Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 23:17   #1081
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aldix Pokaż wiadomość
Uwielbiam olejki perfumowane do ciałą Body Shop. U nas jest ogromny wybór i ja używam cynamon. Kupiłam go mężowi (a tak przy okazji - czemu na tym forum mąż to TZ/TŻ), ale tak się zakochałam, że sama uzywam... Olejki są u nas za 6Ł.
ooo, a które to dokładnie? Ile mają ml? Masz moze jakies foto?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 08:13   #1082
aldix
Raczkowanie
 
Avatar aldix
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: górzysta, wietrzna Szkocja
Wiadomości: 84
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Beekeeper to te:

http://www.thebodyshop.com/bodyshop/...oryId=cat30056

U nas są wszystkie (+jeszcze kilka). Są bardzo trwałe, pięknie się utrwalają na ciele pod wpływem ciepła. Mają 5 ml.

Ejva odpowiedziałam ci wtedy o RoC i jego cenach...

Dziękuję za wyjaśnienie nt. TŻ.
__________________
Zdrówko mężów - którzy nas wygrali, frajerów- którzy nas stracili i najszczęśliwszych drani - którzy nas jeszcze spotkają!!

Basia
aldix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 14:19   #1083
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dzieki wielke za info. Kokos kusi Jak juz bede w Uk (czyli w ta sobotę) to sie rozglądnę dokładnie i wszystko obwącham
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 15:01   #1084
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

o Bee jak to jest, ze my w jednym miescie w tym samym czasie byc nie mozemy ja jutro lece do PL, bezclowka juz na mnie czeka a a propo's olejkow to ja mialam na mysli te do kominkow, zapachy domowe tym tez sie przyjzyjcie bo warto - rozany i stara edycja sandal wood.....
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 17:30   #1085
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aldix Pokaż wiadomość

Ejva odpowiedziałam ci wtedy o RoC i jego cenach...
Tak, tak Aldix i dziekuje Ci slicznie. To od Ciebie wiedzialam, ze w Bootsie te Roc-i kosztowaly 19.95 i stad moglam porownac z Superdrugiem.

Ale oczywiscie po ostrzezeniach, sprawdze najpiierwdate przydatnosci
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 11:02   #1086
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny kochane mam pytanie odnosnie karty Bootsa. Założyłam ją jakiś czas temu i dzis przyszła ulotka. Mam jakies 2, 092 czyli 20 euro z hakiem. Chciałabym kupić sobie róż Clinique , który kosztuje 36 euro. Czy oni mi odejmą te 20 euraków a reszte dopłacę? Czy też muszę wybrać z oferty produkt za cenę ok. 20 euro? Proszę jak to jest
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 14:35   #1087
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane mam pytanie odnosnie karty Bootsa. Założyłam ją jakiś czas temu i dzis przyszła ulotka. Mam jakies 2, 092 czyli 20 euro z hakiem. Chciałabym kupić sobie róż Clinique , który kosztuje 36 euro. Czy oni mi odejmą te 20 euraków a reszte dopłacę? Czy też muszę wybrać z oferty produkt za cenę ok. 20 euro? Proszę jak to jest
O właśnie, ja też się ostatnio nad tym zastanawiałam, bo odkąd mam kartę Bootsa, nic jeszcze za zebrane punkty nie kupiłam . Więc także czekam, aż ktoś nam to wyjaśni . Buziaki
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 17:31   #1088
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane mam pytanie odnosnie karty Bootsa. Założyłam ją jakiś czas temu i dzis przyszła ulotka. Mam jakies 2, 092 czyli 20 euro z hakiem. Chciałabym kupić sobie róż Clinique , który kosztuje 36 euro. Czy oni mi odejmą te 20 euraków a reszte dopłacę? Czy też muszę wybrać z oferty produkt za cenę ok. 20 euro? Proszę jak to jest
u mnie w angielskim bootsie jest tak , ze nie mozna doplacac , trzeba miec wystarczajaca ilosc punktow .
soni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 18:24   #1089
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez soni Pokaż wiadomość
u mnie w angielskim bootsie jest tak , ze nie mozna doplacac , trzeba miec wystarczajaca ilosc punktow .
o nieto muszę czekać jeszcze pare miesięcy na kolejną ulotkę
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 18:48   #1090
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
o nieto muszę czekać jeszcze pare miesięcy na kolejną ulotkę
Ryjku, chodzi Ci o ten z makiem? Jesli tak to niezly zbieg okolicznosci bo wlasnie jutro ide go sobie odebrac za punkty
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 19:55   #1091
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ryjku, chodzi Ci o ten z makiem? Jesli tak to niezly zbieg okolicznosci bo wlasnie jutro ide go sobie odebrac za punkty
Aaliyah tak, tak o ten. Masz nazbieraną całą sumkę ?
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 20:46   #1092
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Aaliyah tak, tak o ten. Masz nazbieraną całą sumkę ?
No mam . W moim przypadku to 23 funty. A na jaki kolorek sie czaisz? Ja na Peony
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 20:56   #1093
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
No mam . W moim przypadku to 23 funty. A na jaki kolorek sie czaisz? Ja na Peony
W moim przypadku 38 euro a ma 20 na karcie. Chcę Posy , Peoni już mam i serdecznie Ci polecam ten kolorek. Ja jestem zachłanna i mam ostatnio świra na róże i pudry. Z perfumami chwilowo mam spokuj
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 21:18   #1094
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
W moim przypadku 38 euro a ma 20 na karcie. Chcę Posy , Peoni już mam i serdecznie Ci polecam ten kolorek. Ja jestem zachłanna i mam ostatnio świra na róże i pudry. Z perfumami chwilowo mam spokuj
Mnie tez dopada - raz szal na perfumy a potem znowu na kolorowke. Ale sie ciesze na to Peony
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 22:04   #1095
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Aaliyah zapytam Cie jescze o róże Benefitu . Na wizażystce Beekeeper wspominała, że ją kusisz nimi.
Ostatnio kupiłam sobie 10 rozświetlaczo - brązer i jest cudny ale kusi mnie jeszcze Brzoskwinka, latawiec i Dallas. Może mnie też pokusisz

Edytowane przez 13ryjek
Czas edycji: 2007-07-01 o 11:57
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 11:56   #1096
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Aaliyah zapytam Cie jescze o róże Benefitu . Na wizażystce Beekeeper wspominała, że ją kusisz nimi.
Ostatnio kupiłam sobie 10 rozświetlaczo - brązer i jest cudny ale kusi mnie jeszcze Brzoskwinka, latawiec i texas. Może mnie też pokusisz
No ze mnie juz taka kusicielka Ale jeszcze nie kupilam zadnego rozu Benefitu. Mam za to rozswietlacze do twarzy rozne, moze to Bee miala na mysli. Tez ostrzylam sobie pazurki na 10, ale to na bezclowce, za 5 dni sobie sprawie. Mam tylko pytanie czy brazer jest bardzo ciemny? Czy raczej delikatny?
Z "rozy" to mam paletke Hopelessly devoted to pink... Ale Ryjku polece Ci HollywoodGlo z Benefitu. Swietny na lato zamaist fluidu, rozswietla i delikatnie brazuje (ale to brazowanie to moze z racji mojej bardzo jasnej cery ).
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 17:11   #1097
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
No ze mnie juz taka kusicielka Ale jeszcze nie kupilam zadnego rozu Benefitu. Mam za to rozswietlacze do twarzy rozne, moze to Bee miala na mysli. Tez ostrzylam sobie pazurki na 10, ale to na bezclowce, za 5 dni sobie sprawie. Mam tylko pytanie czy brazer jest bardzo ciemny? Czy raczej delikatny?
Z "rozy" to mam paletke Hopelessly devoted to pink... Ale Ryjku polece Ci HollywoodGlo z Benefitu. Swietny na lato zamaist fluidu, rozswietla i delikatnie brazuje (ale to brazowanie to moze z racji mojej bardzo jasnej cery ).
HollywoodGlo oblukam następnym razem. Jeśli chodzi o brązer z 10 to jest on mocno perłowy. Można nim stopniować stopniować, wtedy nie przesadzisz z brazem. Uważam , że jest uniwersalny i dla bladych twarzy i dla ciemnych (ja tez bladzioch jestem). Bardzo ładnie wyglada ma buźi. Jeszcze mnie przyciagaja te duże sypkie pudry z puszkiem. Jest filoetowe, zielone i brązowe pudelko. Sa chyba mocno błyszczące ale fajnie mieć taki wielki puder
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 02:20   #1098
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mi sie strasznie marzy Giorgia, ach...
A Latawiec to ktory, Ryjku?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 11:56   #1099
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Mi sie strasznie marzy Giorgia, ach...
A Latawiec to ktory, Ryjku?
To ten
A Giorgia pachnie chyba brzoskwiniowo

Dziewczyny a oglądałyście nowa kolekcje w TBS? . Ciekawa jestem tego sypańca różowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 511Z1NB5PXL._SS500_.jpg (33,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lg_duo_glow_01and02.jpg (14,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img15914.jpg (7,3 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez 13ryjek
Czas edycji: 2007-07-01 o 20:31
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 00:49   #1100
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Nio, Dandelion tez kusi, jest na mej liscie zaraz po Giorgii

Na Hollywood Glo tez mam oko. Jutro ide oblukac te MeMeMe, a zaraz po nich calego Benefita

Powiedzcie mi tylko dziewczymny, co jest takiego innego w makach Clinique?Czy róznia sié jakos specjalnie od innych rozy?Czemu sie nimi tak zachwycacie?Jaki daja efekt na buzi?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 22:09   #1101
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja zamierzam sobie kupić jakiś dobry korektor do twarzy i puder matujący... Może coś polecicie, ale tylko firmowki, Dior, Clinique, Chanel, Lauder itp, w londynie nawet smiesznie tanie są kosmetyki

chleb kosztuje 1 funta, a (swoja drogą badziewny) mus maybellinu 3 funty
__________________
So w h i l e I'm s t i l l h e a l i n g
Just try and have a little patience



like a....
+++ V I R G I N +++
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 22:34   #1102
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
HollywoodGlo oblukam następnym razem. Jeśli chodzi o brązer z 10 to jest on mocno perłowy. Można nim stopniować stopniować, wtedy nie przesadzisz z brazem. Uważam , że jest uniwersalny i dla bladych twarzy i dla ciemnych (ja tez bladzioch jestem). Bardzo ładnie wyglada ma buźi. Jeszcze mnie przyciagaja te duże sypkie pudry z puszkiem. Jest filoetowe, zielone i brązowe pudelko. Sa chyba mocno błyszczące ale fajnie mieć taki wielki puder
Musze sie przyjrzec blizej tej 10-tce. Wiem, o ktorych pudrach mowisz Ryjku. Sliczne sa, ale chyba raczej do ciala, co? Bo one takie troszke kolorowe sa

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Nio, Dandelion tez kusi, jest na mej liscie zaraz po Giorgii

Na Hollywood Glo tez mam oko. Jutro ide oblukac te MeMeMe, a zaraz po nich calego Benefita

Powiedzcie mi tylko dziewczymny, co jest takiego innego w makach Clinique?Czy róznia sié jakos specjalnie od innych rozy?Czemu sie nimi tak zachwycacie?Jaki daja efekt na buzi?
I jak tam, Bee? Kupilas cos fajnego? A Hoola Cie nie kusi?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 17:42   #1103
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
I jak tam, Bee? Kupilas cos fajnego? A Hoola Cie nie kusi?
No wiec u nas nie ma MeMeMe Dowiedzialam sie, ze jest tylko w wybranych Superdrugach. Trza bedzie do Leeds sie wybrac

Hoola jakos nie kusi zbytnio, bo mam kilka bronzerow (ulubiony to chyba Cargo), a takiej brzoskwinki niet

No to co z tym Cliniquiem, nikt mi nie wyjasni? (bo mnie kusic zaczyna )

Flamingo (tez Benefit) do ciala tez jest fajny, ma bronzujaco-rozowawy odcien(cos jak Dallas) i mnostwo drobniutenkich drobinek, swietny na letnia impreze. Tylko po czasie zaczyna bardzo brzydko pachnac w butelce. Moze byl juz przeterminowany, nie wiem...ale nie wszytskie tak pachna, wiec uwaga.

Polecam Wam tez goraco ogromniasty krem do ciala Just Pink z Nexta. Zwykle bardzo sceptycznie odnosze sie do takich ubraniowaych marek, ale on jest naprawde swietny! Bardzo ladnie pachnie i daje na ciele taka delikatna poswiate...Ma w sobie malusienkie drobinki. jest ogromny i kosztuje 5 funtow.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 11:50   #1104
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
No wiec u nas nie ma MeMeMe Dowiedzialam sie, ze jest tylko w wybranych Superdrugach. Trza bedzie do Leeds sie wybrac

Hoola jakos nie kusi zbytnio, bo mam kilka bronzerow (ulubiony to chyba Cargo), a takiej brzoskwinki niet

No to co z tym Cliniquiem, nikt mi nie wyjasni? (bo mnie kusic zaczyna )

Flamingo (tez Benefit) do ciala tez jest fajny, ma bronzujaco-rozowawy odcien(cos jak Dallas) i mnostwo drobniutenkich drobinek, swietny na letnia impreze. Tylko po czasie zaczyna bardzo brzydko pachnac w butelce. Moze byl juz przeterminowany, nie wiem...ale nie wszytskie tak pachna, wiec uwaga.

Polecam Wam tez goraco ogromniasty krem do ciala Just Pink z Nexta. Zwykle bardzo sceptycznie odnosze sie do takich ubraniowaych marek, ale on jest naprawde swietny! Bardzo ladnie pachnie i daje na ciele taka delikatna poswiate...Ma w sobie malusienkie drobinki. jest ogromny i kosztuje 5 funtow.

Bee jeśli chodzi o maczek Clinuque to ja go kupiłam na poczatku, jak tylko sie pojawił. Przyznam , że przyciągnął mnie jego wygląd Lubię takie błyskotki kwiatki, wszystko co błyszczy.
Teraz jednak jestem z niego ogromnie zadowolona. Daje śliczny kolor na policzkach dodatkowo zostawia satynową poświatę. Dany na całą buzię ślicznie ją ożywia. Lubię kosmetyki Clinique za bezpieczny skład. Jestem alergikiem więc to dla mnie ważne. Kupiłam 10 Benefit ,jest super ale skład okropny testuje na razie zobaczymy czy mnie nie wysypie.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 17:53   #1105
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dzieki Ryjku za odpowiedz

Ja na razie skromnie. Kupilam tylko Glam Shine z tej nowej serii Natural Glow (moj pierwszy Glam Shine tak w ogole , wyobrazcie sobie!), kolor 407 i jestem bardzo, bardzo zadowolona! Obecnie moj ulubiony blyszczyk

Na lotnisku kupilam tez ta slawna wazelinke hiszpanska Agatha Ruiz de la Prada i powiem Wam, ze nic nadzwyczajnego: srednio nawilza i wg mnie to tylko zapachowa wazelina. Ale opakowanie ma bardzo fajne: taka duza kolorowa pucha

Poza tym bardzo tanio nabylam Aqua Allegorie w TkMaxxie. tez moja pierwsza i zobaczymy, czy sie polubimy. Mentafollia, wiec na lato (buah, jakie lato ) powinna byc idealna.

I to tyle
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 20:19   #1106
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A widziałam , widziałam te nowe błyszczydła ale sobie odpuszczam mam już za dużo. Za to czekam na rozświetlającą białą czekoladkę z burżujka.
Dziewczyny miałyście może do czynienia z szmponami z Body Shopu? Zastanawiam się nad tym z oliwek albo z miodem

U Was też takie lato do d...?
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 10:27   #1107
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cześć
Przebrnęlam przez caly kosmetyczny wątek, żeby pojąc temat i nie zadawać pytań już zadanych i przez tę masę czasu zdążylam już prawie odebrać swoją kartę do Bootsa, więc wyobraźcie sobie ile ja to czytam
A co za tym idzie zdążylam już sie z Wami trochę zaprzyjaźnić a Wy o tym nawet nie wiecie hehe
Znalazlam tutaj mnóstwo rzeczy, ktore mnie interesowaly wcześniej, dziękuję Wam dziewczyny, teraz mogę z nich bezpiecznie skorzystać.

Teraz podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat tutejszych kosmetyków )
Bardzo przyjemna jest Neutrogena Visibly Clear 2 in 1, preparat oczyszczający z glinką, który użyty jak preparat do mycia twarzy oczyszcza buzię podczas codziennej pielęgnacji a nalożony na 5 minut jest maseczką oczyszczajacą. I to calkiem niezlą
Lubię także scrub do cial Vanilla creme brulee, wyprodukowany przez Nirvana Spa, bardzo mily zapach i niezle drapanie. To mój awaryjny kosmetyk, kiedy w portfelu zapala się czerwone światelko
Do wlosów używam Tresemme, szampon do wlosów normalnych ale z odżywką z kompletu szybko się przetluszczaly. Sprawdzila sie za to odżywka bez splukiwania Tresemme Colour Lock.
Latem używam Sun Shimmer Rimmel, który świetnie udaje opaleniznę, nie ściera sie i nie brudzi ubran i na prawde cudownie wygląda.

Po przeczytaniu wątku przybylo mi kilka kosmetyków np, plyn różany do kąpieli (dzięki Aniu, plyn pokochany ), bo jestem także zwolenniczką moczenia się w wannie, mimo tego ze lazienkę mam nie ogrzewaną (haha już widzę te wasze ciarki.. tez je mam ), ale goraca kąpiel i jakaś mila lekturka plus super zapach i wręcz kremowa piana... echhh ... kiedy będzie wieczór?
Po tym plynie skóra pachnie prześlicznie, takimi prawdziwymi rózami, ale co z tego, jak zaraz na tę wlasnie skóre kladę balsam Palmer'sa z kwasami i caly zapach szlag trafia i zaczynam troszkę śmierdziec... co tam, szczegól, czego sie nie robi... Balsamik swoją drogą bardzo fajny. Mam maselko Palmers'a ale jak dla mnie nie nadaje sie do codziennej pielęgnacji, balsam co innego.

Ktoś szukal czegoś dobrego na celulit, ja polecam preparat (z Polski co prawda) Ziaja Lipocell bloker, po ciąży uzbieralo sie tego trochę i ta niepozorna Ziaja poradzila sobie ze wszystkim bardzo szybko (stosowana w duecie razem z peelingiem z tej samej serii), bardzo polecam.

A teraz ja mam pytania
Czy znacie odpowiednik takiego kosmetyku, który można dostać tutaj w Anglii?
http://esentia.pl/Lavertu_Puder_Ziem...zna_p25577.htm

A teraz napisze coś, za co pewnie zostanę wyrzucona z tego wątku...
nigdy nie bylam w Body Shopie... <zawstydzony>
A mieszkam tutaj już ponad rok...
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 13:13   #1108
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
A widziałam , widziałam te nowe błyszczydła ale sobie odpuszczam mam już za dużo. Za to czekam na rozświetlającą białą czekoladkę z burżujka.
Dziewczyny miałyście może do czynienia z szmponami z Body Shopu? Zastanawiam się nad tym z oliwek albo z miodem

U Was też takie lato do d...?
No wlasnie, tez widzialam zapowiedzi bialej czekolady. Kiedy to wchodzi do UK?

U nas NIE MA LATA
Pociesze Was, ze w PL tez ponoc nie. Tak samo pada jak u nas (tutaj sa nawet powodzie...)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 20:32   #1109
Ekta21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny,moze ktoras z Was sie orientuje (na pewno Ania bedzie wiedziala)czy daleko jest ze stacji metra ealing do Tk maxxa?jutro jade odwiedzic kolezanke i mam przeisadke wlasnie na ealingu a ze nie znam tamtych okolic nie wiem czy sa tam jakies fajne sklepy?Mysle pod katem czegos ubraniowego na urodzinki TZ.
Ekta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 20:36   #1110
Ekta21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A propos...czas przecen w pelni a nikt nie pisze o zadnych zdobyczach .Ja upolowalam jakis czas temu tylko maselka body shopowe i mam ochote na wiecej.
Ekta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.