Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 20:18   #2491
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

wpadłam do chałupy i od razu do garów, siaty z żarciem przytachałam i na zimno żeberka w jednej dłoni, banan w drugiej dziewczyny będę niebawem jak ta potworzyca z buczkowej foty z tą różnicą, że bez peta...
Tajga jeśli mogę Ci doradzić czysty, niekomedogenny krem nawilżający - Cethapil MD, nie rezygnuj z wazeliny (ewentualnie Dermosan, którym ja jestem zachwycona), wartstwa tłuszczu między innymi chroni przed utratą wody. Peeling tylko enzymatyczny (wszelkie mechaniczne zakazane - ja ścierałam się ostrymi chusteczkami i teraz mam naczynka na wierzchu), kilka z nas używa peelingu enz. Dermiki Meritum. Ja zabawki z BU otworzyłam dopiero jak przeszłam na cos 1xdziennie.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 20:34   #2492
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Tajga polecam Emolium krem barierowy.Swego czasu bardzo mi pasował bo jest dla cery mieszanej,ładnie się wchłaniał a twarz nie błyszczała .
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 22:05   #2493
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Anturku, Megi - dzieki za porady. Mam właśnie powrót do przeszłości z tymi kosmetykami, bo rok temu kupowałam tego typu specyfiki (kremy i emulsje do kąpieli) dla córeczki Miała skazę białkową i kąpałam ją wlaśnie w emolium lub oilatum
No a teraz jej mamusia sięga po te same kosmetyki:ehe m:

Anturku - peeling juz mogę w weekend zrobić?
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 23:25   #2494
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Tajga ja niestety nie odważę się doradzić w tym konkretnym temacie. Podejrzewam jedynie, że tak, mogłabyś ale gdybym została zapytana czy istnieją jakieś niebezpieczeństwa, to zamilkłabym, nie wiem po prostu. A to znaczy, że wiem za mało. Natomiast wiem kto wie Polecam Ci opinię Masimy. Zresztą rano dziewczyny nadrobią zaległości czytelnicze i na pewno wyrażą swoje zdania.

Buczka nawet na moment nie mogłaś się oderwać? Zaiste intrygujące

A i zapomniałabym. Dome możesz jutro rano kurna spodziewać się mojego słodkiego głosu w słuchawce

Spokojnych snów

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-15 o 23:28 Powód: bo noc nastała
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 08:03   #2495
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

A co tu taaaaaaaka ciiiisza?!?!?!
Wstawac śpiochy
A ja dziś sama sobie odlicze: OSTATNI DZIEN PRZED URLOPEEEEEEM
UUUUUUFFFFFFFFFFFF
Ale będę miec fajnie - całe dwa tygodnie na przyjemności inclusive oczywiście nasze ukochane forum

Traaaalllllla laaaaalllllaa
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 08:16   #2496
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No wtawać wstawać

Kawa już zalana. Cudowny piatek czassa zacząć.
Denna ale Ci zazdroszczę, super , odpoczniesz sobie.



No wiosenne i ślubne odlicznie 64 dni pozozstało.

: bounce::b ounce::bo unce:
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 08:27   #2497
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Madziusia jesteeś niezawodna biorę kawke na wynos
Denna ale masz fajnie rewelacja -
a ja jeszcze dwa tyg. i też luźniej będę miała bo sesja się zaczyna ale przed to urwanie głowy z nimi mam totalne.....

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-16 o 08:29
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 08:46   #2498
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzień dobry Cosmitki
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 09:05   #2499
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dobry dobry i radosny


Megi, Anturka czy w poniedziałek mam urlop brać z tytułu tutki prostej?
Usta całe z wypełnieniem. I czy jak mam wazeline, krem bepanten, cicaplast, antyvir krem, to..to wystarczy? Co smarować na tutkowe usta a czego nie?
Hurra jutro będę wygladała jak Antura wczoraj (no może tutkowiej)
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 09:12   #2500
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
No to jak Go spotkam, powiem mu jutro rano ładnie Dzień dobry i poprosze, zeby uściskał i wycałował po powrocie żoneczke od Denny, co?

Ciesze sie, że trzymanie kciuków pomogło

Napewno się nawet nie zdziwi, tylko bedzie pózniej kombinował przez całą drogę do domu skąd zna tę laskę


Meguś, widziałaś Anturkowe permanenty??? fiu, fiuuuuuuuuu)))))
Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
no a wcześniej jeszcze korektory były ze dwa....hihihihi ale jak mi plama zejdzie to ja też będę o suchym puderku - już sie niemogę doczekać a ta hurtownia była by wskazana.......ale jakbym zaczeła testować to wyszłoby ze dokladam do ineresu
Novi to co jeszcze te kciuki mamy trzymać?? doczytałam chyba jest dobrze
Ja dzis do tyłu chodze....

Kciuków już nie trzeba...chyba że za szeroką drogę na trasie powrotnej mojego TZ-ta do odmu.

Wczorajsze jak pisałam wczoraj- chyba pomogło- okaże się końcem stycznia.

Natalko niestety to nie był konkurs, ani wystawa moich projektów......co prawda niecodzienna sprawa, ale taka, ktora może dać człowiekowi mocno w kość i wczoraj ważyły się jej losy.

Anutrek dzwoniłas do Domcia? co u niej czemu milczy mam nadzieję, ze to strajk


Madziusia- u mnie śneigu napadało tyle, że świat wygląda bajecznie i nadal pada


Buczka ile się leci do Okupanta dobrze że nie leciałas do NY
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2009-01-16 o 09:14
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 09:57   #2501
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzień dobry !Za kawę dziękuję ale Denuś podlej tej herbatki czerwonej.Ja to dzisiaj miałam pobudkę -telefon z urzedu skarbowegoAntek -usteczka cacy a moje plamy są -cienie -na starych miejscach i na nowych tyż.Uczepiłam się że to od tabsów i mam zamiar rzucić.Zobaczymy co gin.na to powie?
Tajga ja na Twoim miejscu bym nic nie peelingowała to co ma zleźć musi samo bez pomocy.Dziewczyny pomagały i dorobiły się ranek

Edytowane przez ane120
Czas edycji: 2009-01-16 o 09:59
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 10:25   #2502
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Anturku, Megi - dzieki za porady. Mam właśnie powrót do przeszłości z tymi kosmetykami, bo rok temu kupowałam tego typu specyfiki (kremy i emulsje do kąpieli) dla córeczki Miała skazę białkową i kąpałam ją wlaśnie w emolium lub oilatum
No a teraz jej mamusia sięga po te same kosmetyki:ehe m:

Anturku - peeling juz mogę w weekend zrobić?

Tajga coś mi się wydaje, że ty cosmelan przechodzisz podobnie jak ja- ja żadnych peelingw nie robiłam - a mocniejsze ścieranei skórek doprowadziło mnie do ranek- nad wargą i poniżej- więc nalepiej myj twarz wodą i susz przez dotykanie recznikiem zeby nie pocierać. skórki zejdą same.
peelingi moze pózniej

Dencia i co widzialaś mojego TZ-ta własnie jest u Ciebie w mieście
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:30   #2503
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Hej kochane babsztyle
Znowu jestem na okupanckiej ziemi.TZ mnie przywital bialymi rozami,obiad ugotowal,torta kupil i wogole bylo cudownie.Dzieci sie zlecialy i mi impreze zrobily powitalna z balonami i szyldem "Willkommen zu Hause"Normalnie sie poryczalam ze szczescia.

A teraz poczytam zaleglosci
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:45   #2504
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Hej kochane babsztyle
Znowu jestem na okupanckiej ziemi.TZ mnie przywital bialymi rozami,obiad ugotowal,torta kupil i wogole bylo cudownie.Dzieci sie zlecialy i mi impreze zrobily powitalna z balonami i szyldem "Willkommen zu Hause"Normalnie sie poryczalam ze szczescia.

A teraz poczytam zaleglosci
Witaj Witaj
No to super z tymi niespodziankami
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:56   #2505
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Novi-u mnie też padał w nocy i nadal pada śnieżek ale fajnie tylko jazda jakby trochę utrudniona
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:06   #2506
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Tajga coś mi się wydaje, że ty cosmelan przechodzisz podobnie jak ja- ja żadnych peelingw nie robiłam - a mocniejsze ścieranei skórek doprowadziło mnie do ranek- nad wargą i poniżej- więc nalepiej myj twarz wodą i susz przez dotykanie recznikiem zeby nie pocierać. skórki zejdą same.
peelingi moze pózniej

Dencia i co widzialaś mojego TZ-ta własnie jest u Ciebie w mieście
Novi - No nie widziałam - jakby te obrazy swoje pod pachą tachał, to bym na pewno zuważyła, że to on ci jest!!! A tak to co, mam sie rzucać na każdego faceta? I pytać, czy jego żonka jest COSMITKĄ??? Hmmmmmmmmmm, nie wypada przecież.... chociaz do ślubu to jeszcze mam prawo sie wyszumiec A nawet powinnam
Tajga - skoro nie musisz latac po ludziach (do pracy, czy gdzie tam) to może nie kombinuj z peelingami co? Niech Ci sie ta skóra sama łuszczy i odpada jak chce. Wiem, wkurzaja te frędzle - ale cóż, chcesz byc piękna?? To cierp
Buczka - ale Ci fajne powitanie zgotowali Baaaaaaardzo Cie kocha ta Twoja Familia
Anuśka, ja czerwoną herbate kupuje prawie że hurtowo (TZ sie śmieje, ze w kontenerach powinnam u producenta zamawiać), więc Ci jej u mnie nei zabraknie a Ty tak soute pijasz, czy smakową jakąś?
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:05   #2507
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Novi - No nie widziałam - jakby te obrazy swoje pod pachą tachał, to bym na pewno zuważyła, że to on ci jest!!! A tak to co, mam sie rzucać na każdego faceta? I pytać, czy jego żonka jest COSMITKĄ??? Hmmmmmmmmmm, nie wypada przecież.... chociaz do ślubu to jeszcze mam prawo sie wyszumiec A nawet powinnam
Tajga - skoro nie musisz latac po ludziach (do pracy, czy gdzie tam) to może nie kombinuj z peelingami co? Niech Ci sie ta skóra sama łuszczy i odpada jak chce. Wiem, wkurzaja te frędzle - ale cóż, chcesz byc piękna?? To cierp
Buczka - ale Ci fajne powitanie zgotowali Baaaaaaardzo Cie kocha ta Twoja Familia
Anuśka, ja czerwoną herbate kupuje prawie że hurtowo (TZ sie śmieje, ze w kontenerach powinnam u producenta zamawiać), więc Ci jej u mnie nei zabraknie a Ty tak soute pijasz, czy smakową jakąś?
Może być bez dodatków i tak ją lubię
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:26   #2508
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cos wam śmiesznego wkleje na dobry początek weekendu
Czterech mężczyzn: inżynier, chemik, księgowy oraz pracownik administracji państwowej spierało się czyj pies jest najmądrzejszy...
Inżynier zawołał do swojego psa:
- Pi, pokaż co umiesz !!!
Pies momentalnie wskoczył na biurko, wziął ołówek, papier i narysował idealne koło, kwadrat i trójkąt...
Księgowy zawołał swojego:
- Bilans! Wiesz co masz robić !!
Bilans pobiegł do kuchni, przyniósł 12 ciastek, po czym podzielił je na cztery równe kupki.
Chemik tylko spojrzał i zawołał:
- Probówka! Do roboty !!
Suczka podbiegła do lodówki, wyciągnęła karton z mlekiem, po czym nalała dokładnie 180 ml do szklanki bez rozlania kropelki...
Wszyscy spojrzeli na pracownika administracji państwowej i spytali:
- A co potrafi Twój pies ??
Mężczyzna spokojnie powiedział do swojego pieska:
- Przerwa Śniadaniowa!! Do dzieła!!
Pies natychmiast zjadł ciasteczka, wypił mleko, narobił na papier, przeleciał pozostałe trzy psy, po czym zaczął narzekać, że zwichnął sobie podczas tego kręgosłup, wypełnił wniosek o odszkodowanie za pracę w szkodliwych warunkach i poszedł na chorobowe...

J

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-16 o 12:28
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:37   #2509
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Cos wam śmiesznego wkleje na dobry początek weekendu
Czterech mężczyzn: inżynier, chemik, księgowy oraz pracownik administracji państwowej spierało się czyj pies jest najmądrzejszy...
Inżynier zawołał do swojego psa:
- Pi, pokaż co umiesz !!!
Pies momentalnie wskoczył na biurko, wziął ołówek, papier i narysował idealne koło, kwadrat i trójkąt...
Księgowy zawołał swojego:
- Bilans! Wiesz co masz robić !!
Bilans pobiegł do kuchni, przyniósł 12 ciastek, po czym podzielił je na cztery równe kupki.
Chemik tylko spojrzał i zawołał:
- Probówka! Do roboty !!
Suczka podbiegła do lodówki, wyciągnęła karton z mlekiem, po czym nalała dokładnie 180 ml do szklanki bez rozlania kropelki...
Wszyscy spojrzeli na pracownika administracji państwowej i spytali:
- A co potrafi Twój pies ??
Mężczyzna spokojnie powiedział do swojego pieska:
- Przerwa Śniadaniowa!! Do dzieła!!
Pies natychmiast zjadł ciasteczka, wypił mleko, narobił na papier, przeleciał pozostałe trzy psy, po czym zaczął narzekać, że zwichnął sobie podczas tego kręgosłup, wypełnił wniosek o odszkodowanie za pracę w szkodliwych warunkach i poszedł na chorobowe...

J

Czesc cosmitki kochane
Przypomnial mi sie rowniez dowcip ale o kocie wiec zamieszczam...

Facet mial kota. Byl na niego wsciekly poniewaz ow kot byl okropnie leniwy - lezal na kanapie a do tego wypijal mleko z lodowki, facet postanowil sie pozbyc wreszcie kota i wywiozl go na wies po czym wraca do domu patrzy...a kot lezy na kanapie i popija mleko z butelki facet sie wkurzyl okropnie; na drugi dzien wzial kota i wywiozl go kilka wsji dalej, wraca do domu a tu powtorka z dnia poprzedniego(!)
do licha - mysli facet i bierze kota, pakuje go do samochodu i dalejze do innego miasta tym razem. Wysadzil kota na dworcu a sam wsiadl do samochodu i jedzie. Kiedy juz po kilku godzinach prawie dotarl pod dom postanowil zadzwonic do domu; odbiera zona:
facet : "Hela, to ja! kot jest??! "
zona : "Jest, lezy na kanapie. Acha mowil zebys po drodze kupil mleko
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 13:45   #2510
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Acha, dziewczeta - w zwiazku z tym ze Molly to poszukiwaczka "skarbow"...
..zeby nie bylo ze sie lenie (a na to wyglada ostatnio ) to wlasnie dzis wzielam sie za poszukiwanie nowosci i prosze oto co znalazlam .. ta - dam!

http://www.skinlight.co.uk/product_3...n+Tablets.html


To tabletki rozjasniajace skore, niby przeznaczone dla ciemnoskorych ale chodzi o depigmentacj naskorka - rozjasnienie; w skladzie tabletek, oprocz blonnika cytrynowego, znajduje sie rowniez wit. C i E - wiecie ja chyba o tym kiedys pisalam, ze od ok. dekady biore dziennie okolo 500-1000 mg wit. C, od kilku lat przyjmuje tez suplementy wit. E w dawce dziennej 5-10mg. Tak sobie teraz rozmyslam nad tym, ze byc moze moje plamy nie sa az tak tragiczne bo zazywam doustnie te witaminy nie wiem, byc moze to dziala..hm
Tymczasem zerkne jeszcze na pierwszy skladnik preparatu bo jest skladnikiem glownym a ja nie wiem co to takiego oj lece sie poprawic i zaraz wracam


EDIT: I juz mam(!) jako pierwszy skladnik preparatu z linka ktory zamiescilam powyzej w poscie to - Bearberry Leaves Extract - i jest to nic innego jak ekstrat z lisci Macznicy Lekarskiej (stosowanej jak nam wiadomo w kremach rozjasniajcych)
__________________
whatever..

Edytowane przez moll_y
Czas edycji: 2009-01-16 o 14:03
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:03   #2511
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Denuś- już się nie rozglądaj- od dwóch godzin wraca do domku- teraz Wam sie przyznam- naszym nowym autem i siedzę tu jak na szpilkach znowu klepiąc "zdrowaśki" zeby szczęsliwie dojechał, bo podoga taka, a ma w sumie 700km do przejechania- Polska wzdłuż.... mam nadzieję, ze wyczerrpaliśmy już limit złego (puk, puk, puk- odpukuję)

Magda- kawał o psach super

Molly- ten kot, to tak dziwnie do mojego Maniusia podobny

Buczuś- no widzisz- a Ty tu swojego TZ-ta podejrzewałaś o nie wiadomo co- a on taki stęskniony- a pokazłas mu różówe botki?

Dzisiaj rozpoczęłam drugi słoiczek cos2- przełozyłam trohę do starego (po jego wcześniejszym umyciu) a reszta w lodówce


Kami i Dome.....smutno tu bez Was- naprawdę
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:17   #2512
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Acha, dziewczeta - w zwiazku z tym ze Molly to poszukiwaczka "skarbow"...
..zeby nie bylo ze sie lenie (a na to wyglada ostatnio ) to wlasnie dzis wzielam sie za poszukiwanie nowosci i prosze oto co znalazlam .. ta - dam!

http://www.skinlight.co.uk/product_3...n+Tablets.html


To tabletki rozjasniajace skore, niby przeznaczone dla ciemnoskorych ale chodzi o depigmentacj naskorka - rozjasnienie; w skladzie tabletek, oprocz blonnika cytrynowego, znajduje sie rowniez wit. C i E - wiecie ja chyba o tym kiedys pisalam, ze od ok. dekady biore dziennie okolo 500-1000 mg wit. C, od kilku lat przyjmuje tez suplementy wit. E w dawce dziennej 5-10mg. Tak sobie teraz rozmyslam nad tym, ze byc moze moje plamy nie sa az tak tragiczne bo zazywam doustnie te witaminy nie wiem, byc moze to dziala..hm
Tymczasem zerkne jeszcze na pierwszy skladnik preparatu bo jest skladnikiem glownym a ja nie wiem co to takiego oj lece sie poprawic i zaraz wracam


EDIT: I juz mam(!) jako pierwszy skladnik preparatu z linka ktory zamiescilam powyzej w poscie to - Bearberry Leaves Extract - i jest to nic innego jak ekstrat z lisci Macznicy Lekarskiej (stosowanej jak nam wiadomo w kremach rozjasniajcych)
O ja to zaraz dzwonie do bratowej czy takie cos z tą macznica jest do łykania w aptekach to mozna by samemu takie skomponować:e hem:
Ona w pracy w domu sprawdzi dokładnie ale z mącznica lekarska to sa leki na nerki - moczapednie działa...

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-16 o 15:00 Powód: mącznica lekarska
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:25   #2513
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
O ja to zaraz dzwonie do bratowej czy takie cos z tą macznica jest do łykania w aptekach to mozna by samemu takie skomponować:e hem:
Ona w pracy w domu sprawdzi dokładnie ale z mącznica lekarska to sa leki na nerki - moczapednie działa...
Dzieki Madzia, przyda nam sie fachowa wiedza
Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Molly- ten kot, to tak dziwnie do mojego Maniusia podobny
..a wiesz do mojego tez
Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Buczuś- no widzisz- a Ty tu swojego TZ-ta podejrzewałaś o nie wiadomo co- a on taki stęskniony- a pokazłas mu różówe botki?
Buczus, kupilas rozowe botki w Polandzie?? a pochwalisz sie co to za cuda?

..probuje zamiescic fotke mojej facjaty z luszczeniem po C2 z zeszlego roku, jak mi sie uda to znaczy ze fotka bedzie w albumie
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:28   #2514
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[quote=moll_y;10512569] - wiecie ja chyba o tym kiedys pisalam, ze od ok. dekady biore dziennie okolo 500-1000 mg wit. C, od kilku lat przyjmuje tez suplementy wit. E w dawce dziennej 5-10mg. Tak sobie teraz rozmyslam nad tym, ze byc moze moje plamy nie sa az tak tragiczne bo zazywam doustnie te witaminy nie wiem, byc moze to dziala..hm
MOLLY - a jak konkretnie nazywają sie te suplementy z wit E, które Ty stosujesz? Mozna je kupic w polskich aptekach?
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:37   #2515
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

hej Gwiazdeczki, zaraz wikendzik.

Na wikendzik jutro jestem umówiona , z kumpelami idziemy na baskie party, zrobie sie na bustwo i na impreze. Jak sie ciesze bo juz sto lat nigdzie nie byłam.

Od picuje sie i ide.
Tylko w co sie tu ubrać.


Wam też życze cudownego wikendu, a po wikendzie będzie aż dwa dni blizej wiosny, w sekrecie Wam napisze ze siedze już nad projektem swojego wymarzonego ogrodu i dlatego tak mi sie piekli do wiosny.

dla wszystkich
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:41   #2516
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
MOLLY - a jak konkretnie nazywają sie te suplementy z wit E, które Ty stosujesz? Mozna je kupic w polskich aptekach?
Kochana, ja kupuje Capivit Hydrocontrol (wit E+A+ olej z nasion ogorecznika) a witamine C przyjmuje w postaci rutonoscorbinu (po 3-6 tabsow dziennie) oraz preparatu CETEBE - kapsulki o powolnym uwalnianiu a 500mg (czasem po 2 dziennie)


EDIT: acha, czasem na wyjazdach kupuje inne preparaty tych witamin ale to w ramach eksperymentu ;-) jednak chwale sobie CETEBE
__________________
whatever..

Edytowane przez moll_y
Czas edycji: 2009-01-16 o 15:45
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:00   #2517
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Kochana, ja kupuje Capivit Hydrocontrol (wit E+A+ olej z nasion ogorecznika) a witamine C przyjmuje w postaci rutonoscorbinu (po 3-6 tabsow dziennie) oraz preparatu CETEBE - kapsulki o powolnym uwalnianiu a 500mg (czasem po 2 dziennie)


EDIT: acha, czasem na wyjazdach kupuje inne preparaty tych witamin ale to w ramach eksperymentu ;-) jednak chwale sobie CETEBE
Molly - dzieki - rutinek tez przyjmuje, sprawdzę ten cetebe
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:11   #2518
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Ane do mojego TŻ też ze Skarbówki zadzwonili i mandat sprzed 6 lat z Torunia kazali zapłacić

IV

tajga rób żadnych peelingów bo przedobrzysz jak niektóre z nas

Lekko plamiasta a na co zażywasz tą wit C ? Sztuczna wit C jest nieprzyswajalna dla organizmu i całkowicie wydalana z moczem.Lepiej pić naturalny sok z cytryny lub jeść kiwi.Mało tego, ostatnio dowiedziono,że wit C nie ma żadnego wpływu na proces chorobowy czy odporność!!!

Buczka

Kami wracaj już z tej pustelni.Brakuje tu ciebie !!!!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:20   #2519
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Lekko plamiasta a na co zażywasz tą wit C ? Sztuczna wit C jest nieprzyswajalna dla organizmu i całkowicie wydalana z moczem.Lepiej pić naturalny sok z cytryny lub jeść kiwi.Mało tego, ostatnio dowiedziono,że wit C nie ma żadnego wpływu na proces chorobowy czy odporność!!!
Meg, mozesz podac prosze jakies namiary na info w tej kwestii?





EDIT: a co z naturalna postacia wit C - wisnia Acerola? dostepna w preparatach tabletkowych
__________________
whatever..

Edytowane przez moll_y
Czas edycji: 2009-01-16 o 16:22
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:23   #2520
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ane do mojego TŻ też ze Skarbówki zadzwonili i mandat sprzed 6 lat z Torunia kazali zapłacić

IV

tajga rób żadnych peelingów bo przedobrzysz jak niektóre z nas

Lekko plamiasta a na co zażywasz tą wit C ? Sztuczna wit C jest nieprzyswajalna dla organizmu i całkowicie wydalana z moczem.Lepiej pić naturalny sok z cytryny lub jeść kiwi.Mało tego, ostatnio dowiedziono,że wit C nie ma żadnego wpływu na proces chorobowy czy odporność!!!

Buczka

Kami wracaj już z tej pustelni.Brakuje tu ciebie !!!!!
A mandaty to sie nie przeterminowują?6 lat rany a ile odsetek.Też czytałam o tych suplementach i witaminach i nie wiem czy jest sens ja łykać?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.