Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-05, 07:48   #4531
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Obiecane zdjęcie
Teraz to zes przywaliła . Boskie fale.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 10:09   #4532
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
O matko przesadzilam chyba z humektantami. Jest przyliz, przyklap i ogolna masakra
Ej tak sie zastanawiam nad porowatoscia. Możliwe żeby kręcone wlosy byly niskoporowate? Nigdy nie farbowane, koncowki jak beton. Ale puszace sie, podatne na zabiegi. Ale lsniace i sprezyste. Sama juz nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogą
Ja nie jestem do końca pewna porowatości moich włosów. Nie niszczą się zbyt szybko, schną baaardzooo długo, bo nawet kilka godzin. Moja fryzjerka mówi, że są ciężkie do modelowania, ale wymodelowane na szczotce i niczym nie utrwalone "trzymają fason". W dotyku są gładkie, ale nie zawsze lśniące. Na zdjęciach z dzieciństwa (kiedy jeszcze niczego z nimi nie robiłam) całe się błyszczą. Wystarczy im mała ilość odżywki, ale wydaje mi się, że to dlatego, że są cienkie. Łatwo je przeciążyć, ale puszą się pod każdym pretekstem. Ech
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2017-03-05 o 10:26
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 10:15   #4533
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Chabry ale czy moje do takich sie klasyfikuja? Kurcze caly czas myślałam ze mam niskoporowate, ale wczoraj zaczelam szukac protein dla siebie i zglupialam jakie wybrac. O ile wiem ze wysokoporowate na bank nie są o tyle czy sa srednio czy nisko nie mam pewności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 12:00   #4534
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Chabry ale czy moje do takich sie klasyfikuja? Kurcze caly czas myślałam ze mam niskoporowate, ale wczoraj zaczelam szukac protein dla siebie i zglupialam jakie wybrac. O ile wiem ze wysokoporowate na bank nie są o tyle czy sa srednio czy nisko nie mam pewności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edytowałam mój post, zanim przeczytałam Twoją odpowiedź. Ja Ci nie pomogę,sobie samej nie umiem pomóc
Możesz poszukać odpowiedzi tutaj: http://kascysko.blogspot.co.uk - autorka ma włosy niskoporowate
Ja przez zimowy kryzys włosowy olałam porowatość - zaczęłam pielęgnować włosy w oparciu o ich grubość (cienkie, ale nie ultracienkie) i widzę poprawę.
Co do protein, to wydaje mi się, że takie najbardziej uniwersalne są proteiny pszenicy i jedwabiu. Mnie odżywka z jedwabiem przeciążała, ale zaczęłam ją mieszać z kallosem milk i już jest ok.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Obiecane zdjęcie
Piękne!
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2017-03-05 o 10:35
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 13:23   #4535
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dobra, skoro już jestem dzisiaj taka aktywna, to aktualizuję moje włosy
Wreszcie zaczęły się kręcić. Ostatnio mocno emolientowa pielęgnacja, po każdym myciu nakładam na zmianę maskę i odżywkę. Dzisiaj włosy umyte tym szamponem: http://www.boots.com/botanics-balanc...t-oil-10204389 i potraktowane tą odżywką: http://www.boots.com/garnier-ultimat...400ml-10210429
Po myciu olejek z silikonami, curl creme z Bootsa i koczek-ślimaczek, którego do niedawna w ogóle nie mogłam zrobić, bo miałam za krótkie włosy.

Zauważyłam, że u mnie na puszenie włosów największy wpływ ma szampon: to znaczy, że po różnych szamponach włosy puszą się bardziej lub mniej. Na zdjęciu nie widać, że włosy są błyszczące (są też gładkie w dotyku), za to doskonale widać puch Są strasznie lekkie i fruwające, a kolejne warstwy oleju/olejku nie pomagają, lecz powodują elektryzowanie i przeciążenie. Wydaje mi się (i mam nadzieję), że przestaną się puszyć z czasem, dzięki olejowaniu i maskom. Jak na razie przez ten puch nie mogę zdefiniować skrętu. Planuję zakwaszanie, bo o nim zapomniałam.

Musiałam się przechylić do zdjęcia, bo moje włosy są tak krótkie, że zatrzymują się na ramionach. Teraz są podcięte na prosto, ale kiedy będą dłuższe, zacznę je podcinać w U. Nie mogę się doczekać,aż nabiorą ciężkości.

Właśnie zauważyłam, że mam bluzkę pod kolor szafek kuchennych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1288.jpg (76,4 KB, 40 załadowań)
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2017-03-05 o 13:33
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 17:49   #4536
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Dobra, skoro już jestem dzisiaj taka aktywna, to aktualizuję moje włosy
Wreszcie zaczęły się kręcić. Ostatnio mocno emolientowa pielęgnacja, po każdym myciu nakładam na zmianę maskę i odżywkę. Dzisiaj włosy umyte tym szamponem: http://www.boots.com/botanics-balanc...t-oil-10204389 i potraktowane tą odżywką: http://www.boots.com/garnier-ultimat...400ml-10210429
Po myciu olejek z silikonami, curl creme z Bootsa i koczek-ślimaczek, którego do niedawna w ogóle nie mogłam zrobić, bo miałam za krótkie włosy.

Zauważyłam, że u mnie na puszenie włosów największy wpływ ma szampon: to znaczy, że po różnych szamponach włosy puszą się bardziej lub mniej. Na zdjęciu nie widać, że włosy są błyszczące (są też gładkie w dotyku), za to doskonale widać puch Są strasznie lekkie i fruwające, a kolejne warstwy oleju/olejku nie pomagają, lecz powodują elektryzowanie i przeciążenie. Wydaje mi się (i mam nadzieję), że przestaną się puszyć z czasem, dzięki olejowaniu i maskom. Jak na razie przez ten puch nie mogę zdefiniować skrętu. Planuję zakwaszanie, bo o nim zapomniałam.

Musiałam się przechylić do zdjęcia, bo moje włosy są tak krótkie, że zatrzymują się na ramionach. Teraz są podcięte na prosto, ale kiedy będą dłuższe, zacznę je podcinać w U. Nie mogę się doczekać,aż nabiorą ciężkości.

Właśnie zauważyłam, że mam bluzkę pod kolor szafek kuchennych


A czy nie potrzeba im protein? pytam, bo moje włosy puszą się i mniej kręcą, ale są miekkie i gładkie właśnie z braku protein.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 19:14   #4537
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
A czy nie potrzeba im protein? pytam, bo moje włosy puszą się i mniej kręcą, ale są miekkie i gładkie właśnie z braku protein.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie wiem...
Jakoś od listopada używałam maski jajecznej babuszki Agafii, po której miałam super skręt. Łączyłam ją z humektantami i emolientami, nie używałam za często, a i tak w pewnym momencie włosy strzeliły na nią focha. Potem strzeliły focha na wszystko i dopiero, kiedy poczułam wiosenną atmosferę, wróciły do jakiejś tam normy Ale na jajeczną dalej foch.
Inne proteiny, z którymi moje włosy mają kontakt od czasu do czasu, to proteiny mleka i pszenicy, jednak z nimi muszę się obchodzić bardzo ostrożnie, bo moje włosy na nie też potrafią zareagować fochem.
Inną sprawą są proteiny hydrolizowane - jedwab, który przyjmuję w postaci różowej odżywki z Lidla Jak pisałam wyżej, najlepiej sprawdza się wymieszana z kallosem milk i kallos milk w takim połączeniu mnie nie puszy.
W każdym razie powiedziałabym, że tylko na proteiny hydrolizowane moje włosy reagują teraz dobrze. Przynajmniej jedwab, bo innych nie próbowałam.
Może moim włosom trochę brakuje protein? Przyznam,że ostatnio ich raczej unikam, ale to dlatego, że każda próba nawilżenia włosów źle się kończy.

W każdym razie moje włosy ostatnio kochają emolienty, a ten puch, to nie jest taki do końca puch. Po prostu mam bardzo lekkie, fruwające włosy i odstają mi wszystkie bejbiki, a to sprawia wrażenie puchu.

Trochę wszystko zagmatwane, ale mam nadzieję, że w miarę jasno udało mi się to przekazać
Mam wrażenie, że błądzę jak dziecko we mgle i muszę przyznać, że nie mam wystarczającej wiedzy, a z drugiej strony rozumiem różne mechanizmy i umiem wyciągać wnioski z tego co się dzieje. Niecały rok temu przeprowadziłam się do Anglii i moje włosy i cera oszalały - uczę się ich na nowo
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2017-03-05 o 19:18
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-05, 19:32   #4538
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dla przykładu mogę pokazać więcej zdjęć. Tutaj jakość jest gorsza i mam nadzieję, że wizaż nie zepsuje jej jeszcze bardziej i będzie coś widać
Pierwsze zdjęcie jest zrobione w czerwcu i chociaż wiał silny wiatr i było dość wilgotno, to na takie warunki pogodowe włosy trzymały się super.
Drugie zdjęcie jest zrobione w moje urodziny,czyli w listopadzie. Widać na nim, jak odstają mi pojedyncze, krótsze kosmyki. To się zaczęło jesienią i trwa nadal.
To by znaczyło, że moje włosy źle zareagowały na jesienno - zimową pogodę, a ja nie potrafiłam ich przez ten czas odpowiednio traktować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wakacje.jpg (34,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg listopad.jpg (37,9 KB, 37 załadowań)
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 10:06   #4539
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Przeczytałam dzisiaj długi wpis o wielu rodzajach szczotek do włosów i właśnie mnie oświeciło, że ja mam pół łazienki zawalone kosmetykami do włosów, a nawet nie posiadam szczotki Nie lubiłam szczotek, bo po użyciu zazwyczaj wyglądałam jak szopa strzelona piorunem. Ale może byłybyście w stanie mi doradzić szczotkę, która nie daje takiego efektu?
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 12:51   #4540
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
Myszka2020 dziękuję to fajnie, ze okazjonalny wyczes na prosto nie osłabi skrętu chociaż Ty masz z pewnością mocniejszy skręt niż ja - pewnie tez dlatego musisz używać silikonów do wygładzenia włosów, u mnie i bez silikonów da radę w ogóle wcale nie jestem pewna czy mam falowane włosy, czy jednak po prostu tylko podatne na układanie po wygnieceniu się skręcają, jak wysuszę z dyfu to tworzą ładne fale nawet bez stylizatora. Ale jak nie wygniotę i wyczeszę na prosto to są prawie proste nawet zostawione same sobie, bez suszarki, zależą mocno od tego, co z nimi zrobię - jak wyciskam wodę po myciu wygniatając to będą falować, jak wycisnę od skalpu w stronę końców, wygładzając - to nie będą falować No, może będą troszkę, tak, jak plażowe fale.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czasem takie delikatniejsze, cienkie fale mogą tak mieć Moje przy pomocy silikonów też właśnie na taką delikatną falę zrobisz, a jak mocno ograniczę silikony i ugniatam, to falo loki Wydaje mi się, że z prostych nie ma szans zrobić fal, próbowałam na siostrze i koleżance

Cytat:
Napisane przez Senso Pokaż wiadomość
Hej kobietki iedyś czytałam, że do kręciołków nadaje się krem Cień z Lidla do włosków. Kluczowe pytanko- czy to chodzi o ten krem Cień do rąk? zapomniałam jak to leciało :P
Hmm hmm, sama nie wiem, o który chodzi. Wiem, że kiedyś używało się kremu z biedronko do rąk, takiego zielonego, ale jego już dawno chyba nie ma

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Obiecane zdjęcie
Jakie już długieeee, śliczne falki

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
O matko przesadzilam chyba z humektantami. Jest przyliz, przyklap i ogolna masakra
Ej tak sie zastanawiam nad porowatoscia. Możliwe żeby kręcone wlosy byly niskoporowate? Nigdy nie farbowane, koncowki jak beton. Ale puszace sie, podatne na zabiegi. Ale lsniace i sprezyste. Sama juz nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie tak dawno przesadziłam z nawilżaczami, u mnie taki klejący, przylizany puch był Poszły 4 proteinowo-emolientowe mycia pod rząd i przeszło

Pewnie, że mogą być niskoporowate. A że puszą się - no fale i loki to już tak miewają, nawet niskoporki

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Chabry ale czy moje do takich sie klasyfikuja? Kurcze caly czas myślałam ze mam niskoporowate, ale wczoraj zaczelam szukac protein dla siebie i zglupialam jakie wybrac. O ile wiem ze wysokoporowate na bank nie są o tyle czy sa srednio czy nisko nie mam pewności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może taka najpopularniejsza proteina - keratyna hydrolizowana? Moje włosy ją najbardziej lubią

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość

Zauważyłam, że u mnie na puszenie włosów największy wpływ ma szampon: to znaczy, że po różnych szamponach włosy puszą się bardziej lub mniej. Na zdjęciu nie widać, że włosy są błyszczące (są też gładkie w dotyku), za to doskonale widać puch Są strasznie lekkie i fruwające, a kolejne warstwy oleju/olejku nie pomagają, lecz powodują elektryzowanie i przeciążenie. Wydaje mi się (i mam nadzieję), że przestaną się puszyć z czasem, dzięki olejowaniu i maskom. Jak na razie przez ten puch nie mogę zdefiniować skrętu. Planuję zakwaszanie, bo o nim zapomniałam.

Musiałam się przechylić do zdjęcia, bo moje włosy są tak krótkie, że zatrzymują się na ramionach. Teraz są podcięte na prosto, ale kiedy będą dłuższe, zacznę je podcinać w U. Nie mogę się doczekać,aż nabiorą ciężkości.

Właśnie zauważyłam, że mam bluzkę pod kolor szafek kuchennych
Noo, u mnie myjadło też ma bardzo duże znaczenie. Kiedyś to się mówiło, że szampon to ma być tylko, a ważna jest maska i odżywka. A guzik prawda Po facelle czy klasycznym babydreamie mam puch, za to po szamponach ecolab czy babydreamie z lewkiem jest cudnie


Mężuś kupił mi maseczkę Anwen do włosów wysokoporwoatych - nie mam takich, ale bardzo lubię olej z kiełków pszenicy, no i nie ma protein, bo ostatnio obkupiłam się w proteinowe produkty. Wczoraj użyłam jej pierwszy raz - dziewczyny, chyba nigdy nie miałam aż tak miękkich i mięsistych włosów Zdjęcie zrobione telefonem, wyszły brązowe, normalnie są kasztanowo-czerwonawe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170308_091555.jpg (146,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170307_134103-horz.jpg (114,0 KB, 35 załadowań)
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 13:52   #4541
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Hmm hmm, sama nie wiem, o który chodzi. Wiem, że kiedyś używało się kremu z biedronko do rąk, takiego zielonego, ale jego już dawno chyba nie ma
Ja podejrzewam, że chodzi o ten migdałowy Cien Jakoś mi się omsknęła ta wiadomość wcześniej. Spróbuj któregoś z kremów z Lidla. Mnie niestety momentalnie przeciążają - do tego stopnia, że długo po nałożeniu kremu na ręce muszę uważać, żeby nie dotykać włosów

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Noo, u mnie myjadło też ma bardzo duże znaczenie. Kiedyś to się mówiło, że szampon to ma być tylko, a ważna jest maska i odżywka. A guzik prawda Po facelle czy klasycznym babydreamie mam puch, za to po szamponach ecolab czy babydreamie z lewkiem jest cudnie


Mężuś kupił mi maseczkę Anwen do włosów wysokoporwoatych - nie mam takich, ale bardzo lubię olej z kiełków pszenicy, no i nie ma protein, bo ostatnio obkupiłam się w proteinowe produkty. Wczoraj użyłam jej pierwszy raz - dziewczyny, chyba nigdy nie miałam aż tak miękkich i mięsistych włosów Zdjęcie zrobione telefonem, wyszły brązowe, normalnie są kasztanowo-czerwonawe.
Ja mam teraz dwa szampony: Biolaven, który nawilża i z Boots Botanics, który też ma sporo nawilżaczy. Niestety i stety moje postanowienia są bardzo silne i jak powiedziałam sobie, że zużywam kosmetyki, to niczego w najbliższym czasie nie kupię Oszczędzam siły, środki i miejsce w łazience na majową wizytę w Polsce Będę szukać czegoś w miarę neutralnego, a moim drugim koniecznym zakupem będzie Sylveco pszeniczny, takie szaleństwo.
Kilka dni temu odkurzyłam odżywkę z hydrolizowaną keratyną. Na ostatnie mycie zaplanowałam coś innego, więc musiała poczekać. Teraz jak na złość moje włosy nie chcą się przetłuścić (3 dzień po delikatnym szamponie, masce marokańskiej planeta organica, dwóch dniach dokładania oliwy z oliwek i kremie z Bootsa!), za to są coraz cięższe i coraz lepiej wyglądają. Może powinnam myć je tylko raz,a nie 2? Mam nadzieję, że dzisiaj są ich ostatnie podrygi, bo nie mogę się doczekać aż sprawdzę, jak zareagują na proteiny

A Tobie, Kasiu pozytywnie zazdraszczam. Ty masz takich odstających włosków tylko troszkę, a ja całą głowę. Fajnie, że maska Anwen się sprawdziła

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Luinloth Pokaż wiadomość
Przeczytałam dzisiaj długi wpis o wielu rodzajach szczotek do włosów i właśnie mnie oświeciło, że ja mam pół łazienki zawalone kosmetykami do włosów, a nawet nie posiadam szczotki Nie lubiłam szczotek, bo po użyciu zazwyczaj wyglądałam jak szopa strzelona piorunem. Ale może byłybyście w stanie mi doradzić szczotkę, która nie daje takiego efektu?
Może to dobrze, że nie masz szczotki?
Niektóre kręcone/falowane włosy dobrze reagują na czesanie na sucho, inne nie. Nie jestem ekspertem od szczotek, ale wydaje mi się, że nawet po najlepszej będziesz miała puch, jeśli reagujesz tak na "zwyklaki". Dobrze wygładzają szczotki z włosia dzika, teoretycznie również tangle teezer, ale różnie bywa. Ja mam dwie szczotki: Tangle Teezer Original i Olivia Garden Fingerbrush. Nie używam ich na loki, bo to kończy się ogromnym hełmem dookoła głowy. Szczotek używam tylko na mocno obciążone włosy, jeśli chcę wydobyć delikatne fale. Moja Olivia fajnie neutralizuje puch,zdarza mi się nią czesać na sucho czubek głowy do miejsca, w którym włosy jeszcze się nie kręcą Jest czymś pomiędzy normalną szczotką,a szczotką z włosia dzika, ale ma za krótkie włosie, żeby rozczesać nią włosy na mokro. Nadaje się lepiej do wygładzenia ich po grzebieniu. Tangle teezer jest całkiem fajny właśnie do wydobycia fal, ale delikatne włosy może urywać, a na mokro rozciągać, więc trzeba do niego podchodzić ostrożnie.
Może szczotka z włosia dzika by się u Ciebie sprawdziła do wygładzenia włosów? Obawiam się, że przy dość krótkich i cieniowanych włosach jak Twoje, po czesaniu na sucho mogą odstawać w dziwnych miejscach.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
Myszka2020 dziękuję to fajnie, ze okazjonalny wyczes na prosto nie osłabi skrętu chociaż Ty masz z pewnością mocniejszy skręt niż ja - pewnie tez dlatego musisz używać silikonów do wygładzenia włosów, u mnie i bez silikonów da radę w ogóle wcale nie jestem pewna czy mam falowane włosy, czy jednak po prostu tylko podatne na układanie po wygnieceniu się skręcają, jak wysuszę z dyfu to tworzą ładne fale nawet bez stylizatora. Ale jak nie wygniotę i wyczeszę na prosto to są prawie proste nawet zostawione same sobie, bez suszarki, zależą mocno od tego, co z nimi zrobię - jak wyciskam wodę po myciu wygniatając to będą falować, jak wycisnę od skalpu w stronę końców, wygładzając - to nie będą falować No, może będą troszkę, tak, jak plażowe fale.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To może masz skręt 2a? To są włosy które da się wystylizować i na proste i na fale. Takie włosy ma Natalia blondaircare i Marta martusiowykuferek
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-08, 14:05   #4542
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
To może masz skręt 2a? To są włosy które da się wystylizować i na proste i na fale. Takie włosy ma Natalia blondaircare i Marta martusiowykuferek

Blondhaircare ma niskoporowate proste włosy. Jedynie to co rozjaśni ma wyższą porowatość, ale jej się wcale nie kręcą Chyba że lokówką.
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 14:06   #4543
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ten Lidlowy kremol to do rąk z shea i migdałem, kiedyś go używałam do kremownia przed myciem, fajny kremik
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 14:22   #4544
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Moja mama go uzywa do rąk i bardzo chwali, ale wczoraj będąc w lidlu już go na półce nie widziałam.
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 16:35   #4545
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Blondhaircare ma niskoporowate proste włosy. Jedynie to co rozjaśni ma wyższą porowatość, ale jej się wcale nie kręcą Chyba że lokówką.
Niedawno pytałam ją w komentarzu i mi odpisała, że się jej lekko kręcą Może właśnie przez tą porowatość łatwo jej wystylizować na proste? Nie mam pojęcia. A Ty swoje wolisz kręcone czy proste?
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 16:40   #4546
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Ja podejrzewam, że chodzi o ten migdałowy Cien Jakoś mi się omsknęła ta wiadomość wcześniej. Spróbuj któregoś z kremów z Lidla. Mnie niestety momentalnie przeciążają - do tego stopnia, że długo po nałożeniu kremu na ręce muszę uważać, żeby nie dotykać włosów

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------





Ja mam teraz dwa szampony: Biolaven, który nawilża i z Boots Botanics, który też ma sporo nawilżaczy. Niestety i stety moje postanowienia są bardzo silne i jak powiedziałam sobie, że zużywam kosmetyki, to niczego w najbliższym czasie nie kupię Oszczędzam siły, środki i miejsce w łazience na majową wizytę w Polsce Będę szukać czegoś w miarę neutralnego, a moim drugim koniecznym zakupem będzie Sylveco pszeniczny, takie szaleństwo.

Kilka dni temu odkurzyłam odżywkę z hydrolizowaną keratyną. Na ostatnie mycie zaplanowałam coś innego, więc musiała poczekać. Teraz jak na złość moje włosy nie chcą się przetłuścić (3 dzień po delikatnym szamponie, masce marokańskiej planeta organica, dwóch dniach dokładania oliwy z oliwek i kremie z Bootsa!), za to są coraz cięższe i coraz lepiej wyglądają. Może powinnam myć je tylko raz,a nie 2? Mam nadzieję, że dzisiaj są ich ostatnie podrygi, bo nie mogę się doczekać aż sprawdzę, jak zareagują na proteiny



A Tobie, Kasiu pozytywnie zazdraszczam. Ty masz takich odstających włosków tylko troszkę, a ja całą głowę. Fajnie, że maska Anwen się sprawdziła

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------


Może to dobrze, że nie masz szczotki?
Niektóre kręcone/falowane włosy dobrze reagują na czesanie na sucho, inne nie. Nie jestem ekspertem od szczotek, ale wydaje mi się, że nawet po najlepszej będziesz miała puch, jeśli reagujesz tak na "zwyklaki". Dobrze wygładzają szczotki z włosia dzika, teoretycznie również tangle teezer, ale różnie bywa. Ja mam dwie szczotki: Tangle Teezer Original i Olivia Garden Fingerbrush. Nie używam ich na loki, bo to kończy się ogromnym hełmem dookoła głowy. Szczotek używam tylko na mocno obciążone włosy, jeśli chcę wydobyć delikatne fale. Moja Olivia fajnie neutralizuje puch,zdarza mi się nią czesać na sucho czubek głowy do miejsca, w którym włosy jeszcze się nie kręcą Jest czymś pomiędzy normalną szczotką,a szczotką z włosia dzika, ale ma za krótkie włosie, żeby rozczesać nią włosy na mokro. Nadaje się lepiej do wygładzenia ich po grzebieniu. Tangle teezer jest całkiem fajny właśnie do wydobycia fal, ale delikatne włosy może urywać, a na mokro rozciągać, więc trzeba do niego podchodzić ostrożnie.
Może szczotka z włosia dzika by się u Ciebie sprawdziła do wygładzenia włosów? Obawiam się, że przy dość krótkich i cieniowanych włosach jak Twoje, po czesaniu na sucho mogą odstawać w dziwnych miejscach.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------


To może masz skręt 2a? To są włosy które da się wystylizować i na proste i na fale. Takie włosy ma Natalia blondaircare i Marta martusiowykuferek


Wg kryteriów raczej 2c... tylko podatne na stylizację na prosto


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 19:39   #4547
Senso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 297
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dziękuję dziewczynki za odpowiedz
__________________
Senso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 20:21   #4548
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Niedawno pytałam ją w komentarzu i mi odpisała, że się jej lekko kręcą Może właśnie przez tą porowatość łatwo jej wystylizować na proste? Nie mam pojęcia. A Ty swoje wolisz kręcone czy proste?
A ja z kolei widizałam w postach jej narzekania ze się nie chcą kręcić i marzy o falach . Ale z tego co widziałam jak miała już długie naturalne to proste niskopory, nawet myślę że mogłaby wydobyć taflę, ale znowu zafarbowała. No cóż, kobieta zmienną jest

Ale Martusia ma naprawdę ładnie podatne na kręcenie(nawet podobną ma strukturę włosów do moich, tylko ja mam ciut jaśniejsze). I mi się jej włosy bardziej podobają jak ma pofalowane, zupełnie nie wiem czemu cały czas stylizuje na prosto.

Ja odkąd ścięłam dość mocno włosy, łatwiej mi je ugnieść żelem i nosić kręcone Same plusy, bo włosy zyskują na objętości, są gładsze, nawilżone i po prostu fajne sprężyste i nie wiszą mi smętnie spuszone jak kiedyś. Żeby mieć proste i w miarę, to musze uzyć masę sylikonów, a niekiedy sa mocno przeciążone i kiepsko to wygląda na cienkich włosach. Zresztą obecna długość i kręcone włosy bardzo mi się podobają i wolę siebie taką
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 13:15   #4549
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
A ja z kolei widizałam w postach jej narzekania ze się nie chcą kręcić i marzy o falach . Ale z tego co widziałam jak miała już długie naturalne to proste niskopory, nawet myślę że mogłaby wydobyć taflę, ale znowu zafarbowała. No cóż, kobieta zmienną jest

Ale Martusia ma naprawdę ładnie podatne na kręcenie(nawet podobną ma strukturę włosów do moich, tylko ja mam ciut jaśniejsze). I mi się jej włosy bardziej podobają jak ma pofalowane, zupełnie nie wiem czemu cały czas stylizuje na prosto.

Ja odkąd ścięłam dość mocno włosy, łatwiej mi je ugnieść żelem i nosić kręcone Same plusy, bo włosy zyskują na objętości, są gładsze, nawilżone i po prostu fajne sprężyste i nie wiszą mi smętnie spuszone jak kiedyś. Żeby mieć proste i w miarę, to musze uzyć masę sylikonów, a niekiedy sa mocno przeciążone i kiepsko to wygląda na cienkich włosach. Zresztą obecna długość i kręcone włosy bardzo mi się podobają i wolę siebie taką
Blondhaircare po prostu stawia sobie nowe wyzwania Jak ktoś się w coś zaangażuje i praca jest "skończona" (jak w jej przypadku doprowadzenie włosów do idealnej kondycji), to ciężko nagle przestać się tym zajmować. Zwłaszcza, jeśli to Twój sposób na życie. Tak podejrzewam, bo jej nie znam Jeśli celem są piękne włosy, to myślę, że podnoszenie porowatości nie jest niczym złym, jeśli komuś się takie podobają.

A włosy Martusi też mi się bardzo podobają - w obydwu wersjach. Na zdjęciu profilowym na blogu wyglądają, jakby w dotyku przypominały moje. Dziwne zdanie
Moje też są cienkie i miękkie, ale nie tak bardzo jak jej. Moje mają sporo mankamentów.

No i widzisz? Znalazłaś sposób na Twoje włosy, gratulacje A jakiej są długości?
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-09, 15:38   #4550
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Może to dobrze, że nie masz szczotki?
Niektóre kręcone/falowane włosy dobrze reagują na czesanie na sucho, inne nie. Nie jestem ekspertem od szczotek, ale wydaje mi się, że nawet po najlepszej będziesz miała puch, jeśli reagujesz tak na "zwyklaki". Dobrze wygładzają szczotki z włosia dzika, teoretycznie również tangle teezer, ale różnie bywa. Ja mam dwie szczotki: Tangle Teezer Original i Olivia Garden Fingerbrush. Nie używam ich na loki, bo to kończy się ogromnym hełmem dookoła głowy. Szczotek używam tylko na mocno obciążone włosy, jeśli chcę wydobyć delikatne fale. Moja Olivia fajnie neutralizuje puch,zdarza mi się nią czesać na sucho czubek głowy do miejsca, w którym włosy jeszcze się nie kręcą Jest czymś pomiędzy normalną szczotką,a szczotką z włosia dzika, ale ma za krótkie włosie, żeby rozczesać nią włosy na mokro. Nadaje się lepiej do wygładzenia ich po grzebieniu. Tangle teezer jest całkiem fajny właśnie do wydobycia fal, ale delikatne włosy może urywać, a na mokro rozciągać, więc trzeba do niego podchodzić ostrożnie.
Może szczotka z włosia dzika by się u Ciebie sprawdziła do wygładzenia włosów? Obawiam się, że przy dość krótkich i cieniowanych włosach jak Twoje, po czesaniu na sucho mogą odstawać w dziwnych miejscach.
Ja pytam o szczotkę, bo moje włosy następnego dnia wyglądają tak. Oczywiście jakiś czas po uczesaniu rano. Na zdjęciu nie widać dobrze, jaki puch się robi w ciągu dnia. No i tragiczny kontrast między prostymi włosami na górze, a niewidocznymi na zdjęciu absolutnie nieprostowalnymi sprezynkami przy szyi. Rozczesanie ich robi z nich siano, ale nawet nie rozluźnia skrętu. Czasem myślę, że genetyka zrobiła mnie w bambuko i na każdej części głowy mam włosy po innym rodzicu. Ale to by był biologiczny ewenement
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170309_120139495.jpg (107,4 KB, 31 załadowań)
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 21:40   #4551
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Luinloth Pokaż wiadomość
Ja pytam o szczotkę, bo moje włosy następnego dnia wyglądają tak. Oczywiście jakiś czas po uczesaniu rano. Na zdjęciu nie widać dobrze, jaki puch się robi w ciągu dnia. No i tragiczny kontrast między prostymi włosami na górze, a niewidocznymi na zdjęciu absolutnie nieprostowalnymi sprezynkami przy szyi. Rozczesanie ich robi z nich siano, ale nawet nie rozluźnia skrętu. Czasem myślę, że genetyka zrobiła mnie w bambuko i na każdej części głowy mam włosy po innym rodzicu. Ale to by był biologiczny ewenement
Luinloth może jeśli nie widać ich na zdjęciu, to w rzeczywistości też Moim zdaniem Twoje włosy wyglądają całkiem fajnie na tym zdjęciu. Na puch Ci nic nie doradzę, bo sama z nim walczę.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 22:18   #4552
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Czytałyście pierwsze recenzje masek Anwen? Są bardzo pozytywne
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 00:49   #4553
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Moja mama go uzywa do rąk i bardzo chwali, ale wczoraj będąc w lidlu już go na półce nie widziałam.
Kiedys w codzienniku wklejalam fotki po kremowaniu wlosow tym kremem, bardzo mocno nawilza

Jak laptopa naprawie to wam podlinkuje nieco fajnych kosmetykow z UK bo wyhaczylam perelki warte uwagi, moze komus nie przyda informacja.

Luinloth sprobuj sobie Wetbrush, fenomenalne szczotki.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 08:53   #4554
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

I jakie piękne te szczotki
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 13:49   #4555
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ja mam szczotki dwie z szeroko rozstawionymi zebami - jedna drewniana do czesania normalnie na sucho i druga plastikowa pod prysznic i na mokro mialam kiedys fajny grzebien z szerokimi zebami ale gdzies mi go wcielo

Krem z lidla lubie. Zwlaszcza do rak moj ulubiony.

myszka - wlasnie mam keratyne ale jakos bez szalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 14:21   #4556
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Krem z lidla cenowo, składowo i działaniem bardzo fajny, ale dla mnie zapach nie do zniesienia jakoś, ale mama uzywa i ostatnio się zmartwiła że go nie było w lidlu, mam nadzieję że nie wycofali... Bo były jakieś nowe cien w innych opakowaniach.


A ja bardzo rzadko czeszę włosy, są po prostu tak delikatne, że lepiej im służy nieczesanie niż czesanie, zreszta jak sa pofalowane to wcale nie potrzebują I zauważyłam, ze mniej sie niszczą, bo szczotka czy nawet grzebyk bardzo je urywała, nawet przy delikatnym czesaniu od dołu... Ale lubię przeczesać sobie tylko scalp tangle teezer, bo do masażu skóry jest ona fenomenalna
A widziałyście Tangle Angel? Jest prześliczna

chabrymakiistokrotki- długość trochę za ramiona, ale bardziej przed biust i myślę czy jeszcze nie skrócić do loba
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152

Edytowane przez Eneajla
Czas edycji: 2017-03-10 o 14:24
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 17:47   #4557
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Krem z lidla cenowo, składowo i działaniem bardzo fajny, ale dla mnie zapach nie do zniesienia jakoś, ale mama uzywa i ostatnio się zmartwiła że go nie było w lidlu, mam nadzieję że nie wycofali... Bo były jakieś nowe cien w innych opakowaniach.


A ja bardzo rzadko czeszę włosy, są po prostu tak delikatne, że lepiej im służy nieczesanie niż czesanie, zreszta jak sa pofalowane to wcale nie potrzebują I zauważyłam, ze mniej sie niszczą, bo szczotka czy nawet grzebyk bardzo je urywała, nawet przy delikatnym czesaniu od dołu... Ale lubię przeczesać sobie tylko scalp tangle teezer, bo do masażu skóry jest ona fenomenalna
A widziałyście Tangle Angel? Jest prześliczna

chabrymakiistokrotki- długość trochę za ramiona, ale bardziej przed biust i myślę czy jeszcze nie skrócić do loba
To mniej więcej jak moja obecna długość I też marzyłam o long bobie, ale że zapuszczam, to taka fryzura nie byłaby dla mnie zbyt praktyczna. Może się skuszę, jeśli kiedyś mi się znudzą długie włosy Jestem całym sercem za lobem
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 18:08   #4558
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
To mniej więcej jak moja obecna długość I też marzyłam o long bobie, ale że zapuszczam, to taka fryzura nie byłaby dla mnie zbyt praktyczna. Może się skuszę, jeśli kiedyś mi się znudzą długie włosy Jestem całym sercem za lobem
O tak, to piękna fryzura i do takiej dlugosci i ja zapuszczam, mniej więcej pare cm za linie obojczykow. Do lata powinnam juz mieć grzywę odpowiedniej dlugosci.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 22:38   #4559
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Jak laptopa naprawie to wam podlinkuje nieco fajnych kosmetykow z UK bo wyhaczylam perelki warte uwagi, moze komus nie przyda informacja.
Super! Bede czekać z niecierpliwością



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 12:13   #4560
Margarityx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Fale/loki Trudne włosy

W rossmannie są takie żele i spraye dzięki którym bez problemu zrobisz loki sama, bez lokówki. Wystarczy że popsikasz na mokre włosy uformujesz rękoma i poczekasz az wyschną. Sprawdzony patent
Margarityx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.