Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-08, 18:43   #1
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking

Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D


Kochane Wizażanki

Skrzaty Świętego Mikołaja doniosły mi, iż w związku z tym jaka grzeczna byłam przez cały rok wybiera się on do mnie z wizytą . Mogę sobie wybrać jeden prezent w postaci pachnącego eliksiru, gdyż Mikołaj musi mieć pieniążki by trafić do innych grzecznych dzieci spragnionych pachnideł W związku z zaistniałą sytuacją proszę Was uprzejmie o zabranie głosu w mojej sprawie. Myślałam, że nic już nie chcę a jak się tak głębiej zastanowić to wystosowałabym całą listę. Odwieczny problem "nie wiem co wybrać" stał się moim udziałem Dobrze, to poniżej zamieszczam listę cudeniek które mogłby stanąć na mojej półce

1)Narciso R. for Her (EDP wąchałam i bardzo mi się podobają, nie znam EDT)
2)212 C.Herrera Już od dawna o nich myślę tak samo jak o:
3)Island Kiss Escada
4)Omnia Cristalline
5)Envy me 2
6)Sensations
7)Lovely

I chyba nie mam pomysłu na więcej. Może chcecie coś zaproponować. Piszcie Kochane i Kochani Dziękuję za każdą wypowiedź. Co do mnie pasuje? Już trochę mnie znacie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 18:58   #2
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Jesli znasz Lovely to NR edt na pewno Ci się spodobaBo dla mnie to niemal identyczne zapachyI tak jednak wolę wersję edp i tą posiadamEdt jest ostrzejsza no i mam wrażenie że mniej trwała.Edp jest za to mięciusia jak angorka
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 19:09   #3
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Jejuuu,ale fajnie! Ja bym tam obstawiała Sensations,albo N.R. For Her.Bardzo lubię Jil Sander tak "globalnie" ,ale Sensations były naprawdę piękne - miałam butlę 40ml,ale już wyszła,dobrze,że mi przypomniałaś !
One są takie "miękkie",mleczne jakby..mmm..bardzo ładne.
Te "for her" bardzo spodobały mi się ostatnio - jechałam tramwajem,przede mną siedziała kompletnie zakatarzona dziewczyna i tak ślicznie mi zapachniało.że aż spytałam - pachniała właśnie tym,ale ubolewała,że nic nie czuje,bo ma zatkany nos .Poleciałam do perfumerii na testy i rzeczywiście - są zniewalające.
Z Twojej listy wybrałabym pomiędzy tymi.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 20:54   #4
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Ja jestem posiadaczką Lovely, jeśli miałabym wybierać między nimi, a Narciso edt, to wzięłabym chyba NR, bo ma piękną butelkę ale generalnie też jestem raczej za wersją EDP. Ale chciałam tylko dodać, że dziewczyny pisały, że Rodriguez bardzo marnie rozwija się i jest mniej trwały w zimie, więc może nie jest najlepszym pomysłem na prezent mikołajowy...
Sensations strasznie ładnie pachnie na blotterku, na mojej skórze niestety nie, ale jeśli w Twoim przypadku tak nie jest, to obstawiam Sensations własnie
mam nadzieję, że Mikołaj nie zapomni jaka ja byłam grzeczna w tym roku
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 07:44   #5
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki

Skrzaty Świętego Mikołaja doniosły mi, iż w związku z tym jaka grzeczna byłam przez cały rok wybiera się on do mnie z wizytą . Mogę sobie wybrać jeden prezent w postaci pachnącego eliksiru, gdyż Mikołaj musi mieć pieniążki by trafić do innych grzecznych dzieci spragnionych pachnideł W związku z zaistniałą sytuacją proszę Was uprzejmie o zabranie głosu w mojej sprawie. Myślałam, że nic już nie chcę a jak się tak głębiej zastanowić to wystosowałabym całą listę. Odwieczny problem "nie wiem co wybrać" stał się moim udziałem Dobrze, to poniżej zamieszczam listę cudeniek które mogłby stanąć na mojej półce

1)Narciso R. for Her (EDP wąchałam i bardzo mi się podobają, nie znam EDT)
2)212 C.Herrera Już od dawna o nich myślę tak samo jak o:
3)Island Kiss Escada
4)Omnia Cristalline
5)Envy me 2
6)Sensations
7)Lovely

I chyba nie mam pomysłu na więcej. Może chcecie coś zaproponować. Piszcie Kochane i Kochani Dziękuję za każdą wypowiedź. Co do mnie pasuje? Już trochę mnie znacie
Kasiulku, ja wybrałabym NR for her. Są, piękne, ciekawe, otulające...aczy w wersji edp czy edt....tu musisz sama zadecydować. Edt jest bardziej wyrazistym zapachem, ale mniej trwałym o edp, czyli cieplejszej, łągoeniejszej wersji zapachu
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 08:29   #6
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Ja też wybrałabym NR, bo sama mam na nie ochote. Są naprawdę piękne
__________________
Four winds at the four winds bar
Two doors locked and windows barred
One door left to take you in
The other one just mirrors it
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 08:37   #7
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Ja zdecydowanie wybrałabym NR for her. Arcydzieło perfumiarskie. Ale Sensations też saą piękne, zwłaszcza na nadchodzącą zimę - cieplutkie i otulające.
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 08:40   #8
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Obstawiam Sensations albo Lovely.Oba bardzo ładne.
Lovely rzeczywiście jest bardzo podobne do NR ale osobiście bardziej podoba mi się to pierwsze,jest bardziej delikatne.
Sensations to zapach dość łafgodny i raczej nienarzucający się,lubię go kiedy jestem np. zmęczona i niewyspana bo działa kojąco
Mam Sensations więc jakbyś chciała potestować to służe próbką
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 09:00   #9
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Na zbliżającą sie nieuchronnie zime zdecydowanie Sensations

Szkoda,ze Mikołaj puka do mnie tylko w mojej postaci
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 13:22   #10
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki

Skrzaty Świętego Mikołaja doniosły mi, iż w związku z tym jaka grzeczna byłam przez cały rok wybiera się on do mnie z wizytą . Mogę sobie wybrać jeden prezent w postaci pachnącego eliksiru, gdyż Mikołaj musi mieć pieniążki by trafić do innych grzecznych dzieci spragnionych pachnideł W związku z zaistniałą sytuacją proszę Was uprzejmie o zabranie głosu w mojej sprawie. Myślałam, że nic już nie chcę a jak się tak głębiej zastanowić to wystosowałabym całą listę. Odwieczny problem "nie wiem co wybrać" stał się moim udziałem Dobrze, to poniżej zamieszczam listę cudeniek które mogłby stanąć na mojej półce

1)Narciso R. for Her (EDP wąchałam i bardzo mi się podobają, nie znam EDT)
2)212 C.Herrera Już od dawna o nich myślę tak samo jak o:
3)Island Kiss Escada
4)Omnia Cristalline
5)Envy me 2
6)Sensations
7)Lovely

I chyba nie mam pomysłu na więcej. Może chcecie coś zaproponować. Piszcie Kochane i Kochani Dziękuję za każdą wypowiedź. Co do mnie pasuje? Już trochę mnie znacie
Kochana, koniecznie 212 Carolina Herrera- tak długo o niej wspominasz. Czas wrocic do tego zapachuPamietasz trwałośc i te białe kwiatki mmm
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 17:09   #11
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Jesteście kochane Myślę intensywnie. Miałam taką małą nadzieję naciągnąć Mikołaja na 40 ml Sensations jeszcze w tym miesiącu ale niestety chyba się nie uda . Poza tym Kobitki myślę jeszcze o The One D&G ale tego cuda to nawet nie wąchałam Trudny wybór, kurcze
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 17:46   #12
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Kasiu Droga, znam ten bol... Mialam kilka z tych zapachow i moge sprobowac cos doradzic... A wiec:

Sensations - radze dobrze przetestowac. Ja kupilam w wakacje i podalam dalej, bo na mnie byly mdle, troche sztuczne. Ale na zimne dni moga byc fajnym ocieplaczem. Niestety trzymaja sie blisko skory.
Envy me - uzywalam namietnie w wakacje, sa ladne, slodkie, czuc w nich piwonie. Ale to niestety EDT i ja narzekalam na trwalosc Moj TZ tez, chociaz jak po dluzszej pezerwie sie nimi psiknelam to czulam dluzej niz zwykle. Ale wg mnie to raczej wiosenno-letni zapach.
212 CH - mnie sie kojarzy z proszkiem do prania i juz Nie znaczy jednak, ze to zle skojarzenie, ale to taki pudrowy, troszke zimny zapach. Za to bardzo trwaly!
Lovely - dla mnie to wiosenna konwalia. Czuc tylko przy skorze, trwalosc kiepska
Island kiss - landryna na calego, ale mysle, ze to niezly pomysl na zime. Taki cukierek na udany dzien.
Co do NR to moge sie wypowiadac tylko na temat EDT, a ta, podobnie jak Lovely jest dla mnie typowa konwalia z dodatkiem szypru i pizma. Rowniez trzyma sie raczej przy skorze.

A teraz The One... Ocenilam szybko i pochopnie w KWC. Tymczasem po 3 dniach odtestu uwazam, ze to chyba najlepsza propozycja na teraz. Nigdy nie wachalam czegos podobnego, choc wanilia jest skladnikiem oklepanym i mogloby sie wydawac, ze wszedzie pachnie tak samo, czyli meczaco. A;e The One takinie jest - cipeply, trwaly, ma w sobie cos, tego pazura wg mnie. Ja osobiscie popedze niebawem do perfumerii i znow sprawdze, bo cos czuje, ze to bedzie dobra pozycja na zime. Obawiam sie tylko, ze i popularna...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 17:47   #13
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Ja stawiam na NR for her w obu wersjach, bo ma to coś.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 20:05   #14
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Ropuszko dziękuję za tak szczegółowe rozpisanie zapachów, bardzo mi się podobało Praktycznie każde perfumy mają jakiś plus, są przeze mnie juz pożądane od dłuższego czasu lub są kuszącą nowością. Naprawdę jeszcze nie wiem na co się zdecyduję.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 20:22   #15
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Jesteście kochane Myślę intensywnie. Miałam taką małą nadzieję naciągnąć Mikołaja na 40 ml Sensations jeszcze w tym miesiącu ale niestety chyba się nie uda . Poza tym Kobitki myślę jeszcze o The One D&G ale tego cuda to nawet nie wąchałam Trudny wybór, kurcze
a ja mikołaja juz naciągnęłam
Własnie dostałam od brodatego setkę poeme lancome

Wyobraźcie sobie moją radośc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 21:20   #16
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
a ja mikołaja juz naciągnęłam
Własnie dostałam od brodatego setkę poeme lancome

Wyobraźcie sobie moją radośc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Gratuluję Mulier.Czy to nadal efekty mojego nieświadomego kuszenie,które kiedyś mialo miejsce?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 22:08   #17
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Kasiulko, ja wybrałabym NR

a tak OT: możecie tego Brodatego i do mnie podesłac? Mam długo listę zapachową i potrzebuję sponsora
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:35   #18
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Aguś Brodaty na pewno do Ciebie przyjdzie

Mulierku ekspresowy ten Twój Mikołaj
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:40   #19
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Gratuluję Mulier.Czy to nadal efekty mojego nieświadomego kuszenie,które kiedyś mialo miejsce?
ano tak burn
kusiciellko
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 13:42   #20
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Aguś Brodaty na pewno do Ciebie przyjdzie

Mulierku ekspresowy ten Twój Mikołaj
ekspresowy Kasiulku

hehehe i tez brodaty, bo mój TŻ ostatnio bródkę zapuścił...co prawda ma czarną i malutką a nie siwą i do pasa, ale niech tam tez się liczy
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:17   #21
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Dziewczyny mój kochany hojny Mikołaj w swoje imieniny (czyli dziś) pozwolił mi sobie coś zamówić. Wybrałam więc Addict 2 Diora, zupełnie w ciemno, na podstawie KWC To jednak nie jest mój prezent mikołajkowy, a jedynie zdobycz listopadowa, więc myślę dalej. Przy okazji 25 go są "katarzynki" więc może jeszcze jakiś grosik wpadnie i na Mikołaja ustrzelę coś super ekstra i coś wielkiego

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:45   #22
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mój kochany hojny Mikołaj w swoje imieniny (czyli dziś) pozwolił mi sobie coś zamówić. Wybrałam więc Addict 2 Diora, zupełnie w ciemno, na podstawie KWC To jednak nie jest mój prezent mikołajkowy, a jedynie zdobycz listopadowa, więc myślę dalej. Przy okazji 25 go są "katarzynki" więc może jeszcze jakiś grosik wpadnie i na Mikołaja ustrzelę coś super ekstra i coś wielkiego

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any.
Kasiulku, addict 2 z pewnością Ci się spodoba i to może nawet baaardzo , tak czuję
ale czekaj, czekaj, Twój Mikołaj sam ma dzisiaj imieniny i na swoje imieniny kupił tobie addict ?
Dobrze to zrozumiałam???
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 18:33   #23
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Kasiulku, addict 2 z pewnością Ci się spodoba i to może nawet baaardzo , tak czuję
ale czekaj, czekaj, Twój Mikołaj sam ma dzisiaj imieniny i na swoje imieniny kupił tobie addict ?
Dobrze to zrozumiałam???
Tak Mulierku kochany dokładnie Mój małż jest kochany

Dziewczyny w temacie to ja chyba oszaleję. Robie sobie wycieczki żeby wybrać coś na Mikołajki i nie mogę dokonać wyboru. Dziś testowałam L Lempickiej i ogromnie mi się spodobał ten zapach. Jak psiknęłam na papierek poczułam woń waty cukrowej. Małż stwierdził, że jestem jak Barbie Girl tak słodko pachnąc. Mama jak powąchała i powiedziała jedno słowo :smród dla starej baby. Teraz już sama nie wiem czy mi się podoba, czy do mnie pasuje. Pure Poison Elixir świetne się na mnie układa, ale nie wiem czy chcę go mieć, a właściwie czy muszę. One D&G o matko!!! Kojarzy mi się z czymś bardzo niemiło, z lekarstwami popijanymi w dzieciństwie. Fuj, odpada. No i piękna Nina Niny Ricci, pachnie ślicznie, bardzo dziewczęco, przypomina mi owocową gumę do żucia Mamba. fajniutka jest, ale czy ma to coś? Nie wiem. Ratunku!!!
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 18:43   #24
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Kasiulko, a Femme de Montblanc, które wczoraj wąchałaś Też piękne
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 19:10   #25
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Tak Mulierku kochany dokładnie Mój małż jest kochany

Dziewczyny w temacie to ja chyba oszaleję. Robie sobie wycieczki żeby wybrać coś na Mikołajki i nie mogę dokonać wyboru. Dziś testowałam L Lempickiej i ogromnie mi się spodobał ten zapach. Jak psiknęłam na papierek poczułam woń waty cukrowej. Małż stwierdził, że jestem jak Barbie Girl tak słodko pachnąc. Mama jak powąchała i powiedziała jedno słowo :smród dla starej baby. Teraz już sama nie wiem czy mi się podoba, czy do mnie pasuje. Pure Poison Elixir świetne się na mnie układa, ale nie wiem czy chcę go mieć, a właściwie czy muszę. One D&G o matko!!! Kojarzy mi się z czymś bardzo niemiło, z lekarstwami popijanymi w dzieciństwie. Fuj, odpada. No i piękna Nina Niny Ricci, pachnie ślicznie, bardzo dziewczęco, przypomina mi owocową gumę do żucia Mamba. fajniutka jest, ale czy ma to coś? Nie wiem. Ratunku!!!
Ja na Twoim miejscu wybrałabym PP Elixir(zdecydowanie ma to "coś"), jak sugeruje Homyk bardzo ładne i ciepłe Femme albo Lovely
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 19:53   #26
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Dziewczyny po prostu jestem w wielkiej kropie Na szczęście mam jeszcze odrobinkę czasu na zastanowienie Femme... tak...
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 20:13   #27
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

A ja dzis znow podeszlam do The one i dobrze zrobilam, bo okazalo sie, ze to jednak nie dla mnie. Koniec ze zmuszaniem sie do wanilii, bo mi to na dobre nie wychodzi.
Dobry pomysl pod choinke, ktory kojarzy mi sie milo i swiatecznie to Lolita Lempicka EDP
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 20:23   #28
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
A ja dzis znow podeszlam do The one i dobrze zrobilam, bo okazalo sie, ze to jednak nie dla mnie. Koniec ze zmuszaniem sie do wanilii, bo mi to na dobre nie wychodzi.
Dobry pomysl pod choinke, ktory kojarzy mi sie milo i swiatecznie to Lolita Lempicka EDP
Ropuszko kochana, ja właśnie niestety Lolitki tradycyjnej nie lubię, chociaż wąchałam tylko EDT, ale jakoś się zraziłam. Podoba mi się L, ale zostałam określiona starą babą i nie wiem też czy pasowałby ten zapach do mnie. Hmmm, chciałabym Femme, ale tez Mikołaj musiałby za niego zapłacić 240 zł za 50 ml w Douglasie bo na Allegro nie ma A za tą cenę miałabym 100 ml nowości Jezusiczku nie wiem. Femme, chodzi mi po głowie są przepiękne.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 20:30   #29
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
[...]Hmmm, chciałabym Femme, ale tez Mikołaj musiałby za niego zapłacić 240 zł za 50 ml w Douglasie bo na Allegro nie ma A za tą cenę miałabym 100 ml nowości Jezusiczku nie wiem. Femme, chodzi mi po głowie są przepiękne.
Kasiulko, śliczna trzydziestka Femme kosztuje 158zł
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 22:18   #30
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Przyjdzie do mnie Mikołaj... :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w temacie to ja chyba oszaleję. Robie sobie wycieczki żeby wybrać coś na Mikołajki i nie mogę dokonać wyboru. Nie wiem. Ratunku!!!

Kasiulko jestem w tej samej sytuacji co Ty.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.