Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 12:38   #1771
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

De dzieki z rady. Tak zrobie.

Ja tez od razu po kupie zapieram i potem wszystko sie dopiera. Nic noe wurzucam.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 12:43   #1772
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

nemosek, kyte - a co Wy w takim nie humorze od rana? Co się dzieje?

De, podziwiam za determinację w ćwiczeniach. Ja chcę się zabrać za bieganie 2-3 razy w tygodniu i jak mi się uda to będę mega zadowolona.
No i super, że Christian się ułożył z zasypianiem i jedzeniem

Beatka, trzymam kciuki za szczepienie no i za USG - daj znać co tam wyszło.

lusesita, widzisz... my też nauczyliśmy Igę zasypiać samą w łóżeczku bez problemu, ale od kilku dni już znowu problem jest - nie potrafi się wyciszyć i jej usypianie w łóżeczku, przynajmniej popołudniami to mordęga.

Wróciłyśmy z USG bioderek - wszystko jest okej Ma grupę 1A w obu bioderkach, więc przynajmniej to mamy z głowy

A no i dzisiaj po raz pierwszy masaż Shantala wyglądał tak jak powinien. Miałam kilka podejść, ale za każdym razem mała jakoś średnio zadowolona była. A dzisiaj najwidoczniej trafiłam w dobry moment. Cały czas prawie się do mnie uśmiechała - wyraźnie się jej podobało. To i ja szczęśliwa byłam
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 12:43   #1773
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Witam w ten deszczowy dzień
Czuję się dziś fatalnie, choć ciut lepiej niż wczoraj.
Głowa mi pęka od kataru na szczęście kaszel już mnie nie męczy tak jak wczoraj
Oczywiście nie potrafię przez cały dzień leżeć i nic nie robić, od rana do tej pory robiłam generalne porządki, jeszcze tyle bym chciała zrobić ale sił brak, padłam i leże jak śledź

dla Majeczki, Kacperka, Krzysia, Geralda, Mikołaja i Bartusia

Kacperek, Kuba, Tymek śliczne chłopaki

Mao nie pogniewałabym się gdyby Zuza kiedyś została moją synową, jest prześliczna Weź jej tam szepnij o moim Jaśku

De podziwiam za to że przy 2 dzieci masz jeszcze siłę i choć chwilkę czasu żeby to wszystko ogarnąć

Miss dobrze że nic złego się nie stało

Beatka trzymam za szczepienie i USG

Ryba ale masz sny

Nemosek mój Jaśko zawsze łapie mnie za bluzkę jak zasypia, jak już zaśnie to jest problem żeby się "wyrwać mu z rąk" bez obudzenia go
Toć powinnaś odpoczywać!
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 12:49   #1774
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
corka- gotowane
ja polecam ugotowac w calosci ze skorka i potem dopiero miazsz wybrac.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 12:50   #1775
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
nemosek, kyte - a co Wy w takim nie humorze od rana? Co się dzieje?

De, podziwiam za determinację w ćwiczeniach. Ja chcę się zabrać za bieganie 2-3 razy w tygodniu i jak mi się uda to będę mega zadowolona.
No i super, że Christian się ułożył z zasypianiem i jedzeniem

Beatka, trzymam kciuki za szczepienie no i za USG - daj znać co tam wyszło.

lusesita, widzisz... my też nauczyliśmy Igę zasypiać samą w łóżeczku bez problemu, ale od kilku dni już znowu problem jest - nie potrafi się wyciszyć i jej usypianie w łóżeczku, przynajmniej popołudniami to mordęga.

Wróciłyśmy z USG bioderek - wszystko jest okej Ma grupę 1A w obu bioderkach, więc przynajmniej to mamy z głowy

A no i dzisiaj po raz pierwszy masaż Shantala wyglądał tak jak powinien. Miałam kilka podejść, ale za każdym razem mała jakoś średnio zadowolona była. A dzisiaj najwidoczniej trafiłam w dobry moment. Cały czas prawie się do mnie uśmiechała - wyraźnie się jej podobało. To i ja szczęśliwa byłam
No bo jak weszłam rano na wizaz i zobaczyłam widomość od niuni to mi nogi podcieło.Świat jest niesprawiedliwy....jakos tak próbuję czymś zająć głowę.
A Kyte chyba zmęczona bo nie spała w nocy :/

Super że bioderka ok,a z ciekawości mowiła Wam cos o jądrach kostnienia?
Może w końcu Iga przekonała sie że masaz to super rzecz!
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2014-03-07 o 12:51
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 12:50   #1776
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
nemosek, kyte - a co Wy w takim nie humorze od rana? Co się dzieje?

De, podziwiam za determinację w ćwiczeniach. Ja chcę się zabrać za bieganie 2-3 razy w tygodniu i jak mi się uda to będę mega zadowolona.
No i super, że Christian się ułożył z zasypianiem i jedzeniem

Beatka, trzymam kciuki za szczepienie no i za USG - daj znać co tam wyszło.

lusesita, widzisz... my też nauczyliśmy Igę zasypiać samą w łóżeczku bez problemu, ale od kilku dni już znowu problem jest - nie potrafi się wyciszyć i jej usypianie w łóżeczku, przynajmniej popołudniami to mordęga.

Wróciłyśmy z USG bioderek - wszystko jest okej Ma grupę 1A w obu bioderkach, więc przynajmniej to mamy z głowy

A no i dzisiaj po raz pierwszy masaż Shantala wyglądał tak jak powinien. Miałam kilka podejść, ale za każdym razem mała jakoś średnio zadowolona była. A dzisiaj najwidoczniej trafiłam w dobry moment. Cały czas prawie się do mnie uśmiechała - wyraźnie się jej podobało. To i ja szczęśliwa byłam
ach, bo to co chwila się chyba dziecku zmienia...
za masaż i bioderka
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Rybko Ja to tak rozumiem jak Ty że jak np Tymek wczoraj skończył 4 to dzisiaj zaczał juz piąty miesiąc więc jeszcze jakiś czas poczekamy i bierzemy się za rozszerzanie.Co do dań to nie wiem,po prostu próbowałabym coś podawać nowego tak na wyczucie parę łyżeczek.W łaściwie to ile takie dziecko powinno zjeść na raz?Nie masz jak skonsultowąc tego np z lekarzem?

LusesitaWidzę że Marysi nie poprawiło sie po chrzcie jednak malutki diabełek jest za skórką
Nocki to Ty masz chyba najgorsze z całego wątku plus do tego jeszcze problemy ze smokiem i zasypianiem.
Ale mała w końcu zassała smoka jak dobrze pamietam tylko jej sie odwidziało tak?Miałaś chyba tego chicco nie?

LineczkoJa bym jeszcze ze 1-2 dni poobserwowała i jakby się nic nie działo podała cos nowego.Znaczy sie podała jutro też ziemniak i marchewke.
na spacerzeczasem zassa smoka, zwykle z canpola.
w końcu tego chicco nie kupiłam.

liczę na to,ze niedługo jej się odmieni z tym spaniem...
z zasypianiem jest lepiej bo pada o 20 a nie o polnocy jak jeszcze niedawno
nie potrzebuje już do tego mojego cyca, wystarczą ręce M.
tyle,ze chyba się wysypia jak już od tej 20 kima
Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
lusesita-mozolnie- biorac na raczki,przytulajac i znow odkladajac.
ale to chyba najlepszy sposób...
M. chce probowac zacząć ją tak odkladac, on jest mistrzem usypiania,zobaczymy jak mu pojdzie...

dzownilam do szwagierki - mala zasnela jeszcze pod blokiem i spi twardo bez pobudek.jestem w szoku
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 12:56   #1777
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
ja polecam ugotowac w calosci ze skorka i potem dopiero miazsz wybrac.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Albo upieczone
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 12:57   #1778
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Kurcze to teraz zgłupiałam bo gdzieś czytałam albo słyszałam że warzywa powinno się podawać dotowane a owoce surowe
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 12:59   #1779
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
ja polecam ugotowac w calosci ze skorka i potem dopiero miazsz wybrac.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
A można upieczone?

Już doczytałam.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:03   #1780
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Helou
u nas piekna pogoda byliśmy na spacerku nad jeziorem

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Brawo dziewczyny ćwiczące!Ja nie lubię ćwiczyć,ciężko mi się zmusić zrobić choćby parę brzuszków.
.
Co do krzesełka to oglądnełam i 2w1 i 3w 1 i jakoś bardziej do gustu przypadlo mi 3 w1.Różnica w cenie sklepowej i allegrowej 4 zł więc wow.Ale z kolei 2 w1 kosztowało 480 zł a na allegro można juz znaleźć za 400.To chyba taki chwyt przy tym 3 w1.
A jaka jest roznica miedzy 3w1 a 2w1?



Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
to czekamy na recenzje

Ja tez chce wiosne!!! tydzień temu taka piękan pogoda, nawet mam zdjęcia Kacpra jak miał czapkę i bluze na spacerze, a teraz co? z dnia na dzień coraz gorsza pogoda, zimno.. a jeszcze wczoraj w pogodzie czytałam ze po 11 marca ma dochodzić nawet do -6
U mojej siostry wiosna- wczoraj dzwoniła i mówiłą ze w żakiecie chodzi bo tak cieplutko, zresztą Taszanta nawet pisała

A własnie- wiecie co mi sie śniło. Że pokłóciłam się z Taszantą, bo ona powiedziałą ze bedzie ziarenkami smaku doprawiać ziemniaki i inne warzywa prócz marchewki, a ja jej ciągle móiłąm ze jest niepoważna bo zaszkodzi tylko małej, ogólnie zrobiła sie afera na wątku bo czeu ja sie odzywam skoro sama źle zajmuje sie Kacprem, bo ma bóle brzuszka, wiec mam siedziec cicho. A potem dołączyła nasturcja i mi powiedziała ze to ze mną jest cos nie tak, bo wszędzie jest sól i tego nie uniknę, wiec lepiej przyzwyczajać dziecko od małego Jak rano wstałam to weszłam na forum sprawdzic czy to prawda
Haha, umarlam ja tez mam często takie sny, ale ciebie nie przebije

Piszecie o karuzelkach- u mnie to tylko ozdoba lozeczka, jak klade mala spac to staram się jak najciszej zachowywać, wiec karuzelka by tylko przeszkadzala a i bardzo dobrze ze się nie sprawdzila, bo ja nieswiadoma kupiłam taka, ktora nakreca się recznie a nie na baterie no ale kupowałam uzywana i wyszla za 1/4 ceny nowej, wiec niewielka strata

Aaa, i w ogole strasznie po poscie Pauliny się nakrecilam na to krzesełko Chicco Paulina a w ktorym sklepie kupowalas, moglabys wkleic link?

My mamy mieć jakies stare, takie jakies drewniane no i TZ kreci nosem żeby kolejne kupować, no wiec musze trochę nad tym popracować, obrzydzić i wskazać wady tego starego itp.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:09   #1781
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość


no ja jestem ciekawa jak z tym glutenem , troche sie go boje ze za wczesnie albo za późno podam ;p
No ja raczej póki sie brzuszek nie uspokoi tez super nowości nie podaje. Narazie marchew dynia ziemniak pietrucha. Mam szpinak ale nie podawałam bo męczy go ta kupka nadal, podam moze w poniedziałek,

A co sądzicie o tym :


- 1 x danie warzywno-mięsne (lub warzywno-rybne 1-2 x w tygodniu)
- Sok lub przecier owocowy do 150 g

bo to jest w 6tym miesiącu. No wiec wypadałoby jakies danie mięsno warzywne, rybno-warzywne dawac- ale co, w jakiej ilości? rozumiem ze sok ma byc na podwieczorek i w sumie nie jest konieczny? tak samo jak przecier owocowy?

no i jak skończyliśmy 5 miesięcy to znaczy ze jestesmy W 6 miesiącu, nie? ;D [wiem ze głupie pytania ale to tak dziwnie sie liczy] czyli jak piszą ze w 6 miesiacu wprowadzać gluten czyli ze teraz, tak??
ryba zgadza sie. powinnas juz dawac zupki na miesku i owoce. miesko to indyk cielecina lub krolik. wielkosc kostki cukru do zupki. kup sobie kawalek, poporcjuj i zamroz.






Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tak na szybko bo zaraz na spacer lecimy

czy jak Nelka jadła już samą marchewkę 2 dni i smego ziemniaka 2 dni i dzisiaj dałam jej marchewkę z ziemniakiem to mam jeszcze jutro to samo dać czy mogę spróbować coś innego? dodam że nie mamy żadnych problemów brzuszkowych po warzywkach ani problemów z kupkami, wszytsko w jak najlepszym porząku

mozesz podac cos nowego




Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Albo upieczone






Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Kurcze to teraz zgłupiałam bo gdzieś czytałam albo słyszałam że warzywa powinno się podawać dotowane a owoce surowe
nie mozna od razu dziecka zarzucic nowymi produktami bo brzuszek moze zle reagowac. i tak, nalezy podawac surowe ze wzgledu na ilosc witamin ale zaczac powinno sie od delikatniejszych tj gotowanych. jak bedzie dobrze reagowalo to mozna podac surowe ja takprzy starszym robilam i bylo ok. nie mial problemow brzuszkowych
Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 13:12   #1782
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
dzownilam do szwagierki - mala zasnela jeszcze pod blokiem i spi twardo bez pobudek.jestem w szoku
A Ty w ogóle to nie za dobrze masz z tą szwagierką? :P

nemosek, tak mówił nam lekarz o tych jądrach kostnienia. Na poprzedniej wizycie mówił, że po 3 miesiącu już powinny być widoczne i jak one już są to jakby to jest koniec rozwoju bioderek. Ale dzisiaj nie były jeszcze widoczne, ale powiedział, że widać, że one już się pojawiają, a że my mamy najlepszą grupę to mówił, że w takiej sytuacji już nie musimy na kontrolę iść, bo w zasadzie się nie zdarza, żeby to się pogorszyło na tym etapie. Gdyby grupa była gorsza to trzeba byłoby chodzić na kontrolę aż te jądra kostnienia by się całkiem nie wykształciły.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:18   #1783
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
nie mozna od razu dziecka zarzucic nowymi produktami bo brzuszek moze zle reagowac. i tak, nalezy podawac surowe ze wzgledu na ilosc witamin ale zaczac powinno sie od delikatniejszych tj gotowanych. jak bedzie dobrze reagowalo to mozna podac surowe ja takprzy starszym robilam i bylo ok. nie mial problemow brzuszkowych
Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Dzięki za wyjaśnienie
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:19   #1784
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Helou
u nas piekna pogoda byliśmy na spacerku nad jeziorem



A jaka jest roznica miedzy 3w1 a 2w1?





Haha, umarlam ja tez mam często takie sny, ale ciebie nie przebije

Piszecie o karuzelkach- u mnie to tylko ozdoba lozeczka, jak klade mala spac to staram się jak najciszej zachowywać, wiec karuzelka by tylko przeszkadzala a i bardzo dobrze ze się nie sprawdzila, bo ja nieswiadoma kupiłam taka, ktora nakreca się recznie a nie na baterie no ale kupowałam uzywana i wyszla za 1/4 ceny nowej, wiec niewielka strata

Aaa, i w ogole strasznie po poscie Pauliny się nakrecilam na to krzesełko Chicco Paulina a w ktorym sklepie kupowalas, moglabys wkleic link?

My mamy mieć jakies stare, takie jakies drewniane no i TZ kreci nosem żeby kolejne kupować, no wiec musze trochę nad tym popracować, obrzydzić i wskazać wady tego starego itp.
3 w 1 jest od urodzenia, ma taka dodatkową wkładkę materiałową dla dziecka które nie siedzi(razem w krzesełku są 3 wkładki)koszyk na pierdoły,pałąk z zabawkami,inne kołka,jest cięższe,tapicerka skóropodobna.Kolory stonowane jednolite.No i droższe.

2 w1 niby od 5 miesiąca. Z kolei jest trochę większe,ma również duży kąt odchylenia dla dziecka nie siedzącego ale troche mniejszy niż w 3 w1.Tapicerka taka impregnowana,ceratkowa nie świecąca.I bardziej kolorowa.I cena bardziej przystepna.

Wczoraj mierzyłam małego w obydwu wersjach i w tym 2 w 1 zjeżdzał z siedziska i jakos tak krzywo leżał..Pewnie jeszcze za mały.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:23   #1785
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

jesli chodzi o karuzelke to ja nigdy nie wlaczam jej do snu bo ona jak dla mnie ma za duzo bodzcow i pobudza a nie usypia. wlaczam ja tylko w ciagu dnia. wtedy maly sobie gada

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:24   #1786
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
3 w 1 jest od urodzenia, ma taka dodatkową wkładkę materiałową dla dziecka które nie siedzi(razem w krzesełku są 3 wkładki)koszyk na pierdoły,pałąk z zabawkami,inne kołka,jest cięższe,tapicerka skóropodobna.Kolory stonowane jednolite.No i droższe.

2 w1 niby od 5 miesiąca. Z kolei jest trochę większe,ma również duży kąt odchylenia dla dziecka nie siedzącego ale troche mniejszy niż w 3 w1.Tapicerka taka impregnowana,ceratkowa nie świecąca.I bardziej kolorowa.I cena bardziej przystepna.

Wczoraj mierzyłam małego w obydwu wersjach i w tym 2 w 1 zjeżdzał z siedziska i jakos tak krzywo leżał..Pewnie jeszcze za mały.
i
Aha , dzięki za informacje musze się wdrozyc w temat krzesełkowy
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:27   #1787
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
A Ty w ogóle to nie za dobrze masz z tą szwagierką? :P

nemosek, tak mówił nam lekarz o tych jądrach kostnienia. Na poprzedniej wizycie mówił, że po 3 miesiącu już powinny być widoczne i jak one już są to jakby to jest koniec rozwoju bioderek. Ale dzisiaj nie były jeszcze widoczne, ale powiedział, że widać, że one już się pojawiają, a że my mamy najlepszą grupę to mówił, że w takiej sytuacji już nie musimy na kontrolę iść, bo w zasadzie się nie zdarza, żeby to się pogorszyło na tym etapie. Gdyby grupa była gorsza to trzeba byłoby chodzić na kontrolę aż te jądra kostnienia by się całkiem nie wykształciły.
no wlasnie sama siebie pytam...jeszcze do tego zawsze przychodzi z czymś...dziś np. spodenki i 4 pary skarpetek
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:31   #1788
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

LusesitaSzwagierka dobrze dziala na Twoją córę

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
A Ty w ogóle to nie za dobrze masz z tą szwagierką? :P

nemosek, tak mówił nam lekarz o tych jądrach kostnienia. Na poprzedniej wizycie mówił, że po 3 miesiącu już powinny być widoczne i jak one już są to jakby to jest koniec rozwoju bioderek. Ale dzisiaj nie były jeszcze widoczne, ale powiedział, że widać, że one już się pojawiają, a że my mamy najlepszą grupę to mówił, że w takiej sytuacji już nie musimy na kontrolę iść, bo w zasadzie się nie zdarza, żeby to się pogorszyło na tym etapie. Gdyby grupa była gorsza to trzeba byłoby chodzić na kontrolę aż te jądra kostnienia by się całkiem nie wykształciły.
To ja juz nie wiem my tez mamy Ia i brak jąder własnie-przynajmniej tak było więcej niż miesiąc temu-mały miał 2,5 miesiąca.I ortopeda z przychodni któremu nie ufam bo nawet nie spojrzy na małego tylko skierowanie wypisze powiedział że powinny wykształcic się do 16 tygodnia.A z kolei lekarka ortopeda do ktorej chodzimy na usg mówi że jeszcze jest czas.W połowie marca idziemy na usg i mam nadzieję że już będą bo to przeciez juz 4 miesiac skończony.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
i
Aha , dzięki za informacje musze się wdrozyc w temat krzesełkowy
No czas najwyższy

Nie wiem jak z wysyłką za granicę ale na all mozna juz 2 w 1 dostać za 400 zł.
Używanych w super stanie też nie brakuje no ale tutaj pojawia sie problem z odbiorem
Znalazlam parę okazji na tablicy ale co z tego jak tylko odbiór osobisty
Z drugiego konca Polski
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:33   #1789
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Mam takie pytanie, może głupie ale w sumie sama nie wiem: kiedy obniżyć dziecku łóżeczko??
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 13:37   #1790
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Maomami
Jak zaczyna wstawać
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2014-03-07 o 13:43
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:41   #1791
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dziś dzień pytań: Zuza obraca się bardzo szybko już z pleców na brzuch ale najczęściej w 95% przez lewe ramię. Czy to może być dlatego że ma prawą stronę silniejszą i nią tak jakby ciągnie żeby był ten obrót?? Bo jak leży na plecach to na prawy bok się obróci z pleców, ale nie na brzuch
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:47   #1792
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Powodzenia

p.s.
widzialas moje pytanie?
Widzialam,powiedzial ze mamy pieluchowac a reszty dowiemy sie od Rozan***
Niedlugo sie zbieramy na to usg

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:47   #1793
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

nemosek, ja kiedyś czytałam że tak naprawdę to one i do 6 miesiąca mogą się pojawić dopiero. To jak miałaś to USG jak Tymuś miał 2,5 miesiąca to normalne, że ich jeszcze nie było. A teraz już albo powinny być albo przynajmniej widać, że się tworzą. U mnie on mi pokazywał na ekranie jakieś białe kropki i mówił, że to właśnie jest już początek tworzenia się tych jąder.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:50   #1794
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Maomami
Jak zaczyna wstawać
No właśnie nie wiem, czy jak będzie siedzieć?
Kurde nic mi sie dzisiaj nie chce, Zuza śpi a ja siedze i nic nie robie ale kurde mam jakąś niemoc dzisiaj
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:58   #1795
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Kurcze zazdroszcze Wam tych przewrotów, u nas ani widu ani słychu. Powoli sie załamuje bo on nawet nie jest zainteresowany własnymi stopkami. NIC.
Rybko, jeszcze zacznie sie interesować!
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
brokuł jest od 4 miesiąca i wbrew pozorom po marchewce u nas jest ból brzucha i zatwardzenie a po brokule piękne bąki i zero bólu brzuszka. Czyli mogłabym ugotować brokuła, ziemniaka i zmieszać razem, a co z dynią?? Bo dyni nie mam jak ugotować to moge ugotować brokuła i dodać takiej dyni ze słoiczka przed podaniem??
też bym tak podała
Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Zaraz zbieramy się na szczepienie jak sobie pomyślę to już jestem chora 2 ukłucia.

Poźniej usg bioderek, ciekawe czy wrócimy przez 18 do domu
trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
to czekamy na recenzje

Ja tez chce wiosne!!! tydzień temu taka piękan pogoda, nawet mam zdjęcia Kacpra jak miał czapkę i bluze na spacerze, a teraz co? z dnia na dzień coraz gorsza pogoda, zimno.. a jeszcze wczoraj w pogodzie czytałam ze po 11 marca ma dochodzić nawet do -6
U mojej siostry wiosna- wczoraj dzwoniła i mówiłą ze w żakiecie chodzi bo tak cieplutko, zresztą Taszanta nawet pisała

A własnie- wiecie co mi sie śniło. Że pokłóciłam się z Taszantą, bo ona powiedziałą ze bedzie ziarenkami smaku doprawiać ziemniaki i inne warzywa prócz marchewki, a ja jej ciągle móiłąm ze jest niepoważna bo zaszkodzi tylko małej, ogólnie zrobiła sie afera na wątku bo czeu ja sie odzywam skoro sama źle zajmuje sie Kacprem, bo ma bóle brzuszka, wiec mam siedziec cicho. A potem dołączyła nasturcja i mi powiedziała ze to ze mną jest cos nie tak, bo wszędzie jest sól i tego nie uniknę, wiec lepiej przyzwyczajać dziecko od małego Jak rano wstałam to weszłam na forum sprawdzic czy to prawda
podobno już ma być ciepło

a sen...
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
mały właśnie je i trzyma mnie za bluzkę żebym nie uciekła.za kazdym razem tak robi.nie chce puscic taki ma uscisk.
Nela też tak robi jak je
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
no i jak skończyliśmy 5 miesięcy to znaczy ze jestesmy W 6 miesiącu, nie? ;D [wiem ze głupie pytania ale to tak dziwnie sie liczy] czyli jak piszą ze w 6 miesiacu wprowadzać gluten czyli ze teraz, tak??
zaczęliście 6 miesiąc ja czytałam że wprowadza się nie wcześniej niż w rozpoczętym 5 i nie później jak w skończonym 6
Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy Wasze maluchy jedzą takie porcje mleka jak podają producenci w danym miesiącu życia? Bo moja Natala ani razu takiej porcji nie zjadła
nie :P moja już dosyć długo je 150ml nawet wtedy kiedy wg producenta powinna jeść 90 czy 120 a jej to najzwyczajniej w świecie nie wystarczało :P
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
LineczkoJa bym jeszcze ze 1-2 dni poobserwowała i jakby się nic nie działo podała cos nowego.Znaczy sie podała jutro też ziemniak i marchewke.
no własnie a mi się wydaje że już nie muszę czekać skoro po dwóch oddzielnych produktach nic się nie działo, no nie wiem
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Witam w ten deszczowy dzień
Czuję się dziś fatalnie, choć ciut lepiej niż wczoraj.
Głowa mi pęka od kataru na szczęście kaszel już mnie nie męczy tak jak wczoraj
Oczywiście nie potrafię przez cały dzień leżeć i nic nie robić, od rana do tej pory robiłam generalne porządki, jeszcze tyle bym chciała zrobić ale sił brak, padłam i leże jak śledź
Ty miałaś leżeć a nie sprzątać!
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, może głupie ale w sumie sama nie wiem: kiedy obniżyć dziecku łóżeczko??
wtedy kiedy się podnosi


hej hej :P
nadrobiłam kupiłam dzisiaj 3 gazety dzieciowe i w każdej te same reklamy prawie te same artykuły- znaczy na ten sam temat

w ogóle muszę zrobić listę co muszę kupić Nelce jutro w dzieciowym sklepie bo zapomnę


DZIEWCZYNY, przypomnijcie dyskretnie swoim partnerom że jutro dzień kobiet!

PS. mogli by już zabrać te świąteczne emotki a dać jakieś nie wiem: kurczaczki albo pisanki bo w sklepach już widziałam ozdoby wielkanocne
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 13:58   #1796
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Kurcze to teraz zgłupiałam bo gdzieś czytałam albo słyszałam że warzywa powinno się podawać dotowane a owoce surowe
niby powinno sie początkowo dawać gotowane lekko ja podałam surowe i było niezafajnie. potem po gotowanych lepiej ale tez zle tolerujemy. Kupiłam gruszkę i ją ugotowałam w skórce, potem obrałam i rozdziabałam. Smakuje i nie ma rewolucji;p
Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
ryba zgadza sie. powinnas juz dawac zupki na miesku i owoce. miesko to indyk cielecina lub krolik. wielkosc kostki cukru do zupki. kup sobie kawalek, poporcjuj i zamroz.
;o no ok. Czyli gotuje np. kawałek indyka[ pierś?] . czy razem mogę ugotować marchew i ziemniaka z tym indykiem czy powinnam warzywa i mieso osobno?? jak już sie ugotuje to poporcjować miesko. JEDNA porcja- kawałeczek mięska+pół marchewki+ pół ziemniaka ? zblendowac? zawsze do ziemniaka bo jest suchy dodawałam odrobinę wody w której sie gotował, czy w tym przypadku mam użyć "wywaru"? czy nie dodawać w ogóle nicwiecej?


Moja pediatra powiedziala ze posiłek to cały słoiczek. Ok- średnio słoiczek to 130g. i owszem mały ładnie zjadał i po 3,5h wytrzymywał, ale ostatnio dostał i po 2,5h byłgłodny. Wyczytałam ze pelna porcja obiadowa to 190g... ale czy to nie za dużo? Kacper rzadko sam przestaje jeść. zjada ile jest najczesciej a potem rzyga...

Nie mam jak
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 14:00   #1797
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Widzialam,powiedzial ze mamy pieluchowac a reszty dowiemy sie od Rozan***
Niedlugo sie zbieramy na to usg

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Aha wiem o kim mówisz
Pytałam jeszcze czy kaszki z holle widziałaś może w zdrowej żywności?

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
nemosek, ja kiedyś czytałam że tak naprawdę to one i do 6 miesiąca mogą się pojawić dopiero. To jak miałaś to USG jak Tymuś miał 2,5 miesiąca to normalne, że ich jeszcze nie było. A teraz już albo powinny być albo przynajmniej widać, że się tworzą. U mnie on mi pokazywał na ekranie jakieś białe kropki i mówił, że to właśnie jest już początek tworzenia się tych jąder.
Ja nawet że do 9 m-ca
Ale ten durny lekarz jak odczytał usg to mnie nastraszył że jeszcze nawet zalążków nie ma a powinny.Zdziwił się i pokiwał głową jakos tak wymownie.Eh nie ma się co martwić na zapas.Idzie zwariować.

Niektóre dzieciaki już w wieku 2 miesięcy mają(synek koleżanki)

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, czy jak będzie siedzieć?
Kurde nic mi sie dzisiaj nie chce, Zuza śpi a ja siedze i nic nie robie ale kurde mam jakąś niemoc dzisiaj
Ja tez mam dzień lenia- kolejny już i głowa mnie boli.
Pewnie tak bo wtedy może łapać rączkami szczebelki i się podnosić.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 14:05   #1798
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

mam gościa wiec nie bardzo moge pisać ale wypowiem sie jeszcze troche ;d

Lineczko- jak podawałam dwa produkty razem sprawdzone to podawałam tyle ile zjadł [marchew z ziemniakiem robie sama] A następnego dnia jak mi zostało to dałam a jak nie to dawałam nowy produkt.

Domi- leżeć!!

Ja to sie boje tego glutenu podawać, bo nie wiem "czym" podawac? w sensie kaszki, ale czy są te kaszki bez ryżu ale z glutenem to sie nie orietnowałam [a moze są jakies specjalne z glutenem?] ale chyba po wypłacie pojade do marketu i poszukam. Aaa no i prawdopodobnie zamóie z Holle jakieś kaszki z all.WIEM ZE GŁUPIE PYTANIA ALE WIECIE.. ;P

Mao- ja musiałam wyciągnąć klim bo mały mi sięgał do karuzelki i sie podciągał
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 14:13   #1799
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
mam gościa wiec nie bardzo moge pisać ale wypowiem sie jeszcze troche ;d

Lineczko- jak podawałam dwa produkty razem sprawdzone to podawałam tyle ile zjadł [marchew z ziemniakiem robie sama] A następnego dnia jak mi zostało to dałam a jak nie to dawałam nowy produkt.

Domi- leżeć!!

Ja to sie boje tego glutenu podawać, bo nie wiem "czym" podawac? w sensie kaszki, ale czy są te kaszki bez ryżu ale z glutenem to sie nie orietnowałam [a moze są jakies specjalne z glutenem?] ale chyba po wypłacie pojade do marketu i poszukam. Aaa no i prawdopodobnie zamóie z Holle jakieś kaszki z all.WIEM ZE GŁUPIE PYTANIA ALE WIECIE.. ;P

Mao- ja musiałam wyciągnąć klim bo mały mi sięgał do karuzelki i sie podciągał
klin już jakiś czas temu wyciągneliśmy bo nam Zuza zjezdzała :P

mleczna kaszka manna z bobovity nie ma w składzie ani mąki ryżowej ani ryżu, ani nic co z ryżem związane
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 14:25   #1800
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Rybko, jeszcze zacznie sie interesować!

też bym tak podała

trzymam kciuki!

podobno już ma być ciepło

a sen...

Nela też tak robi jak je

zaczęliście 6 miesiąc ja czytałam że wprowadza się nie wcześniej niż w rozpoczętym 5 i nie później jak w skończonym 6

nie :P moja już dosyć długo je 150ml nawet wtedy kiedy wg producenta powinna jeść 90 czy 120 a jej to najzwyczajniej w świecie nie wystarczało :P

no własnie a mi się wydaje że już nie muszę czekać skoro po dwóch oddzielnych produktach nic się nie działo, no nie wiem

Ty miałaś leżeć a nie sprzątać!

wtedy kiedy się podnosi


hej hej :P
nadrobiłam kupiłam dzisiaj 3 gazety dzieciowe i w każdej te same reklamy prawie te same artykuły- znaczy na ten sam temat

w ogóle muszę zrobić listę co muszę kupić Nelce jutro w dzieciowym sklepie bo zapomnę


DZIEWCZYNY, przypomnijcie dyskretnie swoim partnerom że jutro dzień kobiet!

PS. mogli by już zabrać te świąteczne emotki a dać jakieś nie wiem: kurczaczki albo pisanki bo w sklepach już widziałam ozdoby wielkanocne
Ja juz prezent sobie wybrałam

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Co ja dzisiaj robie z tymi postami

Rybko a nie mozęsz zwykłej manny podać?.To musi byc jakas specjalna kaszka?
Klin tez już wyciagnełam bo mały się z niego staczał podobnie jak Zuzia.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.