Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Pierwszy tytuł na odchowalni nosił będzie nazwę:
Wszystkie mamy już maluszki, teraz pora zrzucić brzuszki 13 28,89%
Każda bąbla ma przy sobie, niech sie chowie w złotej dobie 0 0%
Juz porody sa za nami wiec sie na odchowalnie przerzucamy 0 0%
Na cwiczenia nadszedl czas bo porody poszly w las 0 0%
KUPY, BĄKI, ULEWANIA - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! 17 37,78%
DZIECKO KUPĘ CIŚNIE DZIELNIE - MAMA CIESZY SIĘ. NIEZMIERNIE! 7 15,56%
JUZ ZRZUCAMY KILOGRAMY BO JESTESMY SEXI MAMY! 6 13,33%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 2 4,44%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-20, 08:58   #2011
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
dzieki za rady!!!
co do odbijania to tez tak trzymam i podnosze,ale rzadko sie udaje....
wiem,ze ulewanie to w miare normalna sprawa,ale nie wiedzialam czy dawac jej od razu piers po tym.skoro ulala to chyba za duzo miala w brzuszku...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jak mi mały uleje to odbekuje małego i daje mu odpocząć, jak walczy o butelke, podaje jeszcze raz, powietrze sie chyba gdzieś blokuje jak nie odbije go i zdarza mu się ulać, raz mleko było za ciepłe i też ulał, ale dużo tego było, teraz pilnuje żeby mleko było letnio-ciepłe

odbijam na kolanie, albo trzymam go pionowo, albo na ramieniu ładnie leży i beki idą ładne, czasem sporo czasu tak lezymy i duuuużo z niego powietrza schodzi
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:22   #2012
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cześć, witamy się z rana Miałam dziś nadrabiać ale nasz mały wywrotowiec miał swój plan.
I wyskoczył dziś o 7.30 Waga ponad 3600, 55 cm, SN. Już zdążył pociumkać oba icki, ale nie wiem czy coś mu tam leci
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:29   #2013
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, witamy się z rana Miałam dziś nadrabiać ale nasz mały wywrotowiec miał swój plan.
I wyskoczył dziś o 7.30 Waga ponad 3600, 55 cm, SN. Już zdążył pociumkać oba icki, ale nie wiem czy coś mu tam leci
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
Aaaaaaa jak super no i oczywiście na zdjęcie czekamy jak sie czujecie??
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:32   #2014
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

sorento, jak to? już? gratulacje kochana
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:37   #2015
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, witamy się z rana Miałam dziś nadrabiać ale nasz mały wywrotowiec miał swój plan.
I wyskoczył dziś o 7.30 Waga ponad 3600, 55 cm, SN. Już zdążył pociumkać oba icki, ale nie wiem czy coś mu tam leci
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
jeee super
gratulujemy
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:40   #2016
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Domi i pomaga ta herbatka ? Ciepla dajesz Jaskowi czy w temp. Pokojowej ?

Sent from my LG-D605 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------



Mya to u nas wczoraj z tym spaniem tak bylo.

Sent from my LG-D605 using Wizaz Forum mobile app
Zawsze po tej herbatce puszcza bączki i dość często udaje się że jak już bączki pójdą to i kupalek jest. Choć czasami same bączki i nic więcej i wtedy się męczymy z wyciśnięciem kupalka, nie wiem od czego to zależy

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Kurcze Domi na 100ml 1,5 łyżeczki cukru???

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Próbowałam dawać mniej to nie chciał pić, stopniowo próbowałam dodawać coraz więcej bo ciągle się krzywił i wypluwał. Skończyło się na 1,5 łyżeczki, zapytałam panią doktor i stwierdziła że skoro Jaś tak lubi to nie ma problemu
Napisz mi Dzidziu proszę co mogę zrobić żeby dawać mu mniej cukru a żeby on chciał te herbatki pić ?

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Załącznik 5515479 oto moja niunia, trzymajcie kciuki za nią. mała nadal wymaga wspomagania za pomocą respiratora, ale już załatwia się do pieluszki i jest karmiona sonda mlekiem bebilon 1. lekarz mowi ze powoli do przodu i ze mała jest silna
Ania to naprawdę silna osóbka

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, witamy się z rana Miałam dziś nadrabiać ale nasz mały wywrotowiec miał swój plan.
I wyskoczył dziś o 7.30 Waga ponad 3600, 55 cm, SN. Już zdążył pociumkać oba icki, ale nie wiem czy coś mu tam leci
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
To już ? Ekspresowa dziewczyna jesteś . Ogromne gratulacje

Edytowane przez domii29
Czas edycji: 2013-12-20 o 09:43
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:42   #2017
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII



Sorento!? Jak to tak z zaskoczenia?! Tomuś będzie chyba psotnikiem! Ale ekspresowo Ci poszło Gratulacje!!!!!

Ja dzisiaj spałam od 21-11 przerwami 3 na jedzenie ale tż dużo pomagał i padam do stópek w podzięcę za herbatkę rumiankową z cukrem. mała zrobiła po niej aż dwie ładne kupy. Ale dodaję też 3x dziennie espumisan do mleczka, więc to też swoje dało
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 09:44   #2018
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Tak tak, remont u mamy
chcemy sie wyrobić, bo jAkby sie udalo to chrzciny na 100 metrach a na 40 to różnica, co nie ;D zobaczymy jak to wyjdzie ;p

kyte- tak sa takie krzywe sciany ze olaboga. no ale wzieli sie juz za prostowanie


jak powiedzialam mezowi o tej witaminie d3 to powiedzial ze powinnam sobie sciezke zrobic z niej

ubralam Kacprowi spiochy ktore tydzien temu byly za duze- teraz sa idealne
Widze że Twój mąż tak jak mój dowcipniś:P
A ja dziś założyłam ostatni raz śpiochy bo widzę że wyrosła
Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Załącznik 5515479 oto moja niunia, trzymajcie kciuki za nią. mała nadal wymaga wspomagania za pomocą respiratora, ale już załatwia się do pieluszki i jest karmiona sonda mlekiem bebilon 1. lekarz mowi ze powoli do przodu i ze mała jest silna
wierzę że Ania wyjdzie z tego bez szwanku!!
Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Chyba ten sam przepis jest na mojewypieki.com ;-) zrobiłam stamtąd, ale oczywiście ja nie potrafię się dostosować i zawsze muszę coś zmienić... I zobaczymy co z tego będzie, a jak nic, to Mąż i tak zje ^^
AAAA wcale nie, bo się różni:P
Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
My dzis ciezka noc mielismy... Dotychczas maly zasypial w nocy przy piersi a dzis sie cos denerwowal, baki puszczal i nie chcial usnac miedzy 3-5 . Do tego starszy syn mial koszmary i od 4 spal u nas a o. 6 juz Tz wstal do pracy i nas obudzil :-(

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
Mały spi a ja zastanawiam się, czy się nie zdrzemnąć

Ktoś wcześniej pisał o herbatkach Hipp, ja tego bym w życiu nie kupiła, sama chemia, jakieś wstrętne granulki i sam cukier
kupujemy herbatkę w torebkach, zaparzam i słodze minimalnie, żeby smak zmienić, mały już rozpoznaje herbatkę bez cukru i się wyraźnie krzywi i nie chce zbytnio pić.

zrobiłam mały zapas herbatek, mleka, chusteczek i pieluszek, jedziemy na pampersach, według mnie najlepsze.
zrobie drugie podejście do pieluszek marketowych z asdy, bo ludzie chwalą, są tańsze niż pampki, mieliśmy je na pierwsze dni w szpitalu, ale ja nie zmieniałam małego i nie obczaiłam ich dokładnie (tż czuwał nad Gabrielkiem) i nie pamiętamy zbytnio jakie te pieluchy były...

bylismy wczoraj na zakupach i spotkaliśmy dużo znajomych fajnie było pokazać malego
ogólnie dużo ludzi nas zaczepia jak idziemy gdzieś z małym, mamy czapkę mikołaja dla niego i wygląda w niej po prostu słodko strój ala balwanek też robi furorę
kocham nad życie małego, od kiedy z nami jest, nie potrafie przestać go tulić, całować, masować, kapać, ach, mały jest jak książe
oczka zrobiły mu się ciemnoniebieskie, jak się na mnie patrzy to... ach
Wrzucaj fotke
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:45   #2019
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Sorento! Brawo! Szybciutko!

Co do słodzenia herbatek: mnie pediatra powiedziała, żeby absolutnie nie słodzic, bo niemowlaki nie trawią dobrze sacharozy. I sa bóle brzuszka. Ewentualnie pól lyzeczki glukozy na 250ml plynu. Nie więcej. Cuktru absolutnie.

Witam się!

Dziś wybywamy na Święta do Teściów. Mąż tylko na poniedziałek do pracy musi wrócić.

PYTANIE DO DZIEWCZYN Z TARNOWA: będziemy jechać autostrada a4. Jak zjedziemy u Was to czy gdzieś w pobliżu zjazdu jest miejsce, gdzie można dziecko przewinąć i nakarmić? Wiecie coś może?

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:45   #2020
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, witamy się z rana Miałam dziś nadrabiać ale nasz mały wywrotowiec miał swój plan.
I wyskoczył dziś o 7.30 Waga ponad 3600, 55 cm, SN. Już zdążył pociumkać oba icki, ale nie wiem czy coś mu tam leci
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
wwoowwwww!! GRATULA CJE:roz a:
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:48   #2021
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dzień dobry
Młody dał mi w nocy popalić i kręcił się, stękał, gaworzył, wymachiwał rękami i nóżkami (tak na marginesie przyłożył mi kilka razy w twarz ). Jestem ledwo żywa ale nie ma czasu na odsypianie, zaraz zabieram się za prasowanie i ogarnianie sypialni . Mąż w domu to go wykorzystam - niech się Jaśkiem trochę zajmie a ja w tym czasie wszystko ogarnę
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 09:52   #2022
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Ano już Skurcze mnie obudziły tuż przed 1, dość mocne, zaraz odlazl czop, o 4 stwierdziliśmy że czas jechać. Na IP rozwarcie 8 cm A potem trochę "zabawy" i już
Mao trafiłam na Twoją salę z kołem porodowym i nie zdążyłam na niego wleźć
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:54   #2023
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Sorento, GRATULACJE! coś szybko
Nie najesz się na święta ;-)


Była położna, w ciągu 6 tyg mój Gerald utył 2200g
Położnapotwierdziła nasze zdanie - on się cholernie szybko rozwija, nie tylko wagowo...
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:59   #2024
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dziękujemy za gratulacje Nie umiem wrzucić z telefonu , zreszta chwilowo zabrali mi Tomcia, kazali coś zjeść i odpocząć. I wygonili męża a fotkę on ma w telefonie
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 10:05   #2025
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

RYBKA W DDTVN własnie pieką te pierniczki co tobie podesłałam

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Sorento, GRATULACJE! coś szybko
Nie najesz się na święta ;-)


Była położna, w ciągu 6 tyg mój Gerald utył 2200g
Położnapotwierdziła nasze zdanie - on się cholernie szybko rozwija, nie tylko wagowo...
za wagę
Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Ano już Skurcze mnie obudziły tuż przed 1, dość mocne, zaraz odlazl czop, o 4 stwierdziliśmy że czas jechać. Na IP rozwarcie 8 cm A potem trochę "zabawy" i już
Mao trafiłam na Twoją salę z kołem porodowym i nie zdążyłam na niego wleźć
hehehe ty się ciesz że nie zdążyłaś że tak szybko poszło
I ODPOCZYWAJ
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 10:08   #2026
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

DZIDZU - a to jakaś specjalna wit. D3 dla dorosłych?

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 10:31   #2027
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Nemosku tak, bialo zielony jest teraz. Żel do mycia ciała i włosów. Nowe opakowanie bardziej mi się podoba. Takie "z natura".

Sorento zbieraj ostatki sił bo już lada dzień .a jak sie przeterminujesz( oby nie) to może doskoczysz do moich urodzin

Trele słyszałam ze u Was teraz dość popularne sa stany depresyjne z braku slonca między innymi.
Mnie doradczyni laktacyjna kazała brać procz witamin zwykłych dodatkowo 800jm witaminy d3.to ponoć efekt jakichś wielkich badań. Nawet je czytałam. Czuje się lepiej a jestem przecież straszną pesymistką.

Kyte słodko .

Ja musiałam wstać do laktatora bo miałam wrażenie ze cycki mi sie złamią zaraz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A to d3 tak pomaga na nastroj?Moze ja tez zaczne brac

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Załącznik 5515479 oto moja niunia, trzymajcie kciuki za nią. mała nadal wymaga wspomagania za pomocą respiratora, ale już załatwia się do pieluszki i jest karmiona sonda mlekiem bebilon 1. lekarz mowi ze powoli do przodu i ze mała jest silna
Uda sie, az sie lezka mi zakrecila na widok tych kabelkow...musi byc dobrze.

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Wiecie co, przegladalam Pudelka i wyczytalam ze Cichopkowna urodzila wczoraj i dzisiaj juz wyszla ze szpitala i teraz sie zastanawiam w jaki magiczny sposob ona urodzila ja po sn na drugi dzien to ledwo co chodzilam, z tego co pisalyscie po cc tez czulyscie sie tragicznie.. A ona wygladala normalnie jakby ja nic nie bolalo nie wygladala na zmeczona ani nic...
Ja tam sie po porodzie dobrze czulam i nie chodzilam jak pokraka Zwawy krok i zero jakiegos utykania.
Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Ahoj witamy się z domku, wypuścili nas dziś po południu, na porannym ktg skurczowa cisza, dobrze, że nie robili w nocy
Przyszliśmy do domku, potem powędrowaliśmy z tż na spacer i zakupy, przy okazji dwukrotna wspinaczka na nasze 3 piętro i mnie takie skurcze złapały, że na szybko torbę przepakowałam i myślałam, że będziemy wracać Przeszło po kąpieli ale coś mnie w dole brzucha ćmi jak na okres
Przepraszam, że dziś tylko o sobie, ale oczy mi się kleją już-w szpitalu tak ciepło, że mi się źle spało. Ponadrabiam jutro
A, Tomuś łobuziak ważył wczoraj 3740g - 38t5d
Dobrej nocki
Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Ano już Skurcze mnie obudziły tuż przed 1, dość mocne, zaraz odlazl czop, o 4 stwierdziliśmy że czas jechać. Na IP rozwarcie 8 cm A potem trochę "zabawy" i już
Mao trafiłam na Twoją salę z kołem porodowym i nie zdążyłam na niego wleźć
Wow!!Szczesciaro gratulacje!!!U mnie tez z pierwszym zaczelo sie o 1 ale skonczylo o 16 a u ciebie juz po 7 bylo po.Brawo.
Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Sorento, GRATULACJE! coś szybko
Nie najesz się na święta ;-)


Była położna, w ciągu 6 tyg mój Gerald utył 2200g
Położnapotwierdziła nasze zdanie - on się cholernie szybko rozwija, nie tylko wagowo...
A co?Zaczyna juz raczkowac? Przepraszam za ironie ale kazdej mamie wydaje sie, ze jej dziecko jest wyjatkowe i sie super rozwija Nic tylko sie cieszyc

Moj spal od 22 do 6 Wstalam w nocy by odciagnac mleko. I sie nie wyspalam, bo starszak musial 2 razy do toalety.

Mnie martwi, ze Christian ma rano krotkie okresy aktywnosci-maks 1,5 godziny i juz maruda bo chce spac. Wlasnie znow spi. Masakra.Spioch straszny. Wczoraj spal 3 razy, w tym jedna drzemka 4 godzinna
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 10:33   #2028
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Ano już Skurcze mnie obudziły tuż przed 1, dość mocne, zaraz odlazl czop, o 4 stwierdziliśmy że czas jechać. Na IP rozwarcie 8 cm A potem trochę "zabawy" i już
Mao trafiłam na Twoją salę z kołem porodowym i nie zdążyłam na niego wleźć
Ja nawet nie wiedziałam jak z niego korzystać a personel jak???? Na dzieciaczkach jest tako fajny grubiutki doktorek trochę wygląda jak ciapa ale jest przyjemny i dużo tłumaczy
Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Dziękujemy za gratulacje Nie umiem wrzucić z telefonu , zreszta chwilowo zabrali mi Tomcia, kazali coś zjeść i odpocząć. I wygonili męża a fotkę on ma w telefonie
A ile masz osób na sali poporodowej??? Dużo czy udało Ci się trafić tak jak mi na 2?

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość

Mnie martwi, ze Christian ma rano krotkie okresy aktywnosci-maks 1,5 godziny i juz maruda bo chce spac. Wlasnie znow spi. Masakra.Spioch straszny. Wczoraj spal 3 razy, w tym jedna drzemka 4 godzinna
U nas Zuza tez po półtorej godziny robi się zazwyczaj marudna, ale w sumie nie myślałam żeby się tym martwić
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 10:36   #2029
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

maomami-moj starszak nigdy nie byl spiochem- w tym wieku spal 2 razy po 2 godziny. Jak mial roczek zostal przy jednej drzemce, a w wieku 2 lat przestal spac wogole w dzien.Christian jest calkiem inny w tym temacie.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 10:39   #2030
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Wiecie co, przegladalam Pudelka i wyczytalam ze Cichopkowna urodzila wczoraj i dzisiaj juz wyszla ze szpitala i teraz sie zastanawiam w jaki magiczny sposob ona urodzila ja po sn na drugi dzien to ledwo co chodzilam, z tego co pisalyscie po cc tez czulyscie sie tragicznie.. A ona wygladala normalnie jakby ja nic nie bolalo nie wygladala na zmeczona ani nic...
a księżna Kate jak wychodziła?

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Załącznik 5515479 oto moja niunia, trzymajcie kciuki za nią. mała nadal wymaga wspomagania za pomocą respiratora, ale już załatwia się do pieluszki i jest karmiona sonda mlekiem bebilon 1. lekarz mowi ze powoli do przodu i ze mała jest silna
silna jest, bedaczek z tymi rurkami ale dacie radę

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, witamy się z rana Miałam dziś nadrabiać ale nasz mały wywrotowiec miał swój plan.
I wyskoczył dziś o 7.30 Waga ponad 3600, 55 cm, SN. Już zdążył pociumkać oba icki, ale nie wiem czy coś mu tam leci
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
Gratulacje!!!

My wczoraj mieliśmy zakręcony dzień. Nasiedzieliśmy się w przychodni u pediatry. Była niby jedna osoba przed nami a tak długo ich lekarka trzymała, później Natalię też długo oglądała i jeszcze wykład o szczepionkach itd. Córcia znowu ślicznie przybrała, w zeszły wtorek było 3370g a wczoraj już 3800g grubasek się robi.
Później byliśmy u moich dziadków bo mąż im obiecał, że pralkę obejrzy bo się zepsuła. Nie siedzieliśmy długo, ale takie korki w drodze powrotnej, że szok
Po południu spakowaliśmy majdan i od wczoraj jesteśmy w Rabce.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 10:50   #2031
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość

Nie,ale tak często mowią że po 3 miesiącu odchodzą takie problemy, więc ja się tego trzymam z wielką nadzieją
też się tego tekstu trzymam kurczowo
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Nemosku tak, bialo zielony jest teraz. Żel do mycia ciała i włosów. Nowe opakowanie bardziej mi się podoba. Takie "z natura".
a zastanawiałam się nad nim, jak polecacie to kupie po ziajce
Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, witamy się z rana Miałam dziś nadrabiać ale nasz mały wywrotowiec miał swój plan.
I wyskoczył dziś o 7.30 Waga ponad 3600, 55 cm, SN. Już zdążył pociumkać oba icki, ale nie wiem czy coś mu tam leci
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
juuuuuż? łoooo matko ale ekspresowo to gratuluję
Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość

A co?Zaczyna juz raczkowac? Przepraszam za ironie ale kazdej mamie wydaje sie, ze jej dziecko jest wyjatkowe i sie super rozwija Nic tylko sie cieszyc
przepraszam
Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość


Sorento!? Jak to tak z zaskoczenia?! Tomuś będzie chyba psotnikiem! Ale ekspresowo Ci poszło Gratulacje!!!!!

Ja dzisiaj spałam od 21-11 przerwami 3 na jedzenie ale tż dużo pomagał i padam do stópek w podzięcę za herbatkę rumiankową z cukrem. mała zrobiła po niej aż dwie ładne kupy. Ale dodaję też 3x dziennie espumisan do mleczka, więc to też swoje dało
a jak zaparzacie tą herbatkę rumiankową?
do dziewczyn karmiących mm ile razy i czym dopajać dziecko?
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 10:57   #2032
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
a jak zaparzacie tą herbatkę rumiankową?
do dziewczyn karmiących mm ile razy i czym dopajać dziecko?
Ja zaparzam torebke w 1/3 szklanki wody, do butelki wlewam około 40 ml tego naparu i 40 ml wody. Na początku dodawałam glukoze tak na czubeczku łyżki ale teraz nie podaje i mała też pije.
Ile razy to ciężko powiedzieć ale staram się jej między posiłkami podać raz herbatke a raz samą wode.
A Ty karmisz piersia?
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 11:11   #2033
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
też się tego tekstu trzymam kurczowo

a zastanawiałam się nad nim, jak polecacie to kupie po ziajce

juuuuuż? łoooo matko ale ekspresowo to gratuluję

przepraszam

a jak zaparzacie tą herbatkę rumiankową?
do dziewczyn karmiących mm ile razy i czym dopajać dziecko?
Ja karmię systemem mieszanym i dopajam 3 razy na dobę po 30ml. Jak Maly chce wiecej to ok. Minimum 1h przed karmieniem. Tak nam pediatra kazala. Rumianek lub woda. Częściej woda

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 11:15   #2034
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Domi nie mam bladego pojęcia.
Ja młodą od początku konsekwentnie uczyłam picia wyłącznie wody. Ale to co mu dajesz to gorzej niż Lukier. Przepraszam ale aż mi serce mocniej zabiło wczoraj jak to przeczytałam.
1.5 łyżeczki cukru to 60kcal. To tyle ile ma jedno średnie jabłko. Czyli dorzucasz mu cały jeden posiłek przeznaczony dla kilkumiesięczniaka w postaci czystego, białego cukru.

Sorento ale nas wzięłaś z zaskoczenia! Ryjek mi się cieszy . Gratuluję, wiec jednak święta w domu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Nasturcja mam wit d3 1000jm dla dorosłych z puritan's pride. Taka dali w aptece to wzięłam.

De jak najbardziej. Dodaje wigoru.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 11:18   #2035
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

SORENTO - ekspres jestes! Gratulacje !!!

DZIDZIA - mam Bobika po Majce to zaraz sobie zaaplikuje

ANKA - a co za ròznica czy Dasz granulowanego Hippa z cukrem czy sama ładujesz dziecku cukier do butli? I jeszcze piszesz , że juz rozroznia z cukrem czy bez, to zycze Ci powodzenia na przyszłosc ..



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 11:19   #2036
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Trele to musisz 2 bobiki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 11:24   #2037
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, witamy się z rana Miałam dziś nadrabiać ale nasz mały wywrotowiec miał swój plan.
I wyskoczył dziś o 7.30 Waga ponad 3600, 55 cm, SN. Już zdążył pociumkać oba icki, ale nie wiem czy coś mu tam leci
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
o matko! jak to spokojnie napisałaś, niczym ja jak urodziłam Nelkę
gratuluję i pokazuj Tomusia! możesz na maila wysłać którejś
Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
A co?Zaczyna juz raczkowac? Przepraszam za ironie ale kazdej mamie wydaje sie, ze jej dziecko jest wyjatkowe i sie super rozwija Nic tylko sie cieszyc
wybaczcie De, ale tu i połozna podobno tak powiedziała
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
De jak najbardziej. Dodaje wigoru.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
muszę i ja kupić w takim razie :P

Nela już śpi ponad 3 godziny to jest do niej nie podobne
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 11:28   #2038
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

czesc

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
A jak u Was? Jak Szymek reaguje na Mateuszka?
u nas roznie, mlody ma problemy z gazami i mam wrazenie ze z niedojadaniem, wczoraj na noc dalismy butle, wypil niby tylko 20ml ale spal 4 godz wiec jak na niego to długo, a szymonek jakos ta nowa sytuacje ogarnia


Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Juz po wizycie, macica sie ladnie obkurczyla, przydatki ladne, ladnie sie wszystko pogoilo takze luzik no i dostalam 3 recepty na anty moglam sobir wybrac czy chce tabsy czy zastrzyki takie na 3 miesiace ale wzielam tabletki bo jak po zastrzyku bede sie zle czuc to przeciez nic nie zrobie i bede sie meczyc a tabsy odstawie i juz
super,
i dobrze zrobilas, ja zastrzyku nie polecam,

niunia 20 nie wiedzialam ze jestes w ciazy, gratuluje,

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Aha, dziewczyny co lepsze do do obcinania paznokci- obcinaczka, nożyczki a może pilniczek? Co stosujecie?
nozyczki bez zaokraglonych koncow,


Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Pediatra na zatwardzenia polecała duphalac, może wypróbuj?
U Was też to PRZEJDZIE,pamiętaj BYLE DO 3 MIESIĄCA
Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
tylko to mnie pociesza, byle te 3 miechy
dobrze, ze jestescie optymistki


Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Załącznik 5515479 oto moja niunia, trzymajcie kciuki za nią. mała nadal wymaga wspomagania za pomocą respiratora, ale już załatwia się do pieluszki i jest karmiona sonda mlekiem bebilon 1. lekarz mowi ze powoli do przodu i ze mała jest silna
trzymam kciuki,


sorento
gratuluje,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 11:28   #2039
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

dzidzia to ja tez tego używalam przy R a teraz w dwóch rossmannach szukalam i nie bylo i kupilam płyn hipp do mycia bez pompki i szampon do wlosow bez pompki a do tego jedno puste opakowanie rossmanowskie z pompką (te co sa na podróże). I tam sobie po prostu przelałam płyn żeby mieć latwo jak myję pupkę przy zmianie pieluszki.

Ten płyn jest taki do wlania do wody. Potem tą wodą malego myję.
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 11:32   #2040
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Chyba i mnie @ dopadla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.