Obaj moi chłopcy... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 15:49   #151
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
gdzie tu widzisz krzywą ideologię?
Twoja kumpela mówiła, że to z lewackości wynika:P Że nie chce zawłaszczać ciała i inne takie.
Prawda jest taka, że nikogo nie interesuje, z iloma osobami się amorzysz. Moje pytania główne brzmiały: jak to jest, że po dwóch miesiącach znajomości kochasz obcego zioma. I że ten stary miał kilka amorzyc, Twoja kumpela miała tylko jego, więc sobie znalazła drugiego, żeby tak głupio nie stać sama. Potem przyszłaś Ty i też coś tam dorzuciłaś, ale mi generalnie nie o amorzenie chodzi, a o podejście do miłości w ogóle.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:51   #152
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
to ejst po prostu inny warinat - propozycja otwarcia horyzontów myślowych
Czekaj, zaraz napiszę mojej dziewczynie, żeby rozejrzała się za jakimś fajnym ciachem i zabrała go do łóżka, ja natomiast wyjdę wieczorem do klubu poznać jakąś miłą niewiastę. Przecież my się tylko kochamy. Zawsze poszerzyć swoje horyzonty i kochać też inne osoby!

Jezu, najbardziej mnie mierzi, gdy te wszystkie krzywe, postępowe bzdury zaczynają w niebezpieczny sposób uderzać w innych. Zamiast zająć się swoją dupą, swoją przyszłością, swoimi relacjami z ludźmi, wmawiacie innym, że mają wąskie horyzonty (tak, tak, poprzez "propozycję otwarcia horyzontów myślowych" właśnie).

NIE, TO ŻE KOCHAM MOJĄ PARTNERKĘ, NIE CHCĘ SIĘ NIĄ DZIELIĆ I VICE VERSA NIE OZNACZA, ŻE MAMY "WĄSKIE HORYZONTY MYŚLOWE".

Chcesz, to się wafluj z kim Ci się podoba, mieszkajcie sobie w czwórkę czy piątkę w swojej "konstelacji" (), w jakimś ładnym mieszkanku albo na squacie, mając wzruszającą komunę w której wszyscy się pier....ą, ale nie wmawiaj ludziom, którzy prowadzą uznawany za normalny tryb życia, że są ograniczeni. Nigdy tego nie rób.

Już się też zaczyna wartościowanie. Samo używanie "fajnych" skrótowo określeń jak "mono" i "poli" generalnie jest jakoś nacechowane. Wręcz czuć, że używając słowa "mono" autorka czuje jakiś rodzaj pogardy, za to gdy próbuje zachwalać cechy rewolucyjnego "poli", jest wręcz odwrotnie.

A ta cała propaganda lewacka za 20 lat doprowadzi do tego, że osoby mające takie stanowisko jak większość na forum, będą uznawane za chore na "polifobię". Będą was wyzywać od faszystów i ciemnogrodu. Tak, tak, nie pierwszy raz się to zdarzy. Waszych dzieci nie będą uczyć w szkołach, że małżeństwo to związek dwóch osób - już teraz nieważne jakiej płci, bo na świecie w wielu miejscach jest zakaz domyślnej heteronormatywności, czyli używania np. słów "mama i tata". Będą uczyć dzieci że miłość jest wszędzie, najlepsze i najbardziej otwarte są związki "konstelacyjne" i że posiadanie 2 mam i 3 tatusiów sprawia, że dziecko jest szczęśliwsze bo obdarowuje się je większą miłością!

Edytowane przez InkluzjaOstateczna
Czas edycji: 2012-04-04 o 15:58
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:56   #153
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
związki mono różnią się między s obą tak jak ludzie je tworzący,co to znaczy:

jeśli ludzie w ramach dominującego modelu przyjmują różne zasady i założenia
a w przypadku poli to się komplikuje bo w grę wchodzi więcej osób

nie ma w tym ideologii
jest wyjście z obowiązującego monoschematu który jak mu się bliżej przyjrzec nie ejst wcale taki mono
gdzie tu widzisz krzywą ideologię?
- to na razie fascynujące początki; poczytaj sobie biografie romantyków angielskich, by zobaczyć, do czego taki styl życia prowadzi i jak się kończy- bo tak, to żadne wielkie odkrycie "och, ach, my tak z postępem i nowoczesnością"- to już było, po czasie (czyli tym moim "rzeczywistość skrzeczy") niefajnie się kończyło.
No ale fakt: mnie tak głębia i takie "poszerzanie horyzontów"(cóż za eufemizm) nie kręci.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:57   #154
zebrawkratke
Raczkowanie
 
Avatar zebrawkratke
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Twoja kumpela mówiła, że to z lewackości wynika:P Że nie chce zawłaszczać ciała i inne takie.
Prawda jest taka, że nikogo nie interesuje, z iloma osobami się amorzysz. Moje pytania główne brzmiały: jak to jest, że po dwóch miesiącach znajomości kochasz obcego zioma. I że ten stary miał kilka amorzyc, Twoja kumpela miała tylko jego, więc sobie znalazła drugiego, żeby tak głupio nie stać sama. Potem przyszłaś Ty i też coś tam dorzuciłaś, ale mi generalnie nie o amorzenie chodzi, a o podejście do miłości w ogóle.
nie no zbiorczo skrobne wieczorem
ale te "amorzyce" mnei ujęły tak,że musiałam o tym napisać
ps też jestem lewaczką !!!!

Droga Inkluzjo poziom jadu bijący z twojego posta mnei rozwalił -
nie mwawiam niczego nikomu (mam nadzieję) - poszerzenie w sensie pomyślenia że poza mono jest jeszcze coś. umieszczenia opcji istneijącej w swoim mózgu.
nikogo na poli nei namwiam.
no chyba,że będzie naprawdę śliczny
__________________
"Piękno pozostaje w niemożliwościach ciała"
zebrawkratke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:58   #155
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
nie no zbiorczo skrobne wieczorem
ale te "amorzyce" mnei ujęły tak,że musiałam o tym napisać
ps też jestem lewaczką !!!!

Droga Inkluzjo poziom jadu bijący z twojego posta mnei rozwalił -
nie mwawiam niczego nikomu (mam nadzieję) - poszerzenie w sensie pomyślenia że poza mono jest jeszcze coś. umieszczenia opcji istneijącej w swoim mózgu.
nikogo na poli nei namwiam.
no chyba,że będzie naprawdę śliczny
- no fakt: to przecież najważniejsze.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:58   #156
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Mój przyjaciel też jest zwolennikiem takich związków. Ja osobiście nie wiem, czy bym potrafiła być z kimś na takim układzie.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 16:04   #157
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Przepraszam, ale co ma do tego waszego układu lewackość?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 16:10   #158
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez potwor_z_jeziora Pokaż wiadomość
Swoją drogą, ciekawe jakby na temat tych relacji wypowiedział się któryś z poli-facetów.
Też jestem tego BARDZO ciekawa! Autorko, może namówisz któregoś z panów na dołączenie do tematu przynajmniej?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 16:13   #159
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Widzisz, dla mnie związek opiera się na czymś więcej, niż na seksie. To również podobny światopogląd, ideały, które się wyznaje, podobne myślenie o przyszłości, obecność tej osoby we własnej przyszłości. Seks w tym przypadku jest naprawdę podrzędną sprawą. I to właśnie z seksem musiałam 'sobie poradzić'. Wiem, że brzmi to, jakby ktoś mi zrobił pranie mózgu - ale właśnie ta moja 'lewicowość' nie pozwala na zawłaszczanie sobie czyjegoś ciała na własność, z tym nigdy nie miałam problemu, musiałam to tylko przełożyć na sferę seksu.
Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale co ma do tego waszego układu lewackość?
Musiałam się nacofać dla Ciebie, lepiej doceń I nacofność moją i wagę argumentacji
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 16:15   #160
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Mój kumpel jest poli (tylko jeszcze nie uświadomionym, że jest).
Prawie 3 lata lawirował między dwiema kobietami, z którymi oficjalnie jednocześnie był. Lawirował, bo one nie mają takich "postępowych" poglądów i odkąd się jedna o drugiej dowiedziała tak teraz go nienawidzą
No ale nie do tego zmierzam - czasem go wypytywałem po co mu ta cała zabawa, odpowiedź - no cóż - zwyczajnie w jednej mu pasowało to,to i tamto, ale nie lubił tego i tamtego, w drugiej z kolei podobało mu się coś innego itd.
Reasumując wychodziło na to, że był z dwiema jednocześnie nie z nadmiaru miłości (bo o tym w ogóle nie było mowy z jego strony), tylko rekompensował jedną kobietą niedobory drugiej i na odwrót. Miał bardzo pragmatyczne, wręcz przedmiotowe podejście do tych panien i związków z nimi.
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 16:15   #161
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Musiałam się nacofać dla Ciebie, lepiej doceń I nacofność moją i wagę argumentacji
- cóż, to tylko pokazuje, jak pannie ktoś równo mózg wyprał, że taki kit łyknęła.
No bo w normalnym związku na bank nigdy nie ma tego:
Cytat:
To również podobny światopogląd, ideały, które się wyznaje, podobne myślenie o przyszłości, obecność tej osoby we własnej przyszłości.
- , mnie tam po pracy i śnieżycy u mnie wątek "zrobił dzień".
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 16:16   #162
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Od razu mówię, że nie przeczytałam jeszcze całego wątku, dlatego skupię się na pierwszym poście.

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Kiedy o tym wspominam w różnych postach spotykam się z opiniami, że się - delikatnie mówiąc - puszczam. Co mnie śmieszy niesamowicie, gdyż obaj moi chłopacy znają się, lubią i wiedzą. Żadne z nas nikogo nie zdradza.
Wam ten układ pasuje, nikogo nie krzywdzicie nim, więc Wasza sprawa co robicie. Chociaż nie jestem przekonana o tym, czy rodzina poliamoryczna byłaby dobrym środowiskiem np. dla dorastającego dziecka.

Cytat:
Nie piszę tego dlatego, że mam z tym problem - oczywiście , zdarzają się konflikty, jak wszędzie - ale dlatego, że nazywanie osób 'poli' ☠☠☠☠iszonami jest bardzo mocno nie fajne. Bo to, co robimy, jest zaprzeczeniem '☠☠☠☠ienia' - taki związek opiera się na szczerości z pozostałymi, czego - co widzę po postach na tym forum chociażby - w 'standardowych' monozwiązkach często brakuje.
Jeśli Wam taki związek odpowiada, to w porządku. Mnie by nie odpowiadał. Zdecydowanie wolę swój monogamiczny związek, który również opiera się między innymi na szczerości

Cytat:
Poza tym chętnie poznałabym Wasze zdanie na temat poliamorii i pogadała o tym z Wami, jeśli macie ochotę
Jestem skrajnie monogamiczna, więc każdy związek inny niż monogamiczny, niszczyłby mnie. Moja definicja miłości zakłada, że kochać można tylko jednego partnera, a więc moim zdaniem w związku poliamorycznym miłości nie ma.
Ale nie każdy przecież rozumie miłość w ten sam sposób.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 16:25   #163
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez potwor_z_jeziora Pokaż wiadomość
Mój kumpel jest poli (tylko jeszcze nie uświadomionym, że jest).
Prawie 3 lata lawirował między dwiema kobietami, z którymi oficjalnie jednocześnie był. Lawirował, bo one nie mają takich "postępowych" poglądów i odkąd się jedna o drugiej dowiedziała tak teraz go nienawidzą
No ale nie do tego zmierzam - czasem go wypytywałem po co mu ta cała zabawa, odpowiedź - no cóż - zwyczajnie w jednej mu pasowało to,to i tamto, ale nie lubił tego i tamtego, w drugiej z kolei podobało mu się coś innego itd.
Reasumując wychodziło na to, że był z dwiema jednocześnie nie z nadmiaru miłości (bo o tym w ogóle nie było mowy z jego strony), tylko rekompensował jedną kobietą niedobory drugiej i na odwrót. Miał bardzo pragmatyczne, wręcz przedmiotowe podejście do tych panien i związków z nimi.
To co przedstawiles, to niestety nie jest poli. Bo z tego co sie wglebilam dzisiaj w temat, to ludzi z grupy poli wiedza o sobie nawzajem. To co praktykowal Twoj kumpel, to nic innego jak lecenie na dwa fronty.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 16:31   #164
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Musiałam się nacofać dla Ciebie, lepiej doceń I nacofność moją i wagę argumentacji
Doceniam, doceniam. Myślę, że takimi tekstami ideologicznymi ludzie sobie chcą pewne rzeczy usprawiedliwiać.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 16:44   #165
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Obaj moi chłopcy...

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;33346203]To co przedstawiles, to niestety nie jest poli. Bo z tego co sie wglebilam dzisiaj w temat, to ludzi z grupy poli wiedza o sobie nawzajem. To co praktykowal Twoj kumpel, to nic innego jak lecenie na dwa fronty.[/QUOTE]
Dlatego napisałem, że "nieuświadomiony". Nie ulega wątpliwości, że byłby bardzo zadowolony, gdyby te dwie panny zgodziły się nagle na taki trójkątny układ. Wtedy mogliby się ładnie tytułować związkiem "poli"

Generalnie gość nadawałby się do takiej "konstelacji", mimo braku całej otoczki ideologicznej.
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 16:51   #166
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez potwor_z_jeziora Pokaż wiadomość
Dlatego napisałem, że "nieuświadomiony". Nie ulega wątpliwości, że byłby bardzo zadowolony, gdyby te dwie panny zgodziły się nagle na taki trójkątny układ. Wtedy mogliby się ładnie tytułować związkiem "poli"

Generalnie gość nadawałby się do takiej "konstelacji", mimo braku całej otoczki ideologicznej.
Podejrzewam, ze nie tylko Twoj kumpel bylby zadowolony, a wiekszosc mezczyzn. No przeciez taki ukladzik, to zyc nie umierac. I fochow nikt nie strzela, nie trzeba sie ukrywac, tlumaczyc. Rzekomo wszyscy zadowoleni. Tyle tylko, ze zakladanie i siedzenie w tego typu zwiazkach cechowaloby jedynie mezczyzn bardzo niedojrzalych, niezdolnych do stworzenia glebszej i stabilnej relacji. A w sumie takich to nie brakuje, bo powiedzmy sobie szczerze, ze takich cos na wzor tego poli to jest cala masa naookolo - trojkacikow, czworokacikow. Tyle, ze ukrytych.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2012-04-04 o 16:52
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 16:53   #167
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
Droga Inkluzjo poziom jadu bijący z twojego posta mnei rozwalił -
nie mwawiam niczego nikomu (mam nadzieję) - poszerzenie w sensie pomyślenia że poza mono jest jeszcze coś. umieszczenia opcji istneijącej w swoim mózgu.
nikogo na poli nei namwiam.
no chyba,że będzie naprawdę śliczny
Jestem naprawdę śliczny, ale z całego serca nienawidzę lewactwa i w ciemnogrodzki, zacofany sposób, pozwalam zawłaszczać swoje ciało tylko jednej osobie. Także nie masz najmniejszych szans

Co do poszerzenia myślenia - że poza "mono" jest jeszcze coś - to żałosne. Chyba każdy przeciętny człowiek wie, jak jest w islamie z małżeństwami, zna też historie różnych związków. Jak dla mnie to nie chodzi wam tu o troskliwe poszerzanie naszych horyzontów, uświadamiania, że jest jeszcze coś, tylko o pochwalenie się swoją postępowością i alternatywnym podejściem do miłości. Tym, jacy jesteście "poli". Ciekawe, czy to jest obecnie główny temat młodych, tęczowych socjalistów, siedzących w apaszkach Hermesa przy kawie za 15 zł w Nowym Wspaniałym Świecie...

PS na razie Magdalena Środa twierdzi, że to przez Kościół Katolicki i zakaz aborcji, ale już niedługo być może zacznie mówić, że "Madzia z Sosnowca" zginęła, bo jej rodzice się ze sobą dusili i ciemnogrodzkie więzy nie pozwalały im na związek POLI
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 17:09   #168
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Twoja kumpela mówiła, że to z lewackości wynika:P Że nie chce zawłaszczać ciała i inne takie.
Prawda jest taka, że nikogo nie interesuje, z iloma osobami się amorzysz. Moje pytania główne brzmiały: jak to jest, że po dwóch miesiącach znajomości kochasz obcego zioma. I że ten stary miał kilka amorzyc, Twoja kumpela miała tylko jego, więc sobie znalazła drugiego, żeby tak głupio nie stać sama. Potem przyszłaś Ty i też coś tam dorzuciłaś, ale mi generalnie nie o amorzenie chodzi, a o podejście do miłości w ogóle.
właśnie. mnie zastanawia jedna kwestia - jeżeli ktoś w związku poligamicznym ma aktualnie tylko jednego partnera, to jak się do tego odnosicie? w związku mono jesteś, albo nie. i nie ma nic pomiędzy. a w poli możesz być i czynnie się udzielać (mając 2 lub więcej partnerów), albo wegetować przy jednym, który hula też z innymi. czy to nie jest krzywdzące? w jakiej postaci przejawia się w takim związku zazdrość? i czy partner też tak na luzie zostawia jedną i idzie do drugiej wiedząc, że ta pierwsza ma tylko jego?
potraficie wyłączyć zazdrość?


Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
zdrada jest wtedy keidy się okłamuje - w związkach poli tez można zdradzić
chodzi tu o sytuacje, kiedy Ty nie akceptujesz partnerki swojego partnera (o mamo ), a on mimo to się z nią spotyka? istnieje jakiś limit partnerów, czy każdy wprowadza do waszej wielkiej rodziny tyle, ile dusza zapragnie?

sama nie weszłabym w taki układ, nie wyobrażam sobie nie móc wpaść na mojego faceta bez zapowiedzi, bo przecież mogę tam zastać nagą Kasię czy Basię. ale nic mi do tego, to tylko i wyłącznie wasza sprawa.
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 17:20   #169
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- no fakt: to przecież najważniejsze.
Nie, no to akurat już jasno określiłyście - najważniejszy jest przecież seks. Mało mi go. Ciągle potrzebuję więcej. Nie wiem, jak teraz daję radę, siedząc, pijąc kawę i nie uprawiając seksu. Więc idę zmienić ten stan rzeczy
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 17:23   #170
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Obaj moi chłopcy...

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;33346748]Podejrzewam, ze nie tylko Twoj kumpel bylby zadowolony, a wiekszosc mezczyzn. No przeciez taki ukladzik, to zyc nie umierac. I fochow nikt nie strzela, nie trzeba sie ukrywac, tlumaczyc. Rzekomo wszyscy zadowoleni. Tyle tylko, ze zakladanie i siedzenie w tego typu zwiazkach cechowaloby jedynie mezczyzn bardzo niedojrzalych, niezdolnych do stworzenia glebszej i stabilnej relacji. A w sumie takich to nie brakuje, bo powiedzmy sobie szczerze, ze takich cos na wzor tego poli to jest cala masa naookolo - trojkacikow, czworokacikow. Tyle, ze ukrytych.[/QUOTE]

Otóż to. Bardziej prawdopodobne, że poli-panowie z tej pajęczynki podpadają pod to co napisałaś, ot szara rzeczywistość a nie nowatorskie ideały wspólnego szczęścia. Dlategom ciekaw co mają do powiedzenia, a raczej co mieliby prywatnie, bo nawet jeśli któryś ma tak przedmiotowe podejście jak mój znajomy, to nie byłby na tyle głupi, aby się tutaj do tego przyznać.

Edytowane przez potwor_z_jeziora
Czas edycji: 2012-04-04 o 17:25
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 17:33   #171
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Ja coś czuję, że panom w takich układach bardzo odpowiada posiadanie kilku partnerek na raz. Mniej wymagań, bo na takie nie ma czasu, za to więcej współżycia z różnymi partnerkami.
Za to kobiety dopowiadają sobie cudowne, górnolotne hasła o miłości, i nieomal braku seksu, bo po co to komu...
Ale zapewne bardzo się mylę...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 17:35   #172
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Ja nie mam żadnego, to już wiem kto a mnie normę wyrabia .
Jak tak lubisz, to mnie nic do tego. Szczęścia życzę
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:01   #173
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Obaj moi chłopcy...

A ja myślę, że autorka nic innego, jak dorabia teorię do zwyczajnego związku bez zobowiązań. Nie jesteś jak dla mnie w "dwóch związkach", jesteś w grupie o podobnych zainteresowaniach, która czasem ze sobą sypia. Nie widzę w twoich postach kochającej dwóch facetów kobiety, raczej młodą i nie do końca ogarnięta dziewczynę, która zachłysnęła się "dorosłą bohemą" i twierdzi, że seks to sprawa drugorzędna w związku. Że jak? Dla mnie związek to właśnie przyjaźń plus bliskość fizyczna, w tym seks. No ale rozumiem, że poglądy są różne i ok - dopóki wam wszystkim dobrze w takim układzie - życzę szczęścia.

Tylko cały czas nie mogę sobie wyobrazić tego dziwnego pomysłu zamieszkania razem "większą grupą". Wyobrażam sobie taką sytuację. Wracasz z uczelni/pracy i masz ochotę porozmawiać z facetem numer 1, a tu okazuje się, że baraszkuje ze swoją panną numer 3. Idziesz do pokoju faceta numer 2, a ten to samo. I co wtedy? Rozumiem, że akceptujesz to, że mieli ochotę na seks z inną niż ty, ale mój mały rozumek nie pojmuje, jak można po czymś takim całować faceta, ba!,pozwolić aby jego narząd, skalany godzinę/dwie temu przez inną pannę, znalazł się we mnie. Nie ogarniam. Mogłabyś się przyłączyć, no ale piszesz, że nie uprawiasz seksu z jego partnerkami, więc hm... kicha.

Moim zdaniem układ ok nie jest: tak jak zauważono. Większość facetów poszłoby na taki układ, a kobiety wlazłby "przekonane" (jezu, brzmi tak, jakby kogoś "przekonywać" do bycia hetero czy homo), wmawiając sobie miłość, wielkie zobowiązania i nadzieje.

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2012-04-04 o 18:03
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:12   #174
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Obaj moi chłopcy...

ten wątek jest dla mnie niczym parada homoseksualistów - w dzisiejszych czasach wszyscy o nich wiedzą, akceptują ich w mniejszym lub większym stopniu (mówię o normalnych ludziach), ale oni i tak muszą chwalić się na prawo i lewo swoją orientacją. nie wiem czemu, bo się czują wyjątkowi? żeby nie było - nic do homoseksualistów nie mam.

nie rozumiem takiego obnoszenia się ze swoim życiem seksualnym. ciekawa jestem, czy dużo monogamistów wchodzi na fora poligamistów i tam przedstawia w takich za☠☠☠istych superlatywach związki dwuosobowe. i naprawdę nie wiem o czym tu można dyskutować, po co Wam wiedzieć, co myślą o Was monogamiści, no po co? żeby móc później usiąść w kółeczku razem z resztą "bandy" i pośmiać się z ciasnoty umysłowej jakichś tam osób z internetu? nie rozumiem...

pytałaś Autorko na początku wątku, czemu ludzie tak negatywnie podchodzą do tego typu związków. niby taka kumata jesteś, niby takich ładnych słów używasz i takie skomplikowane zdania budujesz, a nie przyszło Ci do głowy, że ludzie negatywnie odbierają rzeczy, których nie rozumieją i których w pewnym stopniu się boją. chyba że było to pytanie retoryczne. w takim przypadku - sorry.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:17   #175
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Jestem naprawdę śliczny, ale z całego serca nienawidzę lewactwa i w ciemnogrodzki, zacofany sposób, pozwalam zawłaszczać swoje ciało tylko jednej osobie. Także nie masz najmniejszych szans

Co do poszerzenia myślenia - że poza "mono" jest jeszcze coś - to żałosne. Chyba każdy przeciętny człowiek wie, jak jest w islamie z małżeństwami, zna też historie różnych związków. Jak dla mnie to nie chodzi wam tu o troskliwe poszerzanie naszych horyzontów, uświadamiania, że jest jeszcze coś, tylko o pochwalenie się swoją postępowością i alternatywnym podejściem do miłości. Tym, jacy jesteście "poli". Ciekawe, czy to jest obecnie główny temat młodych, tęczowych socjalistów, siedzących w apaszkach Hermesa przy kawie za 15 zł w Nowym Wspaniałym Świecie...

PS na razie Magdalena Środa twierdzi, że to przez Kościół Katolicki i zakaz aborcji, ale już niedługo być może zacznie mówić, że "Madzia z Sosnowca" zginęła, bo jej rodzice się ze sobą dusili i ciemnogrodzkie więzy nie pozwalały im na związek POLI
Ekhm. Tęczowi socjaliści z Nowego Lepszego Świata? Niekoniecznie. NWŚ całym sercem nie znoszę, głównie za podejście do pracowników i nieprzestrzeganie ich praw, umowy śmieciowe, dużą rotację i generalnie 'kanapowość'. To bardzo smutne, że wszystkich wrzucasz do jednego wora z Jasiem Kapelą, który nawiasem mówiąc poetą jest conajwyżej średnim, oraz Magdaleną Środą. Zapomniałeś o Szczuce.
W związkach poli są też osoby nieokreślone poglądowo, znam kilka takich i jakoś nie widzę tutaj związku. Ja o tym wspominam, bo dla mnie zaangażowanie w działalność jest bardzo ważną częścią życia, ale nie wydaje mi się, by był to jakiś wyznacznik.
A zamiast popijać kawę w NWŚ wolę pójśc na blokadę eksmisji, tam przynajmniej mogę komuś pomóc, albo pójść na rozbrat i pograć w sambie ulicznej.
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:21   #176
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Poliamorycznosc poliamorycznoscia, ale nazwac seksualnosc 'zjawiskiem', a homofobie jakims zbednym okresleniem, to jakis szczyt ograniczenia umyslowego. BTW, kawa w nowym wspanialym troche tansza jest, no i nie tak wiele 'mlodych lewackich kolorowych' w apaszkach hermesa. A Sroda to przemila, przeinteligentna osoba. Sry za offtop, musialam.
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:22   #177
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
z tego co wiem to Tilda żyje w trójkącie
Depp jest marnym autorytetem,chociaż ma śliczne oczy
o co chodzi z tą miłością?
to takie dziwne?
ja kocham R,który mnie rzucił jak się pojawił Bartek. Kocham i kochałam go cały czas.
jak ktoś jest mono-jego sprawa
i to nie jest związek otwarty - bo to są związki - nie,że jest związek główny i dopuszczają mniej lub bardziej przypadkowy sex,tylo Bartek jest związany z więcej niż ejdną dziewczyną w RELACJI,milionmalychkawal kow jest z Bartkiem i Szczepanem,ja też przez chwilę byłam z dwoma - z Bartkiem i z R.
Wszyscy się znamy. Dość regularnie się widujemy i pojedynczo i całą bandą. To jest trudne. Ale i fascynujące.
No to po co się pakować w coś, co jest dla was trudne?
A fascynujące? Właśnie o tym mówiłam. Przez pewien czas na pewno, potem może nie być już tak radośnie.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:23   #178
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
ten wątek jest dla mnie niczym parada homoseksualistów - w dzisiejszych czasach wszyscy o nich wiedzą, akceptują ich w mniejszym lub większym stopniu (mówię o normalnych ludziach), ale oni i tak muszą chwalić się na prawo i lewo swoją orientacją. nie wiem czemu, bo się czują wyjątkowi? żeby nie było - nic do homoseksualistów nie mam.

nie rozumiem takiego obnoszenia się ze swoim życiem seksualnym. ciekawa jestem, czy dużo monogamistów wchodzi na fora poligamistów i tam przedstawia w takich za☠☠☠istych superlatywach związki dwuosobowe. i naprawdę nie wiem o czym tu można dyskutować, po co Wam wiedzieć, co myślą o Was monogamiści, no po co? żeby móc później usiąść w kółeczku razem z resztą "bandy" i pośmiać się z ciasnoty umysłowej jakichś tam osób z internetu? nie rozumiem...

pytałaś Autorko na początku wątku, czemu ludzie tak negatywnie podchodzą do tego typu związków. niby taka kumata jesteś, niby takich ładnych słów używasz i takie skomplikowane zdania budujesz, a nie przyszło Ci do głowy, że ludzie negatywnie odbierają rzeczy, których nie rozumieją i których w pewnym stopniu się boją. chyba że było to pytanie retoryczne. w takim przypadku - sorry.
Dziękuję, że odpowiedziałaś na moje pytanie. Miałam jednak nadzieję, że równie kumate jak ja będą i inne czytelniczki. Pojawiają się tu naprawdę różnego rodzaju tematy, dlaczego ten miałby być gorszy? Zauważ, że nikogo tutaj nie namawiam do otwierania związków, nie twierdzę, że każda i każdy się do tego nadaje, ale tylko chcę poznać zdanie innych. Że jest jakie jest - cóż, mogę liczyć, że kiedyś się to zmieni i powiedzenie "to jest mój chłopak, a to jego dziewczyna i mój drugi partner" nie będzie już aż tak bardzo dziwiło.

Co więcej, nie miałam pojęcia, ze to forum jest li tylko forum monogamistów i monogamistek! Przy tej uwadze bardzo się zdziwiłam.

Co do uwagi o paradach - w Stanach (to jest tylko przykład, nie podaję tego jako wzór, ponieważ Stany pod każdym możliwym psują wszystko, co ludzie byliby w stanie osiągnąć gdyby na pierwszym miejscu nie stawiali zysku) parady osób poliamorycznych się akurat odbywają. Tak przy okazji.
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:28   #179
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość

z tego co widzę to też najczęściej w takie związki wchodzą osoby o duszy bardzo mocno emocjonalnej i artystycznej, które niby czują więcej i widzą więcej, które mają w sobie tyle emocji, że obdzielają nimi kilka osób, żeby sobie z nimi poradzić. nierzadko też mają swoiste poczucie wyższości nad monogamistami, bo oni przecież potrafią coś, czego nie potrafi reszta - kochać kilka osób na raz i wyzbyć się tych wszystkich negatywnych i brzydkich emocji typu zazdrość. generalnie przez to uważają się za lepszych. wielu z nich też z racji mocno rozwiniętych emocji ma ogromną potrzebę dostawania pewnych rodzajów uczuć od innych osób, potrzebę bycia kochanym, docenianym, komplementowanym itp., ale te potrzeby przewyższają dość mocno potrzeby osób monogamistycznych. tak to widzę

dodatkowo dziwnie się ubierają i mają dziwne fryzury na głowach
I często miały jakieś problemy w dzieciństwie.
a jak nie są poli to często zmieniają partnerów

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
G*wno prawda Co ma piernik do wiatraka? Właśnie to lanie wody jest takie wkurzające, nie żadne wielomiłowanie. A miłujcie sobie co tam chcecie i ile chcecie, ale nie wmawiajcie ludziom, że Wam się bania od tego rozrasta.

Umarłam.
Dynamika - JEST!
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:38   #180
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Dziękuję, że odpowiedziałaś na moje pytanie. Miałam jednak nadzieję, że równie kumate jak ja będą i inne czytelniczki. Pojawiają się tu naprawdę różnego rodzaju tematy, dlaczego ten miałby być gorszy? Zauważ, że nikogo tutaj nie namawiam do otwierania związków, nie twierdzę, że każda i każdy się do tego nadaje, ale tylko chcę poznać zdanie innych. Że jest jakie jest - cóż, mogę liczyć, że kiedyś się to zmieni i powiedzenie "to jest mój chłopak, a to jego dziewczyna i mój drugi partner" nie będzie już aż tak bardzo dziwiło.

Co więcej, nie miałam pojęcia, ze to forum jest li tylko forum monogamistów i monogamistek! Przy tej uwadze bardzo się zdziwiłam.

Co do uwagi o paradach - w Stanach (to jest tylko przykład, nie podaję tego jako wzór, ponieważ Stany pod każdym możliwym psują wszystko, co ludzie byliby w stanie osiągnąć gdyby na pierwszym miejscu nie stawiali zysku) parady osób poliamorycznych się akurat odbywają. Tak przy okazji.
- tyle że ty do tego dorobiłaś dosyć zabawne ideolo i stąd wyszło, jak wyszło; i nie jest tak, że ludzie o tym nie wiedzą, nie mają pojęcia; dla mnie to żadna "nowoczesność w domu i zagrodzie"- ba w wielu kulturowych komunach czy popatrz np. na życie angielskich romantyków- to było, zdarzało się, tyle że do czasu- a nie jako związek stały, ba- często kończyło się niefajnie.
Bądź sobie w związku takim, jaki tobie pasuje, ale zabawnie, jak u młodego neofity, brzmi to dorabiane ideolo o poszerzaniu horyzontów itp.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 23:54:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.