Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 09:21   #961
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II


Za niecałe 2h jadę i to do innego miasta ale mi sie chce

Majka jeszcze nie wstała, znów jadła o 6 Jakoś niespokojnie dziś spała i od 3 się rzucała, wierciła dałam jej smoka to za chwilę jej wypadł i tak kilka razy...

Lineczka - głodomorek z Neli

Ryba - szef chyba troche przesadził z tym smsem a o puzzlach to już wogóle

Kyte - i dobrze, bądź twarda!

Lusesita - my też w zgodzie, na szczęście

Czas wstawać
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 09:51   #962
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Musze odszukać płytę ZAwitkowskiego i pooglądać co on tam mądrego radzi.Chociaż raz oglądałam filmik i te jego kocie ruchy w przekazywaniu dziecka trochę mnie rozśmieszyły.
Brawo dla męża że sie zapytał.Coś zrozumiałA Ty pewnie że zrób coś dla siebie,taka odskocznia się przyda.
ja od wczoraj noszę małego tak jak on pokazywał chociaż na początku byłam sceptyczna i śmieszył mnie ale mały jest o niebo spokojniejszy
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć że nie jestem sama. Dzisiaj jestem na skraju wytrzymałości, pół dnia przeryczalam bo naprawdę nie mam siły. I to nie chodzi o wymuszanie rączek bo na rękach też płacze. Jutro idziemy na szczepienie musze pediatrę zapytać czy coś dziąsła są napuchniete czy nie, ale wydaje mi się że to zęby jej dają w kość bo i w wannie i podczas ubierania,o każdej porze,w każdej sytuacji wszystko wkłada do buzi i gryzie, ssie non stop.
Aż się boję jutra, naprawdę ta noc mogłaby dla mnie trwać wieczność bo się boję poranka i kolejnego takiego dnia

Sent from my XT320 using Wizaz Forum mobile app
ja wyłam cały wtorek pożarłam się z Tz bo Daniel wył co chwila i też wszędzie, ręce czy nie i tak miał prawie tydzień, padałam na pysk, to wczoraj został w domu i pomógł przy małym, zobaczymy jak będzie dziś jak wróci

Lusesita pożycz Tż

a tak w ogóle to witam w słoneczny dzień
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 10:13   #963
patrysia333
Zadomowienie
 
Avatar patrysia333
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 016
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej,
my już po usg, całe szczęście wszystko ok. Zuzia wyła całą drogę powrotną do domu i już w domu też się nie dała uspokoić. Pierwszy raz się razem z nią popłakałam.W końcu jak mi zasnęła na rękach tak już spała nawet bez kąpieli prawie do 3. Ale widzę, że dużo Waszych dzieciaczków ma takie napady płaczu. Może taki okres ?Mam nadzieje że to przejdzie.
Ryba mojej też wypadają włosy, mam w łóżeczku podlożoną pieluszkę pod głowę i widzę na niej zawsze włoski. A moje włosy to już wogóle masakra, jak się uczeszę w łązience to dywan na podłodze się robi. Będę łysa jak nic.

Kyte współczuje, bądź twarda może coś do niego dotrze.
patrysia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 10:37   #964
Basiaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 342
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość




---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Moje dziecko pobiło swój rekord i wstało o 9:45
Witam się

To dzisiaj dzień rekordów, bo mój mały, zjadł o 18 butle, potem dopiero była kąpiel, to wstał na jedzenie o 05:45. Masakra prawie 12 h. Nie wiem jak to sie stało, nawet butle w nocy wstałam zrobic, bo wiercił się, ale dałam smoka, zeby go uspokoic zanim zrobię i zasnął. Zostawiłam butle, położyłam się, myślę, jak sie obudzi to akurat będzie,a on spał do prawie 6.

Ryba- ale ten szef to kawał dziada- wiadomo że człowiekowi zależy na pracy, a teraz co? ma robić nadgodziny a mimo to i tak tych pieniędzy praktycznie nie wiele
Basiaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:13   #965
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Czesc dziewczynki
Ja znowu jestem mega wyspana. Majka obudziła sie o 5 na cyca a pozniej dopiero o 9. Myslalam rano ze mi cycki rozsadzi. Obudziła sie w kałuzy. No ale jak dotychczas wstawala co 2h na szamanie a teraz po 8h to co sie dziwic?? .
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Właśnie pokłóciłam się z Tż.Wkurzył mnie na maksa.Pierwszy raz wyzwałam go przekleństwem prosto w twarz. Zaczęło się od tego że powiedziałam mu aby wyjął ciuchy z pralki po co ja mam dzwigač. Już stękał więc mu powiedziałam że co to ja mam tylko zapieprzać? To zaczął się do mnie ciskać ze wyprałam mu czyste spodnie .No sory zostawił w salonie sterte ciuchów 3 pary spodni koszulki bluzki koszulka była brudna zresztą wszystko tak wyglądało to zagarnęłam.Więc mu powiedziałam że nie ma problemu od dziś swoje ciuchy pierze sam.Poprosiłam go żeby przetrzymał dwa rogi od pościeli bo chciałam złożyć ten jak zacząl się do mnie ciskać wydzierać ma szczęście że dziecka mi nie obudził.Kretyn.I moge dostać bana na to trudno. Jestem wściekła nie dość że sie staram a on takie pretensje.Od jutra wiele się zmieni.Nie dotkne się niczego co jego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kurde co to za czasy, ze sie tym chłopom w przewraca
Nie przejmuj sie Kyte, szkoda Twoich nerwòw ..



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
no nie... czas mu nakopac porzadnie . niech sie cieszy ze wyprane


no to daj znac co załatwiłas


oj mały głodomorek moze już jej te 150 ml nie starcza? ;>

Witam
U nas nocka PRAWIE ok. pobudka o 4 smoka. A ptoem o 4;30 już na jedzenie a potem zasnal i do 5;40 poplakiwal przez sen... póżniej bylo ok i pobudka na "stale" juz o 7. obecnie siedze z mocną kawą w 400ml kubku z mlekiem i licze ze mAlysie zmeczy.



aaa maly jesy 99,9 % tatus- ma nawet w tym samym miejscu pieprzyka


aaa i pytanie - Waszym dzieciom tez wypadaja wlosy?


Ogólnie mam okres i mam wisielczy nastrój i WSZYSTKO mnie wkurza nawet to ze jakiemus PANU nie chcialo sie wejsc a raczej wjechac na 10p i zostawil mi 4 awiza - 2 in post i 2 poczty. szkoda ze te poczty to dwie rozne. no nic po 11 pojde. przy okazji wysle swoją paczke choć ogólnie nie lubie poczty bo tam sie zawsze ociągają i jest drogo. wole paczkomaty, ale tobardzo malutka przesyłka w bąbelkowej kopercie to wiecie... ;p

a jak sie wczoraj wkurzyłam : szef napisał mojemu mężowi ze ma wolne do końca tygodnia i ma sie ogarnac i zdecydowac czy w ogole chce tu pracowac czy calkowicie sie zwolnic

Tak , Majce też wypadaja te dlugie. Dzis zauwazyłam ..


Matko jaka ja jestem durna!! Zjadłam wczoraj kapusniak I mała dzis ewidentnie brzuszek boli :/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Corko brawo za samozasniecie Uli!

u nas sie poprzestawialo troche,bo mala bardzo szybko zasypia po kapieli- przy karmienii.odkladamy do lozeczka i spi.takze na razie nie mamy jak sie uczyc samodzielnego zasypiania:p

to ja jedyna nie poklo ona TZ???:p
moj poki co to skarb,jak tak Was czytam...konczy prace o 15 i jest dla nas,sprzata,robi zakupy,robi kolacje,prasuje i wywiesza pranie jak trzeba...
a wczoraj jak szwagierka poszla z,mala na spacer to
kazal mi odpoczac...jak wrocil i zobaczyl,ze poodkurzane to sie wkurzyl:p

ale nie zawsze jest rozowo,3 tyg.temu mielismy klotnie,wiec pewnie niebawem kolejna,bo za,dlugo cisza:p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

O mamo! Ty to wez tego chłopa przykuj do nogi Od stołu bo Ci go ktoś bedzie chciał ukraść!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:55   #966
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysia333 Pokaż wiadomość
Hej,
my już po usg, całe szczęście wszystko ok. Zuzia wyła całą drogę powrotną do domu i już w domu też się nie dała uspokoić. Pierwszy raz się razem z nią popłakałam.W końcu jak mi zasnęła na rękach tak już spała nawet bez kąpieli prawie do 3. Ale widzę, że dużo Waszych dzieciaczków ma takie napady płaczu. Może taki okres ?Mam nadzieje że to przejdzie.
Ryba mojej też wypadają włosy, mam w łóżeczku podlożoną pieluszkę pod głowę i widzę na niej zawsze włoski. A moje włosy to już wogóle masakra, jak się uczeszę w łązience to dywan na podłodze się robi. Będę łysa jak nic.

Kyte współczuje, bądź twarda może coś do niego dotrze.
Brawa za USG!!

Ryba ale soboe tak na spacerze przemyslalam zachowanie szefa i jednak nie rozumiem... Bo jak ma wyszkolonych pracowników to nawet jak ich zdegraduje to zawsze lepiej niż szkolenie od nowa...

A puzzlach to się nawet nie wypowiem... Brak słów!!!

U nas dzisiaj odpukać Ulka jeszcze grzeczna

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Witam się

To dzisiaj dzień rekordów, bo mój mały, zjadł o 18 butle, potem dopiero była kąpiel, to wstał na jedzenie o 05:45. Masakra prawie 12 h. Nie wiem jak to sie stało, nawet butle w nocy wstałam zrobic, bo wiercił się, ale dałam smoka, zeby go uspokoic zanim zrobię i zasnął. Zostawiłam butle, położyłam się, myślę, jak sie obudzi to akurat będzie,a on spał do prawie 6.

Ryba- ale ten szef to kawał dziada- wiadomo że człowiekowi zależy na pracy, a teraz co? ma robić nadgodziny a mimo to i tak tych pieniędzy praktycznie nie wiele
a właśnie miałam pisać wcześniej , że pewnie Twojemu małemu się wszystko unormuje przy mm

Dziewczyny, która używa hipp bio combotic? Bo na gemini występuje w dziale mlek na kolki i jestem ciekawa czegoś

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

od godziny spokój, cisza, Ulka śmieje się, nie płącze. Tylko kupsztala ciśnie ktoś mi zwrócił moje dziecko
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:56   #967
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Zuza to jest popisowe dziecko, wróciliśmy ze szczepienia, była grzeczna, gadała, śmiała się chwilkę zapłakała tylko ale lekarka i pielęgniarka się nią zachwycały. Waży 5700,w miesiąc przybrała 700 g. Lekarka powiedziała że jest filigranowa ale jest ok, jak skończy pół roku ma podwoić swoją wagę urodzeniowa czyli ma ważyć minimum 6500. No i kolejne szczepienie jak skończy pół roku, na żółtaczkę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 12:10   #968
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Córko odniose sie tylko do Twojego komentarza bo na szybko, lece potem robic i nadrobie reszte później. przecież za szkolenia nam zabiera 200zł? wiec jakie ON opłaca? jego szef oplacil mu dwa szkolenia jak był jeszcze na najniższym stanowisku. Teraz musimy sami płacić. a jak a szkolenie nie pójdzie to również moze do pracy nie iść wiec policz sobie ze sam dojazd i szkolenia to -300 z wyplaty. bo w miesiacu sa dwa szkolenia. wczesniej maż miał stawke netto [na reke mam nadzieje ze nie pomyliłam nazwy bo sie nie orientuje] 7 zł , zaraz przed awansem [jakos miesiac bo wczensije miał 6 z groszem] teraz przy awansie obiecał mu słownie dać wiecej na rękę a dał mu 8 zł brutto [czyli odjąc podatek itd] wiec nie wychodzi wiecej prawda? no i policz ze wczesniej jechał na 8 wracał o 14-15 maks 16 a teraz jedzie na 8 a kończy o 17-19-21.. wiec pracuje wiecej, tak? ostatnio dostał podwyżkę- na dzien wychodzi 3,60 BRUTTO wiec WOW ułoże sobie życie na nowo.
Wczesniej jak mąż pracował jako szary zwykły pracownik to miał i kawe za free i mógł "Wygrywac" bony sodexo, dostawał fajne premie- raz nawet 700 zł dostał.. ale szef mu powiedział ze AWANS i bedzie lepiej. a nie jest. A czemu go awansował? bo było mu wygodniej bo już nie on musiał zostawać po godzinach a to ze mój zostaje po godzinach- bo musi za 10 osób wprowadzac zamówienia ALBo opłaci kazdemu szkolenie [10x200] z tego systemu albo bedzie robił to za nich. NIestety nas na szkolenia nie stać. wiec mąż zostaje po godzinach, a to ze w 7 h nie da rady wprowadzić iluś tam zamówień bo jednoa zamówienie jest od ok 10 minut do nawet 30 wiec nie ma sans. I ok, moze teg nie zrobić ale od każdego zamwóienia które nie zostanie zrobione/ wysłąne jest kara i to jest w zależności od zamówienia nawet 300 zł. I rozumiem Ciebie, bo sama jesteś szefem i masz pracowników ale wiesz co, ja pracuje od 16r ż. i spotkałam już wielu pracodawców i naprawdę miałam prostaków i fajnych, nawet ostatni szef mimo ze mnie wykorzystywał w pracy to powiedział ze moge wrócić na NORMALNĄ umowe bo jednak byłam bardzo dobrym pracownikiem. poprzedniego pracodawce musiałam zgłosić w PIP ie bo mi nie wypłacał a wczesniejszy był zaje.bisty bo jak widział ze sie źle czuje to nawet pozwalał mi iść do domu czy jak moja mama była w spitlau to dał mi kilka dni wolnego i nie robił problemów z niczym. a pracowalam również fizycznie wiec dla mnie jak pracodawca jest ok to i ja bede. a ja i tak uważam ze on nie jest fer wobec nas.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:17   #969
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Córko odniose sie tylko do Twojego komentarza bo na szybko, lece potem robic i nadrobie reszte później. przecież za szkolenia nam zabiera 200zł? wiec jakie ON opłaca? jego szef oplacil mu dwa szkolenia jak był jeszcze na najniższym stanowisku. Teraz musimy sami płacić. a jak a szkolenie nie pójdzie to również moze do pracy nie iść wiec policz sobie ze sam dojazd i szkolenia to -300 z wyplaty. bo w miesiacu sa dwa szkolenia. wczesniej maż miał stawke netto [na reke mam nadzieje ze nie pomyliłam nazwy bo sie nie orientuje] 7 zł , zaraz przed awansem [jakos miesiac bo wczensije miał 6 z groszem] teraz przy awansie obiecał mu słownie dać wiecej na rękę a dał mu 8 zł brutto [czyli odjąc podatek itd] wiec nie wychodzi wiecej prawda? no i policz ze wczesniej jechał na 8 wracał o 14-15 maks 16 a teraz jedzie na 8 a kończy o 17-19-21.. wiec pracuje wiecej, tak? ostatnio dostał podwyżkę- na dzien wychodzi 3,60 BRUTTO wiec WOW ułoże sobie życie na nowo.
Wczesniej jak mąż pracował jako szary zwykły pracownik to miał i kawe za free i mógł "Wygrywac" bony sodexo, dostawał fajne premie- raz nawet 700 zł dostał.. ale szef mu powiedział ze AWANS i bedzie lepiej. a nie jest. A czemu go awansował? bo było mu wygodniej bo już nie on musiał zostawać po godzinach a to ze mój zostaje po godzinach- bo musi za 10 osób wprowadzac zamówienia ALBo opłaci kazdemu szkolenie [10x200] z tego systemu albo bedzie robił to za nich. NIestety nas na szkolenia nie stać. wiec mąż zostaje po godzinach, a to ze w 7 h nie da rady wprowadzić iluś tam zamówień bo jednoa zamówienie jest od ok 10 minut do nawet 30 wiec nie ma sans. I ok, moze teg nie zrobić ale od każdego zamwóienia które nie zostanie zrobione/ wysłąne jest kara i to jest w zależności od zamówienia nawet 300 zł. I rozumiem Ciebie, bo sama jesteś szefem i masz pracowników ale wiesz co, ja pracuje od 16r ż. i spotkałam już wielu pracodawców i naprawdę miałam prostaków i fajnych, nawet ostatni szef mimo ze mnie wykorzystywał w pracy to powiedział ze moge wrócić na NORMALNĄ umowe bo jednak byłam bardzo dobrym pracownikiem. poprzedniego pracodawce musiałam zgłosić w PIP ie bo mi nie wypłacał a wczesniejszy był zaje.bisty bo jak widział ze sie źle czuje to nawet pozwalał mi iść do domu czy jak moja mama była w spitlau to dał mi kilka dni wolnego i nie robił problemów z niczym. a pracowalam również fizycznie wiec dla mnie jak pracodawca jest ok to i ja bede. a ja i tak uważam ze on nie jest fer wobec nas.
Nie no jak sami płacicie to jakaś porazka to ja się nie dziwie ze mu to na rękę, bo nie dosyć, że sam nie płaci za szkolenia to jeszcze za dniowke nie płaci i za nadgodziny 3.5...Co za palant... W głowie się nie mieści... Tylko przekonuje mnie to ze jestem super pracodawca bo mamy w miarę ok stawkę, płacimy za szkolenia i wgl... A i tak są wszystko winie kraj bo każą płacić wysoki ZUS.

A co d pracodawców to tez juz na swoim koncie miałam różnych dlatego staram się nie być taka swinia jak oni...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:20   #970
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Moje wróciło tylko w połowie ale i tak jest lepiej niż wczoraj. Aż mi się humor poprawił jak lekarka tak chwaliła Zuzie i że silna jest, że taka słodka, grzeczna a jeszcze mąż napisał że dzisiaj nie idzie do drugiej pracy i będzie w domu najpóźniej ok 18.

Patrysia- brawo za USG, super że wszystko ok.
Trele- jest szał się tak wyspać co?

Ja tak narzekałam teraz na męża ale ogólnie nie jest źle, bo zazwyczaj to on w nocy karmi,w weekendy też większość czasu on spędza z małą a ja coś robię i pewnie bym się tak nie wkurzala gdyby Zuza mi tak nie dawała w kość bo jestem naprawdę padnieta po dwóch dniach bez żadnej pomocy, ale rozumiem że tz na nas zarabia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:24   #971
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Moje wróciło tylko w połowie ale i tak jest lepiej niż wczoraj. Aż mi się humor poprawił jak lekarka tak chwaliła Zuzie i że silna jest, że taka słodka, grzeczna a jeszcze mąż napisał że dzisiaj nie idzie do drugiej pracy i będzie w domu najpóźniej ok 18.

Patrysia- brawo za USG, super że wszystko ok.
Trele- jest szał się tak wyspać co?

Ja tak narzekałam teraz na męża ale ogólnie nie jest źle, bo zazwyczaj to on w nocy karmi,w weekendy też większość czasu on spędza z małą a ja coś robię i pewnie bym się tak nie wkurzala gdyby Zuza mi tak nie dawała w kość bo jestem naprawdę padnieta po dwóch dniach bez żadnej pomocy, ale rozumiem że tz na nas zarabia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pocieszyłaś mnie tym przybieraniem, że w pół roku ma mieć podwojoną wagę urodzeniową, bo Ulka chyba osiągnie tylea ta waga to mnie denerwuje i stresuje. Bo jest chuda i długa i właśnie drobniutka:<
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 12:33   #972
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
Po wczorajszym szczepieniu miałam małego marudę, ale temperatury nie było udka i rączka też nie bolą i w skończonym 15 tygodniu ważymy 6300g , następne szczepienie mamy 16 kwietnia. Teraz śpi sobie jeszcze a mama piję kawkę
dla malucha
Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
nocka przespana od 22-7, z przerwą o 22.30 na szamkę i przytulaski. O dziwo Ulka sama zasnęła w łóżeczku, pierwszy raz.



ja ostatnio powiedziałam tż oficjalnie, że nie piorę jego rzeczy. Wgl powiedział mi, że szantażuje go wyjazdem bo szantażuje ale kurde, tylko to na niego działa, ostatnio nawet już Ulkę spakowałam. Jak mnie wpieni po szczepieniu, które jest we wtorek to jadę i tyle.

każda okazja do straty kasy jest dobra:d
dla Urszulki udało się
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Zuza to jest popisowe dziecko, wróciliśmy ze szczepienia, była grzeczna, gadała, śmiała się chwilkę zapłakała tylko ale lekarka i pielęgniarka się nią zachwycały. Waży 5700,w miesiąc przybrała 700 g. Lekarka powiedziała że jest filigranowa ale jest ok, jak skończy pół roku ma podwoić swoją wagę urodzeniowa czyli ma ważyć minimum 6500. No i kolejne szczepienie jak skończy pół roku, na żółtaczkę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dla Zuzi

Patrysia fajnie że usg wyszło ok

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

A my po spacerku wkoncu po chorobie wyszłyśmy na dłuższy spacer.

MAM DZIŚ SPRZĄTANEGO I zjadłam już 5 pączków, a gdzie do wieczora

I mamy mały nocny problem z Liwią. Ok 4,5 jest czas na karmienie i jak wstaje to poprostu od razu jest głodna,a ja się budze jak ona już krzyczy( wcześniej budziłam się z nią jak się wybudzała, wiec teraz poprostu od razu budzi się głodna) i zanim zrobie mleko, w sumie musi się jeszcze zagrzać a o odstaniu nie wspomnę to krzyczy masakrycznie kilka minut.
Więc dziś nastawie budzik na 4, zrobie mleko i neich stoi. Trudno. I tak muszę ją nakarmić i jak tak tzreba to tak zrobię.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:44   #973
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysia333 Pokaż wiadomość
Hej,
my już po usg, całe szczęście wszystko ok. Zuzia wyła całą drogę powrotną do domu i już w domu też się nie dała uspokoić. Pierwszy raz się razem z nią popłakałam.W końcu jak mi zasnęła na rękach tak już spała nawet bez kąpieli prawie do 3. Ale widzę, że dużo Waszych dzieciaczków ma takie napady płaczu. Może taki okres ?Mam nadzieje że to przejdzie.
Ryba mojej też wypadają włosy, mam w łóżeczku podlożoną pieluszkę pod głowę i widzę na niej zawsze włoski. A moje włosy to już wogóle masakra, jak się uczeszę w łązience to dywan na podłodze się robi. Będę łysa jak nic.

Kyte współczuje, bądź twarda może coś do niego dotrze.
za USG

mojej nie wypadają włosy tylko na pieluszce w wózku ma te co sobie wytarła
a moje włosy są wszędzie, w majtkach, w staniku, na butelce Małej ostatnio znalazłam nawet mojego włosa.. pod pachą Nelki

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która używa hipp bio combotic? Bo na gemini występuje w dziale mlek na kolki i jestem ciekawa czegoś :ehem
szwagierka moja używa


byłyśmy na spacerze z Nelką bo tak fajnie cieplutko jest a teraz jeszcze mama została z nią na dworzu

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
pocieszyłaś mnie tym przybieraniem, że w pół roku ma mieć podwojoną wagę urodzeniową, bo Ulka chyba osiągnie tylea ta waga to mnie denerwuje i stresuje. Bo jest chuda i długa i właśnie drobniutka:<
moja możliwe że już podwoiła się okaże 11 marca na szczepieniu
bo przy urodzeniu ważyła 3600 a 28 stycznia 6300 więc no..
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:45   #974
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dziewczyny, a macie jakieś kremy na ciemieniuchę?
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:51   #975
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
dla malucha

dla Urszulki udało się

dla Zuzi

Patrysia fajnie że usg wyszło ok

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

A my po spacerku wkoncu po chorobie wyszłyśmy na dłuższy spacer.

MAM DZIŚ SPRZĄTANEGO I zjadłam już 5 pączków, a gdzie do wieczora

I mamy mały nocny problem z Liwią. Ok 4,5 jest czas na karmienie i jak wstaje to poprostu od razu jest głodna,a ja się budze jak ona już krzyczy( wcześniej budziłam się z nią jak się wybudzała, wiec teraz poprostu od razu budzi się głodna) i zanim zrobie mleko, w sumie musi się jeszcze zagrzać a o odstaniu nie wspomnę to krzyczy masakrycznie kilka minut.
Więc dziś nastawie budzik na 4, zrobie mleko i neich stoi. Trudno. I tak muszę ją nakarmić i jak tak tzreba to tak zrobię.
No u nas kilka razy też tak było, minus tego mleka jest taki że musi odstać 7 minut, ja mam cały czas włączony podgrzewacz. Ale jak były takie alarmy to ja ją przebieralam szybko, brałam na ręce a mąż robił mleko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 13:01   #976
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie jakieś kremy na ciemieniuchę?
Ja niestety nie pomogę, u ans tylko raz były jakieś łuski, na główce ale po smarowaniu oliwka w ciagu 3 dni zeszło i nie wróciło

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
No u nas kilka razy też tak było, minus tego mleka jest taki że musi odstać 7 minut, ja mam cały czas włączony podgrzewacz. Ale jak były takie alarmy to ja ją przebieralam szybko, brałam na ręce a mąż robił mleko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u ans nic jej nie pomaga, ani rączki ani smoczek, dopiero jak mleko dostanie.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 13:07   #977
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie jakieś kremy na ciemieniuchę?
polecam oliwke i wyczesywanie jak zmieknie

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 13:48   #978
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
mojej nie wypadają włosy tylko na pieluszce w wózku ma te co sobie wytarła
a moje włosy są wszędzie, w majtkach, w staniku, na butelce Małej ostatnio znalazłam nawet mojego włosa.. pod pachą Nelki
hahahha, ja swoje kudły też znajduje wszędzie, a dziecku ostatnio spod brody wyciągałam, masakra
Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie jakieś kremy na ciemieniuchę?
polecam alantan w niebieskim opakowaniu, posmarować godzinę przed kąpielą, potem lekko zetrzeć mokrą tetrą podczas kąpania, u nas wystarczyło raz i poszła
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 13:49   #979
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Corko brawo za samozasniecie Uli!

u nas sie poprzestawialo troche,bo mala bardzo szybko zasypia po kapieli- przy karmienii.odkladamy do lozeczka i spi.takze na razie nie mamy jak sie uczyc samodzielnego zasypiania:p

to ja jedyna nie poklo ona TZ???:p
moj poki co to skarb,jak tak Was czytam...konczy prace o 15 i jest dla nas,sprzata,robi zakupy,robi kolacje,prasuje i wywiesza pranie jak trzeba...
a wczoraj jak szwagierka poszla z,mala na spacer to
kazal mi odpoczac...jak wrocil i zobaczyl,ze poodkurzane to sie wkurzyl:p

ale nie zawsze jest rozowo,3 tyg.temu mielismy klotnie,wiec pewnie niebawem kolejna,bo za,dlugo cisza:p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
weź no pozycz tego tzta Twojego :P
Cytat:
Napisane przez patrysia333 Pokaż wiadomość
Hej,
my już po usg, całe szczęście wszystko ok. Zuzia wyła całą drogę powrotną do domu i już w domu też się nie dała uspokoić. Pierwszy raz się razem z nią popłakałam.W końcu jak mi zasnęła na rękach tak już spała nawet bez kąpieli prawie do 3. Ale widzę, że dużo Waszych dzieciaczków ma takie napady płaczu. Może taki okres ?Mam nadzieje że to przejdzie.
Ryba mojej też wypadają włosy, mam w łóżeczku podlożoną pieluszkę pod głowę i widzę na niej zawsze włoski. A moje włosy to już wogóle masakra, jak się uczeszę w łązience to dywan na podłodze się robi. Będę łysa jak nic.

Kyte współczuje, bądź twarda może coś do niego dotrze.
za usg

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Witam się

To dzisiaj dzień rekordów, bo mój mały, zjadł o 18 butle, potem dopiero była kąpiel, to wstał na jedzenie o 05:45. Masakra prawie 12 h. Nie wiem jak to sie stało, nawet butle w nocy wstałam zrobic, bo wiercił się, ale dałam smoka, zeby go uspokoic zanim zrobię i zasnął. Zostawiłam butle, położyłam się, myślę, jak sie obudzi to akurat będzie,a on spał do prawie 6.

Ryba- ale ten szef to kawał dziada- wiadomo że człowiekowi zależy na pracy, a teraz co? ma robić nadgodziny a mimo to i tak tych pieniędzy praktycznie nie wiele
zazdroszczetylu godzin snu
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Zuza to jest popisowe dziecko, wróciliśmy ze szczepienia, była grzeczna, gadała, śmiała się chwilkę zapłakała tylko ale lekarka i pielęgniarka się nią zachwycały. Waży 5700,w miesiąc przybrała 700 g. Lekarka powiedziała że jest filigranowa ale jest ok, jak skończy pół roku ma podwoić swoją wagę urodzeniowa czyli ma ważyć minimum 6500. No i kolejne szczepienie jak skończy pół roku, na żółtaczkę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
za wage

my juz pewnie podwoilismy
Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Nie no jak sami płacicie to jakaś porazka to ja się nie dziwie ze mu to na rękę, bo nie dosyć, że sam nie płaci za szkolenia to jeszcze za dniowke nie płaci i za nadgodziny 3.5...Co za palant... W głowie się nie mieści... Tylko przekonuje mnie to ze jestem super pracodawca bo mamy w miarę ok stawkę, płacimy za szkolenia i wgl... A i tak są wszystko winie kraj bo każą płacić wysoki ZUS.

A co d pracodawców to tez juz na swoim koncie miałam różnych dlatego staram się nie być taka swinia jak oni...
przepraszam ze tak wyskoczylam a.le sie zdenerwowalam imam okres a o pracodawcow to chodzilo mi za mam porowwnanie

dostalismy przsylke z bobovity z marchewka i oczywiscie co pisza ze pierwse dania to marchew brokul groszek kalafior i pietrucha
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 13:53   #980
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
dostalismy przsylke z bobovity z marchewka i oczywiscie co pisza ze pierwse dania to marchew brokul groszek kalafior i pietrucha
taaa bo takie mają w ofercie jako pierwsza łyżeczka
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 13:58   #981
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość

Ostatnio wyprowadzil mnie z równowagi. Godzina 20.40 a jego nie ma i cały dzień się nie odezwał, zaczęłam się martwić czy coś się nie stało. Odpisał, że zaraz zadzwoni i jak oddzwonił to mówi, że wraca bo miał jakiś problem z klientem i mu tak zeszlo długo. Myślę sobie ok, już nakarmilam mlodego i położyłam go spać bez kąpieli a ten wraca i patrze, a on ma torbę treningową i na treningu był, po treningu pojechal jeszcze do klienta to nic dziwnego, że mu dlugo to zajęło... Wymyślil sobie jakieś sztuki walki i mówił mi o tym, że zajęcia są do 20 chyba i wtedy wróci tak na 20.30 ale wspominał o jednym dniu w tygodniu a o drugim ani mru-mru. Zgodziłam się bo niech ma coś z tego zycia przecież, jak raz wróci później o godzinę to się świat nie zawali, a tu się okazało, że 2 razy w tyg są treningi. No sorry ale 2 dni na 5 to już sporo. Ale nie skomentowałam tego. Zamierzam wynaleźć weekendowe zajęcia dla siebie i postawić o przed faktem dokonanym. Zostaje w domu z maluchem, mleko mu odciągnę a ja idę na relaks - też mi się należy.
W nocy śpimy razem ale nie budzę go, bo nie ma takiej potrzeby. Czasem nad ranem go tyrpnę, żeby przewinął małego i mi go dal do łóżka to nie protestuje.

No "wygadałam się". Chciałam jeszcze napisać, że generalnie jestem z męża zadowolona :P Wiem, że tyra, żeby nam było lepiej.

Jeszcze jak pierwszy raz na ten trening szedł to zadzwonił bo się okazalo, że trening się zaczyna o 19.30 a myślał, że o 18.30 i mówi "że nie wie co ma teraz robić" - czyli grzecznie spytał się o pozwolenie a to już plus. Generalnie zawsze pyta czy mam coś przeciwko, żeby on np. do garażu teraz poszedł bo cos tam ma do zrobienia.
Grunt, że karny i pyta o pozwolenie.
Mój chodzi na treningi 6 x w tygodniu... Ale on tak ćwiczy od lat - nie mogę mu tego zabronić Ale zawsze się pyta na którą może iść i zawsze na kąpiel dzieciaków jest w domu. Zresztą jest w domu ok. 15, więc coś mu się do wieczora od życia też należy. No i są widoczne plusy w sylwetce

Cytat:
Napisane przez ania_cz79 Pokaż wiadomość
Rzadko się odzywam, w tej części chyba jeszcze nie pisałam, i ledwo Was nadrabiam. Mały zajmuje czas.

Jeśli chodzi o jego skórkę to bardzo się poprawiło, sucha jest ale nie zaognia się, poza tym plecki zeszły całkiem, zostały rączki, boki brzucha.
Ja już sama nie wiem, jestem na diecie eliminacyjnej, wiadomo bez mleka, serów i takich tam, kilka dni temu spróbowałam mleka i małemu nic nie było. Ani trochę mu się nie pogorszyło. Może jest uczulony na coś innego. Sama już nie wiem.
Też raz zjadłam ostatnio coś z krowim nabiałem i było ok (tzn. kupa była śluzowa - ale nie bardziej niż zawsze). Ale na razie zaczęłam jeść kozie sery.

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Wpadłam na szybko pochwalić się, że stroj dla malej kupiony i menuw knajpie dogadane będzie piknie,będzie pysznie
a potem nadrobie
Pokaż co kupiłaś koniecznie!

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Właśnie pokłóciłam się z Tż.Wkurzył mnie na maksa.Pierwszy raz wyzwałam go przekleństwem prosto w twarz. Zaczęło się od tego że powiedziałam mu aby wyjął ciuchy z pralki po co ja mam dzwigač. Już stękał więc mu powiedziałam że co to ja mam tylko zapieprzać? To zaczął się do mnie ciskać ze wyprałam mu czyste spodnie .No sory zostawił w salonie sterte ciuchów 3 pary spodni koszulki bluzki koszulka była brudna zresztą wszystko tak wyglądało to zagarnęłam.Więc mu powiedziałam że nie ma problemu od dziś swoje ciuchy pierze sam.Poprosiłam go żeby przetrzymał dwa rogi od pościeli bo chciałam złożyć ten jak zacząl się do mnie ciskać wydzierać ma szczęście że dziecka mi nie obudził.Kretyn.I moge dostać bana na to trudno. Jestem wściekła nie dość że sie staram a on takie pretensje.Od jutra wiele się zmieni.Nie dotkne się niczego co jego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pchi! Powinien ci dziękować, że mu wyprałaś. Faceci jak czasem z czymś wypalą to szok.

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Witam

Wczoraj moje dziecie dostalo takiego ataku placzu jakiego jeszcze nigfy nie miala... byla po jedzeniu (minelo 1.5 godz) , przebrana umyta i ta plakala jakby ja ze skory obdzierali... zmacalam jej dziaselka ale byly w porzadku nic jej nie zabawialo, cycka nie chciala az z tego wszystkiego obydwie plakalysmy wiecie co sie okazalo? Ze glodna byla tak sie na butelke rzucila jakby jedzenia z pold dnia nie dostala to i 20 30 jadla jedno jedzenie a chwile po 22 kolejne 150ml i sie uspokoila w koncu a ja dalrj siedzialam i ryczalam ; P ten jej placz byl taki straszny ze szok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pola tak ma często wieczorami, że się właśnie kończy na jedzeniu co 2h. Ale szybko ją rozkumałam i po prostu karmię to płacz nas omija.

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
dla malucha

dla Urszulki udało się

dla Zuzi

Patrysia fajnie że usg wyszło ok

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

A my po spacerku wkoncu po chorobie wyszłyśmy na dłuższy spacer.

MAM DZIŚ SPRZĄTANEGO I zjadłam już 5 pączków, a gdzie do wieczora

I mamy mały nocny problem z Liwią. Ok 4,5 jest czas na karmienie i jak wstaje to poprostu od razu jest głodna,a ja się budze jak ona już krzyczy( wcześniej budziłam się z nią jak się wybudzała, wiec teraz poprostu od razu budzi się głodna) i zanim zrobie mleko, w sumie musi się jeszcze zagrzać a o odstaniu nie wspomnę to krzyczy masakrycznie kilka minut.
Więc dziś nastawie budzik na 4, zrobie mleko i neich stoi. Trudno. I tak muszę ją nakarmić i jak tak tzreba to tak zrobię.
My mieliśmy tak, że wlewałam do małego termosu wieczorem ciepłą wodę (cieplejszą niż ma mleko) i w takim pojemniczku miałam odmierzone mm. I rano myk woda do butli i w 30 sek mleko gotowe.

Dziewczyny karmiące wyłącznie piersią - ile razy jedzą wasze dzieci?
Bo dziś liczyłam i Pola ma nadal 7 karmień. Na razie i tak musi przez to kiepskie przybieranie. Ale jak czytam ile wasze dzieci śpią ciągiem to mi się wydaje, że ona jeszcze bardzo czeto je.

A jeszcze przy rozszerzaniu diety alergika, albo dodawaniu czegoś na przybieranie to polecam Sinlac - podobno najlepiej przyswajalna bezglutenowa kaszka. Kubie dawałam jak miał 5 miesięcy i był to pierwszy dodatek jaki dostał. Mimo swoich brzuszkowych problemów przyjął go bardzo dobrze. Tylko drogie to to.

Wy tu o pączkach a ja mogę pomarzyć. Faworki by były bezmleczne, ale nikt mi nie zrobi. Z braku laku smażyłam sobie dziś racuchy z kaszy jaglanej z bananem i zjadłam z musem truskawkowym.
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:08   #982
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
weź no pozycz tego tzta Twojego :P

za usg


zazdroszczetylu godzin snu

za wage

my juz pewnie podwoilismy

przepraszam ze tak wyskoczylam a.le sie zdenerwowalam imam okres a o pracodawcow to chodzilo mi za mam porowwnanie

dostalismy przsylke z bobovity z marchewka i oczywiscie co pisza ze pierwse dania to marchew brokul groszek kalafior i pietrucha
A ja nie dostaje żadnych przesyłek a w szpitalu wzięłam jedno pudełko i wypełniłam ankietę. Tylko jakaś głupia baba do mnie dzwoniła i chciała mi wcisnąć książeczki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:16   #983
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ja z Bobovity to tez jeszcze nie dostalam i z tego co pamietam to na 4 miesiace z Bebilonu cos ma byc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:23   #984
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

sorki, nie pietrucha tylko cukinia.

A ja juz dostałam z hippa bobovity i pampersa i nestle- włąsnie tą kaszke sinlac.. a z bebilonu to nic nie dostałam a my zaraz 5 miesiecy skończymy. :P
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:27   #985
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
sorki, nie pietrucha tylko cukinia.

A ja juz dostałam z hippa bobovity i pampersa i nestle- włąsnie tą kaszke sinlac.. a z bebilonu to nic nie dostałam a my zaraz 5 miesiecy skończymy. :P
O a ja sie zarejestrowałam na pampersie i tylko kupon znizkowy dostalam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:29   #986
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Exclamation Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
O a ja sie zarejestrowałam na pampersie i tylko kupon znizkowy dostalam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja dostałam pampersy po 1sztuce z activ care i sleep i książeczki ,ael żadnych kuponów
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:31   #987
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
ja dostałam pampersy po 1sztuce z activ care i sleep i książeczki ,ael żadnych kuponów
Kupon na maila dostalam ale normalnie na stronie pampersa sie zarejestrowalas?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:59   #988
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
weź no pozycz tego tzta Twojego :P

za usg


zazdroszczetylu godzin snu

za wage

my juz pewnie podwoilismy

przepraszam ze tak wyskoczylam a.le sie zdenerwowalam imam okres a o pracodawcow to chodzilo mi za mam porowwnanie

dostalismy przsylke z bobovity z marchewka i oczywiscie co pisza ze pierwse dania to marchew brokul groszek kalafior i pietrucha
A ja nie dostaje żadnych przesyłek a w szpitalu wzięłam jedno pudełko i wypełniłam ankietę. Tylko jakaś głupia baba do mnie dzwoniła i chciała mi wcisnąć książeczki. Czuje się jakaś poszkodowana.

Zuza opanowała do perfekcji obracanie z pleców na brzuch, tylko zawsze ma problem na końcu bo jej ręką zostaje i sie wścieka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 15:23   #989
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość




Pola tak ma często wieczorami, że się właśnie kończy na jedzeniu co 2h. Ale szybko ją rozkumałam i po prostu karmię to płacz nas omija.


My mieliśmy tak, że wlewałam do małego termosu wieczorem ciepłą wodę (cieplejszą niż ma mleko) i w takim pojemniczku miałam odmierzone mm. I rano myk woda do butli i w 30 sek mleko gotowe.


zdało by to egzamin, bo próbowałam tak robić, ale nasze mleko Ar musi odstać się, bo ma być gęste. I tu jest problem. Drugim jest to że może stać godzinę po zrobieniu( tak pisze na opakowaniu), ale pocieszam się tym że jeszcze miesiac i przejdziemy już na zwykłe
a tera zpoprostu będę wstawać i robić
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 15:25   #990
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzien dobry
Czas wrocic na forum
Ostatnio brak czasu zeby tutaj zagladac. Pomieszkujemy z Jasiem u moich rodzicow bo Tz przyniosl od szwagierki i jej meza jakies chorobsko przy okazji zarazil tesciowa, wiec ja i Jas zwialismy z dala od zarazkow
Az mnie nosi zeby juz wrocic do domu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.