skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 23:16   #121
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Cytat:
Napisane przez luksus321 Pokaż wiadomość
Witam!
Wiecie co dziwczyny ( i chłopaki w sumie tez), jak tak czytałam te wasze rozmówki, to miałam w oczach świeczki Bo u nas trwało to tylko chwilę, takie pożądanie.. Może z rok.. Teraz jest w naszym zwiazku monotonność, pod kazdym względem. Nie mieszkamy razem, może w tym jest problem, ale jestesmy juz na tyle długo ze soba, a on żadko wyznaje mi swoje uczucia, myśli... Zazwyczaj jak mam ochotę to ja go zaczepiam, nie pamiętam kiedy było inaczej... Smutno mi trochę... Zazdroszczę Wam...

no to moze powinnas z nim pogadac i to tak szczerze, jesli ci na nim zależy a jemu na tobie to taka rozmowa dobrze wam zrobi

Tylko nie krytykuj bo, bo zareaguje agresją
Nie porównuj do innych, bo nikt nie lubi być porównywany


Nie każdy potrafi wyrazic swoje emocje, uczucia i myśli ... tego nie da sie zmienić

Ale jeśli chodzi o seks to partnerzy powinni sie ze soba zgrać, powinni spełniać swoje oczekiwania, moze nie w 100% ale w wiekszej czesci


Porozmawiaj z nim jak najszybciej, moze problem jest błachy, moze poważny, ale nie wolno tego lekcewarzyć
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 23:35   #122
luksus321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 74
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
no to moze powinnas z nim pogadac i to tak szczerze, jesli ci na nim zależy a jemu na tobie to taka rozmowa dobrze wam zrobi

Tylko nie krytykuj bo, bo zareaguje agresją
Nie porównuj do innych, bo nikt nie lubi być porównywany


Nie każdy potrafi wyrazic swoje emocje, uczucia i myśli ... tego nie da sie zmienić

Ale jeśli chodzi o seks to partnerzy powinni sie ze soba zgrać, powinni spełniać swoje oczekiwania, moze nie w 100% ale w wiekszej czesci


Porozmawiaj z nim jak najszybciej, moze problem jest błachy, moze poważny, ale nie wolno tego lekcewarzyć
hmm.. za kazdym razem, kiedy probowałam z nim o tym porozmawiać, wychodziło na to, że albo dzieje się to z mojej winy albo że przesadzam... W sumie pisał, że taki jest, że ciężko mu przychodzi wyrażanie swoich uczuć... Ale ja wolałabym znać jego myśli, wiedzieć czy go pociągam (niegdy mi tego nie powiedział) co mam poprawić, co mzienić, czego oczekuje na co ma ochotę.. . Może z czasem, gdy zamieszkamy razem, wszystko się zmieni???
luksus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:49   #123
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Cytat:
Napisane przez Filippo Pokaż wiadomość
nie na wszystkich dziala biust, fakt dziala na wyobraznie, ale mnie to po prostu peszy... a biust moich dziewczyn znalem na tyle, ze nie byl pod zadnym wzgledem wyjatkowy...

jak chcesz zeby facet zaprzatal sobie Toba glowe to raz go "niechcacy" dotknij a potem wysmiej, ze np ma dziruawe buty, potem znow zrob cos niechcacy i tak w kolko... wtedy na pewno bedziesz siedziec mu w glowie
jak mogę zaprzątać mu głowę?? tzn. jak mam go "dobrze" zagadac bo widze go bardzo zadko bo mieszakamy w innej miejscowosci i jestesmy tylko qmplami i widzialam sie z nim tylko 2 razy
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:36   #124
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Myślę, że to zależy od chłopaka. Jeżeli jest pewny siebie, wytrwały i lubi zadania to tak Mój facet miał satysfakcje z tego że aż tak bardzo musiał sie starać, poświęcać aby mnie zdobyć. Byłąm pierwszą jego taką dziewczyną, którą musiał zdobyć. Moje poprzedniczki raczej go zdobywały a nie on je Dlatego zaintrygował go fakt, ze ja jestem inna.
I faktycznie chyba dobrze wybrał bo jesteśmy już troszke czasu ze soba i nieźle zapowiada się dalej... a tamte panny były z nim góra tydzien
I wręcz się z tym obnosi przed kumplami, że tak się natrudził, dopiął celu i jest szczęśliwy.
zkąś to znam u nas bylo identycznie a ja bylam ciezko dostepna zdobycza a on biedny tyle musial sie natrudzic ale mysle ze to nas zblizalo coraz bardziej i mysle ze takie zwiazki sa bardziej doceniane -im trudniej cos sie zdobywa to tym bardziej sie szanuje

Cytat:
Napisane przez luksus321 Pokaż wiadomość
Witam!
Wiecie co dziwczyny ( i chłopaki w sumie tez), jak tak czytałam te wasze rozmówki, to miałam w oczach świeczki Bo u nas trwało to tylko chwilę, takie pożądanie.. Może z rok.. Teraz jest w naszym zwiazku monotonność, pod kazdym względem. Nie mieszkamy razem, może w tym jest problem, ale jestesmy juz na tyle długo ze soba, a on żadko wyznaje mi swoje uczucia, myśli... Zazwyczaj jak mam ochotę to ja go zaczepiam, nie pamiętam kiedy było inaczej... Smutno mi trochę... Zazdroszczę Wam...
u nas jest podobnie tylko ze my mieszkamy razem odkad jestesmy malzenstwem to wszystko jest takie nudne nawet sex mnie nie kreci a takich naglych numerkow to chyba nie pamietam kiedys bzykalismy sie non stop a teraz ... brakuje mi tej spontanicznosci
ogolnie to jestesmy bardzo szczesliwm i z zytym malzenstwem tylko brak tej spontanicznosci


[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/user/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/user/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:57   #125
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

a co mi doradzicie?? (czytać u góry) POMÓŻCIE
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:02   #126
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2009-12-20 o 11:44
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:06   #127
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

olkie a jak w taka pore roku sie "dobrze" ubrac i o czym rozmawiac zeby gafy nie dac
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 22:18   #128
Mleczna Czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
GG do Mleczna Czekolada
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Mój TŻ ubóstwia mój tyłeczek i mój biuścik. Więc wystarczy, że ubiorę obcisłe na tyłeczku spodnie, albo jakąś cacaną spódniczkę do tego jakaś bluzeczkę z dekoltem żeby wiecie było widać ten rowek (oni go kochają). I już jest zakuszony i nic mu nie pomoże.
Mleczna Czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 22:23   #129
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

haa zgadzam sie z mleczna czekolada na to to kazdy facet poleci a jak nie to widocznie musi byc z nami cos nie tak ...no albo z nimi
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 09:27   #130
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Cytat:
Napisane przez Mleczna Czekolada Pokaż wiadomość
Mój TŻ ubóstwia mój tyłeczek i mój biuścik. Więc wystarczy, że ubiorę obcisłe na tyłeczku spodnie, albo jakąś cacaną spódniczkę do tego jakaś bluzeczkę z dekoltem żeby wiecie było widać ten rowek (oni go kochają). I już jest zakuszony i nic mu nie pomoże.
czy są jakies sposoby zeby ten "rowek" był bardziej wyrazisty??
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 09:56   #131
Mleczna Czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
GG do Mleczna Czekolada
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Cytat:
Napisane przez Wiolka1708 Pokaż wiadomość
czy są jakies sposoby zeby ten "rowek" był bardziej wyrazisty??
Nie wiem jaki masz biust bo to zależy czy z tych mniejszych czy z tych większych. Ale są odpowiednie biustonosze. Trzeba wybierać bardziej zwarte z takimi gąbeczkami w środku jeśli się ma mały biuścik i rowek od razu jest widoczny. Jeśli się ma większy biuścik to wystarczy odpowiedni biustonosz.
Ja uwielbiam taki bardziej zwarty (żeby biust nie latał gdzieś po bokach) taki trochę z miseczką niezbyt odkrywającą (bo wtedy to rowek się nie pokarze) i musi być z koronką, albo jakimś ładnym hafcikiem.

A w ogóle jaką lubicie bieliznę?
Mleczna Czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 10:08   #132
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Cytat:
Napisane przez Wiolka1708 Pokaż wiadomość
czy są jakies sposoby zeby ten "rowek" był bardziej wyrazisty??
A ja myślałam,że chodzi wam o rowek na pupie i zastanawiam się, czy one zwariowały że chcą go uwydatniać

Yyhm, mi bielizna zawsze wisiała, chodziło mi o to tylko aby nie odcinała się kolorystycznie od ubrania i żebym jej nie czuła.

A co do kuszenie... Każdy sposób kuszenia wychodzi świetnie, gdy dziewczyna bawi się tym, jest wyluzowana, roześmiana.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:35   #133
Mleczna Czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
GG do Mleczna Czekolada
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
A co do kuszenie... Każdy sposób kuszenia wychodzi świetnie, gdy dziewczyna bawi się tym, jest wyluzowana, roześmiana.

Zgadzam się. Poza tym każdy facet lubi coś innego i podoba mu się w dziewczynie inny element. Jednak trzeba przyznać, że każda na swój sposób jest seksowna, kusząca i fascynująca
Mleczna Czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 13:48   #134
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Cytat:
Napisane przez Mleczna Czekolada Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki masz biust bo to zależy czy z tych mniejszych czy z tych większych. Ale są odpowiednie biustonosze. Trzeba wybierać bardziej zwarte z takimi gąbeczkami w środku jeśli się ma mały biuścik i rowek od razu jest widoczny. Jeśli się ma większy biuścik to wystarczy odpowiedni biustonosz.
Ja uwielbiam taki bardziej zwarty (żeby biust nie latał gdzieś po bokach) taki trochę z miseczką niezbyt odkrywającą (bo wtedy to rowek się nie pokarze) i musi być z koronką, albo jakimś ładnym hafcikiem.

A w ogóle jaką lubicie bieliznę?
To jeżeli ide do sklepu z bielizna to jak mam kupic taki biustosz?? Naleza raczej do mniejszych niz wiekszych doradzcie mi bo to powazne
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 14:12   #135
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Cytat:
Napisane przez Wiolka1708 Pokaż wiadomość
czy są jakies sposoby zeby ten "rowek" był bardziej wyrazisty??
Ja z racji bardzo małych piersi zaznaczam go pudrem brązującym - rowek wydaje się 'większy'
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 14:58   #136
Mleczna Czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
GG do Mleczna Czekolada
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

monik@_monik@ dobry pomysł. Ja mam 70B lub 80B. Więc problemu z rowkiem nie mam. Wystarczy tylko zwarty i odpowiedni biustonosz. I każdy facet zawiesza wzrok, nie tylko mój TŻ.
A z małym biustem to się nazywa chyba biustonosz z fiszbinkami. Takie są gąbeczki na dole. One podnoszą biust i wtedy pojawia się ten rowek. Najlepiej w sklepie z bielizną porposić o taki biustonosz i na miejscu przymierzyć.
Mleczna Czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 17:11   #137
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Olkie masz podobne metody do moich
Generalnie kontakt wzrokowy,potem usmiech ale lekki no a potem lekkie olewanie(tylko lekki;D)no a potem to raczej on cos zrobi...
Delikatnie opalona skora najlepiej rozswietlona jakims balsamem rozswietlajacym...wazne sa dlonie,nawet taki fragment odsloniety mimochodem stanika czy majtek dziala na ich wyobraznie
usta pomalowane i rozchylone wargi...hmm
moze cos jeszcze mi przyjdzie na mysl
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 18:58   #138
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

dzięki za rade ze stanikiem

jeszcze jedno!! o cyzm najlepiej rozmawiac na drugim spotkaniu zeby nie podpasc a byc z nim w przyszlosci i zeby to on zrobil ten pierwszy krok i chcial sie umowic jescze jedno nie jestesmy z tej samej miejscowowsci ale na pewno bedziemy sie widziec u mojej qzynki wiec doradzajcie mi!!
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:19   #139
Mleczna Czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
GG do Mleczna Czekolada
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Wydaje mi się, że powinnaś być przede wszystkim sobą. Naturalna, dowcipna i wesoła. Poza tym zauważyłam, że faceci przepadają za kobietami które potrzebują ich pomocy. Czasem dobrze jest być taką delikatną, potrzebującą wsparcia męskiego kobietą.
A jeśli chodzi o rozmowę ... hmmm .... wydaje mi się, że na pewno w trakcie spotkania coś się nasunie. najlepiej wybadać jakie ma zainteresowania i podzielić się swoimi. Wtedy zawsze i się lepiej poznacie i będzie temat do rozmowy. Jeśli jeszcze macie coś wspólnego to na pewno rozmowa się rozkręci w wymianę doświadczeń i tak dalej.
Mleczna Czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 20:11   #140
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Mleczna Czekolada dzięki wielkie za rade a jak bym miala mu sie zapytac jesli nie wiem czy ma laske jakas ale raczej nie chyba ze od niedawna czy poszedl by ze mna np. na polowinki

duzo mam tych pytan ale nie chce dac gafy
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 21:58   #141
Mleczna Czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
GG do Mleczna Czekolada
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Heh nie wiem, czy jestem odpowiednią osobą która mogłaby dawać Ci jakieś porady. Ale ja jakoś bym napomknęła, że mam połowinki, że może być fajna zabawa i czy by się nie przyłączył i nie poszedł ze mną.
Na pewno by się zgodził. I wtedy też dowiesz się, czy ma dziewczynę czy nie.

Heh i jeszcze jedno. Facet czasem lubi być doceniany. Jeśli na przykład na tej imprezie są drinki albo napoje niech Ci jakiegoś poda. Podziękuj mu. Jakoś tak zrób, żeby się poczuł dowartościowany. Wtedy on poczuje, że dobrze mu w Twoim towarzystwie i będzie chciał to kontynuować. Ale wiesz ... nie narzucaj się z tym za bardzo, bo będzie myślał, że mu ograniczasz wolność. Trzeba to wyczuć. Przynajmniej tak myślę.

Ale niech się wypowie jakiś ekspert
Mleczna Czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:09   #142
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

i tak mi mocno pomoglas dzieki
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 16:14   #143
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

)))
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2009-12-20 o 11:43
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 16:58   #144
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

dzieki
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:51   #145
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

zakuć w kajdanki i przywiązać do łóżka... hahaha
tylko jak to zrobić mając 160cm wzrostu
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:30   #146
luksus321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 74
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Ciekawe czy w wiekszosci przypadkach rzeczywiscie seks jest zadko jest urpaiwany po malzenstwie.? czytalam i slsyzalam juz kilka razy ze tak wlasnie jest, ze jakeis pare lat jest takie pożadanie, a poźniej juz nuda;] Szkoda... ;P

Moze po prostu zeby go zachecic trzeba udawac niedostepna? nie napraszać sie, sami przyjdą...;] TYlko jak tu wytrwać hehe;]
luksus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 21:32   #147
żółtodziobek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

a ja z innej beczki... Mozecie mi powiedziec koffaneWizażanki co miał na mysli facet, zadajac mi pytanie: "Czy jestem kobieta wyzwoloną??" dodam tylko, ze to kolega z pracy....
żółtodziobek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:10   #148
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Cytat:
Napisane przez żółtodziobek Pokaż wiadomość
a ja z innej beczki... Mozecie mi powiedziec koffaneWizażanki co miał na mysli facet, zadajac mi pytanie: "Czy jestem kobieta wyzwoloną??" dodam tylko, ze to kolega z pracy....

Wiesz co...nie wiem czy dobrze rozumiem słowo "wyzwolona", ale wydaje mi się że chodziło mu o kobietę, która jest bardzo śmiała (we wszystkich aspektach życia). Ciekawe co to za kolega...Co mu odpowiedziałaś?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:30   #149
żółtodziobek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Kleotka, odpowiedziałam mu, że robie to co chce i na co mam ochote, i ze nigdy sie nad tym nie zastanawialam czy jestem wyzwolona, czy nie, poprostu jestem soba...

Edytowane przez żółtodziobek
Czas edycji: 2009-02-08 o 16:18
żółtodziobek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:22   #150
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: skuteczne sposoby na ,,kuszenie" mezczyzn

Żółtodziobek uważałabym na tego kolege :P Mysle ,ze miał coś innego na mysli . Pamiętam jak sławna Frytka, powiedziała o sobie ,ze jest kobietą wyzwoloną i nie żałuje sexu z kolegą w programie tv
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.