Wszystko o Oriflame część VIII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-14, 21:06   #421
malinaklb
Raczkowanie
 
Avatar malinaklb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

ale jestem zła z tymi brakami, mam zamówienie na Precious... wrrr

a mam pytanko, czy woda Glacier Athletic ma atomizer? (bo wydaje mi się zbyt tania) :P
__________________
Konsultantka
Studentka
Malina


Jesteśmy razem...


malinaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:16   #422
anultek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Widzę, że większość naszych forumowiczek - konsultantek nie podoba się za bardzo nowy program PL, ale ja osobiście jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy. A dlaczego? Ponieważ u mnie bardzo mało wód toaletowych ogólnie schodzi. Co do braków to jestem załamana, gdyż precious moment mam coś tylko jedno zamówienie. 2 katalog ogólnie u mnie jest słaby i ciężko jest dobić do 100 pkt.
anultek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:36   #423
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Heh... tak Was poczytuję od jakiegoś czasu, bo w Oriflame byłam 5 lat a teraz zamówienie robię raz na kilka katalogów, jak ktoś sam się do mnie zgłosi że konkretnie coś chce z Oriflame. I cieszę się, że uciekłam do tej drugiej firmy... nie ma porównania. Na nic nie narzekam... I żałuję że dopiero po 5 latach a nie wcześniej ;/
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:12   #424
duszyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
Heh... tak Was poczytuję od jakiegoś czasu, bo w Oriflame byłam 5 lat a teraz zamówienie robię raz na kilka katalogów, jak ktoś sam się do mnie zgłosi że konkretnie coś chce z Oriflame. I cieszę się, że uciekłam do tej drugiej firmy... nie ma porównania. Na nic nie narzekam... I żałuję że dopiero po 5 latach a nie wcześniej ;/
Ja w Avonie jestem od listopada 2010,a w Oriflame od grudnia 2009,czyli minął rok.I co mogę powiedzieć?Fakt,masz rację,rzadko kiedy mam braki,a jak są to zaraz znów możesz zamówić np.za 4 dni lub tydzień i masz brakujące produkty,a przede wszystkim pewność że braki napewno dostaniesz,a w Oriflame często produkty z nowości są już wyprzedane i nie ma możliwości ponownego kupna,tak miałam np.odmierzaczami czasu mycia zębów.Teraz w katalogu 2 nie będzie kubka dla panów,jak mam się tłumaczyć?Że go w ogóle nie było?Przecież to przestaje być śmieszne! Jakościowo wolę produkty Oriflame niż Avonu.Z Avonu lubie tylko serię Planet Spa i mam swój ulubiony błyszczyk,a także lakiery do paznokci szybkoschnące.Z Oriflame natomiast są super kremy do twarzy,kultowa seria Milk&Honey i miodzik.Uwielbiam pomadki Power Shine,a moim KWC jest pomadka Triple Color.

Edytowane przez duszyczka
Czas edycji: 2011-01-14 o 22:13
duszyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:13   #425
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

PL jest tak beznadziejny, ze az sie nie chce zbierac pp....
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:16   #426
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Dziewczynki mam taki dziwny problem. Czy jak jest kilka kont na jeden adres domowy, to ori może zrobić jakiś problem? Znajoma chciałaby się zapisać, ale pod warunkiem, że paczki będą przychodzić do mnie (u mnie zawsze ktoś jest w domu), bo u niej w domu nikogo nie ma między 8:30 a 17:30 (kurierzy nie przyjeżdżają do niej w innych godzinach, a sąsiadom nie pozwoli zostawić). Biuro jest czynne od 14 do 17, wiec też odpada Stwierdziła, że nie będzie miała jak odebrać paczki i ewentualnie mogłaby przyjeżdżać odebrać ode mnie po pracy. Czy ktoś z ori się do tego nie przyczepi? Bo na mój adres są już 4 konta: TŻ-ta, mamy, moje i sąsiadki (podobny problem z odbiorem jak powyżej)... Nie wiem czy wchodzić w taki układ, bo się troszkę boję, ale szkoda mi konsultantki
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:20   #427
duszyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Do Avonu zapisałam się z ciekawości i różnorodności kosmetyków,tyle że tu gdzie mieszkam nikt nie chce zamawiać z Avonu i nie wiem czemu.Daję katalog Avonu i jak zawsze Oriflame i cisza była.Dopiero coś teraz ruszyło,pomału pomału biorą po jednym produkcie i zobaczymy jak to będzie.Śmiać mi się ostatnio chciało,bo mam klientkę,do której jak poszłam pierwszy raz parę miesięcy temu,to nie chciała nic zamawiać,bo ona tylko z Avonu zamawia,przekonałam ją i po wypróbowaniu po trochę kosmetyków z Oriflame zrezygnowała z zamawiania z Avonu u innej konsultantki i zamawiała tylko z Ori u mnie,bo kosmetyki lepsze jakościowo itd.A teraz jak jej niedawno zaniosłam katalogi i z Avonu i z Oriflame,to nawet nie wzięła katalogu z Avonu.Jak ludzie się zmieniają,ha ha.Najgorsi są tacy,że jak uprą się na jedną firmę to nie chcą nic z innej.I tak mam u mnie.Przekonałam kobiety do Ori i teraz nie chcą Avonu.
duszyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 22:21   #428
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

w poniedzialek rano chcialabym juz zlozyc pierwsze zamowienie na konto mojej siostry... jak to zrobic? zapisuje sie do Ori w jej imieniu o godz 6 i od razu moge skladac zamowienie? jesli tak to pewnie platnosc przy odbiorze? na filie tez tak? czy w ogole nie bede miala mozliwosci zamowic na filie?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:53   #429
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
w poniedzialek rano chcialabym juz zlozyc pierwsze zamowienie na konto mojej siostry... jak to zrobic? zapisuje sie do Ori w jej imieniu o godz 6 i od razu moge skladac zamowienie? jesli tak to pewnie platnosc przy odbiorze? na filie tez tak? czy w ogole nie bede miala mozliwosci zamowic na filie?
Jeśli chcesz od razu bo zarejestrowaniu złożyć zamówienie, to masz wyłącznie opcje z odbiorem na dom. Możesz wziąć za pobraniem (płatne u kuriera) lub zapłacić od razu przez e-płatność.
Ostatnio było tak, że można było zapisać się w OOK1, a pierwsze zamówienie złożyć w OOK2 i wtedy wpisowe oraz PW liczyły się od OOK2 jako twój pierwszy katalog. Teraz też chyba tak jest?
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 00:41   #430
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez duszyczka Pokaż wiadomość
Ja w Avonie jestem od listopada 2010,a w Oriflame od grudnia 2009,czyli minął rok.I co mogę powiedzieć?Fakt,masz rację,rzadko kiedy mam braki,a jak są to zaraz znów możesz zamówić np.za 4 dni lub tydzień i masz brakujące produkty,a przede wszystkim pewność że braki napewno dostaniesz,a w Oriflame często produkty z nowości są już wyprzedane i nie ma możliwości ponownego kupna,tak miałam np.odmierzaczami czasu mycia zębów.Teraz w katalogu 2 nie będzie kubka dla panów,jak mam się tłumaczyć?Że go w ogóle nie było?Przecież to przestaje być śmieszne! Jakościowo wolę produkty Oriflame niż Avonu.Z Avonu lubie tylko serię Planet Spa i mam swój ulubiony błyszczyk,a także lakiery do paznokci szybkoschnące.Z Oriflame natomiast są super kremy do twarzy,kultowa seria Milk&Honey i miodzik.Uwielbiam pomadki Power Shine,a moim KWC jest pomadka Triple Color.
Ja tam z Oriflame też mam kilka produktów które naprawdę lubię. Ale niestety Avon bije na głowę Ori - świecenie oczami za braki było naprawdę straszne. A teraz mam i więcej klientów, i wyższe zamówienia, i więcej zarabiam (wyższy opust) i to co w Oriflame często jest jako PL za 3 katalogi ciężkiej pracy ja mam mniej więcej co katalog za jakieś mało wymagające czynności (typu zamów w jednym kat. za 400 zł w następnym za 200 zł i dostałam za 5 zł perfumy za 85 zł i takich programów motywacyjnych w każdym katalogu jest kilka). Mogę też przed danym katalogiem kupić nowości z niego w promocyjnych cenach i komuś sprzedać. Oferta netto (coś jak w Oriflame ulotka wyprzedażowa) jest co katalog i tam są bardzo tanie rzeczy I na dodatek ostatnio w konkursie dla konsultantów wygrałam cyfrówkę. Jedynie czym mnie Oriflame pozytywnie ostatnio zaskoczył, to że należę do Beauty Connect (rok temu była rejestracja na takie forum po angielsku dla konsultantów z całego świata i się dostałam tak) i tam kiedyś za udzielanie się dawali kosmetyki, a teraz za to że jestem rok z nimi wysłali mi perfumy Mirage za 1 zł uff ale się rozpisałam
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 09:24   #431
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Masakra dla mnie z brakami...

Mam zamówienie na kubki, na 4x Precious Moments, na puder prasowany VM.....

ŻENADA.
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 09:37   #432
malinaklb
Raczkowanie
 
Avatar malinaklb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

ja też uważam, że to żenujące... później trzeba sie tłumaczyć klienkom...

ponawiam pytanie, czy glacier athletic ma atomizer?
__________________
Konsultantka
Studentka
Malina


Jesteśmy razem...


malinaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:43   #433
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Ma atomizer.
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:37   #434
malinaklb
Raczkowanie
 
Avatar malinaklb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Ma atomizer.

ooo dzięki za odpowiedź
__________________
Konsultantka
Studentka
Malina


Jesteśmy razem...


malinaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 12:21   #435
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Właśnie tak sobie popatrzałam i przeanalizowałam program pw i pl i stwierdziłam ze olewam program PL i zapiszę się na męża i zrobię się PW bo jest tysiąć kroć lepszy
__________________

Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 12:40   #436
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

A ja mam zamówienie na około 320 PP

Zapisałem dziadka i koleżankę i składam więc 3 zamówienia =

- dostanę wodę za sponsorowanie
- będę miał pewne 2 komplety pędzli z PW przy następnym zamówieniu (pewne) - a jeśli zbiorę ładne zamówienie, to dalej będę ciągnął zamówienie na konto np. dziadka i zbiorę resztę nagród.
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 12:48   #437
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Potrzebuję kogoś kto umie robić strony internetowe...Czy znajdzie się ktoś taki?Proszę o kontakt...
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:13   #438
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
A ja mam zamówienie na około 320 PP

Zapisałem dziadka i koleżankę i składam więc 3 zamówienia =

- dostanę wodę za sponsorowanie
- będę miał pewne 2 komplety pędzli z PW przy następnym zamówieniu (pewne) - a jeśli zbiorę ładne zamówienie, to dalej będę ciągnął zamówienie na konto np. dziadka i zbiorę resztę nagród.
Gratuluję ja mam zawsze 100 pkt, zresztą nie mam dużo klientek i nie zawsze wszystkie zamawiają.
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:22   #439
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

A powiedzcie mi, jak zapisze teraz mamę i brata, zrobie na nich po 100PP to sama też będę musiała mieć 100PP zeby dostać tą wodę?
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 13:51   #440
Agatka000
Raczkowanie
 
Avatar Agatka000
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Zaczęłam się zastanawiać nad zapisaniem siostry do Oriflame Nagrody w PW są świetne Dla tych nowych perfum i palety cieni mogłabym bez wyrzutów sumienia sama dobijać do 100 PP
Agatka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:58   #441
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Młody - dziadka?
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:51   #442
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Musicie mieć też swoich 100PP, żeby odebrać nagrody.

Tak, dziadka, mama i tata są już ;P
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:12   #443
Agatka000
Raczkowanie
 
Avatar Agatka000
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Dziewczyny (i chłopaku ) pomocy! Zapisałam siostrę... I co dalej? Tak po prostu mogę złożyć w poniedziałek zamówienie na jej konto czy coś jeszcze muszę zrobić? Pamiętam, że ja jak się zapisywałam to musiałam dawać ksero dowodu. Muszę wziąć od siostry ksero i zanieść je do filii? Coś jeszcze?
Agatka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:14   #444
MartynkaM7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 85
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

hej jeżeli nie dostarczyłam dowodu to czy mogę zamówić w Katowicach by mieć zaraz odbiór??
MartynkaM7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:20   #445
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Musicie mieć też swoich 100PP, żeby odebrać nagrody.

Tak, dziadka, mama i tata są już ;P
Wszystkich zapisujesz na jeden adres? Bo ja właśnie nie wiem czy się nikt nie czepi, że tyle osób na jeden adres jest zapisane...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:21   #446
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

[QUOTE=Agatka000;24395069]Dziewczyny (i chłopaku ) pomocy! Zapisałam siostrę... I co dalej? Tak po prostu mogę złożyć w poniedziałek zamówienie na jej konto czy coś jeszcze muszę zrobić? Pamiętam, że ja jak się


Miej na uwadzę to że musisz zapłacić przy odbiorze za przesyłkę
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:29   #447
Agatka000
Raczkowanie
 
Avatar Agatka000
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Miej na uwadzę to że musisz zapłacić przy odbiorze za przesyłkę
Chciałabym złożyć zamówienie na filię. Wtedy będę miała tylko opcję "e-płatność"? To jest tylko przy pierwszym zamówieniu czy do momentu zaniesienia ksera dowodu? (Moje pierwsze zamówienie robiła sponsorka i nie wiem jak to wygląda, chociaż z tego co pamiętam odbierałam z nią w filii, wtedy dałam ksero dowodu a później robiłam przelew.) Czy wniosek też muszę złożyć czy rejestracja on-line wystarczy? Dziękuję za pomoc
Agatka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:36   #448
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

możliwość zamówienia na kredyt jest wtedy jak do ori dojdzie ksero dowodu
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:56   #449
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

U mnie koleżanka zamówiła zestaw Enigma, inna wzięła puder i podkład więc jakieś 250pp będzie

Nowy PL- mógłby być lepszy, ale zły też nie jest. Kosmetyki pójdą na gratisy, Delighta sobie zatrzymam

Co do A... Działałam tam przez rok, ale przyszedł moment zwątpienia... Zapisałam się do Ori i jestem o wiele bardziej zadowolona- produkty o niebo lepsze jakościowo, widzę wyraźnie lepszy stan skóry a i na klientki też nie narzekam. Miałam ostatnio balsam do ust z A... Jeszcze bardziej popękały.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży

Edytowane przez tekla45
Czas edycji: 2011-01-15 o 16:58
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:06   #450
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatka000 Pokaż wiadomość
Chciałabym złożyć zamówienie na filię. Wtedy będę miała tylko opcję "e-płatność"? To jest tylko przy pierwszym zamówieniu czy do momentu zaniesienia ksera dowodu? (Moje pierwsze zamówienie robiła sponsorka i nie wiem jak to wygląda, chociaż z tego co pamiętam odbierałam z nią w filii, wtedy dałam ksero dowodu a później robiłam przelew.) Czy wniosek też muszę złożyć czy rejestracja on-line wystarczy? Dziękuję za pomoc
Z tego co pamiętam to przy zamówieniu z konta, w którym nie złożono kopii dowodu można zamawiać tylko na dom. Ale pewna nie jestem.
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.