Majowe Panny Młode - część II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 20:55   #121
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Uff dziewczyny, ależ wy produkujecie te posty! Nie nadążam Śliczne macie suknie )
Ja swoją kupiłam już w sierpniu, teraz będę kupować welon (raczej zdecyduje się na kupno z allegro lub ebayu).
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:55   #122
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Takaya, e tam, mnie się wiązania nie podobają. A oddychać trzeba i zjeść coś trzeba na własnym weselu
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:55   #123
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dark Lady ja to z mamą juz mialam wojnę o salę, ma zupelnie inny gust bo lubi rozłożyste z koronek z haftami i świecącymi kamieniami. Juz teraz próbuje mi taka wmówić i wiem, że mój wybór nie będzie się jej podobał.
Ja na pewno nad swoją płakać nie będę ani siostra ani mama więc to nie jest nic dziwnego

Co do tej sukienki to ja tak naprawdę takiej talii nie mam ona to ze mną robi Tyle, ż ejest na suwak więc nie będzie mogla być tak mocno dopasowana by nie poszedł a nie mogą mi przerobić na wiązanie bo są te guziczki...
Jak dla mnie w tej chwili jest super dopasowana . Ja tam sobie każę idealnie dopasować a co tam, jakby co to igła i nitka są i agrafki też i długi welon, a chcę mieć super dopasowaną .

Z mamą nie mam wojny, nawet nie chciała się przyznać że nie w jej stylu, ale wiedziałam to od początku, zwyczajnie czasem jest przykro że tak jest. I zastanawiam się co zrobić z moim trenem, czy kazać go jakoś przyozdobić czy już takim go zostawić.

Takaya wydaje mi się że ta dzisiejsza najbardziej ci się spodobała, zatem weź ją. Choć i dla mnie jest mało ślubna, ale to twój dust a muszę dodać że wyglądasz w niej przecudnie, zgrabnie i pięknie. Ja noszę rozmiar 36, czasem 34 a wydaje mi się że nie wyglądam tak zgrabnie jak ty.

Monita gdzie ty w twojej sukni, nadal tylko katalogową widzę!

olik04 pochwal się piękną suknią .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś


Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-11-24 o 20:57
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:00   #124
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Uff dziewczyny, ależ wy produkujecie te posty! Nie nadążam Śliczne macie suknie )
Ja swoją kupiłam już w sierpniu, teraz będę kupować welon (raczej zdecyduje się na kupno z allegro lub ebayu).
Oliko4, a przypomnisz nam swoja suknię?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość

Monita gdzie ty w twojej sukni, nadal tylko katalogową widzę!

.
TŻ obok siedzi
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:01   #125
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monita to masz usprawiedliwienie .

A i dziewczyny dzięki za komentarze na FB , zdjęcie jest z września zeszłego roku i 4 kg temu . (musiałam to napisać )
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:02   #126
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

4 kg temu w dól czy w górę?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:07   #127
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
4 kg temu w dól czy w górę?
O ty jedna taka i owaka

Na szczęście w dół .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 21:15   #128
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

No ta mi się bardzo podoba, ale chyba Ladybird bardziej trochę tez dla tego, że tam gdzie ja opatrzyłam szyją własne suknie i mogą mi z nią cuda niewidy w cenie zrobić No i to byłby taki kompromis pomiędzy tym co ja chce i tym co TŻtowi się podoba, bo tez uwaza że taka to jak nie ślubna.
Do wtorku muszę zdecydować bo to ostatni dzień listopada.
Daark Lady ja tez jestem zdania, ze tak jak teraz jest super tylko większe miseczki bo te co były wszyte to mniejsze niż moja dłoń. Jakbym była bez stanika to zupełnie zrobiłby mi z moich naleśniory
Pojadę w sobotę i TŻ zobaczy i tą i tą ladybird i pomorze mi w decyzji
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:17   #129
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

takaya ładna ta suknia Są różne gusta,ale chyba tak jak Monitka pisze mało śluba... Tylko że... Dojdzie do tego welonik... I wszystko inne. Więc może się to zmieni Ale cena... Matko jedyna oj nie dałabym tyle za suknię
Dark ale fajnie! Super! Ja odkąd zaczęłam hula kręcić poszło mi 4 cm Jeszcze słodkie muszę przestać jeść... I podjadać

A i trzymać kciukasy!!!!!! Wysłałam CV dzisiaj do przedszkola Szukają kogoś na etat... Heh ale wątpię,że mnie wezmą Bo qrczę nie ten kierunek... Chociaż pedagogika

Edytowane przez Joasiunia:)
Czas edycji: 2010-11-24 o 21:18
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:20   #130
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
No ta mi się bardzo podoba, ale chyba Ladybird bardziej trochę tez dla tego, że tam gdzie ja opatrzyłam szyją własne suknie i mogą mi z nią cuda niewidy w cenie zrobić No i to byłby taki kompromis pomiędzy tym co ja chce i tym co TŻtowi się podoba, bo tez uwaza że taka to jak nie ślubna.
Do wtorku muszę zdecydować bo to ostatni dzień listopada.
Daark Lady ja tez jestem zdania, ze tak jak teraz jest super tylko większe miseczki bo te co były wszyte to mniejsze niż moja dłoń. Jakbym była bez stanika to zupełnie zrobiłby mi z moich naleśniory
Pojadę w sobotę i TŻ zobaczy i tą i tą ladybird i pomorze mi w decyzji
Zrób tak jak piszesz i wtedy chyba najbardziej usatsfakcjonowana będziesz .

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
takaya ładna ta suknia Są różne gusta,ale chyba tak jak Monitka pisze mało śluba... Tylko że... Dojdzie do tego welonik... I wszystko inne. Więc może się to zmieni Ale cena... Matko jedyna oj nie dałabym tyle za suknię
Dark ale fajnie! Super! Ja odkąd zaczęłam hula kręcić poszło mi 4 cm Jeszcze słodkie muszę przestać jeść... I podjadać

A i trzymać kciukasy!!!!!! Wysłałam CV dzisiaj do przedszkola Szukają kogoś na etat... Heh ale wątpię,że mnie wezmą Bo qrczę nie ten kierunek... Chociaż pedagogika
Trzymam kciuki moooocno. A ile dałaś za sukienkę? Właśnie majówki ile dałyście za sukienki?
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:24   #131
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark ach nie dziękuję!!!!!!!! Ale nie robię sobie nadziei... Qrczę mam jeszcze możliwość poprowadzić kurs z moich robóteczek Muszę przemyśleć koszty... Materiały itd itp... Ech życie
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 21:24   #132
oktawia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 51
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dziewczyny nie było mnie trzy dni a tu juz II czesc!!! I mam do nadrobienia kilka ładnych stron.
Ja sukni nadal nie mam Przymierzyłam kilkadziesiast i w kazdej cos mi sie nie podobało.
oktawia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:27   #133
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez oktawia26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie było mnie trzy dni a tu juz II czesc!!! I mam do nadrobienia kilka ładnych stron.
Ja sukni nadal nie mam Przymierzyłam kilkadziesiast i w kazdej cos mi sie nie podobało.
Też tak miałam i w końcu wybrałam jedną z 4 faworytek, z których każda miała coś co mi się nie podobało. Ale prawie wszystkie salony w mieście zwiedziłam i już mi się nie chciało chodzić i nie żałuję.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:27   #134
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

oktawia26 znajdziesz zobaczysz
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:34   #135
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ech, jak mi się spać chce a jeszcze mam tyle roboty
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:39   #136
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Oktawia to widzę, że masz tak jak ja na razie podobają mi się trzy, jedną już prawie skreśliłam ale może się po zastanawiam. Nie mogę się zdecydować po każdej coś brakuje
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:45   #137
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Oktawia to widzę, że masz tak jak ja na razie podobają mi się trzy, jedną już prawie skreśliłam ale może się po zastanawiam. Nie mogę się zdecydować po każdej coś brakuje
Ja miałam wybrane 4 a potem 2 finalistki, mogę wam nawet pokazać nad jaką jeszcze zastanawiałam się obok tej. I wybrałam nie tą która była bardziej zdobna i dla mnie ładniejsza a tą która lepiej podkreślała moje atuty i lepiej na mnie leżała (bo jak ją mierzyłam to była lekko mała i lepiej było widać co podkreśla i jak się układa).
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:47   #138
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

takaya a może zaprojektuj własną suknię i daj do uszycia hmm??? Będzie taka jaka chcesz

Aaaaaaaaa odpadła Kasia z Top Model... Ogląda ktoś? Ja strasznie kibicuję Paulince No i Olci

Nic spadam spać dobranoc
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:50   #139
little pea
Raczkowanie
 
Avatar little pea
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 144
GG do little pea
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Takaya suknia boska
skromna i elegancka
dla mnie git
dla przypomnienia moja
little pea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 21:52   #140
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

little pea co tam u ciebie słychać?
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:55   #141
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

he he Joasiunia ja od tego zaczęłam ale jak usłyszałam ceny jakie życzyły sobie krawcowe to zrezygnowałam. Wklejam mój projekt (później po przymiarkach stwierdziłam, ze wolałabym drapowana górę bo wcale nie powiększa biustu jak wcześniej uważałam).
Ten drugi szkic rozsyłałam po krawcowych

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-11-24 o 21:57
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:58   #142
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
he he Joasiunia ja od tego zaczęłam ale jak usłyszałam ceny jakie życzyły sobie krawcowe to zrezygnowałam. Wklejam mój projekt (później po przymiarkach stwierdziłam, ze wolałabym drapowana górę bo wcale nie powiększa biustu jak wcześniej uważałam).
Ten drugi szkic rozsyłałam po krawcowych
Widziałam podobne suknie, nie dokładnie takie ale podobne.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:18   #143
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

a przypomnisz sobie jakąś nazwę?? ja jak widziałam, to były z koronki
Krawcowa chce za taka 2-2,5 tys a boje się, że efekt nie będzie do końca taki jaki zamierzałam uzyskać. Poza tym łatwiej jest sprzedać taką z salonu niż szytą u krawcowej (tzn tak mi się wydaje)
Chociaż mi i tak będzie trudno sprzedać bo mam 38 a biust 42 i nietypowy gust
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:31   #144
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Może były z koronki, zapomniałam że chcesz gładką .

A co sądzisz o takiej:
http://www.suknie-venus.pl/photos/EDDA.jpg
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:15   #145
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Takaya, a widziałaś kolekcje Pronovias na 2011, jest tak kilka(naście?) gładkich rybek, może coś dobierzesz
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:25   #146
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Śliczna, ale jakiś kiepsko mi się podoba, może jakbym ja przymierzyła to by mi się spodobała... Nie bardzo lubię takie pasy w biodrach.
Kurcze przyznam, ze już mi się nie chce chodzić po salonach i tylko poszłabym jeszcze raz z doradcami przymierzyć te moje trzy typy i już bym wybrała.
Założę się, że nie znajdę takiej, którą z miejsca wezmę bo zawsze będzie jakieś ale Ja to jestem strasznie wybredna czym denerwuję panie w salonach Bo koronki nie, świecidełka nie, falbanki nie, rozszerzana suknia "a dałoby rade ja zwęzić w biodrach, o tak?" lśniący materiał tez nie. hi hi

Oka lecę spać, jutro w czasie pracy wyjdę do urzędu załatwić odpis i w przyszłym tyg, albo za dwa lecimy termin rezerwować
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:40   #147
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

za moja suknie dalam 1800 zl ale ona byla z koleji wprowadzajac w cenie promocysjnej normalnie kosztuje 2500 tysiaca, jest szyta chyba w hiszpani wiec jeszcze dobre dwa miesiace bede na nia czekac, wogole to mierzylam w kolorze smietankowym a chce śnieżnobiałą więc efekt zobacze dopiero jak przyjdzie.
jest delikatna, zwiewna, inna, z tylu ma śliczną wodę maskującą sznurowania, jest z muslinu, ma w sobie to cos, ze juz zadnej innej nie chcialam. mojej mamie i innym się podoba, ale mojej siostrze komletnie, ale mamy inne gusta. Wogole to zawsze marzylam o zwiewnej sukni wirującej w w walcu, takije troche elfiastej, jakos to takie moje klimaty, i taka znalazłam.

u mnie tez nikt nie plakal, mi sie tylko buzia smiala i nie chcialam jej zdejmowac. bylo to tzecia jaka zobaczylam, w pierwszym dniu, kiedy poszlam sie tylko zorientowac co jest w salonach.

zdjeica nie mam na sobie, bo zapomnialam zrobic, mam tylko takie ze strony salonu, ale na zdjeciu wyglada slobiutko i marniutko, a poza tym wstyd sie przyznac, ale nie umiem dodawac zdjec na forum :/
Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 07:27   #148
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Śliczna, ale jakiś kiepsko mi się podoba, może jakbym ja przymierzyła to by mi się spodobała... Nie bardzo lubię takie pasy w biodrach.
Kurcze przyznam, ze już mi się nie chce chodzić po salonach i tylko poszłabym jeszcze raz z doradcami przymierzyć te moje trzy typy i już bym wybrała.
Założę się, że nie znajdę takiej, którą z miejsca wezmę bo zawsze będzie jakieś ale Ja to jestem strasznie wybredna czym denerwuję panie w salonach Bo koronki nie, świecidełka nie, falbanki nie, rozszerzana suknia "a dałoby rade ja zwęzić w biodrach, o tak?" lśniący materiał tez nie. hi hi

Oka lecę spać, jutro w czasie pracy wyjdę do urzędu załatwić odpis i w przyszłym tyg, albo za dwa lecimy termin rezerwować

Nie musi ci się podobać . Ja tam nadal mam do swojej jakieś ale , nie ma się co przejmować.

U mnie śnieg za oknem i na ziemi i z nieba leci .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 07:50   #149
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

I_K śliczna suknia, chyba ją już gdzieś wklejałaś bo już ją tu ma wizażu widziałam
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a maj szczególnie bo kwitną konwalie i bzy
Wyobrażacie sobie te sesje plenerowe z bzami i kwitnącymi jabłoniami w tle
Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
Anetuniaa, jak to było? "niechciesiejestwo'?
Niechciemisiejstwo dokładnie ale twoja wersja też dobra
Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Jak tylko halka dojdzie, a że idą święta to może troszkę minąć, to zrobię jej zdjęcia i wstawię.
Ooo zrobisz sobie zdjęcie w halce i welonie i nam pokażesz
justa7931 i Amcizia witajcie


Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny upolowałam tzn jeszcze się na nia niezdecydowalam, bo brak mi w niej trenu ;( Suknia jest z jedwabiu i bardzo mi się podoba bo ma sztywny gorset i zwiezny dół. Wklejam zdjęcie na sobie (Pani z oporem, ale się zgodzila) tu juz bez halki, bo chciałam zobaczyć jak sie układa no i oczywiście w biuście za mała bo to 38(mi w biuście potrzeba 42) Zatem nie patrzcie na te wylewające się u góry wałeczki
Suknia boska wg mnie a brak trenu możesz sobie zrekompensować długim hiszpańskim welonem ja bym ją brała i taka piękna klepsydra z Ciebie w niej


Cześć laseczki, co tam dzisiaj u nas spadło ociupinkę śniegu i tak trochę świętami zapachniało, muszę się wziąć za kupowanie prezentów co by nie zostać z nimi na ostatnią chwilę
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 07:59   #150
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

DZIŃ DYBRY DZIEWCZYNY
jak się spało? wypoczęte?
ja w koncu wyspałam sie, i o niebo lepiej się czuję

Takaya, zobaczysz znajdziesz jeszczę tą jedyną, a nw widok której poprostu zęby będziesz zbierać

Joasiunia, normlanie człowiek orkiestra z Ciebie! tu pomysł na kwiaciarnię, tu jakis kurs, tu przedszkolanka.. achh, ja tam trzymam za Ciebie kciuki! aaaaa i tez obstawiam za Pauliną

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

u nas dziś śnieg pruszy ale jest dodatnia temperatura, więc jest jedna wielka plucha! upssssssssss.

Anetuniaa, pomysły na prezenty już masz?
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.