Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 07:16   #2071
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

szaja dzieki

kardashi dowód potrzebujesz

lea ale nasz nie labrador a golden

justin suknia sliczna

na dzien dziadka , babci - nie robie nic , nie z lenistwa ale wyszłam z założenia że jak dziec podrosnie to sama zrobi lub z moją pomocą - teraz musiałabym zrobic ja i to bedzie prezent o demnie a nie od Gabi .
Moim rodzicom na gwiazdke robie kaledarz z Gabi na cały rok i to jest dla nich zawsze super prezent .
a tesciom mają tyle wnuczek że jak wyskocze z kaledarzem tylko z Gabi to wezmą to za snobizm

jeszcze sie wszyscy doczekają laurek
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 07:59   #2072
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Potrzebuję dobrych, sprawdzonych sałatek bez majonezu. Szukałam, ale jakies dziwne są Zrobiłam jedną i wyszła niedobra
Z sosem czosnkowym może być?

Ewentualnie vinegret?

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31517630]

Nasza za każdym razem pyta o coś, ale na zasadzie: Agatko, a zrobisz papa? A gdzie Agatka ma oczko? Fajna babka bardzo Agu przeważnie wpada w onieśmielenie i wielki guzik pokazuje Chociaż papa ostatnio zrobiła. [/QUOTE]
Daniel nigdy nic na rozkaz nie robi. A wczoraj mnie zabił. Była znajoma z córą - 6 lat. I na wychodne kumpela do Dania papa zrobiła. A on chyba się zapomniał, bo też jej zrobił papa. Ale tak śmiesznie zamykając i otwierając łapki.

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
No i etap: to moje, nie ruszaj. Najbardziej w stosunku do brata i taty
Ja wczoraj ten etap widziałam u 6ciolatki. Tak mnie zmęczyła w pół godziny, że szok. Wszystko zabierała, jakby jej Daniel chciał zjeść. W dodatku jego zabawki, w naszym domu. Aż się na nią matka zezłościła w końcu, bo w histerię wpadła, jak mały wydumał wody się z jej kubka napić i kumpela mu dała.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 08:02   #2073
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
c
Dziewczyny co robicie na dzień babci/dziadka?
jak, tak jak Silpe, nie robię nic.
Jak dorośnie,to sam zrobi, już w przyszłym roku pomogę mu przygotować jakąś laurkę.
Babcie i dziadki idą na występy do Maksia do przedszkola,to wystarczy.

Cytat:
Napisane przez fiomama Pokaż wiadomość
Wiem że Wy pewno się już znacie jak łyse konie ale czy mogę do Was dołączyć mam córeczkę z 30czerwca 2010roku ?
witaj, opowiedz o sobie i córeczce coś więcej.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
lea ale nasz nie labrador a golden
a, to mi sie pokićkało... ale podobne.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 08:40   #2074
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość


Dziewczyny co robicie na dzień babci/dziadka?
Łukasz kupił od siebie i Lusi po kubku z jakimiś fajnymi napisami - to dla teściów, bo na obiad idziemy do nich. A do moich rodziców zadzwoni.


Cytat:
Napisane przez fiomama Pokaż wiadomość
Wiem że Wy pewno się już znacie jak łyse konie ale czy mogę do Was dołączyć mam córeczkę z 30czerwca 2010roku ?
Witaj


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Z sosem czosnkowym może być?

Ewentualnie vinegret?

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------


Daniel nigdy nic na rozkaz nie robi. A wczoraj mnie zabił. Była znajoma z córą - 6 lat. I na wychodne kumpela do Dania papa zrobiła. A on chyba się zapomniał, bo też jej zrobił papa. Ale tak śmiesznie zamykając i otwierając łapki.

Czosnek i cebula odpada
Vinegret może być.

Chodzi mi o sycące sałatki.

Witajcie. Dzisiejsza nocka znowu koszmarna A było już tak dobrze

Mamy ciotkę śniegu na trawnikach. Zanim wyjdziemy, to sie stopi, bo jest dodatania temp.

Łukasza obóz sportowy odwołany Za mało chętnych sie zgłosiło
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 10:13   #2075
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31520081]a tam na chwilę,Maksiu się już 3lata bawi. i wciąż kupuję nowe (tzn. w większości używane).


[/QUOTE]

Ale ja wolę te kolejne lego Dla starszych dzieci. Mam ich całe pudło i tylko czekam.. A te duplo aż tak mi się nie podobają.. dwa klocki, trzy zwierzątka i cena z kosmosu

Cytat:
Napisane przez justin18061976;31521629
W Polsce udalo sie zalatwic sporo formalnosci ze slubem i weselem. Kupilam sukienke, o taka:
[URL
http://www.lisaferrera.szczecin. pl/public/gown/3277/OreaSposa_L581.html[/URL]
Nie wyglada zbyt ciekawie na zdjeciu, szczerze mowiac, ale naprawde ladnie w niej wygladam - tamte typy kompletnie nie dla mnie. Jestem zadowolona. Na poprawiny kupilam malinowa sukieneczke - tez jest przeurocza. I tu pytanie do Was - w jakim kolorze dobralybyscie dodatki do malinowej sukieneczki??
Śliczna jessst!!
Do malinowej sukienki założyłabym duże srebrne kolczyki i ewentualnie srebrną bransoletkę. Bez naszyjnika.
a buty też jakieś jasne Najlepiej nude

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość



Dziewczyny co robicie na dzień babci/dziadka?
My nie robimy nic. Kupię ewentualnie czekoladę i Blanka da babciom i dziadkom


Cytat:
Napisane przez fiomama Pokaż wiadomość
Wiem że Wy pewno się już znacie jak łyse konie ale czy mogę do Was dołączyć mam córeczkę z 30czerwca 2010roku ?
heeej
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 10:56   #2076
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

my nocka ok ale za to ja obudziłam sie ze strasznym bólem głowy

fiomama lepiej pozno niz wcale witamy na wateczku

a co do dnia babci i dziadka nic nie robie jedynie dla babci -a mojej mamy idziemy cos na grób połozyc tesciom nic nie daje bo nie zasłuzyli a na miano babci i dziadka trzeba zasłuzyć oni i tak nie rozumieja zasad dla nich np urodziny i składanie zyczen jest prostackie tak samo z dzieleniem sie opłatkiem przy wieczerzy wigilijnej albo składaniu zyczen noworocznych to po co ja mam sie produkowac

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

u nas od rana leje deszcz juz mnie ta pogoda wnerwia do tego jest szaro i pochmurno

no z sałatkami nie pomoge bo ja majoneziara jak cos znajde w moich przepisach to zapodam

co do lumpków to kiedy ja tam ide ubrania sie chowaja i nigdy nic fajnego sobie ani nikomu wybrac nie umiem po mnie jak wejdzie moja kumpela jest obładowana po uszy i to takimi ciuchami ze hej

justin super ta kiecka , a jak robiliscie badania na alergie i jak z krwi to skad byla pobierana ile czekaliscie na wyniki i jakie mały miał objawy
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:03   #2077
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Czosnek i cebula odpada
Vinegret może być.

Chodzi mi o sycące sałatki.
Pieczony kurczak w kawałkach, sałata lodowa, pomidor, ogórek, papryka świeża, oliwki, ser feta (czy inny), i co komu do głowy przyjdzie. Do tego sos vinegret.

Ewentualnie wersja z kiełbasą chorizo. Ta lepsza z sosem na musztardzie (musztarda, oliwa, ocet jeśli lubimy, pieprz).

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Witajcie. Dzisiejsza nocka znowu koszmarna A było już tak dobrze
U nas też dziś tak sobie. Zerwanie i ryk zaliczyliśmy, stał i płakał, aż się trząsł. W końcu dał się położyć, wypił mleko i zasnął.
Potem kolejna niespodzianka - przesikanie.

Za to rano dospał ładnie, po 7 wstał.

Niestety jemy w nocy jak szaleni. Na dobranoc kasza, potem przed północą, koło 2-3 i nad ranem. 4 razy dziś w nocy!
Wody nie chce, czuje co dałam i pluje - wróciliśmy do noworodkowego okresu.

Za to problem z Bebiko - musimy walczyć o Bebilon Pepti jednak. W tydzień mamy znowu suchą buzię i czerwone plamy na polikach.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 11:10   #2078
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

albo
-4 pojedyncze piersi z kurczaka
-papryka zielona
-2 pomidory
-puszka czerwonej fasoli
-puszka kukurydzy
-cebula
-natka pietruszki

Piersi pokroić w kostkę,posypać wegetą (ja dodałam też łyżeczkę przyprawy
gyros ) i przesmażyć na patelni teflonowej bez tłuszczu.Ewentualnie podlać
odrobiną wody.Paprykę,pomidory,ceb ulę pokroić w kostkę.Natkę drobno.
Składniki wymieszać.

Zalewa:
-2 ząbki czosnku
-1/3 szkl.oleju
-2 łyżki miodu płynnego
-3 łyżki musztardy
-3 łyżki octu
-1/2 łyżeczki tymianku
Składniki zalewy dokładnie wymieszać i odstawić aby się przegryzły.
Dodać do ww składników i wymieszać.

......
Ugotowany ryż, pierś kurczaka upieczona, ppapryka
konserwowa, czarne oliwki, ogórki konserwowe, troche
kukurydzy z puszki, troche rodzynek, natka pietruszki.
Polewa z oleju i soku z cytryny z oregano, solą i pieprzem.

......

słodka gruszka, duży strąk papryki czerwonej, zielony
ogórek, rokpol.Polewa olej z sokem cytrynowym ze szczyptą
gałki , cukru i solą.Rokpol posypać na koniec.)

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

czytałam ze zastepuja majonez sokiem z cytryna albo kefirem
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:01   #2079
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość

My nie robimy nic. Kupię ewentualnie czekoladę i Blanka da babciom i dziadkom
Mam zamiar zrobić dokładnie to samo . Droższych prezentów nie planuje, nie ma co przyzwyczajać do dobrego Może Michał ewentualnie jakaś laurkę w przedszkolu wykona.

Fotoalbum kiedyś robiliśmy dla dziadków pod choinkę, ale to dośc droga impreza jak dla mnie. Choć wyszlo ślicznie. No dobra pochwalę się :http://michala-chwile.blogspot.com/2...fotoalbum.html projekt nasz, wykonanie nie Na zywo lepiej się wygląda. Coś byśmy chcieli jeszcze kiedyś dla siebie wymodzić, ale jakoś nie możemy się zebrać.

Justin sliczna suknia Napisz mi proszę czy wykonywaliście biorezonans w celu wykrycia alergii? Bo chyba nie robiliście testów z krwi, raczej z tego by pewnie niewiele wyszło. Ja chciałam Michalowi ten biorezonans zrobić, ale chory był i nie poszliśmy. W Szczecinie wykonywałaś? Gdzie? Bo ja mam namiary na jeden gabinet, nasza aptekarka nam dala...

Dziś na ćwiczenia idę
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-10 o 12:06
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:19   #2080
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Fotoalbum kiedyś robiliśmy dla dziadków pod choinkę, ale to dośc droga impreza jak dla mnie. Choć wyszlo ślicznie. No dobra pochwalę się :http://michala-chwile.blogspot.com/2...fotoalbum.html projekt nasz, wykonanie nie Na zywo lepiej się wygląda. Coś byśmy chcieli jeszcze kiedyś dla siebie wymodzić, ale jakoś nie możemy się zebrać.

Dziś na ćwiczenia idę
przejrzałam wszystko, co było na stronie- WOW!wakacyjne sa po prostu zarąbiste!

jakie ? aerobik?

Edytowane przez 38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Czas edycji: 2012-01-10 o 12:22
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:30   #2081
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

lea dziękuje
Idę na zwykły areobic dzisiaj. U mnie male miasto, ale spory wybór, są rowerki (kiedyś chodziłam i też super, wykańczające), Aqua aerobic, areobic na rurach Mam zamiar chodzić raz w tygodniu plus raz w tygodniu ćwiczyć w domu. Mam płytki z ćwiczeniami Cindy Crawford, też bardzo fajne Kiedyś miałam jeszcze jej ćwiczenia na kasetach (), teraz udalo mi się na płytkach zamówić.

kropka może idz prywatnie do alergologa, da ci zaświadczenie, że dziecko musi być na prepatacie mlekozastepczym. Wtedy pediatra będzie musiała ci dawać recepty. Może wydasz na prywatną wizytę, ale po kilku puszkach i tak to się zwróci. My mamy jeszcze Nutramigen, ale tez niedługo bedę musiała po pepti dzwonić.
A Szymon ma papierek, że do ukończenia trzeciego roku ma to mleczko pić.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-10 o 12:45
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 12:44   #2082
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

ona zakochałam się cudooo

ja już w zeszłym roku robiłam laurki z Wiktorem ja pisałam życzenia i przykleiłam kwiatki z origami a Wiktor odcisnąl swoje stópki

u nas w nocy spadło troszkę śniegu ale od rana leje deszcz i jest szaro buro
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:45   #2083
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Mam zamiar zrobić dokładnie to samo . Droższych prezentów nie planuje, nie ma co przyzwyczajać do dobrego Może Michał ewentualnie jakaś laurkę w przedszkolu wykona.

Fotoalbum kiedyś robiliśmy dla dziadków pod choinkę, ale to dośc droga impreza jak dla mnie. Choć wyszlo ślicznie. No dobra pochwalę się :http://michala-chwile.blogspot.com/2...fotoalbum.html projekt nasz, wykonanie nie Na zywo lepiej się wygląda. Coś byśmy chcieli jeszcze kiedyś dla siebie wymodzić, ale jakoś nie możemy się zebrać.

Justin sliczna suknia Napisz mi proszę czy wykonywaliście biorezonans w celu wykrycia alergii? Bo chyba nie robiliście testów z krwi, raczej z tego by pewnie niewiele wyszło. Ja chciałam Michalowi ten biorezonans zrobić, ale chory był i nie poszliśmy. W Szczecinie wykonywałaś? Gdzie? Bo ja mam namiary na jeden gabinet, nasza aptekarka nam dala...

Dziś na ćwiczenia idę
haha dokladnie

matko ale boskie zdkęcia! Masz cudnych chłopaków! ahhh Szymon fota na ręku super
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:57   #2084
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
kropka może idz prywatnie do alergologa, da ci zaświadczenie, że dziecko musi być na prepatacie mlekozastepczym. Wtedy pediatra będzie musiała ci dawać recepty. Może wydasz na prywatną wizytę, ale po kilku puszkach i tak to się zwróci. My mamy jeszcze Nutramigen, ale tez niedługo bedę musiała po pepti dzwonić.
A Szymon ma papierek, że do ukończenia trzeciego roku ma to mleczko pić.
W tej chwili to mnie nie stać na alergologa niestety.

Ledwie uzbierałam na opłaty związane z kredytem. Mój portfel piszczy.

Ps. Nutramigenu to chyba nikt nie kupuje już. W trzech aptekach dziś byłam, żeby jedną puszkę za 100% kupić i nie ma. Pepti będę miała dopiero jutro lub w czwartek, a Nutra się skończyła. Mieszałam z Bebiko, ale nic dobrego z tego nie wyszło. Boję się podać samo...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:57   #2085
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

panno migotko, kardashi dziękuje
A fa fota na ręku to powinna być troszkę z młodszym dzieckiem a nie takim dużym koniem No ale jakoś wcześniej nie było czasu

Kropka no ja się nie dziwię, że nie nikt nie kupuje. Ja to zaświadczenie musiałam mieć bo moja pediatra bez tego recept nie daje ani na pepti, ani na Nutramigen. Pamiętam jak Michał pil pepti i kupowałam po normalnej cenie bo ta mi recept nie dawała. Potem się okazało, że byłam jedyną frajerką w mieście co kupowała pepti za 22,23. Na dodatek bez recepty też w nie każdej aptece kupisz. Z szymonem pobiegłam do alergologa jak tylko go wysypało, od razu mi odpowiedni papierek dała. Tyle, że Sz jeszcze będąc na samym mleku miał wysypkę, Michał znowu miał bóle brzucha.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-10 o 13:04
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:58   #2086
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Fotoalbum kiedyś robiliśmy dla dziadków pod choinkę, ale to dośc droga impreza jak dla mnie. Choć wyszlo ślicznie. No dobra pochwalę się :http://michala-chwile.blogspot.com/2...fotoalbum.html projekt nasz, wykonanie nie Na zywo lepiej się wygląda. Coś byśmy chcieli jeszcze kiedyś dla siebie wymodzić, ale jakoś nie możemy się zebrać.
Super zdjęcia!!!
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:00   #2087
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
panno migotko, kardashi dziękuje
A fa fota na ręku to powinna być troszkę z młodszym dzieckiem a nie takim dużym koniem No ale jakoś wcześniej nie było czasu
ojj i tak jest boska
wgl Szymon strrraaasznie do Ciebie podobny
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:04   #2088
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Za to problem z Bebiko - musimy walczyć o Bebilon Pepti jednak. W tydzień mamy znowu suchą buzię i czerwone plamy na polikach.
Ojjj, niedobrze

kropka, edzia, dziekuję za przepisy

ona, album rewelka!!!
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:12   #2089
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

ona obejrzałam wszystko - fantastyczne foty zresztą jak zwykle - naprawde piekne i profesjonalne ujecia
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 13:19   #2090
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

kropka, kardashi, Bydgoś dzięki
Silpe dziękuje. Nie powiem męzowi by mu humoru za bardzo nie poprawiać
Kardashi każdy inaczej mówi. Michał jest mieszaniną mnie i mojej mamy. Szymon też bardzo do mnie, ale nie każdy to dostrzega. Tż się wiecznie droczy czyje to dziecko, on podobieństwa nie widzi

Dobraz zmykam szymona budzić i idziemy po Michała.

Justin widzę, że jesteś. Napisz jak Stefek zniosł to badanie biorenozansem bo jakos cieńko szymona widzę
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:45   #2091
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Wiecie co mi sie przypomniało - niedawno spotkałam sąsiadke ma synka 2.5 miesiąca i wiecie co - wyszły mu własnie pierwsze zeby a mianowicie dwie dolne czwórki
jak to możliwe , nie wiem ale jest mały ewenement
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:55   #2092
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Wiecie co mi sie przypomniało - niedawno spotkałam sąsiadke ma synka 2.5 miesiąca i wiecie co - wyszły mu własnie pierwsze zeby a mianowicie dwie dolne czwórki
jak to możliwe , nie wiem ale jest mały ewenement
Nieźle Mojego znajomego siostra to znowu z zębami się urodziła. Dwoma dolnymi jednkami.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:58   #2093
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
witaj ,śliczna suknia , też miałam suknię z salonu Lisa Ferrera i byłam bardzo zadowolona. Zdrówka dla Was, a co do szmerów to jakieś dodatkowe badania robiliście w tym kierunku?

Bylismy na USG serduszka u kardiologa dzieciecego

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31522854]sukienka śliczna, podoba mi sie najbardziej , porównując do tych,które pokazywałaś wcześniej.
Ja do malinowej sukienki miałam czarną biżu. -takie szklane kulki na drucikach, do tego czarne buty,czarny żakiet,jakoś nic innego mi nie pasowało.
Moja kumpela miała ciut inny odcień malinowej sukienki i miaładodatki w kolorze takiej złamanej bieli- też nieźle.

Idę spać, jutro pędzę na kawkę do kumpeli i jej miesięcznej córeczki. [/QUOTE]

czarny, grafitowy super, ale na poprawiny chyba sie nie odwaze

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
justin suknia przepiękna ja lubię połaczenie malinowego z czekoladą ale nie wiem czy na poprawiny odpowiednie
Dziewczyny co robicie na dzień babci/dziadka?

ciekawe polaczenie
ja wysle kwiatki dla jednych i drugich dziadkow przez kwiaciarnie internetowa

Cytat:
Napisane przez fiomama Pokaż wiadomość
Wiem że Wy pewno się już znacie jak łyse konie ale czy mogę do Was dołączyć mam córeczkę z 30czerwca 2010roku ?
witaj!

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
justin suknia sliczna


Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Łukasza obóz sportowy odwołany Za mało chętnych sie zgłosiło
oj, pewnie przykro Mu bylo

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Śliczna jessst!!
Do malinowej sukienki założyłabym duże srebrne kolczyki i ewentualnie srebrną bransoletkę. Bez naszyjnika.
a buty też jakieś jasne Najlepiej nude

o fajny pomysl

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
justin super ta kiecka , a jak robiliscie badania na alergie i jak z krwi to skad byla pobierana ile czekaliscie na wyniki i jakie mały miał objawy

badania mial robione najpierw z krwi: wyszedl Mu kotek, maka, mleko, potem biorezonans - tu wyszlo Mu to samo i dodatkowo roztocza, plesnie, kurczak i owcza welna, nasz pulmonolog twierdzi, ze ciezko stwierdzic u dziecka alergie przed ukonczeniem 4 roku zycia...a jednak cos jest Malemu, bo bedac w pomieszczeniu z kotem spuchly Mu potwornie oczy i psikal strasznie
na wyniki czekalismy tydzien, biorezonans od razu

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Za to problem z Bebiko - musimy walczyć o Bebilon Pepti jednak. W tydzień mamy znowu suchą buzię i czerwone plamy na polikach.
u nas to samo, po kaszce

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Fotoalbum kiedyś robiliśmy dla dziadków pod choinkę, ale to dośc droga impreza jak dla mnie. Choć wyszlo ślicznie. No dobra pochwalę się :http://michala-chwile.blogspot.com/2...fotoalbum.html projekt nasz, wykonanie nie Na zywo lepiej się wygląda. Coś byśmy chcieli jeszcze kiedyś dla siebie wymodzić, ale jakoś nie możemy się zebrać.

Justin sliczna suknia Napisz mi proszę czy wykonywaliście biorezonans w celu wykrycia alergii? Bo chyba nie robiliście testów z krwi, raczej z tego by pewnie niewiele wyszło. Ja chciałam Michalowi ten biorezonans zrobić, ale chory był i nie poszliśmy. W Szczecinie wykonywałaś? Gdzie? Bo ja mam namiary na jeden gabinet, nasza aptekarka nam dala...

Dziś na ćwiczenia idę
albumu nie moge otworzyc, bo w pracy poblokowali nam takie rzeczy, w domku przegladne, ale zapewne zdjecia powalajace - jak zwykle
o badaniach pisalam wyzej,
biorezonans na mickiewicza - fajny gabinet - polecam
NO I BARDZO DOBRA DECYZJA
-----------------------------------------------------
Dzieki Kobity za opinie.
Co do malinki podoba mi sie bardzo opcja z szarosciami i nude - albo zimny bezyk
ja dzis szoruje nochem podloge, od 3 nie spie i jeszcze przejrzalam swoje finanse...no i okazalo sie, ze poszalalam ponad swoje mozliwosci i to sporo a tu tyle wydatkow sie szykuje, fajny poczatek roku
Malz oczywiscie mnie zjechal, no ale tu mial swieta racje

moja ulubiona salatka bez majonezu to miks salat, male pomidorki, feta, kukurydza, sos do salatki wloski - pychotka
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:00   #2094
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

zdecydowaliśy się na fotoksiążki, bo dziadkowie nie dostają nic na święta, a w zeszły roku też nic nie daliśmy. jest to spory wydatek, ale piękna pamiątka.w przyszłym roku wymodzimy laurki.

Ona -foty

obkupiłam się dzisiaj. szukałam żółtej koszulki na jutro do przedszkola, a wróciłam ze sweterkiem, bluzką na długi rękaw, 2 stanikami i żółtą bluzką z krótkim rękawem. Ewci kupiłam 2 pary rajtek - jednaWola, drugieYO!, obie na 92/98, ale długaśne są na pierwszy rzut oka.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:00   #2095
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Justin widzę, że jesteś. Napisz jak Stefek zniosł to badanie biorenozansem bo jakos cieńko szymona widzę
Ciezko bylo Go utrzymac, musielismy pare razy przerywac, ale w koncu sie udalo...a Jego naprawde ciezko w jednym miejscu przetrzymac, dacie rade!
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:28   #2096
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Margo dziękuję
justin my chcieliśmy Michała przebadać, ale Szymona tez by się w przyszlości przydało. Z pokarmowych nic wam nie wyszło ?
Kiedyś robilismy Michałowi testy z krwi i nic nie wyszło, nawet alergeny na które jest uczulony, dlatego o tym biorenozansie myślałam. Niby czary mary niektórzy twierdzą. Koniecznie daj znać jak efekty odczulania.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:37   #2097
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Margo dziękuję
justin my chcieliśmy Michała przebadać, ale Szymona tez by się w przyszlości przydało. Z pokarmowych nic wam nie wyszło ?
Kiedyś robilismy Michałowi testy z krwi i nic nie wyszło, nawet alergeny na które jest uczulony, dlatego o tym biorenozansie myślałam. Niby czary mary niektórzy twierdzą. Koniecznie daj znać jak efekty odczulania.
z pokarmowych wyszla mu maka, mleko (lekko) i kurczak,
na razie ciezko stwierdzic czy sa efekty, bo kota w poblizu nie ma poki co...z nosa niby nie leci, w lato pojde sprawdzic czy odczulenie cos dalo
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:17   #2098
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam!

Justin Piękna suknia.
Kardashi brawo za literkę B.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Wiecie co mi sie przypomniało - niedawno spotkałam sąsiadke ma synka 2.5 miesiąca i wiecie co - wyszły mu własnie pierwsze zeby a mianowicie dwie dolne czwórki
jak to możliwe , nie wiem ale jest mały ewenement
A to ciekawe,ale zeby czwórki?

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
wyszlo ślicznie. No dobra pochwalę się :http://michala-chwile.blogspot.com/2...fotoalbum.html projekt nasz, wykonanie nie Na zywo lepiej się wygląda. Coś byśmy chcieli jeszcze kiedyś dla siebie wymodzić, ale jakoś nie możemy się zebrać.
Super zdjęcia!Piękna pamiątka.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
curly co za szpiedzy szok ale chwaliłaś się, że tu piszesz? czy "ktoś" szukał Cię wszędzie gdzie tylko się da?
Wiesz,kiedyś jak gościła u nas w domu ta osoba to wspomniałam coś między wierszami,że wyczytałam coś na wizażu i to nie było do niej,musiała usłyszeć,mialam też otwartą stronę naszego watku,wiec też mogła podpatrzeć..Jak widać trzeba przy tej osobie uważac na słowa bo wszystko wykorzysta przeciwko tobie..Osoba o dwóch twarzach...Jak się okazało od dawna była zarejestrowana na wizażu.. znalazła mnie,śledziła miesiącami moje wpisy na forum,teraz doniosła i rozgaduje czego to ja nie wypisywałam na forum i ,że obgaduje rodzinę TZ-ta.Teraz pewnie rodzina ma lekturę.No cóż coś trzeba robic długimi wieczorami.Gadają,ż e osoba X to umie ocenić ludzi-chodzi o mnie,a ja jestem straszna bo jak mogłam wypisywać takie rzeczy i do tego ANONIMOWO.Obraza Boska....Jakoś się tym nie przejmjuję bo nie mam sobie nic do zarzucenia.
To nie ja powinnam sie wstydzić tylko osoba,ktora miesiącami podgladała moje prywatne wynurzenia na wątku,punkt widzenia na pewne rzeczy bo nie czytała Nas na pewno ze względu na temat wątku.To osoba małoletnia.Tak czy inaczej czuję sie zdradzona bo pisałam tutaj anonimowo i nikt by sie nie dowiedział, gdyby nie ona.Niczego nie umie uszanować.Ciekawe jakby sie czuła jakby jej przyjaciółka poszła i rozgadała wszystko komu chce o czym rozmiawiały.Jak to się nazywa???Zostałam zdradzona i nie przez Was...a przez osobę z rodziny,ktora wchodziła śmiało do mojego domu,udawała zyczliwą a jak się okazało tylko czychała na sensację i nie liczyła sie z tym,ze pisałam jak do pamiętnika,do przyjaciół o tym co mnie w danej chwili boli,przeszkadza,smuci,ci eszy lub mam takie a nie inne zdanie na jakis temat w zaleznosci od nastoju i sytuacji.Na nią to jestem mega wku.... bo narobiła złosci w rodzinie i odkopała stare śmieci.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2012-01-11 o 04:38
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:54   #2099
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość



Niestety jemy w nocy jak szaleni. Na dobranoc kasza, potem przed północą, koło 2-3 i nad ranem. 4 razy dziś w nocy!
Wody nie chce, czuje co dałam i pluje - wróciliśmy do noworodkowego okresu.
U nas podobnie, od paru dni.
Wieczorem 250 ml kaszki (ok. 19.30). Zasypia ok 21.Do tej pory chce jeszcze mleko(ok 150) a nawet i dwa. Jak nie dam, to jest ryk na caly blok!
Ok 4.00 budzi się i mleko. Nie daje się oszukać niczym innym. Wyje, dopóki nie dam.
Rano ok 7.00 MLEKO!
Ręce opadają!

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Mam zamiar zrobić dokładnie to samo . Droższych prezentów nie planuje, nie ma co przyzwyczajać do dobrego Może Michał ewentualnie jakaś laurkę w przedszkolu wykona.

Fotoalbum kiedyś robiliśmy dla dziadków pod choinkę, ale to dośc droga impreza jak dla mnie. Choć wyszlo ślicznie. No dobra pochwalę się :http://michala-chwile.blogspot.com/2...fotoalbum.html projekt nasz, wykonanie nie Na zywo lepiej się wygląda. Coś byśmy chcieli jeszcze kiedyś dla siebie wymodzić, ale jakoś nie możemy się zebrać.

Justin sliczna suknia Napisz mi proszę czy wykonywaliście biorezonans w celu wykrycia alergii? Bo chyba nie robiliście testów z krwi, raczej z tego by pewnie niewiele wyszło. Ja chciałam Michalowi ten biorezonans zrobić, ale chory był i nie poszliśmy. W Szczecinie wykonywałaś? Gdzie? Bo ja mam namiary na jeden gabinet, nasza aptekarka nam dala...

Dziś na ćwiczenia idę
Zdjęcia śliczne!
Zazdraszczam i sprzętu i umięjętności.


Super!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Ps. Nutramigenu to chyba nikt nie kupuje już. W trzech aptekach dziś byłam, żeby jedną puszkę za 100% kupić i nie ma. Pepti będę miała dopiero jutro lub w czwartek, a Nutra się skończyła. Mieszałam z Bebiko, ale nic dobrego z tego nie wyszło. Boję się podać samo...
O kurde. Oby Danielkowi skórka się nie pogorszyła.

justin, piękna sukienka.

Aaa, witam nową koleżankę.

Edytowane przez kaszpirek
Czas edycji: 2012-01-10 o 19:56
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:20   #2100
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

dziewczyny a czemu wy nic nie piszecie? jak mam czas to takie pustki
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.