Big Brother-powrót po 18 latach - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-17, 16:28   #541
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ale tutaj, no nie, nad czym ona sie wlasciwie tak zastanawia? Dramat
Ale piszesz "nad czym się zastanawia" w sensie, że czemu zastanawia się nad uprawianiem seksu z Olehem na oczach całej Polski? Czy o to, że do siebie nie pasują?

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ten tydzien w ogole jest okropny. Znowu klotnia o byle gowno, tym razem o papier. Kaska tez nie do wytrzymania, wszedzie musi wcisnac swoje 3 grosze i zaznaczyc swoja obecnosc, ciagle tylko drama, zreszta tym tekstem, ktory walnela po odebraniu tel, ze cos tam, mimo ze nikt mnie tutaj nie lubi, to zapachnialo mi Justyna, no, nie. Serio, wszedzie gdzie sie pojawia jest niezadowolenie. Fakt, ludzie jej nie lubia, ale skoro ona ciagle sie tak zachowuje, to nic dziwnego. Cala ta akcja z jury w konkursie, sama wszystko chciala ustalic, gdzies miala to, ze byli tez inni i taka byla zabawa, nie, jeszcze na koniec ten zenujacy komentarz.
Myślę, że Kaśce wczoraj trochę woda sodowa uderzyła jakby do głowy po wiadomościach od widzów.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-05-17 o 16:47
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 17:21   #542
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Parę razy widziałam na streamie jej rozmowy i czasami mi ręce opadały, mimo że bardzo jej postać lubię. Niby analizuje, zastanawia się i co z tego wychodzi? Nie wpadła na to, że największą przykrość jej rodzicom może sprawić to jak ich przedstawiła, a nie to z jakim chłopakiem kręci i co z nim robi?
I nie bardzo rozumiem co ma do tego co napisałam Magda Z.? Dla mnie każdej z nich brakuje dojrzałości, tylko że w innych aspektach.
Popatrzmy chociażby na podejście Madzi do kur, wcale nie dziwiło mnie poirytowanie Juszes w tej kwestii. Fajnie jest nadać kurkom imiona i szczebiotać do nich, ale zadbać o wybieg i karmę na czas już trudno.
A Justyna też dojrzała była taka, że hej stresowała kury wkładając im przedmioty do gniazd. Biedne widząc obce obiekty nie mogły znosić jajek!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 18:09   #543
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
A Justyna też dojrzała była taka, że hej stresowała kury wkładając im przedmioty do gniazd. Biedne widząc obce obiekty nie mogły znosić jajek!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No logika Juszes w kwestii obrony zwierząt i ludzi czasami kulała. Pamiętam jak z lekkim oburzeniem mówiła o tym jak w ogóle można było wpaść na jedzenie zwierzęcych głów itp. okropności. No na przykład podczas wojen, klęsk żywiołowych, kiedy ludzie cierpieli z głodu. To nie narodziło się z ludzkich fanaberii, a potrzeb. Ponadto chyba lepiej już zjeść głowę i podroby i tak zaspokoić głód, niż zabijać kolejne zwierzę dla piersi czy polędwiczki.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 19:36   #544
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Ale piszesz "nad czym się zastanawia" w sensie, że czemu zastanawia się nad uprawianiem seksu z Olehem na oczach całej Polski? Czy o to, że do siebie nie pasują?

Myślę, że Kaśce wczoraj trochę woda sodowa uderzyła jakby do głowy po wiadomościach od widzów.
'Nad czym sie zastanawia' chodzilo mi, ze nie wiem jakie ona ma watpliwosci, tzn. ciagle o tym gada, nie moze sie zdecydowac, a to jest przeciez proste jak budowa cepa. Albo chcesz, albo nie, wez sie kobito zdecyduj, a nie od tygodnia tylko pitolenie ciagle o tym samym - gdzie w sumie nie wiadomo jaki ona ma dylemat, o co jej chodzi i nie wiadomo czemu nie zdecyduje sie na te relacje albo czemu go nie oleje. Cokolwiek, tylko skonczcie sie zachowywac jak przedszkolaki

Kaska tak sie przeciez zachowuje od dawna, a teraz nawet Lukasz jej odstapil tytulu drama queen, nie da sie jej zniesc
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 19:45   #545
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Kaska tak sie przeciez zachowuje od dawna, a teraz nawet Lukasz jej odstapil tytulu drama queen, nie da sie jej zniesc
Miałam wrażenie, że ostatnio była jakby mniej pewna siebie, a gdy dostała telefon to czuło się, że odzyskała jakiś wigor, porzuciła wątpliwości i dosłownie jakby woda sodowa jej uderzyła do głowy. Myślę, że bardzo się zdziwi jak odpadnie w niedzielę.

A zauważyliście, aby ktoś w domu wielkiego brata czytał kiedyś książkę?
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-05-17 o 20:13
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 21:12   #546
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Miałam wrażenie, że ostatnio była jakby mniej pewna siebie, a gdy dostała telefon to czuło się, że odzyskała jakiś wigor, porzuciła wątpliwości i dosłownie jakby woda sodowa jej uderzyła do głowy. Myślę, że bardzo się zdziwi jak odpadnie w niedzielę.

A zauważyliście, aby ktoś w domu wielkiego brata czytał kiedyś książkę?


Radek ostatnio czytal jakas gruba ksiazke na chmurce, ale byl na samym poczatku
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 21:19   #547
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Radek ostatnio czytal jakas gruba ksiazke na chmurce, ale byl na samym poczatku
Oni biblie czytają a zostawił ja ten pasterz co sam zrezygnował po paru dniach
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-17, 22:14   #548
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Czytam , że tam gruba imprezka.. Bartek mial nie pić , ale go namawiają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 22:53   #549
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

W ubiegłym PRL-owym tygodniu faceci nie mogli golić wąsów, a kobiety nóg Fot. z dzisiejszego odcinka 20190518_233654.jpeg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 06:16   #550
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
W ubiegłym PRL-owym tygodniu faceci nie mogli golić wąsów, a kobiety nóg Fot. z dzisiejszego odcinka Załącznik 7676920

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
To nogi Olka czy Łukasza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 08:14   #551
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Olka nogi. Tez to widziałam hah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Jezu , Oleha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-19, 09:53   #552
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 12:37   #553
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Właśnie poczytałam sobie komentarze po odpadnięciu Kasi i zdziwiło mnie, że tak wiele osób bierze jej wypowiedzi o byciu gwiazdą i pozowanie na nią na serio. Dla mnie jest to oczywiste, że ona żartuje. Robi sobie bekę, a niektórzy przeżywają jaka to ona narcystyczna i żałosna.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 12:52   #554
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Już obstawiam ze wygra to Igor ale tylko dlatego ze bedzie w finale z cieniami czyli Izą i Oblehem, kórzy prześligują sie bez nominacji bo nikt nie bierze ich na serio za konkurencję.
Fajnie ze Raduś ma poczucie że był słabszy w głosowaniu widzów nawet od Magdy Zając, ale wczoraj przy ogłoszeniu wyników mu szczen chodziła i tak pobladł
Kaśka po wyjsciu zmiana o 180 stopni, inna dziewczyna pytanie czemu taka nie była w BB? Ja ja generalnie z czasem polubiłam, ale mysle że miałaby więcej zwolenników gdyby była taka jak teraz.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 18:23   #555
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 18:36   #556
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Po dzisiejszym dniu 7 na 8 osób z nominacjami, jedynie Madzia bez.
jakieś dzień gier był i przegrani na poszczególnych etapach automatycznie dostawali nominację. Ciekawe po co wczoraj ten cyrk z nominacjami był??
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 18:56   #557
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Po dzisiejszym dniu 7 na 8 osób z nominacjami, jedynie Madzia bez.
jakieś dzień gier był i przegrani na poszczególnych etapach automatycznie dostawali nominację. Ciekawe po co wczoraj ten cyrk z nominacjami był??
O super może Olo w końcu odpadnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 19:40   #558
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Zrobia wszystko, zeby przetrzymac Lukania. Jak dla mnie to w sumie spoko, fakt, wolalam Lukasza w roli drama queen, teraz troche jest bezbarwny, ale wolalabym wywalic kilka osob przed nim. W pierwszej kolejnosci Radzia i Oleha, potem Madzie, bo ta akcja z Olehem juz dobitnie pokazala jaka ta laska jest niedojrzala. Jak wyjdzie, to i tak ta wielka milosc sie rozpadnie, bo jakas jej przyjaciolka jej powie, ze nie powinni byc razem. Przeciez z tego samego powodu teraz sie miziaja, jakby wszyscy, ktorych pytala, powiedzieli, ze nie, nie powinna sie z nim zadawac, to milosci by nie bylo. Troche chore, ze dorosly czlowiek w ten sposob dziala.

Co do Kasi, wystarczyloby, zeby nie robila dramy o wszystko, nie obrazala sie na wszystkich o byle gowno i juz Radzio by sie pozegnal.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 20:07   #559
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-20, 21:52   #560
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Zrobia wszystko, zeby przetrzymac Lukania.
Wątpie, znów rozłoży sie na innych trochę Zając trochę Radek troche Oleh a wyleci Łukasz, bo zbyt duzo osób wkurzonych jest za ten powrót. Jakby był tylko z Zajac to jego zwolennicy skupili by sie jedynie na Zajac, a teraz za duzy wybór, jak mówie rózłoży sie po trochę na innych, a on bedzie miał znacza przewagę... To zupełnie jak było gdy odpadł poprzednio, też dokoptowano wtedy kilka osób i też sie tak własnie rozłożyło... Tu akurat zaszkodzili mu, oczywiscie zobaczymy czy bedą ujawniać znów wyniki, bo Kasia odpadła jak zaczeli je pokazywać, była druga w pierwszych ujawnionych wynikach, to był syganł dla zwolenników Radka zeby sie skupic tylko na Kasi , a innych głównie Magde Zajac odpuscić.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 04:11   #561
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Lukasz sie uspokoil, za to Radek czy Oleh tez sa co chwile krytykowani wszedzie, wiec moim zdaniem produkcja na to liczy, nie po to wcisneli go oknem jak drzwiami wylecial, zeby od razu polecial.

A btw ujawnianie wynikow glosowania jest chamska manipulacja, nie wiem jaki geniusz w BB tak zdecydowal.

Denerwuje mnie to ciagle podkreslanie przez wszystkich prowadzacych jaka to Izka jest bezbarwna. Dla niektorych to ona chyba musialaby zaczac tanczyc w gaciach na stole jak reszta, zeby zaczac byc 'jakas'. Jedna z niewielu, ktora po wyjsciu nie bedzie sie czerwienic ze wstydu co tam robila.

W ogole czemu Maciek zajmuje honorowe miejsce na lozy i ciagle go pytaja o cos na Arenie, a Kuby udaja, ze nie bylo? Znaczy nie narzekam na brak tego irytujacego Kuby, ale Maciek tez przeciez wylecial za nieodpowiednie zachowanie w stosunku do czlowieka, a nawet za grozenie, kiedy Kuba po prostu rzucil niestosowny zart, czym tak strasznie sie oburzali wszedzie (slusznie) i cisneli beke prowadzacy. A Maciek w ogole spoko. Nie czaje tego

Ciezko nie odniesc wrazenia, ze Kaska dziwnie sie zachowywala na tej Arenie. Pewnie ze stresu - wiadomo - zreszta 2 miesiace byla odcieta, ale patrzac na jej zachowanie w domu takie odnosze wrazenie, jakby na sile chciala pokazac jaki to ona ma dystans o wszystkiego, do programu, do siebie, do swojej otylosci. Mocno wymuszone to bylo, ciezko uwierzyc, ze to ludzie w domu tak ja przygasili. W ogole jakby troche grala, jak opowiadala jak to ona wszystkich tam kochala i jak sie ze wszystkiego smiala, gdzie w domu regularnie wyraza niechec do wielu osob.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:21   #562
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
W ogole czemu Maciek zajmuje honorowe miejsce na lozy i ciagle go pytaja o cos na Arenie, a Kuby udaja, ze nie bylo? Znaczy nie narzekam na brak tego irytujacego Kuby, ale Maciek tez przeciez wylecial za nieodpowiednie zachowanie w stosunku do czlowieka, a nawet za grozenie, kiedy Kuba po prostu rzucil niestosowny zart, czym tak strasznie sie oburzali wszedzie (slusznie) i cisneli beke prowadzacy. A Maciek w ogole spoko. Nie czaje tego.
Moze byc tak, ze zapraszaja wszystkich ale tylko on zgada sie jeszcze tam przychodzic.
Justyna powiedziala juz, ze nie wybiera sie na zadne areny ani inne nocne rozmowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:59   #563
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Moze byc tak, ze zapraszaja wszystkich ale tylko on zgada sie jeszcze tam przychodzic.
Justyna powiedziala juz, ze nie wybiera sie na zadne areny ani inne nocne rozmowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tego Kubu nigdzie nie zapraszaja, czemu ciągle promuja Macka też sie zastanawiam..
Ponoc byla rozmowa uczestników w domu o tym i mówili ze w zagranicznych edycjach wywalani karnie nie dostawali zaproszenia na finał nawet, takze oni liczą na to że ich nie bedzie, to sie dziwią jeśli chodzi o Macka
Justyna też dziwna z tym obrażaniem sie na produkcję teraz, nie wiem czego ona oczekiwała po programie reality show ze bedą przez godzinę trwania programu pokazywac ja jak naucza lud?
Ogladałam jej story raz i starczy , wszyscy źli oni tacy idealni... Dobrze że juz ich nie ma
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 16:28   #564
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ludzie to są podejrzliwi. Dzisiaj przeczytałam w komentarzach na you tube plotę, że Madzia tak naprawdę jest facetem .
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 16:30   #565
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Ludzie to są podejrzliwi. Dzisiaj przeczytałam w komentarzach na you tube plotę, że Madzia tak naprawdę jest facetem .
Juz na początku edycji mowili , że jest trans .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 17:35   #566
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Moze byc tak, ze zapraszaja wszystkich ale tylko on zgada sie jeszcze tam przychodzic.
Justyna powiedziala juz, ze nie wybiera sie na zadne areny ani inne nocne rozmowy
No, ale jak Kuba polecial, to caly czas prowadzacy wyrazali oburzenie, ze jak to, taki tekst, o Boze, co za patologia, a potem cisneli beke z niego. Wiec chyba zaproszenia nie dostal. I spoko, ja tam wolalabym go wymazac z pamieci, ale przeciez ten Maciek to jest ta sama historia. Pani Starak juz nie pamieta jak Maciek grozil Lukaszowi, nie panowal nad swoja agresja i jak caly czas zachowywal sie jak na dopalaczach? I to od pierwszego dnia jak tam go wsadzili, swoja droga swietny casting, brawo. Zreszta ja na miejscu Kuby bym tam sie pojawila, jesli dostalabym zaproszenie, zeby przeprosic, zreszta on sie wydawal lubic takie publiczne wydarzenia. A nawet go nie bylo na tym pozegnaniu na arenie w niedziele. Wiec jak dla mnie go odcieli

Justyna mnie teraz rozsmiesza. Na kogo ona jest teraz obrazona? Pojdz do programu rozrywkowego, gdzie glowna wygrana jest hajs i narzekaj, ze ludzie tam poszli po rozrywke i hajs, a nie zbawianie swiata. Gdyby przy okazji poszla tam promowac swoje wartosci - bardzo spoko, ale ona teraz nie przestaje gadac na yt czy na insta jak to ona odstawala poziomem od tych ludzi, jacy to wszyscy byli zli, a ona idealna. Zreszta ona ma silna potrzebe na kazdym kroku podkreslac jaka to ona jest inteligentna, jaki to Pawel jest dla niej idealny pod kazdym wzgledem, jakie to ona ma idealne, jedyne sluszne poglady. Od momentu jak Pawel tam wszedl to tekie teksty rzucala co chwile. Miala nienachalnie promowac weganizm, a skonczylo sie jak zawsze - ciagle podkreslala jaka to ona jest tolerancyjna, a w ogole nie byla tolerancyjna dla innych, jak ktos nie robil jak chciala, to byla drama, placz, obgadywanie z Pawelkiem. Potem jeszcze mowila w tym filmiku na yt (swoja droga nie polecam, przez 30 minut w kolko jest powtarzane jacy to inni uczestnicy byli slabi, jak to BB jak zawiodl), ze trzeba byc wyrozumialym dla tych ludzi w BB, a kurde sama kazdego krytykuje, a sobie nie ma nic do zarzucenia.

No i tak btw, to ja nie wiem w jaki sposob niby ona tak odstawala poziomem. Znaczy, jasne, jako jedyna zwrocila uwage na kury - za do duzy plus - jest zdecydowanie bardziej empatyczna od reszty. Jest weganka, ma troche wieksza swiadomosc od reszty w temacie traktowania zwierzat. Ale poza tym? Co ona ma innym do zarzucenia, czego ona sama nie robila. Narzekala na niski poziom intelektualny w domu, a sama jedyne co tam robila to bujanie sie na tych fotelach, smianie sie z upadkow z nich, nadawala imiona kurom, gadala z rybami, tanczyla, rozmawiala o glupotach, obgadywala innych. I jeszcze mowila, ze no w sumie to ona obgadywala, bo tam nie bylo co robic. Jednym slowem - robila co lubi, tez zajmowala sie czyms, co dla niej byla rozrywka, nie zauwazylam niczego ambitnego co ona tam robila, czego sie tam spodziewala? Nie wiem, serio, gdzie ona widzi ta przepasc miedzy nia a reszta? Sama sie smiala jak opowiadala jak jej facet sika po kanapach, a potem, ze Ci ludzie sa zenujacy, bo zartuja o kupie. Miala problem do Radka, ze robi zebrania jak ktos nie posprzata, a sama robila dramy o byle gowno, specjalnie sie nawet pchala w klotnie (jak zdecydowala sie pojsc na pogadanke fanatyka nt religii, wiedzac jakie ma poglady nt seksu np.). Narzekala jak to inni gadaja o jakichs codziennych rzeczach, a sama nie gadala z nikim nt teorii wzglednosci, tylko o normalnych rzeczach. Chyba ze ktos to tak skleil, ale no, skoro taka ona jest empatyczna dla tych ludzi w BB, to czemu tak kazdego krytykuje, wiedzac jak zle jej samej tam bylo i jak ona sie zachowywala?

Bardzo ja lubilam ogladac na yt kilka lat temu, ale wlasnie mniej wiecej od momentu jak pojawil sie weganizm Justyna stala sie bardzo nieprzyjemna osoba. Hipokrytka, megalomanka, bierno agresywna drama queen. Nie wiem, widzialam komentarze pod tym jej filmikiem, same w 100% pozytywne, moze je moderuje, ale mam wrazenie, ze to ja juz glupieje i tylko ja widze jak wielka hipokrytka ona jest. Szkoda, bo mowi o fajnych rzeczach, wydaje sie byc inteligentna
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 15:13   #567
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No, ale jak Kuba polecial, to caly czas prowadzacy wyrazali oburzenie, ze jak to, taki tekst, o Boze, co za patologia, a potem cisneli beke z niego. Wiec chyba zaproszenia nie dostal. I spoko, ja tam wolalabym go wymazac z pamieci, ale przeciez ten Maciek to jest ta sama historia. Pani Starak juz nie pamieta jak Maciek grozil Lukaszowi, nie panowal nad swoja agresja i jak caly czas zachowywal sie jak na dopalaczach? I to od pierwszego dnia jak tam go wsadzili, swoja droga swietny casting, brawo. Zreszta ja na miejscu Kuby bym tam sie pojawila, jesli dostalabym zaproszenie, zeby przeprosic, zreszta on sie wydawal lubic takie publiczne wydarzenia. A nawet go nie bylo na tym pozegnaniu na arenie w niedziele. Wiec jak dla mnie go odcieli

Justyna mnie teraz rozsmiesza. Na kogo ona jest teraz obrazona? Pojdz do programu rozrywkowego, gdzie glowna wygrana jest hajs i narzekaj, ze ludzie tam poszli po rozrywke i hajs, a nie zbawianie swiata. Gdyby przy okazji poszla tam promowac swoje wartosci - bardzo spoko, ale ona teraz nie przestaje gadac na yt czy na insta jak to ona odstawala poziomem od tych ludzi, jacy to wszyscy byli zli, a ona idealna. Zreszta ona ma silna potrzebe na kazdym kroku podkreslac jaka to ona jest inteligentna, jaki to Pawel jest dla niej idealny pod kazdym wzgledem, jakie to ona ma idealne, jedyne sluszne poglady. Od momentu jak Pawel tam wszedl to tekie teksty rzucala co chwile. Miala nienachalnie promowac weganizm, a skonczylo sie jak zawsze - ciagle podkreslala jaka to ona jest tolerancyjna, a w ogole nie byla tolerancyjna dla innych, jak ktos nie robil jak chciala, to byla drama, placz, obgadywanie z Pawelkiem. Potem jeszcze mowila w tym filmiku na yt (swoja droga nie polecam, przez 30 minut w kolko jest powtarzane jacy to inni uczestnicy byli slabi, jak to BB jak zawiodl), ze trzeba byc wyrozumialym dla tych ludzi w BB, a kurde sama kazdego krytykuje, a sobie nie ma nic do zarzucenia.

No i tak btw, to ja nie wiem w jaki sposob niby ona tak odstawala poziomem. Znaczy, jasne, jako jedyna zwrocila uwage na kury - za do duzy plus - jest zdecydowanie bardziej empatyczna od reszty. Jest weganka, ma troche wieksza swiadomosc od reszty w temacie traktowania zwierzat. Ale poza tym? Co ona ma innym do zarzucenia, czego ona sama nie robila. Narzekala na niski poziom intelektualny w domu, a sama jedyne co tam robila to bujanie sie na tych fotelach, smianie sie z upadkow z nich, nadawala imiona kurom, gadala z rybami, tanczyla, rozmawiala o glupotach, obgadywala innych. I jeszcze mowila, ze no w sumie to ona obgadywala, bo tam nie bylo co robic. Jednym slowem - robila co lubi, tez zajmowala sie czyms, co dla niej byla rozrywka, nie zauwazylam niczego ambitnego co ona tam robila, czego sie tam spodziewala? Nie wiem, serio, gdzie ona widzi ta przepasc miedzy nia a reszta? Sama sie smiala jak opowiadala jak jej facet sika po kanapach, a potem, ze Ci ludzie sa zenujacy, bo zartuja o kupie. Miala problem do Radka, ze robi zebrania jak ktos nie posprzata, a sama robila dramy o byle gowno, specjalnie sie nawet pchala w klotnie (jak zdecydowala sie pojsc na pogadanke fanatyka nt religii, wiedzac jakie ma poglady nt seksu np.). Narzekala jak to inni gadaja o jakichs codziennych rzeczach, a sama nie gadala z nikim nt teorii wzglednosci, tylko o normalnych rzeczach. Chyba ze ktos to tak skleil, ale no, skoro taka ona jest empatyczna dla tych ludzi w BB, to czemu tak kazdego krytykuje, wiedzac jak zle jej samej tam bylo i jak ona sie zachowywala?

Bardzo ja lubilam ogladac na yt kilka lat temu, ale wlasnie mniej wiecej od momentu jak pojawil sie weganizm Justyna stala sie bardzo nieprzyjemna osoba. Hipokrytka, megalomanka, bierno agresywna drama queen. Nie wiem, widzialam komentarze pod tym jej filmikiem, same w 100% pozytywne, moze je moderuje, ale mam wrazenie, ze to ja juz glupieje i tylko ja widze jak wielka hipokrytka ona jest. Szkoda, bo mowi o fajnych rzeczach, wydaje sie byc inteligentna
masz rację co do Justyny.wypociny na Youtube jakby pretencencje miała ze ja tam wzięli i tak traktowali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 15:26   #568
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Nie wiem ale jak miałam przyjemność z oglądania BB tak ostatnio mi przeszło. I nie wiem czy to dlatego że to za długo trwa i zwyczajnie mi się znudziło. Czy to ze względu na to, że nie dzieje się tam nic specjalnego, a jedynie dostrzec można jak produkcja usilnie próbuje uatrakcyjnić ten program, bezskutecznie. Na FB te komentarze wulgarne i wredne. Ludzie nie potrafią wyrażać swoich opini. I ta akcja z homifobią Każdy każdemu ją zarzuca A zaczęło się od prowadzących BB Nocą i sztabu "paychologów". A dajcie już spokój. Kiedy ten finał ma być?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 16:04   #569
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Kasia widze po wyjsciu to samo co Justyna - takie ciagle gadanie jaka to ona nie jest najlepsza we wszystkim. Nie wiem czy az takie ma kompleksy, ale brzmi to jakby sama siebie chciala do czegos przekonac. Sama zaraz po wyjsciu gadala jak to ona wszystkich tam kocha, a potem w wywiadach i na swoich socialach kazdemu obrabiala tylek, a tak gadala jak to jej przeszkadzalo, ze nikt jej niczego nie powie w twarz w przeciwienstwie do niej.

Olek przypomina mi jednego z tych Turkow, ktorzy poluja w necie na mlode dziewczyny, planujac slub, wyznajac milosc, gadajac o jakichs ksiezniczkach i wgl XD Przerazajace, tak samo jak jego teksty w stylu 'jakbym zobaczyl geja/transseksualiste/drag queen na ulicy to zabilbym' i tak caly czas. W ogole ta dwojka sie do jakiegos zwiazku czy zalazka zwiazku zabiera zupelnie nie od tej strony co trzeba.

Lukasz to teraz taki 17-letni chlopiec, juz nie drama queen, ale tez w jakis sposob jest fajny, nadal czasami ma jakies absurdalne wstawki. Szkoda, ze wyleci

Zauwazyliscie, ze Madzia niby na co dzien taka nieswiadoma, 'no co Ty', 'ale jak to', a jak gada z Lukaszem to jakby przestala udawac taka infantylna i normalnie cisnie beke, plynnie mowi, nawet potrafi wyrazic swoje zdanie, bez stresu, ze kogos obrazi jak to zwykle robi?

Fakt, ze teraz jest troche nudno, mysle, ze to glownie dlatego, ze wzieli ludzi, ktorzy sami nie potrafia sobie zorganizowac niczego fajnego, tak jak Justyna mowila, ze ona tam kazdego obgadywala, bo wlasciwie to nie mieli nic do roboty. A powinni wziac kogos, ktos wlasnie sam potrafi fajnie sobie zorganizowac czas
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 17:05   #570
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Podobno była jakaś akcja z Olehiem,który powiedział,że u niego na Ukrainie ojciec by go zabił , i to dosłownie za bicie gejem. Łukasz powiedział,że takie zasady są chore. O dziwo poparł go Bartek , a z kolei Oleh znalazł obrończynię w ''dobrej cioci'' Izie , która chamsko odniosła się do sprawy i Łukasza. W telewizji podobno nie pokazali jej najgorszych tekstów. Tak samo jak w TV nie pokazali akcji z obmacywaniem i grzebaniem w majtkach prawie nieprzytomnego Igora przez wstawioną Decybel.
Dziwi mnie ,że TVN broni akurat takich postaw, jak z zachowaniem Igora i spółki po odejściu Łukasza, kiedy na siódemce nie pokazano najgorszych zachowań uczestników, wobec których nie wyciągnięto żadnych konsekwencji.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-13 14:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.