Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-31, 21:24   #1801
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

a ja wysłałam sms-a mam zamiar wygrac tego ich fiaciora
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 10:10   #1802
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Kochane, wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku

Rany, ale mi łeb pęka.... :/
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 10:15   #1803
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!
Oby byl lepszy od poprzedniego!
Duzo zdrowka!



__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 10:33   #1804
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Wszystkiego Naj kochane
Szaja :P to cos to robiła ze cie głowa boli

ech nowy rok i nowe problemy zaczne od poczatku czyli od 24 a dokladnie od 24.15 chłop poszedł sasiadom złozyc zyczenia i wsiakł

brat to samo przyszli obaj po 2 do domu i obaj gdzie indziej urzedowali , oczywiscie w stanie spozycia

Ami wstała o 6 a ja sie kładłam koło 2 i to jeszcze czujnie spalam co by słyszec czy ida bo dom otwarty zostawiłam
szanowny małzonek po przyjsciu oczywiscie głodny wiec garami przewracał
takiego miałam sylwestra

dzis w radio mówili ze wzrasta akcyza za papierochy - najmniej mnie interesuje ale pociaga za soba inne podwyzki
na rope - akurat tu duzoo mnie interesuje i najbardziej to na wegiel wiec jz wiem ze w tym roku trzeba załatwiac papiery skarbówke itp na budowe domu
kurde ale mi lokalizajca nie pasuje jak diabli


wesołą nowine mam 1 dzis jak szanowny miał Ami na rekach chciałam jej buziaczka dac to popatrzyla na mnie wskazała reka kuchnie i mówi mama i gotołac obad

a to nic bo 20 min wczesniej robiła ogien w piecu ofociłam zobaczycie a ostatnio anwet zauwazyłam ze chetnie pozuje do zdiec tylko usmiechac sie nie umie na zawołanie no i sie wszystkim chwali

wczoraj sie pochwaliła sasiadce ze ma piłke (a ma ja ho ho )

dziec oczywiscie petard nie dotrwała jak gdyby nic usneła sobie o 21 i nic ze sasiedzi obok muza ful i u mnie w domu tez cicho nie było
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2012-01-01 o 10:34
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 10:43   #1805
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

No jak to co, % Nie jakaś ogromna ilość, ale w połączeniu z niewyspaniem dały ból głowy. Błeeee.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 11:39   #1806
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Niech Nowy Rok przyniesie
same radosne momenty,
niech każda doświadczysz ciepła
i miłości ze strony bliskich
i niech każda ma zawsze uśmiech na twarzy!!


38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 11:45   #1807
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

A u nas Laura dotrwała, spała od 23 do 23:30 i obudziła się z płaczem :/
więc tylko na rękach do jakieś 2-giej.. bo jeszcze kuzyn Tżta przyszedł i oczywiście rozbawił Laure tak że nie dało rady jej uspokoic,kladąc ją do łóżka tak strasznie płakała jakby ją obdzierali ze skóry:/ ale nic, wyłączyliśmy wszystkie światła, położyliśmy ją w środku w naszym łóżku i zasnęła... ale cały czas tak łkała przez sen... echh
Szczescia w Nowym kochani)
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 12:15   #1808
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Najlepszego w Nowym Roku

też mi łeb peka ale do 24 wytrwaliśmy , oczywiscie bez Gabi
no i auta nie wygrałam , choc może jeszcze zadzwonią albo od razu pod dom podstawią
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 14:06   #1809
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Papierowka1 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakiś sprawdzony przepis na skrzydełka w panierce, podobne jak w kfc?
Skrzydełek nie robiłam, ale piersi.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31321496]

A wiecie, że ja przeglądam zabawki na 2 urodziny...? [/QUOTE]
i jakie, jakie ?
Ja już wiem że na pewno chce dla Blanki trampolinę i rowerek biegowy
I wiem że 'wystrój' i tort będzie na różówo

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
Witam

Wybaczcie że nie odzywałam się ostatnio, ale mieliśmy trochę przeżyć..
W skrócie napiszę, że w 1-szy dzień świąt mieliśmy napad.. Dobrze że przyjechaliśmy wcześniej z gościny bo mogłoby się gorzej skończyć. Wieczorkiem zadzwonił domofon, ojciec odebrał ale nic nie zrozumiał. Wziął klucze i wyszedł na posesję, myślał, że to może jakiś bezdomny, chce parę groszy czy coś do jedzenia, czasem tak bywa. Mi coś nie pasowało, wyjrzałam przez okno na piętrze, gdzie widać bramę a tu koleś przełazi przez nią.. Zaczęłam krzyczeć do małża żeby wyszedł na dwór bo jakiś debil przelazł przez bramę i z rękami do mojego ojca. Najpierw złamał lusterko w moim samochodzie, a potem z łapami. Dobrze że zawołałam małża bo mój ojciec mógłby być bardziej poturbowany (ten zbir to kawał byka). Tak ma tylko zbite ramię. Ja zadzwoniłam na policję (pierwszy raz miałam taką sytuację dobrze że w nerwach nr nie zapomniałam).
Ogólnie scena jak w filmie sensacyjnym, tamten koleś przewrócił mojego ojca a małż pierd... go drewnianą łopatą od śniegu i tamten wtedy się wycofał i zaczął uciekać. Mogli go bardziej zbić ale ... Małz mówi że żałuje że nie wyjął bejsbola z garażu to może byłoby jednego "chwasta" mniej a przynajmniej byłby bardziej poturbowany. Ja myślę że dobrze się stało, potem to on byłby ciągany lub miałby go na sumieniu. Dobrze że wszyscy byliśmy w domu, nie chce myśleć co by było gdybym byłą sama.
Policja szybko przyjechała, okazało się że godzinę wcześniej ktoś się włamał (niedaleko nas) do innego domu, wybił okno i pobił kolesia. Okazało się że to ten sam. Szybko go namierzyli; ten zdążył wrócić do domu i się przebrać, ale ojciec go rozpoznał, tym bardziej że krwawił (od uderzenia łopatą).
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że ten koleś ma zółte papiery, i chu.. można mu zrobić. Ma 25 lat i ostatnio leków nie brał, a poza tym to był pod wpływem jakiegoś dopalacza.Myśleliśmy że po czymś takim zostanie w areszcie, a jeśli jest debilem to zamkną go w wariatkowie a oni go wypuścili po 24 h .. Odwalili czarną robotę, znaleźli go, spisali zeznania, papierki wypisali i już. Brak słów .. Czekamy na rozprawę, ostatnio usłyszeliśmy (gdy poszliśmy z pretensjami dlaczego go wypuścili) że to nie Ameryka...
Ogólnie człowiek nie może czuć się bezpiecznie we własnym domu i bandyci mają więcej praw. Normalnie pozwolenie na broń by się przydało. Tylko że wtedy człowiek by poszedł siedzieć mimo iż broniłby własnej dupy.

Ta cała sytuacja spowodowała że straciłam wenę do czegokolwiek, mam problemy ze snem itd. A jeszcze na domiar złego zamówiona sukienka na sylwka nie przyszła, o☠☠☠☠☠☠☠iłam sprzedawcę ale się tłumaczy że masa zamówień itd i już mi się nie chce komentować. Nie wiem co jutro założę.. Średnio chce mi się iść ale muszę się rozerwać, tym bardziej że moja psiaspióła będzie mieć w sylwka 30 urodziny.

Rozpisałam się ale trochę mi lżej. Powiem Wam że człowiek żyje sobie spokojnie, nikomu nie wadzi, a tu przyjdzie taki debil i wszystko wywróci w głowie. Trzeba żyć dalej wiadomo, nie można dać się zwariować ale kurde takie rzeczy to się w filmach dzieją...

ooo cholera!
Z jednej str szkoda że tego bejsbola nie wyjął, ale z drugiej on by miał przykrosci..

u nas Tż ostatnio też kogos pod domem słyszał. Mieszkamy na końcu wsi pod samym lasem, i nie ma opcji żeby ktoś sobie przechodził o 2 w nocy. Psy zaczęły strasznie szczekać, jeden zaczął piszczeć i słychać było jak ktoś biegł. Teść wyszedł i nikogo juz nie było.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31330736]A Agatka jeszcze wargę rozwaliła, właziła na krzesło, osuneła się, górnymi zębami przybiła :/ Dużo krwi, ale rozcięcie malutkie, no alesię biedna wystraszyła bardzo i duuużo płaczu [/QUOTE]

Bidulka

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

nie uwierzycie ledwo młodej zeby wyszły , no oprócz tylnych i wczoraj zauważyłam kropeczke na dolnej dwójce od wewnetrznej strony - próchnica
je zdrowo , czasem słodycza , zeby myje 2 razy dziennie z moją pomocą bo zaczeła grysc szczoteczke zamiast myc , a tu zonk
musze ją do dentysty umówic , mam nadzieje że to nie próchnica , ja nie wiem jak jej dentystka do paszczy zajrzy
ale i wiem że mogła odziedziczyc po mnie skłonnosc do pruchnicy
ja mam każdego zeba łatanego mimo mycia najlepszymi pastami i szczoteczkami zeby mam do dupy
moja stomatolog powiedziała mi kiedys , że juz tak mam w genach i nic nie pomoże , notorycznie odkłada mi sie kamien na zebach i psują sie - ile ja juz kasy na te zeby wydałam
Boziu mam nadzieje że , miałam też.. że młodą to ominie
och kurcze! Żeby to nie próchnica!
Ja mam nadzieje że Blanka ma moje zęby
Tż też ma cienkie zęby, o które wogole nie dba. Już tyle razy zapisywałam go do dentysty i nie poszedł że już sie wstydze!
Moja mama tez ma takie słabe zęby. Ja akurat mam mocne, w tatę


Noo i laski, szczęśliwego nowego roku

U nas sylwek słaby, przyjechała przyjaciółka, filmy i browarki. Blanka u moich rodziców spała. Obudziła sie jak strzelali i chyba sie zlękła bo tak jęczała.

Teraz drzemie z Tż, który odsypia cały tydzień pracy..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 15:34   #1810
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

A różne

Na pewno chcę bobasa jakiegoś fajnego Może jakąś kuchnię? Ale niewielką bym chciała, bo nie ma gdzie postawić. Mnie się nawet taka podoba nakladana na stół na przykład, ale akurat HABA ma cenę kosmiczną Tu pokazałam taką:
http://www.dzieciologia.blogspot.com...la-dzieci.html

Ciastolina jakaś.
Chciałabym dobrej jakości (na początek, żeby to faktycznie załapała że fajnie się bawić można), ale taki zestaw z foremkami, a nie do robienia konkretnej rzeczy, o takie coś:
http://allegro.pl/ciastolina-play-do...024096265.html
http://allegro.pl/play-doh-ciastolin...030278357.html tu same akcesoria, ale to osobno można kupić masę. Fajne, i w sumie zabawka na długo też.

Dobrej jakości znikopis. Kupiłam taki za 8-9zł i po jednym upadku popękał, i chociaż nie przeszkadzało to w użytkowaniu to plastikowa obudowa miała już ostre odpryski, w nosie to mam.

Może zestaw lekarski? http://allegro.pl/smoby-walizka-kufe...011234514.html w firmie Smoby jestem zakochana, ten plastik ich jest zarąbisty

Może duplo znów jakieś? Porządne kredki, drewniane, grube?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 17:06   #1811
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Kochane szczęścia i zdrowia w Nowym Roku Wam życzę

My poszliśmy spać o 2 ( musieliśmy ochrzcić nasz nowy porządny materac sprężynowy ).
Wcześniej oglądaliśmy filmy. Luiza przespała cały huk o 24. Dzisiaj pospaliśmy do 8
Jutro koniecznie do lekarza idę z młodą, jej kaszel mi się nie podoba Dzisiaj jeszcze doszła biegunka, słaba, ale jest Na szczęście Lusia duzo pije i podałam jej Smectę.

A ja się zastanawiam, czy Luizy nie dać już w tym roku do przedszkola.

Młoda chciała iść spać, kazała sobie założyć pidżamkę. Poszła przed 17. I teraz nie wiem, czy już na noc poszła? teraz podałam jej Paracetamol, bo pokazała, że brzuszek ją boli
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 18:24   #1812
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31346459]

Na pewno chcę bobasa jakiegoś fajnego Może jakąś kuchnię? Ale niewielką bym chciała, bo nie ma gdzie postawić. Mnie się nawet taka podoba nakladana na stół na przykład, ale akurat HABA ma cenę kosmiczną Tu pokazałam taką:
http://www.dzieciologia.blogspot.com...la-dzieci.html

Ciastolina jakaś.
Chciałabym dobrej jakości (na początek, żeby to faktycznie załapała że fajnie się bawić można), ale taki zestaw z foremkami, a nie do robienia konkretnej rzeczy, o takie coś:
http://allegro.pl/ciastolina-play-do...024096265.html
http://allegro.pl/play-doh-ciastolin...030278357.html tu same akcesoria, ale to osobno można kupić masę. Fajne, i w sumie zabawka na długo też.

Dobrej jakości znikopis. Kupiłam taki za 8-9zł i po jednym upadku popękał, i chociaż nie przeszkadzało to w użytkowaniu to plastikowa obudowa miała już ostre odpryski, w nosie to mam.

Może zestaw lekarski? http://allegro.pl/smoby-walizka-kufe...011234514.html w firmie Smoby jestem zakochana, ten plastik ich jest zarąbisty

Może duplo znów jakieś? Porządne kredki, drewniane, grube?[/QUOTE]

Hmm bobasa mamy, kuchnie mamy, o znikopisie myślę teraz jakos niedlugo. ale nie chce drogiego, bo mam wrażenie że to będzie zabawka na 5 minut.

Ciastolina i zestaw lekarski fajne, tez mam to na uwadze


Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Kochane szczęścia i zdrowia w Nowym Roku Wam życzę

My poszliśmy spać o 2 ( musieliśmy ochrzcić nasz nowy porządny materac sprężynowy ).
Wcześniej oglądaliśmy filmy. Luiza przespała cały huk o 24. Dzisiaj pospaliśmy do 8
Jutro koniecznie do lekarza idę z młodą, jej kaszel mi się nie podoba Dzisiaj jeszcze doszła biegunka, słaba, ale jest Na szczęście Lusia duzo pije i podałam jej Smectę.

A ja się zastanawiam, czy Luizy nie dać już w tym roku do przedszkola.

Młoda chciała iść spać, kazała sobie założyć pidżamkę. Poszła przed 17. I teraz nie wiem, czy już na noc poszła? teraz podałam jej Paracetamol, bo pokazała, że brzuszek ją boli
dla Lusi

Ja Blankę daje od września do przedszkola (o ile będzie miejsce) bo jak nie pójdzie do przedszkola to ja nie pójde do pracy. a powoli już chce
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2012-01-01 o 18:27
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 20:45   #1813
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

witam i życzę wszystkiego naj na ten Nowy Rok.

zniknęłam, bo wieczory spedzałam z małżem.

życzę zdrówka wszystkim chorującym!

Buziaczek - współczuję przeżyć, nie wiem, co bym zrobiła widząc, że małz idzie lać jakiegoś zbira (a poszedłby na pewno, bo on raptus jest)

Szaja - kredki drewniane, grube i koniecznie trójkątne.

u nas ok. Ewcia zdrowa, przekonała się wczoraj do śniegu, bo znów trochę popadało i po powrocie ze sklepu wyciągnęliśmy ją z auta każąc się przejść. jakoś tak bardziej się ośmieliła, brała śnieg do rąk, zaczęła biegać po ogrodzie, a my w tym czasie skleciliśmy sporego bałwanka. będą foty. teraz to śmiesznie wygląda, bo śniegu już nigdzie nie ma, a bałwan stoi.

sylwek we dwoje, filmy (część przespałam ) toast piwkiem, od czasu do czasu zerkanie na koncert we Wrocku. Ewcia w zasadzie przespała huk, chociaż był taki moment, że zawołała "mama", ale tylko 1 raz i spała dalej.

dziś małż ma nockę,więc nadrabiam zaległości netowe.

ps. polecacie jakieś piżamki dzieciowe z all?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2012-01-01 o 20:55
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:06   #1814
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Hmm bobasa mamy, kuchnie mamy, o znikopisie myślę teraz jakos niedlugo. ale nie chce drogiego, bo mam wrażenie że to będzie zabawka na 5 minut.

Ciastolina i zestaw lekarski fajne, tez mam to na uwadze




dla Lusi

Ja Blankę daje od września do przedszkola (o ile będzie miejsce) bo jak nie pójdzie do przedszkola to ja nie pójde do pracy. a powoli już chce
hmm piszecie o przedszkolach...ale prywatnych czy jak?bo u mnie do panstwowego to od 3 roku zycia przyjmuja...
Ja Adriana mialam zapisanego rok temu(!!)do żłobka własnie na styczen 2012...jutro dzwonie dowiedziec sie czy sie dostał(oby)
i jednoczesnie mam dylemat...jestem na wychowawczym teoretycznie do 2013 roku do listopda czyli jeszcze dłłuuugoo....jesli dostal by sie do złobka teraz to czy muszę wracac do pracy?bo szczerze to wiem,że nie mam tam juz powrotu i wcale nie chce...nawet widziec sie z tymi ludzmi zbytnio
myślicie ze da sie jakos to rozwiazac ?Czy koniecznie musze tam wrócic ,zostac zwolniona itd...?
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:21   #1815
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

dilaya u nas do przedszkola biora tylko dzieci które same zgłaszaja ze chca do wc no i bez pampków

mojej znajomej synek ma teraz dwa latka i chyba 1 miesiac i chodzi do przedszkola powiedziałam mi ze jak skonczył 18 ms sam mówił ze chce pupe i wtedy zaczeła go wysadzac trwało to góra dwa tyg normalnie cud ona sama sie zdziwiła i do dzis sam woła ze chce i wytrzymuje

jak narazie ami przeszkadza pielucha posiusiana i zdarza jej sie ze powie wczesniej pupa a nic nie ma , ale za 10 min patzre a ona ma narobione czasem zawoła jak juz niespodzianka jest w srodku



dzis myslałam ze pade przyjechała siora bo jechalismy na cmentarz do mamy i Amelia podchodzi do niej i mówi
ciocia ciocia a dziadzio tak ooo i( pokazuje rączka ze pił wódke z kieliszka ) ale najsmieszniejsze było potem bo zrobiła tak bryyy i potrzasneła głowa hahahahah

wieczorem przy kąpieli pytam ja a gdzie masz głowe - to pokazala a gdzie masz nózki tez a ja mówie napewno nie wiesz gdzie masz zabki ta sie smieje i mi pokazuje a ja no to powiedz szampon a Amelia -SZaMPTON

powiedz kotek - kotek a jak robi kotek miauuuu
a jak robi kurka ---- ko ko ko
ami a powiedzi kura -Tura
a jak robi konik - strzela jeszykiem a powiedz konik -Konik a powiedz koń - Toń

:brzyda l:
rozwala mnie to moje dziecko

dzis zakazała mi klikać na kompie i mówi ne cykaj mama Ami cyka
dzwoniac dzwonkiem woła Ami dzoni, otóz tatuś

miałam z nia isc dzis do koscioła bo miała wystep nasza Sabinka jeszka ale amelia najadła sie szaleju , nic nie mozna bylo z nia zrobic ciagle biegała krzyczała piszczała i rozrabiała normalnie kamikadze
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2012-01-01 o 21:30
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:33   #1816
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Dil, nie mam pojęcia.

Margo tak, wiem. Ja mam bzika na punkcie porządnych rzeczy plastycznych, bo mnie krew zalewa gdy dziecko przynosi do szkoły dziadostwo, które nie chce pisać, rysować, kleić. Farby za 2,5zł które albo mają blade kolory, albo są tak twarde, że nie da się w ogóle nic nimi zdziałać, kredki rysujące jak mydło, nieklejący klej albo rozciapana plastelina. A, i tępe nożyczki I blok rysunkowy z kartkami tak cienkimi, że od samego patrzenia się drą

Ja osobiście te lubię:
http://allegro.pl/super-kredki-trili...028710643.html

http://allegro.pl/listing.php/search...category=50689 te są rewelacyjne ale dla większych dzieci, łamią się ale nie trzeba ostrzyć i bardzo dobrze się nimi rysuje Mam takie 48kolorów, w spadku po uczniu który do Anglii wyjechał i zostawił

Kredki akwarelowe też mam i lubię a dla dziecka są w ogóle super, bo najpierw rysuje a po przejechaniu wilgotnym/mokrym pędzlem dostaje efekt jakby malowało farbami Tylko to już na fajnym, naprawdę grubym papierze trzeba.

A teraz mam dla Agatki taką jedną: http://allegro.pl/koh-i-noor-kredki-...014086755.html ona jest gruba i długa, na 2 lata starczy Do tego pisaki z biedronki mamy te grube, z płaską końcówką. A jeszcze sobie takie kredki oglądałam i też się zastanawiam:

http://allegro.pl/kredki-swiecowe-12...024723695.html
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:34   #1817
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

wrzucam parę fotek:
1-2 basenowo
3 po kąpieli- tak tak, my też nadal używamy przewijaka
4-6 świątecznie
7-8 bałwan (widzicie te ślady na spodniach po zaliczeniu gleby w błoto? )
9 dzisiejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02010.jpg (42,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02089.jpg (35,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02136.jpg (21,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC240028.jpg (36,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC240046.jpg (76,8 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC240052.jpg (36,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02411.jpg (42,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02413.jpg (38,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010099.jpg (27,1 KB, 61 załadowań)
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2012-01-01 o 21:36
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:58   #1818
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

A ja się zastanawiam, czy Luizy nie dać już w tym roku do przedszkola.
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ja Blankę daje od września do przedszkola (o ile będzie miejsce) bo jak nie pójdzie do przedszkola to ja nie pójde do pracy. a powoli już chce
do przedszkola mogą uczęszczać dzieciaki od 2,5lat. - wtedy państwo finansuje ich pobyt.
Ale wątpię,czy w przyszłym roku szkolnym znajdą się miejsca dla 2,5 latków . Odroczyli znów pójście 6-latków do 1 klas,więc przedszkola mają obowiązek przyjąć wszystkie dzieci 6 i 5-letnie. potem 4-latki, 3-latki... dla naszych maluszków miejsc braknie.

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
Ja Adriana mialam zapisanego rok temu(!!)do żłobka własnie na styczen 2012...jutro dzwonie dowiedziec sie czy sie dostał(oby)
i jednoczesnie mam dylemat...jestem na wychowawczym teoretycznie do 2013 roku do listopda czyli jeszcze dłłuuugoo....jesli dostal by sie do złobka teraz to czy muszę wracac do pracy?bo szczerze to wiem,że nie mam tam juz powrotu i wcale nie chce...nawet widziec sie z tymi ludzmi zbytnio
myślicie ze da sie jakos to rozwiazac ?Czy koniecznie musze tam wrócic ,zostac zwolniona itd...?
jak oddasz Adriana do żłobka to musisz przerwać wychowawczy , bo oddajesz dziecko do żłobka,miejsca gdzie ktoś sprawuje nad nim opiekę,zamiast Ciebie. Skoro przerwiesz wychowawczy, to wracasz do pracy- rozumiem, że jesteś na umowie na czas nieokreślony?

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
powiedz kotek - kotek a jak robi kotek miauuuu
a jak robi kurka ---- ko ko ko
ami a powiedzi kura -Tura
a jak robi konik - strzela jeszykiem a powiedz konik -Konik a powiedz koń - Toń
dla gaduły.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wrzucam parę fotek:
1-2 basenowo
3 po kąpieli- tak tak, my też nadal używamy przewijaka
4-6 świątecznie
7-8 bałwan (widzicie te ślady na spodniach po zaliczeniu gleby w błoto? )
9 dzisiejsze

gdzie znalazłaś tyle śniegu?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 22:04   #1819
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31353685]do przedszkola mogą uczęszczać dzieciaki od 2,5lat. - wtedy państwo finansuje ich pobyt.
Ale wątpię,czy w przyszłym roku szkolnym znajdą się miejsca dla 2,5 latków . Odroczyli znów pójście 6-latków do 1 klas,więc przedszkola mają obowiązek przyjąć wszystkie dzieci 6 i 5-letnie. potem 4-latki, 3-latki... dla naszych maluszków miejsc braknie.


jak oddasz Adriana do żłobka to musisz przerwać wychowawczy , bo oddajesz dziecko do żłobka,miejsca gdzie ktoś sprawuje nad nim opiekę,zamiast Ciebie. Skoro przerwiesz wychowawczy, to wracasz do pracy- rozumiem, że jesteś na umowie na czas nieokreślony?


dla gaduły.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------



gdzie znalazłaś tyle śniegu? [/QUOT...umowa do 2017 roku....
tyle,że ja nie mam weny tam wracac do pracy i jesli tak wyjdzie to poprostu nie wrócę....i znajde cos gdzie indziej pewnie to bedzie porzucenie i dyscyplinarka...za zajscie w ciążębo na chwile obecna nawet nie rozmawiaja ze mna...a jak spotkałam szefa (jak bylam stemplowac w firmie legitymacje ubezpieczeniową)który wie ze jestem na wychowawczym to sie przywitał zapytał co tam u mnie oraz gdzie pracuję
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 22:06   #1820
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

tyle nam sypnęło przed Sylwkiem i rano w sobotę. niewiele, ale dało się coś stworzyć. i jak co roku odwiedzają nas okoliczni sąsiedzi, żeby sobie foty z bałwanem robić.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 22:31   #1821
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

zdrówka dla chorowitków

margo tyle śniegu to ja w tym roku widziałam tylko na filmach

ja też myślałam o przedszkolu ale Wiktor we wrześniu będzie miał dopiero 2 lata i 2 mies i między nim a 3-latkami będzie za duża różnica

my się wybawiliśmy świetnie a syn zrobił sobie u babci zabawę sylwestrową bo wstał z okrzykiem o 22 i bawił się do 24.30 tańczył ze wszystkimi w kółeczko, śpiewał a potem oglądał fajerwerki krzycząc bum

co do prezentów urodzinowych to u nas na pewno rowerek biegowy i zastanawiam się nad tą hulajnogą, którą polecają annLee i ona
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 22:37   #1822
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31353265]Dil, nie mam pojęcia.

Ja mam bzika na punkcie porządnych rzeczy plastycznych, bo mnie krew zalewa gdy dziecko przynosi do szkoły dziadostwo, które nie chce pisać, rysować, kleić. Farby za 2,5zł które albo mają blade kolory, albo są tak twarde, że nie da się w ogóle nic nimi zdziałać, kredki rysujące jak mydło, nieklejący klej albo rozciapana plastelina. A, i tępe nożyczki I blok rysunkowy z kartkami tak cienkimi, że od samego patrzenia się drą

l[/QUOTE]

witam w klubie ja tez tego nienawidze bryyy mam obsesje na tym punkcie

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wrzucam parę fotek:
1-2 basenowo
3 po kąpieli- tak tak, my też nadal używamy przewijaka
4-6 świątecznie
7-8 bałwan (widzicie te ślady na spodniach po zaliczeniu gleby w błoto? )
9 dzisiejsze

wow zatkało mnie ... nie wiem co napisać bałwan rewelka
mamo dlaczego zabierasz córeczce ksiazke wrrr

z choinka super ja uwielbiam tego typu zdiecia dotknij choinka a one tak delikatnie

a o basenie nic juz nie powiem bo sa rewelacyjne znaczy ewcia na nich oczywiscie
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 22:41   #1823
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

no to ja tez wrzuce pare zdiec i jak przypomnij mi sie hasło to filmik wrzuce jaka mam córke :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amiii.jpg (73,8 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg choinkowo.jpg (78,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odslona2.jpg (86,0 KB, 65 załadowań)
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 22:45   #1824
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

co do prezentów, to mamy w czym wybierać:
-rowerek biegowy
-kuchenka
-wózek
-ciastolina
-zestaw lekarski
-piaskownica (ale to chyba zajączek przyniesie)
-jakieś memory, układanki, nawlekanki

podwójne mamy: do którego roku życia Wasze starszaki jeździły w fotelikach rowerowych? nie kupiliśmy w zeszłym roku i nie wiem,czy jest sens kupować na następny sezon.

Ami - słodki łobuziak
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2012-01-01 o 22:47
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 23:09   #1825
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

edzia,


Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
podwójne mamy: do którego roku życia Wasze starszaki jeździły w fotelikach rowerowych? nie kupiliśmy w zeszłym roku i nie wiem,czy jest sens kupować na następny sezon.
jeszcze w te wakacje kilka razy Maksiu jechal w foteliku,więc jest sens kupować.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 08:34   #1826
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31353265]
Ja osobiście te lubię:
http://allegro.pl/super-kredki-trili...028710643.html

http://allegro.pl/listing.php/search...category=50689 te są rewelacyjne ale dla większych dzieci, łamią się ale nie trzeba ostrzyć i bardzo dobrze się nimi rysuje Mam takie 48kolorów, w spadku po uczniu który do Anglii wyjechał i zostawił

Kredki akwarelowe też mam i lubię a dla dziecka są w ogóle super, bo najpierw rysuje a po przejechaniu wilgotnym/mokrym pędzlem dostaje efekt jakby malowało farbami Tylko to już na fajnym, naprawdę grubym papierze trzeba.

A teraz mam dla Agatki taką jedną: http://allegro.pl/koh-i-noor-kredki-...014086755.html ona jest gruba i długa, na 2 lata starczy Do tego pisaki z biedronki mamy te grube, z płaską końcówką. A jeszcze sobie takie kredki oglądałam i też się zastanawiam:

http://allegro.pl/kredki-swiecowe-12...024723695.html[/QUOTE] Fajne te kredasy pokazujesz.
Gdzie to nabywasz? W takich zwykłych papierniczych??


Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wrzucam parę fotek:
1-2 basenowo
3 po kąpieli- tak tak, my też nadal używamy przewijaka
4-6 świątecznie
7-8 bałwan (widzicie te ślady na spodniach po zaliczeniu gleby w błoto? )
9 dzisiejsze
Cudne fotki.
A ten śnieg to chyba z całego Kwa zebrałaś?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Gdybyście mogły się ze mną podzielić swoim zdaniem, kobietki... https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=583572 Wdzięczna będę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 08:48   #1827
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Ewcia i Ami łobuziara
Bałwan świetny.

Dilayla, ale i tak płatny wychowawczy masz 2 lata.

Niedaleko mnie jest otwarte nowe przedszkole, albo punkt przedszkolny ( muszę się dowiedzieć). Tam można dać dziecko, które nie skończyło jeszcze 2,5 roku.
Luiza w październiku skończy ten wiek, a ja do września mam wych. Poczekam miesiąc i chyba ja dam. Muszę podejść i złożyć dokumenty. Tylko czy nie zapóźno już W razie czego dam do tego nowego ( mam po drodze do pracy), a od stycznia do naszego.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 08:57   #1828
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Margo,ale Ewcia już dorośle wygląda! na tej ostatniej

Silpe- i co,wygrałaś? ja to myślę,że nikt nie wygrał
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 09:03   #1829
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Wyjechlismy na święta, a tu tyle stron do nadrabiania Nie wiem czy dam rade

U nas ok.

Odstawiłam Małą od piersi i jest mi tak strasznie żal...
W dzień jest wszystko ok, Mała nie dopomina się piersi, ale w nocy jest jeszcze gorzej niż było
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:28   #1830
cate_
Zadomowienie
 
Avatar cate_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witajcie po długiej przerwie
Podczytywałam Was czasami w poprzedniej części ale weny do pisania brak. W tej już nie ma mnie na liście, jak wielu innych osób. Z najnowszych wiadomości to zmieniłam miejsce zamieszkania co spowodowało mniejszą aktywność na wizażu i brak czasu na cokolwiek. Z weselszych spraw to spodziewam się następnego synka
__________________
ALEXANDER

MAXIMILIAN
cate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.