Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 16:51   #691
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
,.. no i na miłość Boską nawet nie myśl o żadnych olejkach do twarzy
ja uzywalam (bo mi sie skonczyl) swietnego olejku do mycia twarzy http://www.biochemiaurody.com/sklep/olejekmyj.html , ktory jest zachwalany na biochemi kosmetycznej. jest naprawde dobry, uzywam go zamiast zleu czy mleczka. Nakladam na platek kosmetyczny i przecieram buzie, jest swietny, i przez to polubilam olejki.

Mam tez serum regulujace http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoilregul.html ktore w ogole nie zatyka porow a jest na bazie olejkow przeciez, uzywam z zelem hialuronowym. Takze nie wszytskie olejki sa zle

nalezy unika olejow ktore zawsze zapychaja pory, ciezkich, i olejow takich w kosmetykach jak parafina, olej mineralny itp.

Ja tez mam problem z zaskornikami, jednak wiekszosc to niewidoczna, bardzo pomagaja mi kwasy (obecnie effalar K) jakis czas temu pomogl mi isotrexin, jest swietny na zaskorniki. Musze znow zaczac go stosowac chociaz co 2-3 noc.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 22:25   #692
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, gdzie zamieścić, to pytanie, więc robię to tu, tymbardziej, że mój problem dotyczy zaskórników, ale nie wągrów.
Otóż już od długiego czasu na lini od kącików ust do brody (zarówno z jednej jak i z drugiej strony), mam pełno grudek - taką kaszkę. niczym nie mogę się tego pozbyć. Próbowałam maść cynkową, tormentiol, benzacne, teraz już 3 tydzień stosuję Acne Derm (na całą buźkę). Pozbyłam się tych grudek na policzkach, a te na brodzie ani drgnęły. I to też z nimi tak jest, że jednego dnia są bardziej płaski, jak gdyby powoli znikały, a drugiego znowu ogromne. Nie wiem od czego to zależy. Najgorsze jest to, że jak tylko się do tego dotknę, to robią się jeszcze większe i bolące. Za nic nie mogę się tego pozbyć, a wycisnąć nie da się tym bardziej. Może któraś z Was ma podobny problem i wie jak inaczej mogłabym się tego pozbyć?
Mam ten sam problem. Zna ktoś rozwiązanie?
z innych miejsc twarzy zniknęły a tam jak były tak są.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 23:34   #693
Buła
Raczkowanie
 
Avatar Buła
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 212
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Odnoszę sukcesy, więc postanowiłam się podzielić

Moja (b. kompleksowa) terapia na umiarkowany trądzik i zaskórniki:

- żel Avene Cleanance - ktoś napisał, że przesusza, ale należy pamiętać, że używamy go w bardzo sporadycznych ilościach. Dla mnie jest idealny - świetnie oczyszcza i jest jednocześnie b. delikatny
- woda termalna (najlepiej La Roche - Posay) bez niej ani rusz
- herbatka z bratka - zaznaczam, że na początku mnie wysypało, ale po ok. tygodniu cera wraca do normy i jest coraz piękniej
- dużo owoców i jeszcze więcej warzyw
- trochę banalne, ale wycieranie twarzy papierowymi ręcznikami/chusteczkami, absolutnie bez pocierania
- po umyciu twarzy ZAWSZE przemywam czymś jeszcze twarz, by zmyć pozostałości paskudnej wrocławskiej wody - dla mnie najlepsze w tym celu: bioderma sensibio H2O (płyn micelarny), lub tonik LRP Effaclar. I tu znowu - nie trzemy!
- stosuję kwasy Avene Cleanance K, ale nieregularnie, więc nie wiem, na ile pomagają, ale na początku był wysyp :/
- i absolutna rewelacja - emulsja Avene: Rebalancing Soothing Emulsion (pl: krem kojący do skóry normalnej lub mieszanej). Używam na dzien pod podkład - nie zapycha, rozświetla i nawilża kapitalnie! I tu uwaga: nie matuje, ale moje skromne doświadczenie wykazuje (mogę się mylić), że matujące często zapychają, a już w 99 % zbyt słabo nawilżają, a jak wiemy nawilżanie to podstawa

Zdaję sobie sprawę, że w taki zestaw trzeba sporo zainwestować, ale warto.
Podpinam się do wcześniejszego spostrzeżenia, że zwłaszcza w dobry, apteczny żel warto zainwestować, bo inne (tak było u mnie) na dłuższą metę wysuszały i niszczyły skórę
Dodaję jeszcze 2 niezbędniki: woda termalna i dobry (z emfazą) krem nawilżający. Podratują ogólny stan skóry i będą stanowiły idealną podstawę dla dalszych zabiegów.

Na poważniejsze efekty będzie trzeba poczekać przynajmniej 3 miesiące, ale za to nie tylko zredukuje się liczba naszych zaskórników, ale też skóra będzie nieprzesuszona i nie będzie się trzeba obawiać "co będzie jak odstawimy"

Życzę wszystkim powodzenia
Buła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 23:44   #694
Buła
Raczkowanie
 
Avatar Buła
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 212
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Nie podałam jednego skutecznego środka na zaskórniki (jak to przeważnie ma miejsce na tym forum), co nie zmienia faktu, że taki sposób długoterminowo świetnie sobie z nimi radzi. I nie tylko z nimi

Tak więc namawiam do spróbowania, ja jestem bardzo zadowolona
Buła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 11:13   #695
Buła
Raczkowanie
 
Avatar Buła
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 212
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Zapomniałam dodać - peeling, ale tylko enzymatyczny. Ja 2 razy w tygodniu używam lirene i zostawiam na przynajmniej 20 min. Dziewczyny, błagam, nie trzyjcie niemiłosiernie waszych buziek, bo to tylko podrażnia i pogarsza sprawę. Toniki, mikstury itp zadziałają nawet, jak lekko je "rozsmarujecie" wacikiem.


Uff, ale się napisałam...
Buła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 11:16   #696
Buła
Raczkowanie
 
Avatar Buła
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 212
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez Amerat Pokaż wiadomość
Co sądzicie o plastrach na zaskórniki, które się przykleja na nos ?
Testowałam plastry różnych firm jakiś czas temu, ale efekt był zawsze ten sam: podrażniona skóra, a nie pomogło nic a nic:/
Buła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 11:27   #697
Buła
Raczkowanie
 
Avatar Buła
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 212
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Mam humektan, myłam avenką cleanance i chyba tylko mi przesuszył partie "T" bo inni go zachwalają dlatego ciagle szukam czegos bym mogła bezpiecznie umyć buziola
Wydaje mi się, że w przypadku cleanance posługiwałaś sie za dużą ilością żelu. Spróbuj użyć trochę mniej na raz, zobaczysz, że umyje jak trzeba a nie wysuszy. Jeśli masz problem z tym, że żele przesuszają Ci skórę wypróbuj płyny micelarne (choć przyznam, że ja nie mogłam się przestawić na stosowanie wyłącznie tychże) lub żele/pianki dla skóry tłustej uwrażliwionej i wysuszonej po zabiegach np Avene Clean - Ac lub piankę LRP Effaclar
Buła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 15:48   #698
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez Buła Pokaż wiadomość
. Ja 2 razy w tygodniu używam lirene i zostawiam na przynajmniej 20 min. Dziewczyny, błagam, nie trzyjcie niemiłosiernie waszych buziek, bo to tylko podrażnia i pogarsza sprawę.
a niby jak mam sobie peeling zrobic??? skoro uzywam brevoxyl i praktycznie mam skore sucha jak papier scierny to chyba musze ten badziew wcierac?
czy tak jak mowisz nalozyc i potem zmyc? bo teraz nie kumam ...raczej bez scierania sie nie obejdzie:/
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:51   #699
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

a po stosowaniu tylu chemicznych srodkow nie czujesz ze masz wiecej problemow ze skora?? w sumie ja tak mam im wiecej mieszam rzeczy( ktore rzekomo mozna laczyc i maja pomoc) pogarszaja znacznie sprawe:/
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 16:28   #700
hustlerka00
Przyczajenie
 
Avatar hustlerka00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
GG do hustlerka00
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Eh...Po wyleczeniu skóry ze strasznego łuszczenia się dalej używam Iwostinu żelu do mycia twarzy i kremu na noc takze tej firmy(wracam do niego po duzej przerwie) oprócz tego miałam krem nawilzajacy Ziaja do skóry suchej
i na niedoskonałosci Garniera (przereklawmowane-.-) i juz nie wiem co mam robic..wcale sie nie polepsza..
wróce chyba do Aknymycinu Plus..
To takie głupie uczucie jak wszysyc wokół Ciebie pozbywają sie tych wstrętów tylko nie ty ; /
Dermatolodzy w moim miescie przyjmują dopiero po weekendzie majowym -.- świetnie ; ] jak pech to pech..trace cierpliwosć
__________________
życie tak szybko płynie
a ja nie chciałabym tak poprostu poprostu przeminąć !
jeżeli nadzieja jest matką głupich, to ja nie chce zmądrzeć
i walcze o to ! grunt to się nie poddawać ! ; )
hustlerka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:19   #701
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

mysle ze krem jest tu główna przyczyną twych niedoskonalosci.. krem ziaji do skóry suchej to samo paraffinum liquidum czyli mogłabys sie masłem posmarowac i na to samo by wyszło-dlatego tego kremu nie uzywajcie do tłustych cer!!! iwostin na noc tez za dobry nie jest.. spróbuj kremu humektan niedrogi a nie zapycha i buzia tłusta jest świetnie nawilżona a co za tym idzie mniej się przetłuszcza i mniej problemów żel Iwostin bardzo dobry to stosuj go śmiało możesz jeszcze tonik bezalkoholowy jakis sobie nabyc i przecierac nim buziaka
a co do peelingów to trzec mocno nie mozna jak sie ma ropne zmiany itp bo to roznosi jeszcze bardziej to wszystko po buzi wiec jak duzo krost to lepszy peeling enzymatyczny, a jak buzia w miare zaleczona to spokojnie mechanicznych uzywajcie ja polecam albo clearskin z Avonu albo peeling z St.Ives do skóry tłustej- oba tanie i świetne przetestowałąm juz tysiace kosmetyków i dopiero teraz cieszę sie cudowną skórą
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 19:51   #702
hustlerka00
Przyczajenie
 
Avatar hustlerka00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
GG do hustlerka00
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Co jest złego w inwostinie na noc ? ; ]
Eh..ile na to wszystko kasy leci ^^
Dzięki za rade ;p
__________________
życie tak szybko płynie
a ja nie chciałabym tak poprostu poprostu przeminąć !
jeżeli nadzieja jest matką głupich, to ja nie chce zmądrzeć
i walcze o to ! grunt to się nie poddawać ! ; )
hustlerka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:34   #703
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

nie wiem dokłądnie czy był już badany na wątku składowym na biochemii ale jak zawiera jakies zapychające substancje to może być to główną przyczyną twych niedoskonałości.. miałam kiedyś jakąś próbkę iwostinu na noc i nie spodobał mi się właśnie dlatego że zabrudził mi pory...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 17:16   #704
Buła
Raczkowanie
 
Avatar Buła
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 212
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
a niby jak mam sobie peeling zrobic??? skoro uzywam brevoxyl i praktycznie mam skore sucha jak papier scierny to chyba musze ten badziew wcierac?
czy tak jak mowisz nalozyc i potem zmyc? bo teraz nie kumam ...raczej bez scierania sie nie obejdzie:/
Alka, juz piszę

na opakowaniu jest napisane, by nałożyć na twarz, a po kilku minutach spłukać ciepłą wodą. U mnie po kilku minutach de facto nie daje żadnych efektów, więc zostawiam na dłużej. Po około 20 efekt jest lepszy niż po każdym peelingu mechanicznym w tym po domowych mikrodermabrazjach.
Buła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 17:23   #705
Buła
Raczkowanie
 
Avatar Buła
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 212
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
a po stosowaniu tylu chemicznych srodkow nie czujesz ze masz wiecej problemow ze skora?? w sumie ja tak mam im wiecej mieszam rzeczy( ktore rzekomo mozna laczyc i maja pomoc) pogarszaja znacznie sprawe:/
Rzeczywiście, nie wiem, jak Twoja skóra reaguje. Ja mam problematyczna skórę pod każdym względem nie wykluczając aspektu alergicznego :/ Prawie każdy krem mnie uczulał i/lub szczypał, więc teraz cieszę sie, że jest dobrze. A co do mnogości środków: właśnie ze względu na wrażliwość skóry nie stosuję niczego agresywnego. Poza tym kosmetykom np Avene, LRP i Ziai daleko do wysoce chemicznego l'oreala, więc jestem spokojna
Buła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 17:53   #706
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

a czy ktoras z was stosowala peeling z firmy nivea young? ja go sobie zakupial niedawno ale jakos nie jestem zadowolona..niby ma ladny zapach..ale praktycznie na tym sie zaczyna i konczy:/ produkt wedlug mojej oceny nie jest za dobry...
nakladajac preparat na twarz czuje pieczenie, a po zmywaniu skora jest podrazniona...jakie znacie dobre peelingi...
buła juz jeden dobry podała...a inne propozycje?
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 17:55   #707
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

i co to jest za seria iwostin??? jakos nigdy nie mialam okazji wyprobowac tych kosmetykow?
w sumie reklamy wszystko zachwalaja..dlatego wole wypytac was, spelcjalistki
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:19   #708
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

hmmm iwostin jest reklamowany w ogole w tv??
Iwostin to seria kosmetyków dostępnych w aptece, jest dostepna dla wielu rodzajów cer. ja używalam żelu do twarzy iwostin piurritin i kremu jakiegos jednego.. żelik do mycia twarzy świetny- o niebo lepszy od tych z drogerii a wcale nie taki droższy- no a przynajmniej działa. kremów do cery tłustej za to nie za bardzo polecam bo jednak zapychają.. reszta kosmetyków nie wiem ale marka wydaje mi się całkiem sympatyczna i na pewno jeszcze sobie cos kupie z iwostinu.
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 08:03   #709
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

A miałyście krem z serii AA Therapy Trądzik??? Bo szukam idealnego, który by mnie nie zapychał...
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 12:10   #710
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

to ja polecam humektan- nie zapcha cie na pewno! ja mam tłustą cerę i działa rewelacyjnie! świetnie nawilża przez co nasza tłusta cera nie musi już się sama aż tak natłuszczac i rzeczywiscie mam o wiele mniej problemów z przetłuszczaniem i świeceniem sie skóry nawet nie muszę juz używać tych syfiastych pudrów
humektan kupisz w aptece, za 30ml zapłacisz ok 10zł wiec warto spróbowac, a potem na pewno sie w nim zakochasz i kupisz 100ml za ok 20zł dziewczyny na wizazu ten krem bardzo chwalą a ja jakos sceptycnie do niego podeszłam, ale dzis mogę powiedziec ze to mój idealny krem i juz nigdy się z nim nie rozstanę
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:29   #711
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Dzięki za radę
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:32   #712
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

http://www.laroche-posay.pl/discover/index.html

zajrzyjcie tu dziewczyny- za wypełnienie krótkiej ankiety dostaje się 7 próbek bardzo fajnych kosmetyków u mnie w miescie jest kilka aptek wiec mam juz kilka zestawów- są naprawdę świetne!! no i tak jakbyscie dostały z pół kremu za darmo, a wiecie ile kosztują kosmetyki z La Roche Posay biegnijcie do aptek
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 17:39   #713
hustlerka00
Przyczajenie
 
Avatar hustlerka00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
GG do hustlerka00
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

No to tak
Byłam u fajnej pani deramotog i ta w przeciwieństwie do poprzednij poważnie podeszła do mojego problemu ; )
Na początek przepisała mi Mecortolon N i Metronidazol (kremy) na lekkie podleczenie..tylko trzeba uważnie nakładać, bo nadmiar może doprowadzić do ble ble fuj ^^
Jutro moge isć do kosmetyczki zeby mi wyczyściła wszystkie pory..a tych kremów moge używać jak się skóra uspokoi.
Za ponad 2 tygodnie babka zajmie się tradzikiem na dobre
Jeej znowu mam nadzieje na pozbycie się tego koszmaru grunt to się nie poddawać !

btw Iwostin zel jest bardzo dobry

aha..Tancerko..Humektan jest bardzo fajny ale narazie tylko na ciałko poza buźką
__________________
życie tak szybko płynie
a ja nie chciałabym tak poprostu poprostu przeminąć !
jeżeli nadzieja jest matką głupich, to ja nie chce zmądrzeć
i walcze o to ! grunt to się nie poddawać ! ; )
hustlerka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:35   #714
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

no to możesz być z siebie dumna skoro znalazłaś dobrego dermatologa twoja kuracja brzmi dobrze więc możesz mieć nadzieję i to nawet dużą że ozbędziesz się trądziku
a czemu humektanu nie nakładasz czasem tez na twarz? na opakowaniu pisze ze jest swietny do skóry trądzkowej wiec jak nie regularnie to czasem nałóż go, może chociaż jako maseczkę nawilżąjącą, bo kuracje przeciwtrądzikowe nieźle wysuszaja buźkę powodzenia!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 21:07   #715
hustlerka00
Przyczajenie
 
Avatar hustlerka00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
GG do hustlerka00
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

też sie ciesze te kremy są własnie na takie łuszczenie się i suchość ; ]
humektan narazie mam odstawić, bo te dwa wystarczą ; ]
mam nadzieje
__________________
życie tak szybko płynie
a ja nie chciałabym tak poprostu poprostu przeminąć !
jeżeli nadzieja jest matką głupich, to ja nie chce zmądrzeć
i walcze o to ! grunt to się nie poddawać ! ; )
hustlerka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 21:18   #716
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

myślę że dermatolog wie co mówi, bo to co napisałaś brzmi konkretnie i fajnie dlatego chyba śmiało możesz się oddać w jego ręce i pisz jak tam przebiega kuracja
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 17:04   #717
hustlerka00
Przyczajenie
 
Avatar hustlerka00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
GG do hustlerka00
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

No to tak..byłam dzisiaj u kosmetyczki pierwszy raz w życiu -.- wiem to smutne
wyczysciła mi wszystkie pory, ale powiedziała że za jakies 2 tygodnie może mi się znowu zrobić to samo..że moje pory wyglądają masakrycznie(bo wyglądają-.-) i same czyszczenia i coś typu leki etc nie wystarczą..podała mi namiary na SkinLaserStudio w KAtowicach..
Narazie wyglądam jak ktoś kto dostał mocno po ryju xD
Przejde sie tam chyba zaznajomisc dokładnie z ich ofertą i co oni by mi radzili.
Narazie czekam aż mi zejdzi burak z twarzy..w pt mam sie przyjść pokazać kosmetyczce.
A potem nie wiem..totalnie zgłupiałam o.O raz mi mówia tak, raz inaczej..no zobaczymy..
__________________
życie tak szybko płynie
a ja nie chciałabym tak poprostu poprostu przeminąć !
jeżeli nadzieja jest matką głupich, to ja nie chce zmądrzeć
i walcze o to ! grunt to się nie poddawać ! ; )
hustlerka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 17:45   #718
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

no to rzeczywiscie nieciekawie... ale ważne że nie bawisz się juz sama w domu w leczenie swojej skóry tylko jesteś już w opiece fachowców a laser to przepraszam poleciła ci na zwalczenie jakiś niedoskonałości i przebarwien czy może właśnie na jakieś zamknięcie porów? kompletnie się na tym nie znam więc jestem bardzo ciekawa pewnie to troche droga inwestycja? i ciekawe na jak długo zostają efekty? jak na zawsze to by było bosko daj znac jak się czegoś dowiesz
ciekawa jestem tylko czy rzeczywiscie ten laser ci jest potrzebny czy po prostu ona ma jakies powiązania z tą kliniką i im podsyła klientów... bądź czujna
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:04   #719
hustlerka00
Przyczajenie
 
Avatar hustlerka00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
GG do hustlerka00
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

To jest tak, dermatolog powiedziała mi ze pory to tylko kosmetycznie, a teraz podleczy mi suchość skóry i kroski kremami.
Kosmetyczka poradziła mi laser własnie na pory, ale ponoć można go także stosowac na tradzik
Pojade, popytam sie i dam znać..
załozyłam nowy watek apropo tego w 'medycynie estetycznej', czekam na odpowiedzi xD
Narazie ukrywam sie w domu aajjj ; )
__________________
życie tak szybko płynie
a ja nie chciałabym tak poprostu poprostu przeminąć !
jeżeli nadzieja jest matką głupich, to ja nie chce zmądrzeć
i walcze o to ! grunt to się nie poddawać ! ; )
hustlerka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:29   #720
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

jeśli ci mogę coś poradzić na pory to jest taka bardzo fajna maseczka Lirene wygładzająca i zwężająca pory- naprawdę działa! ma bardzo dobre opinie na kwc i ja tez juz jej uzywam ohoho długo i zawsze pomaga jest z jakąś glinką więc świetnie dziala na tłustą cerę, ponadto przed jakims wyjsciem powazniejszym jest niezastąpiona! kosztuje ok 15zł za 75ml i jest naprawdę wydajna więc naprawdę polecam jej spróbowac- wiadomo że porów nie zwęzi na stale ale doraźnie jest rewelacyjna- szczególnie polecana po oczyszczaniu skóry więc jak bedziesz mogła to ją sobie kup w rossmanie itp
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.