Buty dla faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 11:34   #1
kwiatr
Zadomowienie
 
Avatar kwiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 639

Buty dla Tż


Tak jak w tytule. Szukam butów dla mojego Tż na zimę. W sumie oboje szukamy, ale wiadomo jak to z gustami. Dlatego chciałam zasięgnąć waszej porady i pomocy
A więc znaleźliśmy coś takiego:
nr 1- podobają się Tż- mnie średnio
nr 2- mnie się podobają, a jemu średnio
Może któryś z waszych Tż takie ma i mogłybyście się coś wypowiedzieć na ich temat?Bądź zaproponować inne ładne, męskie buty na zime. (ciepłe, nie rzucające się w oczy czyt. bez żandych zbędnych dodatków itp., raczej ciemne, do jeansów, ze skóry.
Cena do 400zł.

Zdjęcia zapożyczone z allegro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nr 1.jpg (41,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nr 2.jpg (35,3 KB, 44 załadowań)
__________________
"Miłość jest jak esencja herbaty- ma głęboki smak,
powoli i delikatnie rozpływa się po sercu człowieka"


Łukasz!







kwiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 11:57   #2
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Buty dla Tż

kup mu na gwiazdke, bedzie musial nosic, bo te 1 sa straszne
jesli kobita ma jako takie poczucie gustu, a facet nie jest uparty osioł, to na ogol daje sie troche manipulwoac zawartoscia jego szafy

ja bym polecala klasyczne CATy
http://allegro.pl/buty-caterpillar-c...745181781.html

buty do ciemnych spodni wcale nie musza byc czarne
a jak chce przelamac style, nech kupi buty kontraktowe wojskowe lub sil specjalnych - te sa w wiekszosci czarne

moj ma na zime oldchoolowe wysokie nike air force
http://www.google.pl/imgres?hl=en&sa...,r:1,s:0,i:150
i bundeswehry, ktore wygladaja swietnie, kiedy sie ich nie zawiazuje
http://www.indietective.com/pic/151699.jpg
http://plasterlodzki.pl/component/jo...e=img&id=14008 moze tu cos widać

mozesz tez mu na zime kupic dobre buty trekkingowe, sprawdza sie bardzo

Edytowane przez 201704051536
Czas edycji: 2012-11-05 o 12:02
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 12:09   #3
kwiatr
Zadomowienie
 
Avatar kwiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 639
Dot.: Buty dla Tż

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
kup mu na gwiazdke, bedzie musial nosic, bo te 1 sa straszne
jesli kobita ma jako takie poczucie gustu, a facet nie jest uparty osioł, to na ogol daje sie troche manipulwoac zawartoscia jego szafy

ja bym polecala klasyczne CATy
http://allegro.pl/buty-caterpillar-c...745181781.html

buty do ciemnych spodni wcale nie musza byc czarne
a jak chce przelamac style, nech kupi buty kontraktowe wojskowe lub sil specjalnych - te sa w wiekszosci czarne

moj ma na zime oldchoolowe wysokie nike air force
http://www.google.pl/imgres?hl=en&sa...,r:1,s:0,i:150
i bundeswehry, ktore wygladaja swietnie, kiedy sie ich nie zawiazuje
http://www.indietective.com/pic/151699.jpg
http://plasterlodzki.pl/component/jo...e=img&id=14008 moze tu cos widać

mozesz tez mu na zime kupic dobre buty trekkingowe, sprawdza sie bardzo
Hm za drogi prezent Uparty troche jest, ale poradzę sobie z nim
No te CATy mnie się podobają
__________________
"Miłość jest jak esencja herbaty- ma głęboki smak,
powoli i delikatnie rozpływa się po sercu człowieka"


Łukasz!







kwiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 22:11   #4
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Buty dla Tż

mnie żadne z tych z butów się za bardzo nie podobaja, wolę 'poważniejsze' fasony niż takie typowo sportowe, ale z tych dwóch par te drugie są lepsze .

Mój TŻ nienawidzi już samej myśli o zakupach, więc woli mnie po nie wysyłać o ile koszule mogę mu kupować bez jego obecności, o tyle butów bez przymierzania bym nie zaryzykowała, ale tak napisała Paula większość facetów pozwala na wybieranie zawartości swojej szafy
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 08:40   #5
ModnaLusia
Raczkowanie
 
Avatar ModnaLusia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Wiadomości: 131
Dot.: Buty dla Tż

Te Caty lepsze od tych sportowych..
ModnaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 09:47   #6
kwiatr
Zadomowienie
 
Avatar kwiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 639
Dot.: Buty dla Tż

W sumie teraz zastanawiamy się nad tymi...
Albo jakieś podobne w tym stylu
Co o nich sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (14,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (15,8 KB, 4 załadowań)
__________________
"Miłość jest jak esencja herbaty- ma głęboki smak,
powoli i delikatnie rozpływa się po sercu człowieka"


Łukasz!







kwiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 13:16   #7
panek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 48
Buty dla faceta

Witam, szukam pomocy w kwestii doboru butów do garderoby.

Ubieram się przeważnie w spodnie jeansowe + sweter, czasem bluza.

Kolory stonowane, jednolite, przeważnie czerń i granat.

Dotąd przeważnie nosiłem jakieś sportowe buty ale pora chyba to zmienić, co by do takiego ubioru pasowało, tak aby było wygodnie na codzień w tym chodzić ?

Myślałem o jakiś półbutach, tylko jaki wzór, jaki kolor do takiego ubioru (też czarne ?)
panek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 16:21   #8
panek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 48
Dot.: Buty dla faceta

No dawajcie, przecież na bosaka nie będe chodził
panek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 14:47   #9
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Buty dla faceta

Cytat:
Napisane przez panek Pokaż wiadomość
Witam, szukam pomocy w kwestii doboru butów do garderoby.

Ubieram się przeważnie w spodnie jeansowe + sweter, czasem bluza.

Kolory stonowane, jednolite, przeważnie czerń i granat.

Dotąd przeważnie nosiłem jakieś sportowe buty ale pora chyba to zmienić, co by do takiego ubioru pasowało, tak aby było wygodnie na codzień w tym chodzić ?

Myślałem o jakiś półbutach, tylko jaki wzór, jaki kolor do takiego ubioru (też czarne ?)
wrzuć przykładowe ubrania w jakich chodzisz. ważne jest przedewszystkim w jakim kroju spodni chodzisz. mi się u facetów szalenie podobają desert boots, ale np. do bluz nie będą raczej pasować
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2013-01-02 o 14:50
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 15:59   #10
Regon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 134
Dot.: Buty dla faceta

Ja mam brązowe zamszowe buty w stylu chukka boots (lub inaczej desert boots) z Aldo. Są to najwygodniejsze buty jakie w życiu miałem. Od wiosny zaczynam je nosić trzeci sezon Pasują do dżinsów, chinosów i nie tylko. Natomiast do bluz sportowych na pewno nie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aldo.jpg (22,2 KB, 9 załadowań)
Regon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 18:14   #11
Kolorowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Buty dla Faceta pomocy ! :)

Witam wszystkich w szczególności damską część odbiorców

Otóż hm, mam 20 lat - jestem studentem. Do pewnego czasu moja moda opierała się na butach sportowych z Nike, jakiejś firmowej kurtce oczywiście z Adidasa/Nike itp, ogólnie wiadomo - młody wiek człowiek głupi.

Teraz się trochę pozmieniało i chcę się ubierać jak facet. I dążę do tego.
Ale nadszedł czas kupienia butów na jesień/zimę, takich w których np. będę chodził na uczelnię, odwiedzał znajomych itp.

Moją uwagę przykuły botki - jednakże trochę się boję je zakupić - ponieważ każdorazowa zmiana stylu wiąże się z jakimś tam strachem, tak po prostu mam. Nie wiem czy botki będą do mnie pasować, ubzdurałem sobie ( może to i prawda) że botki mogą nosić tylko wysocy mężczyźni (mam prawie 180 cm ) a ja do takich raczej nie należę, jestem szczupłej postury itp.

Ale chęci są, tylko chciałbym żeby mi ktoś doradził - najlepiej Wy panie bo to wy zwracacie uwagę na buty i w ogóle macie bzika na ich punkcie

Dlatego też moje pytanie jest następujące:
Co sądzicie o męskich botkach ? Jakie kolory wam się najbardziej podobają (mnie urzekł brąz taki jakby przepalany czernią ) ?

Czy według was facet który ma spodnie wsadzone w botki ( chyba mnie zrozumiecie ) wygląda niemęsko ( tak pisali na jakimś blogu , stąd pytanie).

Czy oprócz botków możecie polecić inny typ obuwia?
Jeżeli chodzi o buty wizytowe, eleganckie to posiadam półbuty takie skórzane, bardzo mi się podobają, zdjęcie wrzucę może później.

Pozdrawiam
Kolorowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 18:56   #12
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Buty dla Faceta pomocy ! :)

Widac, ze dojrzales do zmiany stylu, bo podobaja Ci sie inne rzeczy, niz dawniej. To dobry znak, ze dojrzewasz! To jednak, ze sie obawiasz, jest zupelnie zrozumiale. W sumie to troche jest sie czego obawiac Za kupnem innych butow idzie kupno pasujacej kurtki, szalika, czapki, paska, spodni, koszul, swetrow, czyli generalnie wszystkiego. Jednak do dziela! Buduj swoja szafe powoli i zacznij od kupna tych butow. Nie wiem, co masz na mysli mowiac o meskich botkach, czy molgbys wkleic zdjecie? Natomiast kolor braz przepalany czernia mysle, ze wyglada swietnie. Jednak bardziej mesko i klasycznie wygladaloby, gdyby spodnie zakrywaly buty, a nie odwrotnie.
Nastepnie zakup 2 pary spodni, kilka sztuk ubran na gore i kurtke. Pilnuj, zeby rzeczy byly uniwersalne i pasowaly do Ciebie, zebys mogl je laczyc na wiele spdobow (np. zeby dane spodnie wygladaly dobrze ze wszystkimi, lub chociaz wiekszoscia, ubran na gore).

Powodzenia
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 20:59   #13
Kolorowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Dot.: Buty dla Faceta pomocy ! :)

Nie jestem znawcą butów - ale to chyba są botki :p Chyba że to po prostu "męskie kozaki".

Swojego egzemplarza nie znalazłem w internecie, chodzi mi o takie buty:
http://jesienzima.pl/wp-content/uplo...013-2014-4.jpg

Tak jak pisałem wcześniej, jestem na razie przyzwyczajony, dobrze się czuję w butach tego typu :
http://www.butyboti.pl/photos/jpgzoo...30004b.tif.jpg

I teraz hm, przełamię te pierwsze lody, bardzo biorę do siebie opinię innych, co powiedzą itp. , ale cóż Czas na zmiany.

Możecie również napisać czy według was lepsze są takie "botki" czy jak to się tam nazywa, czy półbuty tego typu (link powyżej)

Dzięki za zainteresowanie!
Kolorowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 21:30   #14
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Buty dla Faceta pomocy ! :)

Jeżeli o mnie chodzi to na moim chłopaku jak również na innych facetach których widzę, najbardziej podobają się buty w stylu tych do kostki, jak te z pierwszego linka, a najbardziej te pośrodku z zamkiem
Kiedyś mój chłopak wypatrzył świetne buty w których się zakochałam: http://www.riverisland.com/men/shoes...r-boots-272932 Myślę że do skórzanej kurtki są mega
I jeszcze świetne są te: http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...er%2Bboots/084
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 22:02   #15
Kolorowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Dot.: Buty dla Faceta pomocy ! :)

Te pierwsze butki bardzo przyjemne Hm, trochę dałem Ciała - bo dzisiaj w moim mieście w każdej galerii były obniżki, m.in. Lasocki - 20 %, ale hm - nie byłem pewny co do zakupu, nikomu o tym nie mówiłem a lubię się od kogoś dowiedzieć czy taki zakup jest wart zachodu, ale myślę że się skuszę na takie buty , a co !
Jutro będę działał
Kolorowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 08:52   #16
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Buty dla Faceta pomocy ! :)

Może sztyblety...
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 18:24   #17
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Buty dla Faceta pomocy ! :)

Cytat:
Napisane przez Kolorowy Pokaż wiadomość
Nie jestem znawcą butów - ale to chyba są botki :p Chyba że to po prostu "męskie kozaki".

Swojego egzemplarza nie znalazłem w internecie, chodzi mi o takie buty:
http://jesienzima.pl/wp-content/uplo...013-2014-4.jpg

Tak jak pisałem wcześniej, jestem na razie przyzwyczajony, dobrze się czuję w butach tego typu :
http://www.butyboti.pl/photos/jpgzoo...30004b.tif.jpg

I teraz hm, przełamię te pierwsze lody, bardzo biorę do siebie opinię innych, co powiedzą itp. , ale cóż Czas na zmiany.

Możecie również napisać czy według was lepsze są takie "botki" czy jak to się tam nazywa, czy półbuty tego typu (link powyżej)

Dzięki za zainteresowanie!
Mysle, ze to ani botki, ani meskie kozaki Moze wyzsze polbuty, albo buty za kostke? Ja tez nie wiem, jak to nazwac, ale wszystkie buty, ktorych przyklady podales sa moim zdaniem bardzo ladne. Kup sobie obie pary; na zimne dni lepsze beda te wyzsze, na cieplejsze te nizsze.

Szkoda, ze przejmujesz sie opinia innych. Jakby ktos cos mowil, to przeciez mozesz powiedziec, ze zwyczajnie zmieniasz styl ubierania, bo czujesz taka potrzebe. Smialo idz w tym kierunku!
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 20:55   #18
Regon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 134
Dot.: Buty dla Faceta pomocy ! :)

Ja sam przechodziłem podobną przemianę, która zaczęła się też właśnie w wieku 20 lat na początku studiów. Też wtedy odkryłem, że ubrania sportowe służą do uprawiana sportu, a nie chodzenia po ulicy :P Teraz mam 25, podobnie jak Ty mam prawie 180 cm wzrostu i podobnie uważam, że jestem niski, chociaż wiele koleżanek mówi mi, że jestem jednym z wyższych, jakich znają. Jeśli chodzi o buty, to te z wysoką cholewą nazywają się trzewiki. Od paru ładnych lat noszę takie jesienią i zimą. Te, które pokazałeś są według mnie za bardzo przekombinowane. Ja ostatnio kupiłem sobie te: http://www.rylko.com/pl/produkt/IDDI...,62187,30.html To są takie wysokie broggsy. Są bardzo wygodne i mają grubą podeszwę, co dla mnie, jako dla niskiego, jest ważne W rzeczywistości mają bardziej jednolity brązowy kolor. Jeśli podobają Ci się takie cieniowane, to pamiętaj proszę, że jest je bardzo trudno utrzymać. Miałem poprzednie trzewiki z Aldo, z którymi musiałem rozstać się po zeszłym sezonie, bo się zwyczajnie zużyły. Miały właśnie różne takie cieniowania. Pasta z kolorem brązowa się nie nadawała, a z bezbarwną była mordęga - zawsze po jednym wyjściu robił się taki biały otok, częściowo z pasty, częściowo z soli. Brązowe broggsy bardzo dobrze pasują do ciemnych granatowych i trochę bardziej niebieskich dżinsów, więc jeśli chodzi o Ciebie, przesiadającego się z ciuchów sportowych, to pewnie masz takie, bo zakładam, że nie biegałeś na codzień w spodniach z trzema paskami? Zamówiłem też drugie klasyczne, proste czarne sztyblety: http://www.sprzetjezdziecki.com/elt-...ic-p-3999.html W sklepach sieciowych bardzo trudno takie znaleźć, bo wszystkie właśnie mają jakieś udziwnienia. Naprawdę prostota jest najlepsza! To ona się wyróżnia i wygląda najlepiej. Butów Lasockiego nie lubię, bo ona mają wytłoczoną tą nazwę producenta. W ogóle bardzo nie lubię "brandowanych" ubrań, co jest typowe właśnie dla ubrań sportowych, które odrzuciłem. Ten sam problem ma Ecco - też napis na każdych butach. To, co piszę nie oznacza, że zupełnie odrzuciłem ubrania sportowe, ale używam ich do biegania i jazdy na rowerze :P Wśród butów sportowych rzeczywiście Nike są według mnie najlepsze. Mam w szafie gdzieś jeszcze Nike Dunk Hi, na wyjście na trening są jak najbardziej ok. No i do tego jeszcze New Ballance 574: http://www.urbancity.pl/sklep/produk...-ml574cvg.html One są już bardziej casualowe niż sportowe. Jeśli chodzi o sezon wiosenno letni, to królują u mnie buty w stylu chukka. Przez 3 sezony miałem brązowe zamszowe z Aldo, dokładnie te na zdjęciu w załączniku do posta. Teraz muszę je wyrzucić, bo podobnie jak poprzednie trzewiki, zwyczajnie się mechanicznie zużyły. To były najwygodniejsze buty, jakie w życiu miałem i nie mogę się z nimi rozstać, a stoją gotowe do śmieci od dwóch tygodni. Mam jeszcze granatowe z szaloną bordową podeszwą :P Jeśli chodzi o buty, które pokazałem, to może wydawać się, że mają wysoką cenę. Ja jednak przez lata nauczyłem się, że buty to ta część garderoby, na której się nie oszczędza. Później wychodzą problemy z odciskami, zniszczone pięty, bo po miesiącu wychodzi krata pod piętą. Przerobiłem i dziękuję bardzo. Wolę dać więcej i mieć wygodne buty na 3 sezony.

Jeśli chodzi o resztę garderoby, to temat jest złożony, natomiast ja wyrzuciłem z codziennego użycia plecak na rzecz torby. A w przypadku kurtek, to jestem absolutnie zakręcony na punkcie pikowanych kurtek husky.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aldo.jpg (22,2 KB, 4 załadowań)
Regon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 09:34   #19
Kolorowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Dot.: Buty dla Faceta pomocy ! :)

Regon dzięki za wyczerpującą wypowiedź Butów jeszcze nie zakupiłem, tak byłem wczoraj w Galerii jednakże stwierdziłem - jeszcze się zastanowię jeszcze poszukam gdzie indziej, właśnie też osobiście poruszałem kwestię utrzymania takich jakby przepalanych trzewików, prezentowały się nieźle ale hm - coś jednak coś im brakuje, jak zawsze !

Stwierdziłem że w tym tygodniu poodwiedzam firmowe sklepy ( sklepy stacjonujące bezpośrednio przy firmie producenta ), bo mieszkam w takim regionie gdzie jest dużo firm tym się zajmujących Zawsze w takim sklepie ceny są niższe niż w takich galeriach, na spokojnie zajrzę może coś ucieszy moje oko

Też jestem zdania, że na butach się nie oszczędza, nieskromnie dodam że nie mam problemu z utrzymaniem obuwia, zawsze miałem takiego bzika na ich punkcie żeby zawsze były czyste, zadbane.

Na pewno nie kupię żadnych Air Maxów Nike :p
Co do Lasockiego to rzeczywiście to grawerowane logo na każdym bucie - nie jest fajne.

Co do trzewików to teraz też mam niemały dylemat czy wybrać sznurowane czy takie z zamkiem.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi!
Kolorowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 16:22   #20
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Buty dla Faceta pomocy ! :)

http://mrvintage.pl/2013/03/9-klasyc...o-letnich.html

i ogólnie posty mr vintage o butach, najlepsze w polskim internecie.

drugie dobre miejsce do szukania informacji o butach:
http://forum.butwbutonierce.pl/forum/11-buty/
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 19:41   #21
Kolorowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Dot.: Buty dla Faceta pomocy ! :)

A tak poza tym - to jak wygląda sytuacja z spodniami do takich spodni?
Konkretnie chodzi mi o to czy nogawki do buta czy jak ? Bo niektórzy mówią że to nie jest męskie niektórzy inaczej itp i nie wiem, co wy o tym sądzicie ?
Kolorowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 09:28   #22
TenFacet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Buty dla faceta

Cześć.

To mój pierwszy post tutaj, konto założone, bo potrzebuje Was kobiety do pomocy przy zakupach. W planie więc jest Was wykorzystać... Od kiedy jestem sam zakupy już nie są łatwe.

Chcę kupić buty. Doradzicie co jest teraz modne?

Sam znalazłem coś takiego, ale jak widac w sprawach ubioru nie potrafię podejmować "męskich decyzji", na szczęście gdzie indziej wychodzi mi to naprawdę dobrze.

http://africa.zxy.me/aks/SELECTED_BROWN/DSC08645.JPG
TenFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 14:31   #23
TenFacet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: Buty dla faceta

No dobrze, nie chce Was wykorzystać, po prostu prosze o pomoc
TenFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 14:37   #24
sandraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 37
Dot.: Buty dla faceta

Jeśli jesteś wysoki to te buty są ok, ale jeśli jesteś poniżej 180cm to śmiesznie będziesz w takich wyglądał
__________________
dzidziuś w drodze!
sandraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 15:05   #25
TenFacet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: Buty dla faceta

Właściwie to mam dokładnie 180...jestem dość proporcjonalny.
Być może macie jakieś sugestie może polecicie jakieś fajne obuwie, potrzebuje też coś co będzie ciepłe i bedzie pasować do jeansów i sportowej marynarki.
TenFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 16:23   #26
Krafcik
Rozeznanie
 
Avatar Krafcik
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 791
Dot.: Buty dla faceta

bardzo fajne buty. w CCC widziałam sporo takich. szukaj czegoś właśnie w tym stylu mój facet lasockiego sobie kupił podobne.
Krafcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 16:41   #27
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Buty dla faceta

coś link nie działa, jak dodasz jeszcze raz to zobaczę i postaram się pomóc
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 16:50   #28
TenFacet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: Buty dla faceta

http://africa.zxy.me/aks/SELECTED_BROWN/DSC08674.JPG

Jeśli nie działa to powinny wyskoczyć po wpisaniu w wujka google, sztyblety selected brown. Brązowe na białym pudełku z napisem SELECTED
TenFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 16:54   #29
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Buty dla faceta

bardzo fajne buty!
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 17:06   #30
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Buty dla faceta

też wydają mi się ok
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.