Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 12:11   #1531
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Tłusty czwartek? Co to jest tłusty czwartek ?!
Mags to taki dzień, kiedy każdy myśli, że zjedzenie jednego pączka sprawi, że żadna z tych (chyba) 400 kcal nie wejdzie im w tyłek, boczki, uda itp. bo są rozgrzeszeni właśnie ze względu na ten tłusty czwartek.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina

Edytowane przez bajons
Czas edycji: 2013-02-07 o 12:13
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:14   #1532
kulla
Raczkowanie
 
Avatar kulla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 204
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

cherry l, zrobiłam to pierwsze zszywkowe ćwiczenie. Śmieszne uczucie. Ale nie zakładałam nogi na nogę, tylko 'motylkowałam'. Tak jak ktoś napisał w komentarzach

Niezłe Nie zaszkodzi spróbować
__________________
'Love is a burning thing
And it makes a fiery ring
Bound by wild desire
I fell into a ring of fire'


Johnny Cash
kulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:15   #1533
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Chodziło mi żebyś założyła wątek (na wizażu) z tymi ćwiczeniami, określiła jak ćwiczyć ile czasu itp. Ja chętnie podejmę takie wyzwanie. Co Ty na to??
Zerknij na mój podpis - mam inne wyzwanie...
jeśłi mam być szczera, nie jestem dobra w zakładaniu wątków xd
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:03   #1534
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Mags to taki dzień, kiedy każdy myśli, że zjedzenie jednego pączka sprawi, że żadna z tych (chyba) 400 kcal nie wejdzie im w tyłek, boczki, uda itp. bo są rozgrzeszeni właśnie ze względu na ten tłusty czwartek.
Aaaaha i jeszcze może mi powiesz, że te 400 kcal pójdzie im tylko w cycki ?

Jestem złą synową, bardzo złą Paczkę pączków od teściowej wyrzuciłam do kosza na śmieci
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:08   #1535
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Aaaaha i jeszcze może mi powiesz, że te 400 kcal pójdzie im tylko w cycki ?

Jestem złą synową, bardzo złą Paczkę pączków od teściowej wyrzuciłam do kosza na śmieci
Mags powiem Ci, że właśnie to w cycki Ci NIE PÓJDZIE!!, ale wszędzie indziej, gdzie byś sobie nie życzyła, to tak!

I jesteś złą synową, bardzo złą!
A jak ma na wizażu szpiegów??
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:49   #1536
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Aaaaha i jeszcze może mi powiesz, że te 400 kcal pójdzie im tylko w cycki ?

Jestem złą synową, bardzo złą Paczkę pączków od teściowej wyrzuciłam do kosza na śmieci
jedzeniowe a zwlaszcza slodyczowe prezenciki od tesciowej to zlo
ja takie prezenty jedzeniowe ktorych nie chce (i oczywiscie tlumacze ze nie chce ale ona tlumaczen nie przyjmuje za bardzo) po prostu zostawiam na przeczekanie (oczywiscie o ile sie nie zepsuja) - zjawiaja sie za tydzien czy dwa i pytaja: o, to nie zjedliscie? No nie, nie zjedlismy, przeciez mowilismy ze nie zjemy i potem juz nie zostawiaja
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 14:45   #1537
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

No niestety ja zjadłam 2 ponieważ koleżanka z pracy sama piekła,ale mi to na pewno pójdzie w cycki,wiecie ogólnie to ja nie martwie się o to czy ten jeden jedyny raz coś zmieni bo na 100% nic
live jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 16:43   #1538
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Ja nie zjadłam dzis jeszcze nic słodkiego i nie zamierzam

Za to zrobiłam po raz pierwszy NO MORE trouble zones i podobało mi die bardzo! Jeszcze mam dzis Zumbe i potem pewnie bede juz umierać z bólu i zmęczenia ...

Tylko zastanawiam sie jak to ćwiczyć, codziennie to chyba za duzo, moze tak 3 razy w tygodniu? Czy ktos robił ten trening na dłuższa metę i moze powiedzieć o efektach?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 16:52   #1539
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
No niestety ja zjadłam 2 ponieważ koleżanka z pracy sama piekła,ale mi to na pewno pójdzie w cycki,wiecie ogólnie to ja nie martwie się o to czy ten jeden jedyny raz coś zmieni bo na 100% nic
oby!
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 16:58   #1540
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
oby!
Potem w maju na zdjeciach wszystko wyjdzie
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:12   #1541
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja zamiast pączka zjadłam sobie owsiane ciasteczko sante i wypiłam 1- dniowy sok marchwiowy : P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 17:18   #1542
sophieK
Przyczajenie
 
Avatar sophieK
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

cześć dziewczyny!

dopiero zaczęłam moją przygodę z Jillian i to całkowicie przypadkiem. znałam już wcześniej z programów telewizyjnych, ale nigdy do głowy mi nie przyszło, żeby z nią ćwiczyć. chociaż wiedziałam, że ćwiczyć muszę, bo nie dość, że po upojnych styczniowych wakacjach przybyło 2kg, to w czerwcu wychodzę za mąż, a chyba większej motywacji nie ma, jak chęć wyglądania zniewalająco na własnym ślubie

na Jillian natknęłam się, jak już wspomniałam, przypadkiem, kiedy to w niedzielę wybrałam się do kiosku po magazyn, zobaczyłam Vitę z jej płytą. kupiłam, ale szczerze mówiąc nawet nie otworzyłam, tylko zaczęłam grzebać w internecie i tak trafiłam tutaj

przyznam dziewczyny, że zajęło mi 3 dni przebrnięcie przez forum (oczywiście nie da się pochłonąć wszystkiego) z wielką chęcią i zapałem. wasze wpisy są naprawdę motywujące! nigdy nie miałam takiego zapału do ćwiczeń, jak od czytania o waszych osiągnięciach

tak więc od 3 tygodni odżywiam się zdrowo, głównie według wskazań diety south beach, a od 3 dni ćwiczę 30 day shred.
i nie będę tu oryginalna, jak powiem, że kocham Jillian całym sercem
co więcej, drugiego dnia złapało mnie lekkie przeziębienie (co kiedyś byłoby ekstra wymówką, żeby posiedzieć na kanapie, zamiast lecieć na siłownię), a ja wpadłam w płacz, że zawiodę (powtarzam, po pierwszym dniu ćwiczeń ), a obiecałam sobie przejść cały program

i oto jestem, dziś 4 dzień, są efekty w postaci mega pozytywnego nastawienia, lekkich zakwasów i chęci do ćwiczeń

cóż, trochę się rozpisałam, ale to chyba dlatego, że tak się naczytałam tego forum, że chciałam się podzielić "na raz" moimi myślami.
jak nudne, wybaczcie.

na początku też mam ogromną prośbę - widziałam, że dzieliłyście się źródłami, gdzie są programy Killer ABS, No more trouble zones i Banish fat boost metabolism.
Nie mogę znaleźć nigdzie pełnych filmów z tymi treningami i będę przeogromnie wdzięczna za "cynk", gdzie to się znajduje

no nic, koniec mych wywodów na dziś, wskakuję w dres i zabieram się za level1
sophieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:45   #1543
flyerbag
Raczkowanie
 
Avatar flyerbag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 112
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Wracam Wiem, że pisałam to ostatnio, ale nie zawsze jest tak, jak planujemy

Za dwa dni kończę level 1 z 6w6p, a brzuch {wg mnie} wcale się nie zmienił Ech... Zobaczymy co pokaże cm w niedzielę ;p

Co do dzisiejszego 'święta' - trwam w postanowieniu o niejedzeniu słodyczy, więc żaden pączek nie przewinął się przez moje ręce
__________________
Zapraszam na moje blogi:

BLOG FITNESSOWY
BLOG MACIERZYŃSKI

INSANITY 24/60
30 day shred - done
6Weeks Six-Pack -DONE
SQUAT 30/30 - DONE
KILLER ABS - DONE

Ćwiczę z Zuzką - lb ZWOWów - 40
Trening siłowy <3
flyerbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:57   #1544
natalkao
Przyczajenie
 
Avatar natalkao
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja od jakiś 5 dni ćwiczę 6w6p level 2 i też nie widzę żadnych zmian... trochę to dobija może uda troszkę bolą, ale brzuch wgl nie, nie wiem co robię źle
natalkao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:01   #1545
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez natalkao Pokaż wiadomość
ja od jakiś 5 dni ćwiczę 6w6p level 2 i też nie widzę żadnych zmian... trochę to dobija może uda troszkę bolą, ale brzuch wgl nie, nie wiem co robię źle
Kochana ,ale co to jest 5 dnijak się wcześniej nie ćwiczyło(chyba ze się mylę) poćwicz jeszcze 5 tygodni i wtedy zacznij się martwić
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:43   #1546
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

sophieK witaj!
Co do Twojego pytania, o dostęp do pełnych wersji filmików z ćwiczeniami to są na chomiku i stamtąd mam je np. ja.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 20:07   #1547
cwaniara_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 128
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sophieK Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!

dopiero zaczęłam moją przygodę z Jillian i to całkowicie przypadkiem. znałam już wcześniej z programów telewizyjnych, ale nigdy do głowy mi nie przyszło, żeby z nią ćwiczyć. chociaż wiedziałam, że ćwiczyć muszę, bo nie dość, że po upojnych styczniowych wakacjach przybyło 2kg, to w czerwcu wychodzę za mąż, a chyba większej motywacji nie ma, jak chęć wyglądania zniewalająco na własnym ślubie

na Jillian natknęłam się, jak już wspomniałam, przypadkiem, kiedy to w niedzielę wybrałam się do kiosku po magazyn, zobaczyłam Vitę z jej płytą. kupiłam, ale szczerze mówiąc nawet nie otworzyłam, tylko zaczęłam grzebać w internecie i tak trafiłam tutaj

przyznam dziewczyny, że zajęło mi 3 dni przebrnięcie przez forum (oczywiście nie da się pochłonąć wszystkiego) z wielką chęcią i zapałem. wasze wpisy są naprawdę motywujące! nigdy nie miałam takiego zapału do ćwiczeń, jak od czytania o waszych osiągnięciach

tak więc od 3 tygodni odżywiam się zdrowo, głównie według wskazań diety south beach, a od 3 dni ćwiczę 30 day shred.
i nie będę tu oryginalna, jak powiem, że kocham Jillian całym sercem
co więcej, drugiego dnia złapało mnie lekkie przeziębienie (co kiedyś byłoby ekstra wymówką, żeby posiedzieć na kanapie, zamiast lecieć na siłownię), a ja wpadłam w płacz, że zawiodę (powtarzam, po pierwszym dniu ćwiczeń ), a obiecałam sobie przejść cały program

i oto jestem, dziś 4 dzień, są efekty w postaci mega pozytywnego nastawienia, lekkich zakwasów i chęci do ćwiczeń

cóż, trochę się rozpisałam, ale to chyba dlatego, że tak się naczytałam tego forum, że chciałam się podzielić "na raz" moimi myślami.
jak nudne, wybaczcie.

na początku też mam ogromną prośbę - widziałam, że dzieliłyście się źródłami, gdzie są programy Killer ABS, No more trouble zones i Banish fat boost metabolism.
Nie mogę znaleźć nigdzie pełnych filmów z tymi treningami i będę przeogromnie wdzięczna za "cynk", gdzie to się znajduje

no nic, koniec mych wywodów na dziś, wskakuję w dres i zabieram się za level1
Hej na PW


Ja już 3 dzień 2 level ripa zaliczony, ostatnio coś mi czas szybko ucieka, zaraz będzie 3 tydzień .
__________________
cwaniara to tylko nick z gry w pokera nie jestem żadnym cwaniakiem na forum

Edytowane przez cwaniara_
Czas edycji: 2013-02-07 o 20:11
cwaniara_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 20:18   #1548
sophieK
Przyczajenie
 
Avatar sophieK
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez cwaniara_ Pokaż wiadomość
Hej na PW


Ja już 3 dzień 2 level ripa zaliczony, ostatnio coś mi czas szybko ucieka, zaraz będzie 3 tydzień .
cwaniara_ wielkie dzięki
jak tylko skończę (mam nadzieję, że mi się uda utrzymać motywację) 30DS, chcę zacząć też inny program. może właśnie tez ripped jest to dużo cięższe od shred?
sophieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 21:11   #1549
anetterainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 100
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

a ja nie powiem ile pączków zjadłam, ale więcej niż wy.
dieta dietą, ale nie można wiecznie sobie wszystkich przyjemności odmawiać. tak, tak, już mi ktoś pisał, że romantyczny wieczór może być z sałatą... owszem ale do tego feta i wino albo koniaczek. tak samo dzisiaj, ktoś mi daje pączka własnej roboty, lub specjalnie dla mnie poszedł do cukierni więc nie wypada wrzucić do kosza czyjejś dobrej woli. czym jest jeden dzień do 5 miesięcy przykładowo? (ale jeden a nie każdy weekend na przykład).
a jeżeli w maju na zdjęciu bede miała 400 kcal więcej w biodrach, to myślę, że to przeżyje ;p
anetterainbow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 21:47   #1550
Ooh_la_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Mam lekką obsuwę z 30-day-shredem ale wracam do systematycznych ćwiczeń! Został mi ostatni dzień z drugiego levelu i już nie mogę się doczekać trzeciego :0

Za to byłam wczoraj na jodze, jakiejś takiej dla mega początkujących i przyznam że wyjątkowo relaksujący to był wieczór, a przy okazji moje mięśnie się tak przyjemnie...ponapinały Ale nie mam żadnych zakwasów, więc może to dobra przeciwwaga dla katuszy serwowanych przez Jillian..?

A dla tych, którzy lubią oglądać ćwiczenia w tradycyjnej formie - w ostatnim numerze "Diety" chyba była dołączona płyta z 30-day-shredem Widać nie tylko my już o niej wiemy! :O
__________________
30 day shred
dzień 10 level 2
Ooh_la_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 22:03   #1551
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

A u mnie dziś workout 8 i bicepsy scream szczególnie po 3/4 MNTZ, ale warto było i W8 jak i 7 bardzo mi odpowiadają. Są typowo na rzeźbienie.
I włączam NMTZ do obiegu, dobrze mi robi na uda i pupę (chyba)
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 22:14   #1552
viki1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witajcie nadal powoli nadrabiam forum, ale ze względu na brak czasu dzisiaj, przeczytałam tylko wczorajsze i dzisiejsze:P
Co do pączków.... to ja już nawet nie będę mówić ile.... Ale na usprawiedliwienie: pączki mojej babci są pyyyyycha i nie da się obok nich przejść obojętnie. Wczoraj wieczorem jednak już nic nie ćwiczyłam, dzisiaj też, ze względu na brak czasu.
Zacznę na nowo od niedzieli, bo jutro znajomi przyjeżdżają w odwiedziny i będą do soboty.
Pączkowe buziaki

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

AAA zapomniałam od niedzieli zaczynam z 30shred
viki1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 22:22   #1553
abra_cadabra
Raczkowanie
 
Avatar abra_cadabra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja dziś pocisnęłąm level 2 shreda (już przedostatni raz) ale z pewnymi modyfikacjami ze względu na okres (zamiast brzuszków, unoszenia nóg itp. robiłam inne ćwiczenia, mniej inwazyjnena nefralgiczne 'w te dni' podbrzusze.)
__________________
getting FIT in progress...

abra_cadabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 07:54   #1554
natalkao
Przyczajenie
 
Avatar natalkao
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość

Kochana ,ale co to jest 5 dnijak się wcześniej nie ćwiczyło(chyba ze się mylę) poćwicz jeszcze 5 tygodni i wtedy zacznij się martwić
ogólnie ćwiczę od stycznia, wczesniej 6w6p level 1 a teraz zaczełam 2, nie że wgl tylko od 5 dni :P no i myślę że jak to ćwiczenia na brzuch to powinny być widoczne jakieś zmiany a tu nic
natalkao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:10   #1555
SmileAndNothingMore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Co do pączków to ja na początku myślałam że nie zjem ani jednego i tak dalej , ale dostaliśmy od babci pączki i ciasto wlasnej roboty to zjadłam jednego pączka i kawałeczek ciasta , ale byłam wczoraj wieczorem biegać później zaliczyłam 5 dzień 1 lv shreda i dzisiaj rano jeszcze byłam biegać więc jako tako może spaliłam to ale nie ważne myśle że raz w ciągu tej całej "diety" mogłam sobie pozwolić na tego pączka i kawałek ciasta w końcu nie jem już rzadnych słodyczy i pije samą wode i zieloną herbate więc mały sukcesik jest .
A przedemną dzisiaj jeszcze 6 dzień lv 1 shreda i może wieczorkiem pójde znowu pobiegać strasznie polubiłam to robić.
SmileAndNothingMore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:07   #1556
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Przyszłam w koncu pochwalić sie rezulatatami shreda.

Pomiar nr 1 2 stycznia 2013
Pomiar nr 2 - 8 lutego

Talia ( w najwyższym miejscu) 78 - 71cm
Pas w pepku 87- 83 cm
Biodra 96- 92cm
Udo w miejscu gdzie zaczyna sie pupa 60- 56cm
Udo w połowie mniej wiecej 54-53cm
Biust 96 - 92 ;(( niestety

Waga było 67.7 jest 50.3 kg OCZYWIŚCIE TU BYŁ BŁĄD WAGA POKAZUJE 65.3 KG

Jestem zachwycona efektami ale
Była tez dieta i zumba min 2 razy w tygodniu.
__________________

Edytowane przez _Novotna_
Czas edycji: 2013-02-08 o 14:13
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:14   #1557
cwaniara_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 128
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sophieK Pokaż wiadomość
cwaniara_ wielkie dzięki
jak tylko skończę (mam nadzieję, że mi się uda utrzymać motywację) 30DS, chcę zacząć też inny program. może właśnie tez ripped jest to dużo cięższe od shred?
prosze podobno rip jest trochę trudniejszą wersją DS . Pisze ''podobno'' bo ja od razu zaczynałam od rippa, to nie mam doświadczenia z wcześniejszym programem, ale dziewczyny coś wspominały o tym w wątkach

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Przyszłam w koncu pochwalić sie rezulatatami shreda.

Pomiar nr 1 2 stycznia 2013
Pomiar nr 2 - 8 lutego

Talia ( w najwyższym miejscu) 78 - 71cm
Pas w pepku 87- 83 cm
Biodra 96- 92cm
Udo w miejscu gdzie zaczyna sie pupa 60- 56cm
Udo w połowie mniej wiecej 54-53cm
Biust 96 - 92 ;(( niestety

Waga było 67.7 jest 50.3 kg

Jestem zachwycona efektami ale
Była tez dieta i zumba min 2 razy w tygodniu.
Świetne wyniki!! Gratuluję zapewne dużo dała też dieta, to teraz nie zostaje nic innego jak brać przykład i prócz samych codziennych ćwiczeń, pilnować tego co jemy

Możesz napisać mniej więcej jak wyglądały Twoje posiłki?
__________________
cwaniara to tylko nick z gry w pokera nie jestem żadnym cwaniakiem na forum
cwaniara_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:54   #1558
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dziękuje bardzo naprawde sie starałam choc na pewno pod katem diety moze byc lepiej ja mam dość nienormowany tryb pracy więc czasem było cieżko
Ale tak:
1. Zawsze na śniadanie przed wyjściem z domu Owsianka ale taka kupna w saszetkach mamy tu taka w Anglii co 2 min i zrobiona rożne smaki, czasem z bananem, pestkami, miodem

2. Drugie śniadanie generalnie jajka ) jajecznica albo naleśniki pełnoziarnisty ze szpinakem i jajkiem sadzonym, ewentualnie kanapki z jajkiem

3. Często zupa- krem w pracy lub normalny obiad: ryba pieczona lub krewetki lub pierś z kuraka z jakimiś warzywami, sałata co tam podali w pracy żadnych frytek i smazonego.

4. Często kanapka z pieczonym Kurakiem lub tortilla pełnoziarnista awokado, chilli i kurczakiem z przepisu jillian.

5. Wiesniak, twarog raczej cos lekkiego

Patrzcie tylko ze ja chodzę spać około 3 i wstaje ok 11 więc ten dzien tez mam taki popaprany, czasem jestem w pracy 15 godzin i musze sie bardzo pilnować zeby nie opuścić posiłku a wszyscy myślą ze ja jakaś nienazarta ze co 3 godziny jem i oczywiście złote rady koleżanek ze tak nie schudne ale jak widać chudne pomału

Wiem ze tej jadłospis nie jest najlepszym przykładem ale to sukces w porównaniu z moimi dwoma posiłkami dziennie wcześniej ...

Mam zamiar wziąć sie bardziej za liczenie kalorii i tez ułożyć dietę wg zapotrzebowania na btw.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:56   #1559
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość

Waga było 67.7 jest 50.3 kg

.
Schudłaś 17,4 kg???

Tam nie wkradł się jakiś błąd???
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 14:09   #1560
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Przyszłam w koncu pochwalić sie rezulatatami shreda.

Pomiar nr 1 2 stycznia 2013
Pomiar nr 2 - 8 lutego

Talia ( w najwyższym miejscu) 78 - 71cm
Pas w pepku 87- 83 cm
Biodra 96- 92cm
Udo w miejscu gdzie zaczyna sie pupa 60- 56cm
Udo w połowie mniej wiecej 54-53cm
Biust 96 - 92 ;(( niestety

Waga było 67.7 jest 50.3 kg

Jestem zachwycona efektami ale
Była tez dieta i zumba min 2 razy w tygodniu.
Chryste Panie gratulacje !
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.