Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 18:50   #3631
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość

w KWC jest kilka składów i nie ma się czym zachwycać.
jak ma sie mało kasy, to lepiej kupić Sorayę, czy niektóre kosmetyki Bielendy lub Eris, Rossman...


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...jsca-SPF50.htm
octocrylene+ dwutlenek tytanu + Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid +Parsol1789
czyli praktycznie to samo- nie wiemy, czy Parsol1789 będzie fotostabilny, a od tego zależy tu prawie cała ochrona przed UVA



moje główne zastrzeżenie dotyczy opierania ochrony przed UVA wyłącznie na kapryśnym Parsolu1789 (octocrylene i dwutlenek tytanu chronią przed UVA zbyt malo, zebym je traktowała jako filtry inne niż UVB- na załączonym obrazku można sobie to obejrzeć). takie kosmetyki to mieliśmy na rynku 5-10 lat temu; obecnie można wymagać czegoś wiecej. nie oparzysz się, ale czy ochrona przed UVA będzie pewna, nie wiadomo.
Oczywiście fajnie by było mieć super matujacy filtr za grosze , ja nawet dałabym dużo , żeby taki mieć . Ale rzeczywistość skrzeczy
pomęczyłabym jeszcze o filtr Polleny Ewy 50 .

- Octocrylene na poczatku składu - to moze być nawet 10% , a to wystarczy dla stabilizacji parsolu

- Titanium Dioxide /Silica - tak podane na składzie chyba oznacza że jest w silikonowych otoczkach , czyli nie ma destabilizacji parsolu

Czy jest coś jeszcze destabilizujacego w tym filtrze ? Może wartaloby mu się bliżej przyjrzeć a nie tak od razu skreślać
I ma świetne recenzje . Owszem nie ma ich dużo , bo pewnie filtr trudno dostepny . Ale za to polecana i wychwalana Lirene ile ma złych recenzji
Tak naprawde mam już dość Antka , przy tych upalach nie da sie go stosować . I tak co chwile sie myje , bo jestem mokra . Nie opalam się , do cieplych krajów sie nie wybieram i nie maluje się - moze nadał by się dla mnie ten filtr
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:02   #3632
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja włąśnie tak wykombinowałam, że specjalnie dają ten sztyft do zestawu, bo niestety ale antki strasznie pieką w oczy, przez alk w skąłdzie, wiem, ale wręcz okropnie. Szcypie piecze, oczy łzawią, a przy takich upałach niemozliwe jest, żeby filtr nie wpłynął do oka. Stąd pewnie te sztyfty - takie uzupełnienie.

W ogoóle dziś dałam Lieraca do opalania sobie i cały filtr dosłownie spłynął ze mnie na intensywnym nasłonecznieniu po około 40 minutach... to samo na ciele po Pollenie Evie

poce się strasznie
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:42   #3633
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
A ja włąśnie tak wykombinowałam, że specjalnie dają ten sztyft do zestawu, bo niestety ale antki strasznie pieką w oczy, przez alk w skąłdzie, wiem, ale wręcz okropnie. Szcypie piecze, oczy łzawią, a przy takich upałach niemozliwe jest, żeby filtr nie wpłynął do oka. Stąd pewnie te sztyfty - takie uzupełnienie.

W ogoóle dziś dałam Lieraca do opalania sobie i cały filtr dosłownie spłynął ze mnie na intensywnym nasłonecznieniu po około 40 minutach... to samo na ciele po Pollenie Evie

poce się strasznie
Przy okazji można też skusić promocją, której koszty poniesiemy, i wykreować kolejną potrzebę
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:51   #3634
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Przy okazji można też skusić promocją, której koszty poniesiemy, i wykreować kolejną potrzebę
No dokładnie...
ale ciesze się, że mam ten sztyft, bo chciałam go wyprówać, a tak mam go praktycznie za darmo... na pewno nie dałabym za niego 30zl mając w torebce 2 antki
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:45   #3635
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
pomęczyłabym jeszcze o filtr [B]Polleny Ewy 50
- Octocrylene na poczatku składu - to moze być nawet 10% , a to wystarczy dla stabilizacji parsolu - Titanium Dioxide /Silica - tak podane na składzie chyba oznacza że jest w silikonowych otoczkach , czyli nie ma destabilizacji parsolu
Czy jest coś jeszcze destabilizujacego w tym filtrze ? Może wartaloby mu się bliżej przyjrzeć a nie tak od razu skreślać
niewykluczone, że będzie stabilny (tylko się nie pudruj minerałami)
co do skreślania- mogę tylko powtórzyć: "moje główne zastrzeżenie dotyczy opierania ochrony przed UVA wyłącznie na kapryśnym Parsolu1789. takie kosmetyki to mieliśmy na rynku 5-10 lat temu; obecnie można wymagać czegoś wiecej."
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 22:15   #3636
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
A ja włąśnie tak wykombinowałam, że specjalnie dają ten sztyft do zestawu, bo niestety ale antki strasznie pieką w oczy, przez alk w skąłdzie, wiem, ale wręcz okropnie. Szcypie piecze, oczy łzawią, a przy takich upałach niemozliwe jest, żeby filtr nie wpłynął do oka. Stąd pewnie te sztyfty - takie uzupełnienie.

W ogoóle dziś dałam Lieraca do opalania sobie i cały filtr dosłownie spłynął ze mnie na intensywnym nasłonecznieniu po około 40 minutach... to samo na ciele po Pollenie Evie

poce się strasznie
Mi sie jeszcze ani razu nie dostal...
Za to wkurzaja mnie te upaly, bo wszystko splywa mi z twarzy. Namecze sie przy aplikacji, wyjde z domu i po kilku minutach juz czuje, ze mam mokra i swiecaca twarz
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 22:17   #3637
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Mi sie jeszcze ani razu nie dostal...
Za to wkurzaja mnie te upaly, bo wszystko splywa mi z twarzy. Namecze sie przy aplikacji, wyjde z domu i po kilku minutach juz czuje, ze mam mokra i swiecaca twarz
No włąśnie przy lieracu spływa od razu, LRP trzyma się dłużej u mnie
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 22:46   #3638
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
niewykluczone, że będzie stabilny (tylko się nie pudruj minerałami)
co do skreślania- mogę tylko powtórzyć: "moje główne zastrzeżenie dotyczy opierania ochrony przed UVA wyłącznie na kapryśnym Parsolu1789. takie kosmetyki to mieliśmy na rynku 5-10 lat temu; obecnie można wymagać czegoś wiecej."
dziękuje ja na obecną chwile chce tylko matu i zero pudru
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 23:01   #3639
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
No włąśnie przy lieracu spływa od razu, LRP trzyma się dłużej u mnie
U mnie w sumie tez sie jakos trzyma, ale jak czuje, ze sie swiece, to zaraz chce tego dotykac. I zapewne scieram filtr...

Chcialabym juz znalezc swoje idealne polaczenie...A to znow same przeciwnosci!
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 23:15   #3640
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
U mnie w sumie tez sie jakos trzyma, ale jak czuje, ze sie swiece, to zaraz chce tego dotykac. I zapewne scieram filtr...

Chcialabym juz znalezc swoje idealne polaczenie...A to znow same przeciwnosci!
Nie no ja jestem zadowolona z LRP naprawdę... męczy mnie fakt tego alku, bo jednak wysusza, ale chyba nie można mieć wszytskiego...
jutro wypróbuję sztyft
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 07:16   #3641
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Oczywiście fajnie by było mieć super matujacy filtr za grosze , ja nawet dałabym dużo , żeby taki mieć . Ale rzeczywistość skrzeczy
pomęczyłabym jeszcze o filtr Polleny Ewy 50 .

Daje mat i nie spływa w upał...Chociaż ciut wysusza, nie mozna mieć wszystkiego. Postanowiłam więc nie zwracać uwagi na to, że może nie do końca stabilny jest...
Kupowałam w sklepie Polleny internetowym...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 07:26   #3642
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Daje mat i nie spływa w upał...Chociaż ciut wysusza, nie mozna mieć wszystkiego. Postanowiłam więc nie zwracać uwagi na to, że może nie do końca stabilny jest...
Kupowałam w sklepie Polleny internetowym...
Podpisuję się pod tymchoć mnie nie wysusza ale może dlatego że nie stosuję jej codziennie.Obecnie prawie nie do kupienia w stacjonarnym sklepie
Natalia1 jakbyś znalazła to daj mi znać bo chcę na urlop ją wziać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:02   #3643
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Wygrałam dzisiaj aukcję z próbkami filtra ducray Udało mi się kupić za 2 zł tubeczkę 5 ml, więc za parę dni przetestuję tą nowość. Nie wiem nawet czy jest to krem czy emulsja, bo zdjęcie tubki jest zbyt małe i niewyraźne, żeby to stwierdzić. Kliknęłam kiedyś bezmyślnie, bo był za grosze i jak widać nikt więcej się nim nie zainteresował
Czy mi się wydaje, czy filtrów ducray nie ma w KWC?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:40   #3644
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tymchoć mnie nie wysusza ale może dlatego że nie stosuję jej codziennie.Obecnie prawie nie do kupienia w stacjonarnym sklepie
Natalia1 jakbyś znalazła to daj mi znać bo chcę na urlop ją wziać
przy moim lenistwie zamowie ze sklepu internetowego , koszt filtra 4.70 + przesyłka to nie tak drogo . Kiedy na ten urlop jedziesz , jakbym dzisiaj zamowila , to moze zdązyłby dojść na czas
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 20:55   #3645
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A jak oceniacie nowy Pharmaceris 50+ ?
Skład: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Propylene Glycol, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Potassium Cetyl Phosphate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Triazone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl / Dimethylcarbonate Copolymer, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Stearic Acid, Alumina, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), BHA, Simethicone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben

Na składach się nie znam jeśli chodzi o wrażenia użytkowe, to jak dla mnie rewelacja. Nie bieli, świetnie się wchłania (cera mieszana), nie tłuści, świeci się minimalnie, odrobina skrobi wystarczy prawie na cały dzień
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 21:16   #3646
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

pharmaceris 50+ jest OK, ale juz nizsze SPF Pharmacerisu (spf30) są gorsze, tzn. pozbawione Tinosorbu M, o ile mnie pamięć nie myli
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 09:46   #3647
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
przy moim lenistwie zamowie ze sklepu internetowego , koszt filtra 4.70 + przesyłka to nie tak drogo . Kiedy na ten urlop jedziesz , jakbym dzisiaj zamowila , to moze zdązyłby dojść na czas
To nie Twoje lenistwo tylko konieczność bo nigdzie już jej nie znalazłama specjalnie upały laziłam za niąja teraz z racji urlopów będę chodziła prawie codziennie do pracy.Gdybyś była w GK na zakupach(a przesyłka by już przyszła) to byłoby superjak nie to będę kombinować
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 20:29   #3648
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
pharmaceris 50+ jest OK, ale juz nizsze SPF Pharmacerisu (spf30) są gorsze, tzn. pozbawione Tinosorbu M, o ile mnie pamięć nie myli
Wielkie dzięki za odpowiedź Jeszcze tylko jedno, kolorówka na to może być??Bo jak tak,to mam swoje KWC
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 14:32   #3649
kittie22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 370
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny chciałabym się Was poradzić odnośnie filtrów. Chciałabym się przestawić na kosmetyki naturalne, zmienić mój sposób pielęgnacji twarzy bo obecnie używam tylko drogeryjnych/perfumeryjnych kosmetyków. Szykuję się do zakupów na BU interesuje mnie Serum Lemon na noc a na dzień coś z dodatkiem żelu hialuronowego. Stosowałabym również hydrolat z kocanki. Moje pytanie jest odnośnie filtrów czy konieczne jest ich stosowanie przy używaniu któregoś z tych kosmetyków (chyba bardziej chodzi o serum). Bo nie lubię zbytnio smarować twarzy filtrami (wiem, wiem zaraz będą baty na gołą... ale bardzo nie lubię tłustych filmów na skórze) . A jeśli już bym musiała, to jaki filtr polecicie osobie z mocno przetłuszczającą się skórą i z dość dużą skłonnością do zapychania? Bo raczej nie przeżyłabym tłustej warstwy na twarzy, już teraz gdy nakładam podkład to nie cierpię jak się po pewnym czasie miesza z sebum :/ dlatego od 2 dni używam podkładu mineralnego. Wiem że są też jakieś filtry stabilne i niestabilne (ale kompletnie nie wiem o co w tym chodzi) i dlatego od razu podam że chodzi o Double wear i minerałki np. EDM intensiv.
Dziękuję, pozdrawiam!
kittie22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 18:31   #3650
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

czy używał ktoś nowego filtru Babydream ?

( zdjęcie pożyczone z wątku o rossmannie)
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1279016983
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 19:31   #3651
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
czy używał ktoś nowego filtru Babydream ?

( zdjęcie pożyczone z wątku o rossmannie)
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1279016983
ja . bielil bardzo wiec odstawilam, ale krzywdy mi nie zrobil, nie zapchal, moge go oddac komus bo juz kupilam inny
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:50   #3652
kittie22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 370
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

hop hop Doradźcie mi coś...
kittie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:59   #3653
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kittie22 Pokaż wiadomość
hop hop Doradźcie mi coś...
Idziesz na łatwiznę i dlatego nikt Ci nie radzi Gdyby tak prosto było dobrać komuś filtr to nie byłoby tylu wątków na ten temat. Najpierw zajrzyj do wątków redakcyjnych, żeby zorientować się po co się filtrujemy, jak i czym.
Serum Lemon jest z kwsem BHA i jak nie chcesz mieć przebarwień to lepiej stosować stabilny filtr.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 05:59   #3654
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
ja . bielil bardzo wiec odstawilam, ale krzywdy mi nie zrobil, nie zapchal, moge go oddac komus bo juz kupilam inny

dzięki
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 21:58   #3655
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny, czy ten filtr jest naprawde stabilny czy tylko producent tak sobie "wymyslil": https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-28479.htm ?
Lepiej kupic ten czy Soraye 30?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:58   #3656
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Hej.
Chciałabym zapytać o filtry z Iwostinu. Konkretnie mam na myśli ten kremik-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-36615-opis-Iwostin-Sensitia-Krem-intensywnie-nawilzajacy-SPF-20.htm
Mogę go używać na co dzień i pod olejek do opalania?
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:22   #3657
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ten filtr jest naprawde stabilny czy tylko producent tak sobie "wymyslil": https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-28479.htm ?
Lepiej kupic ten czy Soraye 30?
lepiej sorayę

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Hej.
Chciałabym zapytać o filtry z Iwostinu. Konkretnie mam na myśli ten kremik-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-36615-opis-Iwostin-Sensitia-Krem-intensywnie-nawilzajacy-SPF-20.htm
Mogę go używać na co dzień i pod olejek do opalania?
iwostin w słonecznej serii solecrin ma porządne filtry, ale w innych swoich kosmetykach- niekoniecznie. lepiej wybrać np. iwostin solecrin emulsja w sprayu spf20.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:10   #3658
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

http://kopalniawiedzy.pl/bluszcz-nan...ang-10899.html
Ahoj!, kobiety - bluszcze
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 19:29   #3659
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Zastanawiam się jeszcze czy nie dać ostatniej szansy LRP temu barwionemu, jestem typem zimy, cerę mam lekko różową myślicie że jest szansa, że nie będę wyglądać jak świnka ?
I jeszcze pytanie- czy on jest choć trochę kryjący ? chodzi mi o przebarwienia i blizny po trądziku, z którym ciągle się zmagam czy jest szansa że je przykryje ?

Teraz używam EDM jako podkładu.

Pozdrawiam

Edytowane przez karolamaria89
Czas edycji: 2010-07-24 o 21:01
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 21:17   #3660
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jeszcze czy nie dać ostatniej szansy LRP temu barwionemu, jestem typem zimy, cerę mam lekko różową myślicie że jest szansa, że nie będę wyglądać jak świnka ?
I jeszcze pytanie- czy on jest choć trochę kryjący ? chodzi mi o przebarwienia i blizny po trądziku, z którym ciągle się zmagam czy jest szansa że je przykryje ?

Teraz używam EDM jako podkładu.

Pozdrawiam
Ja mam podobny odcień skóry i na mnie nie był wcale zbyt różowy. Lekko kryje, a raczej wyrównuje koloryt.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.