Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 22:04   #1801
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
rachela świetnie wyglądasz w EDM, kolor ideał
Ooo tak, pierwszy odcień który w ogóle nie różni się od koloru mojej szyi ani nie ciemnieje. Dziękuję


Przez ten wątek zaczynam się poważnie zastanawiać nad pędzlami. Szaleństwo, zważywszy na to że mam przecież całkiem nowy i naprawdę świetny pędzel Sephory. I nad rozświetlaczami się zastanawiam, i czarnym cieniem... O ja biedna.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 22:07   #1802
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

heheheh sprytny sprzedawca! nie ma co!!!
wkleił gotowe zdjęcia kolorów ze strony EDM i zdjęcia swych zasobów, z których robi, jak to nazwał - próbki. tyle,że pakuje do słoiczków, a których oczywiście nie zamieścił. Zadaj pytanie sprzedawcy konkretne i niech Ci odpowie.

ja sama kupowałam właśnie takie próbki (tyle, że w woreczku) nie wiem,czy rzeczywiście było i gram, ale od kilku sprzedawców i wielkość i cena były podobne.

Aaaa przecież nie napisał,że to sa oryginalnie pakowane, czy sample - sprawdź u innych
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 23:32   #1803
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale napisane w aukcji, że w słoiczkach 5 gramowych jest 1 gram podkładu.
Czyli jak w oryginale tylko drożej
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
5 ml to nie jest pół łyżeczki wydaję mi się, że to normalny sampel taki jak sprzedaje EDM
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
heheheh sprytny sprzedawca! nie ma co!!!
wkleił gotowe zdjęcia kolorów ze strony EDM i zdjęcia swych zasobów, z których robi, jak to nazwał - próbki. tyle,że pakuje do słoiczków, a których oczywiście nie zamieścił. Zadaj pytanie sprzedawcy konkretne i niech Ci odpowie.

ja sama kupowałam właśnie takie próbki (tyle, że w woreczku) nie wiem,czy rzeczywiście było i gram, ale od kilku sprzedawców i wielkość i cena były podobne.

Aaaa przecież nie napisał,że to sa oryginalnie pakowane, czy sample - sprawdź u innych
A mi się wydaje że to po prostu ktoś robi tak że ze swoich opakowań big (może nietrafił z kolorami) odsypuje do słoiczków EDM albo podobnych pojemności 5ml. Słoiczki EDM mają 5ml więc rozumiem że to co się kupi u niego odpowiada samplowi z EDM.
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 07:16   #1804
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Red face prośba o pomoc w doborze podkładu EDM

hej dziewczyny jesli to niewłasciwe forum prosze o przeniesienie lub usuniecie nie zauwazyłam nigdzie podobnego watku wiec zalozylam nowy. chciałabym zebyscie pomogly mi wybraz z gamy podkladow i korektorow EDM te wlasciwe dla mnie, sama nie umiem sie zdecydowac na pewno musi byc formula intensive i kolor chyba z olive ale nie jestem pewna zamieszczam fotki-sorki ze okrojone ale kolor cery widac licze na pomoc

Edytowane przez dusiaaa
Czas edycji: 2009-03-21 o 07:11
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:32   #1805
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Szaleństwo, zważywszy na to że mam przecież całkiem nowy i naprawdę świetny pędzel Sephory.
Każdy rewelacyjny pędzel Sephory przestaje być świetny, jak się już ma pędzel z Edm
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:33   #1806
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: prośba o pomoc w doborze podkładu EDM

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jesli to niewłasciwe forum prosze o przeniesienie lub usuniecie nie zauwazyłam nigdzie podobnego watku wiec zalozylam nowy. chciałabym zebyscie pomogly mi wybraz z gamy podkladow i korektorow EDM te wlasciwe dla mnie, sama nie umiem sie zdecydowac na pewno musi byc formula intensive i kolor chyba z olive ale nie jestem pewna zamieszczam fotki-sorki ze okrojone ale kolor cery widac licze na pomoc
to właściwe forum ale niewłaściwy sposób jego użytkowania; nie ma potrzeby zakładania nowego watku, przenosze na edm.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:47   #1807
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: prośba o pomoc w doborze podkładu EDM

dziękuje za przeniesienie czekam na pomoc
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 08:54   #1808
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi?? Że zdjęcie ciemno wyszło? Że podkłady tanie? Przeczytaj opis aukcji to będziesz wiedziała dlaczego taka cena. Jak masz jakieś konkretne pytanie to je sprecyzuj.

pytanie nr 1: na ile taka porcja starczy?
pytanie nr 2: jaki kolor z tych jest najciemniejszy?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:57   #1809
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: prośba o pomoc w doborze podkładu EDM

Czy któraś z Was miała możliwość przetestowania obu STF na sobie - kaolinowego i ryżowego - cera mieszana, skłonna zarówno do przetłuszczania jak i przesuszania??

Zazwyczaj wypowiadają się użytkowniczki jednego z nich a chciałabym mieć porównanie ich obu na tej samej skórze

Z góry dzięki za odp.
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:03   #1810
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: prośba o pomoc w doborze podkładu EDM

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała możliwość przetestowania obu STF na sobie - kaolinowego i ryżowego - cera mieszana, skłonna zarówno do przetłuszczania jak i przesuszania??

Zazwyczaj wypowiadają się użytkowniczki jednego z nich a chciałabym mieć porównanie ich obu na tej samej skórze

Z góry dzięki za odp.
dużo było porównań. Ja mam cerę raczej normalną, ze skłonnością do wysuszania, nie świecącą się, trochę naczynkową.
Używam stf fair kaolinowego i ryżowego właściwie zamiennie, często z domieszką pudru perłowego lub jedwabiu. Z obu jestem zadowolona, oba przedłużają trwałość makijażu. Kaolin mnie nie wysusza, ale też nie używam go ciągiem bez przerwy. Ryżowy jest bardzo drobniutko zmielony wyraźnie wygładza twarz, bardziej niż kaolin (dlatego do kaolinu dosypuję pudru perłowego).
Najlepiej zamówić próbki
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:04   #1811
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: prośba o pomoc w doborze podkładu EDM

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała możliwość przetestowania obu STF na sobie - kaolinowego i ryżowego - cera mieszana, skłonna zarówno do przetłuszczania jak i przesuszania??

Zazwyczaj wypowiadają się użytkowniczki jednego z nich a chciałabym mieć porównanie ich obu na tej samej skórze

Z góry dzięki za odp.
ja mam prównanie, jak dla mnie oba wyglądają idendtycznie, a koalinowy na dlużej zachowuje "suchośc", jednak nadal nosek mi sie świeci tylko mniej, i podkłąd trzyma sie dłużej, z ryzowym ścierał się
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:15   #1812
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: prośba o pomoc w doborze podkładu EDM

Dziewczyny!
Jestem zszokowana delikatnością i wręcz pluszowością pędzli LHK i Flat topa! Dziś pierwszy raz ich użyłam i jestem zachwycona! Nigdy nie miałam tak idealnie wykonanego makijażu i to w tak przyjemny sposób! Flatty rzeczywiście super się nadaje do podkładu- pędzlem z essence machałam 3 razy warstwowo podkład matte a flatty raz a dobrze zakrył wszystko na tyle, że nie potrzebowałam żadnego korektora SZOK!
Skunksik też spisał się nieźle- delikatna poświata różu snuggle Niestety wydaje mi się, że to włosie za długie troszkę jest... ale nie wybrzydzam
Ścięty do różu mi nie podszedł... Chyba wyląduje na wymiance.
Zakochałam się w tych pluszakach
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:30   #1813
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
pytanie nr 1: na ile taka porcja starczy?
pytanie nr 2: jaki kolor z tych jest najciemniejszy?
Na oba pytania znajdziesz odpowiedź czytając uważnie pierwszy post tego wątku.

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała możliwość przetestowania obu STF na sobie - kaolinowego i ryżowego - cera mieszana, skłonna zarówno do przetłuszczania jak i przesuszania??

Zazwyczaj wypowiadają się użytkowniczki jednego z nich a chciałabym mieć porównanie ich obu na tej samej skórze

Z góry dzięki za odp.
Na swoje pytanie znajdziesz odpowiedź czytając uważnie pierwszy post wątku. Podpowiem -> "najczęściej zadawane pytania".
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:34   #1814
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: prośba o pomoc w doborze podkładu EDM

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała możliwość przetestowania obu STF na sobie - kaolinowego i ryżowego - cera mieszana, skłonna zarówno do przetłuszczania jak i przesuszania??

Zazwyczaj wypowiadają się użytkowniczki jednego z nich a chciałabym mieć porównanie ich obu na tej samej skórze

Z góry dzięki za odp.
Ja próbowałam obu i Finishing dust też (wszystkich 2 razy duży) - i nawet już o tym pisałam wg mnie nie ma reguły, myślałam że lepszy będzie kaolin (bom tłusto-mieszana) ale o dziwo ryż się spisuje znaaacznie lepiej - moja rada wypróbować oba, i nawet natural reflections (ma na forum EDM zdeklarowane wielbicielki) i finishing dust też wziąć próbkę
Dla mnie podstawowa wada STF to niewydajność (albo ja za często musze robić "dosypki" na twarz bo mnie żadne STF matu długo nie trzyma, u mnie służa jako taki utrwalacz bardziej)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:37   #1815
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dzięki za odpowiedź w sprawie STF
Oczywiście "najczęściej zadawane pytania" były wcześniej przewałkowane
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:39   #1816
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Przyszły mi próbki z flat topem po tygodniu od zamówienia, normalnie ekspres. Jestem bardzo zadowolona na wstępie z pędzla, jest śliczny i mięciutki. No i zaczynam testować kolorki podkładów.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:54   #1817
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź w sprawie STF
Oczywiście "najczęściej zadawane pytania" były wcześniej przewałkowane
chilipepper skoro już znalazłaś odpowiedź to po co pytasz znowu?
Temat porównania dwóch STF wałkuje się tu średnio co 10 stron. Czego nie dała Ci odpowiedź w pierwszym poście, że pytasz znowu? Bo moim zdaniem dziewczyny odpisały Ci to samo co znajdziesz w "najczęściej zadawanych pytaniach". Jeżeli jednak dowiedziałaś się czegoś nowego to napisz mi to proszę, chętnie uzupełnię pierwszy post. Może kiedyś uda się nam wspólnymi siłami wyeliminować powtarzanie w kółko tych samych pytań.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 10:43   #1818
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Gabs, mam pytanie, wklejałaś może gdzieś swoje zdjęcie, widzę, że używasz odcieni, które według mnie byłyby dla mnie dobre, chciałabym zobaczyć, Twój kolorek
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 10:43   #1819
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Wklejam obiecany miks Linen i Winged Butter.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l+wb.jpg (10,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l+wb2.jpg (15,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l+wb3.jpg (20,0 KB, 76 załadowań)
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 10:47   #1820
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
chilipepper skoro już znalazłaś odpowiedź to po co pytasz znowu?
Temat porównania dwóch STF wałkuje się tu średnio co 10 stron. Czego nie dała Ci odpowiedź w pierwszym poście, że pytasz znowu? Bo moim zdaniem dziewczyny odpisały Ci to samo co znajdziesz w "najczęściej zadawanych pytaniach". Jeżeli jednak dowiedziałaś się czegoś nowego to napisz mi to proszę, chętnie uzupełnię pierwszy post. Może kiedyś uda się nam wspólnymi siłami wyeliminować powtarzanie w kółko tych samych pytań.
Hihi może powinno się wzbogacić mottem np - "każda skóra jest inna, trzeba próbować wszelkich kombinacji"

A tak poważnie piszę, aby zadeklarować koniec współpracy z EDM . Komplet pędzli mam, zlikwidowali eyeshadow kit, nic juz od nich nie potzrebuję. Praktycznie każda nowa wypróbowana firma bardziej mi odpowiada - kolorystycznie i jeżeli chodzi o aplikację i efekt końcowy (i to mimo że momentami sie łuszczę po kwasach).
EDM to świetna firma jeżeli chodzi o nabycie doświadczenia i podstawowych narzędzi, zestawy finansowo to tez sama przyjemność ale na nich świat sie nie kończy
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:07   #1821
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
A tak poważnie piszę, aby zadeklarować koniec współpracy z EDM . Komplet pędzli mam, zlikwidowali eyeshadow kit, nic juz od nich nie potzrebuję. Praktycznie każda nowa wypróbowana firma bardziej mi odpowiada - kolorystycznie i jeżeli chodzi o aplikację i efekt końcowy (i to mimo że momentami sie łuszczę po kwasach).
EDM to świetna firma jeżeli chodzi o nabycie doświadczenia i podstawowych narzędzi, zestawy finansowo to tez sama przyjemność ale na nich świat sie nie kończy
Mam identyczne wrażenia. Cały czas czekam na jakąś promocję cenową, żeby zamówić kilka pędzli, ale kosmetyków już nie będę zamawiać, bo rzeczywiście inne jakoś lepiej mi pasują.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:18   #1822
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wklejam obiecany miks Linen i Winged Butter.
madziczka świetnie Ci w tym miksie. Na każdej fotce, mimo różnego oświetlenia wygląda dobrze.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Hihi może powinno się wzbogacić mottem np - "każda skóra jest inna, trzeba próbować wszelkich kombinacji"
Eee to chyba każdy wie. W zasadzie to można by takim mottem odpowiadać na każde pytanie o minerały.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
A tak poważnie piszę, aby zadeklarować koniec współpracy z EDM . Komplet pędzli mam, zlikwidowali eyeshadow kit, nic juz od nich nie potzrebuję. Praktycznie każda nowa wypróbowana firma bardziej mi odpowiada - kolorystycznie i jeżeli chodzi o aplikację i efekt końcowy (i to mimo że momentami sie łuszczę po kwasach).
EDM to świetna firma jeżeli chodzi o nabycie doświadczenia i podstawowych narzędzi, zestawy finansowo to tez sama przyjemność ale na nich świat sie nie kończy
U mnie prawie tak samo. Jeszcze przy okazji wezmę dwa pędzle, kilka cieni i z jeden kompakt jak się w końcu pojawi. I to by było na tyle. Jedynie z różami chętnie bym się nie żegnała, ale jak zlikwidowali mini kita to nie widzę dla siebie dobrego zestawu. Próbek darmowych jakoś zamawiać mi się nie chce tylko po to, żeby mieć jeden sampel różu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:36   #1823
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
U mnie prawie tak samo. Jeszcze przy okazji wezmę dwa pędzle, kilka cieni i z jeden kompakt jak się w końcu pojawi. I to by było na tyle. Jedynie z różami chętnie bym się nie żegnała, ale jak zlikwidowali mini kita to nie widzę dla siebie dobrego zestawu. Próbek darmowych jakoś zamawiać mi się nie chce tylko po to, żeby mieć jeden sampel różu.
A mnie nawet róże przy nich nie trzymają - kolory śliczne, łatwość zdobycia i kolekcjonerstwa poprzez free sample, ale na mojej skórze jakoś lubią zniknąć
Póki nie spróbowałam innych firm mineralnych, sądziłam że to moja felerna skóra, ale tamte trzymają się że hoho, a tylko EDM znika/blaknie.
2 ukochane wyjątki to Szampańskoje i Pink Snowflakes (ale obu mam zapasy do końca życia)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:42   #1824
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
A mnie nawet róże przy nich nie trzymają - kolory śliczne, łatwość zdobycia i kolekcjonerstwa poprzez free sample, ale na mojej skórze jakoś lubią zniknąć
Póki nie spróbowałam innych firm mineralnych, sądziłam że to moja felerna skóra, ale tamte trzymają się że hoho, a tylko EDM znika/blaknie.
2 ukochane wyjątki to Szampańskoje i Pink Snowflakes (ale obu mam zapasy do końca życia)
A jaka jest Twoja ulubiona firma?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:42   #1825
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Frantic - a wydawało mi się, że ten miks za jasny jest Ale posłucham doświadczonych ekspertek

I zastanawia mnie jedno - Fawn jest jaśniejszy i mniej żółty niż Winged Butter, a mimo to w WB i Linen wyglądam lepiej niż w Linen i Fawn

Nie wiem, gdzie tu logika
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:58   #1826
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Właśnie przyszły do mnie cienie z Color Safari Challenge więc dziewczyny, wyglądajcie listonosza! Pink Snowflakes - jej, będzie z niego super róż!
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 12:15   #1827
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Właśnie przyszły do mnie cienie z Color Safari Challenge więc dziewczyny, wyglądajcie listonosza! Pink Snowflakes - jej, będzie z niego super róż!
Modliłam się o pink snowflakes jako gratis a dostałam raw sugar blush- jako róż się wg mnie nie nadaje- prędzej jako cień albo brązer bo jest brązowo-złoty z ogromną ilością świecąco-złotych drobinek
Aaaaaa zazdroszczę Ślicznie proszę o zdjęcia tego cuda
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 12:26   #1828
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Właśnie przyszły do mnie cienie z Color Safari Challenge więc dziewczyny, wyglądajcie listonosza! Pink Snowflakes - jej, będzie z niego super róż!
do mnie też!
gold i bronze medal oraz pink snowflakes.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0559_resize.jpg (68,0 KB, 114 załadowań)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 12:46   #1829
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A jaka jest Twoja ulubiona firma?
Nie wiem czy pytasz o róże - bo tu jestem pewna że Lumiere - mam tylko 2 kolory ale oba pokochałam wielce, acz na Buff'd też nie powiem złego słowa (mało mi sie ocieplaja na skórze)
PS. Są tu znacznie bardziej doświadczone różomaniaczki niz ja (nie miałam ani z LaurEss ani EGM) i ich opinia będzie bardziej miarodajna - wyglądam wątku pt. różomaniaczki mineralne, bo czuję w kościach jego powstanie

Co do reszty to sama nie wiem - to raczej kwestia poszczególnych formuł a nie firm jako takich...

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Właśnie przyszły do mnie cienie z Color Safari Challenge więc dziewczyny, wyglądajcie listonosza! Pink Snowflakes - jej, będzie z niego super róż!
Z tego co wiem Pink Snowflakes jest różem ja w każdym razie dostałam go jako gratis z pół roku temu i był przedstawiany jako róż, a myslę że to ten sam produkt...
Tak czy siak jest fantastyczny, ja często nakładam go jako rozświetlacz, zbierając tylko ten srebrzysty pylek ze ścianek...

Edit: WhiteInnocent - zrobię Ci próbkę (mam pełen wymiar) i wyślę z coastalem jak dojdzie

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-03-20 o 12:48 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 12:47   #1830
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Rozwielitko, mam podobny zestaw uprzedziłaś mnie ze zdjęciami ale i tak wstawię swoje
Golden Medal, Silver Medal i Pink Snowflakes:
IMG_4110.jpg IMG_4111.jpg IMG_4113.jpg IMG_4114.jpg
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.