Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-27, 11:23   #481
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Czuję się w obowiązku zweryfikować swoją opinię nt salonu Camille Albane Poszłam do nich podciąć grzywkę i pierwszy raz miałam nieszczęście trafic na niejaką panią Beatę której poleciłam obciąć mi grzywkę asymetrycznie... pani B. jednym ciachnięciem zrobiła mi krótką, prostą grzywkę... w jakim byłam szoku to chyba nikomu nie muszę opisywać...
za tę "usługę" nie zapłaciłam, co nie zmienia faktu, że mam teraz prostą grzywkę, która mi nie pasuje...
Jak na salon, w którym obcięcie koszuje 65 zł to uważam na niezwykłe zjawisko fakt, że fryzjerka tam pracująca nie zna pojęcia "asymetrycznie"... dziwne
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:43   #482
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

mandarynka7 - ja w tym salonie byłam dwa razy -ale na kolor i to ponad rok temu u Agnieszki K. - nie wiem czy tam jeszcze pracuje ale kolor zrobila mi taki jak chciała,, ale nic nie podcinałam, bo nie daje im podcinac włosków

hahahaha i dobrze zrobilas, ze nie zapłaciłas - ale nie rzucaly sie te fryzjerki czy coś w tym stylu?
no niestety...ja nie wiem czemu teraz fryzjerzy nie sa w stanie obciac czlowieka tak jak chce i kazdy ma problem z doborem fryzjera
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 15:41   #483
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
mandarynka7 - ja w tym salonie byłam dwa razy -ale na kolor i to ponad rok temu u Agnieszki K. - nie wiem czy tam jeszcze pracuje ale kolor zrobila mi taki jak chciała,, ale nic nie podcinałam, bo nie daje im podcinac włosków

hahahaha i dobrze zrobilas, ze nie zapłaciłas - ale nie rzucaly sie te fryzjerki czy coś w tym stylu?
no niestety...ja nie wiem czemu teraz fryzjerzy nie sa w stanie obciac czlowieka tak jak chce i kazdy ma problem z doborem fryzjera
Też mnie to zastanawia... tym bardziej, że biorą za to nie małą kasę Nie kłóciłam się z fryzjerką, uświadomiłam ją tylko, że asymetryczna nie znaczy prosta sprawę załatwiłam z szefową (tak mi się zdaje, że ta pani nią jest, w każdym razie nie obcina włosów tylko rozporządza wszystkim ) Generalnie, tak jak wcześniej pisałam, wcześniej byłam zadowolona z ich usług i niewykluczone, że jeszcze kiedyś się tam pojawię, ale panią Beatę będę omijać z daleka..
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 17:55   #484
mergi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

czy ma ktoras z wizazanek numer do p. Agnieszki Jasko. Z gory dziekuje
mergi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 19:02   #485
desire_mj
Przyczajenie
 
Avatar desire_mj
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Polecam salon Małgorzata. Jestem na prawde zadowolona
desire_mj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 21:09   #486
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Gdzie jest Iwona z Expandera w Krakowie? :(

Podbijam własny temat, bo nadal szukam, a włosy rosną!
Dziewczyny, jeśli którakolwiek z Was chodzi do jakiejś Iwony w Krakowie, niech ją zapyta czy nie pracowała w Expanderze na Długiej. Jeśli tak - błagam o kontakt!
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 21:13   #487
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny, jeśli którakolwiek z Was chodzi do jakiejś Iwony w Krakowie, niech ją zapyta czy nie pracowała w Expanderze na Długiej. Chodziłam tam, aż nagle w 2005 roku moja fryzjerka zniknęła. Rozpaczliwie jej szukam, ponieważ moje włosy są proste i absolutnie niepodatne na układanie - potrzebuję zaufanej fryzjerki, która wie co robi.
Jeśli któraś z "Waszych" Iwon jest i moją z Długiej - błagam o kontakt!
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 05:58   #488
doril4
Raczkowanie
 
Avatar doril4
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-ów
Wiadomości: 262
Dot.: Gdzie jest Iwona z Expandera w Krakowie? :(

witam , niestety nie wiem gdzie pracuje Iwona
ale mam pomysł zadzwon so studia daviness na dietla i poproś z Monika Batko ona pracowała razem z Iwona więc moze wie acha i pracuje tam jeszcze taki chłopak (chyba paweł??)też z nią pracował. powodzenia ......
----pozdrawiam -----
doril4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 08:22   #489
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Gdzie jest Iwona z Expandera w Krakowie? :(

Bardzo Ci dziękuję! Bedę dziś na Dietla, wiec mogę tam nawet podejsć. Mam nadzieję, że będą coś wiedzieli.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 09:37   #490
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez mergi Pokaż wiadomość
czy ma ktoras z wizazanek numer do p. Agnieszki Jasko. Z gory dziekuje
Był już podawany kilka postów wcześniej.
Agnieszka Jaśko pracuje w salonie Freestyle. Wejdź na ich strone i sprawdź http://freestylestudio.pl
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 08:20   #491
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Gdzie jest Iwona z Expandera w Krakowie? :(

Doril, znalazłam! Dziękuję Ci jeszcze raz za informacje, które pozwoliły zakończyć trwające od ponad roku poszukiwania.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 00:35   #492
kimka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

No to teraz ja coś bym chciała powiedzieć Chciałabym się przede wszytskim pochwalić iż po długoletnich poszukiwaniach znalazłam swojego fryzjera Panią AGNIESZKĘ SKROBACZ ... troszkę się naszukałam ścinając się to tu to tam (expander, daviness itp), ale nikt naprawdę nikt nie miał takiego podejścia do tej sztuki co Agnieszka. Przede wszystkim wysłucha, doradzi i ma świetną rękę- po prostu dziewczyna czuje o co chodzi Nigdy w życiu nie wyszłam taka szczęśliwa z salonu fryzjerskiego i co najlepsze to właśnie od niej dowiedziałam się że moje włoski nie nadają się do cieniowania ... a nikt mi tego wcześniej nie raczył powiedzieć, cieli, cieniowali bo tak było modnie- amatorszczyzna

Po prostu super chruper Oby więcej takich utalentowanych ludzi !!!!
kimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 06:01   #493
doril4
Raczkowanie
 
Avatar doril4
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-ów
Wiadomości: 262
Dot.: Gdzie jest Iwona z Expandera w Krakowie? :(

cieszę sie ze mogłam ci pomuc!!!!!!!
pozdrawiam))))
doril4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 08:26   #494
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja tylko dodam do tego co napisała Kimka, że zarówno Agnieszka Skrobacz, jak i Agnieszka Jaśko pracują w salonie "Freestyle".
Ja byłam u A. Skrobacz i jak już wcześniej opisywałam, wyszłam baaardzo zadowolona. Nigdy nie obcinałam włosów u A. Jaśko, ale widzę że także ma grono swoich wielbicieli.
Pamiętam, jak jeszcze obie pracowały w "Neo", słyszłam od samej A. Skrobacz, że klienci chodzą do nich dwóch naprzemiennie, bo mają podobny styl cięcia.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 20:09   #495
cathy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Arrow Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

SZUKAM FAJNEGO FRYZJERA
jestem nastolatką i zależy mi na przystępnych cenach i dobrym efekcie


możecie mi coś polecic?
a orientujecie się o jakiś promocjach może?
chodzi mi o strzyżenie (podcięcie końcówek i modelowanie
)


z góry thx
cathy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 22:55   #496
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Moim zdaniem:
- z czystym sumieniem mogę polecić salon na ul. Bronowickiej, nie pamiętam jak się nazywa, ale jest w nowych blokach, zaraz obko księgarni "włoskiej" i sklepu z art. do wystroju wnętrz "markizetta". Ceny przystępne, strzyżenie z modelowaniem 45 zł, baleyage L'Oreal platinum 140 zł, czysto (używają np. jednorazowych ręczników) i bardzo miła kompetenta obsługa.
- ze znalezieniem tego salonu trzeba uważać ponieważ na tej ulicy i po tej samej stronie znajduje się chyba 5 fryzjerów pod rząd których zdecydowanie nie polecam. Pamietają one chyba czasy Gierka, mam na myśli personel i wystrój, a na pytanie o baleyaż na moich dość ciemnych (jeszcze wtedy) wlosach pani z petem w gebie odpowiedziała że "to jest niemożność"
- poza tym na Łokietka salon Framesi bardzo bardzo Ok i p. Ewelina i p.Bartek profesjonaliści w każdym calu, przy przystępnych cenach.
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 09:41   #497
Jessica101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Czesc wszystkim,

Ja również polecam salon fryzjerski na ul. Łokietka 48 "Framesi". Można tam liczyć zarówno na profesjonalna obsługę jak także na bardzo dostępne ceny. Gdyby ktoś był zainteresowany podaję numer telefonu (12) 633-32-71

Sami zobaczycie !!
Jessica101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 16:16   #498
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez cathy90 Pokaż wiadomość
SZUKAM FAJNEGO FRYZJERA
jestem nastolatką i zależy mi na przystępnych cenach i dobrym efekcie


możecie mi coś polecic?
a orientujecie się o jakiś promocjach może?
chodzi mi o strzyżenie (podcięcie końcówek i modelowanie
)


z góry thx


a skąd mamy wiedzieć o jakie miasto Ci chodzi? Przeczytaj najpierw CAŁY wątek, może znajdziesz odpowiedź
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:38   #499
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

a skąd mamy wiedzieć o jakie miasto Ci chodzi? Przeczytaj najpierw CAŁY wątek, może znajdziesz odpowiedź
Może stąd, że jest w tytule wątku.
Natomiast co do samego pytania:
Cathy90 - przez cały wątek polecamy dobrych fryzjerów, po prostu go przeczytaj.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 15:11   #500
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Gdzie jest Iwona z Expandera w Krakowie? :(

Fritillaria, a czy p.Iwona jest taka rewelacyjna w swoich fachu? ;] mozesz cos o niej napisac? bo wlasnie szukam naprawde dobrego fryzjera w Krakowie, moze jakies namiary?
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 15:34   #501
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Podbilam stary temat
Xanka, do kogo chodzisz? bo jednak nie zawsze salon, a fryzjer ze zgrabnymi raczkami to jets to,. czyt. udana fryzurka
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 06:27   #502
kasia t.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Co do ceny Jacka Bakaja to są wysokie ale za jakość trzeba zapłacić.Farba dwu kolorowa ze ścięciem 350 zł.Do tego rewelacyjne doradztwo i bardzo kompetentna obsługa.Jak ktoś by chciał się zapisać na strzyżenie proponuję wcześniej dzwonić bo mają terminy na spotkania.
kasia t. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 11:29   #503
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kasia t. Pokaż wiadomość
Co do ceny Jacka Bakaja to są wysokie ale za jakość trzeba zapłacić.Farba dwu kolorowa ze ścięciem 350 zł.

zgadzam sie, ze za jakosc trzeba placic, ale czemu az tyle??

ja wczoraj bylam w niepolecanym tutaj HairCoif w Galerii Kazimierz, bo szlam na wesele i akurat oni mieli otwarte weszlam z wielkim stresem, bo fryzjerom nie ufam (chyba nigdy wczesniej nie wyszlam od fryzjera zadowolona) i powiem wam, ze w koncu pierwszy raz bylo ok. dziewczyna (nie wiem jak miala na imie ) fajnie sciela mi wlosy, a potem upiela mi tak ladnego i trwalego koka, ze jak po 19 godzinach od upiecia wrocilam dzis rano do domu to sie jeszcze ladnie trzymal, a trzeba przyznac, ze moje wlosy naleza do bardzo niesfornych i ciezko cokolwiek z nimi zrobic.
przy moich dlugasnych i upierdliwych wlosach zaplacilam 120 zl (mycie, strzyzenie, upiecie). w strzyzeniach meskich tez im idzie bardzo sprawnie, bo moj TŻ czesto tam chodzi (jak to jest, ze facet biega do fryzjera srednio co kwartal, a ja raz na pare lat )
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 11:44   #504
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kasia t. Pokaż wiadomość
Co do ceny Jacka Bakaja to są wysokie ale za jakość trzeba zapłacić.Farba dwu kolorowa ze ścięciem 350 zł.Do tego rewelacyjne doradztwo i bardzo kompetentna obsługa.Jak ktoś by chciał się zapisać na strzyżenie proponuję wcześniej dzwonić bo mają terminy na spotkania.
Pan Jacek Bakaj chyba ostro sie zbakal. To przeciez ok.1/3 pensji mlodego Polaka. Niektorzy ludzie maja narabane do glowy
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 17:57   #505
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez młodaa Pokaż wiadomość
Podbilam stary temat
Xanka, do kogo chodzisz? bo jednak nie zawsze salon, a fryzjer ze zgrabnymi raczkami to jets to,. czyt. udana fryzurka
Do Agnieszki Jaśko, niezmiennie od 4 lat. A że akurat teraz pracuje w FreeStyle Studio, to właśnie tam
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 19:01   #506
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

czy któraś była może w STUDIU EFFECT przy ul. Kapelanka 16 C??
Salon wygląda dośc luksusowo, ale to przecież o niczym nie świadczy. Jest on bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania i przymierzam się do wizyty. Dlatego będę wdzięczna za wszelkie info, nie chcę potem rozpaczać
Jak tak obcinają? Dobrych mają stylistów??
Bo ja jeszcze nie mam konkretnej wizji tego co chciałabym mieć na głowie (jeszcze dziś założę osobny temat ze zdjęciem i jakimś opisem..może coś doradzicie?)
Boję się iść "w ciemno"
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 19:10   #507
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk Pokaż wiadomość
Ja tylko dodam do tego co napisała Kimka, że zarówno Agnieszka Skrobacz, jak i Agnieszka Jaśko pracują w salonie "Freestyle".
Ja byłam u A. Skrobacz i jak już wcześniej opisywałam, wyszłam baaardzo zadowolona. Nigdy nie obcinałam włosów u A. Jaśko, ale widzę że także ma grono swoich wielbicieli.
Pamiętam, jak jeszcze obie pracowały w "Neo", słyszłam od samej A. Skrobacz, że klienci chodzą do nich dwóch naprzemiennie, bo mają podobny styl cięcia.
Ja też polecam p. Agnieszkę Jaśko. Poszłam do niej po wizycie u innego "fryzjera". Naprawiła co sie dało, resztę kazała zapuścić Wysłałam tam koleżankę, która jest bardzo zadowolona i co najwazniejsze mamę, która ma okropnie szopiaste włosy. P. Agnieszka tak ja obcięła że włosy układają się same
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 07:20   #508
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
czy któraś była może w STUDIU EFFECT przy ul. Kapelanka 16 C??
Salon wygląda dośc luksusowo, ale to przecież o niczym nie świadczy. Jest on bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania i przymierzam się do wizyty. Dlatego będę wdzięczna za wszelkie info, nie chcę potem rozpaczać
Jak tak obcinają? Dobrych mają stylistów??
Bo ja jeszcze nie mam konkretnej wizji tego co chciałabym mieć na głowie (jeszcze dziś założę osobny temat ze zdjęciem i jakimś opisem..może coś doradzicie?)
Boję się iść "w ciemno"
Super! Byłam tam i mogę polecić. Mają też solarium, manicure i kosmetykę. Jestem bardzo zadowolona i muszę przyznać, że mają niedrogo.
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 07:22   #509
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
czy któraś była może w STUDIU EFFECT przy ul. Kapelanka 16 C??
Salon wygląda dośc luksusowo, ale to przecież o niczym nie świadczy. Jest on bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania i przymierzam się do wizyty. Dlatego będę wdzięczna za wszelkie info, nie chcę potem rozpaczać
Jak tak obcinają? Dobrych mają stylistów??
Bo ja jeszcze nie mam konkretnej wizji tego co chciałabym mieć na głowie (jeszcze dziś założę osobny temat ze zdjęciem i jakimś opisem..może coś doradzicie?)
Boję się iść "w ciemno"
Ja byłam i było super! Naprawdę mogę polecić!
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 11:20   #510
ańa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

.............prosze o radę w sprawie dobrego fryzjera w temacie farbowania włosów (dobór,jakość,efekt itp).....zastanawiam się nad Agnieszką Jaśko albo Skrobacz.....tak mocno chwalone na forum ze względu na dobre ścinanie...........ale miał ktoś jakieś doświadczenia u nich w temacie farbowanie włosów długich?????............. .albo ktokolwiek inny dobry w tym temacie???? ( w rozsądnych cenach )..................dzięku ję za każde info ..........an
ańa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.