Kielce - dobry fryzjer - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 18:32   #1261
SMIK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Ja natomiast mam złe wspomnienia z salonem le desir z ulicy ceglana - nie polecam!
Omijam szerokim...
SMIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:22   #1262
Aeonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cześć
Mam prośbę , czy mogłybyście mi polecić jakiegoś dobrego fryzjera ale męskiego , dobrego tzn takiego który nie zgoli mnie maszynką byle jak ale podetnie fajnie włosy. Mam już wybraną fryzurę i odpowiednią długość włosów ale nie wiem gdzie iść , wcześniej chodziłem do jednej fryzjerki ale teraz nie pracuję. To podpowiecie? jakieś namiary , ceny
Aeonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 21:48   #1263
MrsKatherine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Odświeżam temat, więc dziewczyny z Kielc polecicie mi jakąś dobrą fryzjerkę w Kielcach ? Już przeszłam parę niemiłych incydentów z fryzjerami. Zdaję się całkowicie na wasze opinie.
MrsKatherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 08:17   #1264
SMIK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez aeonek Pokaż wiadomość
cześć
mam prośbę , czy mogłybyście mi polecić jakiegoś dobrego fryzjera ale męskiego , dobrego tzn takiego który nie zgoli mnie maszynką byle jak ale podetnie fajnie włosy. Mam już wybraną fryzurę i odpowiednią długość włosów ale nie wiem gdzie iść , wcześniej chodziłem do jednej fryzjerki ale teraz nie pracuję. To podpowiecie? jakieś namiary , ceny
Ja mogę polecić salon na sienkiewicza nazwy nie pamiętam ale mieści się przy skrzyżowaniu z paderewskiego z lewj strony wejście bezpośrednio z ulicy sienkiewicza wchodzi się tam po schodkach - moi znajomi są zadowoleni, ale tylko z męskiego strzyżenia

Edytowane przez SMIK
Czas edycji: 2013-08-01 o 08:23
SMIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 14:50   #1265
domi93
Przyczajenie
 
Avatar domi93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cześć Dziewczyny Mam pytanie czy któraś z Was była w salonie Exclusive na Bodzentyńskiej? Gdzieś tutaj kilka pozytywnych opinii się przewinęło ale chodzi mi bardziej o konkrety, czyli jak wyglądają ceny za cięcie i farbowanie. Mam długie włosy, chciałabym je wycieniować no i jakiś nowy kolor. Będę się tam umawiać w tym tygodniu ale chciałam się bardziej zorientować jak to będzie wyglądało cenowo.
domi93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 08:32   #1266
karmiii
Rozeznanie
 
Avatar karmiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 598
Kielce - dobry fryzjer

nie zdałam relacji po wizycie u pani Agnieszki z pracowni Michała Libudy, tak wiec kolor wyszedł super dokładnie taki o jaki prosiłam co mi sie często nie zdaza, do tego wyrównała kolor bo przed wizytą miałam z 6 odcieni od rudego przez ciemny blond po platynę(tak to skutki eksperymentowania z fryzjerami) i cięcie tez takie jakie chciałam, polecam. Tak bardzo spodobala mi sie wizyta ze umowilam sie na następny dzień na uparcie z okazji wesela, czego zwykle nie robię bo mam gęste włosy i zazwyczaj kończy sie to płaczem i myciem głowy na 5min przed impreza, jednak i tym razem wszystko poszło gładko i wyglądałam tak jak chciałam.
Cytat:
Napisane przez Aeonek Pokaż wiadomość
Mam prośbę , czy mogłybyście mi polecić jakiegoś dobrego fryzjera ale męskiego , dobrego tzn takiego który nie zgoli mnie maszynką byle jak ale podetnie fajnie włosy. Mam już wybraną fryzurę i odpowiednią długość włosów ale nie wiem gdzie iść , wcześniej chodziłem do jednej fryzjerki ale teraz nie pracuję. To podpowiecie? jakieś namiary , ceny
ja mogę polecić p.Agnieszkę z pracowni Michała Libudy obcięła mojego chłopaka, wyglądał nieziemsko on tez był zachwycony a zwykle jest wybredny.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
karmiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 09:07   #1267
mysia_mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Poszukuję fryzjerki Basi (niewysoka szczupła blondynka z okrągłą buzią), która jeszcze około rok temu pracowała w Salonie Ambrie na Padarewskiego. Moja druga Basia odeszła na macierzyński i ... klops. Proszę o pomoc.
mysia_mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 12:48   #1268
eeda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Basia pracuje w Hair Club na ul. Kilińskiego-Małej 18
eeda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 07:49   #1269
mysia_mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Dziękuję bardzo, jak do niej dotrę, to się pochwalę Kiedyś strzygła mnie wspaniale
mysia_mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 11:40   #1270
elusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 105
GG do elusia20
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Czy ktoś z Was był u Pani Karoliny Moćko??
Poszukuje fryzjera który dobierze mi fryzurę pasującą do mojej twarzy i nie znalazłam jeszcze takiego żeby wyglądać elegancko i suptelnie poradźcie coś

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

często muszę wyglądać elegancko, i nie moge mieć fryzury spod budki bazarowej, tylko jak młoda kobieta z klasą
elusia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 11:21   #1271
malena024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 70
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez elusia20 Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was był u Pani Karoliny Moćko??
Poszukuje fryzjera który dobierze mi fryzurę pasującą do mojej twarzy i nie znalazłam jeszcze takiego żeby wyglądać elegancko i suptelnie poradźcie coś

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

często muszę wyglądać elegancko, i nie moge mieć fryzury spod budki bazarowej, tylko jak młoda kobieta z klasą
ja już kiedyś pisałam swoje wrażenia po wizycie u tej pseudo-artystki. Sama się dumnie nazywa artystą a to tylko pozory i więcej gadania niż profesjonalizmu. Potrafi robić otoczkę wokół własnej pracy, a umiejętności nie pokrywają się z tym określeniem. dodam ( tak jak ktoś napisał kilka postów wcześniej), ze ta pani robi wielką łaskę że przyjęła klienta, a jak już dojdzie do sytuacji, ze wymaga się od niej poprawek po źle wykonanej usłudze, wtedy jesteś wrogiem numer 1
Absolutnie NIE POLECAM
malena024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 13:11   #1272
elusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 105
GG do elusia20
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez malena024 Pokaż wiadomość
ja już kiedyś pisałam swoje wrażenia po wizycie u tej pseudo-artystki. Sama się dumnie nazywa artystą a to tylko pozory i więcej gadania niż profesjonalizmu. Potrafi robić otoczkę wokół własnej pracy, a umiejętności nie pokrywają się z tym określeniem. dodam ( tak jak ktoś napisał kilka postów wcześniej), ze ta pani robi wielką łaskę że przyjęła klienta, a jak już dojdzie do sytuacji, ze wymaga się od niej poprawek po źle wykonanej usłudze, wtedy jesteś wrogiem numer 1
Absolutnie NIE POLECAM
A kogo poleciłabyś mi? masz jakąś fryzjerke zeby wyglądać ładnie
elusia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 15:36   #1273
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez MrsKatherine Pokaż wiadomość
Odświeżam temat, więc dziewczyny z Kielc polecicie mi jakąś dobrą fryzjerkę w Kielcach ? Już przeszłam parę niemiłych incydentów z fryzjerami. Zdaję się całkowicie na wasze opinie.
free style w koronie, ale tylko Pani Ula
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 12:18   #1274
karola6n9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Unhappy Szukam fryzjerki z salonu Blanche w Kielcach

Witam wszystkie forumowiczki.
Zwracam się do Was z gorącą prośbą. Otóż tak jak w temacie, poszukuję fryzjerki, która pracowała w nieistniejącym już salonie Blanche w Kielcach. Mieścił się on przy ulicy Piekoszowskiej.
Fryzjerka, prawdopodobnie ma na imię Basia. Młoda dziewczyna z miedzianymi włosami.
Jeśli któraś z Was ma jakiekolwiek informacje na temat tego gdzie aktualnie mogłaby pracować to byłabym wdzięczna.
Ma złote ręce,wprost idealne do moich włosków i jak dotąd żadnej innej Pani nie udało się dokonać tego co jej.
Chodzę jak upiór z rozczochranymi włosami
Pomóżcie!!!
karola6n9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 19:39   #1275
pysia159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Question Profesjonalny Fryzjer KIELCE

Drogie Wizażystki,

tak jak w tytule powyżej, poszukuję profesjonalnego damskiego fryzjera w Kielcach. Ostatnimi czasy mam bardzo złe doświadczenia z pobytu w jednym z zakładów fryzjerskich i teraz nie bardzo wiem gdzie się udać po fachową pomoc w dopasowaniu cięcia jak i koloru fryzury do mojej twarzy i ogólnie osobowości.

Liczę na Wasze szczere opinie oraz namiary na cudotwórców

Pozdrawiam.
pysia159
pysia159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 12:00   #1276
Jagoda_90
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda_90
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 77
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

A czesała się może któraś z Was u p. Agnieszki z Pusha?

Edytowane przez Jagoda_90
Czas edycji: 2014-01-22 o 12:14
Jagoda_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 10:28   #1277
depechowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Witam
Szukam fryzjerki Ewy, która pracowała w salonie T.. .. w Kielcach na ul. Żeromskiego / róg ul. Seminaryjskiej. Czy ktoś może wie , gdzie teraz pracuje. Jakoś nie mam ochoty nikomu innemu powierzyc mojej fryz.
Z góry wielkie dzięki.
depechowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 07:18   #1278
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Poszukuję dobrej fryzjerki, u której 1 cm to 1 cm. Mam krótką fryzurkę, ale zapuszczam, i za miesiąc chciałabym je wyrównać do mniej więcej takiej fryzury, jak w załączniku. Zależy mi tylko i wyłącznie na prostym cięciu, bez udziwnień, a co idę do fryzjera, to tu mi pocieniuje, tu wytnie, tu postrzępi.. Ugh ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob.jpg (110,3 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2014-02-09 o 07:21
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 11:21   #1279
layla5
Przyczajenie
 
Avatar layla5
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12
Dobry fryzjer, FARBOWANIE BLOND - KIELCE

Cześć dziewczyny

Poszukuje fryzjera który DOBRZE farbuje włosy w odcieniach blondu. Tak aby nie było pomarańczy, żółci, platyny ani 10 odcieni tylko jednolity ładny kolor. Chodzi mi konkretnie o kolor blond. Kogo polecacie? Macie kogoś sprawdzonego? Błagam pomóżcie
layla5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 20:46   #1280
tenczas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Exclamation Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cześć, mógłby mi ktoś podać aktualny numer do pani Karoliny Moćko bo ten który posiadam już nie działa.
A był ktoś może w salonie She&He? Polecacie?
Ale o numer w pierwszej kolejności proszę
tenczas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 08:32   #1281
layla5
Przyczajenie
 
Avatar layla5
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Chyba ten temat już wymarł jeśli jednak ktoś tu jeszcze zagląda to powiedzcie czy polecacie Adriana Zowczaka z Alter Ego? Chodzi mi o farbowanie włosów.
layla5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 18:04   #1282
Agrestownik
Przyczajenie
 
Avatar Agrestownik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Czy ktoś może orientuje się gdzie w Kielcach dobrze wykonują zabieg prostowania włosów keratyną? Póki co widziałam taką ofertę tylko w Infiniti i Lovely Look w Echu. Jednak kompletnie nie znam tych salonów.
Może ktoś prostował trwale włosy tą metodą?
Agrestownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 09:24   #1283
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Ja z czystym sumieniem polecam panią Agnieszkę z salonu Lady Aga na ul. Zapolskiej.
Świetnie obcina, niezdecydowanym klientką pomaga w doborze odpowiedniej fryzury/koloru.
Od kilku lat nie mieszkam w Kielcach, ale fryzjerki nie zmieniłam już parokrotnie przyjeżdżałam do niej na "misję ratunkową" i zawsze wychodziłam zadowolona.
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis
ghola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 17:09   #1284
Lemony
Raczkowanie
 
Avatar Lemony
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 142
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Witam!
Mam nadzieję, że ktoś będzie mógł mi pomóc, podpowiedzieć również w sprawie dobrego/ej fryzjera/ki na terenie Kielc Mieszkam od niedawna w tych rejonach i nie jestem za bardzo zorientowana, a chciałabym trafić do kogoś dobrego, a przede wszystkim chodzi mi o kogoś zarówno doświadczonego, jak i o "swieżym spojrzeniu", kto wie jak dobrać fryzurę do danej osoby. Jestem dziewczyną, ale od dawna ścinam się na krótko, miałam jedną zaufaną fryzjerkę w moim rodzinnym mieście, która potrafiła mimo tego utworzyć mi kobiecą fryzurę z charakterem i kogoś takiego chciałabym znaleźć w Kielcach Więc jeżeli ktoś miałby dla mnie jakieś porady, będę wdzięczna za ich udzielenie
Lemony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 16:01   #1285
dalajlama
Przyczajenie
 
Avatar dalajlama
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 23
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

hej

Mogę ci szczerze polecić Panią Anię Świebodę przyjmuje na Nowym Świecie to jest za Urzędem Wojewódzkim ( nie wiem na ile się orientujesz w terenie ;-) ) ja chodzę do niej już od ok wow 4-5 lat jest to młoda osoba moim zdaniem umie doradzić fryzurę kolor do osoby i co dla mnie ważne odmówić gdy twój pomysł według niej nie będzie ci pasował to powie ci to
ja mam długie włosy za strzyżenie i koloryzacje płacę 120-130 zł
obcięcie samo gdy kiedyś byłam ok 40-45 zł
podaje nr do niej salon Image 41 3415945

moja koleżanka natomiast chodzi do Przemka Chwaścińskiego który przyjmuje na rogu rynku i koziej fryzure ma super ceny nie znam
dalajlama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 17:15   #1286
Lemony
Raczkowanie
 
Avatar Lemony
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 142
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

@dalajlama
Dziękuję serdecznie za odpowiedź
Lemony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 09:46   #1287
shineye
Przyczajenie
 
Avatar shineye
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Question Fryzjer w Kielcach

Witam, pewnie to pytanie już się pojawiało, ale ja chciałam zapytać o dobrego fryzjera w Kielcach, który będzie w stanie jakoś wyrównać moje postrzębione włosy, bez dużego skracania ich, ponieważ i tak nie są zbyt długi i są rzadkie i który pofarbuje mi włosy w nie bardzo wygórowanej cenie. Z góry dziękuję za pomoc!
shineye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:56   #1288
Jagoda_90
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda_90
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 77
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Hej a czesał się ktoś w Pf 38 w bramie na Sienkiewicza?
Jagoda_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 08:46   #1289
mysia_mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Jagoda_90 Pokaż wiadomość
Hej a czesał się ktoś w Pf 38 w bramie na Sienkiewicza?
Tam pracuje Michał Libuda, informacje o nim znajdziesz w tym wątku. Ja byłam na strzyżeniu, całkiem udana fryzura, pan nie jest nachalny i nie narzuca własnej wizji, a w salonie panował błogi spokój.
mysia_mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:14   #1290
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Hej czy ktoś czesał się w salonie Ani Świebody,ale nie u niej tylko u blondynki (nie znam jej imienia). Chciałam się zapisac do p. Ani ale nie miała juz wolnego terminu i zdecydowałam sie na jej pracownice. Trochę się tym stresuję, ponieważ nie mam pojęcia jak ona czesze a nie chciałabym po powrocie do domu myć głowy. Czy ewentualnie mogłybyście mi kogoś innego polecić? Chciałabym mieć fryzurę taką jak w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 406400_10150517514233651_88752318650_9126169_434945316_n.jpg (31,1 KB, 23 załadowań)
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 21:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.