Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 12:11   #1231
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny . Ania chyba pytała co to za cisza, a z mojej strony dlatego, że nagle zupełnie nieoczekiwanie wyjechałam do Bułgarii. Wróciłam wczoraj w nocy opalona i mniej lub więcej wypoczęta , za półtora tygodnia powrót do Londynu! już się cieszę, że wrócę do pracy i na uniwerek
I... oczywiście... na zakupy...

A powiedzcie mi, czy jest coś w Polsce, co KONIECZNIE kupujecie przed wyjazdem do Anglii? Chyba już to pytanie się w wątku pojawiło, ale przecież dawno, wszystko mogło się zmienić . Mój od dłuższego czasu must have to błyszczyk Berryfun Gloss Lumene. Sekretnie pochlipuję, że Lumene w UK nie można dostać, bo przed każdym wyjazdem z Polski dostaję kociokwiku szukając Berryfun nr 6 . Zużyłam już chyba 4 opakowania. Dziś właśnie wybieram się na kolejne łowy
o witamy, witamy od jakiegos czasu ogolnie wieje tutaj cisza czasami mysle, ze rynek zostal nasycony HAHAHAHAHAHAHA

fajnie sie masz z ta Bulgaria...mnie wczasy czekaja dopiero za jakies dwa tygodnie

a co do pytania, to ja z PL przywoze stosunkowo niewiele. Ostatnio kosmetyki Biodermy, Vichy i Rilastil - ogolnie chyba tylko takie ktore mozna kupic w aptece. No i krem do rak, zwykly, polski, glicerynowy
Jezeli chodzi o reszte - to kolorowka w zupelnosci zadowala mnie tutejsza, bo akurat w tym wzgledzie jestem minimalistka <ostatnio uzywam tylko pudru mineralnego, odrobiny ''golych'' cieni clinique i tusz do rzes >

balsamy i oliwki do ciala, zele pod prysznic, plyny do kapieli , kosmetyki do wlosow tez kupuje tutaj bo tutaj mam swoich faworytow w kazdej dziedzinie

cialo - Palmers
zele pod prysznic- body shop, sanctuary, botanics
wlosy- kerastase i trevor sorbie
plyn do kapieli - TYLKO I WYLACZNIE ROZANY Z TESCO a sporadycznie luxury elicsir Botanicsa
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 13:28   #1232
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
o witamy, witamy od jakiegos czasu ogolnie wieje tutaj cisza czasami mysle, ze rynek zostal nasycony HAHAHAHAHAHAHA


Cytat:
a co do pytania, to ja z PL przywoze stosunkowo niewiele. Ostatnio kosmetyki Biodermy, Vichy i Rilastil - ogolnie chyba tylko takie ktore mozna kupic w aptece. No i krem do rak, zwykly, polski, glicerynowy
Jezeli chodzi o reszte - to kolorowka w zupelnosci zadowala mnie tutejsza, bo akurat w tym wzgledzie jestem minimalistka <ostatnio uzywam tylko pudru mineralnego, odrobiny ''golych'' cieni clinique i tusz do rzes >
Zostanie minimalistką w dziedzinie kolorówki z pewnością mi nie grozi póki co , choć chętnie dążę do tego ideału, ale... zanim zużyję to, co już mam, to na pewno nazwać mnie minimalistką nie będzie można . Tyle, że z KOLORAMI jako takimi nie przesadzam - lubię "gołe", rozmyte cienie i wszelakie brązy, róże i brzoskwinie. Może błyszczeć i świecić, ale neonowym kolorkom raczej mówię nie. Wyjątkiem są chyba fiolety.
Do rzeczy jednak - godnego zastępcy Berryfun nr 6 nie znalazłam na brytyjskim rynku, całą resztę mogę z łatwością kupować tam, na miejscu, zamiast obkupywać się w Polszy

Cytat:
balsamy i oliwki do ciala, zele pod prysznic, plyny do kapieli , kosmetyki do wlosow tez kupuje tutaj bo tutaj mam swoich faworytow w kazdej dziedzinie

cialo - Palmers
zele pod prysznic- body shop, sanctuary, botanics
wlosy- kerastase i trevor sorbie
Ja też mam faworytów ciało - tak jak Ty, Palmer's (ale "Twój" jest chyba zielony, a ja preferuję klasyczny Cocoa Butter), włosy - Herbal Essences Rainforest seria czerwona, której nie ma w Polsce oraz różne produkty Aussie (mmm), pielęgnacja twarzy - Lush...
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 17:09   #1233
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Pozdrawiam już z Anglii
Mam prośbę,dopiero poznaję tutajesze kosmetyki i potrzebuję waszej porady. Kupiłam do włosów suchych i zniszczonych szampon i odżywkę tresemme ale potrzebuję jeszcze dobrą odżywkę nie do spłukiwania dla bardzo suchych włosów.
Proszę o radę bo nie wiem co wybrać.
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 17:26   #1234
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez A.S. Pokaż wiadomość
Pozdrawiam już z Anglii
Mam prośbę,dopiero poznaję tutajesze kosmetyki i potrzebuję waszej porady. Kupiłam do włosów suchych i zniszczonych szampon i odżywkę tresemme ale potrzebuję jeszcze dobrą odżywkę nie do spłukiwania dla bardzo suchych włosów.
Proszę o radę bo nie wiem co wybrać.
A.S. a gdzie jestes w Anglii? Tresemme bardzo dobre, swietny wybor.
Bez splukiwania polecama Pantene. U mnie sie sprawdzal
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 17:56   #1235
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Talking Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
A.S. a gdzie jestes w Anglii? Tresemme bardzo dobre, swietny wybor.
Bez splukiwania polecama Pantene. U mnie sie sprawdzal
Aaliyah jestem w Wakefield. Dzięki za radę a masz jakąs maskę sprawdzoną do przesuszonych włosków?.
Ja polecam serum zero frizz e schwarzkopfa,używam go na końcówki i po prostowaniu.Jest superowskie. Wogóle jest dużo tutaj tego typu olejków a u nas w Polse zawsze miałam z tym problem.
A kosmetyki do włosów Aussie warte są uwagi???
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 18:19   #1236
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A.S., kosmetyki Aussie są bombowe polecam maseczkę 3 Minute Miracle, jeśli prostujesz włosy i masz przesuszone końcówki powinnać być zachwycona. Reszta ich oferty też jest moim zdaniem godna uwagi, korzystałam z kilku szamponów i odżywek i byłam zadowolona. Byłam też zachwycona odżywką w sprayu, bez spłukiwania
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 18:23   #1237
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Talking Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Olaola dzięki bardzo.
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 20:31   #1238
renifer.
Raczkowanie
 
Avatar renifer.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witam Dziewczyny, piszę do Was pierwszy raz z uroczego Hemel Hempstead.Dziś tylko się witam , nastepnym razem będzie o moich łowach kosmetycznych i problemach z cerą, liczę na Wasze rady.
Pozdrawiam
renifer. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 20:38   #1239
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez renifer. Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny, piszę do Was pierwszy raz z uroczego Hemel Hempstead.Dziś tylko się witam , nastepnym razem będzie o moich łowach kosmetycznych i problemach z cerą, liczę na Wasze rady.
Pozdrawiam
Witaj na forum Reniferze.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 22:26   #1240
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ooooo ale sie nas namnozylo witam nowe Wizazanki na naszym watku

jezeli moge cos polecic do przesuszonych wlosow to jest to pomaranczowa seria kosmetykow Kerastase. Odzywiaja, odbudowuja i nawilzaja. Troche wieksza inwestycja ale za radykalna poprawe stanu wlosow sie oplaca

OlaOla jezeli chodzi o ten moj minimalizm to oczywiscie trzeba brac na niego poprawke w tej kwestii nie nalezy mi wierzyc do konca

Co do Palmersa to kupilam ostatnio olejek i jest super - polecam!!!!!! i swietnie pachnie, tak samo jak krem do biustu i dekoltu Palmersa.....



Kurcze kusisz tym Lush'em....!!!!!!!!! musze cos poczynic w tym kierunku twarz narazie zostawie w spokoju, bo juz przeszlam chyba przez wszystkie poziomy cenowe jezeli chodzi o pielegnacje buzi ( doszlam nawet do kremu La Mer ) i stwierdzam, ze najbardziej sluzy mi polecone przez moja kosmetyczke kosmetyki Biodermy I Rilastilu. Przedzial cenowy od 50-100zl a jestem naprawde zadowolona ( tfu tfu - nie zapeszajac )

edit: oczywiscie nigdy nie wyrzekne sie repairweara Clinique i maseczki 15minute - MUSIALAM TO NAPISAC, BO POCZULAM SIE JAKBYM ZDRADZILA SWOJE IDEALY ZYCIOWE Aaliyah wiesz o czym mowie
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 22:50   #1241
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
edit: oczywiscie nigdy nie wyrzekne sie repairweara Clinique i maseczki 15minute - MUSIALAM TO NAPISAC, BO POCZULAM SIE JAKBYM ZDRADZILA SWOJE IDEALY ZYCIOWE Aaliyah wiesz o czym mowie
No mysle A tak na serio, ja tez sie nie wyrzekam i nie wyrzekne

Lush tez fajny . Musimy eksplorowac na nastepnym shoppingu
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 09:34   #1242
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny zaklinam na wszystkie świętości, czekajcie z tym shoppingiem na mnie!!! już nigdy nic tu nie napiszę, jeśli pójdziecie lushować bez niżej podpisanej

A ja z kolei jestem niezmiernie kuszona tą maseczką Clinique . Coś czuję, że punkty z karty Bootsa znalazły swoje życiowe przeznaczenie, huehue.

Z innej beczki:
chyba nikt w tym wątku nigdy nie wspominał o suchych szamponach Batiste. Dostępne są w Bootsie za chyba 2 funty, jest to spray na bazie skrobii ryżowej. Cuuudownie przedłuża świeżość włosów! Na dodatek ja kupiłam wersję "Tropical", która pachnie kokosem . Za taką cenę każdy powinien spróbować, zwłaszcza dziewczyny z włosami przetłuszczającymi się u nasady. Spray nie matowi jeśli się chwilę włoski poczesze, także efekt jest śliczny: odświeżona, błyszcząca, pachnąca i puszysta fryzura. Kuknijcie, dziewczyny!

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2007-08-20 o 10:17
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 17:11   #1243
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a ja nie z Anglii pisze ale z Irlandii, jak zwykle...
ajajaj znowu tyle nazw padlo i zachwytow ze nie wiem od czego zaczac robic liste MUST HAVE....
dziewczyny, przez was bede miala karte kredytowa zadluzona....

a szczerze mowiac juz sie sklaniam do Lusha przez was...ach!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 17:56   #1244
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja tak tylko na minutke...pozniej rozpisze sie wiecej

Aaliyah jak tylko tu wejdziesz NAPISZ CZY JUZ PRZETESTOWALAS ten nowy puder mineralny Lily-cos tam z mojego Loreal'a jestem zadowolona, ale przez Ciebie mam do niego ''ale'' za ten talk lepiej bylo zyc w nieswiadomosci
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 18:49   #1245
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Talking Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

AniaWila jak tylko wykończe to co mam to skuszę się na polecany przez Ciebie Kerastase,gdyż jeszcze nawet w Polsce słyszałam wiele pochlebnych opinii o nim.
Z Palmersa mam balsam ujędrniający i kremik do rąk, jestem zadowlona z nich. Ten olejek to pewnie na podobnej zasadzie co oliwki do ciała nivea itp....
Do ciała mam ochote jeszcze na ujędrniające balsamiki loreala, klasyka ale dobra.

Olaola muszę kupić ten szampon na sucho, bo właśnie moje długie włosy przetłuszczają się tylko u nasady. Dięki ogromne
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 18:53   #1246
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
ja tak tylko na minutke...pozniej rozpisze sie wiecej

Aaliyah jak tylko tu wejdziesz NAPISZ CZY JUZ PRZETESTOWALAS ten nowy puder mineralny Lily-cos tam z mojego Loreal'a jestem zadowolona, ale przez Ciebie mam do niego ''ale'' za ten talk lepiej bylo zyc w nieswiadomosci

Ten puderek z loreal'a jest godny uwagi? Patrzyłam na niego ostatnio ale mam jeszcze jakieś z Polski więc odłożyłam na półkę
Jejku dopiero teraz widze jaką jestem maniaczką kosmetyczną ha ha ha

Wow mój 500 post !!!!
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 20:00   #1247
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

jednak musze przeprosic amseczke clinique'a za powatpiewanie w jej wlasciwosci
troche grubsza warstwa i wiecej cierpliwosci przy scieraniu i voila! oto nowa ja gladkie lico, pory prawie niewidoczne, zdrowszy wyglad! szkoda, ze na karcie bootsa nie starczy mi punktow na wiecej takich cudenek. zachwycona cliniqiem zakupilam takze zestaw 3-step do pielegnacji twarzy (miniaturki poki co, co by sie nie rozczarowac majatkiem wydanym na pelnowymairowe produkty).

kupilam tez bananowe maselko z body shopu. mialam ichniejszy bananowy balsam, ktory oprocz zapachu nic nie robil, ale co tam! moze maselko ma lepsze wlasciwosci. poza tym mazidel do ciala nigdy dosc.

macie cos sprawdzonego przeciw zmarszczkom mimicznym pod oczy? trzeba dzialac poki czas!
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 21:11   #1248
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 837
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja z Palmersa nie jestem zadowolona Stosowalam balsam dla kobiet w ciazy zapobiegajacy rozstepom. I nie pomogl Rozstepy sa
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 21:16   #1249
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez A.S. Pokaż wiadomość
Olaola muszę kupić ten szampon na sucho, bo właśnie moje długie włosy przetłuszczają się tylko u nasady. Dięki ogromne
Moje też , więc na dni, gdy nie mam czasu lub ochoty (np. gdy jestem chora) myć głowy, a chcę się czuć świeżo, ten szampon jest wspaniałym rozwiązaniem. Chyba jest coś takiego z firmy Klorane, ale dwa albo więcej razy droższe. Polecam Batiste!
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 17:20   #1250
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez A.S. Pokaż wiadomość
AniaWila jak tylko wykończe to co mam to skuszę się na polecany przez Ciebie Kerastase,gdyż jeszcze nawet w Polsce słyszałam wiele pochlebnych opinii o nim.
Z Palmersa mam balsam ujędrniający i kremik do rąk, jestem zadowlona z nich. Ten olejek to pewnie na podobnej zasadzie co oliwki do ciała nivea itp....
Do ciała mam ochote jeszcze na ujędrniające balsamiki loreala, klasyka ale dobra.

A.S - jezeli chodzi o Kerastase to proponuje tylko jako kuracje uderzeniowa. Bo, owszem kosmetyki dobre, ale znam rownie dobre i za nizsza cene. Mimo to kerastase ma kilka produktow ktorymi warto podreperowac, odbudowac, nawilzyc..itp.. swoje wloski. I naprawde najlepiej sprawuje sie seria pomaranczowa ( szczegolnie polecam olejek do koncowek) . Z serii z vita-cimentem ( zielona) polecam tylko zestaw pieciu tubeczek kuracji odbudowujacej i regenerujacej. Swietnie odzywia i ''odnawia'' wlosy. Wlasnie sobie dzisiaj kupilam taki zestawik i bede ''uzdrawiac wlosy po lecie'' i regenerowac przed wylotem w cieple kraje
Jak juz sobie zrobisz taka kuracje np: przez dwa miesiace to mozesz zejsc na nizsze cenowo produkty. Ja w tej chwili chwale sobie Trevora Sorbie.


A tak w ogole to mam pytanie - mozecie polecic jakis fajny, nie za ostry peeling do twarzy ???? i pytanie nr2 - zawsze przed zakupem peelingu zastanawiam sie czy warto kupowac ten drozszy, bo przeciez i tak po chwili go zmywam. Wiec zawsze mam dylemat . Jakie jest Wasze zdanie???

btw: szkoda, ze J.Malki nie robi peelingu do twarzy
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 17:57   #1251
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Aniu, jeśli chodzi o peeling to mam z Bootsa serii Botanics i jest świetny. Nie za ostry a nawet jeśli Ci nie podpasuje, to przynajmniej cena niewielka...
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 18:38   #1252
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Aniu, jeśli chodzi o peeling to mam z Bootsa serii Botanics i jest świetny. Nie za ostry a nawet jeśli Ci nie podpasuje, to przynajmniej cena niewielka...
dzieki ale to tez moj faworyt obok 7days Clinique. Chociaz jestem zdania, ze Botanics duzo tanszy a ''robi'' to samo Jak nikt mi nic bombowego nie doradzi - nie wiem skad mi sie w glowie taki kaprys na peeling ubzdural, to kupie Botanicsa....

pewnie Aaliyah cos wymysli, tylko gdzie sie ona podziala??????????
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 19:29   #1253
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
dzieki ale to tez moj faworyt obok 7days Clinique. Chociaz jestem zdania, ze Botanics duzo tanszy a ''robi'' to samo Jak nikt mi nic bombowego nie doradzi - nie wiem skad mi sie w glowie taki kaprys na peeling ubzdural, to kupie Botanicsa....

pewnie Aaliyah cos wymysli, tylko gdzie sie ona podziala??????????
Jestem, jestem... Wlasnie ciezko mysle nad tym. Jak wymysle to wroce do Ciebie.

A w temacie kosmetykow - podklad LilyLilo jest bardzo fajny.

Edit: Ale ze mnie gapa... Sanctuary Aniu! Radiant Skin Exfoliator jest super. Ale Warming Microdembrasion Polish to REWELKA!

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2007-08-21 o 20:19 Powód: Dopisek do Ani...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 21:25   #1254
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Jestem, jestem... Wlasnie ciezko mysle nad tym. Jak wymysle to wroce do Ciebie.

A w temacie kosmetykow - podklad LilyLilo jest bardzo fajny.

Edit: Ale ze mnie gapa... Sanctuary Aniu! Radiant Skin Exfoliator jest super. Ale Warming Microdembrasion Polish to REWELKA!
o wlasnie, wlasnie, wlasnie !!!!!!!!!! dzieki dzisiaj sie zoram prowizorycznie 15-sto minutowka, a jutro lece po Sanctuary
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 12:02   #1255
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ten peeling Sanctuary to jakieś super-hiper jest? ja nigdy chyba nic z Sanctuary nie miałam, ale opakowania są kuszące... a peeling Bootsa się kończy

A tak z innej beczki, to muszę się wyzłościć jestem właśnie w trakcie poszukiwań mieszkania/domu na nadchodzący rok akademicki i, cholerka, NIC nie mogę znaleźć (ofert dużo, ale albo cena nie ta, albo za mało pokoi - a chcemy wynająć coś w trzy osoby, albo nie w tych dzielnicach, tylko wszystko w cholerę daleko ). Już mi ręce opadają . Wiem, że coś znajdę, ale takie nieudane poszukiwania mnie strasznie frustrują!

Uff przepraszam, ale musiałam się gdzieś wygadać, a tutaj znawczynie tematu w pewnym sensie
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 15:31   #1256
kasiulinska
Raczkowanie
 
Avatar kasiulinska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Olaola nie stresuj sie (latwo powiedziec ). My swojego obecnego miejsca zamieszkania szukalismy dlugo, ale oplacalo sie. Ze wzgledu na plan kupna mieszkania w Polsce musielismy troche zejsc z kosztow i zdecydowalismy sie powrot do wynajmowania tylko pokoju, a nie mieszkania. Ile domow obejrzelismy, ile czasu sie natracilismy to chyba tylko my wiemy, ale w koncu sie udalo
Najbardziej wkurza mnie to, ze ludzie w ogloszeniach wypisuja niesamowite bzdury w opisie mieszkania/pokoju, zamieszczaja jakies podrasowane Photoshopem zdjecia, ja jade kawal drogi tylko po to, zeby sie przekonac, ze mieszkanie jest nad sklepem (co jak dla mnie je dyskwalifikuje, a wlasciciel twierdzil, ze NIE JEST), dwuosobowy pokoj to taki, ze jakbym tam wstawila duze lozko, to juz nie ma miejsca na nic innego, itd itp.
Powodzenia, napewno cos w koncu znajdziecie
kasiulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 16:01   #1257
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Oj kasiulinska, dzięki, trochę mi lepiej się zrobiło! Po prostu zwłaszcza szukanie nie na miejscu, a stąd, z Polski, bo tu jeszcze przez kilka dni będę siedzieć, strasznie mnie męczy - przebijam się przez setki ogłoszeń na Gumtree.com itd i nic z tego nie wynika! Błe . Ale troszkę mnie podniosłaś na duchu!
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 14:47   #1258
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cześć!

Pytanie do Ani głównie: nie plączą Ci się włosy po Kerastase? Używałam kiedyś ich produktów i byłam w sumie zadowolona, ale wszystkie te szampony strrrasznie splątywały mi włosy, nawet jeśli nie brałam naraz zbyt dużo szamponu. Tak mi przyszło do głowy, żeby się zapytać, z ciekawości czy to moje kołtunki są takie dziwaczne, czy nie tylko

A inne pytanie do kogokolwiek, kto zechce na nie odpowiedzieć czy znacie jakieś dobre maseczki odżywcze do twarzy, dostępne w Londynie, które nie zapychają porów i sprawiają, że twarz ładnie wygląda i nabiera blasku? Chodzi mi o coś, co by mnie podratowało po zarwanych nocach (studia, praca i te okropne wyjścia ze znajomymi... ).
Maseczka Clinique jest już na mojej liście must have! Wy kusicielki!

... tylko co tu tak cichutko?

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2007-08-23 o 15:36
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 18:29   #1259
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Orientujecie się może ile kosztuje płyn dwufazowy z Bootsa No7??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 18:35   #1260
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Orientujecie się może ile kosztuje płyn dwufazowy z Bootsa No7??
U mnie $6.99
ale w Uk pewnie cena sie rozni...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.