Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy 2008! - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 09:50   #4561
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

hejka!!

Kasieek no brak słów na Twojego TŻ, ale mój też święty nie jest wogóle to ja jakieś straszne nerwy mam, wszystko mnie wkurza, nie wiem co jest....

Aniu ja mam termometr Brauna do ucha i jak dla Hani innego rozwiązania nie widziałam bo do pupci to się bałam (ona też strasznie nogami wierzga, zwłaszcza bez pieluchy). jak narazie jestem z niego zadowolona...co do temperatury to Hania też ma niekiedy coś pod 37, ale jest o zwłaszcza po płaczu lub jak raz kiedyś mąż suszarką jej brzuszek nagrzewał (gazy) to wtedy też temp. była wyższa.

Magda dużo zdrówka dla Emilki, oby wszystko szybko przeszło, no i dla Ciebie duużo cierpliwości do lekarki. Gratulacje pierwszych łyżeczek kaszki bananowej, ja wiem, ze u nas banan odpada na przyszłość bo jak karmiłam piersią to mała później miała bóle brzucha a Humanie bananowej to wogóle kupa to masakra była jakaś !!!


mieliśmy jechać z mężem i Hanią do Tesco na zakupy. zaczęłam ją ubierać i nerwy mi puściły. jeden kombinezon za mały, w drugim pływa a trzeci to porażka do ubierania. rozmiarowo dobry, ale nie ma zapięcia w nogawkach, więc trzeba dziecko wciskać, spodnie Hani przy tym się podwijały do góry no koszmar!!!
wkurzyłam się, TŻ pojechał sam a jak wróci to idę do sklepu po kombinezon i już wcale nie zamierzam oszczędzać (z drugiej strony widziałam ostatnio wyprzedaże w Pentliczku, więc może coś wypatrze fajnego i nie za kupę kasy).
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 09:56   #4562
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
Magflieg-dodałaś ta kaszkę do swojego mleczka, czy taką "suchą" kaszkę? bo ja też już myślę o nowościach w diecie Natalki
kupiłam taką co dodaje sie tylko wode bo u mnie z odciaganiem masakra TEKSAŃSKA wiec jest na mleku modyfikowanym

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Magda dużo zdrówka dla Emilki, oby wszystko szybko przeszło, no i dla Ciebie duużo cierpliwości do lekarki. Gratulacje pierwszych łyżeczek kaszki bananowej, ja wiem, ze u nas banan odpada na przyszłość bo jak karmiłam piersią to mała później miała bóle brzucha a Humanie bananowej to wogóle kupa to masakra była jakaś !!!
dzieki za zyczonka zdrówka
no bo w sumie w tej kaszce to chyba nie jest normalny banan tylko jakis aromat bo banan jest zdecydowanie od pozniejszego miesiaca niz 4 ale jak po humanie bananowej nie pasiło to moze faktycznie nie ryzykuj...powodzenia w łowach zakupowych
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 10:15   #4563
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

iwa iw no szkoda szkoda ale teraz udaje ze nic sie nie stalo a ja go olewam nie mam ochoty wogole z nim gadac!!!!!!!!
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:40   #4564
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Hej Dziewczyny!
Dzis o 5rano dojechałam do WarszawyJ jak dobrze być znowu z Wami!
Nie jestem w stanie nadrobic świątecznych zaległości, ale postaram się chociaz tak mniej wiecej przeczytac o czym pisałyście
Oglądam zdjęcia i Wiktorynko jakiego masz cudownego synka. Jejku jak on wyrosl, jest taki uroczy, ze napatrzeć się nie moge!!!
Agawiecka gratuluje chrztu. Pradziadek Emilki wyglada bardzo mlodo, spokojnie można by mu było odjąć to ‘pra’ J
Ewe – Robercie pod choinka pełnił funkcje prezentu? sliczny Mikołajek!
Aisza pieknie wygladasz i widze, ze tez masz malego MikołajkaJ
Iwa – Haneczka cudniasta, dziewczyna cwiczy żeby miec figurke ladna:P
Jagna widze, ze u Ciebie tez już jest zainteresowanie maskotkami, słodkie zdjęcia.
Kasieek na niektórych zdjęciach Twój synek przypomina mi mojego Antka tak z minyJ
Anah i Tobie również wszystkiego naj z okazji chrzcin!
Agnesj fajne rodzinne zdjęcia spod choinki. Troche zazdroszczeJ
Hepe masz sliczna córeczkę,jak laleczka!
Izu jakie strasznie podobaja mi się takie duze, ciemne oczkaJ

Przepraszam jak kogos pominęłam.
Widze, ze rozmawiacie NT rozszerzania diety dziecka. My dzis sprobujemy przecier jabłkowy. Podobno w 5miesiacu można już podawac zupke jarzynowa jako normalny posiłek?

Potem zasypie Was troche zdjęciami
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:44   #4565
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Ania witaj po świętach czekam na fotki Antosia
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 12:45   #4566
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Magflieg ja tez wczoraj dalam malej kaszki z jablkami bezmlecznej, wymieszalam z mlekiem modyfikowanym, dzisiaj byla normalna kupa jak zawsze, wiec dzisiaj tez jej dam a na noc moze zaczne zageszczac mleczko.

No i specjalnie dla Ciebie i Kasiek: Sakramyncki dziod z tego chlopa

Iwa, ja mam kombinezon na 62/68 chyba na nas jest juz za maly ma dwa zamki z przodu jest bialy z rozowym kroliczkiem, jak chcesz moge ci go wyslac, tylko nie wiem ile przesylka bedzie kosztowac, moje kuzynki jada 3 stycznia do Polski to moge poprosic o wyslanie go do Ciebie, jesli chcesz zdjecia to daj znac.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 12:47   #4567
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

no wiec pierwsze jest z wilgilii reszta tak ogolnie zcalego tyg + ostatnie, ktore pokazuje jak bardzo nie lubi lezec:| glowka silna bo sam sie tak podnosi, ale kregoslup jeszcze slabiutki wiec nie pozwalam mu na to zbyt czesto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 99.jpg (83,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (29,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (71,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (54,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (95,0 KB, 31 załadowań)
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 13:13   #4568
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
no wiec pierwsze jest z wilgilii reszta tak ogolnie zcalego tyg + ostatnie, ktore pokazuje jak bardzo nie lubi lezec:| glowka silna bo sam sie tak podnosi, ale kregoslup jeszcze slabiutki wiec nie pozwalam mu na to zbyt czesto.

ja faktycznie identycni sa.

mam do was pytanie kaszke kiedy zaczelyscie podawac swoim pociechom? ja raz Olusiowi dalam bebiko2 na noc i spal mi do rana mozna tak robic? czy nie bardzo??????????????????: confused:
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 13:23   #4569
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez kasieek23 Pokaż wiadomość
ja faktycznie identycni sa.

mam do was pytanie kaszke kiedy zaczelyscie podawac swoim pociechom? ja raz Olusiowi dalam bebiko2 na noc i spal mi do rana mozna tak robic? czy nie bardzo??????????????????: confused:
Kasiek przeczytaj dwa posty wyzej
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 13:23   #4570
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

hej

Aniu witaj po świętach
Jak Antoś wytrzymał podróż i pobyt w obcym miejscu? grzeczny był? spał bez problemów?

Agnieszko dziękuję Ci serdecznie, ale poszłam do sklepu i akurat były fajne wyprzedaże i kupiłam właśnie taki kombinezon z dwoma zamkami, beżowy i jest ok bo właśnie młodej przymierzałam.
dziękuję raz jeszcze, ale nie skorzystamy

aa i w Biedronce są fajowe body z długim rękawem pakowane po 2 sztuki za cenę 8,99/opakowanie, bardzo fajne gatunkowo, jak któraś ma blisko i potrzebuje to polecam.rozmiary do roku chyba są.

i dzisiejsze zdjęcia (TŻ ciut zmęczony )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC300054.jpg (55,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC300060.jpg (84,0 KB, 36 załadowań)
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 14:09   #4571
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Iwonko, Justynko, Dorotko, dziękuje za trzymanie kciuków. Idziemy w środe po południu. Postaram sie nie stresować

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
Amaretta to Misia przegoniła wagowo moją Emilasę włąsnie sie zastanawiam czy z moją wszystko ok bo ona ma 5 kg ale rozmiar to 68

Emila dalej kaszle chyba po południu pojde do lekarza na kontrole a poniewaz jeszcze nie zmieniłam deklaracji czeka mnie wizyta u tej durnej baby
Emi jest długa i chuda. Będzie z niej niezła laska

Powodzenia u lekarza.

kasieek, Jagna określiłą to idealnie, cytuję: Sakramyncki dziod z tego chlopa
Trzymaj się Słońce
Jagna, bardzo mi sie to podoba

Cytat:
Napisane przez kasieek23 Pokaż wiadomość
iwa iw no szkoda szkoda ale teraz udaje ze nic sie nie stalo a ja go olewam nie mam ochoty wogole z nim gadac!!!!!!!!
I dobrze.

Aniu Antosiowa, witaj po przerwie.
Dzięki za życzenia z okazji chrzcin
Antoś prezentuje się świetnie. Na pierwszym zdjęciu wystojony, ze hej.
Uśmiecha sie jak zawsze cudnie. Fajne zdjęcia.

Iwonko, Hania jakaś taka długa mi się wydaje. Słodka dziewczynka

Co do termometrów, to mi sie wydaje, ze najdokładniej mierzy rtęciowy a elektroniczny pokazuje niższa temp. Nie wyobrażam sobie mierzenia w pupie. raz próbowałm zmierzyć Maciejowi, to mnie obryzgał kupą

Edytowane przez anah
Czas edycji: 2008-12-30 o 14:10
anah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 14:12   #4572
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez goga144 Pokaż wiadomość
Witaj - super, że spotkałaś się z rodzicami. Mieszkacie daleko od siebie, czy to były jakieś nieporozumienia że aż tyle czasu się nie widzieliście - jeśli jestem wścibska to przepraszam, uznaj, że pytania nie było.
A co do powrotu do pracy, to nie chcesz skorzystać z urlopu? Ja tak właśnie robię. macierzyński mam do 13 stycznia a potem biorę urlop i tym sposobem do pracy wracam od marca. Dziś byłam w firmie na rozmowie z szefem i przy okazji składałam wniosek.

Ja w chwili obecnej mieszkam w Białej, a rodzice w Zamościu. Z tego względu, że prawie całą ciążę przeleżałam nie było mowy o odwiedzinach w rodzinnym domu. Nasze spotkania wyglądały w ten sposób, że to rodzice przyjeżdżali do mnie, jak najczęściej mogli, a po narodzinach Wiki albo przyjeżdżali do Białej albo, gdy TŻ miał tygodniowe kursy w Lublinie spotykaliśmy się tam, czyli w sumie w połowie drogi. Jestem bardzo zżyta z rodzicami, codziennie do siebie dzwonimy, więc tym milej było w końcu odwiedzić zarówno dom rodzinny, jak i miasto. Zresztą święta zawsze kojarzą mi się z domem.

Jeżeli chodzi o powrót do pracy, to u mnie sytuacja jest nieco skomplikowana, gdyż ja od października zeszłego roku jestem na 13 miesięcznym stażu podyplomowym. Umowa wygasła pod koniec października i teraz musiałam złożyć podanie o wznowienie stażu, także o ew. urlopie nie ma mowy, bo go po prostu nie mam. W sumie, to nawet nie wiedziałam, jaką datę mam wpisać w podaniu przez tę zmianę ustawy, no ale po telefonie do ZUSu, gdzie mi powiedzieli, że nic nie wiedzą założyłam, że przynajmniej na razie urlop nie zostanie przedłużony

Wszystkie zdjęcia z chrzcin cudowne!!

Nabuko-niezłą miałaś przygodę z butkami. Pocieszę Cię, że odwiedzającym, z tego co zaobserwowałam, często zdarza się zapomnieć je zdjąć przed wyjściem.

jaroszania-piękne zdjęcia Antosia. A jak on ładnie podnosi główkę

Wiktorynka- Twój Ignaś wygląda bardzo dorośle

kasieek-nie przejmuj się mężem. Oni pewnych rzeczy chyba nie robią świadomie, w związku z czym później się dziwią, czemu się wkurzamy.

Iwa-Hania pięknie bawi się z tatusiem

magflieg-gratulacje z okazji drugiego ząbka i sukcesu w karmieniu kaszką.

Ja wczoraj próbowałam podać Wiki trochę kleiku ryżowego. W sumie to nawet trochę zjadła, ale bardziej traktowała całą sprawę, jak dobrą zabawę. Trudno mi było podawać kolejne porcję łyżeczką, bo bez przerwy miała wysunięty i podwinięty języczek do góry, tak więc i tak większość kaszki lądowała na brodzie, tudzież śpioszkach. Dzisiaj spróbuję może kaszki bananowej.
Później postaram się wkleić zdjęcia z tego ważnego wydarzenia

Jeżeli zaś chodzi o postępy w karmieniu tą nieszczęsną butelką, to są one minimalne, bo co prawdę zjada średnio ok 60-80 ml, ale dopiero po 10 minutach płaczu i zachęcania z mojej strony.

Poza tym trochę zaczynam się stresować, bo TŻ zaczął teraz pracę na pediatrii, a tam pełno przypadków rota (na szczęście Wiki była na nie szczepiona) i zapalenia płuc. No i ja od stycznia też coś mogę przywlec do domu. W związku z tym już na pewno przy okazji następnego szczepienia, czyli 5.01. zaszczepimy nasze maleństwo dodatkowo na pneumokoki.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 14:40   #4573
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aniu Hania może wydaje Ci się długa przet te rajtuzy
no w sumie jej równieśnik z mieszania naprzeciwko jest krótszy no i pozatym to Hania jednak te nogi chude ma to może dlatego tak trochę prawdy i trochę złudzenia w tej jej długości
w ciuszkach chodzimy w dużych 56 lub małych 62 (a tych drugich to jeszcze rękawki podwijamy).

Agnieszko właśnie zrobiłam Twoją sałatkę z zupek chińskich., wygląda smakowicie, teraz leżakuje w lodówce żeby makaron napęczniał, ale najlepsze, że wszystko w misce wymyrdałam i zapomniałabym wrzucić kurczaka z patelni
zoerientowałam się dopiero jak go zobaczyłam takiego usmażonego i czekającego na ostygnięcie
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:15   #4574
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jaroszaniu-ale Antoś urósł! chłop jak dąb z niego! i musze przyznać, ze twarz mu się nieco zmieniła...

Anuhaaaaaaa-jak Piotruś zareagował na szczeniaczka uczniaczka-bo to cyba Ty mu kupiłaś prawda? Natalka jest szalenie zaintrygowana... co widać na zdjęciu poniżej

Ja chyba też mojej małej niedługo zaserwuję kaszkę bananową ciekawa jestem jak na nią zareaguje...

tak jak wczesniej obiecałam wrzucam fotki z okresu świątecznego

Iwa-ależ Hania rośnie!jak na drożdżach...i prześliczna jest!no i do tego pupilka tatusia prawda???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 099.jpg (44,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 102.jpg (97,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 129.jpg (69,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 134.jpg (77,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 061.jpg (85,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 105.jpg (76,2 KB, 31 załadowań)
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:20   #4575
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

mi się wydaje, że tego szczeniaczka to Gosia (Goga) kupowała, ale pewna nie jestem.
myślałam, że ten psiak to mniejszy jest

Natalka super wyglądała w stroju Mikołaja obie jesteście pięknie kobitki nie ma co ukrywać

a u nas Hania to oczko w głowie dla taty. o mnie to już się nieraz zapomina i muszę dopominać się nieco uwagi od czasu do czasu no bo przecież Hania

młoda miała jeść godzinę temu.
przyszykowałam sobie wszystko do pieczenia ciasta, myślałam, że ją nakarmię i wezmę się za pichcenie a tak jak śpi tak chyba wstawać nie myśli. 4 godzina mija.
ja to się wogóle ostatnio zastanawiam czy ona za dużo nie śpi, całe noce, później w dzień to też sporo. muszę zacząć spisywać bo trochę się niepokoję.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2008-12-30 o 15:22
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:25   #4576
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
no wiec pierwsze jest z wilgilii reszta tak ogolnie zcalego tyg + ostatnie, ktore pokazuje jak bardzo nie lubi lezec:| glowka silna bo sam sie tak podnosi, ale kregoslup jeszcze slabiutki wiec nie pozwalam mu na to zbyt czesto.
Antoś normalnie nam wydoroslał przez te święta śliczny chłopak i silny

A ja właśnie wróciłam od lekarza...no więć do końca ciekawie nie jest bo zaczyna być ją trochę "słychać" - okreslenie naszej szanownej pediatry ale do piatku dostałyśmy nowy lek tym razem Bactrim plus syrop na kaszel jak nie bedzie poprawy to antynbiotyk
Wiec mam nadzieje ze poprawa bedzie...
a z kweistią wagi...to jak pamietacie (jak nie to przypomnę - ostatnio czyli tydzien temu jedza doktora mówiła ze Emi za malutka i bedzie trzeba zrobic badania bo malo przybiera) no wiec waze ja dzisiaj - sama sie wyrwałam bo ona sie nie kwapila i dzisiaj ma 5150 (tydzien temy 4940) na to pani doktor - no slicznie mamuska przybiera - nie wiedzac o tym skoku od osattniego tygodnia tylko widzac pomiary wagi takie jak wtedy widziala no i badz tu babo madry ja rozumiem ze różni pediatrzy maja rózne poglądy ale zeby jedna miala co tydzien inne zdanie:confused :
a swoją drogą 200gr w tydzień to na pewnoe ta wczorjasza kaszka
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:26   #4577
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że tego szczeniaczka to Gosia (Goga) kupowała, ale pewna nie jestem.
myślałam, że ten psiak to mniejszy jest
możliwe że to Goga- ja nie pamiętam
a psiak jest spory i jest naprawdę niesamowity,śpiewa,mówi wiersze,wydaje różne dziwne dźwięki,nazywa części ciała itp. najzabawniejsza sytuacja z nim miała miejsce gdy teściu przez przypadek prawie na nim usiadł a on-"kocham cię" normalnie umieralam ze śmiechu!
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:16   #4578
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Hej dziewczyny! Jestem tu nowa przyjmiecie mnie do swojego grona?? Urodziłam 4 września 08 dużego i zdrowego syneczka (4100 i 59 cm). Jest baaardzo absorbujący ale im jest starszy tym więcej czasu mam dla siebie, więc mogę popisać i poczytać pozdrawiam!

OOOOOO DOROTKA!!! a to spotkanie!!!! Ja uciekłam z tamtego forum bo coś nikt znaków życia nie dawał Fajnie że Cię tutaj spotkałam! pozdrawiam! Mama Aleksa

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2008-12-30 o 16:19
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:20   #4579
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa przyjmiecie mnie do swojego grona?? Urodziłam 4 września 08 dużego i zdrowego syneczka (4100 i 59 cm). Jest baaardzo absorbujący ale im jest starszy tym więcej czasu mam dla siebie, więc mogę popisać i poczytać pozdrawiam!

OOOOOO DOROTKA!!! a to spotkanie!!!! Ja uciekłam z tamtego forum bo coś nikt znaków życia nie dawał Fajnie że Cię tutaj spotkałam! pozdrawiam! Mama Aleksa
witojcie przyjmujemy dawaj foty Aleksa
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 16:24   #4580
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa przyjmiecie mnie do swojego grona?? Urodziłam 4 września 08 dużego i zdrowego syneczka (4100 i 59 cm). Jest baaardzo absorbujący ale im jest starszy tym więcej czasu mam dla siebie, więc mogę popisać i poczytać pozdrawiam!

OOOOOO DOROTKA!!! a to spotkanie!!!! Ja uciekłam z tamtego forum bo coś nikt znaków życia nie dawał Fajnie że Cię tutaj spotkałam! pozdrawiam! Mama Aleksa

Witam nową Mamę i podpisuję się pod prośbą magflieg o zdjęcia.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:27   #4581
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa przyjmiecie mnie do swojego grona?? Urodziłam 4 września 08 dużego i zdrowego syneczka (4100 i 59 cm). Jest baaardzo absorbujący ale im jest starszy tym więcej czasu mam dla siebie, więc mogę popisać i poczytać pozdrawiam!

OOOOOO DOROTKA!!! a to spotkanie!!!! Ja uciekłam z tamtego forum bo coś nikt znaków życia nie dawał Fajnie że Cię tutaj spotkałam! pozdrawiam! Mama Aleksa
to dobre! witaj ! miło Cię tu widzieć-ja z wielką chęcią przyjmę cię do naszego wątku i w imieniu reszty dziewczyn prosze o ujawnienie Aleksa
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:49   #4582
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Aniu Hania może wydaje Ci się długa przet te rajtuzy
no w sumie jej równieśnik z mieszania naprzeciwko jest krótszy no i pozatym to Hania jednak te nogi chude ma to może dlatego tak trochę prawdy i trochę złudzenia w tej jej długości
w ciuszkach chodzimy w dużych 56 lub małych 62 (a tych drugich to jeszcze rękawki podwijamy).

Agnieszko właśnie zrobiłam Twoją sałatkę z zupek chińskich., wygląda smakowicie, teraz leżakuje w lodówce żeby makaron napęczniał, ale najlepsze, że wszystko w misce wymyrdałam i zapomniałabym wrzucić kurczaka z patelni
zoerientowałam się dopiero jak go zobaczyłam takiego usmażonego i czekającego na ostygnięcie

Ja wlasnie tez zrobilam ta salatke--PYCHOTA!!!

Dorotko, corke masz super, ma super ubranko z tym napisem

Barz piyknie witomy nowom mamusie telo casu sie syckie ukrywocie i dopiyro teroz ujawniocie?? Dyc to wstyd
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:55   #4583
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

już momencik zaraz wstawię foteczki tylko muszę się ogarnąć i zobaczyć jak to zrobić nie wiem czy nie za duży format? no ale chyba mi wybaczycie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6305435.jpg (68,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6305525.jpg (54,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6305561.jpg (63,1 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2008-12-30 o 16:57
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:28   #4584
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ależ Aleks ma bujną czuprynę! kolejny taki gagatek do naszej wątkowej kolekcji
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:37   #4585
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość

Barz piyknie witomy nowom mamusie telo casu sie syckie ukrywocie i dopiyro teroz ujawniocie?? Dyc to wstyd
kocham cie za te teksty nie mam na myśli treści choć i pod nią podpisujemy się z Emi czterema łapkami

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
już momencik zaraz wstawię foteczki tylko muszę się ogarnąć i zobaczyć jak to zrobić nie wiem czy nie za duży format? no ale chyba mi wybaczycie
no no Aleks wygląda na niezłego gagatka...bystrzacha z niego

Dorota świetny avatar
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4

Edytowane przez magflieg
Czas edycji: 2008-12-30 o 17:52
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:52   #4586
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Iwa_iw, jaroszania dziękujęmy za komplementy
kasieek23 faceci niestety tak mają. Trzymaj się cieplutko.
anuhaa normalna temperatura u niemowlaka to 36.6-37, a wieczorem jest wyższa niż rano.My mamy termometr elektroniczny Braun i jestem zadowolona, nie był drogi. Coś takiego
http://www.allegro.pl/item513209624_...a_gwar_fv.html
Brawo dla Emi za nowy posiłek i życzymy zdrówka.
Jaroszania witamy znowu na wątku, miło Cię czytac...
Antoś śliczny.Szkoda,że aż w W-wie mieszkacie bo byłbyświetnym kandydatem dla Emilki
Iwa_iw ja też Emilce już zakuoiłam body biedronkowe ale z myślą o przyszłości roz.80. Hania naprawde śliczna dziewczynka ale to po rodzicach
No i mam nadzieję, że sałatka będzie smakowała.Ja jutro robię tą przekładaną.
Dorotko obie jesteście śliczne kobietki.Natalka ma śliczne oczka.
samira22 witaj Aleks przystojniacha!!
Jagna cieszę się, ze smakowała sałatka. Jalubię gotować i piec więc polecam się na przyszłość z przepisami...
Moje dzicko dostało na chrzest taką fajna zabawke bawi się pod nią codziennie po 30 minut sama- co u niej jest rekordem.Polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zabawka.jpg (10,3 KB, 7 załadowań)
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez agawiecka
Czas edycji: 2008-12-30 o 18:00
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:01   #4587
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

agawiecka dobrze wiedzieć, że lubisz gotować ja nie jestem w tym dobra, przyznaję się bez bicia... właśnie dużo osób mi mówi, że Aleks na takiego gagatka wygląda, pewnie da mi popalić jak podrośnie już teraz jest takim małym terrorystą ale kochaniutkim ! idę go nakarmić bo coś mi marudzi
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:16   #4588
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
kocham cie za te teksty nie mam na myśli treści choć i pod nią podpisujemy się z Emi czterema łapkami


Dobrze wiedziec ze ktos mnie tutaj kocha
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:21   #4589
mandarynka719
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka719
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 360
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Trochę nadrobiłam.Przez tydzień nie miałam internetu a tu tyle zdjęć i po świetach poszaleliscie z postami. Już nie będę się odnosić do wszystkich tylko ogólnie napisze że wszystkie dzieciaczki jak i mamusie przesliczne. Trochę się załamuję jak widzę na zdjęciach postepy waszych dzieci. Mój 26 skończył 3 miesiąc i nawet nie ma mowy o podnioszeniu go do siadu. wczoraj bylismy na 2 szczepieniu i lekarka przepisała mi te mleko sojowe i nową maść na ta jego sucha skórę. Dzisiaj dopiero dostałam mleko w aptece i porazka. Samego sojowego niechciał pic nawet pół na pół zjadł z wielkimi łzami. cos czuję ze ciężko bedzie.
__________________

mandarynka719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:23   #4590
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Pół dnia mnie nie ma a tu tyle się dzieje!!!

Jaroszaniu witaj po świętach, ale Antoś "wydoroślał" Silny z niego chłopak i strasznie przystojny!

Iwona Haniulka faktycznie długaśna się wydaje i widać, że tatko świata poza nią nie widzi, no pewnie czasem zerknie na mamuśkę

Dorotka Pięknie wszyscy wyglądacie! Ty aż promieniejesz! My też mamy tego pieska, ale powiem szczerze, ze narazie jeszcze Piotrek za dużo się nią nie bawił, bo tyle wszystkiego dostał na święta i chrzest, ze nie wyrabiamy. Ten przyrząd do zabawy co Aga też dostaliśmy

Magda ta lekarka to szkoda słów, jakieś rozdwojenie jaźni czy co? Taki urok twojej Emi, że drobniutka i szczuplutka. Ty się teraz martwisz, a ona będzie się cieszyć, że figurę ma laseczki

Samira witaj serdecznie! Super, że do nas dołączyłaś. Aleks jest przesłodki i widać diabełki w oczkach fryzury też ekstra w porównaniu z naszą łysą glacą Na pierwszej stronie mamy listę, jak chcesz mogę was na niej zawiesić

no a my niestety nie pojechaliśmy do poradni na próżno. Lekarz dał nam 3 tygodnie na poprawę i jak nic się nie zmieni to rehabilitacja. krótko mówiąc młody jest spięty, dopiero to tak mocno widać jak Ci inny człowiek to pokaże. Ogólnie źle nie jest, nie ma żadnej asymetri, ale za duże to napiecie jest. Nawet jak młody leży na brzuszku to źle to robi, bo ma podkurczone rączki, a powinien je wyciągnąć do przodu.

Nosić mamy go tylko tyłem do siebie, żeby był cały zwinięty jak fasolinka i tak żeby się nie prostował, a już napewno nie wyginał. Nie wiem jak będzie z odbijaniem

Lecę kąpać brudasa, później jeszcze zajrzę
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.