Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-01, 13:46   #1141
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
wRóciliśmy własnie z 2h spaceru ;D ale mały cały przespał i nic mu nie zdążyłam poopowiadać. A my z mężem troche pogadaliśmy o naszych planach i jestem w szoku . one sie z dnia na dzien zmieniają.

Teraz czekam na obiadek, potem mąż jedzie do kumpli

Maly o 12 zjadł "delikatne jarzynki" i poki co nie woła mleka a jadl dzisiaj o 5 i 9 tylko Stwierdziłam ze Zawsze bede mu o 12tej podawać warzywka zeby sie przyzwyczaił. od poniedzialku bede dawać mu kaszkę o ile ją przyjmie to po tygodniu bedzie "na sniadanie"i tym sposobem bedzie miał 2 dania zamiast mleka tylko nie wiem czy to nie za wczesnie bo on dopiero skończy wtedy konczy 5 miesiecy...?
Póki co nie chce wprowadzać mu żadnych nowych warzyw bo brokuły i kalafori i groszku sie obawiam, Co najwyżej za 2-3 tygodnie podam ziemniaczek+szpinak za po 6 miesiacu albo w okolicy moze sie skusze na brokula;p
No a z owoców póki co gruszka, jabłko odpadło i dopiero za 3 tyg spróbuje a co sądzicie o bananach, one tez zatwardzają,nie??

OOoo a dzisaj taka ładna pogoda ze mój maluszek był bez kurtki, w cieńszej [ale nadal zimowej ] czapie, i bluzie takiej grubszej. A ja w krótkim rękawku i kurtce jeansowej haha, marzec.


ile Ci po takiej kaszce wytrzymuje ?
tak jak po mleku?

za odkładanie!

ooooooooooooo za dynie i wyspanie!!


NIUNIA- a kto sie chowa w brzuszku? wiesz juz ? Bęzie ok
Dzisiaj wytrzymała 2,5 godziny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 14:56   #1142
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

no mój po warywkach wytrzymał dzisiaj 3,5h..

w ogóle. wchodze do apteki i daje recepte na anty. A babka do mnnie 9 ile tam. Ja takie gały bo w poprzednim miesiacu i przed ciążą kupowałam je po 25 zł . no nic płace kartą,biore odpisy i tak patrze czy Aby na pewno 9 zł. aż nie mogłąm uwierzyc ze w aptece obok 25zł a w tej9 . normalnie tyle kasy straciłam przez tyleeeeeeee czasu.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:11   #1143
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ryba ujjj szkoda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani

Edytowane przez anulka2205
Czas edycji: 2014-03-01 o 16:13
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:23   #1144
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
no mój po warywkach wytrzymał dzisiaj 3,5h..

w ogóle. wchodze do apteki i daje recepte na anty. A babka do mnnie 9 ile tam. Ja takie gały bo w poprzednim miesiacu i przed ciążą kupowałam je po 25 zł . no nic płace kartą,biore odpisy i tak patrze czy Aby na pewno 9 zł. aż nie mogłąm uwierzyc ze w aptece obok 25zł a w tej9 . normalnie tyle kasy straciłam przez tyleeeeeeee czasu.
wow ogromna różnica
Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Witam

U mnie nadal tak samo... Ale chyba się przeziebilam, boli mnie gardło i zaczynam kaszlec... Maz kupił mi pastylki do ssania prenalen i pewnie pozniej jakiś syrop mi przywiezieni. Najgorszy ten kaszel bo się brzuch napina...

Maz przynosi mi gazety, krzyżówki, gazetki reklamowe ze sklepów i jakoś czas leci. Zaczelam czytać serie książek na podstawie których zrobiono serial Czysta Krew ( Trud Blood) i tak mnie wciagnely ze szok. Tylko nie mam dalszych części, na allegro tez nie ma. Pewnie wyśle Meza do empiku.

Dziś jest 19t1d. Jutro USG i CRP i czekam na wyniki posiewu. Maz rozmawiał z lekarzem i ten mu powiedział ze przesunęła się granica między poronieniem a porodem. Teraz poród traktuja od 22 tyg a wcześniej było od 24. I mówił ze w sumie najbardziej obawiają się jakiegoś zakażenia, bo niestety dziecka juz nie chroni pęcherz...

Pozdrawiam
niunia czas tak szybko leci że ani się nie zorientujesz a pyknie ci 40 tydzień ciąży Nie myśl o żadnych infekcjach i niczym negatywnym.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:41   #1145
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Prawie 3h chodziłyśmy ale tak pięknie jest mała jak zasnęła po 20minutach spaceru tak dalej kima

Znajoma mówiła, że te pampki active fit kiepskie są a pomarańczowe jeszcze gorsze, także zostajemy na zielonych a promo też jest fajna bo 1 paka za 14, 99 a 2 za 18, te duże po około 70szt. w zależności od rozmiaru

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Z początku jest gęsta że na łyżeczkę super,a im dłużej stoi to robi się woda, my pod koniec już mamy taką płynną. Ja postanowiłam że chce żeby kaszkę jadła łyżeczką.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chyba też łyżeczką spróbujemy, myślę tak za tydzień a dziś chyba zamówię krzesełko do karmienia

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Ta kaszka to tam wodę jakby podpływa w miarę stygnięcia. Ja mam taką fajną miskę z podwójnym dnem i tam się wlewa gorącej wody i jedzOnko cały czas trzyma temperaturę u nas np. ANia nie chciała zupełnie jeść jeśli coś jej przestygło, także to czasem niezbędny wynalazek
pomysłowe

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
no mój po warywkach wytrzymał dzisiaj 3,5h..

w ogóle. wchodze do apteki i daje recepte na anty. A babka do mnnie 9 ile tam. Ja takie gały bo w poprzednim miesiacu i przed ciążą kupowałam je po 25 zł . no nic płace kartą,biore odpisy i tak patrze czy Aby na pewno 9 zł. aż nie mogłąm uwierzyc ze w aptece obok 25zł a w tej9 . normalnie tyle kasy straciłam przez tyleeeeeeee czasu.
kolosalna różnica

Dziś szamamy pizzę na obiadolokację i czerwone winko później
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 17:22   #1146
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Paula jaka rozpusta


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 17:50   #1147
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Witam

U mnie nadal tak samo... Ale chyba się przeziebilam, boli mnie gardło i zaczynam kaszlec... Maz kupił mi pastylki do ssania prenalen i pewnie pozniej jakiś syrop mi przywiezieni. Najgorszy ten kaszel bo się brzuch napina...

Maz przynosi mi gazety, krzyżówki, gazetki reklamowe ze sklepów i jakoś czas leci. Zaczelam czytać serie książek na podstawie których zrobiono serial Czysta Krew ( Trud Blood) i tak mnie wciagnely ze szok. Tylko nie mam dalszych części, na allegro tez nie ma. Pewnie wyśle Meza do empiku.

Dziś jest 19t1d. Jutro USG i CRP i czekam na wyniki posiewu. Maz rozmawiał z lekarzem i ten mu powiedział ze przesunęła się granica między poronieniem a porodem. Teraz poród traktuja od 22 tyg a wcześniej było od 24. I mówił ze w sumie najbardziej obawiają się jakiegoś zakażenia, bo niestety dziecka juz nie chroni pęcherz...

Pozdrawiam
Choróbsko od ciebie precz! niech mąz przywiezie ci czosnek, nawet jak nie lubisz to spróbuj zjeść, jak mas problem to niech mąż przywiezie c już zrobiony w domu specyfik do picia. CZyli ciepłe mleko, czosnek, 2 łyżki miodu, i można odrobinę masła czy oliwy tam dodać( chodzi o to zeby osiadło ci to też na gardle) i to pij. Wcale nie ejst takie złe.A czosnek jest bezpieczny i pomaga.

O żadnych zakażeniu nawet nie myśl, ciążę spokojnie donosisz do bezpiecznej granicy. I też dołączam do pytania czy wiesz kto jest lokatorem. No chyba że chcesz niespodziankę
Mówiłaś że wody się sączą, ale żadnego rozwarcia nie ma. Więc wszystko będzie ok

I fajnie że książki cię wciagneły, czas leci a ty nie myslisz o tym wszystkim za dużo.


Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Słuchamy piosenek dziecięcych, Majka w bujaczku gryzie żyrafę


To kciuki za wyniki i usg
Czyli masz zajęcie Zdróweczka życzę
A wiadomo już jaka płeć maluszka??




A od razu podałaś jej dużą porcję czy jakoś stopniowo wprowadziłaś kaszkę? I od razu z łyżeczki, czy przez butlę próbowałaś??
Kupiłam wczoraj kaszkę i tak za tydzień myślę podać ale nie wiem jak się za to zabrać bo chyba kaszkę to robi się na wodzie i musi być w odpowiednich proporcjach a nie tak jak kleik dosypujesz ile chcesz

To kciuki, żeby szybko się nauczyła
na opakowniu kaszki masz jak ją zrobić, to moze tak podaj

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Egzaminu prawdopodobnie nie zdałam 400 zł w plecy. Nie dość ze kasy nie ma to jeszcze trzeba dopłacać

Pogoda dziś była piękna, wiec wybyłyśmy na długi spacerek. W sumie to odwiedziłam mojego dziadzia bo mieszka niedaleko mnie. Ucieszył się, Liwia oczywiście cała wizytę przespała
Przyjechała później moja kuzynka z 2 córeczkami i mówi mi ze w grupie u jej Julki w przedszkolu też jest Liwia. To już 4( łącznie z moją) o której słyszę w Tarnowie.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Prawie 3h chodziłyśmy ale tak pięknie jest mała jak zasnęła po 20minutach spaceru tak dalej kima



Chyba też łyżeczką spróbujemy, myślę tak za tydzień a dziś chyba zamówię krzesełko do karmienia


Dziś szamamy pizzę na obiadolokację i czerwone winko później
majeczka będzie w krzesełku jak na tronie siedzieć

Pizze mi przeslij, Kebabem też bym nie pogardziła, ale wino sobie wypijcie, nie lubię


Zastanawiałąm się kiedy będe musiałą Liwię przeniesć do spacerówki, włożyłam ją do gondoli, owszem była w kombinezonie, ale tak mało miejsca zostało. Nie ma jeszcze 68 cm, Liwka oczywiście nie gondola Planowałam to zobić na wielkanoc, ale chyba się przeliczyłam.
A jak jest u was?
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 18:37   #1148
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Brstka szkoda z tym egzaminem : glasiu:

U nas w gondoli jeszcze miejsca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:12   #1149
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dobry wieczór

W końcu nastapiła chwila wolna na wizaż bo od czwartku jak nie goście to załatwienia itd itp.

Jutro wyganiamy diabełka

Lecę chociaż trochę nadrobić
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:23   #1150
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
Witam
Wyłapałam małego jak się przewraca z brzuszka na plecki
http://www.youtube.com/watch?v=PRD2d...ature=youtu.be



slodko


Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Witam

U mnie nadal tak samo... Ale chyba się przeziebilam, boli mnie gardło i zaczynam kaszlec... Maz kupił mi pastylki do ssania prenalen i pewnie pozniej jakiś syrop mi przywiezieni. Najgorszy ten kaszel bo się brzuch napina...

Maz przynosi mi gazety, krzyżówki, gazetki reklamowe ze sklepów i jakoś czas leci. Zaczelam czytać serie książek na podstawie których zrobiono serial Czysta Krew ( Trud Blood) i tak mnie wciagnely ze szok. Tylko nie mam dalszych części, na allegro tez nie ma. Pewnie wyśle Meza do empiku.

Dziś jest 19t1d. Jutro USG i CRP i czekam na wyniki posiewu. Maz rozmawiał z lekarzem i ten mu powiedział ze przesunęła się granica między poronieniem a porodem. Teraz poród traktuja od 22 tyg a wcześniej było od 24. I mówił ze w sumie najbardziej obawiają się jakiegoś zakażenia, bo niestety dziecka juz nie chroni pęcherz...

Pozdrawiam



wszystko bedzie dobrze! musi!


Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Tak łyżeczką







Cały czas trzymamy za Was mocno kciuki i będziemy czekać na zdjęcie maleństwa

U nas od poniedziałku będzie nauka spania samodzielnie, nie tak dawno pisałam że zacznę Zuze uczyć jak będzie starsza, że nie przeszkadza mi to że zasypia na rękach, no i owszem to mi nie przeszkadza bo w dalszym ciągu ona zasypia w 5 minut tylko wrócił problem odkładania. Wszystko było super, spała po 40 minut, teraz zasypia i nie da się jej odłożyć bo się od razu zrywa a nawet jak podłoże to śpi 5 minut max i się zrywa, cały czas odkładam tak samo i nagle taka zmiana.
A jest to męczące bo nie będę z nią siedziała 40 minut żeby się wyspała i teraz tak wychodzi że jej jedyna drzemka to 2,5 godziny wtedy kiedy wypada drugie spanie. Więc niestety mimo że lubię ja lulac to będzie się musiała nauczyć sama zasypiać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

hm...bo jak zasypia na rekach a budzi sie w lozku to sie pewnie boi,stad ten placz.
czytalam o tym...
my nasza tez odkladamy po lulaniu na rekach lub jak zasnie przy cycu,poki co spi dobrze,ale wiem,ze mozr sie w kazdej chwili zrazic,bo jak to tak...zasypiam przy mamusi lub na rekach u taty a budze sie i nie wiem gdzie jestem...




Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

W końcu nastapiła chwila wolna na wizaż bo od czwartku jak nie goście to załatwienia itd itp.

Jutro wyganiamy diabełka

Lecę chociaż trochę nadrobić
na ktora macie msze??


u nas tragiczny poranek....sasiedzi tak walili dzis,ze mala nie mogla zasnac i wpadla w histerie.ryk byl nawet na rekach...w,koncu zasnela w,hustawce...
na szczescie na spacerze pospala 3 godz. i pozniej miala drzemke tez,no i kapiel ok

wy piszecie o pieknej pogodzie,a u nas padal snieg:p

ide spac,bo jestem wykonczona...trzymajcie jutro za nas kciuki,zeby mala spokojna byla...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:28   #1151
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Powodzenia jutro dziewczynki i czekamy na foty

Sama sie wczoraj tak obudzilam ze nie wiedzialam gdzie jestem kim jestem o co chodzi i w ogole nic nie wiedzialam przez chwile tam mi sie przysnelo jak Ania zasypiala. Faktycznie malo fajne uczucie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 19:33   #1152
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzis rano maly dal mi troche do wiwatu ale potem okazalo sie ze nie dojadl i byl glodny :-\ jak zjadl to sie uspokoil. reszta dnia ok.

ps. martwie sie ta Ukraina i obgryzlam przez to paznokcie

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:34   #1153
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Choróbsko od ciebie precz! niech mąz przywiezie ci czosnek, nawet jak nie lubisz to spróbuj zjeść, jak mas problem to niech mąż przywiezie c już zrobiony w domu specyfik do picia. CZyli ciepłe mleko, czosnek, 2 łyżki miodu, i można odrobinę masła czy oliwy tam dodać( chodzi o to zeby osiadło ci to też na gardle) i to pij. Wcale nie ejst takie złe.A czosnek jest bezpieczny i pomaga.

O żadnych zakażeniu nawet nie myśl, ciążę spokojnie donosisz do bezpiecznej granicy. I też dołączam do pytania czy wiesz kto jest lokatorem. No chyba że chcesz niespodziankę
Mówiłaś że wody się sączą, ale żadnego rozwarcia nie ma. Więc wszystko będzie ok

I fajnie że książki cię wciagneły, czas leci a ty nie myslisz o tym wszystkim za dużo.



na opakowniu kaszki masz jak ją zrobić, to moze tak podaj

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Egzaminu prawdopodobnie nie zdałam 400 zł w plecy. Nie dość ze kasy nie ma to jeszcze trzeba dopłacać

Pogoda dziś była piękna, wiec wybyłyśmy na długi spacerek. W sumie to odwiedziłam mojego dziadzia bo mieszka niedaleko mnie. Ucieszył się, Liwia oczywiście cała wizytę przespała
Przyjechała później moja kuzynka z 2 córeczkami i mówi mi ze w grupie u jej Julki w przedszkolu też jest Liwia. To już 4( łącznie z moją) o której słyszę w Tarnowie.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------


majeczka będzie w krzesełku jak na tronie siedzieć

Pizze mi przeslij, Kebabem też bym nie pogardziła, ale wino sobie wypijcie, nie lubię


Zastanawiałąm się kiedy będe musiałą Liwię przeniesć do spacerówki, włożyłam ją do gondoli, owszem była w kombinezonie, ale tak mało miejsca zostało. Nie ma jeszcze 68 cm, Liwka oczywiście nie gondola Planowałam to zobić na wielkanoc, ale chyba się przeliczyłam.
A jak jest u was?
a moze cudem sie udało zdac? a jak nie to innym razem!
Jejku ale bym wszamała kebaba

My w spacerówce, ale dzisiaj babka mi powiedziała ze poki dzieci nie siadają to sie nie zmienia wózka, i nie kupuje sie takich małych gondoli no ale to Pani w spożywczaku wiec niekoniecznie biorę sobie do serca jej słowa [NIE OBRAŻAM ŻADNEJ SPRZEDAWCZYNI/KASJERKI- wiedza TEJ była jednak wątpliwa na ogólne tematy dziecięce. ]
Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
slodko







wszystko bedzie dobrze! musi!





hm...bo jak zasypia na rekach a budzi sie w lozku to sie pewnie boi,stad ten placz.
czytalam o tym...
my nasza tez odkladamy po lulaniu na rekach lub jak zasnie przy cycu,poki co spi dobrze,ale wiem,ze mozr sie w kazdej chwili zrazic,bo jak to tak...zasypiam przy mamusi lub na rekach u taty a budze sie i nie wiem gdzie jestem...






na ktora macie msze??


u nas tragiczny poranek....sasiedzi tak walili dzis,ze mala nie mogla zasnac i wpadla w histerie.ryk byl nawet na rekach...w,koncu zasnela w,hustawce...
na szczescie na spacerze pospala 3 godz. i pozniej miala drzemke tez,no i kapiel ok

wy piszecie o pieknej pogodzie,a u nas padal snieg:p

ide spac,bo jestem wykonczona...trzymajcie jutro za nas kciuki,zeby mala spokojna byla...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
WHAT???????????????? to jeszcze zima ma byc???????

Super ze kapiel wraca na odpowiednie tory!!


Nemosek- za chrzciny żeby Tymuś łądnie na mszy odpoczywał

Oglądałam dzisiaj "obecnosc" . nie pwoeim- sobry horror.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:36   #1154
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Przeczytałam 2 ostanie stronki jak na razie

Amelka
Alex i Kacperek za przewrót
Hania za pierwsze próby jedzeniowe
NiuniaJeszcze trochę.
Beatko U nas tez mniej miejsca w gondolce ale jeszcze jest trochę luzu.A z egzaminem szkoda bo kasa wiadomo...
Lusesita 11.30 ,a Wy?
Aha miałam pisać odnośnie wizyty u dermatologa.Przyszłam do przychodni we czwartek i patrząc gdzie lekarz przyjmuje skapowłam że w czwartek go nie ma.Pomyliły mi sie terminy Wizytę miałam dzień wcześniej nie no normalnie tydzień świra.Czy ja pozbędę się kiedyś tego roztrzepania bo w końcu wezmą mnie za wariatkę

Jakby się coś działo mam przyjść do przychodni i prosić lekarza o przyjęcie.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:37   #1155
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
Dzis rano maly dal mi troche do wiwatu ale potem okazalo sie ze nie dojadl i byl glodny :-\ jak zjadl to sie uspokoil. reszta dnia ok.

ps. martwie sie ta Ukraina i obgryzlam przez to paznokcie

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
odkad nie mam tv to nie dokonca wiem co sie dzieje na swiecie tyle co na onecie poczytam...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:39   #1156
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Rybko,AnulkoDzięki mam nadzieję że mój diabełek pozostanie aniołkiem.Stresuje mnie to przechodzenie przez środek kościoła.Nie lubię tego
OlaJa dzisiaj na spokojnie ogladnąłam wiadomości i nie zdawałam sobie sprawy że tak daleko sytuacja zaszła....
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:44   #1157
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
Dzis rano maly dal mi troche do wiwatu ale potem okazalo sie ze nie dojadl i byl glodny :-\ jak zjadl to sie uspokoil. reszta dnia ok.

ps. martwie sie ta Ukraina i obgryzlam przez to paznokcie

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
ja tylko wchodze na onet i patrze czy jest już wojna szkoda mi ich, ale jesli tak moga sie od Rosji odczepić to wiadomo
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:08   #1158
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej dziewczyny !

U nas dzień w sumie całkiem całkiem minął - pomijając fakt że od dwóch dni Leon jest małym marudkiem Dzisiaj byliśmy 2 h na spacerku ze znajomymi , koleżanka jest położną i była przy moim porodzie, tak powspominałyśmy trochę. Później kawka u teściów, małe zakupy i powrót do domku.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:09   #1159
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

weszłam na onet atam ze rosja im wojne wypowiedziala...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 20:13   #1160
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Rybko,AnulkoDzięki mam nadzieję że mój diabełek pozostanie aniołkiem.Stresuje mnie to przechodzenie przez środek kościoła.Nie lubię tego
OlaJa dzisiaj na spokojnie ogladnąłam wiadomości i nie zdawałam sobie sprawy że tak daleko sytuacja zaszła....
a ja się stresuje,ze mala będzie plakac...bo poki co takreaguje na kosciol
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Przeczytałam 2 ostanie stronki jak na razie

Amelka
Alex i Kacperek za przewrót
Hania za pierwsze próby jedzeniowe
NiuniaJeszcze trochę.
Beatko U nas tez mniej miejsca w gondolce ale jeszcze jest trochę luzu.A z egzaminem szkoda bo kasa wiadomo...
Lusesita 11.30 ,a Wy?
Aha miałam pisać odnośnie wizyty u dermatologa.Przyszłam do przychodni we czwartek i patrząc gdzie lekarz przyjmuje skapowłam że w czwartek go nie ma.Pomyliły mi sie terminy Wizytę miałam dzień wcześniej nie no normalnie tydzień świra.Czy ja pozbędę się kiedyś tego roztrzepania bo w końcu wezmą mnie za wariatkę

Jakby się coś działo mam przyjść do przychodni i prosić lekarza o przyjęcie.
11
będę o Was myslec
powodzenia

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Powodzenia jutro dziewczynki i czekamy na foty

Sama sie wczoraj tak obudzilam ze nie wiedzialam gdzie jestem kim jestem o co chodzi i w ogole nic nie wiedzialam przez chwile tam mi sie przysnelo jak Ania zasypiala. Faktycznie malo fajne uczucie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

mam nadzieje,ze mala dzielnie to zniesie...

a zdjęcia będzie robic szwagier,więc będą z opóźnieniem...
ale może telefonem zrobie Mani zdjecie przed wyjściem,jak zdążę


Ryba mam nadzieje,ze to taki przebłysk tylko...bo padal z 10 minut.
a jeszcze tydzień temu było 12 stopni
dobranoc kochane

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
weszłam na onet atam ze rosja im wojne wypowiedziala...
ale jeszcze Putin nie podjal decyzji,cz wysle wojska...

w każdym razie straszne to
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:15   #1161
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
odkad nie mam tv to nie dokonca wiem co sie dzieje na swiecie tyle co na onecie poczytam...
jak zyjesz bez tv?





Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
ja tylko wchodze na onet i patrze czy jest już wojna szkoda mi ich, ale jesli tak moga sie od Rosji odczepić to wiadomo
wiesz tylko to grozi konfliktem swiatowym a my ze wzgl na polozenie terytorialne to wgl mamy zagrozenie



Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:18   #1162
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
jak zyjesz bez tv?







wiesz tylko to grozi konfliktem swiatowym a my ze wzgl na polozenie terytorialne to wgl mamy zagrozenie



Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
ja się tego boję, a że blisko nam do Ukrainy to już w ogóle, liczę że to się jakoś rozejdzie
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:20   #1163
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
slodko







wszystko bedzie dobrze! musi!





hm...bo jak zasypia na rekach a budzi sie w lozku to sie pewnie boi,stad ten placz.
czytalam o tym...
my nasza tez odkladamy po lulaniu na rekach lub jak zasnie przy cycu,poki co spi dobrze,ale wiem,ze mozr sie w kazdej chwili zrazic,bo jak to tak...zasypiam przy mamusi lub na rekach u taty a budze sie i nie wiem gdzie jestem...






na ktora macie msze??


u nas tragiczny poranek....sasiedzi tak walili dzis,ze mala nie mogla zasnac i wpadla w histerie.ryk byl nawet na rekach...w,koncu zasnela w,hustawce...
na szczescie na spacerze pospala 3 godz. i pozniej miala drzemke tez,no i kapiel ok

wy piszecie o pieknej pogodzie,a u nas padal snieg:p

ide spac,bo jestem wykonczona...trzymajcie jutro za nas kciuki,zeby mala spokojna byla...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wiesz co nie wiem może, ale dzisiaj pojechałam z mamą na zakupy popołudniu i tz ją usypial i mówi że odłożył i bez problemu spała. Nie wiem może to tylko ze mną tak ma, albo była aż tak zmęczona.
Już miała kiedyś taki etap więc może teraz minie,a jak nie to będzie się uczyła zasypiać sama, krzywda jej się nie będzie działa napewno

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:21   #1164
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
weszłam na onet atam ze rosja im wojne wypowiedziala...
tzn jeszcze wojny nie ma. Poki co Rosja prowokuje i dozuje napiecie ale faktycznie ma zgodr na interwenje. zagrozenie jest duze

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:35   #1165
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
a ja się stresuje,ze mala będzie plakac...bo poki co takreaguje na kosciol


11
będę o Was myslec
powodzenia



mam nadzieje,ze mala dzielnie to zniesie...

a zdjęcia będzie robic szwagier,więc będą z opóźnieniem...
ale może telefonem zrobie Mani zdjecie przed wyjściem,jak zdążę


Ryba mam nadzieje,ze to taki przebłysk tylko...bo padal z 10 minut.
a jeszcze tydzień temu było 12 stopni
dobranoc kochane

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------



ale jeszcze Putin nie podjal decyzji,cz wysle wojska...

w każdym razie straszne to
no nie podjął ale już jak takimi tekstami walą to jest poważnie.
Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
jak zyjesz bez tv?







wiesz tylko to grozi konfliktem swiatowym a my ze wzgl na polozenie terytorialne to wgl mamy zagrozenie



Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
weź mi nawet nie gadaj. 3x naprawiałam antene- poszło na to ponad 200 zł.
nie mam teraz kasy na znaczy od jakis 3 miesiacy nie mam. za dużo wydatków na leki i inne pierdoł wiec tv odpuszczam narazie.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:44   #1166
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dostałam ostatnio paczuszkę od Nestle z próbką Sinlacu.Nigdzie się nie zapisywałam więc nie wiem skąd.Może sie przyda


Kyte Jak lepiej z tztem?
Rybko U nas bardzo duzo włósow wypadło.Jeszcze do niedawna znajdowałam w czapce i na poduszce.Mały urodził się z bujną czuprynką a teraz ma takie króciaki
Patrysia dobrze że po usg ok.U nas różnie z karmieniem.Nieraz tylko jedna pierś wystarczy,dosłownie 5 minut i gotowe.Teraz już przeważnie je z dwóch,ale szybko się najada,10 minut i po sprawie.Natomiast nad ranem lubi sobie pociumkać co godzinkę
Corko dla Lulki za samodzielne zaśnięcie
Mamami dla Zuzki za obroty i wagę.Słodka niedźwiedzica
IgaOkoło 6 karmien mamy.
Anulka Wow jaka waga p.s Zmień sobie podpisik
Ania cz a wagę.He he możemy sobie podac ręke z wizytą .Tez pomyliłam termin
Taszanta Na jakiej podstawie stwierdził alergię?ok już doczytałam.4 miesiące
Niunia32 za wagę
Kubuś
Zosia i jakkich ma fajnych braci

za udane szczepienia

Zdrówka dla chorowitków!

Przeczytane!

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !

U nas dzień w sumie całkiem całkiem minął - pomijając fakt że od dwóch dni Leon jest małym marudkiem Dzisiaj byliśmy 2 h na spacerku ze znajomymi , koleżanka jest położną i była przy moim porodzie, tak powspominałyśmy trochę. Później kawka u teściów, małe zakupy i powrót do domku.
O jak fajnie

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
a ja się stresuje,ze mala będzie plakac...bo poki co takreaguje na kosciol


11
będę o Was myslec
powodzenia



mam nadzieje,ze mala dzielnie to zniesie...

a zdjęcia będzie robic szwagier,więc będą z opóźnieniem...
ale może telefonem zrobie Mani zdjecie przed wyjściem,jak zdążę


Ryba mam nadzieje,ze to taki przebłysk tylko...bo padal z 10 minut.
a jeszcze tydzień temu było 12 stopni
dobranoc kochane

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------



ale jeszcze Putin nie podjal decyzji,cz wysle wojska...

w każdym razie straszne to
Trzymam kciuki,Marysia nie pokaże różków
Przesyłam fluidki
Powodzonka!
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:48   #1167
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

ryba z drugiej strony bez tv wiecej czasu. wyrzuc neta to juz wgl

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:59   #1168
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Własnie zaparzylam sobie Bocianka,wymalowałam paznokcie na czerwono od nie pamiętam kiedy A co!Będę piękna chociaż jutro
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 21:13   #1169
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
ryba z drugiej strony bez tv wiecej czasu. wyrzuc neta to juz wgl

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
powiem Ci ze ja nie wiem co sie w ogole dzieje bez TV. na neta mam czas albo nie. FB mam w telefonie, wizaż włączony jako startowa, czasem szybko wejdę i moge pisać i np. Karmić Kacpra ale nigdy nie ma tego czasu na wiadomośc i czy serial a jak jest TV to mogę pisać, oglądac, bawić sie z Kacprem a przy okazji wiem co sie na świecie dzieje. Poza tym wyczerpuje nam sie lista filmów i nasze wieczory kończą się na jednej pozycji filmowej bo wiecej pomysłó na film brak. czyli ok 23 już wszystko pogaszone ew. na kompie siedze.. a jak jest TV to chocby głupi odmozdzacz włącze- SZPITAL, UKRYTA PRAWDA, i jakoś wydaje mi sie ze moje zycie jest super no i wieczorem zawsze sie te wiadomości i serial wlączy.... ale chcemy do Netii dołączyć sobie TV z tym że póki co czekam na nowy router boj uz chyba z 7 razy byli technicy, a ciągle występuje problem. JAK bezproblemowo wymienią to moze weźmiemy sobie jakiś mały pakiecik.
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Własnie zaparzylam sobie Bocianka,wymalowałam paznokcie na czerwono od nie pamiętam kiedy A co!Będę piękna chociaż jutro
a co sie będziesz ;d ja od porodu jeszcze paznokci nie malowałam.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 21:17   #1170
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Nemosek ciągle zapominam, muszę poszukać jakiegoś suwaczka
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.