Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-02, 15:30   #1501
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
W ten upalny dzień pełen wrażeń pachniałam Innocentem.

Jutro wybieramy się na Babią Górę, jako towarzysza wędrówki na pewno wybiorę Innocenta, który uwielbia chodzić ze mną po górach

Aaa, jak ja lubię Babią żółtym szlakiem(akademickim), byłam niedawno . Miłej wycieczki
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 15:31   #1502
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Nosku a Vanille Mokha znasz? jak Ci się podoba Amour de Cacao to VM też powinno Ci przypaść do gustu

żeby nie było, ze offtopuję nadal pachnę migdalkiem
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 15:37   #1503
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nosku, więc mamy troszkę podobna sytuację...

Seta AdC jest w boskiej cenie na T.
Widziałam właśnie i dlatego kusiło strasznie.. Ale obawiam się trochę AŻ setki ..

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
Nosku a Vanille Mokha znasz? jak Ci się podoba Amour de Cacao to VM też powinno Ci przypaść do gustu
O nie ja tu już listę marzeń ustaliłam dokładnie i zakładałam że nic nie dołączy do niej, a Ty kusisz.

Nie znam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 15:51   #1504
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez Etiuda Pokaż wiadomość
Aaa, jak ja lubię Babią żółtym szlakiem(akademickim), byłam niedawno . Miłej wycieczki
Dziękuję, mam nadzieję, że będzie miła
Ja jeszcze nie byłam na Babiej.
Będziemy właśnie wchodzić akademicką percią
Byle tylko nie padało.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 15:59   #1505
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Widziałam właśnie i dlatego kusiło strasznie.. Ale obawiam się trochę AŻ setki ...
Zaraz będzie, że Cię kuszę, demoralizuję i w ogóle wszystko najgorsze... Ale AdC to cudowny zapach z gatunku tych, którymi człowiek ma się ochotę zlewać bez opamiętania A ponadto zapach, który przecudownie nosi się zarówno w każdym momencie doby jak i porze roku Nocą kołysze do snu i rozluźnia, dzienną porą otacza człowieka apetyczną kakaową, słodko-gorzką chmurką. Zimą rozgrzewa, jesienią i wiosną rozświela paskudne szarugi a latem pięknie nosi się w ciepłej aurze i rozkwita tą swoją egzotyką

Naprawdę, to wyjątkowy zapach Kiedy dotarła do mnie przesyłka Rachelki z 50ml AdC już kwadrans później klikałam na Truskawce setę Co być może nie było najmądrzejsze, biorąc pod uwagę fakt, że nie poznałam całego rozwoju zapachu. Ale powiedzmy, że miałam przeczucie

Według mnie warto zainwestować i jeśli tylko będziesz miała wolne fundusze to osobiście - na Twoim miejscu - nie rozmieniałabym się na drobne tylko od razu brała setunię - tym bardziej, że to ułamek Douglasowej ceny

Pachnę jeszcze Sultan Safran w ramach szybkiego przypomnienia. To jest dopiero niespodzianka. Ten zapach swoim klimatem przywodzi na myśl perfumy CdG

Nosku, jak poprzychodzą przesyłki to cykniesz fotkę swoim skarbom do kolekcyjnego?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 16:02   #1506
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc w pierwszej chwili od razu pomyślałam, że to idealny zapach dla naszej Burn
Jest uroczo słodki, spożywczy - to mleczno-cukrowe kruche ciasteczko. Ale jednocześnie ma w sobie coś dziecięcego - zapach kaszki dla niemowląt w proszku oraz naprawdę śladową ilość czegoś, co możnaby skojarzyć z zapachem dziecięcej zasypki Czuję też posmak mleka w proszku, ciepłego toffi oraz śmietankowo-malinowej Mamby

Nosku, zapach jest przepiękny i myślę, że i Ciebie urzeknie Strasznie żałuję, że wszystkie fundusze jakie mam w tym miesiącu zostały już rozplanowane, bo flaszeczkę kupiłabym z przeogromną przyjemnością
Na szczęście próbas od Khy jest sporych rozmiarów więc mogę się trochę popocieszać do następnego miesiąca ;D
I dobrze myślałaś Matin Calin jest przepiękny ale niestety na mojej skórze tak słabo wyczuwalny i ulotny,że muszę go sobie odmówić.
Myślę,że Noskowi się na pewno spodoba
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 16:05   #1507
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

biedny Nosek wszyscy ją czymś kuszą
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 16:10   #1508
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zaraz będzie, że Cię kuszę, demoralizuję i w ogóle wszystko najgorsze... Ale AdC to cudowny zapach z gatunku tych, którymi człowiek ma się ochotę zlewać bez opamiętania A ponadto zapach, który przecudownie nosi się zarówno w każdym momencie doby jak i porze roku Nocą kołysze do snu i rozluźnia, dzienną porą otacza człowieka apetyczną kakaową, słodko-gorzką chmurką. Zimą rozgrzewa, jesienią i wiosną rozświela paskudne szarugi a latem pięknie nosi się w ciepłej aurze i rozkwita tą swoją egzotyką

Naprawdę, to wyjątkowy zapach Kiedy dotarła do mnie przesyłka Rachelki z 50ml AdC już kwadrans później klikałam na Truskawce setę Co być może nie było najmądrzejsze, biorąc pod uwagę fakt, że nie poznałam całego rozwoju zapachu. Ale powiedzmy, że miałam przeczucie

Według mnie warto zainwestować i jeśli tylko będziesz miała wolne fundusze to osobiście - na Twoim miejscu - nie rozmieniałabym się na drobne tylko od razu brała setunię - tym bardziej, że to ułamek Douglasowej ceny
Mam słabe serce do takich rzeczy i pewnie się nie opamiętam jak tylko będę miała kasę Że uroczy to zdążyłam się przekonać, ale ma też potężną moc poprawiania nastroju - jak żaden inny

Cytat:
Napisane przez your Angel
Nosku, jak poprzychodzą przesyłki to cykniesz fotkę swoim skarbów do kolekcyjnego?
Bardzo bym chciała, bo sporo się pozmieniało, ale niestety ponad połowa kolekcji została w mieszkaniu w Warszawie Więc dopiero pod koniec września pewnie.
Przez ten czas pewnie jeszcze wiele się zmieni (czyt. przybędzie ) bo postanowiłam, że do końca roku nie pozbędę się żadnego zapachu (bo potem żałuję..)
Ja czekam na Twoją kolekcję


Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
I dobrze myślałaś Matin Calin jest przepiękny ale niestety na mojej skórze tak słabo wyczuwalny i ulotny,że muszę go sobie odmówić.
Myślę,że Noskowi się na pewno spodoba
trzecia opinia nosa któremu bardzo ufam

Paulinko no właśnie.. a ja tak mało rozumu i silnej woli mam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 16:20   #1509
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
I dobrze myślałaś Matin Calin jest przepiękny ale niestety na mojej skórze tak słabo wyczuwalny i ulotny,że muszę go sobie odmówić.
Ojej... Szkoda kurde

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mam słabe serce do takich rzeczy i pewnie się nie opamiętam jak tylko będę miała kasę Że uroczy to zdążyłam się przekonać, ale ma też potężną moc poprawiania nastroju - jak żaden inny
Hehe, ja straciłam ochotę na kolorówkę (kompletnie! mogłabym mieć tylko 1 podkład, 1 tusz i 1 róż) i ostatnio na ciuchy (bo żadna z moich szaf się nie domyka i nic nie mogę nigdy znaleźć ), ale za to mam głód zapachowy

Oj fakt - boski poprawiacz nastroju. Jest u mnie na równi z Pink Sugar A właśnie, chciałabym Cię spytać czemu u Ciebie w zbiorku nie wypatrzyłam Pink Sugar ? Nie lubisz?
Cytat:
Bardzo bym chciała, bo sporo się pozmieniało, ale niestety ponad połowa kolekcji została w mieszkaniu w Warszawie Więc dopiero pod koniec września pewnie.
Przez ten czas pewnie jeszcze wiele się zmieni (czyt. przybędzie ) bo postanowiłam, że do końca roku nie pozbędę się żadnego zapachu (bo potem żałuję..)
Ja czekam na Twoją kolekcję
Wiem co masz na myśli, bo ja całe życie na walizkach... Poczekam cierpliwie
Jeszcze nie wiem czy się przełamię Zobaczę
Cytat:
Paulinko no właśnie.. a ja tak mało rozumu i silnej woli mam
Nie wiem jak z silna wolą, ale rozumu to Ci Skarbie nie brak
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 16:28   #1510
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Hehe, ja straciłam ochotę na kolorówkę (kompletnie! mogłabym mieć tylko 1 podkład, 1 tusz i 1 róż) i ostatnio na ciuchy (bo żadna z moich szaf się nie domyka i nic nie mogę nigdy znaleźć ), ale za to mam głód zapachowy
Moja mania kolorówkowa też chwilowo przycichła Tusz mi się skończył i nawet nie mam ciśnienia na nowy

Cytat:
Napisane przez your Angel
Oj fakt - boski poprawiacz nastroju. Jest u mnie na równi z Pink Sugar A właśnie, chciałabym Cię spytać czemu u Ciebie w zbiorku nie wypatrzyłam Pink Sugar ? Nie lubisz? Wiem co masz na myśli, bo ja całe życie na walizkach... Poczekam cierpliwie
No właśnie to jeden z tych zapachów których się pozbyłam i teraz tęsknię Ale jest na liście, więc mam nadzieję że niedługo się u mnie pojawi

Cytat:
Napisane przez your Angel
Jeszcze nie wiem czy się przełamię Zobaczę
Wiesz jak nie w wątku to moja skrzynka mailowa szeroko się do Ciebie uśmiecha
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 16:39   #1511
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Organzą
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 16:58   #1512
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Sałatta zajrzala, juhu!
Wprowadziłam groźby w czyn, hyhy

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Witaj Sałaciu
Przesyłam wirtualnego przytulaka i życzę szybkiego zakończenia zawieruchy
Myszeńko, dziękuję za wsparcie. Kochana z Ciebie Myszka

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Hehe, co się odwlecze to nie uciecze


Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Już 3 dzień pachne "Gustawem". Wykańczam próbke i sama siebie przekonuje ze mi pelnej flaszki nie potrzeba.
Eenax, Gucie-Podróżniczki są taaakie urocze No i mają tylko 30ml - przecież to taka "większa" próbka... (nie kuszę, wcale nie kuszę! )



---------


Dzisiaj całościowo miks Gucciego PH z Hinoki, a z tęsknoty za jesienią wzięło mi się na testy jesiennego Gustawa (czyli Gucci PH + Automne)
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 17:26   #1513
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
W ten upalny dzień pełen wrażeń pachniałam Innocentem.

Jutro wybieramy się na Babią Górę, jako towarzysza wędrówki na pewno wybiorę Innocenta, który uwielbia chodzić ze mną po górach
Cytat:
Napisane przez Etiuda Pokaż wiadomość
Aaa, jak ja lubię Babią żółtym szlakiem(akademickim), byłam niedawno . Miłej wycieczki
Offtopując troszkę: ja w zeszłym roku wybrałam się na Babią, od strony Słowacji i do dziś wspominam to jako traumę, bo szłam w 40 stopniach na dworze i bez czapki na głowie. Koszmar.

------------------------------

Pięknie pachnę Safran Troublant, jakos po przerwie w używaniu go zdążyłam zapomnieć, jaki on piękny, mrrr.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:05   #1514
swish
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Weczorem LLL
swish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:08   #1515
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

wypad dzis na standardowe balety rockowe...

czym pachniec?

Angel?
Prada?
Samsara?

Ma byc mocno i intynsywnie
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:10   #1516
Santorio
Zadomowienie
 
Avatar Santorio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 271
GG do Santorio
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Santal de Mysore SL
__________________

Santorio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:15   #1517
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Hehe, ja straciłam ochotę na kolorówkę (kompletnie! mogłabym mieć tylko 1 podkład, 1 tusz i 1 róż) i ostatnio na ciuchy (bo żadna z moich szaf się nie domyka i nic nie mogę nigdy znaleźć ), ale za to mam głód zapachowy
ja właśnie ostatnio mam jakąs faze na ciuchy ciagle cos kupuje ale tlumacze sobie, ze to magia wyprzedazy a ze wyprzedaze się juz kończa to mam nadzieje, ze ochota na kupowanie ciuchow mi przejdzie
perfum to ja w ogole malutko kupuje ostatnio

dopsikałam sie migdalkiem on jest boski
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:24   #1518
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
wypad dzis na standardowe balety rockowe...

czym pachniec?

Angel?
Prada?
Samsara?

Ma byc mocno i intynsywnie

Prada
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:24   #1519
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Hehe, ja straciłam ochotę na kolorówkę (kompletnie! mogłabym mieć tylko 1 podkład, 1 tusz i 1 róż) i ostatnio na ciuchy (bo żadna z moich szaf się nie domyka i nic nie mogę nigdy znaleźć ), ale za to mam głód zapachowy
Angel, czy Ty masz czasem tak, że otwierasz szafe i przypominasz sobie "o mam taka fajną bluzkę! tylko czemu cały sezon jej nie założyłam?" Bo u mnie takie sytuacje zdarzają się notorycznie Ciuchów mam zatrzęsienie, w połowie prezez to nie chodze, a i tak ciągle kupuje coś nowego
Z kolorówką to dłuższa historia- kiedyś nazbierałam tego dwa potężne kufry i od dłuższego czasu dokupuje tylko rzeczy które na bieżąco się kończą tj. podkład, tusz do rzęc ewentualnie zwykły sypki puder, bo nawet pudry brązujące i rozświetlające zachowują się jakby nie miały dna Ale obiecalam sobie, że na jesieni zrobie globalny porządek, rzeczy nieużywane / bardziej wiekowe / takie których już nie lubie wylecą, a na ich miejsce kupie nowe. Przyczyniły się do tej decyzji boskie piątki Diora, piękniejsze moim zdaniem od poprzedniej serii
Edit:
No i zrobiłam off top, bo wydawało mi się, że pisze w Scent Barze
Więc dodam, że pachne L'eau par Kenzo- jeden z nielicznych zapachów, który mnie nie męczy i nie dusi, gdy jest tak duszno i gorąco jak dziś.
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 18:35   #1520
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Prada

Ha dzieki za utwierdzenie mnie w tym przekonaniu
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:37   #1521
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Ha dzieki za utwierdzenie mnie w tym przekonaniu
Taki miałaś ciąg ostatnio, że postanowiłam zrobić kolejne podejście, bo fujałam na nią - efekt- TERAZ MUSZĘ JĄ MIEĆ!!!
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:39   #1522
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Taki miałaś ciąg ostatnio, że postanowiłam zrobić kolejne podejście, bo fujałam na nią - efekt- TERAZ MUSZĘ JĄ MIEĆ!!!
Bo ten zapach zniewala... dawno mnie tak cos nie zafascynowalo. Ja rac\zej nie miwam ciagow zapachowych. Nawet te zapachy, ktore lubie uzywam w jakis odstepach czasu (OCD) a z Prada... gdyby nie moja nerwica pachnialabym codziennie
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:42   #1523
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Bo ten zapach zniewala... dawno mnie tak cos nie zafascynowalo. Ja rac\zej nie miwam ciagow zapachowych. Nawet te zapachy, ktore lubie uzywam w jakis odstepach czasu (OCD) a z Prada... gdyby nie moja nerwica pachnialabym codziennie

Ja Prady nienawidziłam, miałam mdłości, zresztą dalej uważam, że początkwe nuty są średnio-fajne, ale coś mi się zmieniło i zaczęły mi się podobać


A Tutti Kiwi dalej czuję - delikatnie ale otacza mnie chmurka
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:56   #1524
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Equipage Hermesa.
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:59   #1525
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

eau de lalique
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 19:24   #1526
societygirl17
Zadomowienie
 
Avatar societygirl17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: from your dreams:)
Wiadomości: 1 260
GG do societygirl17
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Chance
__________________
„She´s Miss California, hottest thing in West LA.
House down by the water, sails her yacht across the bay.
Drives a Marinello, Hollywood´s her favorite scene.
Loves to be surrounded with superstars that know her name..”
societygirl17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 19:29   #1527
Majkabo
Raczkowanie
 
Avatar Majkabo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 65
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Dziś testowałam Demeter ale nie bardzo przypadły mi do gustu.Dla poprawy nastroju doprawiłam się ukochanym Alchimie.
Majkabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 19:53   #1528
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Alien
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 20:26   #1529
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Testowo na łapie Feu d'Orange L'Occitane.

Kocie miły, dziękuję raz jeszcze.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 20:33   #1530
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Offtopując troszkę: ja w zeszłym roku wybrałam się na Babią, od strony Słowacji i do dziś wspominam to jako traumę, bo szłam w 40 stopniach na dworze i bez czapki na głowie. Koszmar.
uuu, to można udaru dostać.
Jutro na szczęście upał ma trochę zelżeć.

---
Na wieczór i dobry sen będzie Kenzo Amour
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.