo, niska samoocena czy nuda jak u reszty. A raczej taka juz natura.

Wypad rozegra sie pomiedzy Magda Z a Radkiem na bank. W finale pewnie zostanie Madzia, Ciotka i Igor
Moim zdaniem Radek, Igor i Magda Z. reprezentują ten sam poziom. Ich kółeczko wzajemnej adoracji robi się już męczące. To jak sobie słodzą, że ich grupa jest taka fajna, że są po dobrej stronie mocy, "co złego to nie my" jest śmieszne. Kaśka jest jaka jest, ale ich zachowanie względem niej zaczyna być przykre. Nie śpiewa, źle, śpiewa, też niedobrze. Alienuje się, źle, ale jak się nie alienować, gdy ich nieprzychylność do niej można wyczuć już przez ekran. Gdy nie ma jej w pobliżu już zaczyna się obgadywanie, ciągłe narzekanie na nią. Gdy Kaśka zrobi coś źle, to oni są gotowi napisać o tym całą rozprawkę. Ich denerwuje sama jej obecność, a to jest już problem, nad którym wyłącznie oni sami mogą popracować by poprawić atmosferę w domu. Zamiast tego wolą się jeszcze bardziej nakręcać. Podobnie zresztą było w przypadku ich postawy w stosunku do Łukasza.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 10:33   #482
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

A ja Wam powiem ze polubiłam z czasem Kaśkę, myśle ze gdyby chciała to mogłaby byc druga Izą która kazdemu przytakuje dla każdego jest przemiła, i dzięki temu trzyma sie bez głosów, ale Kaśka pozostała soba, no moze i bywa męczaca czasem,ale jest szczera, mówi to co mysli w d... czy ją nominuja czy nie.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 12:07   #483
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem ze polubiłam z czasem Kaśkę, myśle ze gdyby chciała to mogłaby byc druga Izą która kazdemu przytakuje dla każdego jest przemiła, i dzięki temu trzyma sie bez głosów, ale Kaśka pozostała soba, no moze i bywa męczaca czasem,ale jest szczera, mówi to co mysli w d... czy ją nominuja czy nie.
masz rację jest soba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 14:11   #484
Vigrosska
Przyczajenie
 
Avatar Vigrosska
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 19
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Trochę nie w porządku jest wejście Łukasza w stosunku do osób, które głosowały, aby wyszedł.
Ale nie ma tego złego- uczestnicy BB znów będą mieli kogo nominować!
Vigrosska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 14:49   #485
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Taki jest regulamin programu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 14:50   #486
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem ze polubiłam z czasem Kaśkę, myśle ze gdyby chciała to mogłaby byc druga Izą która kazdemu przytakuje dla każdego jest przemiła, i dzięki temu trzyma sie bez głosów, ale Kaśka pozostała soba, no moze i bywa męczaca czasem,ale jest szczera, mówi to co mysli w d... czy ją nominuja czy nie.
Bo jak człowiek przestanie słuchać biadolenia uczestników i internautów, to zobaczy, że Kasia jest kimś więcej niż podjadającym leniuchem. Spojrzałam na jej instagrama i widać, że dziewczyna nie siedzi tylko na tyłku. Ma 23 lata, śpiewa i fotografuje utrzymując się z tego, podróżuje, z tego co mówiła jest dobrą studentką. Nawet ten jej planowany wyjazd do USA to dość odważny krok, a wiemy, że w porównaniu do wielu uczestników miała gorszą sytuację rodzinną. Jest świadoma swoich wad, otwarcie o nich mówi, choć uważam, że czasami jest dla siebie zbyt surowa.
Kaśka nie jest taka słaba, jak uważają inni uczestnicy. Chciałabym zobaczyć chociażby Izę czy Bartka w takim położeniu, w jakim obecnie jest Kasia. Coś mi się zdaje, że albo sami opuściliby program, albo chodzili jak w zegarku pod dyktando Radka i Igora.
Bartek i Iza rozmawiali kiedyś, że Kasi już nie ma w programie, nie widać jej. Nie zdają sobie sprawy, że na zewnątrz Kasia jest od nich o wiele bardziej widoczna.
Mam nadzieję, że ten program będzie pozytywnym przełomem dla Kasi i Madzi, reszta uczestników jakoś na chwilę obecną mi zwisa.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 14:52   #487
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem ze polubiłam z czasem Kaśkę, myśle ze gdyby chciała to mogłaby byc druga Izą która kazdemu przytakuje dla każdego jest przemiła, i dzięki temu trzyma sie bez głosów, ale Kaśka pozostała soba, no moze i bywa męczaca czasem,ale jest szczera, mówi to co mysli w d... czy ją nominuja czy nie.
Ja tam wole postawe Izy niz Kasi. Iza nie powiedzialabym kazdemu przytakuje, a raczej z kazdym rozmawia, jest mila dla wszystkich. Przeciez pare razy wyrazala swoje zdanie, nigdy sie nikomu nie podlizywala. Ja tutaj serio nie widze nic zlego. Wole taka sympatyczna osoba niz Kaske, dla ktorej dzien bez gownoburzy to dzien stracony.

Chociaz to prawda, ze zostali sami ludzie uprzedzeni do niej, poza moze Madzia. Ale mnie to akurat nie dziwi, w TV takie dramy jak Kasi czy Lukasza przede wszystkim moga byc smieszne, ale dla ludzi w domu to musi byc meczace. Ja Kasi w ogole nie odbieram tak, ze ona ma odwage mowic co mysli, w ogole nie. Raczej tak, ze musi cos zawsze skomentowac, poklocic sie. Prosty przyklad - ostatnie zakupy. Nie wiem po co tak meczyla temat, ze Iza, nie mozemy brac tych fajek, trzeba sie skupic na jedzeniu i w ogole tak jojczyla, zupelnie bez sensu, przeciez kazdy to wiedzial. Nie jest w fajnej sytuacji, wydaje sie byc fajna dziewczyna, ale po odejsciu Lukasza stala sie jego kolejna inkarnacja - teraz pewnie zejdzie na dalszy plan. Iza albo zachowa swoje zdanie dla siebie, albo komus powie i tyle, a reszta tych ludzi zrobi gownoburze, poplacze sie albo poobraza. Izka dla mnie to taka fajna babka z jajem. Bardzo lubie, nie mam pojecia skad taki hejt na nia
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 15:35   #488
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
masz rację jest soba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ze wyszło a zamiast ą, trudno. Tak się czasem zdarza///

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja tam wole postawe Izy niz Kasi. Iza nie powiedzialabym kazdemu przytakuje, a raczej z kazdym rozmawia, jest mila dla wszystkich. Przeciez pare razy wyrazala swoje zdanie, nigdy sie nikomu nie podlizywala. Ja tutaj serio nie widze nic zlego. Wole taka sympatyczna osoba niz Kaske, dla ktorej dzien bez gownoburzy to dzien stracony.

Chociaz to prawda, ze zostali sami ludzie uprzedzeni do niej, poza moze Madzia. Ale mnie to akurat nie dziwi, w TV takie dramy jak Kasi czy Lukasza przede wszystkim moga byc smieszne, ale dla ludzi w domu to musi byc meczace. Ja Kasi w ogole nie odbieram tak, ze ona ma odwage mowic co mysli, w ogole nie. Raczej tak, ze musi cos zawsze skomentowac, poklocic sie. Prosty przyklad - ostatnie zakupy. Nie wiem po co tak meczyla temat, ze Iza, nie mozemy brac tych fajek, trzeba sie skupic na jedzeniu i w ogole tak jojczyla, zupelnie bez sensu, przeciez kazdy to wiedzial. Nie jest w fajnej sytuacji, wydaje sie byc fajna dziewczyna, ale po odejsciu Lukasza stala sie jego kolejna inkarnacja - teraz pewnie zejdzie na dalszy plan. Iza albo zachowa swoje zdanie dla siebie, albo komus powie i tyle, a reszta tych ludzi zrobi gownoburze, poplacze sie albo poobraza. Izka dla mnie to taka fajna babka z jajem. Bardzo lubie, nie mam pojecia skad taki hejt na nia
Nie wiem czy to hejt na Izę bo ja generalnie tez do niej nic nie mam, ale prawda taka ze jest cieniem jedynie na tle pozostałych uczestników, zabłysła dopiero trochę jak odgrywali telenowelę, wczesniej praktycznie niewidoczna. Duzo komentarzy sie przewija ze jej nie nominują bo nie widza w niej zagrozenia zadnego, i coś w tym jest. O dwulicowosci też mozna przeczytać, no może w życiu tez taka jest że nie naraża sie nikomu wiec kazdemu przyznaje racje, nie wiem, dla mnie taka bez własnego zdania i osobowosci... Mysle że jakby ja nominowali to by wyleciała za 1 razem...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 23:59   #489
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Lukasz jest genialny. Jak Igor do niego, ze cos tam, bedziemy tyle czasu ze soba spedzac, musisz mi sie podporzadkowac, bla, bla, bla, Lukasz zaczyna odpowiadac i juz wiesz, ze on sie w ogole nie zmienil, to jest dokladnie taki sam troll jak na poczatku, poplakalam sie ze smiechu jak on gadal, po prostu zloto. Jak mi tego brakowalo
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 07:47   #490
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Lukasz jest genialny. Jak Igor do niego, ze cos tam, bedziemy tyle czasu ze soba spedzac, musisz mi sie podporzadkowac, bla, bla, bla, Lukasz zaczyna odpowiadac i juz wiesz, ze on sie w ogole nie zmienil, to jest dokladnie taki sam troll jak na poczatku, poplakalam sie ze smiechu jak on gadal, po prostu zloto. Jak mi tego brakowalo
Najlepszy by był numer jak on by wygrał ten program 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 08:18   #491
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Najlepszy by był numer jak on by wygrał ten program 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wygrać nie wygra, ale niech troche jeszcze pomęczy ich tam
Mnie też on irytuje, ale prawda jest taka że idzie sie w sumie pośmiac z niego, i zwyczajnie go brakowało tam
Ponoć w tym tygodniu ma misje niemal agentowską z Igorem muszą popsuć co najmniej trzy zadania grupie-ale nie moga sie wygadać, wtedy wygrają dodatkowa kase na zakupy. Bedzie sie działo
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-14, 10:11   #492
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ja na półmetku programu (chociaż już chyba jest po półmetku? nie wiem :P ) trochę polubiłam Igora. Nie mówię, że bardzo, ale jest coś ujmującego w tym, jak uczył Pawła, a teraz Łukasza, boksować.

Natomiast ogólnie bardzo lubię Kasię. Podziwiam, że została w tym wszystkim sobą i nadal ma odwagę mówić, co myśli - jest w tym taka kompletnie inna od Izy, która zagłaskuje wszystkich i każdemu słodzi. A przy tym Kasia nie robi takich dram jak Łukasz albo Justyna, tylko jak coś mówi, to spokojne, rzeczowo, dokładnie tak jak jest.

A co do dram, to meeeeega się cieszę, że wszedł znowu Łukasz Program od razu stał się ciekawszy, bo sobotni odcinek dłużył mi się jak flaki z olejem, emocje tam były na poziomie "Domowego przedszkola".

Madzia i Olech.. - sama nie wiem, co o tym myśleć. Zaczynam wierzyć, że on się naprawdę zakochał... ale inna sprawa, to że chyba jak szybko się zakochał, tak się odkocha po wyjściu z programu. Znacznie bliżej jej do Łukasza.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 10:16   #493
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 15:20   #494
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

A ja wam powiem inaczej: Lukasz ucielesnia wizerunek typowego geja i stad w Polsce wiekszosc ludzi ma homofobiczne podejscie. Bo irytaja swoim zachowaniem, a sam ich wyraz twarzy mowi „ja jestem lepszy”.
Na zachodzie geje to zwykli faceci, wielu ciezko „z zewnatrz” rozpoznac (nie jak w przypadku tej drama queen Lukasza) no i z tolerancja nie ma problemu. I nie chodzi o to, ze sie ukrywaja - nie, po prostu nie robia ze swoich sklonnosci seksualnych swoich glownych atutow i zalet.

Btw. szkoda, ze ten drama queen wrocil. No ale coz, jaki program, taki widz i takie malpy.
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 16:30   #495
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Po prostu geje są różni, i na Zachodzie, i w Polsce. Mam wielu znajomych gejów plus gejów w rodzinie i są wśród nich zarówno tacy, których by nikt o bycie homoseksualista nie posądził, jak i tacy bardziej stereotypowi, z charakterystycznym timbrem głosu, mimika itp. I na tego typu ludzi cześć Polaków jest niegotowa, bo są inni, odmienni, wyróżniają się nie tylko tym, z kim chodzą do łóżka i na randki. Więc ta tolerancja deklarowana przez część mieszkańców domu BB jest dość plytka, bo kończy się tam, gdzie zachowanie Łukasza wykracza poza wizerunek heteromezczyzny. Chociaż oni sami między sobą często zachowują się o wiele bardziej gejowsko niż on (widziałam filmik z kamerki, gdzie Radek robił striptiz, a potem Igor ściągnął mu gacie i udawał, że uprawia z nim seks). Ale oni mogą, bo są przecież hetero, a gdyby tak się wyglupial Lukanio, to by dopiero był Armageddon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 16:56   #496
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Malparida Pokaż wiadomość
A ja wam powiem inaczej: Lukasz ucielesnia wizerunek typowego geja i stad w Polsce wiekszosc ludzi ma homofobiczne podejscie. Bo irytaja swoim zachowaniem, a sam ich wyraz twarzy mowi „ja jestem lepszy”.
Na zachodzie geje to zwykli faceci, wielu ciezko „z zewnatrz” rozpoznac (nie jak w przypadku tej drama queen Lukasza) no i z tolerancja nie ma problemu. I nie chodzi o to, ze sie ukrywaja - nie, po prostu nie robia ze swoich sklonnosci seksualnych swoich glownych atutow i zalet.

Btw. szkoda, ze ten drama queen wrocil. No ale coz, jaki program, taki widz i takie malpy.
Podkreślonym zdaniem równie dobrze można by opisać Radka. Dlaczego u heteroseksualnego mężczyzny jest to akceptowane, a u homoseksualnego nie i dodatkowo łączone z jego orientacją .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 19:29   #497
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Zgadza się, Radek ma zawsze taki wyraz, wyższości na twarzy - no chyba, że się napije za dużo i obsciskuje z BartkiemDo tego jest baaardzo fałszywy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 19:42   #498
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Tak patrzę na tę konkurencję z praniem , i w 1 drużynie sami młodzi , a w drugiej Ci starsi. No nie sprawiedliwie troszkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 19:57   #499
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Radzio prowadzi znacząco w głosowaniu, i ma nadzieje ze zostanie tak do niedzieli
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-14, 20:15   #500
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Zwróciliście uwagę, kto miał najmniej głosów? Magda Wójcik czy Magda Zając? Chciałam zrobić zdjęcie, ale nie miałam akurat telefonu i nie zdążyłam. Można gdzieś zobaczyć wyniki?
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 20:17   #501
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Zwróciliście uwagę, kto miał najmniej głosów? Magda Wójcik czy Magda Zając? Chciałam zrobić zdjęcie, ale nie miałam akurat telefonu i nie zdążyłam. Można gdzieś zobaczyć wyniki?
Wójcik.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 20:21   #502
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wójcik.
Dzięki
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 20:50   #503
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Gdzie byly te wyniki podawane?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 20:52   #504
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Gdzie byly te wyniki podawane?
Po odcinku na tvn7.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 22:13   #505
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ja nie postrzegam Łukasza jako ''trolla'' czy kogoś stereotypowego i śmiesznego. Miał swoje dramy, jak każdy, ale pod względem inteligencji i kultury wyrażania swoich opinii zdecydowanie wyróżnia się na plus od heteroseksualnych facetów z tego programu.
Jeśli miałabym widzieć kogoś jako ucieleśnienie stereotypu to byłaby to Magda Zając-prostacka, wulgarna, głośna, taka dziewczyna , którą sympatycy określą jako swojską, a przeciwnicy jako przaśną
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 00:33   #506
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Dla mnie trollem jest dlatego, że często świadomie podkreca pewne sytuacje czy działa na nerwy niektorym uczestnikom. I naprawdę go za to lubię, bo dzięki niemu ten program jest zwyczajnie ciekawszyA co do stereotypu, to chodziło mi o to, że ludziom gej kojarzy się np z wyższym timbrem głosu czy pewnym stylem wyslawiania się, co akurat Lukanio ma. Dla mnie to normalne, nadaje mu charakteru, ale dla takiego Igora, Radka czy Kuby to wielki minus i wada, bo Łukasz powinien być taki, jak oni - lubiec głupie zarty i mieć inne cechy przypisywane stereotypów mężczyzny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 10:12   #507
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

A ja się rozczarowałam decyzją o wejściu Łukasza i straciłam przyjemność z oglądania Denerwują mnie jego podstępnie spojrzenia, głupie uśmieszki i to że tworzy scenki rodem z 19+.
A️ i wbrew przekonaniu wielu (bo często widzę takie komentarze) to, że ktoś ładnie potrafi się wysłowić wcale nie świadczy o jego inteligencji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 10:43   #508
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Przeciez w calej tej krytyce Lukasza w ogole nie chodzi o jego poglady czy inteligencje, a o to jak absurdalnie sie zachowuje.

Od czasu do czasu wlacze sobie BB Noca. I zawsze potem zaluje - ja nie wiem kto zatrudnil tego Chajzera i Ohme, sa okropni. A wlaczylam ostatni odcinek, bo zaprosili przyjaciol Madzi. Bardzo fajni, madrzy ludzie, kulturalni, sympatyczni, naprawde fajnie sie ich sluchalo. Ale nie, nie dano im sie wypowiedziec, wchodzono im co chwile w slowo, dziewczyna cos mowi, a Ohme nagle sie wpieprza i swoje zdanie wypowiada.

Wg mnie trafnie ocenili te cala akcje z Madzia i Olkiem. Olek nawet niekoniecznie musi jej wciskac kit, on jest po prostu napalonym gowniarzem, ktory dzisiaj mysli, ze kocha, a jutro zakocha sie na zaboj w innej. A Madzia wiemy jaka jest, po prostu gosc jej robi krzywde w tym momencie.

W ogole Olek jest chyba slepy, on do niej jakies wielkie wyznania, serce mi walilo jak Cie trzymalem za reke i kocham Cie, a ona ciagle tylko 'o jeju', 'no co Ty', 'ale jak to', co za idiota, ze dalej naciska. Chyba ze serio uwaza jak wczeniej mowil, ze kobiet sie nie pyta o zdanie. A po jego zachowaniu mozna tak ogolnie pomyslec.

Madzia tez juz sie robi irytujaca w tej calej sytuacji.

Ale i tak najlepszy jest tutaj Lukasz, gosc nie przestaje mnie szokowac.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 11:14   #509
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Przeciez w calej tej krytyce Lukasza w ogole nie chodzi o jego poglady czy inteligencje, a o to jak absurdalnie sie zachowuje.

Od czasu do czasu wlacze sobie BB Noca. I zawsze potem zaluje - ja nie wiem kto zatrudnil tego Chajzera i Ohme, sa okropni. A wlaczylam ostatni odcinek, bo zaprosili przyjaciol Madzi. Bardzo fajni, madrzy ludzie, kulturalni, sympatyczni, naprawde fajnie sie ich sluchalo. Ale nie, nie dano im sie wypowiedziec, wchodzono im co chwile w slowo, dziewczyna cos mowi, a Ohme nagle sie wpieprza i swoje zdanie wypowiada.

Wg mnie trafnie ocenili te cala akcje z Madzia i Olkiem. Olek nawet niekoniecznie musi jej wciskac kit, on jest po prostu napalonym gowniarzem, ktory dzisiaj mysli, ze kocha, a jutro zakocha sie na zaboj w innej. A Madzia wiemy jaka jest, po prostu gosc jej robi krzywde w tym momencie.

W ogole Olek jest chyba slepy, on do niej jakies wielkie wyznania, serce mi walilo jak Cie trzymalem za reke i kocham Cie, a ona ciagle tylko 'o jeju', 'no co Ty', 'ale jak to', co za idiota, ze dalej naciska. Chyba ze serio uwaza jak wczeniej mowil, ze kobiet sie nie pyta o zdanie. A po jego zachowaniu mozna tak ogolnie pomyslec.

Madzia tez juz sie robi irytujaca w tej calej sytuacji.

Ale i tak najlepszy jest tutaj Lukasz, gosc nie przestaje mnie szokowac.
Właśnie to samo zauważam, że Madzia w całej tej sytuacji trochę też na siłę nakrecanej przez WB może stracić poparcie wielu osób, bo stawiana jest w takich głupich sytuacjach z tym olehem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 11:23   #510
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Też mam wrażenie ze produkcja celowo to wszystko nakreca, a Madzia naiwna jak 5-letnie dziecko niestety, idzie ślepo i traci już...
Igorek i Radek specjalnie nakrecają Oleha na nią, po czym ja nominuja, bo te punkty od widzów w zeszłym tygodniu im dwóm dały do myslenia jak to wyglada z sympatią widzów, Madzia miała 10....
Czują w kosciach że może to jej zaszkodzić....
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-13 14:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.