Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-17, 15:55   #2401
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31675544]ale ostatecznie miałby to byćw100%prywatny klub malucha czy jednak punkt przedszkolny/punkt opieki calodziennej dofinansowywany przez gminę? [/QUOTE]

Chcę się starać o dofinansowanie z UP, ale to dopiero pod koniec roku, jak mi się skończy wych. Klub malucha z zajęciami adaptacyjnymi.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 16:39   #2402
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31671037] no to super!
teraz się cieszysz, a za moment będziemy Cię pocieszać przed rozłąką. [/QUOTE]
eee niekoniecznie prowadzalam go juz latem i nie mialam z tym problemu on bardzo lubi dzieci i jak wszedł to zapomnial juz o mamuni...liczyly sie tylko dzieci,ale wszystko moze sie zmienic...

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Super!!! Od kiedy?

Wiecie, mam plan żeby otworzyć klub malucha Tak sie napaliłam, że juz mam wymyślone logo, nazwę, wystrój nawet lokal znalazłam, niedaleko domu. Tylko nie wiem, czy do końca roku jeszcze będzie dostępny
od zaraz ...powiedzieli ze moge go nawet w piatek przyprowadzic...:rolleyes :
swietny pomysł z tym klubem...

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Hej...

Kropka trzymam kciuki za jutro.

Bydgosia, Dilayla jak ja wam zazdroszczę przedszkola/żłobka.
Ja 2.01 zapisywałam Karo przez neta. Mój wniosek ma numer 1655 a jak zaniosłam go do żłobka pierwszego wyboru to się dowiedziałam, że złożonych jest już ponad 300 wniosków a miejsc całe 60...
Wyniki w czerwcu, już to widzę jak się dostaniemy
oo matko ...
ja do tego złobka adriana zapisalam rok temu a własciwie to w 2010 w grudniu ...
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 17:04   #2403
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Weź dziecko na kolana albo postaw przed sobą i zagaduj. Czy patrzy na Ciebie wtedy? Poproś żeby coś zrobiła, minę jakąś czy pokazała, gdzie masz oko. Albo żeby spojrzała na Ciebie.

Daniel z drugiego końca pokoju zrobi do mnie minę. Ale jak się zbliżę i go złapię za rączki i powiem: "Danielku zrób tak"... to on już nic nie robi, bo na mnie nie patrzy.
Hmm... No to u nas jest tak, że pokazuje oko, nos itp. ale jeśli chodzi o jakieś miny i inne polecenia to odpowiedź jest krótka: nie i już jej nie ma. Ciężko mi w ogóle przypomnieć sobie sytuację kiedy siedzi mi na kolanach i na mnie patrzy. Na ogół siedzi spokojnie na kolanach jak je, ale wtedy przecież na mnie nie patrzy. A tak to już jej nie ma, bo ciągle jest w ruchu. Stanięcie na przeciwko i złapanie za rączki to już w ogóle jakaś abstrakcja. Chyba, że taniec w kółku się liczy Tak więc nawet trudno mi odtworzyć taką sytuację żeby się zastanowić jak jest u nas. Szkoda, że będę mogła sprawdzić to dopiero pojutrze. Niemniej nadal wydaje mi się, że to wynika z jej żywiołowości i jednoczesnego nastawienia na nie, a nie zaburzeń...

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość

nie no ja mam problem w druga stronę-wszyscy mi mówią ze za chuda jestem ,ze znów schudłam,ze na buzi zle wyglądam itd...
30 lat a nie przywykli ze ja juz wiecej wazyc nie bede

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

OMG
Adriaan dostał sie do złobka!!!
Mnie też tak mówią... Męczące to. Nawet sąsiedzi się mojej mamy pytają co ja tak schudłam i wszyscy mi trują. Wprawdzie ja nie mam tak od 30 lat, ale już od ładnych paru jestem raczej szczupła, a ostatnio schudło mi się bardziej - obecnie 56kg przy 175cm. Chyba nie aż tak źle, nie?
A żłobka gratuluję
farminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 17:16   #2404
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Olka mi padła o 15.00 z druga flacha mleka.Zaraz powinna sie budzić ale za oknem ciemno więc kto wie

Padam 47 aukcji opisane.Zdjęcia już miałam wcześniej obrobione.
Akcja Allegro rozpoczęta a raczej za 2 tyg.

Robiłam dziś przegląd w Oli ciuchach i pochowałam np kurtki zimowe i kombinezony bo u nas zimy niet.Użyłam worków próżniowych.Super sprawa.Miałam tylko 2 ,muszę zakupić jeszcze kilka.

Z nosa nadal nam cieknie.

Bydgoś fajny pomysł.
Jak widzisz Lea zadowolona, chyba Chociaż na poczatku było troche nerwów.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość


Mnie też tak mówią... Męczące to. Nawet sąsiedzi się mojej mamy pytają co ja tak schudłam i wszyscy mi trują. Wprawdzie ja nie mam tak od 30 lat, ale już od ładnych paru jestem raczej szczupła, a ostatnio schudło mi się bardziej - obecnie 56kg przy 175cm. Chyba nie aż tak źle, nie?
A żłobka gratuluję
Kurcze ja przy 174cm wazyłąm najmniej 65kg a jeszcze 10 mniej to sobie nie wyobrażam.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 17:33   #2405
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość

Kurcze ja przy 174cm wazyłąm najmniej 65kg a jeszcze 10 mniej to sobie nie wyobrażam.
65 kg to ja ważyłam w 9 miesiącu ciąży Najwięcej, nie licząc ciąży, to miałam 63kg, ale wtedy to już było tu i ówdzie za dużo Moja koleżanka ważyła 45kg przy 180cm, więc nie jedno jestem w stanie sobie wyobrazić
farminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 17:52   #2406
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
oo matko ...
ja do tego złobka adriana zapisalam rok temu a własciwie to w 2010 w grudniu ...
W Warszawie od stycznia 2012r. obowiązują nowe zasady przyjęć dlatego wszystkie wnioski złożone wcześniej niż 2.02.2012r. straciły ważność i nie są w ogóle rozpatrywane...
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:44   #2407
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Super

Kardashi my mamy Puky LR. On jest nieco większy, od 2,5 lat. Musisz patrzeć na wymiary siodełka bo to ważne. Puky sa drogie, ale z drugiej strony używane można całkiem ładnie opchnąć Fajne też sa niektóre Kettlery. Drewniane wizualnie fajne, ale mają biedną regulacje siodełka, kierownicy w ogóle nie wyregulujesz, no i nie są tak dobrze skrętne jak te metalowe. U nas drewniany już na wstępie odpadał bo my rowerek na balkonie trzymamy cały rok Zwracaj uwagę na koła czy piankowe czy pompowane, minimalną wysokość siodelka. Hamulec nie jest aż taki wazny, zwłaszcza do jazdy po mieście.
Drewnianego nie chce, nie podobają mi się. Ten Michała mi sie spodobał i tak zapytałam póki pamietam, a kupowac będę dopiero na wiosne, na urodziny Dzięki musze zapamietać..

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Mnie też tak mówią... Męczące to. Nawet sąsiedzi się mojej mamy pytają co ja tak schudłam i wszyscy mi trują. Wprawdzie ja nie mam tak od 30 lat, ale już od ładnych paru jestem raczej szczupła, a ostatnio schudło mi się bardziej - obecnie 56kg przy 175cm. Chyba nie aż tak źle, nie?
A żłobka gratuluję
o mamo..ja przy 165 ważę 48kg i ciągle słyszę ze jestem sucha szkapa..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 18:50   #2408
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

czesc Dziewczyny,
Wczoraj czytalam i nie bylam w stanie odpowiedziec dzis czytam dalej i lzy same mi leca, to musi byc zly sen i juz...to po prostu niemozliwe, musi pasc taka diagnoza Kropus -
ale tak jak pisze Margo trzeba sprawdzic, bo zaniedbanie niesie duzo wieksze konsekwencje, znaczy Kropcia, ze dobra mama z Ciebie i Danio to szczesciarz a co do chlopa i jego zainteresowania - pajac! i to do kwadratu oby juz zaczely sie ukladac klocuchy u Was

Araczki - u nas wlasnie katarek i kaszelek ZNOWU, now koncu juz mija drugi tydzien w przedszkolu o jakiego kierowce chodzi? moj Malz jezdzi na ciezarowkach
Dilaya gratki za zlobek!!
Bydgosiu Wam rowniez i trzymam kciuki za pomysl z klubem
Marhalczar gratki za ciaze i Chlopczyka super wiesci!
Szaja ja juz po 4 dniu wiedzialam, ze jestem w ciazy, po tygodniu mialam druga bladziunia kreske na tescie do tej pory nie wiem jakim cudem,
--------------------------------------------
Ja dzis po podrozy, zmeczona jak pies, Stefek przez ostatnie dwa dni mial zielona luzna kupke ze sluzem, w przedszkolu kazali mi Go przetrzymac w domu, ale wczoraaj po diecie bylo juz w miare i dzis zaprowadzilam go z rana. W nocy sporo czasu przekaszlal, teraz Malz Go kladzie i zapowiada sie powtorka Zal mi Go bylo z rana, czasem pluje sobie w brode, ze na zas nie zostawiam Go tylko jade do roboty, bo spotkanie jakies wazne. Przydalaby sie wtedy babcie znalazlam jedna dziewczyne co bedzie mogla Go odbierac wczesniej z przedszkola, ale nie bedzie siedziec z Nim kiedy bedzie podziebiony, bo ma 3-letnia coreczke...no i moglby Ja zarazic jutro kolejna podroz, oby Brzdac czul sie lepiej
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:55   #2409
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

wczoraj obiecałam fotki zimowe, z bałwankiem. Trochę słaba jakość bo z telefonu, no i bałwan troszkę nieforemny ale co tam .
1- z pierwszym bałwanem tej zimy
2 - odśnieżam grzybka
3 - biegnę do mamy

Ps. Kropka trzymaj się ....
Ja nie mogę czytać takich blogów itp., w takim momencie zastanawiam się dlaczego czasem życie jest tak niesprawiedliwe, tylu bandziorów lata zdrowych po świecie a takie małe niewinne dzieci chorują
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-17 13.34a.jpg (151,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-17 13.35a.jpg (191,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-17 13.39a.jpg (164,7 KB, 56 załadowań)
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2012-01-17 o 19:02
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 19:04   #2410
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

kardashi no wg BMI to faktycznie jesteś jeszcze bardziej suchą szkapą niż ja
szalony Buziaczek fajne zimowe fotki My jeszcze nie mamy żadnych, bo snieg obserwowała tylko przez okno, bo pierwszy spadł już jak była chora Ale myślę, że w przyszłym tygodniu już pójdziemy lepić bałwana o ile śnieg jeszcze będzie
farminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 19:34   #2411
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Chcę się starać o dofinansowanie z UP, ale to dopiero pod koniec roku, jak mi się skończy wych. Klub malucha z zajęciami adaptacyjnymi.
a, czyli myślisz ruszyć dopiero od września 2013 roku?
ale masz zamiar utrzymywać się tylko z czesnego rodziców? czy chcesz się starać o dopłatę z subwencji oświatowej?


Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Bydgoś fajny pomysł.
Jak widzisz Lea zadowolona, chyba Chociaż na poczatku było troche nerwów.
tak, jestem zadowolona bardzo. choć też strasznie zdenerwicowana,bo nerwy są wciąż i pewnie bedą zawsze. zawsze jest ku temu jakiś powód,aktualnie walczę z rozliczeniem za miesiąc styczeń, użeram się ze skarbnikiem gminnym, itd.
Ale- pomimo tego- punkt przedszkolny był dla mnie strzałem w dziesiątkę,lubię to i już.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
o mamo..ja przy 165 ważę 48kg i ciągle słyszę ze jestem sucha szkapa..
bo jesteś.

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
wczoraj obiecałam fotki zimowe, z bałwankiem. Trochę słaba jakość bo z telefonu, no i bałwan troszkę nieforemny ale co tam .
1- z pierwszym bałwanem tej zimy
2 - odśnieżam grzybka
3 - biegnę do mamy
zajefajny bałwan.
u nas śniegu sporo więcej, a bałwana nie ma.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 20:22   #2412
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Dilayla - gratki za żłobek, to teraz tylko robotę fajną znaleźć

Buziaczek - fajny malutki bałwanek, córcia wiadomo

nie dałam rady wcześniej wrzucić fotek, więc dopiero teraz:
1. basenowo - płynie sama
2. dzisiejsze sanki
3. my i pan balwan (wiem, że straszę, ale to tylko we własnym ogrodzie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02478m.jpg (36,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02505m.jpg (22,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02527m.jpg (42,2 KB, 72 załadowań)
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:30   #2413
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31681664]


bo jesteś.

:[/QUOTE]

haha nieee


Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Dilayla - gratki za żłobek, to teraz tylko robotę fajną znaleźć

Buziaczek - fajny malutki bałwanek, córcia wiadomo

nie dałam rady wcześniej wrzucić fotek, więc dopiero teraz:
1. basenowo - płynie sama
2. dzisiejsze sanki
3. my i pan balwan (wiem, że straszę, ale to tylko we własnym ogrodzie )
ale super płynie!!
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:32   #2414
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

WOW ale baaaałwan.
Margo Ewcia w basenie wygląda na starsza.

Zreszta zauwazyłam,że nasze dzieciaki wyglądaja na starsze niz są.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:44   #2415
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
kardashi no wg BMI to faktycznie jesteś jeszcze bardziej suchą szkapą niż ja
szalony Buziaczek fajne zimowe fotki My jeszcze nie mamy żadnych, bo snieg obserwowała tylko przez okno, bo pierwszy spadł już jak była chora Ale myślę, że w przyszłym tygodniu już pójdziemy lepić bałwana o ile śnieg jeszcze będzie
dzięki , zróbcie bałwana fajna zabawa przy tym, a ile moja śniegu się najadła
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31681664]

zajefajny bałwan.
u nas śniegu sporo więcej, a bałwana nie ma. [/QUOTE]
dzięki to taki bałwanek raczej, ale nie miałam siły na większego
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Dilayla - gratki za żłobek, to teraz tylko robotę fajną znaleźć

Buziaczek - fajny malutki bałwanek, córcia wiadomo

nie dałam rady wcześniej wrzucić fotek, więc dopiero teraz:
1. basenowo - płynie sama
2. dzisiejsze sanki
3. my i pan balwan (wiem, że straszę, ale to tylko we własnym ogrodzie )
dzięki, no Wasz bałwan to przy moim godzilla , świetny!!!! no i córcia


jeśli kogoś interesuje to wklejam link O niezwykłych relacjach dorosłych i dzieci
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2012-01-17 o 20:52
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:52   #2416
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

margo Ewcia na basenie wygląda na 3 -latkę a ten bałwan to gigant
u mnie mało śniegu, na chodnikach już wcale więc nie mam jak wziąć Wiktora na sanki

szalony ale Wiki zadowolona

kardashi ja tam bym mogła być taka chuda a nie jestem


Coraz częściej słyszę o tym, że dzieciaczki w 1 klasie podstawówki mają problemy. Teraz w zerówkach nie mogą już uczyć czytania, pisania bo ma to należeć do szkoły i niektóre dzieci zaczynają zupełnie od zera i jest im ciężko. I bardzo widać z którymi dziećmi rodzice pracowali w domach bo poza tym, że niektóre nie znają ani jednej literki czy cyferki! to jeszcze problem z rysowaniem, wycinaniem. Szok jak dla mnie
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:59   #2417
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Darianna ja tez to zauwazyłam

kropus trzymam kciuki ze to nieporozumienie

ja juz niczego sprawdzac nie bede bo znajac mnie znów mnie niezle wkreci
a po drugie po szczepieniu ostatnim ami własnie podostawała te wysypki

po drugie doczytałam ze zoska byla szczepiona mmr o ile ja mam w ksiazeczce to u nas jest priorix

kropko - http://www.analizawlosa.com.pl/strona.php?37012 zadz tam i zapytaj czy najpierw chciałabys tylko zrobic analize
i nie obraz sie ale jesli nie stac cie ja jestem skłonna cos dołzyc niewiele ale pewno dziewczyny jakby co tez sie dołoza wszak tu chodzi o dziecko !!!!!!

zdiecia sa przecudowne bałwanki i nasze kochane dziewczynki tez zadnych stachów ani niczego tam nie widziałam

bydgos tzrymam kciuki ze sie zdecydujesz i otworzysz ten punkt

ja bym cosik skombinowała bo mam dom i duzo zieleni wkoło tylko ze tam lokator jest (brat taty , nieciekawy okaz) i on by mi troche plany popsuł


brinchi jak tam karola ?? i jak z serduchem jezdzicie jeszcze na kontrole

aa no i gratki za złobki

laskii wczoraj nie chciałam pisac ale jak ja sie wstydu najadłam hahahah

ide sobie z tż i mloda w sankach na spacer chciałam popchac ami ale tż przyspieszył w tym momencie wyrznełam takiego orła jakiego chyba w zyciu nie walnełam

obok jechali panowie z mieszkaniowki i niezly ubaw mieli tak sie smialam ze omało co nie popuscilam w spodnie tz kucnął ze smiechu a amelia zaczela plakac
móiłam ami zobacz mama zrobila bam a ona bidna sie wystraszyla przez cala droge nie moglam isc za sankami bo ciagle plakala mama i musialam isc przodem


moje dziecko sobie wymyslilo ze chce na plac zabaw wiec slizgalismy sie ze zjezdzalni 1 raz to tylko snieg widzialam bo tylkiem go wyorała kapnelam sie ze zjechala jak kolo mnie na snieg upadla


dzis za to moja siora walnela glebe sszla z ami pod gorke za reke znaczy sie i sie poslizgnela pociagnela ami i obie sie wywrocily ami na tylek siora cala twarza w sniegu
ami strasznie sie z tego smiala my zreszta tez no i nie chce sanek woli dupolot 1 zjazd trwal bardzo krotko bo z dupolotu spadla i sie reszte gorki sturlala ale nastepne zjazdy juz lepsze chodz do idealu dalekoo
no to na tyle
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 21:33   #2418
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

.... zaczęłam czytać blog Zosi dokładniej, wysłałam smsa no i oczywiście się poryczałam . Ech... przy okazji weszłam na jeszcze inny blog o podobnej tematyce .. koniec basta, nie czytam.
__________________
Wiktoria

Ząbki
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 21:50   #2419
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

dziękujemy faktycznie poważnie wyszła.
wrzucam jeszcze jedno basenowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02465m.jpg (46,4 KB, 57 załadowań)
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 22:00   #2420
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

W klubie fota mojej Natalii

Super zimowe fotki wklejacie
Ja nie bede pisac ile waże, bo przy Was wyjdę na mega grubasa

Kaszpirku testowałaś?

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

ślicznie Ewcia wygląda z tym kucykiem u nas może za rok będzie można zrobić jakiegoś kucyka
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 22:55   #2421
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
W Warszawie od stycznia 2012r. obowiązują nowe zasady przyjęć dlatego wszystkie wnioski złożone wcześniej niż 2.02.2012r. straciły ważność i nie są w ogóle rozpatrywane...
no to jakies kompletne nie halooo...jakie to wkurzajace ciagle cos robia byleby tylko udupic!!!w głowie mi sie to nie miesci ten kraj porazkowy jest pod tym wzgledem...i pod wieloma innymi rowniez..


Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość


o mamo..ja przy 165 ważę 48kg i ciągle słyszę ze jestem sucha szkapa..
jestes sucha bo ja przy 159 mam 48 kg ale wiesz zazdroszcze ...bo mi sie ciagle wydaje ze jestem ''nalana''



mysle teraz nad rozwiazaniem-do pracy powrotu nie ma....dodatek wychowawczy zabieraja....pracy szukanie troche zazwyczaj trwa nie wiem co tu robic...z tym wszystkim[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

dobre mam jazdy myslalam przez sekunde ze go zapisalam w grudniu 2009............ciekawe ale nieee w grudniu w 2010 roku ....rok i miesiac minoł...
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”


Edytowane przez Dilayla
Czas edycji: 2012-01-17 o 22:57
Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 23:05   #2422
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość

mysle teraz nad rozwiazaniem-do pracy powrotu nie ma....dodatek wychowawczy zabieraja....pracy szukanie troche zazwyczaj trwa nie wiem co tu robic...z tym wszystkim
Coś czuję że po macierzyńskim też będzie mnie to troskać. Obawiam się że nie będę miała do czego wracać. Już teraz krzywo patrzą że jestem na zwolnieniu i jakieś niewybredne komentarze do mnie dochodzą.
Na pewno coś wymyślisz ale może nie o tak później porze

A ja nie wiem co zrobić z zabawą choinkową mojego dziecka. W piątek razem z dziećmi z jednego z przedszkoli organizowana jest wspólna choinka. Trzydniówka okazała się być czterodniówką ale wysypka dziś wyskoczyła wiec pomyślałam że na tę zabawę jednak pójdziemy. Dziś znajoma oznajmiła mi że dużo dzieciaków choruje na ospę i pewnie gdybym nie była w ciąży nie powstrzymało by mnie to przed pójściem. Sama przechodziłam ospę jako nastolatka i kiepsko wspominam ten okres dlatego dobrze by było gdyby Maciek zachorował jeszcze będą dzieckiem. Tylko martwi mnie żebym teraz półpaśca nie złapała
ałła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 23:25   #2423
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

chciałam wejść do klubu i wyszło ze nie należę do żadnego klubu , przecież dziś pisałam już tam wiadomość. Nie kumam. Może to oznacza że powinnam już spać a nie siedzieć w necie . Spróbuje jutro. Dobranoc
__________________
Wiktoria

Ząbki
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 06:47   #2424
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
chciałam wejść do klubu i wyszło ze nie należę do żadnego klubu , przecież dziś pisałam już tam wiadomość. Nie kumam. Może to oznacza że powinnam już spać a nie siedzieć w necie . Spróbuje jutro. Dobranoc
pewnie tak.

kropka, trzymam kciukasy.


EDIT: ja pierwsza dzisiaj? .... niemożliwe.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 06:56   #2425
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
dziękujemy faktycznie poważnie wyszła.
wrzucam jeszcze jedno basenowe.

niesamowita...faktycznie poważnie ale jednoczesnie to jest niesamowite...
przed momentem pływała...w wodach płodowycha teraz sobie śmiga po basenie super
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 07:35   #2426
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

prawda?

Kropka - kciuki!
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:04   #2427
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Dilayla - gratki za żłobek, to teraz tylko robotę fajną znaleźć

Buziaczek - fajny malutki bałwanek, córcia wiadomo

nie dałam rady wcześniej wrzucić fotek, więc dopiero teraz:
1. basenowo - płynie sama
2. dzisiejsze sanki
3. my i pan balwan (wiem, że straszę, ale to tylko we własnym ogrodzie )
Ewcia - prześliczna
Bałwan - wieeeelki

kropka, kciuki trzymam już pewnie siedzisz w gabinecie.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:12   #2428
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

jakoś nie mogę się na niczym skupić, myślę o Danielku cały czas...

na 13 jadę dziś na to wręczanie aktów awansu zawodowego i potem niestety nie wracam do domu, tylko do pracy, bo muszę zwolnić koleżankę, która zgodziła się mnie zastąpić na czas imprezy. mam cichą nadzieję, że to się szybko skończy, żebym mogła jeszcze małe zakupy zrobić przed pracą, ale z drugiej strony ma nas tam być 101 nauczycieli, więc pewnie będzie się ciągnąc...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:26   #2429
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Kropko, cokolwiek by sie nie dzialo masz w nas wsparcie!
Trzymam kciuki.!!
Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
Araczki - u nas wlasnie katarek i kaszelek ZNOWU, now koncu juz mija drugi tydzien w przedszkolu o jakiego kierowce chodzi? moj Malz jezdzi na ciezarowkach
u nas tez katar, lekki kaszel. Wczoraj zatrzymalo nas to w domu. Poprzednia noc byla najgorsza chyba ze wszystkich dotychczasowych od urodzenia. Moze wszyscy spalismy lacznie 3h! masakra.
Dzisiaj katar ale wyslalam ja do przedszkola. Tam wszyscy zakatarzeni lacznie z opiekunkami.
Tez mam podobne dylematy czy wyslac dziecko do przedszkola jak troszke zaziebione czy nie...
Ale jesli wyzdrowieje w domu to po tygodniu nieobecnosci w przedszkolu i tak bedzie jakis inny chorek na miejscu i ja zarazi. Zreszta dzieje sie tak od samego poczatku...
Mam wrazenie, ze ostatnimi czasy jestem wiecej w domu niz w robocie.

Kierowca kat B, np samochod dostawczy.
Pytam w imieniu brata.

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
wczoraj obiecałam fotki zimowe, z bałwankiem. Trochę słaba jakość bo z telefonu, no i bałwan troszkę nieforemny ale co tam .
Sliczne
Balwan mowisz maly ? U nas sniegu multum a balwan na podworku do kolan Malvi siega
Ale to wina sniegu

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
nie dałam rady wcześniej wrzucić fotek, więc dopiero teraz:
1. basenowo - płynie sama
2. dzisiejsze sanki
3. my i pan balwan (wiem, że straszę, ale to tylko we własnym ogrodzie )
Ale giganto balwano!!!!
Mala urocza
Basenowe zdjecia super!
Nasza tez w plywaczkach plynie juz sama.

Edzia, no to zez blysla przed rodzina i panami orlem
Fajnie byloby to zobaczyc
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:27   #2430
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Ja tez wciaz o Kropce i Danielu mysle. Przesylam pozytywne fluidy
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.