Studniówka 2010 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 16:15   #211
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie, bo nie wiem co robić :P. Studniówkę mam 7 lutego, chcę do tego czasu schudnąć ok. 7kg. No i pojawia się oczywiście problem sukienki. Chciałam uszyć, ale czy jak pójdę do krawcowej na początku stycznia, to zdąży mi uszyć sukienkę? Nie wiem jeszcze jaki chcę krój, wiem tylko, w jakim chcę kolorze ;P.
Ewentualnie czy np. lepiej teraz iść do krawcowej i uszyć sukienkę i ewentualnie wprowadzać później poprawki?
chyba lepiej spytac krawcowej
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 18:30   #212
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Studniówka 2010

To czy jest za długa stanowi tylko to, czy nie przewrócisz sie w niej tańcząc
shironi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:04   #213
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Studniówka 2010

pociesz się, że ja też będę I co, tam, że gdzie indziej
Nie no, ja tez myślałam, że będę outsiderką, ale zrobiłam wywiad i już znalazłam kilka dziewczyn które też planują w długich przyjść . Jest to nestety odsetek, ale co zrobic...
shironi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:34   #214
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Studniówka 2010

Ja bym się cieszyła, że będę się wyróżniać . No ale kompletnie mi nie pasują długie sukienki, a zresztą podobają mi się tylko na innych, nie na mnie .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 22:57   #215
*wisienka*
Rozeznanie
 
Avatar *wisienka*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 613
Dot.: Studniówka 2010

niby przychodzą, ale to jest jednak BAL, prawda?
a na bal przychodzi się w długich sukienkach, przynajmniej ja planuję
*wisienka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 16:44   #216
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez *wisienka* Pokaż wiadomość
niby przychodzą, ale to jest jednak BAL, prawda?
a na bal przychodzi się w długich sukienkach, przynajmniej ja planuję
To nie jest bal. To jest studniówka Można przyjść w takiej sukience, na jaką się ma ochotę.
(Za pewne pomyliło Ci się z balem maturalnym [który to na przykład miała jeszcze moja mama], który jest właśnie bardzo typowym balem).
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 18:06   #217
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Studniówka 2010

dzis mialam na sobie wymarzona sukienke... idealna, cudowna, najpiekniejsza, najlepsza. the best...

ale czarna
a ja nie chce czarnej... chcialam szafirowa lub fioletowa.... ehhh..
oczywiscie dluga

wg mnie studniowka to jest bal. jedyny taki w zyciu. zreszta to jest tradycja ze to jest bal. wczesniej wszystkie chodzily w balowych sukniach.

potrzebuje pilnie namiary na kamerzyste i fotografa z okolic buska zdroju, krakowa, proszowic, koszyc, brzeska, tarnowa.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 18:24   #218
paraphrase
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: lubelskie :)
Wiadomości: 43
Dot.: Studniówka 2010

ale Wam fajnie... możecie iść w sukienkach, a nie jak u mnie biała bluzka i czarna spódnica.
niestety, nasz dyrektor to stary komunista i nie zezwala nawet na czarną sukienkę.. koniecznie spódnica.
porażka
paraphrase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 18:48   #219
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Studniówka 2010

ale przeciez to jest wasza impreza!!!! wy za to placicie!!!

nie mozecie po prostu zrobic studniowki w lokalu jesli mu to tak przeszkadza???? wtedy moze nawet nie przyjsc.

szkoly wam nie udostepni jak nie przyjdziecie na bialo czarno???


chore o jest!!!

zbuntujcie sie. niech rodzice zabiora glos!


my juz zmienilismy tradycje w szkole i jest minimum gosci, ciecia byly duze i dobrze. dyrektora to jeszcze nikt nigdy takiego wkurzonego nie widzial ale dopielismy swego!
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:22   #220
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Post Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
ale przeciez to jest wasza impreza!!!! wy za to placicie!!!

nie mozecie po prostu zrobic studniowki w lokalu jesli mu to tak przeszkadza???? wtedy moze nawet nie przyjsc.

szkoly wam nie udostepni jak nie przyjdziecie na bialo czarno???


chore o jest!!!

zbuntujcie sie.
To nie jest chore, po prostu taka jest tradycja. I ma to tyle samo plusów ( i minusów ) co przychodzenie w sukniach/sukienkach.
Pierwszy, który przychodzi mi na myśl to nie tak mocno uwydatnione różnice finansowe między osobami w klasie.
Z resztą teraz można dostać w sklepach na prawdę ekstra białe bluzeczki oraz spódnice.
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 21:15   #221
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Studniówka 2010

mas zracje ale domyslam sie ze wiekszosc dziewczyn marzy o tym zeby w ten jeden wieczor w zyciu wystapic w pieknej kreacji. szkola na co dzien kojarzy sie z zakazami i zasadami.... co z tego ze tradycja.... taka tradycja ze uczniowie sa niezadowoleni. my zlamalismy tradycje... od zawsze proszono emerytow. w tym roku ich nie bedzie. i dobrze bo my z nimi nic wspolnego nie mamy.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 22:24   #222
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
mas zracje ale domyslam sie ze wiekszosc dziewczyn marzy o tym zeby w ten jeden wieczor w zyciu wystapic w pieknej kreacji. szkola na co dzien kojarzy sie z zakazami i zasadami.... co z tego ze tradycja.... taka tradycja ze uczniowie sa niezadowoleni. my zlamalismy tradycje... od zawsze proszono emerytow. w tym roku ich nie bedzie. i dobrze bo my z nimi nic wspolnego nie mamy.
Ale co z tymi emerytami?

Nie no, nie mogę się nie zgodzić, że też oczywiście milion razy bardziej wolałabym występować w sukience
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 13:42   #223
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Studniówka 2010

chodzi zapewne o emrytowanych nauczycieli


a ja jestem wkurzona , dzisaj była kolejna proba poloneza, oczywiscie bez naszych partnerow z poza szkoly ;/ ale wygladamy jak dlugi ciag niepelnosprawnych , kazdy dyga w innym moencie. ehh jak to bedzie to nie wiem.
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 14:14   #224
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
chodzi zapewne o emrytowanych nauczycieli


a ja jestem wkurzona , dzisaj była kolejna proba poloneza, oczywiscie bez naszych partnerow z poza szkoly ;/ ale wygladamy jak dlugi ciag niepelnosprawnych , kazdy dyga w innym moencie. ehh jak to bedzie to nie wiem.
dotrzecie się, nie wierzę że większosc nie ma ani trochę wyczucia rytmu żeby wiedziec kiedy sobie dygnąc... a z osobami z poza szkoły raczej próbę będziecie miec dopiero jak już będziecie na sali...w dniu studniówki... szkoły raczej nie praktykują prób z osobami z poza szkoły... chyba że gdzie indziej jest inaczej w co wątpię
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 14:30   #225
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Studniówka 2010

madziu, u mnie partnerzy z poza szkoly moga byc na probach, ale co z tego, jak np. moj chlopak wtedy pracuje, inni maja lekcje w innych szkolach...
serio, wyluzujcie dziewczyny
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 14:32   #226
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
madziu, u mnie partnerzy z poza szkoly moga byc na probach, ale co z tego, jak np. moj chlopak wtedy pracuje, inni maja lekcje w innych szkolach...
serio, wyluzujcie dziewczyny
wszystkie panikują jak jasny gwint ja byłam u mojego faceta na studniówce to polonez wyszedł strasznie ponad połowa została wycięta bo każdy szedł jak chciał a jakoś nikt tego nie przeżywał jak mrówka okres
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 13:29   #227
paraphrase
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: lubelskie :)
Wiadomości: 43
Dot.: Studniówka 2010

zawsze tak było i zawsze tak będzie, że w moim ZSE na studniówkę będzie można przyjść tylko na biało-czarno


haha, u nas jeszcze nawet nie zaczęli ćwiczyć poloneza, a studniówkę mam 6 lutego :p
paraphrase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 16:18   #228
Cwa_Natalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez paraphrase Pokaż wiadomość
zawsze tak było i zawsze tak będzie, że w moim ZSE na studniówkę będzie można przyjść tylko na biało-czarno


haha, u nas jeszcze nawet nie zaczęli ćwiczyć poloneza, a studniówkę mam 6 lutego :p


Gdyby mi kazali przyjść na studniówkę na biało-czarno to wcale mnie nie zobaczyliby w ten dzień...

A co do poloneza to kochana ja mam studniówkę 16 stycznia a zaczynamy próby 15 grudnia
Cwa_Natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 16:28   #229
grejpftutowa panna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 213
Dot.: Studniówka 2010

mi większość facetw odmawiała bo już byli zajęci a prosiłam jakoś na przełomie pażdziernika i listopada.

dopiero tydzień przed studniówką przez totalnyprzypadek poznałam faceta któremu si.e pożaliłam że mam kase w plecy bo nie mam z kim iść i on specjalnie z torunia przyjechał na ta jedną wyjątkową noc. jak się później okazało zakochałam si w tym gościu...

tak czy inaczej bo się rozpisałam nie na temat, jeżeli ci na nim zależy to zaznajom go ze swoją propozycją, bo jak już u kogoś wcześniej wyczytałam, może ci się odmieić...
__________________
Początek: 74kg
Misja: -14kg
Czas: 01.01-01.06.2010

będzie ciężko...



grejpftutowa panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 17:18   #230
amavi
Raczkowanie
 
Avatar amavi
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 209
Dot.: Studniówka 2010

witam drogie wizażanki
na początku lutego mam studniówkę, a partnera w dalszym ciągu brak jest pewien chłopak, który chodzi do mojej szkoły do klasy policealnej i strasznie mi się podoba moim marzeniem byłoby z nim pójśc, ale cały problem polega na tym, że się nie znamy, tzn. on mnie nie zna bo ja mam na jego temat bardzo dużo wiadomości próbuję jakoś się z nim poznać, ale żaden z moich dotychczasowych pomysłów nie wypalił. ostatnio koleżanka zauważyła, że dziwnie mi się przygląda jak obok niego przechodzę ale podobno on jest strasznie nieśmiały i teraz muszę coś wymyślić, żeby tak zrobić, aby to z nim pójść na studniówkę moich marzeń

może jakieś pomysły?
amavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:27   #231
Arancia
Raczkowanie
 
Avatar Arancia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2010

Kurczę, a ja się tak zastanawiam... Na tę studniówkę to tak koniecznie z partnerem trzeba iść? Już nie mówię tylko o tym, że nie będę tańczyć poloneza. Bo ja nie posiadam własnego, prywatnego chłopaka (), niby mogłabym kogoś zaprosić (z resztą wszystkie koleżanki mówią, że wielu chciałoby ze mną iść i nie miałabym żadnego problemu...), ale z drugiej strony... Nie mam nikogo takiego z kim mogłabym iść tak po prostu i nie martwić się o to jak on będzie się bawić. Głupie, nie ? I w sumie dużo dziewczyn z mojej klasy idzie sama, a ja już widzę, że w ostatniej chwili będą brać kogoś na siłę. Przeraża mnie to.



Aaaahhhh, studniówka
Arancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:52   #232
amavi
Raczkowanie
 
Avatar amavi
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 209
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez Arancia Pokaż wiadomość
Nie mam nikogo takiego z kim mogłabym iść tak po prostu i nie martwić się o to jak on będzie się bawić. Głupie, nie ? I w sumie dużo dziewczyn z mojej klasy idzie sama, a ja już widzę, że w ostatniej chwili będą brać kogoś na siłę. Przeraża mnie to.
Arancia dobrze Cie rozumiem. Na półmetek z dziewczynami z klasy zdecydowałyśmy, że partnerów nie bierzemy, żeby się po prostu z nimi nie "męczyć" no ale teraz powiedziały, że to studniówka i niby tak nie wypada. Więc pasuje kogoś wziąć
amavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:14   #233
Kayrie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 87
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez Arancia Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja się tak zastanawiam... Na tę studniówkę to tak koniecznie z partnerem trzeba iść? Już nie mówię tylko o tym, że nie będę tańczyć poloneza. Bo ja nie posiadam własnego, prywatnego chłopaka (), niby mogłabym kogoś zaprosić (z resztą wszystkie koleżanki mówią, że wielu chciałoby ze mną iść i nie miałabym żadnego problemu...), ale z drugiej strony... Nie mam nikogo takiego z kim mogłabym iść tak po prostu i nie martwić się o to jak on będzie się bawić. Głupie, nie ? I w sumie dużo dziewczyn z mojej klasy idzie sama, a ja już widzę, że w ostatniej chwili będą brać kogoś na siłę. Przeraża mnie to.



Aaaahhhh, studniówka
Zawsze możesz iść sama i bawić się ze wszystkimi Chociaż moja koleżanka np. ma podobny problem, ale zdecydowała się iść z kolegą naszym z klasy
Kayrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:41   #234
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Wink Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez Arancia Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja się tak zastanawiam... Na tę studniówkę to tak koniecznie z partnerem trzeba iść? Już nie mówię tylko o tym, że nie będę tańczyć poloneza. Bo ja nie posiadam własnego, prywatnego chłopaka (), niby mogłabym kogoś zaprosić (z resztą wszystkie koleżanki mówią, że wielu chciałoby ze mną iść i nie miałabym żadnego problemu...), ale z drugiej strony... Nie mam nikogo takiego z kim mogłabym iść tak po prostu i nie martwić się o to jak on będzie się bawić. Głupie, nie ? I w sumie dużo dziewczyn z mojej klasy idzie sama, a ja już widzę, że w ostatniej chwili będą brać kogoś na siłę. Przeraża mnie to.



Aaaahhhh, studniówka
Impossible ... Nie masz i nie będziesz miała jeżeli nie pójdziesz z kimś, kto czy tak czy tak szedłby (na tą samą oczywiście) studniówkę. Twój gość, Twój problem niestety.
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:49   #235
Arancia
Raczkowanie
 
Avatar Arancia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2010

Boże, jakie to głupie...

Że "nie pasuje na studniówkę iść samemu" to już słyszałam. Ale przecież nie idę tam w tłum jakiś obcych ludzi, przecież klasowo chociażby bawić się będziemy. Hitem było jak dziewczyna u mnie w klasie stwierdziła, że partner potrzebny jej tylko na wejście

No ale to prawda, skoro kogoś biorę, muszę się o niego martwić. Czyli wyjście to partner z rocznika. Ciekawe, ciekawe

A tak w ogóle to widzę, że Wy jesteście już na etapie sukienek, fryzur... Ja mam na razie ogólny zarys mojego studniówkowego wyglądu, pewnie będę się martwić o to wszystko w ostatniej chwili... Ach
Arancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 13:06   #236
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Studniówka 2010

moja

bedzie miala fioletowy pas w talii i fioletowe czolenka

fryzjera mam, wizazystke tez
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 13:18   #237
Arancia
Raczkowanie
 
Avatar Arancia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2010

Fajna ta sukienka, taka prosta, ale z dodatkami pewnie będzie bajerancko

Wizażystkę? A przepraszam, po co Ci ona ?
Arancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 14:00   #238
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Studniówka 2010

dziewczyny zapraszamy na

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363835

napisałysmy juz prawie 50 stron na tym wątku, a fajnie by bylo zrobic jeden duzy a nie kilka malych i nie wiadomo gdzie pisac :P
przeniesiecie sie do nas?
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 15:44   #239
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: Studniówka 2010

Hej dziewczyny. Teraz czas na mój problem, bo nie wiem czy wypada:P
Otóż ostatnio w szkole poznałam pewnego chłopaka, on też jest w 3 klasie. Często na przerwie ze sobą gadamy i się tak zastanawiam, czy go zaprosić, bo już zaraz grudzień, czy poczekać jeszcze na jego ruch.
Tylko problem jest w tym, że on dziś wspomniał coś o studniówce, o kamerzyście, a ja głupia głucha nie usłyszałam, czy on powiedział, że idzie bez czy z osobą tow. (ahhh te głośne przerwy) <ściana>.
I teraz jeśli powiedział, że z kimś to tylko wyjdę na idiotkę, pytając się czy by ze mną poszedł i trochę mi głupio, że ja będę prosić a nie chłopak ;/ (chyba jestem staroświecka )

Więc jak myślicie jak powinnam to rozegrać, żeby wyszło dobrze?
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 16:05   #240
Arancia
Raczkowanie
 
Avatar Arancia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Teraz czas na mój problem, bo nie wiem czy wypada:P
Otóż ostatnio w szkole poznałam pewnego chłopaka, on też jest w 3 klasie. Często na przerwie ze sobą gadamy i się tak zastanawiam, czy go zaprosić, bo już zaraz grudzień, czy poczekać jeszcze na jego ruch.
Tylko problem jest w tym, że on dziś wspomniał coś o studniówce, o kamerzyście, a ja głupia głucha nie usłyszałam, czy on powiedział, że idzie bez czy z osobą tow. (ahhh te głośne przerwy) <ściana>.
I teraz jeśli powiedział, że z kimś to tylko wyjdę na idiotkę, pytając się czy by ze mną poszedł i trochę mi głupio, że ja będę prosić a nie chłopak ;/ (chyba jestem staroświecka )

Więc jak myślicie jak powinnam to rozegrać, żeby wyszło dobrze?
To chyba ja jestem staroświecka: jeśli i chłopak i dziewczyna są w trzeciej klasie, będą na pewno na balu, to na czym polega "pójście razem na studniówkę"?

Jeśli chodzi konkretnie o tę sytuację to pewnie łatwo powiedzieć: zaproponuj. Ale będąc na Twoim miejscu, wolałabym żeby było "staroświecko" i zaczekałabym na jego krok, ewentualnie coś zasugerowała... Oczywiście bez przesady z tym czekaniem, ale zawsze fajniej jak chłopak prosi i się stara
Arancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.