Kielce - dobry fryzjer - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-19, 18:12   #1291
dalajlama
Przyczajenie
 
Avatar dalajlama
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 23
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

hej

mnie ta blondynka u Ani Świebody strzygła i farbowała i byłam mega zestresowana na maxa ( byłam u niej przed świętami) ale zaskoczyła mnie miło bo zrobiła bardzo dokładnie tyle że wolniej bo się bardzo starała mnie zadowolić a i ona tak jakoś nie ma pewności i ciągle się pyta czy tak jest dobrze ale pani Ania krąży tam i zerka więc nie sądzę żeby krzywdę zrobiła ponadto ta chyba Danusia jest dokładna więc weź fotę i myślę że ci zrobi

gdzieś w wątku jest o fryzjerze z leonarda co robi super fryzury ale nie pamietam nazwiska tyle ze to facet
dalajlama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:38   #1292
emilcia885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Czesc dziewczyny,

Poszukuję Fryzjera który zrobi mi ładne upięcie na mój ślub, fryzura musi być nowoczesna i stylowa. Kogo byście polecały???Widzę że na forum przewija się ciągle p.Ania Świeboda, p.Przemek z Koziej? Co o nich sądzicie?Jaka jest mniej więcej cena za upięcie? Kolezanka polecała mi jeszcze p.Edytę Drej z Kliniki Włosa. Proszę o rady!!!
emilcia885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 15:14   #1293
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez emilcia885 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

Poszukuję Fryzjera który zrobi mi ładne upięcie na mój ślub, fryzura musi być nowoczesna i stylowa. Kogo byście polecały???Widzę że na forum przewija się ciągle p.Ania Świeboda, p.Przemek z Koziej? Co o nich sądzicie?Jaka jest mniej więcej cena za upięcie? Kolezanka polecała mi jeszcze p.Edytę Drej z Kliniki Włosa. Proszę o rady!!!
Ja polecam Edytę Drej. Mnie czesała na mój ślub. Byłam mega zadowolona. Fryzura trwała, śliczna, klasyczna a zarazem efektowna Jak będziesz chciała mogę wrzucić kilka zdjęć
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 06:57   #1294
emilcia885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

OOOoooo superrr!!! jakbys mogla to wrzuc prosze Jestem bardzo ciekawa jak ta Pani czesze
emilcia885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 15:29   #1295
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

co do czesania to the one&only Paweł Oszywa ze Strefy Piękna na Leonarda czaruje takie piękne fryzury, że naprawdę warto do niego iść

Mam też osobne pytanie - czy ktoś był w tym (chyba) nowym salonie pukielnia&malownia? (w Parku, koło lodów Zielonej Budki) fajna nazwa, ciekawa jestem jak usługi...
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 18:52   #1296
Monia19Ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

byłam w pukielnia&malownia jestem bardzo zadowolona. Z wlosow za lopatki obcielam sie na boba do tego zrobilam sobie blond pasemka ktore wygladaja bardzo naturalnie jakby byly rozjasnione przez sloneczko .Polecam jak najbardziej p.Pawła Drężewskiego u ktorego bylam ale ja idac tam wiedzialam czego chce i dlugo tlumaczylam wiec nie wiem jak jest idac do niego bez koncepcji na swoje wlosy .

Edytowane przez Monia19Ck
Czas edycji: 2014-05-28 o 09:56
Monia19Ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 07:54   #1297
emilcia885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Pani Edyta Drej niestety nie miala juz odpowiedniej godziny na upięcie i umówiłam się do Pawła Oszywy, datego cieszy mnie to co piszesz, że bardzo ładnie upina.
emilcia885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 11:19   #1298
INTERPOL COM
Przyczajenie
 
Avatar INTERPOL COM
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Poleci mi ktoś tutaj dobrego, męskiego fryzjera?
INTERPOL COM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 15:36   #1299
dalajlama
Przyczajenie
 
Avatar dalajlama
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 23
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Do izzunja wrzuć te fotki z upięciem pani drej

co do męskiego fryzjera to mój brat chodzi do blondyna imienia nie znaju salon na ul. pomorskiej tylko dla mężczyzn strzyga tam nawet brzytwą jeśli zajdzie potrzeba obcina tam tez kobieta i facet w okularach mój brat najbardziej lubi blondyna a obcina go naprawdę fajnie tj np ze zdjęcia czy na konkretną prośbę nie wiem jak z inwencją własną
dalajlama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 06:08   #1300
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez dalajlama Pokaż wiadomość
Do izzunja wrzuć te fotki z upięciem pani drej

co do męskiego fryzjera to mój brat chodzi do blondyna imienia nie znaju salon na ul. pomorskiej tylko dla mężczyzn strzyga tam nawet brzytwą jeśli zajdzie potrzeba obcina tam tez kobieta i facet w okularach mój brat najbardziej lubi blondyna a obcina go naprawdę fajnie tj np ze zdjęcia czy na konkretną prośbę nie wiem jak z inwencją własną
dalajlama...pochwaliłam się wszystkie fotki od przodu robione, a jak z tyłu to fryzure welon zasłania...
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 08:46   #1301
aanulaa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

ja nie polecam pukielni. ceny są całkiem inne niż w cenniku- suszenie włosów to według nich modelowanie
aanulaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 18:47   #1302
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Hej
Czy ktoś może mi polecić dobrego fryzjera męskiego?
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 14:29   #1303
Jagoda_90
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda_90
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 77
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Michał Libuda Pf 38 na Sienkiewicza super robi włosy mojemu bratu i facetowi
Jagoda_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 12:31   #1304
Aguskas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Poszukuję dobrego fryzjera, potrzeba obcięcia ale także farbowania. Oczywiście w jakiejś rozsądnej cenie. Za wszelkie wskazówki będę wdzięczna!
Aguskas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 14:19   #1305
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Witam,
Wybieram się na farbowanie włosów do Kielc i nie wiem na kogo się zdecydować. Najbardziej kusi mnie p. Ania Świeboda, ale myślę też o Pawle Oszywa. Ostatnio zaintrygował mnie również salon Lady Hair oraz Lustro Alinoe. Ale nie mogę nigdzie znaleźć opinii na ich temat, a z tego co widziałam na ich kontach na fb fajne rzeczy potrafią zrobić na głowie Czy któraś z Was może korzystała z uch usług?
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 06:59   #1306
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Aguskas Pokaż wiadomość
Poszukuję dobrego fryzjera, potrzeba obcięcia ale także farbowania. Oczywiście w jakiejś rozsądnej cenie. Za wszelkie wskazówki będę wdzięczna!
Ja polecam Panią Agnieszkę albo P.Anię Tusień z salonu GLAMOUR na Ślichowicach (osiedle vis a vis) - jakoś usługi super i do tego ceny super Ja za farbowanie długich włosów plus strzyżenie i modelowanie płacę 100 zł.
Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Witam,
Wybieram się na farbowanie włosów do Kielc i nie wiem na kogo się zdecydować. Najbardziej kusi mnie p. Ania Świeboda, ale myślę też o Pawle Oszywa. Ostatnio zaintrygował mnie również salon Lady Hair oraz Lustro Alinoe. Ale nie mogę nigdzie znaleźć opinii na ich temat, a z tego co widziałam na ich kontach na fb fajne rzeczy potrafią zrobić na głowie Czy któraś z Was może korzystała z uch usług?
Z usług P.Ani Świebody korzystałam dawnooo i byłam zadowolona. Jednak przeprowadzka na Ślichowice zmusiła mnie do poszukiwania innego salonu, ponieważ mój czas na fryzjera jest ograniczony. Nie mam czasu na dojazdy itp. I tak trafiłam do GLAMOUR i jestem b.zadowolona
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 07:52   #1307
kielczanka2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

we wrześniu wychodzę za mąż- co sądzicie o salonie fryzjersko-kosmetycznym COCO w Kielcach? ładnie czeszą i robią makijaż? proszę o szczere opinie a może lepiej wybrac się do salonu Nefretete na Nowym Świecie?

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------


Edytowane przez kielczanka2014
Czas edycji: 2014-08-17 o 14:43
kielczanka2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 23:21   #1308
blueeyesss
Przyczajenie
 
Avatar blueeyesss
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Skuszona opiniami na wizażu, kilka m-cy temu wybrałam się pierwszy raz do p. Ani Świebody na farbowanie. Byłam u niej chyba 5 razy, za każdym razem byłam w miarę zadowolona, poza tym ostatnim. Otóż chciałam mieć kolor "a'la złocisty blond", kolor został wybrany z palety (jednolity, bez mieszania). Po wysuszeniu włosów kolor okazał się duużo ciemniejszy, na co zwróciłam p. Ani uwagę. Ona jednak zaprzeczyła i stwierdziła, że nie różni się dużo od tego z palety, no i że"może to światło". Fakt jest taki, że kolor, jaki został uzyskany, to brąz, dość ciemny, mało wyrazisty. Farbowania dokonałam przed dwoma dużymi imprezami rodzinnymi, stąd moja złość była podwójna, bo nie tego chciałam. Od tego felernego farbowania minęły 2 tygodnie, a kolor znacznie się wypłukał. Odcień stał się 'bardziej do przyjęcia', ale generalnie farba się wypłukała i włosom brak blasku. Włosy wyglądają tak, jakby nie widziały fryzjera od jakichś 2-3 miesięcy. Ten jeden raz wystarczył, żebym teraz na nowo poszukiwała nowego specjalisty.

Moje pytanie:
1/ czy ktoś korzysta z usług p. Urszuli Ciołak (brama na ul. Sienkiewicza)? jakie wrażenia?
2/ czy ktoś korzysta z usług Pracowni p. Michała Libudy i ewentualnie kogo tam polecacie? (czytałam dobre opinie o jakiejś p. Agnieszce)
blueeyesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 09:13   #1309
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Ja byłam również u p. Ani Świebody na farbowniu włosów. Chciałam aby na moich włosach zagościło ombre, ale żeby nie było oneo bardzo rzucające się w oczy tylko bardzo subtelne. Uważam, że jeśli chodzi o moje wymagania to zostały one spełnione. Kolor ciemny delikatnie przechodzi w jasny, włosy wydają się ''lekkie''.
Na farbie byłam parę dni temu, więc nie powiem ile będzie mi się trzymać kolor i jak się dalej będą włosy zachowywać, ale na ten moment jestem zadowolona.

Edytowane przez Kasia 88
Czas edycji: 2014-08-23 o 09:17
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 16:43   #1310
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Witam.Mam pytanie,czy wie ktoś w którym salonie w Kielcach pracują na farbach wella koleston?Z góry dziękuję za odpowiedź.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 11:12   #1311
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

a ja chciałabym Was babeczki zapytać o jakiegoś fryzjera, który potrafi sam dobrać kolor do typu urody? sama miotam się pomiędzy ciemnymi włosami, a jasnymi, i chciałabym, by ktoś w końcu profesjonalnie mnie w tym temacie obsłużył i potrafił dobrać kolor dla mnie odpowiedni, pozdrawiam
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 12:08   #1312
dalajlama
Przyczajenie
 
Avatar dalajlama
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 23
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Hej mnie coś kusi ostatnio ten fryzjer z ul koziej Przemek i myślę i boję się, właśnie chciałabym żeby ktoś mi coś nowego świeżego doradził jak to się w tv widzi i mimo że jestem zadowolona z usług Pani Świebody to chodzę do niej już od lat i mam wrażenie że widzi mnie już tylko w określony sposób a ja pragnę odmiany i obawiam się trochę że te moje marzenia moga mnie rozczarować i ktoś mi schrzani włosy tak wię cdołączam sie do poprzedniczki polecajcie kogoś
dalajlama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 10:07   #1313
Azulito
Po prostu Człowiek
 
Avatar Azulito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Szukam najlepszego fryzjera w Kielcach dla mężczyzny. Kto potrafi najlepiej obciąć faceta ? Chodzi o to aby ktoś zrobił naprawdę świetną ciekawą a zarazem niezbyt skomplikowaną fryzurę tak, bym mógł sobie ją odnawiać przez jakiś czas samodzielnie między kolejnymi wizytami.
Wymagam kreatywności i umiejętności doboru fryzury do twarzy i stylu.

Wysłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Azulito
Czas edycji: 2014-10-08 o 14:34
Azulito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 16:00   #1314
201805170915
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 491
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Azulito Pokaż wiadomość
Szukam najlepszego fryzjera w Kielcach dla mężczyzny. Kto potrafi najlepiej obciąć faceta ? Chodzi o to aby ktoś zrobił naprawdę świetną ciekawą a zarazem niezbyt skomplikowaną fryzurę tak, bym mógł sobie ją odnawiać przez jakiś czas samodzielnie między kolejnymi wizytami.
Wymagam kreatywności i umiejętności doboru fryzury do twarzy i stylu.

Wysłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2
alter ego w sumie tam wszyscy dobrze tną/farbują, nieważne do kogo się wybierzesz
201805170915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 10:32   #1315
kaiaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Hej dziewczyny czy wiecie może jakie ceny ma Paweł Oszywa? Zamierzam się do niego wybrać i interesuje mnie ile zapłacę za modelowanie włosów? Chce zrobić sobie loki
kaiaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 23:07   #1316
Miss Jarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Czy ktoś się orientuje, co się dzieje z Panią Moniką, która pracowała na ul. Wawrzyńskiej? Czy Pani Monika pracuje teraz w jakimś salonie?
Miss Jarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 07:12   #1317
emilcia885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez kaiaz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy wiecie może jakie ceny ma Paweł Oszywa? Zamierzam się do niego wybrać i interesuje mnie ile zapłacę za modelowanie włosów? Chce zrobić sobie loki
Zadzwon i zapytaj, ja za ślubną płaciłam 130zl, a za fryzurę na plener 80zł. Byłam baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona.
emilcia885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 11:07   #1318
gigli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Znajoma korzystała z usług fryzjerki Renaty, która ma salon przy ul. Wawrzyńskiej (chyba po p. Monice). Koloryzacja i strzyżenie naprawdę super.
Czy może ktoś był w tym salonie i może coś napisać o tej fryzjerce?
gigli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 16:14   #1319
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Dziewczyny proszę o pomoc pytałam tu już kiedyś o salon Pukielnia&Malarnia , ktoś polecił mi pana Pawła Drążewskiego, poszłam na beleyage i podcięcie, byłam i nadal jestem MEGA zadowolona! włosy rosną mi jak nigdy, super sie układają i mają taki odcień jaki mają mieć. Niestety dzisiaj dzwoniąc do salonu dowiedziałam sie że pan Paweł już tam nie pracuje, i oczywiście nikt nic nie wie czy może pracuje gdzieś indziej
Stąd moje pytanie, może wiecie gdzie teraz znajdę pana Pawła? bardzo proszę o info jeśli któraś z Was coś wie, a jak nie to znowu trzeba będzie zacząć poszukiwania fryzjera...
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 00:21   #1320
useyourimagination
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
Question Fryzjer Kielce studniówka

Witam wszystkich, chciałam zapytać czy zna ktoś godnego polecenia fryzjera w Kielcach ? Chodzi o fryzurę studniówkową. Z góry dzięki
useyourimagination jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 21:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.