Zestaw mikolajkowy dla Kobiety..;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-01, 13:32   #1
jas6661991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3

Zestaw mikolajkowy dla Kobiety..;-)


Witam prosze was kobiety, bo jestem zielony,a chcialby zrobic mojej lubej taki zestaw na wlosy zeby poprawily ich kondycje...

Wiem tylko ze ma brązowe wlosy(teraz pofarbowala na czekoladowy), przetluszczaja sie od nasady i prawie codzinnie musie myc zeby nie miec takich...

Ceny nie bede podawal, bo nawet nie wiem ile jakis zestaw do pielegnacji kosztuje... Prosze was o pomoc i dziekuje z gory :-P
jas6661991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 16:09   #2
tymoszek
Przyczajenie
 
Avatar tymoszek
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zestaw mikolajkowy dla Kobiety..;-)

A może zestaw naturalnych kosmetyków do włosów? Są coraz bardziej popularne i przede wszystkim skuteczne i zazwyczaj ślicznie pachną do tego możesz jej podrzucić np. jakiś fajny peeling do ciała żeby się nie obraziła za te włoski Ja dziewczynom w mojej rodzinie i paru przyjaciółkom też szykuję takie kosmetyczne prezenty. Mała rzecz a cieszy Polecam sklep: https://full-natura.pl/pl/c/Pielegnacja-wlosow/21 Sama się tu zaopatrzam i gorąco polecam
tymoszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:19   #3
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Zestaw mikolajkowy dla Kobiety..;-)

Polecam szampon i tonik-wcierkę do włosów Vianek z serii normalizującej. Kosmetyki są naturalne i mają fajne, ziołowe zapachy. Możesz powiedzieć swojej kobietce, że kupiłeś je też dla wzmocnienia włosów na zimę, bo takie działanie również mają
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 18:52   #4
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Zestaw mikolajkowy dla Kobiety..;-)

może zestaw z Faromony do włosów przetłuszczających się? szampon + odzywka zza 16zł


__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 21:38   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Zestaw mikolajkowy dla Kobiety..;-)

Zestaw O'Herbal z Arnicą.
Albo przynajmniej szampon.
Znajdziesz je w drogeriach rossmann na przykład.
Do regeneracji po farbowaniu można kupić też maskę Biovax do włosów słabych i wypadających albo zestaw Jantar zabieg na ciepło.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 18:20   #6
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Zestaw mikolajkowy dla Kobiety..;-)

Twojej dziewczynie przede wszystkim przetłuszcza się skóra głowy, a nie całe włosy na długości. Myślę, że lepiej byłoby skomponować zestaw składający się z szamponu oczyszczającego (L`Oreal Professionnel Pure Resource, Yves Rocher Purete Purifying Shampoo, Wella System Professional Balance Pure lub z Wax Daily firmy Pilomax dostępne w aptekach kilka różnych rodzajów b. skuteczne),,a do tego jednak nawilżająca odżywka lub maska, gdyż włosy po farbowaniu są zazwyczaj bardziej uwrażliwione, a jak do tego dodamy codzienne mycie i suszenie to po 2-3 tygodnaich powstanie siano.
Z odżywek/masek bardziej profesjonalnych to loreal intense repair lub mythic oil, Joico Luster Lock (nowość, na zagranicznych blogach dużo pozytywnych recenzji), Biowax do włosow suchych i zniszczonych, Pat&Rub maska regenerująca. Ewentualnie możesz jeszcze dorzucić serum np. Elseve Magiczna Moc Olejków na końcówki włosów, które stosuje się po umyciu, by zapobiec rozdwajaniu i elektryzowaniu się włosów zwłaszcza teraz w okresie zimowym (czapki, grzejniki).
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 10:21   #7
mspaulina
Raczkowanie
 
Avatar mspaulina
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 66
Dot.: Zestaw mikolajkowy dla Kobiety..;-)

Ja zdecydowanie odradziłabym maskę Pat&Rub- tłustą powłokę mi zostawiła na włosach (dodam, że są to włosy blond i wymagające dobrej opieki), natomiast polecam maskę z Naturativ, nie obciążyła mi włosów, a przypadkiem ją trzymałam dłużej niz trzeba było. Brawo ja
mspaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 18:05   #8
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Zestaw mikolajkowy dla Kobiety..;-)

Cytat:
Napisane przez mspaulina Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie odradziłabym maskę Pat&Rub- tłustą powłokę mi zostawiła na włosach (dodam, że są to włosy blond i wymagające dobrej opieki), natomiast polecam maskę z Naturativ, nie obciążyła mi włosów, a przypadkiem ją trzymałam dłużej niz trzeba było. Brawo ja
Z Pat&Rub jest teraz problem, bo w sumie nie wiem czy obecny skład jest tak dobry jak kiedyś kiedy kosmetyki były sygnowane nazwiskiem Rusin, ale metodę opracowała Aromeda. Właściwie zapewne maska Naturativ Aromedy działa podobnie jak kiedyś sprzed kilku lat Pat&Rub. A obecne Pat&Rub to wielka niespodzianka.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 15:25   #9
mspaulina
Raczkowanie
 
Avatar mspaulina
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 66
Dot.: Zestaw mikolajkowy dla Kobiety..;-)

No ok, były sygnowane, ale co z tego? Gdyby Popek sygnował swoim nazwiskiem dajmy na to aspirynę, a później doszedł do wniosku, że umie ją sam produkować, to kupiłabyś z apteki czy od Popka? Celebrytom znanym z tego, że są znani chyba nie warto ufać
mspaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 16:25:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.